Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy - Strona 24 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2008-04-24, 21:50   #691
Ślicznotka;)
Rozeznanie

GG do Ślicznotka;)
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Kiya Pokaż wiadomość
dziewczyny ile mam trzymać mroźny beż na rozjaśnionych (farbą) włosach żeby wyszedł mi kolor mniej wiecej z pudełka/próbnika?
Max 20 min Chyba, że nie przeszkadza Ci jak będzie ciemny, bo to bardzo ładny kolor
Ślicznotka;) jest offline  
Stary 2008-04-24, 22:02   #692
lea88
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez 00aga00 Pokaż wiadomość
Nic się nie martw, właśnie wyszła nowa gazetka Rossmana i jest Casting w promocji 15,99zł
Widzialam, tylko ze akuratna Rossmannowskie promocje nie licze, bo ostatnio jak chcialam 2 razy kupic ktorys kolor to akuat w zadnym Rossmannie z go nie mozna bylo dostac i tak musialam kupic za 17 w Leclercu :P
Na razie chyba nie bede eksperymentiwac z Castingami dam wlosom na jakis czas spokoj
lea88 jest offline  
Stary 2008-04-24, 22:11   #693
Kiya
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Ślicznotka;) Pokaż wiadomość
Max 20 min Chyba, że nie przeszkadza Ci jak będzie ciemny, bo to bardzo ładny kolor
własnie nie chce za ciemnych,taki średni blond,ciagle sie zastanawiam między mroźnym beżem a perłowym blondem....
Stary 2008-04-24, 22:44   #694
dominikaha
Zadomowienie

W końcu pofarbowałam Jasnym Brązem i jestem bardzo zadowolona Wygląda jak trochę już wypłukany Brąz.

Btw - dokładnie takiego efektu jaki uzyskałam teraz spodziewałam się, kiedy farbowałam Brązem
dominikaha jest offline  
Stary 2008-04-25, 07:36   #695
Ślicznotka;)
Rozeznanie

GG do Ślicznotka;)

Cytat:
własnie nie chce za ciemnych,taki średni blond,ciagle sie zastanawiam między mroźnym beżem a perłowym blondem....
To zdecydowanie weź Perłowy Blond Ja właśnie tydzień temu nim farbowałam i jestem bardzo zadowolona. Kolorek jest bardzo naturalny. Moja koleżanka robi Mroźnym Beżem i też ma piękny kolor, ale on jest ciemny, taki jasny brąz powiedziałabym
Stary 2008-04-25, 15:09   #696
Miriam19
Raczkowanie

GG do Miriam19

a jak ta "pralina"? któraś z was nią farbowała? bo na opakowaniu wygląda nawet kusząco tylko że boję się co może wyjść w rzeczywistości, bo po farbowaniu "brązem" castinga wyszły czarne z fioletowy połyskim
Miriam19 jest offline  
Stary 2008-04-25, 15:21   #697
andziaxx
Raczkowanie

Ja zrobiłam mały eksperyment i nawet mi się podoba!Zmieszałam trzy kolorki, ciemny blond, jasny brąz i mroźny kasztan. Kolor całkiem przyjemny dla oka, taki brązik nie za ciemny z przebłyskami kasztanu. Dałam proporcje każdego z kolorków 1:3.
andziaxx jest offline  
Stary 2008-04-25, 19:58   #698
Ślicznotka;)
Rozeznanie

GG do Ślicznotka;)

Cytat:
Napisane przez andziaxx Pokaż wiadomość
Ja zrobiłam mały eksperyment i nawet mi się podoba!Zmieszałam trzy kolorki, ciemny blond, jasny brąz i mroźny kasztan. Kolor całkiem przyjemny dla oka, taki brązik nie za ciemny z przebłyskami kasztanu. Dałam proporcje każdego z kolorków 1:3.
Mnie kusi, żeby pomieszać Perłowy blond ze Świetlistym
Stary 2008-04-25, 20:25   #699
Kiya
Zakorzenienie

ja mam właśnie nałożony perłowy blond na głowie ciekawa jestem co wyjdzie :p
Stary 2008-04-26, 11:24   #700
Sweet_Jelly
Zakorzenienie

Pomóżcie mi Kobity...
Czy Casting Loreala złapałby równy (chodzi mi o kolory świetlisty blond albo perłowy blond) na pasemkach? i to pasemkach:jasny blond i gdzieniegdzie resztki jasnego brązu?

Wracam do naturalnych popielato-blond włosów ( z brązu schodzę) właśnie poprzez pasemka i myślałam aby za jakiś czas ufarbować na całość blondem ...

proszę o odpowiedź

A może któraś z was innej farby użyła w podobnej do mojej sytuacji??

Sweet_Jelly jest offline  
Stary 2008-04-26, 11:35   #701
misiapisia
Wtajemniczenie

Wiesz, ja nakladalam ciemniejsze odcienie Castinga, z jasnymi nie mam doswiadczenia, ale u mnie nie wyglada to ciekawie
Wlosy mam pomieszane, tzn. troche wlosow duzo wczesniej rozjasnianych, potem przyciemnianych, troche tylko przyciemnianych, oraz wlosy, ktore nigdy nie przezyly farbowania, a tylko koloryzacje Castingiem.
Tuz po koloryzacji Castingiem (Karmel, Mrozny Kaszatn) wlosy maja w miare jednolity kolor, z czasem, gdy kolor sie zmywa na glowie mam trzy odcienie: te wczesniej rozjasniane zmywaja sie szybciej i sa duzo jasniejsze, te tylko przyciemniane maja sredni odcien, za to te naturalne sa nadal niemal czarne.
Tak wiec w zaleznosci od wczesniejszego uzywania farb, Casting wyplukuje sie z nich w roznym tempie.
Zastanawiam sie teraz czy i czym wyrownac choc troche te mozaike na mojej glowie. Na pewno nie Castingiem

misiapisia jest offline  
Stary 2008-04-26, 11:39   #702
Sweet_Jelly
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez misiapisia Pokaż wiadomość
Wiesz, ja nakladalam ciemniejsze odcienie Castinga, z jasnymi nie mam doswiadczenia, ale u mnie nie wyglada to ciekawie
Wlosy mam pomieszane, tzn. troche wlosow duzo wczesniej rozjasnianych, potem przyciemnianych, troche tylko przyciemnianych, oraz wlosy, ktore nigdy nie przezyly farbowania, a tylko koloryzacje Castingiem.
Tuz po koloryzacji Castingiem (Karmel, Mrozny Kaszatn) wlosy maja w miare jednolity kolor, z czasem, gdy kolor sie zmywa na glowie mam trzy odcienie: te wczesniej rozjasniane zmywaja sie szybciej i sa duzo jasniejsze, te tylko przyciemniane maja sredni odcien, za to te naturalne sa nadal niemal czarne.
Tak wiec w zaleznosci od wczesniejszego uzywania farb, Casting wyplukuje sie z nich w roznym tempie.
Zastanawiam sie teraz czy i czym wyrownac choc troche te mozaike na mojej glowie. Na pewno nie Castingiem

u... to mnie zmartwiłaś Ale dziękuję za odzew.
ja miałam nakładane pasemka(rozjaśniacz) na farbowane brązem włosy..ogólnie nie jest źle...i dość jasne się włosy wydają ale...... jednak wolałabym również ujednolicić.

A nigdy na blond nie farbowałam (żadną farbą)

Sweet_Jelly jest offline  
Stary 2008-04-26, 11:44   #703
andziaxx
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Sweet_Jelly Pokaż wiadomość
u... to mnie zmartwiłaś Ale dziękuję za odzew.
ja miałam nakładane pasemka(rozjaśniacz) na farbowane brązem włosy..ogólnie nie jest źle...i dość jasne się włosy wydają ale...... jednak wolałabym również ujednolicić.

A nigdy na blond nie farbowałam (żadną farbą)
Ja miałam kiedyś pasemka jasne oraz ciemny brąz i nakładałam casting ciemny blond, myślałam, że efekt bedzie jaśniejszy, ale cóż ...przyzwyczaiłam się. Pierwszy raz po nałożeniu prześwitywały te ciemniejsze pasemka właśnie, ale już drugie opakowanie jak użyłam to kolorek był jednolity i pamiętam, że nawet pani fryzjerka mówiła, że bardzo ładnie zakrył się kolor pasemek .
andziaxx jest offline  
Stary 2008-04-26, 11:57   #704
misiapisia
Wtajemniczenie

Pewnie stan wlosow i wybor odcienia tez ma jakies znaczenie.
Ja tez mam zamiar wrocic do naturalnego koloru wlosow, myslalam, ze bede wracac z Castingiem, ale poniewaz podobno Casting nigdy tak do konca sie nie zmywa musze znalesc cos innego, bo jesli sie nie zmywa, to nigdy nie wroce do natury.

misiapisia jest offline  
Stary 2008-04-26, 12:16   #705
andziaxx
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez misiapisia Pokaż wiadomość
Pewnie stan wlosow i wybor odcienia tez ma jakies znaczenie.
Ja tez mam zamiar wrocic do naturalnego koloru wlosow, myslalam, ze bede wracac z Castingiem, ale poniewaz podobno Casting nigdy tak do konca sie nie zmywa musze znalesc cos innego, bo jesli sie nie zmywa, to nigdy nie wroce do natury.

I właśnie to ma casting, że nie spłukuje się całkowicie nigdy, kiedyś gdy był to szampon było inaczej...ale to było dość dawno temu i wtedy był super szamponem koloryzującem gdzie wszystko się zgadzało i z próbnikami i kolorami na opakowaniach
andziaxx jest offline  
Stary 2008-04-26, 12:19   #706
beoneself
Zakorzenienie

Kurczę w tym mieszaniem fajna sprawa... tylko średnio mi się uśmiecha wylewać wszystko do jakiejś miski czy coś i się babrać w tym jeszcze bardziej
beoneself jest offline  
Stary 2008-04-26, 12:43   #707
sunshine02
BAN stały

GG do sunshine02

Hej, ostatnio mialam włosy farbowane na czarno ale juz mi sie znudzil ten kolor bo ile mozna... Marzy mi sie jakis ciemny brązik, wyjdzie mi? i jaki kolor powinnam kupic? Prosze o odpowiedz
sunshine02 jest offline  
Stary 2008-04-26, 12:51   #708
Sweet_Jelly
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez andziaxx Pokaż wiadomość
I właśnie to ma casting, że nie spłukuje się całkowicie nigdy, kiedyś gdy był to szampon było inaczej...ale to było dość dawno temu i wtedy był super szamponem koloryzującem gdzie wszystko się zgadzało i z próbnikami i kolorami na opakowaniach

ja kiedyś farbowałam ale na swoje naturalne włosy a nie pasemka mroźnym beżem (choć wyszedł ciemny brąz).jakoś tak na początku jak się pojawił...i co?? i też mi się nie zmył i przez to w te brązy musiałam wejść

Eh.... Nikt nie próbował Świetlistego blondu na pasemka????

Sweet_Jelly jest offline  
Stary 2008-04-26, 13:02   #709
Olcik18
Rozeznanie

GG do Olcik18

Sweet_Jelly mi sie wydaje, ze pasemka jasniejsze od wybranego koloru castinga np swietlistego blondu zlapia, ale moim zdaniem nie ma szans na pokrycie tych z brazem. Z pasemkami to moze byc problem na rownomierne pokrycie, ja bym chyba radzila fryzjera.
Olcik18 jest offline  
Stary 2008-04-26, 13:07   #710
andziaxx
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez beoneself Pokaż wiadomość
Kurczę w tym mieszaniem fajna sprawa... tylko średnio mi się uśmiecha wylewać wszystko do jakiejś miski czy coś i się babrać w tym jeszcze bardziej

Ja mieszałam kolorki, ale nie wylewałam nic do żadnej miski, normalnie do pojemnika z mleczkiem utleniającym dawałam odpowiednie proporcje kremów koloryzujących i później wymieszałam tak jakby to był krem w jednym kolorze i gotowe
andziaxx jest offline  
Stary 2008-04-26, 13:38   #711
Sweet_Jelly
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Olcik18 Pokaż wiadomość
Sweet_Jelly mi sie wydaje, ze pasemka jasniejsze od wybranego koloru castinga np swietlistego blondu zlapia, ale moim zdaniem nie ma szans na pokrycie tych z brazem. Z pasemkami to moze byc problem na rownomierne pokrycie, ja bym chyba radzila fryzjera.

Fryzjerzy nie chą się podjąć farbowania i mówią że na całości to farba nie złapie..Ale przecież wiele kobiet farbuje pasemka..czy tam balejaż i im ładnie farba kryje...

może racja że Casting nie za bardzo złapie..jeszcze poszukam czegoś

Sweet_Jelly jest offline  
Stary 2008-04-26, 15:37   #712
Olcik18
Rozeznanie

GG do Olcik18

pasemka pewnie farbuja nie raz na calosc, ale zawsze latwiej przejsc z jasnych pasemek na ciemny kolor. Mi sie wydaje, ze profesjonalna farba spokojnie by zlapala.. chociaz nie jestem fryzjerka to nie bede sie upierac

Jak juz chcesz sama sprobowac to lepiej farba normalna, bo jednak casting jest delikatniejszy.

V rok- praca mgr

Olcik18 jest offline  
Stary 2008-04-26, 16:08   #713
aajjii
Zadomowienie

ja wczoraj wreszcie przetestowalam pralinke 530
i jestem zachwycona bo wyszla identycznie z tym co na opakowaniu
a farbowalam na sprany juz jasny braz tez z castinga i musze pryzzna zze prlaina ma duzo landiejsyz odcien niz ten jasny bra zi nie jest to rudy poblask tylko taki jakby mrozny kasztna ale tylko w sloncu bo tak to zwykly brazik naturalny
aajjii jest offline  
Stary 2008-04-26, 16:50   #714
jenny87
Rozeznanie

GG do jenny87

Cytat:
Napisane przez aajjii Pokaż wiadomość
ja wczoraj wreszcie przetestowalam pralinke 530
i jestem zachwycona bo wyszla identycznie z tym co na opakowaniu
a farbowalam na sprany juz jasny braz tez z castinga i musze pryzzna zze prlaina ma duzo landiejsyz odcien niz ten jasny bra zi nie jest to rudy poblask tylko taki jakby mrozny kasztna ale tylko w sloncu bo tak to zwykly brazik naturalny
a moze jakies zdjecie ?
jenny87 jest offline  
Stary 2008-04-26, 18:44   #715
00aga00
Wtajemniczenie

ja mogę dodać mój "brąz" po tygodniu intensywnego spłukiwania go
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC03963.JPG (50,6 KB, 263 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg wlosy.JPG (74,5 KB, 300 załadowań)
trochę śpiąca
trochę bardziej milcząca
lecz widać można żyć bez powietrza !"

00aga00 jest offline  
Stary 2008-04-27, 00:06   #716
GRAZYNA61
Przyczajenie

Witam!!! Własnie Zafarbowałam Włosy Castingiem Nr 600 Ciemny Blond!!! Wyszedł Bardzo Ciemny Brąz ,który Nie Ma Nic Wspólnego Z Blondem . Nie Jest Zły ,bo Pokrywa Włosy Równomiernie ,ale Jest Bardzo Ciemny.
GRAZYNA61 jest offline  
Stary 2008-04-27, 07:50   #717
andziaxx
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez GRAZYNA61 Pokaż wiadomość
Witam!!! Własnie Zafarbowałam Włosy Castingiem Nr 600 Ciemny Blond!!! Wyszedł Bardzo Ciemny Brąz ,który Nie Ma Nic Wspólnego Z Blondem . Nie Jest Zły ,bo Pokrywa Włosy Równomiernie ,ale Jest Bardzo Ciemny.

Ja pamiętam też efekt użycia pierwszy raz ciemnego blondu, szok!! Miało być coś zupełnie innego, ale z czasem się wypłukuje i ostatecznie jest kolorek jak na opakowaniu. U mnie wyszedł jaśniej niż mroźny beż, na który też się kiedyś skusiłam, ale znacznie wolę odcień ciemnego blondu. Później trzymałam dokładnie tyle ile jest napisane w instrukcji czyli 20 minut i wychodził troszkę jaśniej.
andziaxx jest offline  
Stary 2008-04-27, 11:43   #718
Kiya
Zakorzenienie

a tak wyszedł perłowy blond na moich włosach(naturalne sredni blond,rozjaśniane farbą).
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P1030549.JPG (29,2 KB, 355 załadowań)
Stary 2008-04-27, 19:08   #719
Ślicznotka;)
Rozeznanie

GG do Ślicznotka;)

Cytat:
a tak wyszedł perłowy blond na moich włosach(naturalne sredni blond,rozjaśniane farbą).
Piękny!!! Już nie mogę się doczekać jak pofarbuję nim drugi raz, bo strasznie szybko mi się zmywa z moich zniszczonych włosów
Stary 2008-04-27, 19:22   #720
pinksnickers
Raczkowanie

Cytat:

dziwne bo mi moje włosy dosyć jasne mocno przyciemnił do takiego mysiego blondu.... może jakoś krócej trzymałaś??
pinksnickers jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
casting, color, farba, gloss, hebanowa czerń, karmel, koloryzacja, l'oreal, loreal, miodowy, odżywka, szampon farbujący

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości