co zrobić z włosami po rozjaśnianiu gdy kolor farby nie jest satysfakcjonujący. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2010-05-02, 19:36   #1
hotness_ss
Przyczajenie

Unhappy

co zrobić z włosami po rozjaśnianiu gdy kolor farby nie jest satysfakcjonujący.

Witam,
mam pytanie. Mój problem polega na tym iż jakieś 3 tygodnie temu robiłam sobie dekoloryzację. Miałam czarne włosy. Kruczoczarne włosy farbowane, jednak ten kolor mi się znudził stąd pomysł na dekoloryzację. Będąc u fryzjera wybrałam odcień brązu z złotymi jakimiś refleksami. Jednak włosy rozjaśniły mi się do rudości i do lekkiego blondu. Efekt końcowy po nałożeniu farby był ciemny rudy a nie brąz. <A swoje naturalne włosy mam ciemny brąz. >
Okej pochodziłam w takich włosach 3 tygodnie, ale kolor zaczął się wymywać a ja z racji tego że mam ciemną karnację i ciemne brwi, brązowe oczy średnio mi pasował taki kolor. Więc udałam się do drogerii i kupiłam półtrwałą farbę Loreala Casting Cream ciemny brąz bo to by był idealny kolor na tą chwilę taki chciałam mieć na lato pasujący do oczu no byłby świetny. Wszystko robiłam zgodnie z instrukcją i czasem który tam był zawarty. Po zmyciu jednak farby okazało się, że wróciłam dooooo czarnego :/ ;/;/;/;/;/ ;(((((((( jestem tak załamana że nie wiem co teraz z tym robić. Jak pozbyć się tego ciemnego koloru nie robiąc już dekoloryzacji na ktorą wydałam tyle pieniędzy i dodatkowo obciążyłam swoje włosy wystarczająco chemią. Czy jest nadzieja że te farby loreala po prostu się wymyją a później gdy kupię typowo brązową farbę to uzyskam taki efekt ciemnego brązu. Proszę pomóżcie mi bo nie wiem co robić totalnie się załamałam. Błagam o podpowiedzi. Co robić.
hotness_ss jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-02, 19:59   #2
praszczur
Raczkowanie

Dot.: co zrobić z włosami po rozjaśnianiu gdy kolor farby nie jest satysfakcjonujący.

Casting jest farbą półtrwałą, zmyje się niedługo. Ale nie wiem jaki kolor zastaniesz pod spodem, to już będzie niespodzianka
praszczur jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-03, 13:30   #3
mysia m
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 2
Dot.: co zrobić z włosami po rozjaśnianiu gdy kolor farby nie jest satysfakcjonujący.

casting się wymyje z tej czerni.. no ale raczej pod jakiś rudo-czerwonawy brąz. Myj szamponem przeciwłupieżowym, przyspieszysz ten proces.
Stary 2010-05-03, 15:16   #4
olcia lolcia
Raczkowanie

myj przeciwłupieżowym,po paru tygodniach kolor się zmyje,i wtedy połóż farbę np. średni brąz a nie ciemny brąz,bo one zawsze wychodzą czarne-pamiętaj na przyszłość
olcia lolcia jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości