Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Jak zrobić interesującą fryzurę? Jakich kosmetyków i akcesoriów do stylizacji włosów użyć? Podziel się swoim doświadczeniem ze stylizacji fryzur!

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2010-04-29, 23:53   #1
adrianek_21
Przyczajenie

Układanie włosów - mój odwieczny koszmar...

Witajcie kobiteki

Mam od roku (taki okres mam dłuzsze włoski) dość poważny problem: po umyciu włosów, wysuszeniu i wyprostowaniu nie moge ułożyć sobie grzywki. Mam ją troche dłuższą -ok 5-6cm a włoski na głowie ok 4-5cm i grzyweczke zawsze tak zaczesuje sobie na bok, czasem podobnie wygląda jak u Chase'a Crawforda ( http://www.topnews.in/files/Chace-Crawford.jpg ) z tym, że ja mam gęstszą ta grzywke i troszke krótszą niż on. I teraz o co mi chodzi: jak wysusze,wyprostuje to te włoski sie nie chcą tak zabardzo układać tylko wracają do pozycji sprzed prostowania czyli są takie jakby sztywne ? Punktem odniesienia dla mnie są moje włosy których nie myje przez cały dzień i wstaje rano - są troszeczke bardziej tłuste i wtedy sie super układają, tak jak chce i wystarczy jeden ruch grzebieniem a one leżą idealnie tak jak chce... Wtedy tylko lekko lakierem psikne i mam spokój z fryzurką na cały dzień.

Bardzo bym prosił żebyście mi coś na to zaradziły jakaś odżywka smiekczająca czy coś zeby te włoski były tak fajne jak te lekko przetłuszczone Może szampon jakis ? Używam zwykłego jakiegos z Rossmana do włosów przetłuszczających sie (takie mam). Ostatnio nawet zabrałem mamie mgiełke do stylizowania włosów Nivea i troche pomaga ale lepi włoski i tak dziwnie jakoś, wole żeby naturalnie sie tak włosy układały, żeby były takie miekkie i fajne jak po 24h po umyciu głowy

Pozdrawiam i prosze o help bom zdesperowany już codzienna rutyną i 30minutowym postojem przed lustrem z grzebieniem w ręce (koledzy z mieszkania sie juz smieja ze ze mnie jakiś pedałek ktory godzine w łazięce stoi i sie gapi w lustro :P)
adrianek_21 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-03, 12:50   #2
adrianek_21
Przyczajenie

Dot.: Układanie włosów - mój odwieczny koszmar...

nikt nie pomoże ?
adrianek_21 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-04, 16:44   #3
Shazney
Zakorzenienie

Dot.: Układanie włosów - mój odwieczny koszmar...

Spróbuj jedwabiu w płynie albo nabłyszczacza tryskającego z Joanny: http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt-18...tryskajacy.htm . Oba produkty zmiękczają włosy i powodują, że są bardziej podatne na układanie, później wystarczy lekko usztywnić lakierem i już. Oczywiście zachowaj umiar w nakładaniu tych produktów, bo o efekt tłustych, obciążonych włosów nie trudno. Jestem pewna, że pomogą Ci uporać się z problemem.

Never underestimate the power of good morning texts, apologies,
and random compliments.
Shazney jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fryzury i styling

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości