HEADLINES-watpliwości - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2004-01-14, 10:06   #1
mabor44
Raczkowanie

HEADLINES-watpliwości

Zachęcona dość pozytywnymi wypowiedziami na forum na temat tej odmiany trwałae odważyłam sie i zrobiłam ją. Muszę przyznać iż jestem bardzo zadowolona. Włosy, które zapuszczam i które sa trudne w układaniu (gęste i sztywne) ładnie "odstają" od głowy, stały się puszyste i mają nieznaczny skręt tylko na mokro. Wszystko byłoby idealnie gdyby nie małe ale: po zabiegu końcówki włosów są jakieś zszarzałe mimo przed nakręcaniem fryzjer zawijał je w jakieś papierki. Pomyslałam iz to efekt rozjaśniający trwałej i w domu ufarbowałam włosy ale niczego to nie zmieniło. Może popełniono jakiś błąd. Niech oświeci mnie ktoś bardziej uświadomiony.
mabor44 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2004-01-15, 10:16   #2
mabor44
Raczkowanie

Re: HEADLINES-watpliwości

Podciągam temat.
Stary 2004-01-15, 11:05   #3
m-j
Raczkowanie

GG do m-j

a coz to za trwala?masz moze jakies fotki gdzie bylaby pokazana?
m-j jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2004-01-15, 11:10   #4
mabor44
Raczkowanie

To trwała podnoszaca włosy u nasady. Nadaje sie z tego co wiem raczej do włosów krótkich i średniodługich. Nie daje wyraźnego skrętu za to włosy są naprawdę uniesione i puszyste. Tylko te zszarzałe końcówki!!!
Stary 2004-01-15, 14:34   #5
cosma
Zakorzenienie

A mi fryzjerka powiedziała,żeby był widoczny efekt podniesienia po tym zabiegu to trzeba włosy modelować.Jeśli się tego nie zrobi to tego podniesienia tak nie będzie widać.
Czy tak jest rzeczywiście?Ile mniej więcj kosztuje wykonanie takiej trwałej na włosach krótkich?
cosma jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2004-01-15, 15:24   #6
mirela
Raczkowanie

Zgadzam się z Twoja fryzjerką. Mam cienkie ale niepodatne włosy. Zrobiłam headlines i efekt był, ale przez 2 tygodnie Jeśli nie nakręcę włosów na wałki, to wyglądam tak, jak bez headlines.
Mam póldługie włosy, zapłaciłam ok. 100 zł czyli jak za zwykłą trwałą. Chyba nie zdecyduję się drugi raz, mam wrażenie, że wyrzuciłam pieniądze w błoto.
mirela jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2004-01-15, 16:38   #7
m-j
Raczkowanie

GG do m-j

a macie laski jakies fotki tej fryzury?jestem ciekawa czy to ta fryzura o ktorej mysle
m-j jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2004-01-16, 10:42   #8
mabor44
Raczkowanie

Headlines lepiej "wychodzi" na włosach trudnych tzn sztywnych, klapniętych. na takich włosach efekt utrzymuje sie dłużej. Oczywiście po myciu trzeba włosy modelować. Ja w trakcie suszenia podwijam włosy na okrągłej szczotce. Efekt jest świetny. fryzura się "trzyma" bez dodatkowych srodków stylizujacych np lakieru. Mogę myć włosy co 2 dni a dawniej codziennie. Jedyny mankament u mnie to jak już wczesniej pisałam zszarzałe końcówki ale być moze za szybko (po 2 dniach) ufarbowałam włosy. Podejrzewam też że ze to kwestia koloru. Ja mam ciemne, być moze na jasnych tego negatywnego skutku nie byłoby widać.
Stary 2004-01-16, 12:08   #9
KasikB
Rozeznanie

GG do KasikB

Sądzę, że faktycznie za szybko pofarbowałaś te włosy. Ja dotychczas robiłam sobie Headlines trzy razy i za każdym razem głowę mogłam umyć dopiero po dwóch dniach od zrobienia trwałej. . Półtora roku temu zrobiłam sobie headlines przed weselem a że chciałam mieć również pasemka, spytałam fryzjerki jaką kolejność proponuje. Poradziła najpierw pasemka a po ok. dwóch tygodniach trwałą. Teoretycznie mówiąc powinno to wystarczyć ale dla moich włosów to był szok. Przez następne pół roku walczyłam z wypadającymi włosami. Potem dałam im dość długo odpocząć, po drodze kurując je odżywkami dla włosów farbowanych (co i Tobie radzę)a teraz znowu mam pasemka, ale stwierdzam, ze pasemka i Headlines to znacznie lepszy efekt. Zauważyłam, ze wlosy po Headlines lepiej się układają, są bardziej puszyste i mniej się przetłuszczają.
Pozdrawiam, K.

http://www.suwaczek.pl/cache/090aadb4fe.png
KasikB jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości