Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy - Strona 73 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2009-02-24, 09:56   #2161
emi1218
Przyczajenie

Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Witajcie drogie Wizażanki, znalazłam ten wątek i mam nadzieję, że znajde tu dobrą duszyczkę, która pomoże mi dobrać odpowiedni kolor.
W tej chwili mam na włosach LUO Loreala, 10,32 pomieszane z 8,32. Chciałabym przejść w bardziej zdecydowany intensywny karmel. Czy casting bursztynowy blond powinien sobie z tym poradzić? Czy któraś z Was nim robiła? A może ktoś mógłby wkleić fotkę?
Pozdrawiam serdecznie)
emi1218 jest offline  
Stary 2009-02-24, 10:39   #2162
ewelina_b
Przyczajenie

Cool Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

A ja bardzo proszę o wklejenie zdjęć casting ciemny blondi miodowy kasztanbardzo was proszę
ewelina_b jest offline  
Stary 2009-02-24, 17:52   #2163
gerdzia
Przyczajenie

a ja się właśnie niezle zdenerwowalam na casting ;(
otóż zafarbowałam włosy na Caffe Latte , wyszedł naprawdę ładny kolorek , chociaż ciemniejszy niż na opakowaniu , ale niestety zmył się po dokładnie 2 myciach ! :/ teraz nie wiem właśnie czy na nowo zafarbowac... chyba nie mam wyjscia, chociaz wlosy mam w stanie raczej tragicznym i nie chce tak czesto farbowac..;/ ehh, powiedzcie mi prosze , jak długo trzymacie casting na włosach ?
gerdzia jest offline  
Stary 2009-02-24, 19:33   #2164
jenny87
Rozeznanie

GG do jenny87

Cytat:
Napisane przez gerdzia Pokaż wiadomość
otóż zafarbowałam włosy na Caffe Latte , wyszedł naprawdę ładny kolorek , chociaż ciemniejszy niż na opakowaniu , ale niestety zmył się po dokładnie 2 myciach ! :/ teraz nie wiem właśnie czy na nowo zafarbowac... chyba nie mam wyjscia, chociaz wlosy mam w stanie raczej tragicznym i nie chce tak czesto farbowac..;/ ehh, powiedzcie mi prosze , jak długo trzymacie casting na włosach ?
to moze zamiast Castinga, spróbuj tego nowego Loreal Excell 10,zawiera niby amoniak, ale z racji krotkiego trzymania na wlosach nie jest zbyt inwazyjny

---------- Dopisano o 19:33 ---------- Poprzedni post napisano o 19:29 ----------

http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=287540
jenny87 jest offline  
Stary 2009-02-24, 22:16   #2165
gerdzia
Przyczajenie

hmm , pomyśle nad tym dzięki za rade
gerdzia jest offline  
Stary 2009-02-26, 14:23   #2166
zsrr23
Raczkowanie

Mam brązowe włosy i pani w sklepie gdzie kupowałam farbę doradziła bym kupila kolor ciemny blond zdziwiłam się bo zawsze farbowałam brązem..
Muszę ją pochwalić bo wyszedł mi piękny brąz .. nie za ciemny nie za jasny

Przy tych farbach warto kupić jaśniejszy odcień
zsrr23 jest offline  
Stary 2009-02-26, 19:23   #2167
AshleySceneCore
Przyczajenie

GG do AshleySceneCore

PROSZĘ WAS O POMOC!!!!

Mam ogromny problem.
Czy któraś z Was farbowała L'orealem Casting Creme Gloss ORZECH LASKOWY (odcień 643) rozjaśniane kilka miesięcy wcześniej włosy BARDZO JASNYM POPIELATYM BLONDEM?

Obawiam się, że wyjdzie mi zbyt pomarańczowy ten rudy. Nie wiem czy lepiej nie byłoby pofarbować wcześniej na BLOND Garniera (bo takowy mam gdzieś w domu) i na to dopiero ten ORZECH LASKOWY? Może wyszedłby mnie pomarańczowy?

Jak to jest z tym orzechem na rozjaśniane włosy?
[Rozjaśniałam jakoś w wakacje!]

Prosze o pomoc. Ogólnie moim marzeniem jest uzyskać coś takiego:
http://www.polki.pl/work/privateimag...ts/E/27960.jpg

zdaję sobie sprawę, ze to kompletnie inny odcień, aczkolwiek chodzi mi o to,
żeby był to brązowo-rudy kolor. W sensie, ani nie konkretnie rudy, a brąz z dużą iloscią rudego

Pozdrawiam wszystkich Serdecznie. Z góry bardzo dziękuję!

AshleySceneCore jest offline  
Stary 2009-02-26, 20:23   #2168
Orelie
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez gerdzia Pokaż wiadomość
Mnie spotkalo to samo. Tydzien temu polozylam na moich rozjasnianych wlosach (od kilku lat robilam blond pasemka) na ktorych mialam juz okolo 5cm odrostow, Castinga jasny braz nr 600. Chcialam ujednolicic kolor. Wyszlo super, ale dlugo sie nie cieszylam, bo po dwoch myciach kolor jest juz ledwo widoczny, niedlugo zacznie mi znow blond przeswitywac. Ojojoj... Trzeba pomyslec o czyms trwalszym... Excellence Jak myslicie moge juz nakladac, czy odczekac?
Orelie jest offline  
Stary 2009-02-27, 09:56   #2169
ewelina_b
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez zsrr23 Pokaż wiadomość
Mam brązowe włosy i pani w sklepie gdzie kupowałam farbę doradziła bym kupila kolor ciemny blond zdziwiłam się bo zawsze farbowałam brązem..
Muszę ją pochwalić bo wyszedł mi piękny brąz .. nie za ciemny nie za jasny

Przy tych farbach warto kupić jaśniejszy odcień

Mozesz wrzucic fotki??
ewelina_b jest offline  
Stary 2009-02-27, 10:11   #2170
miziol
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez AshleySceneCore Pokaż wiadomość
PROSZĘ WAS O POMOC!!!!

Mam ogromny problem.
Czy któraś z Was farbowała L'orealem Casting Creme Gloss ORZECH LASKOWY (odcień 643) rozjaśniane kilka miesięcy wcześniej włosy BARDZO JASNYM POPIELATYM BLONDEM?

Obawiam się, że wyjdzie mi zbyt pomarańczowy ten rudy. Nie wiem czy lepiej nie byłoby pofarbować wcześniej na BLOND Garniera (bo takowy mam gdzieś w domu) i na to dopiero ten ORZECH LASKOWY? Może wyszedłby mnie pomarańczowy?

Jak to jest z tym orzechem na rozjaśniane włosy?
[Rozjaśniałam jakoś w wakacje!]

Prosze o pomoc. Ogólnie moim marzeniem jest uzyskać coś takiego:
http://www.polki.pl/work/privateimag...ts/E/27960.jpg

zdaję sobie sprawę, ze to kompletnie inny odcień, aczkolwiek chodzi mi o to,
żeby był to brązowo-rudy kolor. W sensie, ani nie konkretnie rudy, a brąz z dużą iloscią rudego

Pozdrawiam wszystkich Serdecznie. Z góry bardzo dziękuję!

oj wydaje mi się , że laskowy może byc za ostry na taki jak chcesz uzyskać
Stary 2009-02-27, 20:11   #2171
tootsie
Zakorzenienie

ale mam stresa
Za chwilę czeka mnie malowanie włosów ciemnym blondem 600. Miałam wziąć mroźny beż ale wydał mi się on bardziej rudawy i bałam się, że nie złapię mi odrostów w kolorze ciemnego blondu (bo np. po island z loreala preference odrost miał minimalnie inny odcień niż reszta włosów).

Jutro postaram się wrzucić fotki. Gdybym tego nie zrobiła,będzie to oznaczać, że ,,opitoliłam,, włosy na zapałkę

tootsie jest offline  
Stary 2009-02-27, 21:11   #2172
Alicja999
Przyczajenie

Myślę, że odpowiednim kolorem dla Ciebie AshleySceneCore byłby 'złocisty miód' chyba to nr 730. Jakies trzy tygodnie temu robiłam na rozjaśniane włosy i wyszedł mi taki jasny brąz z rudym. Ja osobiście nie czułam sie dobrze w tym kolorku więc aby sie go pozbyć myłam często włosy. Nie mam zadnych zdjęć aby wstawić a po kolorku nie ma już prawie śladu jedynie sa może troszkę ciemniejsze niz przed farbowaniem.

Edytowane przez Alicja999
Czas edycji: 2009-02-27 o 21:14
Alicja999 jest offline  
Stary 2009-02-27, 21:55   #2173
tootsie
Zakorzenienie

już po wszystkim

Zadowolona chyba nie będę 100 % pewności będę miała jutro, jak obejrzę czuprynę w świetle dziennym.

Po pierwsze, opowieści o ciemnym brązie zamiast blondu są mocno przesadzone Kolor wyszedł bardzo podobnie jak na opakowaniu, może nawet troszeczkę jaśniej. Trzymałam przepisowo 20 min. Ale chłody to on raczej nie bedzie.

Po drugie, wysuszył mi włosy Wiem, że nie ma nic za darmo, ale nie po to kupowałam ,,delikatniejszy,, szampon, żeby wysuszył włosy jak farba. Dołączona odżywka to najzwyklejsze drogeryjne mazidło ( z mleczkiem królewskim na ostatnim miejscu w składzie ).

Po trzecie włosy śmierdzą jak po farbie, połysk jak to po farbowaniu (ale przed koloryzacją moje włosy były błyszczące).

Aplikacja bardzo wygodna, duża ilość farby.

tootsie jest offline  
Stary 2009-03-01, 09:35   #2174
jaskuleczka
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez tootsie Pokaż wiadomość
już po wszystkim

Zadowolona chyba nie będę 100 % pewności będę miała jutro, jak obejrzę czuprynę w świetle dziennym.

Po pierwsze, opowieści o ciemnym brązie zamiast blondu są mocno przesadzone Kolor wyszedł bardzo podobnie jak na opakowaniu, może nawet troszeczkę jaśniej. Trzymałam przepisowo 20 min. Ale chłody to on raczej nie bedzie.

Po drugie, wysuszył mi włosy Wiem, że nie ma nic za darmo, ale nie po to kupowałam ,,delikatniejszy,, szampon, żeby wysuszył włosy jak farba. Dołączona odżywka to najzwyklejsze drogeryjne mazidło ( z mleczkiem królewskim na ostatnim miejscu w składzie ).

Po trzecie włosy śmierdzą jak po farbie, połysk jak to po farbowaniu (ale przed koloryzacją moje włosy były błyszczące).

Aplikacja bardzo wygodna, duża ilość farby.
Mi casting zniszczył włosy. Są suche i sianowate. Masakra! Musiałam ściąć końcówki ok 3cm powinnam obciąć jeszcze co najmniej 5-7 cm ale szkoda mi bo zapuszczam
Nakładałam go na rozjaśniane wcześniej włosy zawsze używałam l'oreal recital preferance i moje włosy były w miarę dobrej kondycji. Chciałam aby moje włosy odpoczęły od farb i dlatego wybrałam casting bo wydawało mi się że jeśli nie zawiera amoniaku to nie niszczy
Moim zdaniem casting zawiera jakiś składnik, który niszczy włosy jeszcze gorzej niż amoniak.
Od farbowania minął miesiąc i muszę przyznać że kolor jest w miarę ok, ale włosy wypadają tak że straciłam już połowę objętości
Już nigdy nie użyję castinga.
jaskuleczka jest offline  
Stary 2009-03-01, 13:04   #2175
Orelie
Raczkowanie

Dokladnie. Dolaczam sie. Strasznie wysusza wlosy ten Casting. Ciekawe co tam takiego jest. A moze to moje wlosy jakies niepodatne... hm...
Orelie jest offline  
Stary 2009-03-01, 13:38   #2176
viki1988
Zakorzenienie

W Castingu zapewne jest utleniacz, dlatego Wam wysusza włosy, co prawda napewno o niższym stężeniu niż w farbie (obstawiam ze w okolicach 3% - w farbie jest zwykle 6-9%) ale jednak robi swoje...
Stary 2009-03-01, 14:35   #2177
kapsel
Rozeznanie

GG do kapsel

ja farbowalam wlosy bursztynem. Wg mnie efekt słaby. Prawie niewidoczny (moj naturalny to sredni blond z miedzianymi refleksami). Nawet wydaje mi sie ze rozjasnił mi wlosy mimo ze naturalnie sa znacznie jasniejsze od koloru z opakowania
Stary 2009-03-01, 22:03   #2178
olawinter
Przyczajenie

witam!!
Drogie panie!
dziś użyłam farby 700-blond.efekt suuuper!:jupi : spodziewałam się koloru o wiele ciemniejszego niż ten na opakowaniu ... wyszedł tylko o jakis ton ciemniejszy-jak dla mnie super! wloski blyszcza i co najwazniejsze maja jednolity kolorek.Wczesniej mialam pasemka i liczylam sie z tym ze pewnie wyjda mi jakies jasniejsze refleksy a tu prosze...mila niespodzianka! jak dla mnie bomba! dodam jeszce ze trzymalam je ok 15 minutek po nalozeniu farby...Ryzyk fizyk i jest super efekt!

Pozdrawiam was wszytkie i zycze powodzonka...wart zaryzykowac
olawinter jest offline  
Stary 2009-03-02, 13:11   #2179
*milka*
Zakorzenienie

GG do *milka*

Hej Dziewczyny mam do was pytanko czy mozna jeszcze gdzies dorwac Casting Cream Nugat nr 724...Z tego co mi wiadomo przerobili cream na farbe i teraz nr 724 to Vanila Carmel Buuu to juz nie ten sam kolor. I co tu zrobic jaki kolorek jest podobny do Nugatu...?

Moze ktoras z was farbowala wloski 550 Mahogany
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg nuga.t.jpg (15,9 KB, 311 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 550 Mahogany.jpg (16,4 KB, 218 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Nugat.jpg (30,1 KB, 233 załadowań)

Edytowane przez *milka*
Czas edycji: 2009-03-02 o 13:38
*milka* jest offline  
Stary 2009-03-02, 13:19   #2180
jenny87
Rozeznanie

GG do jenny87

Cytat:
Napisane przez *milka* Pokaż wiadomość
Hej Dziewczyny mam do was pytanko czy mozna jeszcze gdzies dorwac Casting Cream Nugat nr 724...Z tego co mi wiadomo przerobili cream na farbe i teraz nr 724 to Vanila Carmel Buuu to juz nie ten sam kolor. I co tu zrobic jaki kolorek jest podobny do Nugatu...?

Moze ktoras z was farbowala wloski 550 Mahogany
ja widzialam chyba wczoraj lub przedwczoraj i w sklepie byl i Nugat i Karmel
jenny87 jest offline  
Stary 2009-03-02, 13:25   #2181
lea88
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez *milka* Pokaż wiadomość
Nie za bardzo wiem o co ci chodzi... Nugat caly czas widuje w sklepach. Vanilla Carmel to chyba po prostu nazwa zagraniczna tego samego odcienia (w kazdym kraju one nazywaja sie inaczej i maja czasem tez inne opakowania). O przerobieniu "creamu na farbe" tez mi nic nie wiadomo..
lea88 jest offline  
Stary 2009-03-02, 13:29   #2182
jenny87
Rozeznanie

GG do jenny87

Cytat:
Napisane przez lea88 Pokaż wiadomość
Nie za bardzo wiem o co ci chodzi... Nugat caly czas widuje w sklepach. Vanilla Carmel to chyba po prostu nazwa zagraniczna tego samego odcienia (w kazdym kraju one nazywaja sie inaczej i maja czasem tez inne opakowania). O przerobieniu "creamu na farbe" tez mi nic nie wiadomo..
tzn. faktycznie ,jak ktos juz pisala z boku opakowania pojawila sei napizs informujacy co roznic zwykly Casting od Casting Creme Gloss,ale wg mnie to jedyna roznica
jenny87 jest offline  
Stary 2009-03-02, 13:35   #2183
*milka*
Zakorzenienie

GG do *milka*

Hmm moze, zeczywiscie walnelam gafe przegladalam farby na stronce uk http://www.loreal-paris.co.uk/hair-c...a-caramel.aspx. I to mnie zmylilo sa inne nazwy mam wrazenie, ze to dwa rozne kolory....Nugat wydaje sie ciemniejszy...

Edytowane przez *milka*
Czas edycji: 2009-03-02 o 13:38
*milka* jest offline  
Stary 2009-03-02, 13:41   #2184
lea88
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez jenny87 Pokaż wiadomość
tzn. faktycznie ,jak ktos juz pisala z boku opakowania pojawila sei napizs informujacy co roznic zwykly Casting od Casting Creme Gloss,ale wg mnie to jedyna roznica
ja widzialam to info od poczatku. ALe na obu jest napisane ze to szampony, a nie farby.

Co do Nugatu to on wychodzi bardzo ciemny i tak. Ja farbowalam nim z ponad rok temu i wygladal u mnie na wlosach ciemny blond jak kasztan bardziej..
A roznice w opakowaniach to tez kwestia tego jakiej jakosci jest obrazek. W necie mozna znalezc mnostwo zdjec opakowania Castinga z pozoru takich samych, ale de facto pokazujących odcienie na opakowaniu jako jasniejsze, badz ciemniejsze. Najlepiej zobaczyc na probnik w sklepie, a nie na zdjecie z opakowanie, bo one rzadko kiedy i tak sa wierne.

Edytowane przez lea88
Czas edycji: 2009-03-02 o 13:43
lea88 jest offline  
Stary 2009-03-02, 13:43   #2185
iza251
Zakorzenienie

Thumbs up Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

W piątek pofarbowałam włosy hebanowa czernią oczywiście castinga i wyszły pięeęknie! nie wiem o jakiej wy "suchości"piszecie?!j a farbuję castingiem ładnych parę lat i czegoś takiego jeszcze nie miałam
Stary 2009-03-02, 14:01   #2186
jenny87
Rozeznanie

GG do jenny87

Cytat:
Napisane przez iza251 Pokaż wiadomość
W piątek pofarbowałam włosy hebanowa czernią oczywiście castinga i wyszły pięeęknie! nie wiem o jakiej wy "suchości"piszecie?!j a farbuję castingiem ładnych parę lat i czegoś takiego jeszcze nie miałam
o zgadzam sie hebanowa czern jest super - tylko ja juz odeszlam od czerni ,to zalezy wszystko od wlosow jednym pasuje to innym co innego
jenny87 jest offline  
Stary 2009-03-02, 16:51   #2187
*milka*
Zakorzenienie

GG do *milka*

Dziewczyny ktory odcien z Castingu da mi podobny efekt
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg mrrr.jpg (66,6 KB, 276 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ciekawe.jpg (23,5 KB, 443 załadowań)
*milka* jest offline  
Stary 2009-03-02, 21:24   #2188
andziasul
Raczkowanie

a ja w piatek wzielam sie mroznym kasztanem na blond i jestem bardzo zadowolona gdyby mnie jedno, widac mi pare siwych wlosow
ruszam sie...
andziasul jest offline  
Stary 2009-03-03, 15:48   #2189
*milka*
Zakorzenienie

GG do *milka*

Zadna z was nie malawala Castingiem, zeby osiagnac podobny kolor jak na fotkach? Z tego co widzialam Nugat podobnie wychodzi, ale nie moge sie sugerowac jedna opinia...
*milka* jest offline  
Stary 2009-03-03, 17:25   #2190
blanka1983
Przyczajenie

Ja farbowałam karmelem i nie wychodzi taki czerwony jak na zdjęciu..chyba nugat z tego co tu czytałam był najbardziej podobny..
blanka1983 jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
casting, color, farba, gloss, hebanowa czerń, karmel, koloryzacja, l'oreal, loreal, miodowy, odżywka, szampon farbujący

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości