Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy - Strona 129 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2010-03-21, 09:20   #3841
aluniaa007
Wtajemniczenie

Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez kamciurka Pokaż wiadomość
a ja ostatnio farbowalam sie pralinka z castinga i odcien fajny ale za jasny niby na poziomie jasnego brazu po numeracji ale zdecydowanie jasniejsze odrosty mam i brzydko to wyglada, dzisiaj polecialam do rossmana i zakupilam nowy odcien brownie jest na poziomie brazu, ciekawa jestem co mi wyjdzie, zdecydowanie mi lepiej jak mam cieplejszy odcien na skalpie a i dodam ze casting w rossmanie jest teraz po 17,99
ale te nowe odcienie sa po 23 zl,a nie po promocyjne cenie.ja kupilam mrozka czekolade 515(czy cos tam truffle),zastanawialam sie nad tym brownie,ale on wyjdzie rudawy,a ja juz mam dosc rudawosci po czekoladzie hehe
Stary 2010-03-21, 10:33   #3842
kamciurka
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez aluniaa007 Pokaż wiadomość
ale te nowe odcienie sa po 23 zl,a nie po promocyjne cenie.ja kupilam mrozka czekolade 515(czy cos tam truffle),zastanawialam sie nad tym brownie,ale on wyjdzie rudawy,a ja juz mam dosc rudawosci po czekoladzie hehe
a ja kupilam wlasnie ten brownie bo chce taki rudawy, a u mnie wszystkie byly w promocji, nowe tez

Niki

Alex
kamciurka jest offline  
Stary 2010-03-21, 10:52   #3843
aluniaa007
Wtajemniczenie

Cytat:
a ja kupilam wlasnie ten brownie bo chce taki rudawy, a u mnie wszystkie byly w promocji, nowe tez
no cos ty,u mnie pod tymi 2 nowymi byla normalna cena i napisane nowosc.moze to zalezy od Rossa? kiedy bd sie farbowac?jestem ciekawa jak brownie wyglada
Stary 2010-03-21, 10:57   #3844
kamciurka
Zakorzenienie

Cytat:
no cos ty,u mnie pod tymi 2 nowymi byla normalna cena i napisane nowosc.moze to zalezy od Rossa? kiedy bd sie farbowac?jestem ciekawa jak brownie wyglada
no ja tez jestem ciekawa jak on wyglada ale jestem przygotowana na wszystko czarne juz mialam takze spoko moze faktycznie zalezy od sklepu z ta cena dzisiaj mam zamiar jakos popoludniu lub wieczorem wiec jak tylko wyschna wrzuce fotki

Niki

Alex
kamciurka jest offline  
Stary 2010-03-21, 13:07   #3845
malachite
Rozeznanie

Dawajcie dziewczynki fotki tych nowych bo mimo, że zrezygnowałam z Castingu (narazie ) to bardzo jestem ciekawa tego 515 .
Na zagranicznym blogu jakaś dziewczyna pokazywała fotki tego koloru a ostatnio jak weszłam na ten blog to napisała, że tak jej sie spłukał, że w słońcu jest czerwony :P .

Edytowane przez malachite
Czas edycji: 2010-03-21 o 13:08
malachite jest teraz online  
Stary 2010-03-21, 13:57   #3846
Antilia
Uzależnienie

Cytat:
Ja kupowałam w piątek i nowe też były po 17.99

Ćwiczę z Ewką, bo nic się samo nie wydarzy!
Skalpel: 48 + 17
Skalpel II: 3

Bridezilla
Antilia jest offline  
Stary 2010-03-21, 17:28   #3847
kasiek87
Kokon pro

hej dziewczyny tez farbuje sie castingiem, robilam czekolada i pralina chcialam chlodny braz a oba wyszly cieple, jaki bedzie chlodny ? ten nowy ? kiedys mialam tez ciemny braz( gorzka czekolada?) i wyszedl czarny eh

DL2/9/9
3/3/6-22/7/8

Edytowane przez kasiek87
Czas edycji: 2010-03-21 o 17:35
kasiek87 jest teraz online  
Stary 2010-03-21, 17:53   #3848
viki1988
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez malachite Pokaż wiadomość
Dawajcie dziewczynki fotki tych nowych bo mimo, że zrezygnowałam z Castingu (narazie ) to bardzo jestem ciekawa tego 515 .
Na zagranicznym blogu jakaś dziewczyna pokazywała fotki tego koloru a ostatnio jak weszłam na ten blog to napisała, że tak jej sie spłukał, że w słońcu jest czerwony :P .
bo ta druga piątka to chyba kolor mahoniowy xD wiec nic dziwnego ze jej sie tak wypłukało... Casting w zasadzie nie takich w 100% zimnych kolorów
Stary 2010-03-21, 20:45   #3849
kamelka33
Zadomowienie

Kobietki podpowiedzcie mi proszę jaki kolorek Castinga mam wybrać ostatnim razem zakupiłam CZEKOLADĘ, myslałam oczywiście, że to bedzie ładny ciepły brązik(cóż, nie zajrzałam wcześniej na wizaż) i jak się domyślacie odrost wyszedł mi prawie czerwony! nie mam nic przeciwko czerwonym refleksom, ale to przesada i brzydko wygląda chciałabym to jakoś zakryć. Może któraś w Was miała podobną sytuację i podpowe mi, jaki odcień brązu Castinga choć trochę zakryje tą czerwień, ale NIE WYJDZIE CZARNY! Zależy mi najbardziej na takim ciepłym brązie, ale już się przy tym nie upieram, byle tylko kolor był w miare jednolity i nie czarny będę wdzięczna za rady dodam jeszcze, że mój naturalny kolor to blond, a wcześniej przed Castingiem farbowałam jasnym brązem z serii Garnier Color&Shine
kamelka33 jest offline  
Stary 2010-03-21, 21:40   #3850
kamciurka
Zakorzenienie

no i juz po farbowaniu odcieniem Brownie, nie wiem czy na zdjeciu cos widac, pojutrze postaram sie zrobic w dziennym swietle, bo jutro wracam do domu poznym wieczorem, pierwsze odczucia nie najlepsze, ale u mnie casting musi sie zawsze ulezec na wlosach, wyszly takie z czerwonym poblaskiem, chcialam bardziej miedziany, no ale zobaczymy co bedzie dalej, jak bedzie sie splukiwal, ta pralina byla dla mnie idealna tylko troszke za jasna, ale jak ten bedzie sie nieladnie splukiwal, to pozostane przy pralince jednak, jasniejsze, ale dobrze czuje sie w takim cieplym braziku, czerwien niekoniecznie dla mnie

Niki

Alex
kamciurka jest offline  
Stary 2010-03-22, 08:46   #3851
MonkaIska
Zadomowienie

Cytat:
no i juz po farbowaniu odcieniem Brownie, nie wiem czy na zdjeciu cos widac, pojutrze postaram sie zrobic w dziennym swietle, bo jutro wracam do domu poznym wieczorem, pierwsze odczucia nie najlepsze, ale u mnie casting musi sie zawsze ulezec na wlosach, wyszly takie z czerwonym poblaskiem, chcialam bardziej miedziany, no ale zobaczymy co bedzie dalej, jak bedzie sie splukiwal, ta pralina byla dla mnie idealna tylko troszke za jasna, ale jak ten bedzie sie nieladnie splukiwal, to pozostane przy pralince jednak, jasniejsze, ale dobrze czuje sie w takim cieplym braziku, czerwien niekoniecznie dla mnie
Faktycznie na fotce dosyć chłodno wygląda, ma jakby lekko fioletowy poblask?
Wiadomo fotki przekłamują, szczególnie te w sztucznym świetle więc czekamy na dzienne
Ładnie i równo Ci złapało
Ja teraz zakupiłam Palette color&gloss "Złociste mokaccino" Zobaczymy jak złapie, jak będzie dobrze to się przerzucam bo jest sporo ciepłych kolorków

Króliczki
MonkaIska jest offline  
Stary 2010-03-22, 11:17   #3852
kamciurka
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez MonkaIska Pokaż wiadomość
Faktycznie na fotce dosyć chłodno wygląda, ma jakby lekko fioletowy poblask?
Wiadomo fotki przekłamują, szczególnie te w sztucznym świetle więc czekamy na dzienne
Ładnie i równo Ci złapało
Ja teraz zakupiłam Palette color&gloss "Złociste mokaccino" Zobaczymy jak złapie, jak będzie dobrze to się przerzucam bo jest sporo ciepłych kolorków
no własnie na fotce jakims fioletem zalecial
a mi się wydaje, ze on jest bardziej taki mahoniowy, a ja wolalabym cos bardziej w miedz, pralinka mi sie podobala bardziej
to pochwal sie efektem po Palette, a ja zobaczę jak to sie bedzie spieralo, pralinka przez pierwszych kilka dni tez mi sie nie widziala, musiala sie ulezec na wlosach, wiec moze tu bedzie tak samo zdjecia wstawie

Niki

Alex
kamciurka jest offline  
Stary 2010-03-22, 17:05   #3853
kamelka33
Zadomowienie

Kobietki ponawiam pytanie pomożecie?
kamelka33 jest offline  
Stary 2010-03-22, 19:02   #3854
malachite
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez kamelka33 Pokaż wiadomość
Kobietki ponawiam pytanie pomożecie?
Odrost masz czerwony a reszte włosów?
Stary 2010-03-22, 21:36   #3855
kamelka33
Zadomowienie

Cytat:
Odrost masz czerwony a reszte włosów?

Już tłumaczę mam teraz na głowe właściwie 3 kolory- odrost w moim naturalnym kolorze, czyli ciemny blond, potem warstwa brązowo- czerwona( czyli ten fragment który mi się zafarbował jaśniej od pozostałych włosków przy ostatnim farbowaniu, gdyż miałam wtedy dośc duży odrost) i reszta brązowa mam nadzieję, że domyślacie się o co chodzi chciałabym to jakoś w miarę wyrównać, ale żeby włoski nie wyszły mi czarne.
kamelka33 jest offline  
Stary 2010-03-22, 21:50   #3856
girtab
Przyczajenie

Czy któraś z was farbowała włosy odcieniem Mroźna Czekolada nr 515? Kupiłam dziś tą farbę, ale troszkę się boję nią robić włosy.. bo szukam głębokiego, czekoladowego brązu, ale bez żadnej czerwieni.

Edytowane przez girtab
Czas edycji: 2010-03-22 o 21:52
girtab jest offline  
Stary 2010-03-22, 21:52   #3857
malachite
Rozeznanie

Cytat:
Już tłumaczę mam teraz na głowe właściwie 3 kolory- odrost w moim naturalnym kolorze, czyli ciemny blond, potem warstwa brązowo- czerwona( czyli ten fragment który mi się zafarbował jaśniej od pozostałych włosków przy ostatnim farbowaniu, gdyż miałam wtedy dośc duży odrost) i reszta brązowa mam nadzieję, że domyślacie się o co chodzi chciałabym to jakoś w miarę wyrównać, ale żeby włoski nie wyszły mi czarne.
Mniej więcej wiem o co chodzi . Czekoladka jest z poziomu 5 więc, może Jasny Brąz 500 albo Pralina 530? Myśle, że dały by rade. Dobrze poradził by sobie napewno Średni brąz 400 ale pewnie wyszedł by czarno..
Stary 2010-03-22, 22:09   #3858
kamelka33
Zadomowienie

Cytat:
Mniej więcej wiem o co chodzi . Czekoladka jest z poziomu 5 więc, może Jasny Brąz 500 albo Pralina 530? Myśle, że dały by rade. Dobrze poradził by sobie napewno Średni brąz 400 ale pewnie wyszedł by czarno..

Właśnie Pralinka bardzo mi się podoba, ale przejrzałam trochę forum i mam obawy, że wpadnę z deszczu pod rynnę ja w ogóle się na tym nie znam, wybrałam czekoladkę, bo podobał mi się poprostu kolor na paletce w drogerii, nie pomyślałabym, że wyjdzie taki czerwony na odrościew możesz mi troszkę wytłumaczyć o co chodzi z tymi poziomami?
kamelka33 jest offline  
Stary 2010-03-22, 23:46   #3859
kasiek87
Kokon pro

ja mam praline aktualnie moge wrzucic zdjecie jutro, wiec moze komus cos pomoze

DL2/9/9
3/3/6-22/7/8
Stary 2010-03-23, 09:47   #3860
girtab
Przyczajenie

Zrobiłam włosy odcieniem 515 Mroźna czekolada. Kolor na moich włosach w kolorze średni brąz wyszedł trochę ciemniejszy na opakowaniu ( ciemniejszy brąz ale nie żaden czarny), ale odcień jest inny niż ten na opakowaniu. Widać odblask czerwonawy pod światło, ale przynajmniej od razu po farbowaniu nie jest to jakiś perfidny czerwony odblask, tylko taki subtelny. Kolor może być, choć może nie jest to jakaś piękna głęboka czekolada, jeśli ktoś takiej szukał.
girtab jest offline  
Stary 2010-03-23, 10:34   #3861
viki1988
Zakorzenienie

Cytat:
Właśnie Pralinka bardzo mi się podoba, ale przejrzałam trochę forum i mam obawy, że wpadnę z deszczu pod rynnę ja w ogóle się na tym nie znam, wybrałam czekoladkę, bo podobał mi się poprostu kolor na paletce w drogerii, nie pomyślałabym, że wyjdzie taki czerwony na odrościew możesz mi troszkę wytłumaczyć o co chodzi z tymi poziomami?
poziom to pierwsza cyferka w oznaczeniu farby - im niższa tym kolor jest ciemniejszy
Stary 2010-03-23, 16:24   #3862
kasiek87
Kokon pro

dodaje praline i czekolade, moj naturalny to ciemny blond, oba jak dla mnie za cieple i maja czerwone dodatki niestety, nadal szukam chlodnego koloru

DL2/9/9
3/3/6-22/7/8
Stary 2010-03-23, 17:13   #3863
Nelly1
Raczkowanie

Ślicznie wyszła Ci ta czekoladka. Bardzo ładny kolor.
Nelly1 jest offline  
Stary 2010-03-23, 17:19   #3864
malachite
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez girtab Pokaż wiadomość
Zrobiłam włosy odcieniem 515 Mroźna czekolada. Kolor na moich włosach w kolorze średni brąz wyszedł trochę ciemniejszy na opakowaniu ( ciemniejszy brąz ale nie żaden czarny), ale odcień jest inny niż ten na opakowaniu. Widać odblask czerwonawy pod światło, ale przynajmniej od razu po farbowaniu nie jest to jakiś perfidny czerwony odblask, tylko taki subtelny. Kolor może być, choć może nie jest to jakaś piękna głęboka czekolada, jeśli ktoś takiej szukał.
Jak możesz to pokaż zdjęcie koloru
Stary 2010-03-23, 22:16   #3865
kamelka33
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez kasiek87 Pokaż wiadomość
dodaje praline i czekolade, moj naturalny to ciemny blond, oba jak dla mnie za cieple i maja czerwone dodatki niestety, nadal szukam chlodnego koloru
A możesz napisać, na jaki kolor kładłaś pralinę? Widzę, że ona nie jest ciemnejsza od czekolady, więc chyba mi jej nie pokryje, prawda? Ja mam obecnie czekoladkę, ale tylko na odroście, reszta włosów jest ciemnejsza, bo niestety przy ostatnim farbowaniu nie pomyślałam, że ten kolor na moje włoski bedzie za jasny
Kobietki ja wiem, że strasznie marudzę, ale jutro koleżanka fryzjerka bedzie farbowac mi włoski i już muszę kupić farbkę, niestety nadal nie wiem jaka będzie najlepsza Dzisiaj juz byłam prawie zdecydowana na pralinę, ale jednak nie kupiłam, bo nadal mam obawy, czy da radę wyrównać mi kolor wlosków, może któras miała podobną sytuację do mojej i podpowie mi jakim kolorkiem zakryła tą czerwień czekolady, ale jeszcze raz zaznaczam, że panicznie boję się czarnych włosów
kamelka33 jest offline  
Stary 2010-03-23, 22:26   #3866
kasiek87
Kokon pro

hej ja praline mialam kladziona na swoje wlasne naturalne, wg mnie nie zakryje czekolady, bo moze na zdjeciach nie widac ale jest sporo jasniejsza

DL2/9/9
3/3/6-22/7/8
Stary 2010-03-23, 22:55   #3867
kamelka33
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez kasiek87 Pokaż wiadomość
hej ja praline mialam kladziona na swoje wlasne naturalne, wg mnie nie zakryje czekolady, bo moze na zdjeciach nie widac ale jest sporo jasniejsza
Tak właśnie myślałam, dobrze, że jej nie kupiłam jutro pójdę do drogerii i chyba zobacze sobie jeszcze te nowe kolorki tak się zastanawiam nad tym-515 Chocolate Truffle(nie wiem, jak nazwa brzmi po polsku, bo te nowe kolorki zobaczyłam na zagranicznej stronce), zaczyna się od 5 więc jest z tego samego poziomu co czekolada, ale myśle, że dał by sobie z nią rade, co Wy na to? Widziałam tam jeszcze inne ładne kolory, ale panicznie boję się tych zaczynających się od 4, żeby nie były za ciemne
kamelka33 jest offline  
Stary 2010-03-23, 22:59   #3868
kasiek87
Kokon pro

ja jutro chyba tez pojde poszukac czegos, ale jesli 515 bedzie z czerwienia to nawet wole ciemniejsze, bo sie szybko wyplukuja, a czerwien zle sie komponuje z moja cera i totalnie zle sie w tym czuje

DL2/9/9
3/3/6-22/7/8
Stary 2010-03-23, 23:09   #3869
kamelka33
Zadomowienie

Ja się już troszkę potraciłam, stronkę wczesniej girtab pisała, że numer 515 to mroźna czekolada, a na tej stronce, którą oglądam ten kolor to Iced Chocolate i ma numer 415, to ja już nic z tego nie wiem wydaje mi się, że 515 to jednak nie jest mroźna czekolada tylko coś z truflą w nazwie, jestem bardzo ciekawa jak on wychodzi, jest z tego samego poziomu co normalna czekolada, więc nie powinien wyjść za ciemny prawda?
kamelka33 jest offline  
Stary 2010-03-24, 07:57   #3870
Caramella
Wtajemniczenie

415 iced chocolate to mroźny kasztan a 515 to chocolate truffle - mrozna czekolada
who we wish we could be
who we want to be with

63-62-61-60-59-58-57-56-55-54-53-52-51-50-49-48
Caramella jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
casting, color, farba, gloss, hebanowa czerń, karmel, koloryzacja, l'oreal, loreal, miodowy, odżywka, szampon farbujący

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości