Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy - Strona 68 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2009-01-24, 17:02   #2011
*Insane
Ona przychodzi nocą ;)

Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez chalkeja Pokaż wiadomość
Moje Panie, mam problem
Wybralam sobie ostatnio ciemną czekolade z serii lsniace czernie. Wczesniej mialam robiona trwala i zostala mi ona jeszcze na polowie wlosow. I wyobrazcie sobie, ze tam gdzie nie mialam trwalej wyszla mi faktycznie ladna czekoladka, a tam gdzie zostala mi trwala wlosy zafarbowaly sie na czarny - doslownie! I teraz wygladam jakbym miala odrosty od polowy glowy ;/ Chcialam Was prosic o jakies porady, jak pozbyc sie tej czerni, bo wygladam koszmarnie W ogole chcialabym do machonia wrocic, ale jak sie nie pozbede tej czerni to znow laciata bede :|
Bardzo prosze o jakies skuteczne porady jak sie pozbyc tego koloru :| Z gory dziekuje
Możesz spróbować myć włosy szamponem przeciwłupieżowym włosy, które zafarbowało na czarno, a resztę włosów myć zwykłym szamponem powinno choć trochę pomóc...
Stary 2009-01-24, 21:08   #2012
flower92
Przyczajenie

kiedys farbowalm po 3 miesiacach rozjaśnione włosy castingiem ciemny blond, bo chcialm wrócić do naturalnego i wyszly mi z zeilona poświata. Teraz już ponad rok nic z wlosami nie robilam i mam 16cm odrosty i coraz bardziej mnie kusi by znów użyć catinga, ale boję się tej zieleni :/ a za pierwszym razem dawnoo temu fajnie mi chwycił
jak myślicie jakiego kolorku najlpiej użyć by wyszedl jasny brąz? czy może w ogóle lepiej spróbować farby?
flower92 jest offline  
Stary 2009-01-25, 08:53   #2013
Dori1981
Raczkowanie

Hej a ja mam pytanie z serii głupich
Jak szybko mogę położyć nastepna farbe?
Ten kolor perłowy blond mi się nie podoba i teraz z pokorą wracam do Castinga ciemny blond.Nie wiem czy wytrzymam miesiąc z tym kolorem.
Dori1981 jest offline  
Stary 2009-01-25, 09:16   #2014
ally5
Wtajemniczenie

a mnie się mój mrożny kasztan już trochę zmył i wygląda ślicznie teraz mam jasnobrązowe włosy, takie kasztnowe z cieplejszym refleksem, zniknęła czerwona poświata. Strasznie mi się podoba
ally5 jest offline  
Stary 2009-01-25, 20:12   #2015
xyzgirl86
BAN stały

heh niestety mi też sie kolor nie podoba ale slyszałam że trzeba poczekać 3 tygodnie zanim się znowu pofarbuje
xyzgirl86 jest offline  
Stary 2009-01-25, 21:09   #2016
Dori1981
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez xyzgirl86 Pokaż wiadomość
heh niestety mi też sie kolor nie podoba ale slyszałam że trzeba poczekać 3 tygodnie zanim się znowu pofarbuje
No to będę czekała Dzisiaj było słońce i mogłam sie dokładniej pooglądać.Niby kolor nie jest zły ,ale to nie to Może po paru myciach będzie inaczej ( lepiej )
Dori1981 jest offline  
Stary 2009-01-26, 09:57   #2017
jaskuleczka
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Dori1981 Pokaż wiadomość
Mroźny beż wychodzi ciemniejszy niż ciemny blond i w przeciwieństwie do ciemnego blondu wymywa się na rudo.Kolor blond nie jest jasny ,może widziałaś na zdjęciach wizażanek.
Jak znajdę chwilę to poszukam zdjęcia i wkleje.
Jeśli chodzi o pokrycie to mi zawsze wszystko pokrywało równo.Pasemka platynowe mroźny beż pokrył je super ,a kolor jasny blond pokrył ciemny blond
Bardzo dziękuję dori

Edytowane przez jaskuleczka
Czas edycji: 2009-01-26 o 09:59
jaskuleczka jest offline  
Stary 2009-01-26, 10:07   #2018
jaskuleczka
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez flower92 Pokaż wiadomość
kiedys farbowalm po 3 miesiacach rozjaśnione włosy castingiem ciemny blond, bo chcialm wrócić do naturalnego i wyszly mi z zeilona poświata. Teraz już ponad rok nic z wlosami nie robilam i mam 16cm odrosty i coraz bardziej mnie kusi by znów użyć catinga, ale boję się tej zieleni :/ a za pierwszym razem dawnoo temu fajnie mi chwycił
jak myślicie jakiego kolorku najlpiej użyć by wyszedl jasny brąz? czy może w ogóle lepiej spróbować farby?
Właśnie tego zielono-szaro-burego odcienia się boję nawet jeśli on zmyje się po kilu myciach to przecież następnego dnia po farbowaniu trzeba iść do pracy.

Przepraszam że post pod postem ale nie wiedziałam jak to zrobić
jaskuleczka jest offline  
Stary 2009-01-26, 11:05   #2019
Agatau88
Zakorzenienie

Czytam ten wątek wzdłuż i wszerz i nie znalazłam odpowiedzi na swoje pytanie. Po pierwsze jak poprzednia Wizażanka zauwazyla, na mocno rozjasnionych wlosach kolory moga wyjsc rozne. Stad moje pytanie: czy jesli na mocno rozjaśnionych, dość zniszczonych wlosach chciałabym uzyskać kolor KARMELOWY (LUB ZLOTY BLOND), to powinnam użyć: CAFFE LATTE, KARMEL, MOZE JAKIS NUGAT?

Czy wogóle nie powinnam uzywac niczego bo moze mi wyjsc zielen i poczekac pare lat zanim wlosy urosna

Poradzcie Dziewczyny

Edytowane przez Agatau88
Czas edycji: 2009-06-24 o 10:56
Agatau88 jest offline  
Stary 2009-01-26, 13:29   #2020
lea88
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Czytam ten wątek wzdłuż i wszerz i nie znalazłam odpowiedzi na swoje pytanie. Po pierwsze jak poprzednia Wizażanka zauwazyla, na mocno rozjasnionych wlosach kolory moga wyjsc rozne. Stad moje pytanie: czy jesli na mocno rozjaśnionych, dość zniszczonych wlosach chciałabym uzyskać kolor KARMELOWY (LUB ZLOTY BLOND), to powinnam użyć: CAFFE LATTE, KARMEL, MOZE JAKIS NUGAT?

Czy wogóle nie powinnam uzywac niczego bo moze mi wyjsc zielen i poczekac pare lat zanim wlosy urosna

Poradzcie Dziewczyny

Hmm..odpowiedz pojawiaja sie juz tu nie raz.. Wszystko zalezy od wlosow. Kazdemu moze wyjsco co innego. Ja mam wlosy ciemny blond wiec raczej nie pomoge. Nugat odradzam bo u mnie wychodzi bardziej jak kasztano-miedz i jest bardzo ciemny (wiele osob tez to powierdza). Karmel jest ok, chociaz poczatkowo jest ciemny, ale to tez nie ideal. Nie wiem jaki jest Caffe Latte. Zamierzam go wyprobowac niedlugo (o ile uda mi sie znalezc go w sklepie jakims, bo nie mam czasu isc do Rossmanna :/)..
lea88 jest offline  
Stary 2009-01-26, 13:34   #2021
kasik16
Raczkowanie

a czy da się castingiem na takim jasnym brązie naturalnym zrobic jaśniejszy kolorek?
kasik16 jest offline  
Stary 2009-01-26, 13:55   #2022
Agatau88
Zakorzenienie

Własnie slyszalam i czytalam ze karmel z poczatku wychodzi ciemny, stad moje pytania i obawy. Caffe lattee powinna byc taka karmelowa wlasnie, ale jak doczytalam komus wyszla ne jak lattee a jak espresso

Nie znazalam jeszcze odcienia ktory wygladalby na taki ladny zloty karmelowy blond, stad moje zblizenia i nadzieje co do Castinga...
Agatau88 jest offline  
Stary 2009-01-26, 14:58   #2023
Agatau88
Zakorzenienie

Wszedł podobno nowy miodowy blond, moze on pomoze
Agatau88 jest offline  
Stary 2009-01-26, 14:59   #2024
miziol
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez *Insane Pokaż wiadomość
Mnie zaczyna martwić to, że od kiedy pofarbowałam włosy Castingiem coś dziwnego zaczęło się dziać z moją skórą głowy - swędzi mnie nieraz ta moja głowa jakbym jej tydzień nie myła conajmniej a jak się zaczynam drapać, to po dwóch dniach dostaję łupieżu...
No, może nie jest to jeszcze łupież, może to być przesuszona skóra głowy, która się sypie dopiero po drapaniu

Póki co, usprawiedliwiam ten fakt tym, że w mniej-więcej tym samym czasie zaczęłam nosić czapkę... Więc może to wina czapki (której nota bene nigdy nie nosiłam.. tylko mi uszy zaczynały już marznąć )?
też tak mam, poprostu podrażnia skórę głowy, umyj raz nizoralem i po kłopocie, zapewniam
Stary 2009-01-26, 15:56   #2025
kaniusia
Raczkowanie

GG do kaniusia

A ja niestety po mojej rocznej przygodzie z Castingiem, muszę z niego zrezygnować. Malowałam nim włoski tak w odstępach 3 - 4 msc i byłam bardzo zadowolona. Odrosty mało widoczne, kolorek się ładnie zmywał, włosy błyszczące, ale strasznie mi po nim włosy wypadają, na początku zwalałam to na porę roku, no ale ile można? :P No i szukanie odpowiedniego kremu, bądź szamponu zaczyna się dalej..

od dziś mówcie do mnie Kristen.

06.07.2009r.

kaniusia jest offline  
Stary 2009-01-26, 19:00   #2026
*Insane
Ona przychodzi nocą ;)

Cytat:
Napisane przez miziol Pokaż wiadomość
też tak mam, poprostu podrażnia skórę głowy, umyj raz nizoralem i po kłopocie, zapewniam
Tylko farbowałam już z dwa tygodnie temu, moge jeszcze się Nizoralem podratować ?
Dziękuję za odpowiedź, już myślałam, że "łupieżeję na stare lata.."
Stary 2009-01-26, 21:14   #2027
P-o-n-y
Zakorzenienie

rowniez zauwazylam, ze po castingu dostalam "łupiezu" bo to rzeczywiscie taka sucha skora raczej po drapaniu... Moze to dlatego, ze castingu mozna uzywac czesciej niz trwalej farby i po prostu podrazniamy skore glowy... chyba :P
P-o-n-y jest offline  
Stary 2009-01-26, 21:30   #2028
lea88
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez P-o-n-y Pokaż wiadomość
rowniez zauwazylam, ze po castingu dostalam "łupiezu" bo to rzeczywiscie taka sucha skora raczej po drapaniu... Moze to dlatego, ze castingu mozna uzywac czesciej niz trwalej farby i po prostu podrazniamy skore glowy... chyba :P
ja jestem inna, bo u mnie jest wlasnhie odwrotnie. Jak dostane lupiezu od jakiegos szamponu to po Castingu znika
lea88 jest offline  
Stary 2009-01-26, 21:32   #2029
madziulka2905
Przyczajenie

hej, chyba takiego pytania jeszcze nie mialyscie : jaki wyjdzie mi kolorek po castingu świetlisty blond jezeli teraz mam średni blond z refleksami malowany miesiac temu farba?? czy wogole mi cos bwyjdzie czy tylko zmieni sie odcien? chodzi mi zeby miec bardziej złote niz takie szare i matowe jak teraz. odrobine chcialabym je rozjasnic. Czy nie wyjda mi "zielone"? boje sie tego kiedys walczylam z tym długo( piszcieczekam
madziulka2905 jest offline  
Stary 2009-01-26, 21:48   #2030
miziol
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez *Insane Pokaż wiadomość
Tylko farbowałam już z dwa tygodnie temu, moge jeszcze się Nizoralem podratować ?
Dziękuję za odpowiedź, już myślałam, że "łupieżeję na stare lata.."
powinno pomóc ewentualnie są jeszcze maski z Dermalginu chyba łagodzące skórę głowy
Stary 2009-01-26, 21:56   #2031
*Insane
Ona przychodzi nocą ;)

Cytat:
Napisane przez miziol Pokaż wiadomość
powinno pomóc ewentualnie są jeszcze maski z Dermalginu chyba łagodzące skórę głowy
Dziękuję, na pewno spróbuję

Ja mam chyba dziwną skórę głowy. Ogólnie cała jestem przesuszona, więc głowa zapewne również
Kiedyś bardzo długo walczyłam z łupieżem, który dostałam... kiedy przypadkiem umyłam włosy szamponem przeciwłupieżonym mojej mamy
I jak nie miałam - tak dostałam...
Ale po wyleczeniu nie wrócił mi już prawie 2 lata...
Byłabym zła, gdyby Casting mi zaszkodził

Ale spróbuję udobruchać skórę głowy Nizoralem i Dermaglinem

A sam kolor - chyba mi się spiera szybciej, niż myślałam...
Najpierw wyszedł brąz z rudym przebłyskiem.
Sprał się do fajnego rudego.
A teraz mam taki.. popielaty brąz? Ciut ciemniejszy od naturalnego, z niewielkim przebłyskiem rudości dopiero pod światło.
Szybko jakoś...
Stary 2009-01-26, 22:01   #2032
madziulka2905
Przyczajenie

hej, chyba takiego pytania jeszcze nie mialyscie : jaki wyjdzie mi kolorek po castingu świetlisty blond jezeli teraz mam średni blond z refleksami malowany miesiac temu farba?? czy wogole mi cos bwyjdzie czy tylko zmieni sie odcien? chodzi mi zeby miec bardziej złote niz takie szare i matowe jak teraz. odrobine chcialabym je rozjasnic. Czy nie wyjda mi "zielone"? boje sie tego kiedys walczylam z tym długo( piszcieczekam JUTRO IDE DO ROSSMANA PO FARBE PLIS HELP ME
madziulka2905 jest offline  
Stary 2009-01-26, 22:08   #2033
dagulek88
Przyczajenie

hmmm hej nie wiem czy bylo juz to wczesniej ale nie szkodzi napisac;] mam pytanie co do karmelowego koloru. mam wlosy kasztanowe i chcialabym wiedziec jak wychodzi karmel?jasny ciemny? sa czerwone poswiaty?????hmmmmmm
dagulek88 jest offline  
Stary 2009-01-27, 09:11   #2034
Agatau88
Zakorzenienie

Wydaje mi się, że na kasztanowych średnio wyjdzie bo karmel jest w jaśniejszej tonacji niz kasztan. Sama mam ten problem i pytalam co moze mi wyjsc po karmelu na dosc zniszczonych rozjasnionych wlosach ale w koncu nie doczekalam sie konkretow.

Z tego co Dziewczyny pisaly, to wydaje mi sie, ze powinnas sprobowac Caffee lattee, bo jest chyba ciemniejsza i przygasi Ci czerwone refleksy kasztana, a moze spierac sie do karmelu
Agatau88 jest offline  
Stary 2009-01-27, 09:39   #2035
Vibeska
Zakorzenienie

GG do Vibeska

Mnie sie wydaje że karmel na włosach rozjaśnionych może wyjść na rudy i to dość intensywny :/
Stary 2009-01-27, 12:22   #2036
black_sun
Rozeznanie

wypowiem się co do pojawiających się wyżej słów o kłopotach ze skórą głowy przy farbowaniu castingiem - też miałam takowe, krostki łupież, różne cuda. zniknęło jak ręką odjął jak zmieniłam szampon na babydream z rosmana - może to pomoże? szampon jest łagodny i tak ładnej skóry głowy to dawno nie miałam [a zawsze po farbowaniu miałam łupież, swędzenie, krostki.. przy tym szamponie - nie ma ]
black_sun jest offline  
Stary 2009-01-27, 14:38   #2037
zuzalee
Przyczajenie

Witam
Może ktoś pomoże!? Farbowałam dwa dni temu włoski czekoladą castinga (na sprany mroźny kasztan)no i co mi wyszło przy skórze wściekły rudy tak do polowy głowy a reszta bardzo ciemny. Co zrobić żeby wyrównać kolorek jaką farbe nałożyć(myślałam o pralinie i czy tylko na ten rudy nakładać farbe) i czy moge tak po trzech dnniach znowu zafarbować - bardzo mi to zniszczy włoski??
zuzalee jest offline  
Stary 2009-01-27, 16:07   #2038
miziol
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość

Z tego co Dziewczyny pisaly, to wydaje mi sie, ze powinnas sprobowac Caffee lattee, bo jest chyba ciemniejsza i przygasi Ci czerwone refleksy kasztana, a moze spierac sie do karmelu
popieram
Stary 2009-01-27, 21:48   #2039
blanka1983
Przyczajenie

Witam! śledzę Wasza dyskusję i też brak mi informacji na temat koloru Caffe Latte..Czy macie może jakieś zdjęcia? Znalazłam tylko zdjęcie wrzucone przez kogoś z jakiegoś obcojęzycznego forum..Tam ten kolorek wygląda bardzo ładnie..Macie może jakieś doświadczenia? Czy wychodzi ciemny? Ciemniejszy niż karmel? Sama mam ciemny blond..i balejaż (pomiędzy moimi włosami platynowy blond i już troche sprany brąz)..Włosom brak połysku i już mam dość rozjaśniania..nie chcę też radykalnej zmiany..brunetka???
blanka1983 jest offline  
Stary 2009-01-27, 21:50   #2040
blanka1983
Przyczajenie

http://wizaz.pl/forum/attachment.php...9&d=1226080354
blanka1983 jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
casting, color, farba, gloss, hebanowa czerń, karmel, koloryzacja, l'oreal, loreal, miodowy, odżywka, szampon farbujący

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości