takie o;p miałam dodać więc dodaję;) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Galeria Makijażu - Moje Makijaże

Notka

Galeria Makijażu - Moje Makijaże Forum prezentujące galerie makijażu Wizażanek. Zapraszamy do prezentowania tutaj swoich makijaży jak też wymiany doświadczeń i opinii na ich temat.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2010-04-29, 20:03   #1
AnQlA
Raczkowanie

takie o;p miałam dodać więc dodaję;)

Moje makijaże, takie skromne więc opisywać nie ma co bo zazwyczaj jest to kredka, eye-liner i tusz Dziewczęta licze na wasze porady jak mam się mamlować zależy mi na tym żebym wkońcu zaczeła używać cieni do powiek potrzebuje również dobrego podkładu i coś na policzki hmm tylko co??

P.S mam nadzieję że teraz dobrze zrobiłam pisząc tu hihi <zakręcona>

Będę bardzo wdzięczna za wasze wszystkie cenne rady
AnQlA jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-29, 20:19   #2
ch0colate
Zadomowienie

GG do ch0colate
Dot.: takie o;p miałam dodać więc dodaję;)

Ależ jesteś śliczna Masz nesamowicie delikatna urodę i piękną cerę Myślę, że dziewczyny powiedzą Ci co robić, bo ja raczej nie jestem specjalistką

.sam sobie narysuj świat. coś nie podoba Ci się to sobie to zdrap.

ch0colate jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-29, 20:55   #3
AnQlA
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez ch0colate Pokaż wiadomość
Ależ jesteś śliczna Masz nesamowicie delikatna urodę i piękną cerę Myślę, że dziewczyny powiedzą Ci co robić, bo ja raczej nie jestem specjalistką
dziękuję Czekoladko za te miłe słowa
Stary 2010-04-29, 21:26   #4
oLLeM
Zakorzenienie

Witaj
Piękna z Ciebie kobieta Masz piękne oczka i rzęsy Na początek może zacznij od dwóch cieni , np . Waniliowy oraaaz Śliwka , myślę , że takie kolorki będą Tobie pasować , podkreśliła bym również brwi , Ja podkreślam kredką brązową , ale dziewczyny do podkreślenia używają również cieni ( Ja nie używam , więc nie polecę niestety cieni do brwi) , podkład ... Jaką masz cerę kochana powiedz ? Jak dla Mnie najlepszy jest Revlon ColorStay Więc z czystym sumieniem mogę Tobie go polecić , i do podkreślania policzków polecam bronzer . Kurcze mam nadzieję , że coś zrozumiesz z tego Mojego 'bełkotu' bo troszkę namotałam , napisz jeszcze proszę , jakiego makijażu oczekujesz ooo Postaraam się pomóc
oLLeM jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-29, 21:43   #5
AnQlA
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez oLLeM Pokaż wiadomość
Witaj
Piękna z Ciebie kobieta Masz piękne oczka i rzęsy Na początek może zacznij od dwóch cieni , np . Waniliowy oraaaz Śliwka , myślę , że takie kolorki będą Tobie pasować , podkreśliła bym również brwi , Ja podkreślam kredką brązową , ale dziewczyny do podkreślenia używają również cieni ( Ja nie używam , więc nie polecę niestety cieni do brwi) , podkład ... Jaką masz cerę kochana powiedz ? Jak dla Mnie najlepszy jest Revlon ColorStay Więc z czystym sumieniem mogę Tobie go polecić , i do podkreślania policzków polecam bronzer . Kurcze mam nadzieję , że coś zrozumiesz z tego Mojego 'bełkotu' bo troszkę namotałam , napisz jeszcze proszę , jakiego makijażu oczekujesz ooo Postaraam się pomóc

Ollem kochana dziękuję bardzo za te komplementy;* normlanie idzie sie tu dowartościować nie martw się rozumiem wszystko co piszesz a do podkreślenia brwi jakiej firmy kredkę?? a i cerę mam bardzo suchą bo alergiczką jestem a to wpływa na skórę niestety a co do makijażu kiedyś koleżanka pomalowała mnie w kolorach ciemnych czarny,szary ale strasznie wygladam w tragicznie jak czarownica!! i myślałam może nad takimi jaśniejszymi może nawet pastelowymi kolorkami coś co mi rozjaśni moje cienie na powiekach i ciemniejsze przebarwienia po allergii czekam na pomysły

---------- Dopisano o 21:43 ---------- Poprzedni post napisano o 21:41 ----------

zapomniałam jeszcze napisać, że chciałabym podkreślić ładnie te oko i jakoś wydobyć kolor moich oczu bo one takie nijakie sa brązowe tylko wokół źrenicy a reszta zielone hihi
Stary 2010-04-29, 21:54   #6
Nonah
Zakorzenienie

Jejku, jaka śliczna ta Twoja buźka, nie mogę się napatrzeć

Co do makijaży ze zdjęć, myślę że dla Twojej delikatniusiej urody czarna kreska na "gołą" powiekę sprawia zbyt ciężkie wrażenie. Przy takim lekkim mejkapie jak teraz nosisz zrezygnowałabym z niej

Jeśli dopiero zaczynasz zabawę z cieniami, to masz rację że lepiej zacząć od subtelnych kolorków (beż, pudrowy róż, fiolecik, delikatna zieleń, złoto), ale jak już je oswoisz to zobaczysz że i czarne polubisz... Pamiętaj tylko o rozcieraniu granic kolorów - niech nie będzie widać gdzie zaczyna się i kończy cień.

Podkład (tak jak Ollem) uwielbiam Revlon ColorStay, ale nie wiem czy nie będzie dla Ciebie za ciężki i zbyt kryjący... Mogę spytać ile masz lat?

Na policzki proponuję delikatny brązer, albo niezbyt ciemny róż, np. morelowy.

Brewki jeśli już to delikatnie podkreślić i przeczesać, np. żelem do brwi (można kupić już za 5zł)

Ale się rozpisałam Ale mam nadzieję, że trochę pomożemy, bo makijaż to świetna zabawa (ale i okropne uzależnienie )
A, i jaszcze w pierwszym poście (dla zasady) dodaj listę kosmetyków jakich użyłaś

Edytowane przez Nonah
Czas edycji: 2010-04-29 o 21:55
Nonah jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-29, 22:03   #7
Mloda
Zakorzenienie

Send a message via Skype™ to Mloda

Witaj na MM

Najpierw powiem ze masz bardzo sympatyczna urode. A oczy masz niesamowite a nie takie "nijakie" jak je okresliłas .

Co do podkładu- tego sie nie da dobrac przez internet, Ty musisz znac odcien swojej skory i do niego dopadowac fluid. Najlepiej popros o pomoc w sklepie ekspedientke lud przejdz sie z jakas dobra kolezanka .
Ja polecam podklad rownowazacy Inglota- koszt 34zł, duza gama kolorow do wyboru a do tego on sam jeszcze dopasowuje sie do skory.
Fajny podklad ma tez Pharmaceris okolo 35zł- tyle ze jest mocno kryjacy a Ty za bardzo nie masz co kryc.
No chyba ze pokusisz sie na mineraly to wtedy polecam Artdeco.

Co do cieni. Zielony kolor teczowek wydobedziesz fioletem i rózem. Kombinacja tych kolorow powinna Ci pasowac- a do tego np sliwka o której wspominała Ollem.
W tej chwili jest modny makijaz monochromatyczny- proponuje wiec jasny roz na cala powieke (tylko nie majtkowy ) i kreska przy lini rzes do tego.
Sprobuj tez odcieni bezu- mozesz to tak naprawde łaczyc ze wszystkim- zielenia, brazem, wspomnianym fioletem czy granatem: ciemniejszym kolorem zaznaczasz zewn czesc powieki wychodzac troche poza zalamanie oka lub tylko załamanie powieki a jasny nanosisz na powieke ruchoma, mozna dodac kreske.

Co do brwi- ja tam preferuje cienie bo daja bardzo naturalne efekty. Polecam cien do brwi Inglota

A na policzki- róz i to najlepiej rozowy- bardzo odswieza buzke

Ok na poczatek to tyle, daj znac co Ty na to i bedziemy dalej myslec

Młoda bloguje- http://www.82inez.blogspot.com/
Młoda rozbija sie na YT http://www.youtube.com/user/82Inez
Mloda jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-29, 22:04   #8
oLLeM
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez AnQlA Pokaż wiadomość
Ollem kochana dziękuję bardzo za te komplementy;* normlanie idzie sie tu dowartościować nie martw się rozumiem wszystko co piszesz a do podkreślenia brwi jakiej firmy kredkę?? a i cerę mam bardzo suchą bo alergiczką jestem a to wpływa na skórę niestety a co do makijażu kiedyś koleżanka pomalowała mnie w kolorach ciemnych czarny,szary ale strasznie wygladam w tragicznie jak czarownica!! i myślałam może nad takimi jaśniejszymi może nawet pastelowymi kolorkami coś co mi rozjaśni moje cienie na powiekach i ciemniejsze przebarwienia po allergii czekam na pomysły

---------- Dopisano o 21:43 ---------- Poprzedni post napisano o 21:41 ----------

zapomniałam jeszcze napisać, że chciałabym podkreślić ładnie te oko i jakoś wydobyć kolor moich oczu bo one takie nijakie sa brązowe tylko wokół źrenicy a reszta zielone hihi
Aaa delikatne kolorki , to rozumiem To brązy , beże , biel z delikatną szarością A w ciemnych kolorkach na pewno nie wyglądałaś jak czarownica Do ciemnych kolorów trzeba się przyzwyczaić Co do podkładu , używałam jeszcze niedawno Maybelline Dream Satin Liquid , leciutki , kryje co trzeba Kredka do brwi np.Essence albo brązowy cień z tego co sobie przypominam OE6 używa cienia brązowego SENSIQUE I bronzer brzoskwiniowy SENSIQUE mogę polecić , bo mam taki , fajnie podkreśla i niedrogi
oLLeM jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-29, 22:06   #9
Nonah
Zakorzenienie

Mloda, co to jest majtkowy róż?
Stary 2010-04-29, 22:10   #10
AnQlA
Raczkowanie

NONAH dziękuję za te wszystkie rady oj coś czuje że czeka mnie ciężka praca z tym makijażem ale ja lubię wyzwania ile bym dała żeby malować się tak jak Ty
kurcze podkład dla mnie właśnie to rzecz straszna! chciałabym w końcu dobrać coś idealnego do mojego koloru cery i tej suchej skóry, skrasznie nienawidzę efektu maski to wygląda okropnie a muszę wypróbować ten Revlon tyle tylko żeby dorwać próbkę bo troszkę szkoda wyrzucić pieniążki w błoto
łaaa żel do brwi:? szczerze to nawet nie wiedziałam że coś takiego istnieje, koniecznie muszę wypróbować no i zakupić porządne ciecie ni pedzelki do nakładania ich

NONAH słońce jasne że możesz wiedzieć w czerwcu skończe 20 latek choć pewnie tego nie widać, nikt mi tyle nie daje
Stary 2010-04-29, 22:16   #11
Mloda
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Nonah Pokaż wiadomość
Mloda, co to jest majtkowy róż?
No tak, zapomniałam ze to okreslenia hula tylko w mojej rodzinie .
Otoz Kochana moja przejdz sie kiedys na balcerek i znajdz taka pania co sprzedaje koszule nocne za przykladowe 10zł i zapytaj Ja czy ma jasno rózowa. Oczywiscie bedzie miała bo to bardzo chodliwy kolor w koszulach- bedzie to taki sprany, mdly i nijaki róz- i to własnie okreslam mianem majtkowego rózu

Stary 2010-04-29, 22:17   #12
AnQlA
Raczkowanie

kochane dziewczyny jesteście tyle niezbędnych rad
a na taki róż to się mówi też gaciowy albo po prostu pudrowy hehe
Stary 2010-04-29, 22:20   #13
Nonah
Zakorzenienie

Kochana, jeśli zajrzysz na moje starsze makijaże, to zobaczysz że przeszłam dłuuuuuuuuuugą drogę - to właśnie pod wpływem naszych wspaniałych MM-owych wizażanek rozwinęłam tę pasję do poziomu obsesji I z Tobą też tak będzie
A, i jeszcze jedna rada - zawsze słuchaj Mlodej, bo ona wie co mówi
Stary 2010-04-29, 22:23   #14
AnQlA
Raczkowanie

jak tak czytam to wszystko, to najchętniej poszłabym do nonah na taką lekcję malowania inne dziewczyny na pewno też się ślicznie malują ale to makijaże Nonah że tak powiem uwiodły mnie

---------- Dopisano o 22:23 ---------- Poprzedni post napisano o 22:21 ----------

Ależ oczywiście!! czytam uważnie każdą poradę i próbuję wszystko sobie układać w główce
Stary 2010-04-29, 22:25   #15
Nonah
Zakorzenienie

Cytat:
jak tak czytam to wszystko, to najchętniej poszłabym do nonah na taką lekcję malowania inne dziewczyny na pewno też się ślicznie malują ale to makijaże Nonah że tak powiem uwiodły mnie
Kochana, to pooglądaj inne dziewczyny - szczęka Ci spadnie na podłogę
Stary 2010-04-29, 22:38   #16
AnQlA
Raczkowanie

widziałam naprawdę podziwiam was wszystkie !! dla mnie te wasze makijaże to dzieła sztuki!!! Naprawdę chylę czoła
Stary 2010-04-29, 23:07   #17
Mloda
Zakorzenienie

Cytat:
Kochana, jeśli zajrzysz na moje starsze makijaże, to zobaczysz że przeszłam dłuuuuuuuuuugą drogę - to właśnie pod wpływem naszych wspaniałych MM-owych wizażanek rozwinęłam tę pasję do poziomu obsesji I z Tobą też tak będzie
A, i jeszcze jedna rada - zawsze słuchaj Mlodej, bo ona wie co mówi
Ejjjj ja nie chce wychodzic na wszystkowiedzaca wiedzme Pleple . Pamietacie ta bajke?

Cytat:
Ja Tam Ci sie nie dziwie. Do Nonusia to bym nie tylko na lekcje makijazu poszla ale bym za Nia wyszla, tyle ze to u Nas zabronione.... no i nie wiem co by moj TZ na to powiedzial , no i Nonusiowy TZ tez na pewno nie byłby zachwycony tym pomyslem.... nie przejdzie, no coz, trzeba z tym zyc

Edytowane przez Mloda
Czas edycji: 2010-04-29 o 23:09
Stary 2010-04-29, 23:12   #18
Nonah
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Mloda Pokaż wiadomość
Ejjjj ja nie chce wychodzic na wszystkowiedzaca wiedzme Pleple . Pamietacie ta bajke?
Nie bądź taka skromna Serio, posiadasz rozległą (że tak powiem) wiedzę teoretyczną i umiesz ją przekazać - osobiście wiele się od Ciebie nauczyłam
Cytat:
Ja Tam Ci sie nie dziwie. Do Nonusia to bym nie tylko na lekcje makijazu poszla ale bym za Nia wyszla, tyle ze to u Nas zabronione.... no i nie wiem co by moj TZ na to powiedzial , no i Nonusiowy TZ tez na pewno nie byłby zachwycony tym pomyslem.... nie przejdzie, no coz, trzeba z tym zyc
Olać teżetów - idę na to!
Stary 2010-04-29, 23:16   #19
AnQlA
Raczkowanie

hahaha szalone!! nie powiem Mloda i Nonah ciekawe propozycje zawsze można wybrać się do Holandii tam wszystko można ewentualnie mogę się przyłączyć? hehe

Mloda zobaczę gdzieś Twoje dzieła? tzn. makijaże?
Stary 2010-04-29, 23:21   #20
Nonah
Zakorzenienie

Cytat:
hahaha szalone!! nie powiem Mloda i Nonah ciekawe propozycje zawsze można wybrać się do Holandii tam wszystko można ewentualnie mogę się przyłączyć? hehe

Pewnie że możesz

Żeby zobaczyć makijaże kliknij na jej profil -> staty -> znajdź wszystkie wątki rozpoczęte przez Mloda i już
PS. Tą metodą możesz obejrzeć makijaże każdej tworzącej dla MM wizażanki

Edytowane przez Nonah
Czas edycji: 2010-04-29 o 23:23
Nonah jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-29, 23:31   #21
sylwia532
Zakorzenienie

dziewczyny się rozpisałyo majtkowym różu to pierwsze słyszęjak można się poduczyć

co do oczek-jakiś beżyk i brązna początek,takie naturalne kolorki,fiolety-tak myślę,że ślicznie ci będzie-masz piękne oczka
brwi lepiej podkreślić cieniem-są bardziej naturalne i nie przerysowane-taniutkie i dobre są z essence
na policzki bronzer
podkłady z wiekiem przetestujesz-ciężko doradzić-ja jeszcze nie znalazłam tego naj naj

Edytowane przez sylwia532
Czas edycji: 2010-04-29 o 23:32
sylwia532 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-29, 23:36   #22
AnQlA
Raczkowanie

Nonah dziękuję bardzo za podpowiedz coś czuję że dzisiaj całą noc będe się zachwycać
Stary 2010-04-29, 23:36   #23
Mloda
Zakorzenienie

Cytat:
Olać teżetów - idę na to!
Ustalone , Musze sie z TZ pozegnac

Cytat:

Dobra dziewczyny wszystkie 3 jedziemy do Holandii

Moja makijaze mozesz zobaczyc tak jak Ci Nonah pisała, ewentualnie na moim blogu- adres w podpisie

PS. Tak swoja droga plotkowy nam sie tu zrobił

Edytowane przez Mloda
Czas edycji: 2010-04-29 o 23:38
Stary 2010-04-29, 23:42   #24
Nonah
Zakorzenienie

Cytat:
PS. Tak swoja droga plotkowy nam sie tu zrobił
Dopóki autorka wątku nie protestuje, to chyba wszystko jest ok?
Żartuję - z takimi offtopowymi dyskusjami przenieśmy się na plotkowy
Stary 2010-04-30, 00:07   #25
AnQlA
Raczkowanie

mi jak coś nie przeszkadza naprawdę, fajna atmosferka dobre porady czego chcieć więcej

---------- Dopisano o 00:07 ---------- Poprzedni post napisano Wczoraj o 23:58 ----------

MLODA weszłam na Twojego blog-a łaaał pełna profeska zakochałam się w 2 makijażach!! wielkanocnym i tym zatytułowanym zielonym do góry!! Ja chcę mieć coś takiego na swoich powiekach!!
Stary 2010-04-30, 11:04   #26
Mloda
Zakorzenienie

Cytat:
mi jak coś nie przeszkadza naprawdę, fajna atmosferka dobre porady czego chcieć więcej

---------- Dopisano o 00:07 ---------- Poprzedni post napisano Wczoraj o 23:58 ----------

MLODA weszłam na Twojego blog-a łaaał pełna profeska zakochałam się w 2 makijażach!! wielkanocnym i tym zatytułowanym zielonym do góry!! Ja chcę mieć coś takiego na swoich powiekach!!
Bardzo Ci dziekuje , miło mi .
Akurat te makijaze sa bez stepa, ale uwierz mi ze one nie sa trudne- najtrudniejsza rzecza w nich sa kreski , a Ty to juz umiesz .

Dobra Kochana koniec gadki, maluj cos w kolorze, niechze poznamy Twoja technike

Stary 2010-04-30, 14:31   #27
AnQlA
Raczkowanie

MLoda tak jest szefie

ale musicie dać mi trochę czasu niestety i to dużo ponieważ teraz tego czasu jest naprawdę mało we wtorek pierwsza matura;( musicie mi to wybaczyć
Stary 2010-04-30, 14:48   #28
asiaasia58
Wolę prosto!

o jacie ale naskrobałyście po pierwsze masz śliczne oczy, wspaniały kolor, uwielbiam takie wyglądasz mi na strasznie sympatyczną osobę-takie jest moje wrażenie po obejrzeniu zdjęć na Twoim miejscu jakbym miała taka cerę i takie oczka to bym w ogóle się chyba nie malowała żeby nie przysłonić tego co ładne
a tak serio to tak jak dziewczyny pisały popróbuj z jakimiś delikatnymi brązami, beżami i będzie super
no i witaj na MM (UWAGA! MM wciąga i idzie się szybko uzależnić )
Stary 2010-04-30, 17:31   #29
coldold
Proszkonizatorka

Dziewczyny już na temat makijażu powiedziały wszystko, ale ja a propos Twojego posta z MdW, nie pogniewaj się, ale pytałaś o WSZYSTKO, więc ja apeluję nie zmieniaj koloru na rudy, w brązie Ci ślicznie
Pamiętam, że tego czerwcowego dnia obudził mnie mój własny krzyk. Serce łomotało mi tak, jakby dusza chciała wyrwać się z piersi i uciec schodami w dół. Tata przybiegł natychmiast i wystraszony, przytulił mnie do siebie, usiłując uspokoić.
- Nie mogę przypomnieć sobie jej twarzy.
coldold jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-30, 21:13   #30
xXxFryciaxXx
Zadomowienie

witaj
śliczności z ciebie dziewczyny już ci napisały ja nic nie będę pisać bo się nie znam

http://www.specyficznapanna.pl/
xXxFryciaxXx jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Galeria Makijażu - Moje Makijaże

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości