Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy - Strona 150 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2010-07-09, 12:20   #4471
judge
Zadomowienie

Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Kasiulka__ Pokaż wiadomość
Dziewczyny znacie jakis sposob aby sciagnac Casting hebanowa czern od polowy wlosow?
Jakis czas temu zachcialo mi sie czerni na wlosach i pofarbowalam moje brazowe wlosy 2 razy Castingiem i 2 x nalozylam go na cale wlosy... Obecnie od pol roku ich nie farbowalam, wiec mam odrost naturalnych wlosow do polowy a reszta to ta nieszczesna czern. A chodzenie w kucykach, kokach i warkoczach juz mi sie znudzilo, marze o tym aby rozpuscic wlosy
Cytat:
Napisane przez Paulina_Karon Pokaż wiadomość
Hej
Mam ten sam problem, tylko, że ja farbowałam na brąz (ale efek końcowy to prawie czarne;p) też mam odrost do połowy głowy, a chcę kolor gdzieś o 2 tony jaśniejszy, więc nie zostało mi nic innego jak farbować tylko odrosty wybraną jaśniejszą farbą, ja wybrałam "Mroźną czekoladę" no i czekać na efekty
Dekoloryzator Chantal Aż napisałam smsa do kumpeli ściagała z ciemnego brązu i kolor pięknie się wymył do ciemnego blondu czyli jej naturalnego koloru. Też nad nim myśle bo farbuje i mam prawie czorne Już nawet w zakładke zapisałam na kompie Na all są dostępne w przystępnej cenie
Stary 2010-07-09, 13:40   #4472
Paulina_Karon
Raczkowanie

GG do Paulina_Karon
Angry Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Cogata Pokaż wiadomość
moje gratulacje w takim razie, bo to już kawał czasu
ja w sumie nie powinnam ściągać, bo naturalne i tak mam czarne tzn. miałam, bo przez kilka lat od upalnych wakacji, rozjaśniły się do ciemnego, ale ciepłego brązu ;/ ogólnie są czarne
eh no nic
chyba póki co, nic nie będę kombinować, bo nawet nie mam pomysłu, a i tak w zapasie leży jeszcze hebanowa czerń castinga

a dziękuję, dziękuję
w takim razie zostaw tak jak jest, bo po ściągnięciu nie będzie kolosalnej różnicy a wlosy jak by nie patrzeć dostaną po jakości
a nam raczej zależy na pięlegnowaniu, a nie katowaniu herów

---------- Dopisano o 13:40 ---------- Poprzedni post napisano o 13:38 ----------

Cytat:
Napisane przez judge Pokaż wiadomość
Dekoloryzator Chantal Aż napisałam smsa do kumpeli ściagała z ciemnego brązu i kolor pięknie się wymył do ciemnego blondu czyli jej naturalnego koloru. Też nad nim myśle bo farbuje i mam prawie czorne Już nawet w zakładke zapisałam na kompie Na all są dostępne w przystępnej cenie

faktycznie cena do zniesienia, no ale zostaje pytanie co z jakością wlosa, bo domyślam się że skoro ściąga tak ciemny kolor to włosy później są zniszczone
Paulina_Karon jest offline  
Stary 2010-07-09, 21:11   #4473
bernadka20
Wtajemniczenie

Każda dekoloryzacja ma negatywny wpływ na włosa. Prędzej czy poźniej. U każdego też inaczej to włosy znoszą. Dekoloryzatory redukcyjne ( bo o takich mowa na forum) maja o wiele gorsze i silniejsze właściwości od dekoloryzatorów rozjaśniających.
Ale dobrze to nie na tym forum o tym :P

Cogata
Ja rozumiem i polecam taka metodę jaką doradziłam Paulinie. Farbować Castingiem w zbliżonym odcieniu i na same odrosty nakładać. Po jakimś czasie zejdzie ta ciemniejsza farba. ale potrzeba cierpliwości.

Paulinka tez czekam na zdjęcia

O rozjaśniaczu tu juz nie pisac dziewczyny :P
Stop suszarce od końca czerwca 2010
Kantorzyca/Kantorka Zakonu Curlitanek
Masz naturalne, kręcone włosy?Zajrzyj koniecznie: FaQ, Pigułka
bernadka20 jest offline  
Stary 2010-07-09, 22:08   #4474
onlythebest
Raczkowanie

Hej.
Jako użytkowniczka Castinga już od ponad 2 lat pokażę efekty jakie wyszły na moich z natury mysich włosach

http://wizaz.pl/forum/attachment.php...9&d=1219696916 - jasny brąz

Od roku robię słonecznym miodem i promiennym blondem (801) i efekty na zdjęciach poniżej z lampą i bez. Jak widać po odrostach nieźle rozjaśnił mi włosy mimo że to nie farba a zwykły szampon koloryzujący.

Dzisiaj kupiłam 910 - Lodowy Blond, na dniach TŻ będzie mnie farbował więc pokażę efekty, chyba że stchórzę i wrócę do brązu (bo wciąż nie mogę się zdecydować w którym kolorze mi lepiej).

Zaręczona i przeszczęśliwa od 3.01.2011 r.
onlythebest jest offline  
Stary 2010-07-10, 00:11   #4475
bernadka20
Wtajemniczenie

onlythebest
ładnie Tobie w brązie i w blondzie też.
A wiesz co. Miałaś może na swoich włosach Bursztynowy blond z Casting może ?
bernadka20 jest offline  
Stary 2010-07-10, 00:41   #4476
TLU
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez onlythebest Pokaż wiadomość
Hej.
Jako użytkowniczka Castinga już od ponad 2 lat pokażę efekty jakie wyszły na moich z natury mysich włosach

http://wizaz.pl/forum/attachment.php...9&d=1219696916 - jasny brąz

Od roku robię słonecznym miodem i promiennym blondem (801) i efekty na zdjęciach poniżej z lampą i bez. Jak widać po odrostach nieźle rozjaśnił mi włosy mimo że to nie farba a zwykły szampon koloryzujący.

Dzisiaj kupiłam 910 - Lodowy Blond, na dniach TŻ będzie mnie farbował więc pokażę efekty, chyba że stchórzę i wrócę do brązu (bo wciąż nie mogę się zdecydować w którym kolorze mi lepiej).
Z nieba mi spadlas, wlasnie polowalam na zdjecia 801 i 910 wrzucanych na braz. Iloma farbowaniami 801 doszlas do takiego koloru jaki masz obecnie? Jak zareagowaly wlosy po raz pierwszy? Bylo rudo czy raczej chlodno? Jak zafarbujesz 910, moglabym Cie prosic, zebys zwrocila uwage, ktory z odcieni bardziej rozjasnia i, ktory daje chlodniejszy refleks? Pewnie 910 chlodniejszy, ale jest tez jasniejszy wiec nie wiadomo.
TLU jest offline  
Stary 2010-07-10, 03:28   #4477
onlythebest
Raczkowanie

Bernadka20 nie miałam bursztynowego blondu.. - to taki dość ciemny kolor chyba wychodzi, przynajmniej tak po kolorze na opakowaniu wnioskuję no i bardzo rudy.... ja rude włosy chciałabym mieć ale takie jak mają naturalne rudzielce , a niestety takiego odcienia to chyba nie da się uzyskać.

TLU - naturalnie mam mysie ciemno blond włosy, generalnie farbowane na różne kolory w tym nawet czarny. Po mękach odrostów z koloru czarnego (farbowanego Palette a więc nie do zdarcia) doszłam do swoich naturalnych i na nie położyłam Casting Słoneczny miód...troszkę rozjaśniło mi włosy, rozświetliło bardziej na złoto niż na rudo, aczkolwiek jak mi się spierały to jakieś tam rudawe akcenty były, ale z każdym kolejnym farbowaniem (przejście na 801) robiły się jakoś coraz jaśniejsze mieniące na złoto. Znajomi pytają mnie zawłaszcza zaraz po użyciu Castinga czy rozjaśniałam włosy.

Taki mały OT: najchłodniejszy odcień jaki w życiu miałam to był Majirel Kakaowy brąz czy jakoś tak. Szybko się wypłukał (mimo że to farba) ale na początku naprawdę miał bardzo chłodny odcień.
http://wizaz.pl/forum/attachment.php...2&d=1217628520

Zaręczona i przeszczęśliwa od 3.01.2011 r.
onlythebest jest offline  
Stary 2010-07-10, 07:41   #4478
bernadka20
Wtajemniczenie

onlythebest
Moja siostra farbuje swoje włosy tą henną z Venita. Najczęściej odcieniem Chna. A jak nie ma w sklepie to Paprika.
Bardzo ladne rude kolory wychodzą. I Powiem szczerze, ze zaczelam zalowac tego, ze farbowalam ciągle na ciemne brazy. Potem mialam kąpiel rozjaśniająca...teraz uparlam sie na miodowy karmel z Casting. Odczekam jak sie spłuka i pozostane przy swoim rudym.
bernadka20 jest offline  
Stary 2010-07-10, 14:07   #4479
TLU
Zadomowienie

Onlythebest - sliczny ten majirel, bardzo naturalnie wyglada. Mozesz mi jeszcze powiedziec, jak doszlas do swoich naturalnych po palette? Sloneczny miod boje sie polozyc, bo ma za duzo zoltego barwnika. Czekam z niecierpliwoscia na zdjecia 910 .

Edit: pisalas, ze moze stchorzysz i wrocisz do brazu - moim zdaniem slicznie Ci w brazie - ten majirel naprawde pasuje do karnacji, brwi, etc, ale moze 910 zgasi ten cieply odcien ciemnego blondu - w blondzie wydaje mi sie byloby rownie dobrze, gdyby nie to, ze odcien, ktory masz jest bardzo cieply - za cieply do brwi. Decyzja nalezy oczywiscie do Ciebie, ja sprbowalabym 910 (nie tylko dlatego, ze jestem ciekawa ;P) bo juz po 2/3 tygodniach mozesz przyciemnic, jesli jednak wolisz braz, a w druga strone jednak trudniej.

Edytowane przez TLU
Czas edycji: 2010-07-10 o 14:15
TLU jest offline  
Stary 2010-07-11, 19:00   #4480
cierra
Raczkowanie

Dawno mnie tu nie bylo Miałam przerwę w farbowaniu bo rozjaśniałam stopniowo włoski i tak udało mi się dojść z dość ciemnego brązu na taki kolor jaki załączylam niżej. Przez to, że pojawiły sie nowe odcienie blond mam ochotę rozjaśnic chocby nieznacznie i ochłodzić odcień i zastanawiam się jakim z tych nowych odcieni mogłabym to zrobić Myślę nad lodowym blondem (jest to jasny blond), na opakowaniu jest napisane, że może rozjaśnić i zniwelowac żołtawy odcień wlosów jasny brąz, takie same wlasciwosci ma miec satynowy blond ale z kolei jest to średni blond Boję sie używać innych farb, a castingowi ufam, hmmm chyba, ze lepiej wybrać jakis inny jasniejszy z oferowanych odcieni? Nie mam doświadczenia w blondach, dlatego proszę o rady
1) poprzedni kolor
2) obecnie

„Jeszcze się taki nie urodził, co by wszystkim dogodził”
cierra jest offline  
Stary 2010-07-11, 23:23   #4481
Kasiulka__
Zakorzenienie

Cierra - W jaki sposób doszłas do takiego koloru ?
Kasiulka__ jest offline  
Stary 2010-07-12, 09:24   #4482
margoltka
Wtajemniczenie

odważyłam się zastosować casting lodowy blond 910

przed fabowaniem miałam włosy farbowane przez fryzjera szamponem 28 myć w kolorze karmelu/miodowego blondu, a kiedyś daaawno temu miałam pasemka. moje odrosty są średniego blondu, może 1-2cm.
casting nakładałam jak szampon, nie bawiłam się w nakładanie osobno na odrost. a efekt? cóż. włosy trochę rozjaśnione, na pewno nie mogę powiedzieć, że casting bardzo rozjaśnił moje włosy i ściągnął ciepłe tony. nie są jednolicie zafarbowane, ale ma to swój urok. odrost w innym odcieniu, też wcale nie lodowy i to średnio mi się podoba :/ na kolor jednak nie narzekam, nie jest to żółty blond, ani lodowy/zimny ale taki delikatny neutralno-ciepły, może trochę złotawy. nie ma też jakiegoś spektakularnego blasku włosów. muszę jeszcze dodać, że ta farba nie jest tak do końca delikatna. dość mocno wysuszyła mi włosy i to zdecydowany minus castinga. nie wiem czy jeszcze kiedyś zdecyduję się na farbowanie tym "szamponem". jednak po wizycie u fryzjera nie mam tak wymęczonych włosów.

ps. moja opinia nie jest tak do końca negatywna. kolor jest ładny, tylko to przesuszenie :/
nie chcę nikogo zniechęcać do castinga. trzeba po prostu wypróbować

T. H. P. moje szczęście, moja miłość, moje wszystko

mój naturalny zakątek: przyPoziomkowej.pl

Edytowane przez margoltka
Czas edycji: 2010-07-12 o 10:24
margoltka jest offline  
Stary 2010-07-12, 11:17   #4483
TLU
Zadomowienie

Margoltka a moglabys wstawic zdjecia przed po - pretty please .
TLU jest offline  
Stary 2010-07-12, 12:48   #4484
Cogata
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez cierra Pokaż wiadomość
Dawno mnie tu nie bylo Miałam przerwę w farbowaniu bo rozjaśniałam stopniowo włoski i tak udało mi się dojść z dość ciemnego brązu na taki kolor jaki załączylam niżej. Przez to, że pojawiły sie nowe odcienie blond mam ochotę rozjaśnic chocby nieznacznie i ochłodzić odcień i zastanawiam się jakim z tych nowych odcieni mogłabym to zrobić Myślę nad lodowym blondem (jest to jasny blond), na opakowaniu jest napisane, że może rozjaśnić i zniwelowac żołtawy odcień wlosów jasny brąz, takie same wlasciwosci ma miec satynowy blond ale z kolei jest to średni blond Boję sie używać innych farb, a castingowi ufam, hmmm chyba, ze lepiej wybrać jakis inny jasniejszy z oferowanych odcieni? Nie mam doświadczenia w blondach, dlatego proszę o rady
1) poprzedni kolor
2) obecnie
dokładnie, w jaki sposób otrzymałaś taki kolor? bardzo mi się podoba w tym świetle, przynajmniej
Cogata jest offline  
Stary 2010-07-12, 15:25   #4485
judge
Zadomowienie

Cytat:
a dziękuję, dziękuję
w takim razie zostaw tak jak jest, bo po ściągnięciu nie będzie kolosalnej różnicy a wlosy jak by nie patrzeć dostaną po jakości
a nam raczej zależy na pięlegnowaniu, a nie katowaniu herów

---------- Dopisano o 13:40 ---------- Poprzedni post napisano o 13:38 ----------

faktycznie cena do zniesienia, no ale zostaje pytanie co z jakością wlosa, bo domyślam się że skoro ściąga tak ciemny kolor to włosy później są zniszczone
włosy ma w nienaruszonym stanie co mnie zastanawiło ale ona ma z natury gęste i mocne włosy Ja mam cienkie i wymęczone farbowaniem i niewiadomo jak zareagują
Stary 2010-07-12, 16:49   #4486
margoltka
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez TLU Pokaż wiadomość
Margoltka a moglabys wstawic zdjecia przed po - pretty please .
jak tylko będzie taka możliwość, chętnie wkleję zdjęcia.

T. H. P. moje szczęście, moja miłość, moje wszystko

mój naturalny zakątek: przyPoziomkowej.pl
margoltka jest offline  
Stary 2010-07-12, 18:54   #4487
cierra
Raczkowanie

Cytat:
Cierra - W jaki sposób doszłas do takiego koloru ?
Cytat:
Napisane przez Cogata Pokaż wiadomość
dokładnie, w jaki sposób otrzymałaś taki kolor? bardzo mi się podoba w tym świetle, przynajmniej
Dziękuję Stosowałam rozjaśniacz w sprayu Joanna Reflex Blond Ja dalej prosze o radę

cierra jest offline  
Stary 2010-07-13, 13:32   #4488
annasuwalska
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez margoltka Pokaż wiadomość
muszę jeszcze dodać, że ta farba nie jest tak do końca delikatna. dość mocno wysuszyła mi włosy i to zdecydowany minus castinga.
margoltka, w pełni popieram Twoją opinię. Również jestem zadowolona z koloru, jaki uzyskałam po nałożeniu Castinga, ale zauważyłam,że na pewno w dużym stopniu wysuszył włosy.
Dodam,że w czasie wakacji nie stosuję suszarek ani lokówkosuszarek, tylko upinam włosy, więc jedyną przyczyną pogorszenia ich stanu jest Casting.

Wiem,że to wada większości szamponów/farb w odcieniach blond.

Alchemik
annasuwalska jest offline  
Stary 2010-07-13, 21:12   #4489
NIKaP-n
BAN stały

Dziewczyny ratujcie

Położyłam miodowy karmel- fajny, ale zbyt rudy. To go ciachnęłam mroźną czekoladą. Pięknie wyszedł- ciemniejszy o wiele niz powinien, ale mi pasował. Tyle, że do 4 myć...Mam zakupione 2 pudła mroźnej i nie wiem, czy znów kłaść, czy szukać farby dłużej utrzymującej się na włosach??
NIKaP-n jest offline  
Stary 2010-07-13, 23:15   #4490
daisy1712
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez NIKaP-n Pokaż wiadomość
Dziewczyny ratujcie

Położyłam miodowy karmel- fajny, ale zbyt rudy. To go ciachnęłam mroźną czekoladą. Pięknie wyszedł- ciemniejszy o wiele niz powinien, ale mi pasował. Tyle, że do 4 myć...Mam zakupione 2 pudła mroźnej i nie wiem, czy znów kłaść, czy szukać farby dłużej utrzymującej się na włosach??
Casting powinnaś położyć najwcześniej po 2 tygodniach od poprzedniej koloryzacji.A jeśli szukasz czegoś bardziej trwalszego to polecam joanna multi cream color-kasztanowy brąz(ślicznie wychodzi)lub loreal excellence(tutaj już dobór koloru nie będzie stanowił problemu gdyz jest ich bardzo dużo)
daisy1712 jest offline  
Stary 2010-07-13, 23:26   #4491
NIKaP-n
BAN stały

bernadka20

Niestety, u mnie po castingu małe spustoszenie na głowie, obalam mit- niszczy włosy... Z resztą, to nie tylko moja opinia, są porowate, pozbawione blasku.
Mroźna czekolada jest super, ale tylko na chwilę mam taki odcień, jak mi się podoba. No, ale długo rozjaśniałam włosy, więc u mnie gorzej będzie w nie wpoić cos ciemniejszego

---------- Dopisano o 23:26 ---------- Poprzedni post napisano o 23:24 ----------

Cytat:
Napisane przez daisy1712 Pokaż wiadomość
Casting powinnaś położyć najwcześniej po 2 tygodniach od poprzedniej koloryzacji.A jeśli szukasz czegoś bardziej trwalszego to polecam joanna multi cream color-kasztanowy brąz(ślicznie wychodzi)lub loreal excellence(tutaj już dobór koloru nie będzie stanowił problemu gdyz jest ich bardzo dużo)
Dokładnie, położyłam po prawie 4
Wybrałam casting tylko dlatego, że jestem w ciąży i wolałam postawić na produkt bez amoniaku Pomyślę o Twoich propozycjach, dzięki
NIKaP-n jest offline  
Stary 2010-07-14, 12:14   #4492
Paulina_Karon
Raczkowanie

GG do Paulina_Karon

Cytat:
Napisane przez cierra Pokaż wiadomość
Dziękuję Stosowałam rozjaśniacz w sprayu Joanna Reflex Blond Ja dalej prosze o radę

Cierra
a jak długo i często stosowałaś ten specyfik, że wyszedł tak piękny i naturalny kolor??

P.S. ja bym z nimi już nic nie robiła...
Paulina_Karon jest offline  
Stary 2010-07-14, 16:29   #4493
bernadka20
Wtajemniczenie

Nika
Jeśli rozjaśniałaś włosy to sama wiesz. Nie muszę tu więcej dodawac.
Także "obalanie mitu" jest niestosownym argumentem.
bernadka20 jest offline  
Stary 2010-07-14, 17:19   #4494
christinedaee
Przyczajenie

witam. czy próbował już ktoś castinga z nowej gamy blondów,koloru 1021 Jasny Perłowy Blond ?
christinedaee jest offline  
Stary 2010-07-14, 18:13   #4495
Kasiulka__
Zakorzenienie

Cytat:
Cierra
a jak długo i często stosowałaś ten specyfik, że wyszedł tak piękny i naturalny kolor??

dołączam się do pytania! Obecny kolor rewelacja
Kasiulka__ jest offline  
Stary 2010-07-14, 19:27   #4496
cierra
Raczkowanie

Cytat:
Cierra

Dziękuję Zaczęlam stosować chyba na początku marca stosować, o ile dobrze pamiętam Najpiew dość intensywnie co spowodowało rozdwojenie końcówek Ogólnie potem nieregularnie, nawet z 2-3 tyg. przerwą
Cytat:
dołączam się do pytania! Obecny kolor rewelacja
Również dziękuję Ostatnio popsikalam sobie też odrosty i mój naturalny kolor średni myszowaty brąz rozjaśnil rewelacyjnie (gdybym jeszcze 1-2 razy psiknęła to chyba do jasniejszego blondu bym zeszła ), ale to pewnie słońce sie sporo przyczynilo do tego. Kolor w rzeczywistości w słoncu jest taki ala karmel/ toffii zwłaszcza niżej, bo tam są niestety ciemniejsze i to mnie irytuje Może to głupie pytanie ale na jakim poziomie mam teraz włosy, czy to już jest jasny brąz

cierra jest offline  
Stary 2010-07-14, 21:09   #4497
NIKaP-n
BAN stały

bernadka20 zgodzę się, że rozjaśnione są podatniejsze na zniszczenie ( same w sobie już są w końcu martwe, etc).
Ale po jasnych, które mam co jakiś czas w życiu, używałam różnych farb. I szczerze Ci powiem, że po żadnych nie miałam tego, co po Castingu. Kiedyś też nim robiłam, jakieś 8 lat temu, też po rozjaśnianiu. I nie były włosy takie zniszczone, nawet zdrowiej wyglądały, błyszczące itd. Co prawda wtedy casting miał trochę inny skład i dużo mniej odcieni do wyboru. Teraz jest inny, ale sądzę, że na ten efekt może tez mieć wpływ moja ciąża wiadomo, że wtedy włoski inaczej reagują.
Teraz stawiam na mega regenerację.
Coś polecicie? Używam jedwabiu po każdym myciu, jak mam czas nakładam matrixa do farbowanych na dłużej, jak nie mam czasu to elseve odżywkę z mleczkiem królewskim lub dove bardzo nawilżającą.
NIKaP-n jest offline  
Stary 2010-07-15, 07:04   #4498
MerriqueMayfair
Rozeznanie

NIKaP-n nie jesteś sama ja robiłam 2 razy w życiu podejście do castinga ( ciemny brąz i jasny brąz ) i za każdym razem ta farba siała spustoszenie na moich włosach. Tak wysuszonych, matowych i brzydkich włosów nie miałam nigdy po żadnej innej farbie

http://www.stephenking.pl

http://www.suwaczki.com/tickers/6qw2a069sfwd4tsq.png

Zużywam kosmetyki, nie kupuję nowych

Edytowane przez MerriqueMayfair
Czas edycji: 2010-07-15 o 09:58
MerriqueMayfair jest offline  
Stary 2010-07-15, 09:56   #4499
Nelly1
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez MerriqueMayfair Pokaż wiadomość
NIKaP-n nie jesteś sama ja robiłam 2 razy w życiu podejście do castinga ( ciemny brąz i jasny brąz ) i za każdym razem ta farba siała spustoszenie na moich włosach. Tak wysuszonych, matowych i brzydkich włosów nie miałam nigdy po żadnej innej farbie
Niestety, u mnie casting też wysuszył i zmatowił włosy
Nelly1 jest offline  
Stary 2010-07-15, 10:12   #4500
karo3006
Raczkowanie

hmn...u mnie casting nasila wypadanie włosów, a kolor (mrożna czekolada) trzyma sie tydzień...

Tagi
casting, color, farba, gloss, hebanowa czerń, karmel, koloryzacja, l'oreal, loreal, miodowy, odżywka, szampon farbujący

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości