Moje w這ski - pomocy!!! - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2004-01-15, 14:11   #1
Natalia-Kosana
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 307
Wy郵ij wiadomo嗆 przez ICQ do Natalia-Kosana GG do Natalia-Kosana

Moje w這ski - pomocy!!!

Mam w這sy do嗆 mocno przet逝szczaj帷e si (po ok. 24 - 36 godzinach s ju t逝ste), si璕aj帷e troch za ramiona, lekko faluj帷e. S niestety do嗆 zniszczone i maja przesuszone ko鎍闚ki, a na dodatek czasem pojawia si 逝pie. Dotychczas stosowa豉m szampoon Timotei z mi皻 i eukaliptusem, od篡wk Timotei miodow lub rumiankow, albo od篡wk Joanny z algami. A jak si pojawia 逝pie to Head&Shoulders, a nat瘼nie od篡wk, by nie mie na g這wie siana. Niestet, zazwyczaj musz suszyc g這w, bo nie spos鏏 chodzi z mokr po mieszkaniu w zimie. Na moje ko鎍闚ki zadzia豉這 dobrza na這瞠nia na 30 min 鄴速ka z oliv i olejkiem rycynowym, przez 2 dni lepiej wygl康a造 (czy nak豉da tak mieszank?. Niestety, w這sy cz瘰to przylegaj mi do g這wy, z wyj徠kiem paru w這sk闚, kt鏎e po prostu stercz, co nie wygl康a 豉dnie. Ko鎍闚ki si rozczapie瘸j na wszystkie strony. Moim marzeniem sa g豉dziutkie, i sypkie, i b造szcz帷e, no i wog鏊e 郵iczne w這ski. Czy mo瞠cie mi jako pom鏂 (ba豉gam)?
Stary 2004-01-15, 14:22   #2
Natalia-Kosana
Raczkowanie

Re: Moje w這ski - pomocy!!!

B豉gam, oczywi軼ie, nie ba豉gam. Mam ju w g這wie ba豉gan .
Stary 2004-01-15, 19:11   #3
Natalia-Kosana
Raczkowanie

Hej, odpiszcie co! B豉gam was o odpowied... Naprawd, totalnie potrzebuje pomocy, sama sobie nie poradz.
Stary 2004-01-15, 19:32   #4
Senorita
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 124

Nie nak豉daj od篡wki przy nasadzie w這s闚,bo to tylko je dodatkowo obci捫y i szybciej przyklapn. Najlepiej podetnij troch zniszczone ko鎍闚ki i kup sobie szampon i od篡wk do w這s闚 mieszanych-czyli przet逝szczaj帷ych si i suchych na ko鎍ach.Mo瞠sz sobie kupi tak瞠 maseczk do w這s闚 nawil瘸j帷 i nak豉daj j tylko do polowy d逝go軼i w這s闚-polecam maseczk Indola do w這s闚 suchych i porowatych(kosztuje oko這 27 z),no i obowi您kowo serum na ko鎍闚ki.S tak瞠 szampony i od篡wki wyg豉dzaj帷e suche,faluj帷e w這sy ale z tego co wiem z do鈍iadczenia,troch obci捫aj no i od razu w這sy s przyklapni皻e.Mo瞠 kto jeszcze si wypowie,a najlepiej id do sklepu z kosmetykami fryzjerskimi,tam jest duuu穎 bardzo fajnych kosmetyk闚!
Senorita jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2004-01-15, 20:35   #5
Natalia-Kosana
Raczkowanie

Kochana Senioritko, bardzo dziekuj za odpowied. Sama tez mysla豉m o skr鏂eniu ko鎍闚ek, ale chcia豉m miec jeszcze troche d逝窺ze w這sy (dozna豉m totalnego szkou, kiedy p馧tora roku temu 軼i窸am moje w這sy (w strasznie 瘸這snym stanie) i musia豉m czekac na odro郾i璚ie, ale obecna d逝go嗆 jest ok, wi璚 wkr鏒ce udam si do fryzjera). Czy jednak co jakis czas mo積a nak豉dac odzywki te na g鏎 w這s闚, by nie robi這 sie tam takie "siano"?
Stary 2004-01-16, 00:25   #6
Senorita
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 124

Ja te zapuszczam w這sy i ka盥y 軼i皻y centymetr to dla mnie rozpacz- naprawd! Ale wiem,瞠 d逝gie w這sy,gdy s po豉mane i "rozwidelcowane" : wcale nie s 豉dne, a je瞠li nie obetniesz ko鎍闚 to one mog si nawet rozdwoi (lub roztroi itd- jak u mnie) na d逝go軼i kilku cm.Wtedy dopiero trzeba obci望 ich sporo! Ja nie mam jako szczeg鏊nie przet逝szczaj帷ych si w這s闚,ale za to raczej cienkie i pod swoj d逝go軼i przyklapuj si-dlatego nie nak豉dam przy ka盥ym myciu masek czy od篡wek na ca陰 g這w.Je瞠li ju, to tylko te do sp逝kiwania i to raz w tygodniu.Poza tym s specjalne lekkie od篡wki,kt鏎e nie obci捫aj w這sa. Najlepiej popyta si w sklepie fryzjerskim
Senorita jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2004-01-16, 17:10   #7
Natalia-Kosana
Raczkowanie

Wyci庵am w徠ek. Mam nadziej, 瞠 jeszcze mi pomo瞠cie. Mo瞠 polecicie mi jakie dobe preparaty?
Stary 2004-01-16, 22:11   #8
naila
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 7 712

Z tym nak豉daniem od篡wki to jest tak, 瞠by nak豉da j tak, aby jak najmniej dotyka豉 sk鏎y g這wy, bo wtedy w這sy mog si mocniej i szybciej przet逝szcza. Tobie Natalio proponuj podci璚ie tych po豉manych ko鎍闚ek i zmian szamponu na lepszy (np. profesjonalny). Timotei nie jest, zdaje si, najlepszym rozwi您aniem dla twoich w這s闚, zreszt mo瞠sz sobie o nim poczyta w KWC Ja od jakieg czasu u篡wam szamponu i od篡wki Goldwell'a z jedwabiem i jestem zachwycona rezultatami. Polecam bardzo. Produkty s dost瘼ne w salonach fryzjerskich.

Moje Impresje jestem r闚nie Zakosmetykowana
naila jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2004-01-17, 12:05   #9
Natalia-Kosana
Raczkowanie

Hej, czemu tak ma這 os鏏 odpowiada? Teraz jest weekend, odpiszcie mi co.
Stary 2004-01-21, 21:45   #10
Natalia-Kosana
Raczkowanie

Podbijam ten stary ju w徠ek i mam nadziej na porady !!!

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:44.