g瘰te krecio造 no i co dalej? - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2004-02-04, 14:39   #1
SYLWUCHA
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 43
GG do SYLWUCHA

g瘰te krecio造 no i co dalej?

mam naturalne loczki ,wlosy srednio d逝gie takie do po這wy plecow moze troszke d逝zsze i nie mam koncepcji jak je upiac jak uczesac zeby to jakos sie komponowalo z moja osoba moze jakies podpowiedzi?? jakies fotki ?? cos w czym moglabym smialo wyjsc na ulice.znudzily mi sie juz te ciagle tak samo uczesane wlosychoc wlasciwie ich nie czesze hahaha. no poradzcie bo umre zanudzona swoim wygladem.
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: bmp Sylwuchaa.bmp (99,4 KB, 12 za豉dowa)
SYLWUCHA jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2004-02-04, 16:11   #2
graziaf
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 17
Re: g瘰te krecio造 no i co dalej?

Witaj Sylwio! Jestem w lekkim szoku bo jestesmy do siebie strasznie podobne! Tylko moje kudelki sa troche bardziej zakrecone hehe Znajomi mowia mi, ze bardzo pasuja mi wloski spiete w rostrzepany koczek na czubku glowy z wypuszczonymi swobodnie kosmykami wokol twarzy i za uszami. Sprobuj jestem pwena, ze Tobie tez bedzie pasowalo! Jeszcze kilka m-cy temu w ten sam sposob czesalam swoja przyjaciolke do slubu! Pozdrawiam
graziaf jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2004-02-04, 16:20   #3
graziaf
Przyczajenie

A! I jeszcze jedno! Czy to jest Twoj naturalny kolor w這s闚? Jesli nie to jakiego kolorku uzywasz? To jest jakis odcien czerni? Napewno wszyscy w kolo twierdza, ze sliczne masz wloski takie jakie sa... ale Ty mimo wszystko czujesz, ze potrzebujesz zmiany, ze Twoje wloski sa juz nudne.. hehe Skad ja to znam???!!!
Stary 2004-02-04, 17:11   #4
SYLWUCHA
Raczkowanie

GG do SYLWUCHA

wiesz tak naprawde to.....mam dwie fryzury jedna to prawie to co na zdjeciu(bo teraz mam o wiele d逝zsze wlosy no a kreca sie roznie raz baaardzo a araz mniej ) a droga to wlasnie ta o krorej pisalas i nic wiecej nie umiem wymyslec.dziekuje eeea moze masz jakies swoje zdjecie wzbudzilas we mnie ciekawosc hheheewyslij prosze fajnie znac kogos podobnego do siebie
Stary 2004-02-04, 17:15   #5
SYLWUCHA
Raczkowanie

GG do SYLWUCHA

tak i znowu masz racje wszystkim sie podobaja ,ale mi sie znudzi造.naturalnie sa chyba jakies takie kasztanowe? nie wiem juz nie pamietam.Wiem ze w odcieniach brazu(jesli chodzi o w這sy) jest mi zle tzn jest to wg.mnie taki wyglad .....bez charakteru bez wyrazu.
Stary 2004-02-04, 17:22   #6
graziaf
Przyczajenie

Szczerze Ci powiem, ze ja tez tylko te dwie fryzurki robie... nic oryginalniejszego wymyslec raczej niepotrafie niestety. Dlatego mam zamiar zglosic sie do Pani Grazynki zeby wyczarowala mi cos innego... jak na moj gust to te Twoje wloski nie wygladaja mi na kasztanowe! Moze to wina jakosci fotki Niemam narazie na kompie zadnej swojej fotki ale w najblizszym czasie postaram Ci sie ja wyslac. Tymczasem mam nadzieje ze powymieniamy sie swoimi doswiadczeniami zwiazanymi z naszymi zakreconymi g堯wkami
Stary 2004-02-04, 17:30   #7
SYLWUCHA
Raczkowanie

GG do SYLWUCHA

hahahaha zle mnie zrozumialas) pisalam ze naturalnie mam chyba kasztanowe wlosy a tak naprawde to juz nie pamietam.moze zle sie wyrazilam a farbuje na czarno niebieskawy.umiescilas suuuuper makijaz na forum wizazu straaaasznie mi sie podoba
Stary 2004-02-04, 17:41   #8
graziaf
Przyczajenie

Haha! Wiesz, ze sama sie zorientowalam, ze zle Cie zrozumialam! haha Co do tego makijazu to tez straszliwie mi sie podoba! A moze Ty wiesz jakie to kolorki?
Stary 2004-02-04, 18:06   #9
SYLWUCHA
Raczkowanie

GG do SYLWUCHA

nie wiem jakie to sa kolory,nie mam pojecia.
Stary 2004-02-04, 19:05   #10
keri
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 12

teoretycznie mo積a je prostowa za pomoca kosmetyk闚 i wtedy cos kombinowa, ale na moje w這sy to nie dzia豉 ( tyle 瞠 mam takie bardzo mocno kr璚one). mo積a te pojedyncze pasma zwija w rulony wok馧 w豉snej osi( niekoniecznie wszystkie) i przypina, np. tylko zwin望 te nad czo貫m i spi望 na czubku g這wy a reszta niech swobodnie opada albo wszystkie skr璚i i upi望 spinkami 瘸bkami tak 瞠by ko鎍闚ki w這s闚 tworzy造 jakby kok ale pozosta造 kr璚one( co jak palemka)
keri jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2004-02-05, 11:10   #11
SYLWUCHA
Raczkowanie

GG do SYLWUCHA
ZDJECIE

do陰czam wieksze zdj璚ie moze wtedy ......
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg SYLWIAA.jpg (97,1 KB, 2 za豉dowa)
Stary 2004-02-06, 09:25   #12
SYLWUCHA
Raczkowanie

GG do SYLWUCHA

Grazynka.......pom騜.Juz tak mi sie znudzila moja fryzura ze boje sie ze znowu wpadne na jakis g逝pkowaty pomys typu.....sciecie w這s闚(brzydko wygladam).Nie moge ich spinac jak radzila Keri bo to juz tez stosowalam i wygladam niepowaznie(no chyba ze cos zle robie), z reszta do pracy do eleganckiego ubioru taka fryzka nie pasuje,bo wygladam jak dziecko .za陰czam lepsze zdj璚ie.
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg SYLWIAA.jpg (97,1 KB, 3 za豉dowa)
Stary 2004-02-06, 09:30   #13
SYLWUCHA
Raczkowanie

GG do SYLWUCHA

o kurde ale wtopa.......przepraszam juz wczesniej za陰czylam wieksze zdjecie .hmm......chyba dzisiaj za wczesnie wstalam PRZEPRASZAM nie chcialam sie powtarzac.
Stary 2004-02-06, 22:30   #14
gaga
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 6 305
GG do gaga

Hi!!
masz piekne w這ski!!! lekko je wycieniuj, i nic wiecej nie rob!! bo pieknie Ci w tej dlugosci i fryzurze!! niejedno dziewcze CI zazdrosci!!
zreszta zciac nie , spiac nie? no to tylko rozpuszczone Cio zostaja
raczej tez nie prostuj bo musisz miec naprawde profesjonalny krem lub plyn aby to mialo efekt
mozesz natomiast lekko i luzno je podpinas czasem, ale mysle ze to robisz , i tez czasem zmienia skret lokowkami lub waleczkami o roznych grubosciach
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg s2.jpg (16,2 KB, 2 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg czerwie3.jpg (158,3 KB, 1 za豉dowa)

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:58.