Wypadanie w這s闚 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2004-01-28, 20:44   #1
Monikina
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 30
GG do Monikina

Wypadanie w這s闚

Witam!! Baaardzo prosz o pomoc, jak mo積a odratowa w這sy, kt鏎e straaasznie wypadaj???? Mam do嗆 du穎 stres闚, ale kt鏎a z Nas ich nie ma.... Od kilku miesi璚y wypadaj mi strasznie w這sy i nie wiem co robi. Za篡wa豉m skrzyp i inne tego typu 鈔odki, kt鏎e absolutnie nie pomagaj Kupi豉m od篡wk WAX, ale ona r闚nie si nie sprawdzi豉 mimo regularnego stosowania Ostatnio kole瘸nka poradzi豉 mi tabletki Merz Speciall-czy one faktycznie mog mi pom鏂?? B豉gam, porad嬈ie mi, nie wiem ju co mam robi. Pozdrawiam.
Monikina jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2004-01-29, 16:54   #2
gaga
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 6 305
GG do gaga
Re: Wypadanie w這s闚

:HELLO:
poszukaj na tej stronie bardzo duzo by這 porad na temat wypadania w這sk闚, napewno cos znajdziesz dla Ciebie
Stary 2004-02-05, 14:45   #3
keri
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 12

zastan闚 si jak traktowa豉s w這sy p鏊 roku temu i wcze郾iej- czasami proces os豉biania cebulek trwa do軼 d逝go i tak samo d逝go trwa proces regeneracji. nadal za篡waj skrzyp i dbaj o w這sy( ogranicz suszark, lakiery, 瞠le itp.). koniecznie idz do dermatologa-mo瞠 jest inna przyczyna. tylko bad cierpliwa, bo efekty bed widoczne za pare miesi璚y.
keri jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2004-02-10, 12:43   #4
monis25
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 22

Wiesz ja od pewnego czasu w ten spos鏏 reaguj na stres.Lec mi w這sy,豉mi si paznokcie a ostatnio nawet mocno os豉biaj rz瘰y.I zawsze ratuj si "SILIC".Na efekt czeka si ok.2 tyg. regularnego zarzywania,ale wszystko wraca do normy.Oczywi軼ie do nast瘼nej dawki stresu...
monis25 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2004-02-10, 13:43   #5
Jo
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 290

Czesc, mi tez strasznie wlosy wypadaja w tym okresie,ratuje je szamponem Dercosa a aminoxylem,jest duza poprawa.A jak nie pomaga to wez sie tez za ampulki.
Radze sprobowac.
Pozdrawiam.
Jo jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Odpowiedz

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:37.