Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy - Strona 91 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2009-06-19, 17:58   #2701
Chaaiir
Raczkowanie

GG do Chaaiir
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Właśnie kupiłam numer 400, czyli brąz. Naturalnie mam średni brąz. Zastanawiam się,czy farbowac się dziś,czy zrobic test na alergię. Wy robiłyście?

---------- Dopisano o 17:58 ---------- Poprzedni post napisano o 17:57 ----------

milka, mi się wydaje ,że nie... Nie wiem też,czy warto próbowac. Poczekaj aż ten zejdzie .
Chaaiir jest offline  
Stary 2009-06-19, 18:18   #2702
*milka*
Zakorzenienie

GG do *milka*

Ja nie robilam zadnego testu wszystko bylo ok mozesz spokojnie sie pomalowac Za to wydawalo mi sie ze mam jakas alergie na Excell 10 jakos skora glowy mnie swedziala.
*milka* jest offline  
Stary 2009-06-19, 21:00   #2703
carmelka11
Przyczajenie

Wpisy w blogu: 1

Cześć Wszystkim,

Wczoraj porfarbowałam L'oreal Casting w kolorze Czekolada i mam czerwone włosy!!! Błagam co mam zrobić. Na dodatek widać jeszcze w miejscach pasemka i wygladam ochydnie. Czy mam użyć brązu na to czy jeszcze raz Czekoladę??? Proszę o pomoc..rade.. Dziękuje

Edytowane przez carmelka11
Czas edycji: 2009-06-19 o 21:21 Powód: błąd
carmelka11 jest offline  
Stary 2009-06-19, 21:19   #2704
*milka*
Zakorzenienie

GG do *milka*

czerwone? Z kad ja to znam....Ja swoje rudo czerwone wlosy po zabawie z castingie, pomalowalam Excell 10 i juz nie sa czerwone a odbijaja w kasztan . Nie wiem czy kolejna czekolada cos ta A na jaki kolor kladlas czekolade ?
*milka* jest offline  
Stary 2009-06-19, 21:26   #2705
carmelka11
Przyczajenie

miałam brązowe odrosty i troche rudawo-blond pasemka..zreszta miałam na nich wszystko...

---------- Dopisano o 21:25 ---------- Poprzedni post napisano o 21:23 ----------

Cytat:
Napisane przez *milka* Pokaż wiadomość
czerwone? Z kad ja to znam....Ja swoje rudo czerwone wlosy po zabawie z castingie, pomalowalam Excell 10 i juz nie sa czerwone a odbijaja w kasztan . Nie wiem czy kolejna czekolada cos ta A na jaki kolor kladlas czekolade ?
A kiedy moge pomalować te włosy? Czy musze czekać aż się zmyją?? One się nigdy nie zmyją.

---------- Dopisano o 21:26 ---------- Poprzedni post napisano o 21:25 ----------

Cytat:
Napisane przez *milka* Pokaż wiadomość
A kiedy moge pomalować te włosy? Czy musze czekać aż się zmyją?? One się nigdy nie zmyją.
carmelka11 jest offline  
Stary 2009-06-19, 21:27   #2706
*milka*
Zakorzenienie

GG do *milka*

To przez te rudawe pasemka po moja przygada z rudym kazda farba z Castinga (Mahon i Mrozny Kasztan) wyplukiwaly sie na rudo czerwony no to pomalowalam sie Excellent 5.3 Zlotym Brazem to wyszedl kasztan
*milka* jest offline  
Stary 2009-06-19, 21:30   #2707
carmelka11
Przyczajenie

Dziękuje.Spróbuje. Tylko nie wiem kiedy mogę to zrobić i przepraszam, że tak żle odpisuje ale jestem tutaj nowa..
carmelka11 jest offline  
Stary 2009-06-19, 22:45   #2708
*milka*
Zakorzenienie

GG do *milka*

Casting jest nie szkodliwy wlosy sa po nim jak po jakiejs odzywce Jeli az tak zle Ci w tym kolorze to pomaluj sie chociazby i jutro
Nie chcesz wrzucic foty i pokazac wloskow ? Ja redze Ci Recital Preference http://www.loreal-paris.co.uk/hair-c...ra-violet.aspx
wybierz sobie jakis kolorek. Bo np u mnie po Excell 10 strasznie zaczely wypadac wlosy co mi sie bardzo niie podoba A slyszalam, ze Preference jest naprawde dobra farba
*milka* jest offline  
Stary 2009-06-20, 10:50   #2709
Chaaiir
Raczkowanie

GG do Chaaiir

A więc pofarbowałam się. Kolor Brązowy. Na moich jasno brązowych włosach wyszło ...prawie czarno : ) Wstawiam zdjęca.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie115.jpg (144,6 KB, 294 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie114.jpg (144,1 KB, 200 załadowań)

Edytowane przez Chaaiir
Czas edycji: 2009-06-20 o 10:53
Chaaiir jest offline  
Stary 2009-06-20, 11:00   #2710
Chaaiir
Raczkowanie

GG do Chaaiir

jak widac - włosy zaraz nad czołem troche bardziej "chwyciły" farbę.
Chaaiir jest offline  
Stary 2009-06-20, 14:32   #2711
yyeeaahh
Przyczajenie

hej! dziewczyny poradzicie mi ?? mam średni popielaty brąz na głowie, naturalny niefarbowany. Włosy mam dosyć słabe, więc farba raczej odpada. Mam chłodny typ urody, niebieskie oczy i lekką opaleniznę. Chciałabym jakiś chłodny brąz lub lekko złocisty, zdecydowanie bez rudej poświaty. Który casting mi polecacie? Baardzo chce pomalować włosy, ale trochę ciężko mi się zdecydować na kolor, nie wiem czy wziąć jasny brąz, czy może ciemny blond... Proszę poradźcie
yyeeaahh jest offline  
Stary 2009-06-20, 18:44   #2712
Kalista24
Raczkowanie

Ja pofarbowałam dziś na ciemny braz i mam czarne włosy tylko lekko brazem zalatuja jak na słonce wyjde wczesciej jakos w lutym farbowałam tez castingiem na ciemna czekolade i było ok to myślałam ze te beda trooszke ciemniejsze a tu taki psikus Jak mi ta farba całkiem zejdzie chciałabym taki kolor
1. http://ikf.com.pl/fryzury-dlugie/fryzura214543.htm
2. http://ikf.com.pl/fryzury-dlugie/fryzura213755.htm
3. http://ikf.com.pl/fryzury-dlugie/fryzura212328.htm
4. http://ikf.com.pl/fryzury-dlugie/fryzura209046.htm
5. http://ikf.com.pl/fryzury-dlugie/fryzura201305.htm

Mój naturalny kolor jest nieco jaśniejszy i taki mysi. Jak myslicie jakim castingiem osiagne taki efekt??

Edytowane przez Kalista24
Czas edycji: 2009-06-20 o 18:46
Kalista24 jest offline  
Stary 2009-06-20, 21:30   #2713
majreg
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez BalbinKasia Pokaż wiadomość
Ja pofarbowałam dziś na ciemny braz i mam czarne włosy tylko lekko brazem zalatuja jak na słonce wyjde wczesciej jakos w lutym farbowałam tez castingiem na ciemna czekolade i było ok to myślałam ze te beda trooszke ciemniejsze a tu taki psikus Jak mi ta farba całkiem zejdzie chciałabym taki kolor
1. http://ikf.com.pl/fryzury-dlugie/fryzura214543.htm
2. http://ikf.com.pl/fryzury-dlugie/fryzura213755.htm
3. http://ikf.com.pl/fryzury-dlugie/fryzura212328.htm
4. http://ikf.com.pl/fryzury-dlugie/fryzura209046.htm
5. http://ikf.com.pl/fryzury-dlugie/fryzura201305.htm

Mój naturalny kolor jest nieco jaśniejszy i taki mysi. Jak myslicie jakim castingiem osiagne taki efekt??
Ja nie mam pojęcia, ale też mi się taki brązik podoba. Może jakaś mieszanka.....
majreg jest offline  
Stary 2009-06-21, 09:28   #2714
88pati
Przyczajenie

może złocistym miodem???
88pati jest offline  
Stary 2009-06-21, 10:23   #2715
menti91
Przyczajenie

Exclamation Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Dziewczyny mam włosy o kolorze ciemny blond. Zastanawiam się nad szamponem L'oreal mroźny kasztan lub pralina Chciałabym uzyskać ładny nie wpadający w czerń kolor włosów. Tylko, że na opakowaniu mroźnego kasztanu nie ma pokazane jak to wygląda na moim kolorze włosów, co może oznaczać, że nie prezentuje się za dobrze. A z kolei podobno pralina wpada w rudy kolor. Macie jakieś zdjęcia? Co radzicie?
menti91 jest offline  
Stary 2009-06-21, 10:59   #2716
margaretas
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez szaramyszka88 Pokaż wiadomość
podbijam pytanie
jaki kolor wyjdzie tak jak Marty Żmudy-Trzebiatowskiej? gdzieś czytałam, że to miodowy blond tak ładnie łagodzi rysy a gdzieś, że mahoń ;/ i sama nei wiem...

Albo kolor Ewy Farnej (tak jak tutaj w temacie kilka postów wyżej?)

pomocy
a co tam, podbje swoje nadal nie wiem jaki kolor kupic, miodowy blond? bursztynowy blond? poradzcie prosze
margaretas jest offline  
Stary 2009-06-21, 12:15   #2717
marttyna15
Raczkowanie

Hej ) Mam pytanie czy jezeli pofarbuje castingiem o odcieniu BURSZTYN
wyjdzie mi taki kolor jak na zdjeciu lub podobny?? a jak nie to jaki to odcien ?? POMOCY !!!wklejam zdjecie

http://www.zeberka.pl/img_users/1220882803.jpg
marttyna15 jest offline  
Stary 2009-06-21, 17:41   #2718
anetas26
Przyczajenie

Witam
Bardzo mi sie spodobał kolor Twoich włosow na zdjeciu .
Jakim kolorem farbowałas te wloski?
Od dluzszego czasu poluje na taki kolor i jakos nie moge trafic
Pozdrawiam
anetas26 jest offline  
Stary 2009-06-21, 19:28   #2719
senta1
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez margaretas Pokaż wiadomość
a co tam, podbje swoje nadal nie wiem jaki kolor kupic, miodowy blond? bursztynowy blond? poradzcie prosze
ja zrobiłam wczoraj miodowym blondem. Kładłam na taki słomkowy blond. Kolor jest taki brązowawy- trochę się zdziwiłam bo oczekiwałam rudego blondu. Wcale nie jest jasny. Nie myłam jeszcze włosów więc nie wiem jak będzie się zmywał. Najchętniej chciała bym taki jak ma Magda Walach - pomarańczowo- rudy. Może któraś z Was wiem czy jakiś kolor castingu da radę ?
senta1 jest offline  
Stary 2009-06-21, 22:37   #2720
domenka1
Przyczajenie

Dziewczyny pomóżcie. Mam włosy baaaardzo jasny blond, wręcz tleniony z ciemno-brązowym odrostem. Chciałabym je zdecydowanie przyciemnić. Zastanawiam się nad mroźnym kasztanem lub ciemną czekoladą. Co doradzacie? Na jasnych włosach jak mogą wyjść takie kolorki i co z tym nieszczęsnym odrostem? Czy będzie duża różnica? Proszę o radę!!! Wklejam zdjęcie obecnie moich włosów (nie widać jednak na nim ciemnego odrostu).
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg b (2).jpg (15,9 KB, 143 załadowań)
domenka1 jest offline  
Stary 2009-06-21, 23:28   #2721
Miviki666
Zadomowienie

Dziewczyny niedługo mam zamiar pofarbować się Bursztynem.Jak myślicie jaki kolor wyjdzie na brązowych włosach (farbowanych)???Kolorek jest naprawde piekny!Zdjęcia mile widziane
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg bursztyn.jpg (33,0 KB, 234 załadowań)

Edytowane przez Miviki666
Czas edycji: 2009-06-21 o 23:40
Miviki666 jest offline  
Stary 2009-06-22, 01:14   #2722
margaretas
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez senta1 Pokaż wiadomość
ja zrobiłam wczoraj miodowym blondem. Kładłam na taki słomkowy blond. Kolor jest taki brązowawy- trochę się zdziwiłam bo oczekiwałam rudego blondu. Wcale nie jest jasny. Nie myłam jeszcze włosów więc nie wiem jak będzie się zmywał. Najchętniej chciała bym taki jak ma Magda Walach - pomarańczowo- rudy. Może któraś z Was wiem czy jakiś kolor castingu da radę ?
oo i chyba o taki efekt mi chodzi. wyszedl bardziej braz niz blond? ale nie pomarancz?
mozesz wstawic fotke przed i po? i czekam na relacje z mycia

Edytowane przez margaretas
Czas edycji: 2009-06-22 o 01:16
margaretas jest offline  
Stary 2009-06-22, 16:34   #2723
Dracaena
Raczkowanie

A ja dzisiaj zrobiłam kolorem "Ciemny Blond" na włosy o takim kolorze . Spodziewałam się - i słusznie - że wyjdą ciemniejsze. I mam na głowie chłodny brązik (nie jakąś czekoladę, ale jasny/średni chłodny brąz), jestem zadowolona. Cieszę się, że nie wzięłam "Jasnego Brązu" nad którym też się zastanawiałam, bo byłby pewnie za ciemny.
Olśnił mnie zapach Castinga - świetny, czułam się jakbym na głowie miała jakąś pachnącą odżywkę , a nie farbę . Za to zapach dodanej odżywki mi się nie podoba (na włosach po wysuszeniu nie jest tragicznie, ale jak wąchałam z pudełka to miałam skojarzenia ze spoconym nieumytym ciałem :P), ale faktycznie, włosy są lśniące, nie jakoś powalająco (tak to było po Palette, aż mnie raziło w oczy, tylko po pierwszym myciu się ulotniło, może przy Castingu zostanie na dłużej po zastosowaniu odżywki), jednak ładnie wyglądają.

Teraz mam tylko nadzieję, że Casting będzie się równie ładnie i równomiernie spierał jak szampon Palette (po którym wróciłam z ciemnego brązu do prawie naturalnych włosów, czyli rzeczonego ciemnego blondu, i to bez odrostów, ale chyba wolę Castinga bez amoniaku ).

Edytowane przez Dracaena
Czas edycji: 2009-06-22 o 16:39
Dracaena jest offline  
Stary 2009-06-22, 20:19   #2724
senta1
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez margaretas Pokaż wiadomość
oo i chyba o taki efekt mi chodzi. wyszedl bardziej braz niz blond? ale nie pomarancz?
mozesz wstawic fotke przed i po? i czekam na relacje z mycia
Zdjęcie 1 przed farbowaniem
zdjęcie 2 po farbowaniu i jednym myciu w świetle dziennym
zdjęcie 3 w świetle sztucznym
ja liczyłam na rudawy więc teraz za parę dni zrobię je bursztynowym blondem
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_3912__2_.jpg (16,9 KB, 346 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_7675.jpg (46,6 KB, 779 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_7677.jpg (54,5 KB, 488 załadowań)
senta1 jest offline  
Stary 2009-06-22, 20:22   #2725
senta1
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez senta1 Pokaż wiadomość
Zdjęcie 1 przed farbowaniem
zdjęcie 2 po farbowaniu i jednym myciu w świetle dziennym
zdjęcie 3 w świetle sztucznym
ja liczyłam na rudawy więc teraz za parę dni zrobię je bursztynowym blondem
Ten kolor to miodowy blond 832, na zdjęciach faktycznie wygląda taki rudawy ale jak dla mnie to jasny brąz / ciemny blond
senta1 jest offline  
Stary 2009-06-22, 20:33   #2726
majreg
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez domenka1 Pokaż wiadomość
Dziewczyny pomóżcie. Mam włosy baaaardzo jasny blond, wręcz tleniony z ciemno-brązowym odrostem. Chciałabym je zdecydowanie przyciemnić. Zastanawiam się nad mroźnym kasztanem lub ciemną czekoladą. Co doradzacie? Na jasnych włosach jak mogą wyjść takie kolorki i co z tym nieszczęsnym odrostem? Czy będzie duża różnica? Proszę o radę!!! Wklejam zdjęcie obecnie moich włosów (nie widać jednak na nim ciemnego odrostu).
Mi się wydaje,że powinnaś schodzić z blondu stopniowo. Jeśli nałożysz na platynę jakiś kolorek o chłodnym odcieniu może ci się bardzo szybko zmywać przybierając zielonkawy kolor.
majreg jest offline  
Stary 2009-06-22, 22:37   #2727
margaretas
Zadomowienie

senta wielkie dzięki chyba juz zdecydowalam farbowac moge dopiero za jakis czas, ale warto wiedziec.
margaretas jest offline  
Stary 2009-06-23, 16:15   #2728
domenka1
Przyczajenie

Majreg dzięki za radę, może faktycznie masz rację. A jaki kolorek byście mi proponowały na początek aby w sumie później po następnych farbowaniach wyjść na brąz?
domenka1 jest offline  
Stary 2009-06-23, 20:12   #2729
kasiunia1906
Przyczajenie

ja miałam zamiar farbować czekolada 535, ale po przeczytaniu forum doszłam do wniosku ze moze wyjsc za jasny i rzeczwisci rudawy szczególnie na odrostach, więc zmieszałam czekolade z ciemną czekoladafarbowałam juz na moje farbowane(sprany brąz z dodatkiem wiśni).Wyszło ciemne,ale podejrzewam ze po paru myciach będzie ładny kolorniestety odrosty widac juz teraz troche jaśniejsze od całoscichciałam najpierw zafarbowac odrosty potem dopiero nałożyc farbe na całość ale doradzono mi(znajoma fryzjerka) ze przy pierwszej zmianie koloru mogąwyjsc inne kolory..nie wiem czy to prawda?
kasiunia1906 jest offline  
Stary 2009-06-25, 19:46   #2730
Miviki666
Zadomowienie

Kupiłam kolor bursztyn.W sobote farbowanko.Troche się boje bo nigdy nie mialam na włosach podobnego odcienia

Tagi
casting, color, farba, gloss, hebanowa czerń, karmel, koloryzacja, l'oreal, loreal, miodowy, odżywka, szampon farbujący

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości