Moje prace - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie > Pazurkowe galerie

Notka

Pazurkowe galerie Paznokcie, Galerie Wizażanek, wątki zbiorcze ze wzorkami, inspiracje do zdobienia paznokci, pomysły na urozmaicenie manicure

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2010-05-12, 08:33   #31
Eve21
Zadomowienie

GG do Eve21
Dot.: Moje prace

Najładniejsze te różowe z Konadem jeśli dobrze widzę, musisz pracować nad budową, na to bym najpierw stawiała Większość pazurków jest ciężka, za dużo masy zostawiasz, wogole je pilujesz? Brak krzywej... Poczytaj sobie o budowie paznokcie, bo to podstawai boczki boczki boczki. Na tipsie robisz tak? Ćwicz, ćwicz i słuchaj rad a będzie coraz lepiej, pozdrawiam

"Kobieta jest organizmem ultradoskonałym. Potrafi się regenerować po ekstremalnie ciężkich doświadczeniach. Przetrwa wszystko..."
Eve21 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-12, 10:28   #32
violaf
Przyczajenie

Dzieki za rade, nad boczkami pracuje, jestem po kursie, wiec wiem o co chodzi z budową , krzywą zachowuje czasami mam wrażenie , że nawet za duża,musze jeszcze dopracowac te nieszczesne boczki. Nie pracuję w ogóle na tipsie. A co do piłowania czy da sie wykończy prace żeby tego nie robic?. Oczywiście , że piłuję. Ale bardzo i dziekuję, kazde uwagi są bardzo mobilizujace. cwiczenia czynią mistrza. A ktos z boku zawsze jest w stanie wskazac cos czego same nie widzimy Pozdrowionka

Edytowane przez violaf
Czas edycji: 2010-05-12 o 10:30
violaf jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-12, 13:02   #33
czarnowlosa20
Wtajemniczenie

No muszę pochwalic, ładne estetyczne wykonanie, ale trzeba kilka rzeczy dopracowac, jak wyżej dziewczyny pisały.

22.08.2015

czarnowlosa20 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-12, 14:14   #34
Sieciunia
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez violaf Pokaż wiadomość
No tak, muszą byc technicznie bez zarzutu , to jest podstawa -oczywiście,ale estetyka tez jest bardzo ważna. Przecież w dużej mierze dlatego klientki do nas przychodzą.
Musza byc estetyczne oczywiscie, ale co Ci po estetyce jesli zle zbudowane paznokcie odpadna po paru dniach. My ocenilysmy storne techniczna, wiec nie wiem czemu sie tak burzysz o to
Stary 2010-05-12, 14:56   #35
Magali
Wtajemniczenie

GG do Magali

Cytat:
Napisane przez Sieciunia Pokaż wiadomość
Musza byc estetyczne oczywiscie, ale co Ci po estetyce jesli zle zbudowane paznokcie odpadna po paru dniach. My ocenilysmy storne techniczna, wiec nie wiem czemu sie tak burzysz o to
Dokładnie. Przyjdzie do Ciebie klientka z reklamacją, mówiąc że paznokcie połamały się po 2 dniach. Co jej odpowiesz? "Ale były estetyczne"

Estetyka jest BARDZO ważna, ale budowa jest zdecydowanie ważniejsza. Brzydkie zdobienie można pokryć lakierem, a jak się paznokieć złamie to już amen

Pamiętaj, że nikt tu nie pisze złośliwie, po to żeby Ci dokuczyć. Sama piszesz, że chcesz konstruktywnej krytyki, więc ją dostajesz W kwestii budowy paznokcia nie uznaję wytłumaczenia, że klientce czy Tobie (jeśli robisz komuś) się coś nie podoba. Sobie też robię błędy :P Tylko, że... znam doskonale swoje paznokcie, wiem co mogę zrobić, jaki błąd popełnić świadomie, by wyglądały tak, jak mi odpowiada. A jeśli coś im się stanie to mogę sobie w każdej chwili naprawić. W przypadku klientek nie mamy tego komfortu - paznokieć strzeli to je stracimy (i być może kilka jej koleżanek, które właśnie się zastanawiały czy do nas nie zajrzeć )

Najpierw budowa (też miewam z nim problemy ), zdobienie na końcu

Powodzenia

Mój pazurkowy blog: KLIK

Moja biżuteria: KLIK

Magali jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-12, 20:31   #36
violaf
Przyczajenie

No co Ty, nie burzę się zupełnie,nie bądzcie takie gdyby tak było nie dawała bym tu swoich prac. Słucham karnie, stosuję się ale chcę się też wytłumaczyc. I uwierz, naprawdę baaaaaaaaardzo rzadko mi się zdarza żeby paznokiec odpadł lub pękł. (Zdjecia tez trochę przekłamują.)Więc po tym wnioskuję , że jego budowa nie jest najgorsza. Tym bardziej , że zdaję sobie sprawe z wielu błędów które robię.
Jak kogos uraziłam to sorki pozdrawiam
Stary 2010-05-12, 20:43   #37
Sieciunia
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez violaf Pokaż wiadomość
No tak, muszą byc technicznie bez zarzutu , to jest podstawa -oczywiście
Wybacz, ze sie unioslam, ale zrozumialam to jako ironie Nie wiem ska mi sie to wzielo. Moze bylam zla jak to pisalam hehe
Stary 2010-05-12, 21:00   #38
violaf
Przyczajenie

No wiem, wiem- handrusia nas czasem dopada, a słowo pisane niestety nie zawsze jest tak dokładne jak mówione. Wszystko ok. Dzięki za odpowiedz.
Stary 2010-05-22, 18:52   #39
violaf
Przyczajenie

Czytam to co piszecie , uczę się pilnie. podglądam piękne prace wszystkich kolezanek.Dzisiaj takie motylki chcę wam pokazac. Zdjecie może nie jest idealne, ale zawsze cos.
Stary 2010-05-22, 23:16   #40
Sieciunia
Zadomowienie

Wskazujacy jakis taki w dol zakrecony, ale ladne
Stary 2010-05-23, 09:13   #41
violaf
Przyczajenie

Tak, wiem. Tak klientce rosnie pazurek. A ma żelik na swoich.Wlaśnie przy nastepnej wizycie mamy obciac i od nowa zrobic. Mnie też to denerwuje
Stary 2010-05-23, 14:08   #42
za_necia
Rozeznanie

GG do za_necia

ładne zdobionko!

Nowe wątki na forum Pazurkowe galerie

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości