Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy - Strona 41 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2008-07-22, 20:02   #1201
goskagb
Raczkowanie

Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez aguca Pokaż wiadomość
Ponawiam pytanie: jakim kolorem castinga uzyskam rudy z ciemnych myszowatych blond włosów? czy bursztyn da radę?
Spójrz na stronę 37 jak jednej z dziewczyn wyszedł bursztyn; na 36 karmel
goskagb jest offline  
Stary 2008-07-22, 20:33   #1202
aguca
Rozeznanie

Zaryzykowałam i zrobiłam bursztyn... nie jest to ten kolor co na opakowaniu bo o wiele ciemniejszy, ale mimo wszystko jestem zadowolona.
aguca jest offline  
Stary 2008-07-22, 21:00   #1203
123456p
Przyczajenie

mam pytanie do doswiadczonych :P chce uzyskac taki kolor wlosow jaki jest na opakowaniu castinga 600 ciemny blond. moje wlosy sa rozjasniane ,mam troche pasemek a naturalny kolor mam taki myszowaty:P Czy ktoś orientuje sie czego powinnam uzyc? Prosze pomozcie mi
123456p jest offline  
Stary 2008-07-23, 12:57   #1204
olka291
Przyczajenie

ja kupiłam kolor bursztyn moja koleżanka kolor pralina. obie mamy kolor ciemny blond, chociaż ona ma trochę jaśniejszy. wczoraj nałożyłyśmy sobie nawzajem farbę. trzymałyśmy 20 minut. i wyszedł nam dokładnie taki sam kolor- ciemny kasztan z bordowym połyskiem! a ja tak chciałam bursztyn!
olka291 jest offline  
Stary 2008-07-23, 13:04   #1205
Dori1981
Raczkowanie

Witam
Ja wczoraj zafarbowałam włosy kolorem blond nr 700,ale ku mojemu zdziwieniu nie wyszedł jak kiedyś ciemny blond tylko taki troche jaśniejszy niż na opakowaniu.
Czy ktoś farbował włosy odcieniem ciemny blond 600 i ma jakieś zdjęcie.Bardzo proszęo pomocb bo korci mnie ten odcień ,ale nie chcę brązu
Dori1981 jest offline  
Stary 2008-07-23, 13:36   #1206
sorceress
Rozeznanie

Jestem stałą użytkowniczką tego szamponu, bardzo go lubię i polecam. Mogę napisać o 3 kolorach:
1) Pralina rozjaśniła moje naturalne szatynowe odrosty, kolorek od razu po zrobieniu bardzo ładny, ale w miarę zmywania taki jakiś wyblakły, wpadający w rudą tonację.
2) Ciemny brąz wychodzi to bardzo, bardzo ciemny kolor
3) Brąz to ciemny brąz na ciemnych włosach. Ładny kolorek i super połysk.

"Największym błędem jaki możesz zrobić w życiu jest ciągle obawianie się, że popełnisz błąd." Elbert Hubbard
sorceress jest offline  
Stary 2008-07-23, 20:24   #1207
kropla w morzu
Przyczajenie

sorceress, a czy brązy przy wypłukiwaniu się też wpadały Ci w rudą tonację ?
kropla w morzu jest offline  
Stary 2008-07-23, 20:31   #1208
sorceress
Rozeznanie

Nie, przy brązach nie ma nic z rudości.

"Największym błędem jaki możesz zrobić w życiu jest ciągle obawianie się, że popełnisz błąd." Elbert Hubbard
sorceress jest offline  
Stary 2008-07-23, 23:06   #1209
kaniusia
Raczkowanie

GG do kaniusia

Dziewczyny, która z was ma doświadczenie z ciemną czekoladą, ja mam włosy obecnie ciemny brąz. (:
kaniusia jest offline  
Stary 2008-07-26, 16:28   #1210
warta_swieczki
Raczkowanie

Dot.: Casting-Loreal-prosze o opinie:)

U mnie to ciekawe efekty były.
Otóż mam dość ciemne brązowe włosy, ale dalekie od czarnych
Za pierwszym razem zamarzył mi się ni to kasztanowy, ni to rudawy błysk. Był to kolor..."kasztan"? Chyba. Wyszła tragedia, jak babcie z kościoła po fioletowej szamponetce. Ale przez jeden tydzień intensywnie pływałam na basenie bez czepka przez...no większość dnia:P a włosy myłam trzy razy dziennie i...zeszło prawie całkiem do 2 tygodni:P Ale muszę dodać że mimo paskudnego koloru błysku - kolor bazowy prawie się nie zmienił - włosy były po wyschnięciu takie...miękkie, błyszczące i jakby zdrowe. (ale kolor ble:P)
Za drugim razem już super. "Miodowy blond" - wiadomo jak blond chwyta na brązowych włosach, mało kto zauważył różnicę na początku. Że były to wakacje bardzo włosy mi wyjaśnialy, przez Casting, bo normalnie nie były podatne na działanie słonca:P No i potem byly już sliczne, taki jasny, słoneczny połysk, bardzo naturalne. Powtórzylam "miodowy blond" za jakis czas i w sumie widze odrosty, ale na szczescie tylko ja Tym razem trzymalo się znacznie dluzej niz do 24 myc.

warta_swieczki jest offline  
Stary 2008-07-29, 16:16   #1211
Sei
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez kaniusia Pokaż wiadomość
Dziewczyny, która z was ma doświadczenie z ciemną czekoladą, ja mam włosy obecnie ciemny brąz. (:

ja używałam. wyszła naprawdę ciemna czekolada. prawie czerń. tyle że połysk był taki brunatny. mnie się w sumie podobało.
Stary 2008-07-30, 09:03   #1212
confused_girl
Zadomowienie

To ja pochwale Pralinę Poprzednio użyłam ją zmieszaną z jasnym brązem w proporcjach 1:1 a tym razem solo i efekt jest bardzo fajny - ciepły brąz ze złotym połyskiem, dokładnie taki jak chciałam. Jedyny minus, że odrosty sa trochę bardziej rozjaśnione, ale nie rzuca się to w oczy. Następnym razem po prostu Nie będę osobno robić odrostów

Szukam próbki/odlewki Lancome O albo O Oui
confused_girl jest offline  
Stary 2008-07-30, 18:43   #1213
Sweet_Jelly
Zakorzenienie

Czy Któraś z Was używała Castingu : Bursztynowego blondu
Albo Miodowego Blondu?

Jakiś tydzień temu pofarbowałam się u fryzjerki na kolor takiego ciepłego złoto-rudawego blondu ; farba nazywała się Cynamon..

Ale wydawać co miesiąc 70 zl to trochę dużo??

Szukam farby która dawałaby taki efekt...

Może ma ktoś doświadczenia z tymi odcieniami oraz/lub zdjęcia pofarbowanych nimi włosów?

Sweet_Jelly jest offline  
Stary 2008-08-01, 22:58   #1214
sugah
BAN stały

Dot.: Loreal Castng Perłowy blond

czyli na jasnym brazie tez wyjdzie ten perlowy?
sugah jest offline  
Stary 2008-08-03, 18:52   #1215
Lola20
Rozeznanie

mila17 - mrozny kasztan nie wyglada w słoncu ani troszeczkę rudo Ma mahoniowo-wiśniowa poświatę, ale nie ma w sobie nic z rudości. Nie zauważyłam nawet, żeby spierał się na rudo - choć to pewnie w dużym stopniu zależy od koloru włosków "pod spodem". Ciebie to nie powinno dotyczyć, bo nie masz włosków ani rudych ani blond i ogólnie Twoj brązik nie ma rudego odcienia. Ja nawet bym się nie zdziwiła, gdyby u mnie mroźny kasztan spierał się na rudo, bo wcześniej miałam bardzo nieudolnie rozjaśnione włosy Ale jak mówię - nic takiego na razie nie zauważyłam. Myślę też, że nie rozjaśni Ci zauważalnie naturalnego kolorku. Większą moc rozjaśniającą mają na pewno jasne blondy i seria glossy chocolates Odcień z gamy ciemniejszych brązów nie powinien widocznie rozjaśniać - nawet jeśli, to myślę, że efekt będzie delikatniejszy lub najwyżej zbliżony do tego, jaki niemal każda z nas uzyskuje latem pod wpływem działania słońca i z powstającymi odrostami stworzy naturalny efekt.
Niedługo będę znowu farbować Castingiem, a póki co odświeżam nieco sprany już kolor szamponetkami "MULTI COLOR EFFECT" Joanny. Gdyby któraś z Was była zainteresowana, jak włosy wyglądają po odświeżeniu, to wklejam poniżej fotki.

Korzystam z 2 kolorów szamponetek, w zależności od tego, jaki efekt chcę osiągnąć. Odcienie są do siebie nieco zbliżone, jednak na włosach dają troszkę inny efekt. Bazowym kolorem jest oczywiście mrozny kasztan Castinga.
1."Głęboki burgund" polecam wszystkim Paniom, które chcą osiągnąć kolor czekolady z wyraznie mahoniowym,lekko śliwkowym połyskiem (bardzo ładnie wychodzi, w słońcu daje piękne, intensywne refleksy-ciekawy odcień)
2. "Kasztanowy brąz" dla tych, które wolą efekt głębokiej czekolady z refleksami, jednak są zwolenniczkami bardziej klasycznych brązów. Ten kolor nie daje takiej poświaty jak powyższy i idealnie się nadaje do pogłębienia koloru.

Starałam się zrobić fotki pod różnym kątem i w różnym oświetleniu, ale jak wiadomo aparat nie wszystko oddaje

3 pierwsze 'zlepki' to głęboki burgund, reszta to kasztanowy brąz
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg wlosy_burgund1.jpg (36,0 KB, 661 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg wlosy_burgund2.1.jpg (29,5 KB, 589 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg wlosy_burgund3.jpg (34,5 KB, 521 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg kasztanowy_braz1.jpg (60,9 KB, 591 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg kasztanowy_braz2.jpg (53,3 KB, 880 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg kasztanowy_braz3.jpg (53,4 KB, 516 załadowań)
Lola20 jest offline  
Stary 2008-08-03, 18:58   #1216
Sc-laja
Zakorzenienie

Lola ślicznie Ci w obu
Ja w najbliższym czasie będę próbowała jasnego brązu to zdam relacje

Sc-laja jest offline  
Stary 2008-08-03, 19:07   #1217
Lola20
Rozeznanie

I jeszcze kilka fotek "kasztanowego brązu" - w poprzednim poście się nie zmieściły

Wszystkie wrzucone przeze mnie fotki były robione bez flesza, za wyjątkiem drugiej w tym poście

Sc-laja - dziękuję bardzo
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg kasztanowy_braz5.jpg (69,2 KB, 558 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg kasztanowy_braz6.jpg (136,6 KB, 335 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg kasztanowy_braz8.jpg (30,1 KB, 621 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg kasztanowy_braz9.jpg (56,2 KB, 572 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg kasztanowy_braz10.jpg (34,3 KB, 447 załadowań)
Lola20 jest offline  
Stary 2008-08-03, 19:49   #1218
mila17
Zakorzenienie

Lola dziękuję za odpowiedz, chociaż już pofarbowałam włosy

No właśnie, zdecydowałam sie na kasztan i jestem naprawdę zadowolona Tak jak mówisz, nie ma w sobie rudości Tylko, że chyba troszkę szybko mi się zmywa (robiłam ok. 10 dni temu) ale trzymałam trochę krócej no i pierwszego dnia myłam włosy 4 razy, więc to pewnie zrobiło swoje. Ale kolor nadal jest oczywiście, tyle, ze juz nie taki intensywny. Pewnie za miesiąc poprawię Bardzo się cieszę, że się zdecydowałam.

A tak poza tym, Twój "kasztanowy brąz" joanny jest piękny
mila17 jest offline  
Stary 2008-08-05, 21:17   #1219
chalkeja
Przyczajenie

GG do chalkeja

Dziewczyny mam problem. Jestem naturalna szatynka o piwnych oczach i nigdy nie farbowalam wlosow. Chcialabym sprobowac z castingiem, ale mam problem z wyborem koloru. Strasznie sie napalilam na bursztynowy blond, ale jak zobaczylam w sklepie to wyglada bardziej jak rudy... Myslalam tez nad nugatowym, ale on tez rudo wyglada... Mi sie podobaja rude, ale moj ojciec ma awersje do tego koloru wlosow i chyba by mnie z domu wyrzucil, jakby mnie marchewkowa zobaczyl ;P Chcialabym zmienic kolor, ale najlepiej zeby nie byl zbyt ciemny... Czekolady, brazy i czernie odpadaja... Moglybyscie doradzic mi cos z blondow? Bo nie moge sie zdecydowac Z gory dziekuje
Stary 2008-08-05, 23:55   #1220
cherry-lady
Wtajemniczenie

Wpisy w blogu: 2

A ja właśnie myślę, który będzie najbardziej rudy... Farbowałam wcześniej Bursztynem i nie wyszedł zbyt intensywnie, ale to przez mój kolor włosów. Wakacje powoli się kończą, a ja chcę wkroczyć w nowy rok szkolny z rudymi włoskami, bo fioletowe po Oberżynie mi się już trochę znudziły. Co polecacie: mahoń, orzech laskowy czy coś innego...? Sama już nie wiem
cherry-lady jest offline  
Stary 2008-08-06, 11:35   #1221
chalkeja
Przyczajenie

GG do chalkeja

Mi sie strasznie spodobal bursztynowy blond i nugat Ale niestety nie wiem jak wychodza na wlosach
Stary 2008-08-06, 23:07   #1222
hanko
Raczkowanie

GG do hanko

ja nałożyłam nugat na blond pasemka wyszło mi strasznie ciemne cos ;/ podchodzace pod braz cieny wogle nie podobne do tego co miało byc , ale zaczęło powoli jaśnieć ;p teraz po ok 1,5 msc mam naturalny średni blond nie widać u mnie odrostów wiec narazie nie bede farbować sie , a juz od dawana chciała uzyskać taki efekt jak mam a udało mi sie to przez przypadek ;p wiec jak to mowią " nic nie dzieje sie przypadkiem "
.

Katarzyna Nosowska

(:
hanko jest offline  
Stary 2008-08-06, 23:20   #1223
Sc-laja
Zakorzenienie

Hm, moje naturalne włosy to taki średni blond, teraz mam spraną farbę brązową i mam na głowie taki bardzo jasny, spłowiały brąz z rudym połyskiem (był chłodny), czy ten jasny brąz mi chyci w ogóle? i ile trzymać?

Sc-laja jest offline  
Stary 2008-08-07, 12:24   #1224
Deborah100
Zakorzenienie

Lola20 a kasztanowy brąz do farba Loreal Casting?? Ślicznie wyszło, zero rudawych przebłysków, może kiedyś skusze się

Dzisiaj idę do fryzjerki podciąć włosy i odrazu maluję ponownie czekoladką
Deborah100 jest offline  
Stary 2008-08-07, 14:13   #1225
kaniusia
Raczkowanie

GG do kaniusia

Cytat:
Napisane przez Sei Pokaż wiadomość
ja używałam. wyszła naprawdę ciemna czekolada. prawie czerń. tyle że połysk był taki brunatny. mnie się w sumie podobało.
Może masz jakieś fotki? I na jaki kolor kładłaś tą ciemna czekoladę? (:
kaniusia jest offline  
Stary 2008-08-07, 14:22   #1226
moee
Zakorzenienie

Dziewczyny mam pytanie do Was ..

tez Wam tak po nim wlosy wychodza ?

normalnie garsciami jak uzylam , przestraszylam sie ze polowa mi zleci juz przy plukaniu szamponu cala wanna , plus codziennie przy czesaniu odkad zrobilam cala szczotka wlosow , przy innych farbach tak nie mialam jak i przed uzyciem
Słodko jest nie myśleć o niczym
Się zgubić we własnej spódnicy.."
moee jest offline  
Stary 2008-08-07, 14:27   #1227
natalia161417
Przyczajenie

Ja właśnie jestem po farbowaniu karmelem, wyszedł tak jak oczekiwałam, ciemny blond/jasny brąz z rudawymi refleksami, zresztą bardzo podobnie wyglądał na moich włosach ciemny blond z castinga, którym farbowałam 3 miesiące temu. Tamten może miał mniej ciepłych refleksów.
natalia161417 jest offline  
Stary 2008-08-07, 16:19   #1228
oaza
Rozeznanie

Lola20 (jesli jescze Cie tam nie ma ) to koniecznie dodaj swoje zdjecia do tego wątku Ty akurat masz czym sie pochwalic

http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=141141
oaza jest offline  
Stary 2008-08-08, 07:43   #1229
karolcia_83
Rozeznanie

kochane powiedzcie mi co ja mam teraz zrobić Mój kolor naturalny to ciemnawy brąz. Chciałam dodać mu troszkę refleksów, pogłębić go...Już dwa razy zaufałam castingowi i dwa razy się zawiodłam. Półtora miesiąca temu ufarbowałam włosy brązem (sam brąz), nie pamiętam numeru. Wyszedł czarny...Pomyślałam, sobie że teraz wezme kolor jasny brąz. I co...znowu wyszedł czarny .
Doradzcie mi co teraz, może kupić kasztan? Czy da się jakoś zmyć/rozjaśnic ten casting?

Chodziło mi dokładnie o taki kolor jak ma Lola, czyli kasztanowy brąz. Boże, jak on jest śliczny! Bo o włosach nie wspomnę, są cudowne!!!
Czy może kupic dziś taki kolor i go nałożyć Czy mi to coś wogóle da?

Edytowane przez Jolie2601
Czas edycji: 2008-08-08 o 09:38 Powód: post pod postem- proszę korzystać z edycji
karolcia_83 jest offline  
Stary 2008-08-08, 09:15   #1230
moren
Wtajemniczenie

GG do moren

Ja znowu bede chciala strzelic sobie granatowa czern,ale juz nie wiem,czy brac Casting,czy cos innego W sumie,to nie bylam zadowolona z efektow Ale nie wszystie firmy maja w ofercie granatowa czern (np.chcialabym Marion,ale tam jest sama czern).Jak sledze opinie o Castingu na KWC,to sa naprawde rozne.Ale na dobra sprawe ŻADEN szampon nie ma swietnych recenzji (no moze oprocz Mariona)
moren jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
casting, color, farba, gloss, hebanowa czerń, karmel, koloryzacja, l'oreal, loreal, miodowy, odżywka, szampon farbujący

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości