Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy - Strona 77 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2009-04-04, 21:08   #2281
justkaM18
Raczkowanie

Smile Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

hej dziewczynki, załączam obecna fotkę mojego koloru włosów,cale życie byłam brunetką trochę mi się to znudziło poradźcie jak macie pomysły jakim kolorem mogłabym pomalować sobie moje włoski i jakiego efektu mogę się spodziewać po castingu,od dłuższego czasu maluje włosy profesjonalną farbą .Może mi coś poradzicie z góry dziękuje .Mogę mieć wszystko na głowie oprócz blondu bo niestety chyba się w nim nie widzę.Czekam z niecierpliwością na odpowiedzi i propozycje
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg moje wloski.jpg (22,2 KB, 96 załadowań)

Edytowane przez justkaM18
Czas edycji: 2009-04-04 o 21:11
justkaM18 jest offline  
Stary 2009-04-05, 10:08   #2282
Ving
Przyczajenie

Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez justkaM18 Pokaż wiadomość
hej dziewczynki, załączam obecna fotkę mojego koloru włosów,cale życie byłam brunetką trochę mi się to znudziło poradźcie jak macie pomysły jakim kolorem mogłabym pomalować sobie moje włoski i jakiego efektu mogę się spodziewać po castingu,od dłuższego czasu maluje włosy profesjonalną farbą .Może mi coś poradzicie z góry dziękuje .Mogę mieć wszystko na głowie oprócz blondu bo niestety chyba się w nim nie widzę.Czekam z niecierpliwością na odpowiedzi i propozycje
Mi się twój kolor bardzo podoba, nie zmieniałabym go
Ving jest offline  
Stary 2009-04-05, 10:46   #2283
jenny87
Rozeznanie

GG do jenny87

Cytat:
moze mrozny kasztan? Twoj kolor zyska piekne refleksy,chyba,ze czern wchodzilaby w gre?
jenny87 jest offline  
Stary 2009-04-05, 11:22   #2284
justkaM18
Raczkowanie

nie nie ,czerń również odpada,zawsze miałam ciemne włosy wolałabym mieć je troszkę jaśniejsze.Z jakimś ciepłym kolorze ten mroźny kasztan to jakby wyszedł tak może na jakimś przykładzie bo nigdy castingiem nie malowałam i nie wiem jak może wyjść.Z góry dziekuję

Czas edycji: 2009-04-05 o 11:23
justkaM18 jest offline  
Stary 2009-04-05, 17:56   #2285
Annaluka
Zakorzenienie

U mnie Jasny Brąz wychodzi tak:
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg S6306111.jpg (87,3 KB, 366 załadowań)
Stary 2009-04-05, 19:52   #2286
justkaM18
Raczkowanie

Ładny masz kolorek ,ja to bym może coś chciała z jakimiś takim połyskiem czerwonego albo coś nie wiem sama,albo może jakoś ich rozjaśnić tylko czym dodam ze mam bzika na punkcie pielęgnacji włosów
justkaM18 jest offline  
Stary 2009-04-06, 19:53   #2287
Hazel Eyes
Rozeznanie

Dot.: L'oreal Casting Creme Gloss 535

up!

czy ktoras z was używala kiedykolwiek castinga kolor CZEKOLADA 535 (nie, nie ciemna czekolada ani ciemny brąz)
i jaki efekt? szczegolnie interesuje mnie opinia dziewczyn, ktore nakladaly ją na sredni brąz.
ja mam sredni braz, chlodny odcien, a zalezy mi na brązowo-rudym, zblizonym do koloru ze zdjecia http://krakow.mynight.pl/_page/coll/...x/19/41/2a.jpg
myslicie ze Czekolada da mi taki odcien (pewnie beda ciemniejsze niz ten ze zdjecia, ale zdaje sobie sprawe, ze gdybym chciala miec identyczny to nie obeszloby sie bez dekoloryzacji)
z gory dzieki za odpowiedz
Stary 2009-04-07, 16:57   #2288
Onetta
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez uparta Marti Pokaż wiadomość
dziewczyny jak myślicie mam ciemne włosy(malowane ok miesiąca temu jakims brązem z palette) chce w pon. pomalować kolorem caffe latte(na wszelki wypadek zakupiłam tez czekolade). myślicie ze to dobry pomysł jeśli chce troche rozjaśnić włosy ?
czekoladą napewno nie rozjaśnisz...

Onetta jest offline  
Stary 2009-04-08, 11:16   #2289
LadyAnne
Raczkowanie

A ja chyba pofarbuje sie na czern Wiosna idzie, chce mi sie jakiejs zmiany.Mam slabosc do brazow, ale wiem ze kazdy braz jaki probowalam wychodzil ciemno i spieral sie na rudo Wiec pomyslalam sobie ze pofarbuje na czern z blekitnym odciniem, bo mam niebieskie oczy, powinno pasowac. Tylko boje sie ze bede wygladac 'tandetnie' wiadomo ze farbowana czarnula kojarzy sie prawie tak samo jak farbowana blondynka
LadyAnne jest offline  
Stary 2009-04-08, 18:34   #2290
madziamaria
Raczkowanie

witajcie dziewczyny
jak ja żałuje że nie trafiłam tu wcześniej, pofarbowałam dzisiaj kolorem Pralina i masakra. co mnie podkusiło. zazwyczaj robiłam brązem , czekoladą a że kolor wychodzi ciemniejszy niż na opakowaniu a chciałam ładny braz skusiłam sie na praline. teraz mam rudawy brzydki kilkucentymetrowy odrost przy głowie a reszta ciemniejsza. wyglada to koszmarnie. ile trzeba odczekać żeby znowy zafarbować? bo ja mam ochote biec jutro po inny kolor. i już sama nie wiem jaki kupic teraz? kiedyś mroźny kasztan niezbyt ładnie mi zafarbował ale to nic w porównaniu do praliny
madziamaria jest offline  
Stary 2009-04-08, 21:15   #2291
justkaM18
Raczkowanie

ja jeszcze nie malowalam ale chyba pomaluje na mrożny kasztan tak jak jedna z dziewczynek mi radzila,tylko ciekawe jak wyjdzie na moich ciemnych wlosach ?wie moze ktos
justkaM18 jest offline  
Stary 2009-04-08, 23:53   #2292
jenny87
Rozeznanie

GG do jenny87

Cytat:
ja jeszcze nie malowalam ale chyba pomaluje na mrożny kasztan tak jak jedna z dziewczynek mi radzila,tylko ciekawe jak wyjdzie na moich ciemnych wlosach ?wie moze ktos
moim zdaniem wyjdzie super,jak wyszlo u mne moze jakos szczegolnie nie zmienil sie kolor (choc troche napewno) to uzyskasz naprawde swietne refleksy i co dla mnie bylo dosc istotne nie wyglada to nienaturalnie
jenny87 jest offline  
Stary 2009-04-09, 01:13   #2293
kanalia
Raczkowanie

hej dziewczyny

właśnie po raz trzeci pofarbowałam włoski "Czekoladą" i jak zwykle (dało się to przewidzieć) wyszło inaczej. Za każdym razem wychodzi inaczej :P, ale tym razem sama jestem sobie winna, gdyż jakieś dwa miesiące temu farbowałam miodowym blondem na włoskach raczej średni brąz.
Co ciekawe farba która PONOĆ nie zawiera amoniaku, jakoś MAGICZNYM sposobem rozjaśniła mi włosy :P.. (niesamowita sprawa :P..), aczkolwiek z Castinga zaadowolona jestem, gdyż mi osobiście po nim włoski nie wypadają przyjemnie pachnie, kolorki ciekawe

ale jak ta dzisiejsza czekolada zacznie mi się spłukiwać na RUDO ! (a spodziewam się takiego efektu na włoskach wcześniej lekko rozjaśniaanych...) to chyba powieszę producenta żywcem (albo polecę po ciemn ą czekoladę do sklepu :P)
pozdrawiam

PS justkaM18 uważam że to co chcesz zrobić na wloskach wyjdzie świetnie .
Jak czekoladka w miarę wyjdzie (tzn obudzę się rano, moje wloski będą suchę i nie będę płakać patrząc w lustro ;D) to wkleję zdjęcie
kanalia jest offline  
Stary 2009-04-09, 08:21   #2294
justkaM18
Raczkowanie

no to chyba się zdecydowałam ,pomaluję tym kasztanem ,zobaczymy jak wyjdzie,ale dopiero po świętach bo teraz nie mam możliwości ,aaa w ogole ile trzymacie farbę na włosach ,bo wyczytałam ze u nasady 15 min a na całej długości tylko 5

Czas edycji: 2009-04-09 o 19:37
justkaM18 jest offline  
Stary 2009-04-10, 09:02   #2295
agata456
Zakorzenienie

Cytat:
no to chyba się zdecydowałam ,pomaluję tym kasztanem ,zobaczymy jak wyjdzie,ale dopiero po świętach bo teraz nie mam możliwości ,aaa w ogole ile trzymacie farbę na włosach ,bo wyczytałam ze u nasady 15 min a na całej długości tylko 5
ja nakładam na całe włosy odrazu i trzymam 20 min,myślę,że wiekszość tak robi
agata456 jest offline  
Stary 2009-04-10, 11:00   #2296
justkaM18
Raczkowanie

aha,no to pewnie etz tak bede robic mam nadzieje ze wyjdzie bo ja zawsze malowalalm farbami fryzjerskimi,i troszke sie boję efektu
justkaM18 jest offline  
Stary 2009-04-10, 12:52   #2297
jenny87
Rozeznanie

GG do jenny87

Cytat:
aha,no to pewnie etz tak bede robic mam nadzieje ze wyjdzie bo ja zawsze malowalalm farbami fryzjerskimi,i troszke sie boję efektu
dobrze bedzie - nic sie nie boj
jenny87 jest offline  
Stary 2009-04-10, 18:24   #2298
madziamaria
Raczkowanie

a ja dzisiaj kupiłam dwa odcienie : ciemną czekoladę i jasny brąz. nie mam pojęcia co na tą nieszczęsną praline położyć
madziamaria jest offline  
Stary 2009-04-10, 21:31   #2299
justkaM18
Raczkowanie

a co pralina ci nie wyszła ze chcesz ja zmienić?
justkaM18 jest offline  
Stary 2009-04-10, 21:48   #2300
madziamaria
Raczkowanie

Cytat:
a co pralina ci nie wyszła ze chcesz ja zmienić?
pralina rozjaśniła mi włosy przy skórze i to w dodatku na kolor z rudawym połyskiem, wygląda jakbym odrost miała
wiem że Casting zazwyczaj wychodzi ciemniejszy niż piszą więc zdecydowałam się na ten kolor a wyszedł mi dużo jaśniejszy, no brzydki naprawde
madziamaria jest offline  
Stary 2009-04-11, 08:51   #2301
agata456
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez madziamaria Pokaż wiadomość
pralina rozjaśniła mi włosy przy skórze i to w dodatku na kolor z rudawym połyskiem, wygląda jakbym odrost miała
wiem że Casting zazwyczaj wychodzi ciemniejszy niż piszą więc zdecydowałam się na ten kolor a wyszedł mi dużo jaśniejszy, no brzydki naprawde
ja akurat farbowałam parę dni temu włosy ciemną czekoladą wyszedł mi bardzo ciemny brąz ale ma ładny czekoladowy połysk,jeśli niechcesz tak ciemnego efektu to może pofarbuj tym jasnym brązem

---------- Dopisano o 08:51 ---------- Poprzedni post napisano o 08:49 ----------

czytałam na forum,że jasny brąz wychodzi też dosyć ciemny więc myśle,że pokryje Ci te rude odrosty
agata456 jest offline  
Stary 2009-04-11, 11:01   #2302
jenny87
Rozeznanie

GG do jenny87

A mma takie pytanie do dziewczynek z warszawy - wiecie mioze gdzie mozna dostac ciemna czekolade - bo nigdzie jej nie widzialam?

agata 456 - wrzucilabys fotki
jenny87 jest offline  
Stary 2009-04-11, 12:30   #2303
Deborah100
Zakorzenienie

Jestem zachwycona odcieniem mroźny kasztan Po każdym myciu nabiera piękniejszego koloru, o wiele ładniejszy niż czekolada. Bardzo się ciesze, bo wiele osób mówiło, że mi pasuje
Deborah100 jest offline  
Stary 2009-04-11, 13:39   #2304
justkaM18
Raczkowanie

super ze tak ci sie podoba,ja tez sie nie moge doczekac kiedy pomaluje tym odcieniem,mam nadzieje ze bedzie mi sie rownizez podobala ty jaki mialas wczesniejszy kolor?
justkaM18 jest offline  
Stary 2009-04-11, 13:48   #2305
viki1988
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez madziamaria Pokaż wiadomość
MI też ta głupia Pralina tak wyszła tyle ze ja na odroście mam totalną rudość... a jasny brąz to ten sam poziom co pralina wiec nie wyjdzie Ci ciemniej

---------- Dopisano o 13:48 ---------- Poprzedni post napisano o 13:47 ----------

Cytat:
Napisane przez Deborah100 Pokaż wiadomość
Jestem zachwycona odcieniem mroźny kasztan Po każdym myciu nabiera piękniejszego koloru, o wiele ładniejszy niż czekolada. Bardzo się ciesze, bo wiele osób mówiło, że mi pasuje
nie spłukuje się na pomarańczowo?
Stary 2009-04-11, 17:08   #2306
aklina
Rozeznanie

Hmm mnie pralina zawsze fajnie wychodziła, z lekką miedzianą poświatą. Kolor był bardzo równomierny i tez równo schodził.
aklina jest offline  
Stary 2009-04-11, 17:13   #2307
Deborah100
Zakorzenienie

Cytat:
super ze tak ci sie podoba,ja tez sie nie moge doczekac kiedy pomaluje tym odcieniem,mam nadzieje ze bedzie mi sie rownizez podobala ty jaki mialas wczesniejszy kolor?
Miałam swój naturalny kolor włosów- jasny brąz.

viki1988
Na razie nie widzę nic pomarańczowego i mam nadzieje, że tak zostanie
Deborah100 jest offline  
Stary 2009-04-12, 08:20   #2308
agata456
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez jenny87 Pokaż wiadomość
A mma takie pytanie do dziewczynek z warszawy - wiecie mioze gdzie mozna dostac ciemna czekolade - bo nigdzie jej nie widzialam?

agata 456 - wrzucilabys fotki
ja też nie mogłam znalezc zamówiłam na allegro,co do fotek postaram sie zrobic i wrzucic
agata456 jest offline  
Stary 2009-04-12, 08:35   #2309
Orelie
Raczkowanie

Jeszcze niedawno zarzekalam sie, ze juz nigdy wiecej Castinga, a tu wczoraj znow po niego siegnelam. Jasny braz calkiem sie zmyl po 2 miesiacach, tak ze widac juz bylo moje blond pasemka. Wczoraj uzylam Chestnut 30. Na razie jest ciemny, ale mam nadzieje ze po kilku myciach wydobedzie sie glebia koloru
Orelie jest offline  
Stary 2009-04-12, 11:41   #2310
agata456
Zakorzenienie

Jenny87-niestety posiadam aparat tylko w telefonie a zdjęcia wychodzą bardzo marnie i nie odzwierciedlają prawdziwego koloru włosów...ale znalazłam fotkę w internecie która doskonale pokazuje kolor jaki otrzymałam po ciemnej czekoladzie ciemny brązik z ładnym czekoladowym połyskiem bardzo polecam,ja nakładałam ten kolorek na włosy takie żółto rude po rozjaśnianiu usuwałam ciemny brąz castinga który wyszedł czarny jak smoła:/
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 3028848.jpg (24,3 KB, 157 załadowań)
agata456 jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
casting, color, farba, gloss, hebanowa czerń, karmel, koloryzacja, l'oreal, loreal, miodowy, odżywka, szampon farbujący

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości