Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy - Strona 23 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2008-04-20, 22:42   #661
jenny87
Rozeznanie

GG do jenny87
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez andziaxx Pokaż wiadomość
jenny87 dzięki za informacje, a miałam zamiar nałożyć ten kolor. Hmmm...sama już nie wiem co z tym castingiem jest co kolor to wychodzi coś zupełnie innego. Może skoro jesteś obeznana w takiej kolorystyce szamponów koloryzujących masz coś na uwadze godnego polecenia! Jesli tak to wielkie dzięki za radę, nie chcę ani żeby był rudawy mocno, ani czerwony mocno i nie spłukiwał się za szybko. Pozdrawiam Wszystkie Dziewczyny poszukujące swojego kolorku
z Castingów to ja polecam jasny braz,wychodzi, jak juz chyba gdzies pisalam , naprawde bardzo piekny chlodny braz i zadnych rudosci ani czerwieni
jenny87 jest offline  
Stary 2008-04-20, 23:59   #662
aajjii
Zadomowienie

potwierdzam
jasny brazik wychodiz co prawd ajak srendi brazik al ejest chlodny i zero wszelkich przajwow rudosci
aajjii jest offline  
Stary 2008-04-21, 00:06   #663
andziaxx
Raczkowanie

Hmmm...sama juz nie wiem, kiedyś uzywałam już jasny brąz i mi wyszedł baaardzo ciemy, że aż nie poznalam siebie, nie wiem może to wina tego, że za długo trzymałam, dłużej niż zaleca producent . Od zawsze używam castngów, ale jakoś wród nowej kolrystyki nie mogę się odnaleźć, a może ktoś używał koloru czekoladowego z nowej zupełnie wprowadzonej kolorystyki ?
andziaxx jest offline  
Stary 2008-04-21, 00:11   #664
00aga00
Wtajemniczenie

Dziewczyny, co się może stać jeśli na brąz użyję jasny brąz? Oczywiście po upływie pewnego czasu
trochę śpiąca
trochę bardziej milcząca
lecz widać można żyć bez powietrza !"

00aga00 jest offline  
Stary 2008-04-21, 15:12   #665
coco899
Raczkowanie

hej dziewczyny mam problem. Kupiłam sobie świetlisty blond no i sie załamałam chciałam rozjaśnić sobie troche włosy ale po tym co czytam to ponoć one nie rozjaśniaja ?? Mam włosy średni blond u góry ciemniejsze troche i boje sie zeby nie wyszły jakies rude Czy ktoś juz farbował juz tym blondem??
coco899 jest offline  
Stary 2008-04-21, 17:16   #666
olkie
Zakorzenienie

GG do olkie

ja za kazdym razem mi sie bardzo ladnie rozjasnaja na lekko popielaty pozniej sie spiera na zotawy ale wystarczyy umyc szamponem posrebzajacym i sa "zimne"' ja tam go uwielbiam za to ze ujednolica wlosy jak sa na kncach za jasne i ze rezjasnia przy nasadzie nie niszczy
Stary 2008-04-21, 17:27   #667
Olcik18
Rozeznanie

GG do Olcik18

ja tez farbuje swietlistym blondem..bo likwiduje przeblyski rudosci, a kolor jest naprawde ladny. Na pewno rozjasnia bo mi pokryl dobrze odrosty w kolorze ciemny blond.
Jednak za drugim razem, gdy nalozylam wiekszosc farby i potrzymalam 5 minut dluzej to troche przesuszone mialam wlosy, ale za to kolor trzyma sie dlugo.

V rok- praca mgr

Olcik18 jest offline  
Stary 2008-04-21, 22:56   #668
coco899
Raczkowanie

oo to dziekuje bardzo za odpowiedzi Jutro moze zafarbuje sie tym cackiem
coco899 jest offline  
Stary 2008-04-22, 07:27   #669
jenny87
Rozeznanie

GG do jenny87

Cytat:
Hmmm...sama juz nie wiem, kiedyś uzywałam już jasny brąz i mi wyszedł baaardzo ciemy, że aż nie poznalam siebie, nie wiem może to wina tego, że za długo trzymałam, dłużej niż zaleca producent . Od zawsze używam castngów, ale jakoś wród nowej kolrystyki nie mogę się odnaleźć, a może ktoś używał koloru czekoladowego z nowej zupełnie wprowadzonej kolorystyki ?

ja nie uzywalam,ale mojej kolezance bardzo wchodzi w rudy,to juz predzej sprobuj praline
jenny87 jest offline  
Stary 2008-04-22, 07:49   #670
Ślicznotka;)
Rozeznanie

GG do Ślicznotka;)

Cytat:
Napisane przez olkie Pokaż wiadomość
ja za kazdym razem mi sie bardzo ladnie rozjasnaja na lekko popielaty pozniej sie spiera na zotawy ale wystarczyy umyc szamponem posrebzajacym i sa "zimne"' ja tam go uwielbiam za to ze ujednolica wlosy jak sa na kncach za jasne i ze rezjasnia przy nasadzie nie niszczy
Cytat:
Napisane przez Olcik18 Pokaż wiadomość
ja tez farbuje swietlistym blondem..bo likwiduje przeblyski rudosci, a kolor jest naprawde ladny. Na pewno rozjasnia bo mi pokryl dobrze odrosty w kolorze ciemny blond.
Jednak za drugim razem, gdy nalozylam wiekszosc farby i potrzymalam 5 minut dluzej to troche przesuszone mialam wlosy, ale za to kolor trzyma sie dlugo.
Cytat:
Napisane przez coco899 Pokaż wiadomość
oo to dziekuje bardzo za odpowiedzi Jutro moze zafarbuje sie tym cackiem
A mogłybyście wkleić zdjęcia??
Ja robiłam ostatnio Perłowym blondem i jest super, ale na lato marzy mi się coś jaśniejszego
Ślicznotka;) jest offline  
Stary 2008-04-22, 09:39   #671
karolka7
Raczkowanie

A mnie odrosty w kolorze ciemnego popielatego blondu casting świetlisty rozjaśnił na brzydki kolor średniego blondu.
karolka7 jest offline  
Stary 2008-04-22, 10:34   #672
andziaxx
Raczkowanie

Hej! Dzięki za radę jenny 87, ciągle zapominam, że casting ma to do siebie, że co innego widzimy na próbnikach, opakowaniach, a co innego wychodzi na głowie
andziaxx jest offline  
Stary 2008-04-22, 10:36   #673
jenny87
Rozeznanie

GG do jenny87

Cytat:
Hej! Dzięki za radę jenny 87, ciągle zapominam, że casting ma to do siebie, że co innego widzimy na próbnikach, opakowaniach, a co innego wychodzi na głowie
no niestety taka jego uroda
jenny87 jest offline  
Stary 2008-04-22, 13:02   #674
Olcik18
Rozeznanie

GG do Olcik18

Cytat:
Napisane przez Ślicznotka;) Pokaż wiadomość
A mogłybyście wkleić zdjęcia??
Ja robiłam ostatnio Perłowym blondem i jest super, ale na lato marzy mi się coś jaśniejszego
Jak bede miala troche wiecej czasu to cos wkleje, tylko ze nie mam fajnych zdjec ktore naprawde by oddawaly kolor, ale cos poszukam bo kiedys wklejalam.

A co do rozjasnienia na lato castingiem. Z tego co sie orientuje perlowy blond jest dosc ciemnym kolorem, a pewniej wychodzi jeszcze ciemniejszy niz na opakowaniu i do tego casting nie spiera sie w calosci.. wiec nie rozjasniasz wlosow swietlistym blondem.
Ja go kladlam na rozjasnione wlosy spreyem i mialam jasny zlocisty blond i za 1 razem srednio chwycil, za 2 razem bylo juz o wiele lepiej. Jednak na pewno nie rozjasni Ci z tak ciemnego koloru. Owszem odrosty w kolorze naturalnym sie rozjasniaja, ale nie do takiego kolorku jak na opakowaniu.

Teraz maly OT
jak bede miala wieksze odrosty chce jeszcze bardziej rozjasnic wloski i zrobic pasemka w salonie L'oreala. Pasemka mocno zniszcza wlosy??

V rok- praca mgr

Olcik18 jest offline  
Stary 2008-04-22, 14:48   #675
Marissaa
Raczkowanie

Hej laseczki a ja kocham granatową czern)

Marissaa jest offline  
Stary 2008-04-23, 08:03   #676
Ślicznotka;)
Rozeznanie

GG do Ślicznotka;)

Cytat:
Napisane przez Olcik18 Pokaż wiadomość
Jak bede miala troche wiecej czasu to cos wkleje, tylko ze nie mam fajnych zdjec ktore naprawde by oddawaly kolor, ale cos poszukam bo kiedys wklejalam.

A co do rozjasnienia na lato castingiem. Z tego co sie orientuje perlowy blond jest dosc ciemnym kolorem, a pewniej wychodzi jeszcze ciemniejszy niz na opakowaniu i do tego casting nie spiera sie w calosci.. wiec nie rozjasniasz wlosow swietlistym blondem.
Ja go kladlam na rozjasnione wlosy spreyem i mialam jasny zlocisty blond i za 1 razem srednio chwycil, za 2 razem bylo juz o wiele lepiej. Jednak na pewno nie rozjasni Ci z tak ciemnego koloru. Owszem odrosty w kolorze naturalnym sie rozjasniaja, ale nie do takiego kolorku jak na opakowaniu.

Teraz maly OT
jak bede miala wieksze odrosty chce jeszcze bardziej rozjasnic wloski i zrobic pasemka w salonie L'oreala. Pasemka mocno zniszcza wlosy??
Ja wiem, że Świetlisty blond nie rozjaśni mi do tego odcienia na opakowaniu, ale ja nie chcę też takiego jasnego. Chciałabym tylko troszkę jaśniejszy niż Perłowy blond, zależy mi przede wszystkim na tym, żeby odcień był chłodny. A tak poza tym, to ten Perłowy nie jest aż taki ciemny i dość szybko mi się zmywa
Ślicznotka;) jest offline  
Stary 2008-04-23, 10:39   #677
lea88
Zakorzenienie

Mi jak juz wiele razy pisalam kazdy Casting rozjasnia choc o ton wlosy (nawet braz), a moja kolezanka robila na nauralnym blondzie Swietlistym Blondem i nic jej nie rozjasnilo . Szkoda
lea88 jest offline  
Stary 2008-04-23, 11:22   #678
misiapisia
Wtajemniczenie

Dawno sie nie odzywalam, a to dlatego, ze jestem na Castinga wsciekla
Farbowalam wlosy Nugatem, potem Mroznym Kasztanem. Mialam wtedy wlosy dlugie mniej wiecej do lopatek, zniszczone farbami.
Doszlam do wniosku, ze jesli jeszcze chce miec wlosy musze zrezygnowac z farb i przerzucic sie na Casting, bo to przeciez "tylko" szampon koloryzujacy, nie niszczy wlosow, a pozwala sie cieszyc nowym kolorkiem.
Moich spalonych wlosow nie sposob bylo odratowac, jakis miesiac temu obcielam je na cos, co do biedy mozna nazwac bobem. Obciete zostalo prawie cale siano, tzn. wlosy, ktore pamietaly jeszcze rozjasnianie (w ciagu ostatnich 8 miesiecy przeszlam z naturalnego ciemnego blondu, do jasnego blondu, by potem przeskoczyc na braz). Cieszylam sie, ze gdy rano wstaje moje wlosy nie sa juz suchym, skoltunionym sianem i, jesli ide rano do pracy, nie musze wstawac o 4 rano, zeby myc wlosy.
Wszystko bylo ok, do dnia, w ktorym postanowilam uzyc Karmelu... Po farbowaniu wlosy juz nie byly tak zdrowe jak przedtem, znow mam problemy z sianem na glowie i wsciekam sie, ze obcielam wlosy, by je ratowac, a jednym farbowaniem Castingiem zepsulam wszystko
Ktos juz kiedys pisal, ze Casting moze i jest bez amoniaku, ale zawiera inny skladnik, ktory choc amoniakiem nie jest - dziala podobnie. L'oreal wykorzystal fakt, ze wiele z nas mysli, ze tylko amoniak niszczy wlosy, rzucil wiec haslo, ze Casting jest bez amoniaku, pozwalajac nam myslec "bez amoniaku = nie niszczy wlosow", a to jednak ni prawda.
Byc moze jest mniej inwazyjny niz farby i stosowany na zdrowe wlosy nie daje tak szybko niszczycielskich efektow, ale zastosowany na moje oslabione wlosy szybko pokazal, na co go stac

misiapisia jest offline  
Stary 2008-04-23, 13:01   #679
lea88
Zakorzenienie

To jasne, ze chwyt "bez amoniaku" to tylko sciema. Kazdy produkt do koloryzacji niszczy, moze nie za I razem, ale na ktoryms z kolei na pewno. Mi akurat od niego nie wypadaja wlosy wlasnie dlatego, ze nie ma amoniaku. Wlasciewie to sa nawet w lepszej kondycji i sie swieca (oczywiscie trzeba czesciej podcinac koncowki niestety). Kolory zazwyczaj na poczatku mi sie ie podobaja (bardzo sztucznie wygladaja), szybko se spieraja i nic z nich nie pozostaje, poza odrostami i zlotawym polyskiem na wlosach (akurat to jest najwiekszy plus i powod dla ktorego uzywam Castinga co pare miesiecy).
A jak wyszedl ci ten Karmel?? Bo ja teraz tez chce sprobowac..
lea88 jest offline  
Stary 2008-04-23, 13:26   #680
misiapisia
Wtajemniczenie

Na poczatku kolor byl bardzo ciemny, ale tak to juz z Castingiem bywa. Tak wyglada po jakichs 3 tygodniach:
23042008016.jpg 23042008018.jpg

misiapisia jest offline  
Stary 2008-04-23, 15:01   #681
00aga00
Wtajemniczenie

Mi po farbowaniu zaczęły bardzo włosy wypadać Na szczeście pobiegłam tego samego dnia do sklepu po szampon z rzepą (mieszam go lub myję na zmianę z przeciwłupieżowym, który wypłukuje kolor) i wypadanie ustało od razu Co do ogólnej kondycji to drastycznie się nie pogorszyła no i da się zauważyć ten niepowtarzalny blask

PS. Ostatnio widziałam Casting w Billi w promocji - 17zł z groszami, w Rossmanie jest za, 19,90zł a w Naturze 20zł i parę gr
trochę śpiąca
trochę bardziej milcząca

00aga00 jest offline  
Stary 2008-04-23, 15:13   #682
lea88
Zakorzenienie

W Carrefourze i Leclercu jest w stalej cenie najtaniej- ok 17 zl.

Misiapisia- przypomina to troche karmel? Bo na zdjeciach wyglada jak zwykly braz..
lea88 jest offline  
Stary 2008-04-23, 15:21   #683
00aga00
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez lea88 Pokaż wiadomość

Misiapisia- przypomina to troche karmel? Bo na zdjeciach wyglada jak zwykly braz..
Taki mały przekrój cen
Z reguły w drogeriach takich jak Rossman można trafić na niezłe promocje i bardziej opłaca się kupować własnie tam, a jednak rozbieżność cen jest dość znaczna w przypadku Castinga
trochę śpiąca
trochę bardziej milcząca

00aga00 jest offline  
Stary 2008-04-23, 15:50   #684
misiapisia
Wtajemniczenie

Cytat:

Tyle ten karmel ma wspolnego z karmelem, co nugat mial z nugatem
Ja patrzac czasem na swoje wlosy w sloncu mam wrazenie, ze sa nawet nie brazowe, ale zolte.

misiapisia jest offline  
Stary 2008-04-23, 16:40   #685
lea88
Zakorzenienie

No wiadomo ze nazwa to tylko wymysl marketingowy producenta, raczej chodzilo mi o to, czy ma cos wspolnego z kolorem na opakowaniu. Ale skoro jest zolty to ja podziekuje, bo wlasnie zoltego polysku chce unknac:/ Jestem ciekawa jaki jest Praline, bo Czekoladowy podobno jest rudy...
lea88 jest offline  
Stary 2008-04-23, 18:27   #686
julittaa22
Zadomowienie

Post Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

W tesco kosztuje teraz 14,99zl.
julittaa22 jest offline  
Stary 2008-04-23, 19:37   #687
lea88
Zakorzenienie

ale promocja w Tesco jest tylko do dzis, albo do jutra niestety, wiec juz nie zdaze pojechac :/
lea88 jest offline  
Stary 2008-04-23, 20:42   #688
jenny87
Rozeznanie

GG do jenny87

Cytat:
ale promocja w Tesco jest tylko do dzis, albo do jutra niestety, wiec juz nie zdaze pojechac :/
Jak co to ja mam jedno opakowanie do odsprzedania bo mi siostra nakupowala jak oszala ,wlasnie w tej cenie promocyjnej
jenny87 jest offline  
Stary 2008-04-23, 21:53   #689
00aga00
Wtajemniczenie

Cytat:
Nic się nie martw, właśnie wyszła nowa gazetka Rossmana i jest Casting w promocji 15,99zł
trochę śpiąca
trochę bardziej milcząca

00aga00 jest offline  
Stary 2008-04-24, 21:44   #690
Kiya
Zakorzenienie

dziewczyny ile mam trzymać mroźny beż na rozjaśnionych (farbą) włosach żeby wyszedł mi kolor mniej wiecej z pudełka/próbnika?

Tagi
casting, color, farba, gloss, hebanowa czerń, karmel, koloryzacja, l'oreal, loreal, miodowy, odżywka, szampon farbujący

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości