Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy - Strona 141 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2010-05-23, 13:41   #4201
Marta049
Przyczajenie

Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Witam Zastanawiam sie jakiego Castinga użyć żeby bardziej pogłebić i przyciemnic kolor moich włosów. Moga troche wchodzic w czern, ale całkiem czarnych nie chce. Doradzcie

Moj aktualny kolor (na słońcu jest taki nijaki brązowy):
Marta049 jest offline  
Stary 2010-05-23, 13:45   #4202
Caramella
Wtajemniczenie

ja na takie włosy użyłam 500 jasny brąz i wyszedl mi ciemny,głęboki brąz, wpadający w czerń. jednak szybko się splukał. może 400 brąz?
who we wish we could be
who we want to be with

63-62-61-60-59-58-57-56-55-54-53-52-51-50-49-48
Caramella jest offline  
Stary 2010-05-23, 14:57   #4203
Marta049
Przyczajenie

Zastanawiałam sie nad różnymi odcieniami i właśnie Brąz to był mój nr 1 dzięki za rade
Marta049 jest offline  
Stary 2010-05-23, 15:19   #4204
Caramella
Wtajemniczenie

bo bodajże 300 ciemny brąz to już bedzie za ciemny
who we wish we could be
who we want to be with

63-62-61-60-59-58-57-56-55-54-53-52-51-50-49-48
Caramella jest offline  
Stary 2010-05-24, 07:55   #4205
madlen_m
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Black Vinyl Pokaż wiadomość
Przeglądałam zdjęcia załączone przez wizażanki i w zasadzie dany kolor wychodzi każdemu inaczej. To zależy pewnie od oświetlenia, koloru wyjściowego. Czy Casting po farbowaniu będzie raczej ciemniejszy niż na opakowaniu? Będę sie sugerowała przynajmniej tym.

madlen_m Tak własnie myslałam, że mroźna czekolada będzie rudawa, szkoda, bo ten kolor bardzo mnie kusił .
Powiem Ci, ze widzialam zdjecia innych dziewczyn to wyszly nawet fajnie, tylko to byl kolor po farbowaniu u mnie tez byl spoko. Ale juz tak po 3 tygodniach widac bylo rude, zwlaszcza, ze podklad mialam jasny braz, ktory juz zszedl tez na rudy przed nalozeniem mroznej czekolady. Pewnie jak ktos mial ciemniejszy podklad to lepiej by wyszla
madlen_m jest offline  
Stary 2010-05-25, 15:00   #4206
Lilly22
Zadomowienie

hej dziewczyny!
Jakis tydzień temu farbowałam wlosy Castingiem kolor-czekolada.....efekt? włosy przy głowie rudo-bordowe im dalej tym ciemniejsze i na dodatek strasznie mi ta farba wysuszyła wlosy Miala któras z Was podobnie? Czym te włosy odbudować? I czy skusic sie tym razem na ciemniejszy kolor czy dac sobie spokój z Castingiem?
Lilly22 jest offline  
Stary 2010-05-25, 16:06   #4207
playboykaa77
Zadomowienie

Lilly jezeli castimg przesusza Ci wlosy to nie widze sensu ponownie go kupowac
playboykaa77 jest offline  
Stary 2010-05-26, 10:14   #4208
Cogata
Rozeznanie

dokładnie. po co je wysuszać jeszcze bardziej.
Cogata jest offline  
Stary 2010-05-26, 11:15   #4209
karo3006
Raczkowanie

Coś w tym jest, ja robiłam castingiem "mroźna czekolada" kolor wyszedł na prawde ładny-pierwszy raz nie wpadał w czarny, minał miesiac kolor sie zmył, włosy suche jak wiór, do tego zaczęły wypadać
Stary 2010-05-26, 13:07   #4210
pluto17-17
Zadomowienie

witam mam takie pytanie czy brąz 400 wychodzi duzo ciemniejszy niż jasny brąz?? bardzo proszę o odp przeszukiwałam wątek ale jakoś nie mogłam natrafić na takie podobne pytanie

http://www.wizaz.pl/forum/showthread...1#post10816597 KSIĄZKI
pluto17-17 jest offline  
Stary 2010-05-26, 15:13   #4211
lea88
Zakorzenienie

zronilam w niedziele wlosy Ciemnym Blondem, ale nie podoba mi sie. Co prawda wczesniej miala ciemny cieply braz na wlosach i nie pokrylo mi calym wlosow rowno to kolor i tak jest niejaki. Liczylam na cieplejszy odcien, a ten jest dosc szarobury na odrostach. Cieplejszy jest tylko na reszcie wlosow, gdzie mialam farbowane na taki odcien. Zaluje ze nie wybralam np Praliny :/
lea88 jest offline  
Stary 2010-05-27, 13:23   #4212
aanneke
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez lea88 Pokaż wiadomość
zronilam w niedziele wlosy Ciemnym Blondem, ale nie podoba mi sie. Co prawda wczesniej miala ciemny cieply braz na wlosach i nie pokrylo mi calym wlosow rowno to kolor i tak jest niejaki.
A możemy poprosić o jakieś zdjęcie?
aanneke jest offline  
Stary 2010-05-30, 22:51   #4213
bbb85
Przyczajenie

hej czy wiecie moze jakie stezenie procentowe w castingu ma mleczko utleniajace ile procent ? wazne
bbb85 jest offline  
Stary 2010-05-30, 23:20   #4214
lea88
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez aanneke Pokaż wiadomość
A możemy poprosić o jakieś zdjęcie?
moge zrobic, ale Castingi przez polysk w ogole nie przypominaja swojego koloru w rzeczywistosc na zadnym z moich zdjec. W sumie to na gorze kolor mi sie juz spiera, a za to na dole wylazi strasznie kolor poprzedniej farby (wlosy sa bardzo ciemne w odcieniu cieply braz). Mysle ze zdjecie nie bedzie wiarygodne.
lea88 jest offline  
Stary 2010-05-31, 09:11   #4215
dorotka9009
Raczkowanie

bodajże 2 strony wcześniej wstawiono zdjęcia nowych odcieni blondów i w związku z tym mam pytanie. moje włosy są w kolorze ciepłego średniego blondu, w słońcu mienią się na jasny, momentami b.jasny blond (ale bez przesady ). Generalnie miałam wcześniej rozjaśniane i kolor się trochę spłukuje. Podoba mi się odcień 1013, taki jasny złoty blond, jak myślicie da radę, żeby wyszło cokolwiek ? Bo te nowe blondy są po prostu przepiękne
dorotka9009 jest offline  
Stary 2010-05-31, 09:25   #4216
Annaluka
Zakorzenienie

Casting w Rossmannie jest teraz za 16,90 zł, więc warto kupić

Ja pofarbowałam kolejny raz Jasnym Brązem nr 500 i jak zwykle mam prawie czarne włosy.
Jedynym plusem tego koloru jest fakt, że nie wypłukuje się na rudo tylko jest cały czas dość chłodnym odcieniem...
Stary 2010-05-31, 10:27   #4217
aluniaa007
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez Annaluka Pokaż wiadomość
Casting w Rossmannie jest teraz za 16,90 zł, więc warto kupić

Ja pofarbowałam kolejny raz Jasnym Brązem nr 500 i jak zwykle mam prawie czarne włosy.
Jedynym plusem tego koloru jest fakt, że nie wypłukuje się na rudo tylko jest cały czas dość chłodnym odcieniem...
mi tez jasny braz wychodzi prawie jak czarny...i jeszcze nie pokryl mi wszystkich wlosow i mam jasne przeswity...teraz sie zastanawiam jaki kupic odcien w Rossie jak promocja jest.a braz w porownaniue do ajsnego brazu jak wychodzi?
Stary 2010-05-31, 16:52   #4218
malachite
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez dorotka9009 Pokaż wiadomość
bodajże 2 strony wcześniej wstawiono zdjęcia nowych odcieni blondów i w związku z tym mam pytanie. moje włosy są w kolorze ciepłego średniego blondu, w słońcu mienią się na jasny, momentami b.jasny blond (ale bez przesady ). Generalnie miałam wcześniej rozjaśniane i kolor się trochę spłukuje. Podoba mi się odcień 1013, taki jasny złoty blond, jak myślicie da radę, żeby wyszło cokolwiek ? Bo te nowe blondy są po prostu przepiękne
możesz spróbować, powinno coś wyjść. Najwyżej przytrzymaj dłużej farbę

Dziewczyny mam takie pytanie. Mam włosy koloru ciemny brąz, od nasady troszke jaśniejsze. Chciałabym ocieplić kolor. Przyszedł mi do głowy taki eksperyment aby nałożyć Mahoń 550 na jakieś 10 minut. Nie chce mahoniowych włosów tylko ciepły ciemny brąz z mahoniowymi reflekasami i ładną poświatą. Przejdzie to? Czy może lepiej na max czas? bo w sumie mam ciemne włosy... ale boje sie że będe za bardzo czerwona ;/ . Czy już lepiej nałozyć coś z mahoniem na drugim miejscu?
malachite jest offline  
Stary 2010-05-31, 23:54   #4219
younobodyelse
Przyczajenie

Mam problem , chce wrócić do naturalnego koloru ( ciemny blond ) a mam jasny rudy... który wyszedł przez spranie się szamponetki , nie chce uzyskać brązu tylko coś bardziej zbliżonego do blondu jaki kolor proponujecie z Loreal Casting ? Z góry dzięki

umieszczam fotkę z moim kolorem (obecnym)
1. K L I K

2.ten do którego chce wrócić
2. K L I K

Edytowane przez younobodyelse
Czas edycji: 2010-06-01 o 00:18
younobodyelse jest offline  
Stary 2010-06-01, 12:11   #4220
Cogata
Rozeznanie

dziewczyny w rossmanie promocja na Castinga:
http://www.rossnet.pl/oferta/?cId=24...1&prId=10415#1

Cogata jest offline  
Stary 2010-06-01, 12:21   #4221
lea88
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Cogata Pokaż wiadomość
dziewczyny w rossmanie promocja na Castinga:
http://www.rossnet.pl/oferta/?cId=24...1&prId=10415#1

zeby jeszcze w ROssmannie wszystkie kolory mieli
W ogole wiecie, ze polowa tych kolorow rzekomo wycofanych i niedostepnych w Rosmannie normalnie stoi na polkach u mnie w Leclercu i Superpharmie czasami sie zdazaja. Na pewno jest Karmel, ogolnie kolorow jest bardzo duzo. Tylko dziwne jest to, ze tylko te ktore sa w Rossmannie sa w promocji, a reszta od jakiego czasu juz nie jest nia objeta
lea88 jest offline  
Stary 2010-06-01, 12:31   #4222
reisha
Przyczajenie

a ja właśnie kupiłam dziś z tej promocji za 16,90zł loreal casting BURSZTYN. jutro będę farbować, mam nadzieję, że nie wyjdzie zbyt czerwony jak wyjdzie taki, jak na opakowaniu to będę zadowolona
reisha jest offline  
Stary 2010-06-01, 15:00   #4223
blablabla00
Przyczajenie

Dot.: Loreal casting ciemny blond czy jasny brąz???

hej. jestem mam włosy bardzo ciemny blond/jasny brąz chciałabym uzyskać średni brąz, czy użyć farby Loreal Casting jasny brąz czy brąz? Bo słyszałam, że wychodzą BARDZO ciemne włosy, a nie chcę czarnych proszę o radę!!
blablabla00 jest offline  
Stary 2010-06-01, 15:49   #4224
bbb85
Przyczajenie

hej ja malowalam ostatnio na jasny braz 500 i wyszedl jak ciemny braz , kolor braz wychodzi bardzo ciemny jak prawie czarny z polyskiem braz dlatego uzylam jasnego brazu ale wyszedl na ladny braz teraz wyplukuje sie do jasnego brazu delikatnie tak jak na opakowaniu ale wraz w tonie ciemnym poziom 5, 4
bbb85 jest offline  
Stary 2010-06-01, 16:07   #4225
Vesuvio
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez lea88 Pokaż wiadomość
zeby jeszcze w ROssmannie wszystkie kolory mieli
W ogole wiecie, ze polowa tych kolorow rzekomo wycofanych i niedostepnych w Rosmannie normalnie stoi na polkach u mnie w Leclercu i Superpharmie czasami sie zdazaja. Na pewno jest Karmel, ogolnie kolorow jest bardzo duzo. Tylko dziwne jest to, ze tylko te ktore sa w Rossmannie sa w promocji, a reszta od jakiego czasu juz nie jest nia objeta
Zaznaczam, ze nie wiem, czy tak samo jest w Polsce, ale raczej tak.. Nie wiem, czy to L'Oreal decyduje jakie odcienie trafia do danych drogerii, czy tez to drogerie decyduja, dystrybucja jakich odcieni beda sie zajmowac, ale pewnie nie ma wielkich roznic miedzy Polska a Niemcami.
Pisalam jakis czas temu, ze nie moge znalezc nigdzie Slonecznego Miodu, a tez byla promocja w Rossmannie i mialam zamiar go kupic, nie bylo zadnych miodow, bylo za to pare tych jasnych blondow, ktorych fotki wklejalam.
Wkurzylam sie i zadzwonilam na infolinie L'Oreal z pytaniem, czy wycofali Sloneczny Miod. Mila Pani poinformowala mnie, ze miody sa dostepne, nie wychodza ze sprzedazy, a moj odcien mozna kupic w ... tu mi wymienila nazwy drogerii... ale wsrod wymienionych nie bylo Rossmanna.
Moim zdaniem to dziwne, do tej pory wydawalo mi sie, ze takie drogerie jak Rossmann, duze, sieciowe, maja wszystkie odcienie, ale okazuje sie, ze maja tylke te, ktore chca miec, albo te, ktore pozwala im miec producent.
Vesuvio jest offline  
Stary 2010-06-01, 17:36   #4226
lea88
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Vesuvio Pokaż wiadomość
Zaznaczam, ze nie wiem, czy tak samo jest w Polsce, ale raczej tak.. Nie wiem, czy to L'Oreal decyduje jakie odcienie trafia do danych drogerii, czy tez to drogerie decyduja, dystrybucja jakich odcieni beda sie zajmowac, ale pewnie nie ma wielkich roznic miedzy Polska a Niemcami.
Pisalam jakis czas temu, ze nie moge znalezc nigdzie Slonecznego Miodu, a tez byla promocja w Rossmannie i mialam zamiar go kupic, nie bylo zadnych miodow, bylo za to pare tych jasnych blondow, ktorych fotki wklejalam.
Wkurzylam sie i zadzwonilam na infolinie L'Oreal z pytaniem, czy wycofali Sloneczny Miod. Mila Pani poinformowala mnie, ze miody sa dostepne, nie wychodza ze sprzedazy, a moj odcien mozna kupic w ... tu mi wymienila nazwy drogerii... ale wsrod wymienionych nie bylo Rossmanna.
Moim zdaniem to dziwne, do tej pory wydawalo mi sie, ze takie drogerie jak Rossmann, duze, sieciowe, maja wszystkie odcienie, ale okazuje sie, ze maja tylke te, ktore chca miec, albo te, ktore pozwala im miec producent.
Rossmann mial kiedys wszystkie odcienie. Chociaz zdazalo sie ze w ramach jakiejs promocji po prostu ktorego koloru w ogole nie przywozili (wiem,b o chodzilam po 10 Rossmannach i na polce w tym miejscu bylo po prostu pusto). No a teraz zredukowali kolory o jakas polowe (wlasnie miodow nie ma- a w Leclercu sa).. To samo jest w Naturze- pare kolorow na krzyz. Ostatnio to samo spotkalo mnie z farba Brillance- kolor wycofuja, chociaz w innych drogeriach normalnie jest :/. Nie wiem o co chodzi. Jeszcze bardziej jednak mnie to dziwi, ze w tym Leclercu wszystkie kolory byly, a cena promocyjna dotyczyla tylko tych samych, ktore sa w Rossmannie,a pozostalych nie
lea88 jest offline  
Stary 2010-06-02, 14:50   #4227
Agatau88
Zakorzenienie

Najwiecej Castingow jest w Leclercu w Tesco tez wiele bywa
A co do nich - podzielam przeczytane wczesniej zdanie że na poczatku super a po jakims czasie wlosy sa w zlym stanie. zawsze myslalam ze to przypadek ale chyba to jednak wina Castinga. Szybko po niego nie siegne
Agatau88 jest offline  
Stary 2010-06-02, 17:12   #4228
playboykaa77
Zadomowienie

bylam dzis w rossmanie i powiem wam ze najwiecej z wszystkich farb to castingow bylo a ja nie chcialam castinga chcialam excell 10 bylo tylko kilka odcieni braz a spojrzalam na polke z catingami a tam " jakie tylko chcesz "
playboykaa77 jest offline  
Stary 2010-06-03, 19:54   #4229
kinpatsu
Rozeznanie

Wpisy w blogu: 1

Castingu użyłam raz. Posłużył mi jako 'podkładka' do farby popielaty blond, którą mam zamiar nałożyć za kilka dni. Wybrałam odcień 810, który 'wżarł' się całkiem w moje niemal żółte włosy, dając efekt... popielatego blondu Włosy po użyciu były miękkie, błyszczące, momentalnie przestały się kruszyć [!] Kolor zaczął wypłukiwać się po kilku myciach, ale nie do żółci, a na jaśniejszy popiel. Teraz mogę w końcu położyć upragniony, popielaty blond [to mój naturalny kolor włosów], na zżółtkięte włosy trochę się bałam... Zużyłam dwa opakowania Casting [długie włosy], byłam na prawdę baaardzo zadowolona z efektu n_n

JESTEŚMY ZE SOBĄ...
VIKINGS WE LOVE
kinpatsu jest offline  
Stary 2010-06-03, 21:05   #4230
majreg
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez kinpatsu Pokaż wiadomość
Castingu użyłam raz. Posłużył mi jako 'podkładka' do farby popielaty blond, którą mam zamiar nałożyć za kilka dni. Wybrałam odcień 810, który 'wżarł' się całkiem w moje niemal żółte włosy, dając efekt... popielatego blondu Włosy po użyciu były miękkie, błyszczące, momentalnie przestały się kruszyć [!] Kolor zaczął wypłukiwać się po kilku myciach, ale nie do żółci, a na jaśniejszy popiel. Teraz mogę w końcu położyć upragniony, popielaty blond [to mój naturalny kolor włosów], na zżółtkięte włosy trochę się bałam... Zużyłam dwa opakowania Casting [długie włosy], byłam na prawdę baaardzo zadowolona z efektu n_n
Ponoć bardzo dobrym sposobem na podtrzymanie popielu jest użycie samego additiva niebieskiego z niską wodą np. 1,5% żeby nie niszczyć włosów między kolejnymi farbowaniami odrostów, jak się już popiel wypłucze i jest żółtko. W castingach tych jasnych woda jest silniejsza i nie ma sensu malować nimi często o ile nie ma jeszcze widocznego odrostu i nie chodzi o rozjaśnienie a jedynie nadanie odcienia.
majreg jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
casting, color, farba, gloss, hebanowa czerń, karmel, koloryzacja, l'oreal, loreal, miodowy, odżywka, szampon farbujący

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości