Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy - Strona 70 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2009-02-02, 21:38   #2071
Gosiaczek z
Raczkowanie

Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

caffe latte jest zdecydowanie rudawy, wczoraj koleżanka robiła nim (podobał jej się mój) i ma rudawy, a robiła na średni blond. Ja jutro będę jeszcze raz robić bo najbardziej zszedł mi na końcówkach, a reszta b.z.pozdrawiam
Gosiaczek z jest offline  
Stary 2009-02-03, 08:42   #2072
Alicja999
Przyczajenie

Czy któraś z was dziewczyny robiła złocisty miód. Przeszukałam wątek ale nie znalazłąm zbyt wiele informacji na ten temat. Mam bląd włosy i jasne pasemka i nie jestem pewna co mi wyjdzie. Prawdopodobnie wychodzą ciemniej niż na opakowaniu. Byłabym wdzięczna za jakieś fotki. To będzie moje pierwsze samodzielne farbowanie włosów i chciałabym się upewnić że nie wyjdę pomarańczowa.
Alicja999 jest offline  
Stary 2009-02-03, 17:55   #2073
lotuus
Zadomowienie

a czy mroźny beż wyjdzie na średnim/ ciemnym blondzie z rudymi końcówkami[ przez 2 lata schodziłam do naturalnych]. i czy nie bedzie sie spierał na zielono?
lotuus jest offline  
Stary 2009-02-03, 20:54   #2074
Agatau88
Zakorzenienie

Lotuus moim zdaniem kolor Ci wyjdzie i nie będzie tak zieleni, bo niby z czego miałaby być?

a ja farbowalam wlasnie JASNY BRAZ nr 500, śliczny kolorek, ciut ciemniejszy niz na opakowaniu (jest jak BRĄZ) ale sie pewnie wypłucze
Agatau88 jest offline  
Stary 2009-02-03, 21:21   #2075
lotuus
Zadomowienie

wypłucze się na pewno.

a zieleń miałaby być z racji tego, że końcówki mam takie rudawe. mroźny beż jest zimny i w połączeniu z rudością..ah, nie wiem^^.
lotuus jest offline  
Stary 2009-02-03, 23:14   #2076
Agatau88
Zakorzenienie

No tak - te rude koncowki...To moze je podetnij po farbowaniu? I tak pewnie Ci sie zmechacą

Przeszukałam cały wątek i nie miejcie mi za złe jak przeoczyłam:

Mam pytanko: czy CASTING LOREAL jasny braz nr 500 wypłukuje sie do rudego czy pozostaje chłodny?

Wiadomo ze zlezy to od wielu czynników własnych ale tak ogólnie, większościowo?

Edytowane przez Agatau88
Czas edycji: 2009-02-03 o 23:22
Agatau88 jest offline  
Stary 2009-02-05, 23:16   #2077
Agatau88
Zakorzenienie

Moja koloryzacja - 1 fotka - Majirel ciemny blond, 2 dni później robiłam Castingiem jasny brąz (fotki po 2 myciach). Dodam, że moje włosy przed farbowaniem były zniszczone, rozjaśniane, każdy włos miał inny kolor. Jestem bardzo zadowolona efektami, Casting b. ładnie pachnie, nie niszczy włosów nawet tak zniszczonych jak moje. Wczesniej użyłam czekolada (to była tragedia...) i pralina (kolejna porażka-bo przebijała czekolada...). Wrócilam wiec do blondu bo bałam sie Castinga, jednak poszukujac brazu natrafilam na niego i do 3 razy sztuka - naprawdę tym razem się nie zawiodłam.

Pozdrawiam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Majirel.jpg (64,4 KB, 254 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg dom.jpg (38,5 KB, 186 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg dom2.jpg (42,9 KB, 266 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg dwór.jpg (60,0 KB, 229 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg dwór2.jpg (76,1 KB, 298 załadowań)

Edytowane przez Agatau88
Czas edycji: 2009-02-05 o 23:23
Agatau88 jest offline  
Stary 2009-02-06, 09:35   #2078
miziol
Raczkowanie

ja wczoraj kupiłam ciemny blond - nie wiem jakoś nie moge sie do konca przekonac do mroznego beżu :/ ale musze przetrzymać z farbowaniem jak najdłużej bo wyjdzie że co 2 miesiące farbuje
Stary 2009-02-06, 09:58   #2079
psycha
Zakorzenienie

GG do psycha

Cytat:
Napisane przez miziol Pokaż wiadomość
ja wczoraj kupiłam ciemny blond - nie wiem jakoś nie moge sie do konca przekonac do mroznego beżu :/ ale musze przetrzymać z farbowaniem jak najdłużej bo wyjdzie że co 2 miesiące farbuje

A ile powinno się odczekac od farbowania do farbowania ?
Jest jakaś zasada?
psycha jest offline  
Stary 2009-02-06, 12:04   #2080
miziol
Raczkowanie

nie wiem ale ja farbuje juz prawie od roku tak co 2,5 miesiąca i zastanawiam się kiedy mi włosy zastrajkują
Stary 2009-02-06, 12:43   #2081
Agatau88
Zakorzenienie

A ja mam pytanie kierujace sie bezpośrednio do Castinga.

Naturalnie mam mysie włosy (taki raczej średni blond ale na pewno nie ciemny) i zaczelam farbowac Castongiem Jasny Braz - wiadomo ze to szampon wiec za pare myc kolor zblaknie i bedzie pewnie coraz jaśniejszy.

Stad moje pytanie: jak mam farbować kolejny raz? No bo jak np za 2 mce pofarbuje znów na ten jasny brąz, to odrosty będą bardzo ciemne, a reszta głowy już wypłukana i jaśniejsza?
Agatau88 jest offline  
Stary 2009-02-06, 13:41   #2082
jenny87
Rozeznanie

GG do jenny87

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
A ja mam pytanie kierujace sie bezpośrednio do Castinga.

Naturalnie mam mysie włosy (taki raczej średni blond ale na pewno nie ciemny) i zaczelam farbowac Castongiem Jasny Braz - wiadomo ze to szampon wiec za pare myc kolor zblaknie i bedzie pewnie coraz jaśniejszy.

Stad moje pytanie: jak mam farbować kolejny raz? No bo jak np za 2 mce pofarbuje znów na ten jasny brąz, to odrosty będą bardzo ciemne, a reszta głowy już wypłukana i jaśniejsza?
wszystko to jest opisane w instrukcji Castinga,poprostu na odrostach trzymasz farbe dluzej niz na reszcie
jenny87 jest offline  
Stary 2009-02-06, 14:47   #2083
brudnaa
Przyczajenie

Dot.: Loreal casting ciemny blond czy jasny brąz???

użyłam tej farby dwa razy. raz praliną, kolor był śliczny, nie za ciemny, miał ładną poswiatą, super. nakładałam na mój naturalny baaardzo jasny blond i mimo to farba po ok. 3 tygodniach idealnie się wypłukała.
drugim razem nałożyłam jasny brąz o wyszedł masakrycznie ciemny, niektóre partie włosów były czarne, szczególnie cała grzywka, tragedia. z czasem sie wypłukała, ale dopiero po uzywaniu szamponu i odżywki do blond włosów ce-ce (niebieska). w ogóle super kosmetyk!
brudnaa jest offline  
Stary 2009-02-06, 14:55   #2084
Agatau88
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez jenny87 Pokaż wiadomość
wszystko to jest opisane w instrukcji Castinga,poprostu na odrostach trzymasz farbe dluzej niz na reszcie

No tak ale ja nakladalabym na same odrosty, pomijajac calosc wlosow, zeby ich bardziej nie niszczyc, i wtedy odrost wyjdzie b.ciemna reszta bedzie juz wyblakla.
Agatau88 jest offline  
Stary 2009-02-06, 16:37   #2085
miziol
Raczkowanie

szczerze ? nigdy się nie wczuwałam w to zawsze kładę Casting jak leci, tyle samo na odrosty, trzymam tyle samo i wszędzie chwyta idealnie. może to zalezy od koloru, a może od włosa
Stary 2009-02-06, 17:23   #2086
Agatau88
Zakorzenienie

Rozumicie - smiesznie bym wygladala z ciemą gora glowy i za janiejszym dolem
dlatego tak sie zastanawiam jak to zrobic
Agatau88 jest offline  
Stary 2009-02-06, 19:49   #2087
lea88
Zakorzenienie

Cytat:
szczerze ? nigdy się nie wczuwałam w to zawsze kładę Casting jak leci, tyle samo na odrosty, trzymam tyle samo i wszędzie chwyta idealnie. może to zalezy od koloru, a może od włosa
ja tak samo. I raz mialam dosc mocne odrosty, a reszte jasniejsza i wszystko rowno pokrylo. Ale ja mam chyba takie dziwne wlosy..
lea88 jest offline  
Stary 2009-02-06, 20:03   #2088
blanka1983
Przyczajenie

Nigdy nie używałam tego szamponu i w ogóle sama nie farbowałam się nigdy...i już od jakiegoś czasu zamierzam skusić się na Casting..Nie wiem tylko czy na początek zacząć od karmelu czy ciemnego blondu? Mam balejaż jasny brąz-platynowy blond i własne średni blond..Co radzicie?
blanka1983 jest offline  
Stary 2009-02-06, 20:09   #2089
lea88
Zakorzenienie

ciemny blond jest mega ciemny- to de facto gleboki braz, a karmel to taki jasny braz Jesli juz to na twoim miejscu bym wybierala miedzy Karmelem, Blondem i Caffe Latte bo to mniej wiecej podobne odcienie.
lea88 jest offline  
Stary 2009-02-06, 20:10   #2090
jenny87
Rozeznanie

GG do jenny87

Cytat:
szczerze ja robie tak samo i nie bylo jakiejs znacznej roznicy,a jesli bylo to raczej konce wychodzily ciemniejsze
Agatau88: jak nie chcesz tak mcni niszczyc wlosy to na reszte wlosow poloz doslownie na chwile
jenny87 jest offline  
Stary 2009-02-06, 21:32   #2091
blanka1983
Przyczajenie

Na bank na jakiś się skuszę..Tylko nie ma w 100% idealnej opcji..Bo niby wedle tego co tu wyczytałam karmel spiera się na "konkretny rudy", blond ma zieloną poświatę a caffe latte wychodzi jak espresso..mega ciemno Najwyżej jak będzie źle to ciemny blond to przykryje kolejnym razem Strasznie podoba mi się kolor Żmudy-Trzebiatowskiej..króryś z nich jest choć trochę podobny?Nie wiem czy lepiej mi w ciepłych odcieniach czy w jasnych jeśli chodzi o włosy..ale ogólnie dobrze mi z zieleni, żółci, ciepłym fiolecie
blanka1983 jest offline  
Stary 2009-02-07, 10:04   #2092
Alicja999
Przyczajenie

Ja ostatnio zastanawiam się nad kolorem złocisty miód i ponawiam swoje pytanie czy któraś z was dziewczyny używała ten kolor. Bardzo byłabym wdzięczna za jakiekolwiek informacje na ten temat i jeżeli to mozliwe zdjęcia. Mam bląd włosy z jasnymi pasemkami i nie wiem co mi wyjdzie. Informacje jakie znalazłam odnośnie tego koloru były robione przez dziewczyny z ciemniejszymi włosami. Zastanawiałam sie jeszcze nad karmelem i caffe latte ale obawiałam się że wyjdą za ciemne i kupiłam złocisty miód ale ciągle się zastanawiam. Dodam, ze to moje pierwsze samodzielne farbowanie włosów.

Edytowane przez Alicja999
Czas edycji: 2009-02-07 o 10:19
Alicja999 jest offline  
Stary 2009-02-07, 10:16   #2093
miziol
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez blanka1983 Pokaż wiadomość
Na bank na jakiś się skuszę..Tylko nie ma w 100% idealnej opcji..Bo niby wedle tego co tu wyczytałam karmel spiera się na "konkretny rudy", blond ma zieloną poświatę a caffe latte wychodzi jak espresso..mega ciemno Najwyżej jak będzie źle to ciemny blond to przykryje kolejnym razem Strasznie podoba mi się kolor Żmudy-Trzebiatowskiej..króryś z nich jest choć trochę podobny?Nie wiem czy lepiej mi w ciepłych odcieniach czy w jasnych jeśli chodzi o włosy..ale ogólnie dobrze mi z zieleni, żółci, ciepłym fiolecie
jak mi się latte spierało to przez moement wyglądało właśnie jak jej kolor
Stary 2009-02-07, 11:51   #2094
lea88
Zakorzenienie

Ja kupilam Caffe Latte i jutro , najpozniej w poniedzialek zrobie, ale bede trzymac krotko zeby nie wyszlo ciemno.
Kolor Zmudy Trzebiatowskiej jest piekny.. nie mam pojecia jak go osiagnac
lea88 jest offline  
Stary 2009-02-07, 13:29   #2095
Agatau88
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez lea88 Pokaż wiadomość
Ja kupilam Caffe Latte i jutro , najpozniej w poniedzialek zrobie, ale bede trzymac krotko zeby nie wyszlo ciemno.
Kolor Zmudy Trzebiatowskiej jest piekny.. nie mam pojecia jak go osiagnac
Koniecznie daj zdjecia Apropos jest watek o wlosach Zmudy - dziewczyny pisza ze w jednym z wywiadów przyznala sie ze farbuje włosy Majirelem Loreala kolor Herbaciany
Agatau88 jest offline  
Stary 2009-02-07, 13:34   #2096
blanka1983
Przyczajenie

Lea88 koniecznie wrzuć fotki Przed i po oczywiście..i napisz ile trzymałaś..
blanka1983 jest offline  
Stary 2009-02-07, 13:46   #2097
plotkara0804
BAN stały

jak mi sie chce smiac jak widze zachwycanie sie nad zwyklym kolorem...
Podoba wam sie kolor Żmudy bo ona jest ładna, i jej taki kolor pasuje. Pewnie połowa polek juz poleci po taka farbe jak ona, bo mysli że bedziecie takie ładne jak ona. takie moje zdanie
plotkara0804 jest offline  
Stary 2009-02-07, 16:03   #2098
jaskuleczka
Raczkowanie

Wczoraj zafarbowałam włosy odcieniem ciemny blond 600. Wyszedł dość ciemny, zimny brąz i bardzo mi się podoba. Jednak nie pokryło mi równo całych włosów. Końcówki które kiedyś były rozjaśniane do platyny nie przyjmują żadnej farby i są jaśniejsze.
Czy mogę za kilka dni ponownie użyć ciemnego blondu, czy poczekać aż kolor się wypłucze i czy ponowne nałożenie tego samego odcienia wyrówna kolor?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC01734.jpg (27,5 KB, 197 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC01735.jpg (30,4 KB, 330 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC01736.jpg (28,7 KB, 243 załadowań)

Edytowane przez jaskuleczka
Czas edycji: 2009-02-07 o 16:10
jaskuleczka jest offline  
Stary 2009-02-07, 18:05   #2099
lea88
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez plotkara0804 Pokaż wiadomość
jak mi sie chce smiac jak widze zachwycanie sie nad zwyklym kolorem...
Podoba wam sie kolor Żmudy bo ona jest ładna, i jej taki kolor pasuje. Pewnie połowa polek juz poleci po taka farbe jak ona, bo mysli że bedziecie takie ładne jak ona. takie moje zdanie
Faktycznie bardzo smieszne.. Nie przyszlo ci do glowy, ze nie tylko "ladnej" Zmudzie taki kolor pasuje, ale przecietnej Polace tez ?
Ja 2 razy jak spieraly mi sie Castingi mialam taki podobny kolor, ale potem szybko zniknala ta intesywnosc :/. Nie interesuje mnie czy Zmuda Trzebiatowska jest ladna,czy brzydka, tylko to co aktualnie na glowie. Podobny kolor ma Kasia Tusk, i miala Agnieszka Włodarczyk, Ola Kwasniewska (ktora moim zdaniem do super ladnych nie nalezy). Kazdy z nich ma inna urode i wygladaly w nim dobrze. Nie przesadzaj wiec, bo normalne dziewczyny tez maja prawo taki kolor miec. Poza tym ten kolor jest teraz bardzo modny, wiec chyba do takich zwyklych nie nalezy. Ja akurat poluje za nim od ok 7 lat, bo mojej kolezance kiedys przypadkiem przez rozjasnianie wyszedl.
Z reszta to ze Tobie cos sie nie podoba, dziwi Cie czy tez smieszy raczej nie wplynie na nasze opinie

Edytowane przez lea88
Czas edycji: 2009-02-07 o 18:07
lea88 jest offline  
Stary 2009-02-07, 21:20   #2100
miziol
Raczkowanie

no własnie one miały podobne te kolorki

a co do wypowiedzi plotkary : to watek do rozmów o farbie i kolorach a nie do wrednych docinek pozdro

Tagi
casting, color, farba, gloss, hebanowa czerń, karmel, koloryzacja, l'oreal, loreal, miodowy, odżywka, szampon farbujący

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości