Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy - Strona 58 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2008-11-10, 14:50   #1711
Manehajera
Zakorzenienie

Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

dziewczyny chciałam Was ostrzec- niedawno zmienili recepturę Castinga i Casting nie jest już zmywalnym kremem - stał się nadzywczaj w świecie farbą!! W sklepach możecie jeszcze znaleźć starą formułę ale uprzedzam- czytajcie opisy na opakowaniu!
Manehajera jest offline  
Stary 2008-11-10, 15:05   #1712
kaniusia
Raczkowanie

GG do kaniusia

Czyli nowy skład jest z amoniakiem itd?
kaniusia jest offline  
Stary 2008-11-10, 15:46   #1713
witaminka
Rozeznanie

ups.. to ladnie
Stary 2008-11-10, 16:00   #1714
Jackie_S
Zakorzenienie

U mnie stara formuła działała jak farba . Kiedyś z ciekawości spojrzę na opakowanie,co tam nakombinowali
Jackie_S jest offline  
Stary 2008-11-10, 16:12   #1715
judyta_d
Raczkowanie

Od kiedy pamietam i nawet w Tv relkamowali że fo farba bez amoniaku...nie było mowy o tym że to szampon....porostu zamiast amoniaku jest jakiś inny składnik o podobnym byc może mniej szkodliwym działaniu. na oakowaniu pisze krem koloryzujacy bez amoniaku......ale cos działac musi ...wiec ja mysle że wynaleźli jakiś inny skladnik i maja dzieki temu niezły chwyt merketingowy
judyta_d jest offline  
Stary 2008-11-10, 16:52   #1716
Manehajera
Zakorzenienie

teraz ponoc dodali amoniak
Manehajera jest offline  
Stary 2008-11-10, 16:55   #1717
jenny87
Rozeznanie

GG do jenny87

Cytat:
Napisane przez Manehajera Pokaż wiadomość
teraz ponoc dodali amoniak
a ma ktos moze fotke tego opakowania z nowa receptura?
jenny87 jest offline  
Stary 2008-11-10, 20:23   #1718
spioch7
BAN stały

To teraz ma amoniak?kurcze no a ja dzis niee kupilam castinga bo nie bylo mojego koloru i sie wstrzymalam z inna farba bo chcialam uniknac tego amoniaku;/
spioch7 jest offline  
Stary 2008-11-11, 12:17   #1719
palma_nova
Raczkowanie

Uważam że to bzdura po pierwsze o to właśnie chodzi w castingu żeby była to farba bez amoniaku!! po drugie niemożliwym byłoby zabicie zapachu amoniaku w farbie!! nawet najdroższe farby bardzo śmierdzą i właśnie za sprawą amoniaku!! po trzecie amoniak powoduje że farba utrzymuje się na włosach dłużej, a nie oszukujmy się producentom nie chodzi o to, wolą aby włosy farbować częściej dla nich to zysk!! Tak jak ktoś wyżej pisał amoniak w przypadku castinga jest zamieniony na inny składnik mniej szkodliwy dla włosa !!

Jeżeli ciągle coś przeszkadza ci i gryzie pokonaj wreszcie to i stań od tego wyżej
Jeżeli myślisz że już nic ci nie pomoże rozejrzyj sie dokoła inni maja gorzej
palma_nova jest offline  
Stary 2008-11-11, 13:42   #1720
jenny87
Rozeznanie

GG do jenny87

Cytat:
Napisane przez palma_nova Pokaż wiadomość
Uważam że to bzdura po pierwsze o to właśnie chodzi w castingu żeby była to farba bez amoniaku!! po drugie niemożliwym byłoby zabicie zapachu amoniaku w farbie!! nawet najdroższe farby bardzo śmierdzą i właśnie za sprawą amoniaku!! po trzecie amoniak powoduje że farba utrzymuje się na włosach dłużej, a nie oszukujmy się producentom nie chodzi o to, wolą aby włosy farbować częściej dla nich to zysk!! Tak jak ktoś wyżej pisał amoniak w przypadku castinga jest zamieniony na inny składnik mniej szkodliwy dla włosa !!
no wlasnie,a czy ktos wogle widziala ten Casting z ta zekomo nowa receptura,czy tylko slyszalyscie od kogos ? np od madrych pan w sklepie?
jenny87 jest offline  
Stary 2008-11-12, 17:31   #1721
Katrinn69
Raczkowanie

Ja widziałam Są w naturze. Ale wydaje mi się, że nie pojawiły się w sprzedaży żeby zastąpić Creme Gloss. To jest po prostu nowy rodzaj farby, która faktycznie jest trwała i z amoniakiem. Tak mi się przynajmniej wydaje...

Aha no i ma nieco inne opakowanie

Edytowane przez Katrinn69
Czas edycji: 2008-11-12 o 17:33
Katrinn69 jest offline  
Stary 2008-11-12, 18:00   #1722
lea88
Zakorzenienie

a jak ona sie nazywa?? tez Casting Creme Gloss??
lea88 jest offline  
Stary 2008-11-12, 19:37   #1723
jenny87
Rozeznanie

GG do jenny87

Cytat:
Napisane przez lea88 Pokaż wiadomość
a jak ona sie nazywa?? tez Casting Creme Gloss??
no walsnie jak sie nazywa? bo ja dzis kupilam w Rossmanie i na bamk jest to jeszcze ta stra receptura bez amoniaku.
jenny87 jest offline  
Stary 2008-11-12, 19:50   #1724
palma_nova
Raczkowanie

Pewnie chodzi o Loreal Excell, faktycnzie pojawiła się farba nowa z Loreala, ale tylko pudełko jest podobne xD

Jeżeli ciągle coś przeszkadza ci i gryzie pokonaj wreszcie to i stań od tego wyżej
Jeżeli myślisz że już nic ci nie pomoże rozejrzyj sie dokoła inni maja gorzej
palma_nova jest offline  
Stary 2008-11-12, 22:17   #1725
lea88
Zakorzenienie

AAA! To na Wiazazu jest juz o nie watek http://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=9505351
Tu jest o niej info i zdjecie opakowania (moim zdaniem nie podobne do Castinga ) http://www.stylistka.pl/kosmetykoped...-kasztan/14141
No i to farba, a nie szampon
Nie mamy co sie obawiac
lea88 jest offline  
Stary 2008-11-12, 23:40   #1726
jenny87
Rozeznanie

GG do jenny87

Cytat:
AAA! To na Wiazazu jest juz o nie watek http://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=9505351
Tu jest o niej info i zdjecie opakowania (moim zdaniem nie podobne do Castinga ) http://www.stylistka.pl/kosmetykoped...-kasztan/14141
No i to farba, a nie szampon
Nie mamy co sie obawiac
a juz mnie przestraszylyscie , ze Casting modyfikuja ;p
jenny87 jest offline  
Stary 2008-11-13, 16:33   #1727
kaniusia
Raczkowanie

GG do kaniusia

Hehe, już myślałam, że będę szukać nowego 'ideału'.
kaniusia jest offline  
Stary 2008-11-13, 16:51   #1728
cytrynkaxD
Raczkowanie

Hej
Wiecie może czy chwyci mi casting najlepiej "słoneczny blond", jeśli mam farbowane włosy na złocisty miód.
a mój naturalny kolor to ciemny blond.
Załączę kilka zdjęć z tymże kolor jest różne ze względu na padające światło...i zauważyłam, że kolor trochę mieni się na rudo.. eh
I jak patrzę w lustrze to nie wydają się zbyt ciemne, ale nie wiem czy jednak taki jasny blond coś da.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 100_3645.jpg (31,3 KB, 198 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 100_3621.jpg (13,1 KB, 192 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 100_358a1.jpg (6,8 KB, 126 załadowań)
cytrynkaxD jest offline  
Stary 2008-11-13, 17:06   #1729
witaminka
Rozeznanie

jesli masz taki kolor jak na zdjeciu w srodku to powinien wyjsc jakis... ta farba rozjasnia o 1 ton
Stary 2008-11-13, 18:27   #1730
cytrynkaxD
Raczkowanie

Troszkę ciemniejsze może.
Tzn na górze(bliżej nasady włosów) mam sporo jaśniejsze, ale końce takie ciemniejsze bardziej jak ciemny blond.
Czy może mi np. rudy wyjść zamiast blond? czy po prostu w ogóle mi nie złapie i nie zmieni mi się kolor?
Stąd moje pytanie, że kiedyś kupiłam najjaśniejszy kolor z henny i nic mi nie zmieniło, ale henna to jednak co innego...
cytrynkaxD jest offline  
Stary 2008-11-13, 18:35   #1731
lea88
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez cytrynkaxD Pokaż wiadomość
Troszkę ciemniejsze może.
Tzn na górze(bliżej nasady włosów) mam sporo jaśniejsze, ale końce takie ciemniejsze bardziej jak ciemny blond.
Czy może mi np. rudy wyjść zamiast blond? czy po prostu w ogóle mi nie złapie i nie zmieni mi się kolor?
Stąd moje pytanie, że kiedyś kupiłam najjaśniejszy kolor z henny i nic mi nie zmieniło, ale henna to jednak co innego...
Ja ma bardzo podobne wlosy do twoich i kiedys robilam perlowym blondem Castinga- troche rozjasnilo, ale niewiele bylo widac. Co dziwne, bardziej jasnieja mi wlosy po farbowaniu kolorami ciemnymi, kiedy kolor juz sie spierze
lea88 jest offline  
Stary 2008-11-13, 18:56   #1732
cytrynkaxD
Raczkowanie

Cytat:
Ja ma bardzo podobne wlosy do twoich i kiedys robilam perlowym blondem Castinga- troche rozjasnilo, ale niewiele bylo widac. Co dziwne, bardziej jasnieja mi wlosy po farbowaniu kolorami ciemnymi, kiedy kolor juz sie spierze
(Hm... muszę po prostu pomyśleć, bo jakoś zależy mi na jasnym blondzie. Nie dawno zastanawiałam się czy będzie mi pasować i słyszałam różne opinie, ale wydaje mi się, że lepiej spróbować, jak będzie źle to zafarbuję na inny kolor )

Hm... perłowy blond jest trochę w innym odcieniu niż słoneczny, bo słoneczny wg założeń jest taki bardziej żółty, tylko nie wiem czy to coś zmienia... bo też może się nie przyjąć...
A tak lubię casting
cytrynkaxD jest offline  
Stary 2008-11-13, 19:05   #1733
lea88
Zakorzenienie

Ten perlowy blond w ogole nie wyszedl mi jak perlowy, chlodny kolor- tylko wlasnie taki zoltawy sredni blond.. Wydaje mi sie, ze zawsze wlosy wyjda zoltawe jesli rozjasniacz w szamponie/farbie nie jest mocny
lea88 jest offline  
Stary 2008-11-13, 19:07   #1734
Manehajera
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez palma_nova Pokaż wiadomość
mowie Wam jak jest ,zrobicie wg wlasnego uznania aaa i nie chodzi tu o Excella....

tez jestem zla ze modyfikuja Castinga, zrobia cos dobrze a potem staraja sie to ''ulepszyc''
Manehajera jest offline  
Stary 2008-11-13, 19:22   #1735
Alchimie
Raczkowanie

Nienawidzę Castinga :/ Z Brązu robi się czarny, wymywa się na żółto - rudo, włosy mi jak nigdy wypadają garściami, w ogóle nie są błyszczące, PORAŻKA!
Niech go ulepszą, bo mnie szlag trafia z powodu tej farby, nie tylko mnie zresztą.
Nie polecam.
Alchimie jest offline  
Stary 2008-11-13, 19:47   #1736
Huppe
Raczkowanie

a probowała może ktoras z Was potrzymac go na włosach dluzej niz jest zalecane? ja mam naturalnie bardzo ciemne wlosy, prawie czarne, długie, Castingiem ciemny brąz czasami je maltretuje zeby nadac blasku i ozywic kolor wychodza na poczatku czarne, ale potem dosc szybko kolorek sie wypłukuje... no i zastanawiam sie co by bylo gdybym potrzymala szampon na wlosach dluzej? i o ile dłuzej...?
boje sie ze mi wszytskie wylezą albo cos innego mi sie przytrafi
Huppe jest offline  
Stary 2008-11-13, 20:15   #1737
lea88
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Manehajera Pokaż wiadomość
mowie Wam jak jest ,zrobicie wg wlasnego uznania aaa i nie chodzi tu o Excella....

tez jestem zla ze modyfikuja Castinga, zrobia cos dobrze a potem staraja sie to ''ulepszyc''
Mozesz w takim razie zrobic fotke tej nowej wersji?? Ja dzis bylam w Rossmannie i ciagle jest ta stara ze starym skladem. Tzn nie wiem jaki ma sklad, ale na opakowaniu miala info "bez amoniaku"...
lea88 jest offline  
Stary 2008-11-13, 21:02   #1738
confused_girl
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Huppe Pokaż wiadomość
a probowała może ktoras z Was potrzymac go na włosach dluzej niz jest zalecane? ja mam naturalnie bardzo ciemne wlosy, prawie czarne, długie, Castingiem ciemny brąz czasami je maltretuje zeby nadac blasku i ozywic kolor wychodza na poczatku czarne, ale potem dosc szybko kolorek sie wypłukuje... no i zastanawiam sie co by bylo gdybym potrzymala szampon na wlosach dluzej? i o ile dłuzej...?
boje sie ze mi wszytskie wylezą albo cos innego mi sie przytrafi
Ja trzymam casting średnio 40 minut. Moja Mama nawet dłużej i to wzbogacony silniejszym utleniaczem Brąz wychodzi po prostu ciemniejszy. Włosy mi nie powypadały z tego powodu:P Na razie
Ale skoro zależy Ci na bardzo ciemnych włosach (tak przynajmniej wnioskuje na podstawie Twojego postu ) , to może spróbuj coś z kolekcji czerni? Np. ciemna czekoladę?

Szukam próbki/odlewki Lancome O albo O Oui
confused_girl jest offline  
Stary 2008-11-13, 22:39   #1739
jenny87
Rozeznanie

GG do jenny87

proponuje ciemna czekolade i potrzymanie dluzej,wlosa na bank to nie zaszkodzi bardziej niz normalne nalozenie Castinga, a kolor bedzie poprostu ciemniejszy i dluzej sie utrzyma

Edytowane przez jenny87
Czas edycji: 2008-11-13 o 22:41
jenny87 jest offline  
Stary 2008-11-14, 15:06   #1740
Huppe
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez confused_girl Pokaż wiadomość
Ja trzymam casting średnio 40 minut. Moja Mama nawet dłużej i to wzbogacony silniejszym utleniaczem Brąz wychodzi po prostu ciemniejszy. Włosy mi nie powypadały z tego powodu:P Na razie
Ale skoro zależy Ci na bardzo ciemnych włosach (tak przynajmniej wnioskuje na podstawie Twojego postu ) , to może spróbuj coś z kolekcji czerni? Np. ciemna czekoladę?
hmm... obawiam sie tylko, że ta ciemna czekolada później wpadnie mi w rudość, a tego bym nie chciała, chociaż... może sie skusze
i skoro Tobie nie powypadały to wierze, ze mi też nie, i nastepnym razem potrzymam dłuzej... ale to w okolicach grudnia pewnie dopiero, w ramach świątecznych porządków (na głowie też, a co) najwyżej bede miała na kogo zwalić wine
Huppe jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
casting, color, farba, gloss, hebanowa czerń, karmel, koloryzacja, l'oreal, loreal, miodowy, odżywka, szampon farbujący

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości