Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Jak zrobić interesującą fryzurę? Jakich kosmetyków i akcesoriów do stylizacji włosów użyć? Podziel się swoim doświadczeniem ze stylizacji fryzur!

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2010-05-03, 21:30   #1
zustin87
Przyczajenie

Włosy "nie trzymające pigemtnu"

Witam serdecznie, pisałam już o tym problemie 'u rudych' ale jakoś brak odzewu, może tu mi sie uda. Pisze w imieniu mojej przyjaciółki, która ma włoski farbowane, kolor coś a'la K. Zielińska, w każdym bądz razie rudośc. Problem polega na tym, że po ok 6-7 myciach czyli po tygodniu w jej przypadku, włosy blakną do jej naturalnego koloru (blondu). Nie jest to zwykłe wypłuliwanie farby, bo to następuje po okresie dłuższym niż tydzień, a fryzjer jej powiedział, że "jej włosy nie trzymają pigmentu"; czy istnieje takie zjawisko? Macie podobne doświadczenia? Zaradzcie coś, bo tu jest spory problem, tymbardziej, że farbuje zawsze farbami typu 'koloryzacja trwała'
zustin87 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-04, 12:48   #2
SunShineDoll
Rozeznanie

Dot.: Włosy "nie trzymające pigemtnu"

Jest takie zjawisko, niestety same rudości mają to do siebie, ze szybko blakną. Sama farbuję włosy na rudo a wczesniej miałam platynę i średnio po 4-6 myciach kolor wygląda na wypłowialy. Zalezy to tez od różnych czynników - struktury włosa, i pielegnacji, najlepiej jest uzywac produktow post-color zamykajacych łuski włosa. Jesli nie chce prabowac czesto wlosow doradź jej szapony koloryzujące lub hennę
SunShineDoll jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-04, 13:36   #3
zustin87
Przyczajenie

Dot.: Włosy "nie trzymające pigemtnu"

dzięki wielkie za odp, ale aż mi sie nie chce wierzyć, że te rude tak krótko trzymają, nawet płukankę używa taką Floor Illum- Miedź i też nic! Nio ale może taki urok rudości, sa piękne i soczyste tylko pare dni =/ pozdrawiam
zustin87 jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fryzury i styling

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości