Cera naczynkowa, z rumieniem - co polecacie? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2010-05-04, 19:36   #1
victoria9876
Raczkowanie

Cera naczynkowa, z rumieniem - co polecacie?

.

Edytowane przez victoria9876
Czas edycji: 2015-12-05 o 04:17
victoria9876 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-04, 19:41   #2
PannaEwelina
Zakorzenienie

Dot.: Cera naczynkowa, z rumieniem - co polecacie?

Po pierwsze pielęgnacja- są specjalne serie do cer naczynkowych(poszukaj w kosmetycznym dziale albo KWC) Pharmaceris np., po drugie unikaj gwałtownych zmian temperatur, chroń skórę dobrymi kremami, nie korzystaj z sauny,solarium i nie bierz długich gorących kąpieli.
Z makijazu: podkład raczej kryjący wybierz(Double Wear, ColorStay,PanStick), jeśli nie lubisz to weź coś lżejszego ale dokup zielony korektor (neutralizuje czerwień naczynek) utrwal całość pudrem, powinno nie byc widać
lpiej zainwestuj w dobry, trwały ale starczający na długo kosmetyk, to się naprawdę opłaca. Nie zapominaj o pielęgnacji!
PannaEwelina jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-05, 07:12   #3
akisia
Zakorzenienie

Dokładnie, kremy do cery naczynkowej! Sama taką mam, trzeba o nią bardzo dbać.
Z podkładów spróbuj Pharmaceris- kosztuje ok 36 zł i bardzo dobrze kryje.
akisia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-05, 20:49   #4
yaponeczka
Raczkowanie

Ja mam ten sam problem.
Jak dziewczyny pisały, podstawa to pielęgnacja i unikanie wystawiania buzi na słońce.
Z korektorów używam BOBBI BROWN i ArtDeco. Testowałam już chyba wszystkie tego typu kosmetyki i te dwa są dla mnie idealne.
Stary 2010-05-07, 21:43   #5
sloneczko1987
Raczkowanie

Ja ostatnio podczas zakupów w Douglasie kupiłam rewelacyjny korektor.
Testowałam go na swojej mamie, która ma cerę naczynkowa i bardzo widoczne popękane naczynka na policzkach. Po tym jak z nią skończyłam byłam w szoku. Buźka jak u laleczki- bez nawet jednego przebarwienia. Potem użyłam na sobie- ja nie mam cery naczynkowej- potrzebowałam na przebarwienia, ale jest to korektor tak gesty, tresciwy, napigmentowany, że nie chciało mi się bawić w nakładanie go na pojedyncze przebarwienia. Juz wiem, że kazdą krostkę kryje w 100%. dodam, że mam kolor ciepłego bezu ( numer 08), podejrzewam, że ten w zielonym odcieniu, a było ich chyba ze 3 w palecie będzie jeszcze lepszy. Aha i dodam jeszcze tylko tyle, że na bank starczy na minimum rok codziennego stosowania, a zapewne i dłużej (mam 18 miesięcy na zuzycie go), bo nie mam czasu na codzienna zabawe z korektorem- jest niesamowicie wydajny, chociaz wydaje sie mały(pojemnośc i tak większa niż w zwykłym kamuflażu).

ART DECO camouflage cream, 4,5 g
sloneczko1987 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-08, 12:21   #6
tequilla_06
Przyczajenie

Mam również skórę z popękanymi naczynkami, do tego jest mieszana i dość często mam (miałam ) pryszcze. Używam produktów Academie i mogę powiedzieć, że są naprawdę świetne, chociaż dość drogie, ale warte wydania pieniędzy. Najbardziej polecam krem na zaczerwienienia (Programme anit-rougeurs), który kryje zaczerwienienia (używam go bez podkładu, bo takiego "doskonałego" jeszcze nie znalazłam:P) oraz maseczkę, również z tej serii. Jeśli masz jak ja problem z wypryskami to polecam również fluid normalizujący. Dla mnie te kosmetyki to numer 1, bo działają tak jak mają, są bardzo wydajne i co najważniejsze nie podrażniają mnie, chociaż mam naprawdę bardzo wrażliwą skórę. Jedynym minusem jest cena, za moje zapłaciłam już ponad 150 Euro:/.
tequilla_06 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-20, 11:08   #7
Agatau88
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Kosmyk87 Pokaż wiadomość
Chyba nejlepszym rozwiązaniem będzie laser.
Zgadzam sie w 100%
Agatau88 jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości