Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy - Strona 20 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2008-03-23, 20:33   #571
jenny87
Rozeznanie

GG do jenny87
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez sylwiaa18 Pokaż wiadomość
jenny87: Wielkie dzieki
jenny87 jest offline  
Stary 2008-03-27, 13:54   #572
jenny87
Rozeznanie

GG do jenny87

JUZ JEST NOWY CASTING GLOSSY CHOCOLATE!!! dzis zaopatrzylam sie w 2 praliny!!! szukajacie w rossmanach!,o malo go nie przegapilam bo wyglada identycznie jak poprzednie,nigdzie nie bylo zadnej reklamy,ze juz pojawily sie te odcienie ,jedyna roznica W cenie,jest za 19,99,podczas gdy pozostale w rossmanie sa po 15,99.ja kupilam,w w warszawie,na marszalkowskiej kolo Alberta,niestety na efekt bede musial chwile poczekac,bo wczoraj pofarbowalam jasnym brazem,ale grunt,ze juz sa
jenny87 jest offline  
Stary 2008-03-27, 22:07   #573
sylwiaa18
Rozeznanie

ja jestem swiezo po farbowaniu blondem 700( naturalne włosy miałam w kolorze jasnego brazu/ciemnego blondu, z refleksami zlotymi pod swiatło) To bylo moje 1 farbowanie wlosow. kolor praktycznie mi sie nie zmienil, no moze jest bardziej taki wpadajacy w brazik a wczesniej byly bardziej bure i mialy taki chlodniejszy odcien.. jestem zadowolona, kolor wyszedl troche ciemniejszy niz ma ta modelka na opakowaniu, ale podobny. No i duuuzy + za to ze włoski slicznie pachna, blyszcza jak nigdy dotad i sa miekkie, heeh caly czas je wącham Chyba sie zaprzyjaznie blizej z ta "farba"
sylwiaa18 jest offline  
Stary 2008-03-28, 06:41   #574
lea88
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez jenny87 Pokaż wiadomość
JUZ JEST NOWY CASTING GLOSSY CHOCOLATE!!! dzis zaopatrzylam sie w 2 praliny!!! szukajacie w rossmanach!,o malo go nie przegapilam bo wyglada identycznie jak poprzednie,nigdzie nie bylo zadnej reklamy,ze juz pojawily sie te odcienie ,jedyna roznica W cenie,jest za 19,99,podczas gdy pozostale w rossmanie sa po 15,99.ja kupilam,w w warszawie,na marszalkowskiej kolo Alberta,niestety na efekt bede musial chwile poczekac,bo wczoraj pofarbowalam jasnym brazem,ale grunt,ze juz sa
WOW super !!

Ja za to dla wszystkch zainteresowanych z Warszawy znalazlam drogerie- Forte Farma na Swietokrzyskiej, gdzie sa wszystkie stare odcienie brazow
lea88 jest offline  
Stary 2008-03-28, 12:18   #575
Carmel Choco
Rozeznanie

dziewczyny, wiecie może, czy w soboty Rossman jest otwarty??
Carmel Choco jest offline  
Stary 2008-03-28, 14:47   #576
jenny87
Rozeznanie

GG do jenny87

Cytat:
Napisane przez Carmel Choco Pokaż wiadomość
dziewczyny, wiecie może, czy w soboty Rossman jest otwarty??
Tak,jest otwarty
jenny87 jest offline  
Stary 2008-03-28, 22:51   #577
lea88
Zakorzenienie

HHaaa!!! I mialam racje piszac kiedys, ze Casting rozjasnia jednak wlosy podczas koloryzacji (to wyjasnia fakt, ze mam po nim wiecznie odrosty :/)

Casting Creme Gloss (sugerowana cena 20 zł) promowany jest jako prawdziwy produkt pielęgnacyjny, odchodzący od tradycyjnych skojarzeń z koloryzacją w domu. Ma on zapewniać promienne kolory błyszczące refleksami, widocznymi nawet na ciemnych włosach. Jest umiejscawiany jako produkt pomiędzy koloryzacją ton w ton, a farbą trwale koloryzującą. Zamiast amoniaku zawiera nowy czynnik alkaliczny, mniej agresywny i pozbawiony zapachu. Jednak, podobnie jak amoniak, powoduje on lekkie otwarcie łusek włosa, rozjaśniając je o 1 ton i umożliwiając wprowadzenie substancji koloryzujących. Casting Creme Gloss nadaje włosom wielowymiarowy kolor bliski ich naturalnemu odcieniowi.
lea88 jest offline  
Stary 2008-03-28, 23:57   #578
Agatau88
Zakorzenienie

Jenny87, moze jak pofarbujesz pralinka wrzuć jakieś zdjęcia, jestem bardzo ciekawa efektu
Agatau88 jest offline  
Stary 2008-03-29, 10:24   #579
jenny87
Rozeznanie

GG do jenny87

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Jenny87, moze jak pofarbujesz pralinka wrzuć jakieś zdjęcia, jestem bardzo ciekawa efektu
ok tylko teraz niestety musze chwile z tym poczekac,bo na dzien przed zakupem,pofarbowalam wlosy jasnym brazem,bo nie sadzilam,ze kupie pralinke,ale wlasnie tez nie moge sie doczekac ,jak wyjdzie ta pralinka jak tylko nia pofarbuje to wrzuce fotki
jenny87 jest offline  
Stary 2008-03-29, 20:38   #580
Agatau88
Zakorzenienie

Ok czekam z nieceirpliwością
Agatau88 jest offline  
Stary 2008-03-29, 20:56   #581
jenny87
Rozeznanie

GG do jenny87

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Ok czekam z nieceirpliwością

szczerze mowic ja tez ale choc trocje musi mi sie wyplukac ten jasny braz
jenny87 jest offline  
Stary 2008-03-31, 11:56   #582
Olcik18
Rozeznanie

GG do Olcik18

Cytat:
Napisane przez lea88 Pokaż wiadomość
HHaaa!!! I mialam racje piszac kiedys, ze Casting rozjasnia jednak wlosy podczas koloryzacji (to wyjasnia fakt, ze mam po nim wiecznie odrosty :/)

Casting Creme Gloss (sugerowana cena 20 zł) promowany jest jako prawdziwy produkt pielęgnacyjny, odchodzący od tradycyjnych skojarzeń z koloryzacją w domu. Ma on zapewniać promienne kolory błyszczące refleksami, widocznymi nawet na ciemnych włosach. Jest umiejscawiany jako produkt pomiędzy koloryzacją ton w ton, a farbą trwale koloryzującą. Zamiast amoniaku zawiera nowy czynnik alkaliczny, mniej agresywny i pozbawiony zapachu. Jednak, podobnie jak amoniak, powoduje on lekkie otwarcie łusek włosa, rozjaśniając je o 1 ton i umożliwiając wprowadzenie substancji koloryzujących. Casting Creme Gloss nadaje włosom wielowymiarowy kolor bliski ich naturalnemu odcieniowi.
lea88 mialas racje
Ja dzis poraz 2 nalozylam castinga swietlisty blond, na rozjasnione wlosy spreyem. Pierwszy raz malowalam nim wlosy jakies 2 miesiace temu, spral sie dosc szybko. Teraz nalozylam wieksza ilosc, wczesniej zostalo mi ok polowy mieszanki, teraz o wiele mniej. Trzymalam na calosci wlosow ok 10 min.

Moj naturalny kolor to ciemny blond, mialam odrost ok 1,5cm. Dalej mialam troszke jasniejsze..a od polowy glowy jasny blond zlocisty. O dziwo zlapal on nawet odrosty w najciemniejszym kolorze, kolor sie wyrownal-wyglada to naturalnie. Oczywiscie rozjasnil wlosy, przede wszystkim usunal lekko ruda czy ciemniejsza poswiate.
Gdyby nie rozjasnial to by nie pokryl odrosto w kolorze ciemny blond

Ale po tym 2 nalozeniu wysuszyl mi bardziej wlosy niz za 1 uzyciem.
Mam nadzieje, ze kolor bedzie sie troche dluzej utrzymywal.

V rok- praca mgr

Olcik18 jest offline  
Stary 2008-04-02, 11:08   #583
Ślicznotka;)
Rozeznanie

GG do Ślicznotka;)

Cytat:
Napisane przez Olcik18 Pokaż wiadomość
lea88 mialas racje
Ja dzis poraz 2 nalozylam castinga swietlisty blond, na rozjasnione wlosy spreyem. Pierwszy raz malowalam nim wlosy jakies 2 miesiace temu, spral sie dosc szybko. Teraz nalozylam wieksza ilosc, wczesniej zostalo mi ok polowy mieszanki, teraz o wiele mniej. Trzymalam na calosci wlosow ok 10 min.

Moj naturalny kolor to ciemny blond, mialam odrost ok 1,5cm. Dalej mialam troszke jasniejsze..a od polowy glowy jasny blond zlocisty. O dziwo zlapal on nawet odrosty w najciemniejszym kolorze, kolor sie wyrownal-wyglada to naturalnie. Oczywiscie rozjasnil wlosy, przede wszystkim usunal lekko ruda czy ciemniejsza poswiate.

A czy nakładałaś od razu na całe włosy, czy najpierw na odrosty i dopiero później na resztę??
Ślicznotka;) jest offline  
Stary 2008-04-02, 11:43   #584
lea88
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Ślicznotka;) Pokaż wiadomość
A czy nakładałaś od razu na całe włosy, czy najpierw na odrosty i dopiero później na resztę??

Mialam odrosty tylko od Casting (nie wiem jak to bedzie wygladalo w przypadku odrostow od innej farby). Zrobilam probe i zafarbowalam jedno pasemko innym kolorem i zauwazylam, ze pokrylo mi rowno cale wlosy. Nakladalam wiec rownomiernie na calosc i nie ma zadnej roznicy w kolorze. Uzywalam Blondy 700, potem Perlowego Blondu a teraz Nugatu.
lea88 jest offline  
Stary 2008-04-02, 12:55   #585
elizzka
Raczkowanie

GG do elizzka

A jaki kolor proponujecie dla włosów brązowych, żeby uzyskać zimny brąz? Dodam, że do tej pory używałam mroźnego kasztanu, ale nie był zbyt mroźny ;P
Stary 2008-04-02, 13:14   #586
jenny87
Rozeznanie

GG do jenny87

jasny braz,ja tak samo jak ty chcialam uzyskac ladny chlodny brazik, tez rozxpoczelam od mroznego kasztanu,ktory bynajmniej z mroznym nie wiele mial wspolnego,za to zasprawa jasnego brazu osiagnelam dokladnie to co chcialam
jenny87 jest offline  
Stary 2008-04-02, 17:31   #587
patusiek
Rozeznanie

Dot.: Loreal Castng Perłowy blond

A czy po nim nie wychodza rude refleksy? Na opakowaniu wygląda jakby to był jakiś rudy blond a nie taki perłowy :P

http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=239681

Proszę o odpowiadanie na moim wątku !!
Zapraszam

studentka kosmetologi
patusiek jest offline  
Stary 2008-04-02, 18:39   #588
olkie
Zakorzenienie

GG do olkie

Cytat:
Napisane przez Olcik18 Pokaż wiadomość
lea88 mialas racje

ja mialam takie same przejscia z wlosami tez maialam rozjasniane spreyem i tez na dole mialam jasniutkie a u gory ciemny bond po castingu swietnie wyrownal sie kolor i mam opatentowany sposob by po farbie zaraz wlosy sie nie rzepily plukanka z octu winnego jasnego zaraz po farbwaniu na sam koniec plukania swietnie domyka luski wlosa i sa blyszczace i nie plataja sie zawsze zaraz po splukaniu castinga tak robie
Stary 2008-04-02, 20:30   #589
cherry-lady
Wtajemniczenie

Wpisy w blogu: 2

Nigdzie nie moge oberżyny dorwać Ostatnio promocja na Castingi była w Rossmanie (po 15,99 zł bodajże).
cherry-lady jest offline  
Stary 2008-04-02, 23:16   #590
Avariel
Zadomowienie

GG do Avariel

mam włosy ciemny blond, używałam castingu już kilka razy, najpierw słoneczny blond, potem świetlisty blond i ostatnio ciemniejszy, chyba perłowy blond, a teraz znowu świetlisty w każdym razie nie zmywa się po 28 myciach, jak piszą, więc zdecydowanie trzeba przygotować się na odrosty. poza tym byłam zadowolona. do tego dołączają odżywkę, mam ich już kilka, bo nigdy nie mogę zużyć

mój Pamiętnik Klientki Salonów Piękności:
http://salonypieknosci.blogspot.com/

Oraz coś o ogrodnictwie...
ogrodniczaobsesja.pl
Avariel jest offline  
Stary 2008-04-03, 12:56   #591
elizzka
Raczkowanie

GG do elizzka

Cytat:
Napisane przez jenny87 Pokaż wiadomość
jasny braz,ja tak samo jak ty chcialam uzyskac ladny chlodny brazik, tez rozxpoczelam od mroznego kasztanu,ktory bynajmniej z mroznym nie wiele mial wspolnego,za to zasprawa jasnego brazu osiagnelam dokladnie to co chcialam
Dziekuję za odpowiedź, pewnie niedługo spróbuję chociaż mam obawy czy nie jest za jasny... zobaczymy
Stary 2008-04-03, 16:15   #592
lea88
Zakorzenienie

Ja zauwazylam dzis w Rossmannie, ze wraz z nowa seria Glossy Chocolate pojawily sie ponownie odciebie brazow :P

Ja ostatnio zrobilam sobie wlosy Nugatem i nie polecam (fotki na watku o karmelowych wlosach)- kolor poczatkowo wyszedl jak Bursztyn, a teraz jestem sprawno rudo czerwona :/.
lea88 jest offline  
Stary 2008-04-03, 18:31   #593
Ślicznotka;)
Rozeznanie

GG do Ślicznotka;)

Cytat:
Mialam odrosty tylko od Casting (nie wiem jak to bedzie wygladalo w przypadku odrostow od innej farby). Zrobilam probe i zafarbowalam jedno pasemko innym kolorem i zauwazylam, ze pokrylo mi rowno cale wlosy. Nakladalam wiec rownomiernie na calosc i nie ma zadnej roznicy w kolorze. Uzywalam Blondy 700, potem Perlowego Blondu a teraz Nugatu.
Dzięki Ja się właśnie czaję na ten Perłowy blond... Mam dość ciemne odrosty, a resztę włosów jasną, boję się, że Świetlisty blond mógłby wyjść mi żólty j
Stary 2008-04-03, 18:40   #594
lea88
Zakorzenienie

U wiekszosci osob Perlowy Blond wyszedl szary albo jak jasny popielaty blond, a u mnie wlosy rozjasnily sie o 1 ton i kolor byl taki troche rudawo-zoltawy..:/ (pewnie dlatego ze mialam wlosy koloru sredni blond- czyli za ciemne)
lea88 jest offline  
Stary 2008-04-03, 21:03   #595
Ślicznotka;)
Rozeznanie

GG do Ślicznotka;)

Cytat:
U wiekszosci osob Perlowy Blond wyszedl szary albo jak jasny popielaty blond, a u mnie wlosy rozjasnily sie o 1 ton i kolor byl taki troche rudawo-zoltawy..:/ (pewnie dlatego ze mialam wlosy koloru sredni blond- czyli za ciemne)
Rudawo-złotawy???? To teraz mnie przestraszyłaś
Stary 2008-04-03, 21:47   #596
lea88
Zakorzenienie

Najlepiej sprobuj na pasemku, bo kazdemu moze wyjsc inaczej.. Poza tym zazwyczaj ziemniejsze wlosy rozjasniaja sie na zolto. Mi sie spral po 1 myciu (a np Nugat sie nie spiera na razie po 7 :P)- wiec to pewnie ogolnie wina moich wlosow, ale sprawdzic nie zaszkodzi.
lea88 jest offline  
Stary 2008-04-03, 22:21   #597
Anulka_L
Raczkowanie

farbowałam czekoladą z nowej serii dwa tygodnie temu, wczesniej mialam mrozny bez i UWAGA !! wyszedl okropny rudy Ktorym z castingow mozna uzyskac prawdziwy braz, ale taki, zeby nie zrobil sie znow rudy ? POMÓŻCIE
Anulka_L jest offline  
Stary 2008-04-03, 22:35   #598
dominikaha
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Anulka_L Pokaż wiadomość
farbowałam czekoladą z nowej serii dwa tygodnie temu, wczesniej mialam mrozny bez i UWAGA !! wyszedl okropny rudy Ktorym z castingow mozna uzyskac prawdziwy braz, ale taki, zeby nie zrobil sie znow rudy ? POMÓŻCIE
Farbowałam odcieniem 400 Brąz i nie miał żadnego rudego połysku. Piękny, prawdziwy brąz w lekko chłodnawym odcieniu. Ale uprzedzam, że na początku wychodzi bardzo ciemny, dopiero później trochę się wypłukuje.
dominikaha jest offline  
Stary 2008-04-04, 12:03   #599
jenny87
Rozeznanie

GG do jenny87

Cytat:
Napisane przez Anulka_L Pokaż wiadomość
albo jasny braz - 0 rudosci
jenny87 jest offline  
Stary 2008-04-04, 12:17   #600
Avariel
Zadomowienie

GG do Avariel
Dot.: Loreal Castng Perłowy blond

też używałam tego koloru, nic rudego mi się nie przytrafiło, ale to oczywiście zależy od sytuacji wyjściowej. nie miałam pasemek, ale równomierny kolor z poprzedniego castingu świetlisty blond. wychodzi równomierny, ciemniejszy blond.

Wroniasta, piszesz, że po 5-6 tygodniach kolor zszedł - jak to zrobiłaś? ja też myję włosy codziennie i żaden casting nigdy mi nie zszedł całkowicie, zawsze były odrosty...

mój Pamiętnik Klientki Salonów Piękności:
http://salonypieknosci.blogspot.com/

Oraz coś o ogrodnictwie...
ogrodniczaobsesja.pl
Avariel jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
casting, color, farba, gloss, hebanowa czerń, karmel, koloryzacja, l'oreal, loreal, miodowy, odżywka, szampon farbujący

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości