Wróć   Forum Wizaz.pl > Uroda > Pytania do kosmetyczki

Notka

Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2001-12-29, 22:17   #1
guest
Zakorzenienie

Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

JAK DŁUGO WŁOSY NIE ODRASTAJĄ PO CAŁKOWITYM ZABIEGU DEPILACJI LASEROWEJ NP. OKOLIC BIKINI. CZY JET TO ROK, A MOŻE DŁUŻEJ NIE TRZEBA SIĘ MARTWIĆ O ZBĘDNE OWŁOSIENIE.
guest jest offline  
Stary 2001-12-30, 01:44   #2
Beata
Przyjaciółka Wizażu

Re: DEPILACJA LASEROWA

Jeśli nie masz problemów z nadmiernym owłosieniem (powodem nie są hormony, choroby,dziedziczne nadmierne owłosienie) i wszystko jest w normie to depilacja laserowa przyniesie bardzo dobre wyniki. Na jak długo ? To trudno określić ,ale nowe włosy nie powinny pojawić się zbyt szybko. Kuracja obejmuje kilka zabiegów ( na pewno nie wystarczy jeden) potem powtarza się zabieg w miarę potrzeby ). Myślę, że efekty powinny utrzymywać się znacznie dłużej niż rok.
Studio Urody & Day SPA
ul.Jasna 103 B
tel.516 858 702
www.ocean-urody.pl
www.spa-fitness.pl
Zapraszamy na kursy i szkolenia:kosmetyka,
fryzjerstwo,masaż,makijaż ,
paznokcie w Szczecinie
Beata jest offline  
Stary 2002-07-06, 13:33   #3
guest
Zakorzenienie

Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Dziewczyny, macie może jakieś informacje na temat depilacji laserem? Chodzi mi głównie o koszty takiego zabiegu, trwałości (czy i ile razy trzeba powtarzać), miast (gabinetów), w których się go wykonuje.
Będę wdzięczna za wszelkie informacje [img]icons/icon7.gif[/img]
pozdrawiam
guest jest offline  
Stary 2002-07-06, 15:37   #4
guest
Zakorzenienie

Re: depilacja laserem

Poszukaj na forum wątka "depilacja delikatnych miejsc". Trochę tam o tym było
Do.
guest jest offline  
Stary 2002-07-22, 08:33   #5
PannaX
Rozeznanie

GG do PannaX
Re: depilacja laserem

Poczytaj sobie www.studiolaser.com.pl
PannaX jest offline  
Stary 2002-07-25, 12:38   #6
guest
Zakorzenienie

depilacja laserowa

Dziewczyny, czy któras depilowała się laserem? Chce spróbować i nie wiem, czy nie szkoda szmalu i bólu. Czy to jest skuteczne? Prosze o info z autopsji. Dzięki!!!
guest jest offline  
Stary 2002-07-25, 12:48   #7
Ofelia
Raczkowanie

GG do Ofelia
Re: depilacja laserowa

Opowiem z obserwacji [img]icons/icon7.gif[/img] Obserwuję mianowicie 2 koleżanki, które wywaliły po kilka ładnych tysięcy złotych na serię zabiegów laserowej depilacji, po której włosy miały już nie odrastać. To było w poprzednie wakacje, obie grzecznie chodziły na całą serię, stosowały się do instrukcji, a dziś... no cóż, one plują sobie w brodę, że mogły kupić sobie maszynki do golenia, a forsę przepuścić na super wakacjach, a ja obserwuję jak na ich nogach w normalnym tempie rosną normalne włosy. Niczym się nie różnią od tych sprzed zabiegu.
Ofelia jest offline  
Stary 2002-07-25, 12:54   #8
guest
Zakorzenienie

Dzięki, zaoszczędzę kilka tysięcy. Pozdrawiam serdecznie!!!
guest jest offline  
Stary 2002-07-25, 13:01   #9
Ofelia
Raczkowanie

GG do Ofelia

Sharoon, ale może zorientuj się dokładniej, może to też zależy na przykład od sprzętu czy czegoś takiego, no nie wiem. Ja w każdym razie straciłam ochotę na wywalenie kasy, choć wizja gładkich nóg na zawsze, nie powiem, kusi. Bądź ostrożna w każdym razie. [img]icons/icon7.gif[/img]
Ofelia jest offline  
Stary 2002-07-25, 13:33   #10
guest
Zakorzenienie

Któraś z dziewczyn wypowiadała się na forum na temat depilacji laserowej, bo sama z niej skorzystała. Bardzo sobie chwaliła, mimo bólu, bo włosy nie odrastają jej już kilka miesięcy. Włosów pozbywała się w klinice dermatologicznej, a nie w gabinecie kosmetycznym. Lepiej to sobie sprawdzić na poprzednich forach. Coś tu jest podejrzane, skoro każdy mówi co innego.
guest jest offline  
Stary 2002-07-25, 13:54   #11
guest
Zakorzenienie

To ja pisałam, wątek nazywał się chyba DEPILACJA OKOLIC BIKINI

Do
guest jest offline  
Stary 2002-07-25, 22:02   #12
Beata
Przyjaciółka Wizażu

Ja również nie mam dobrych wieści... kilka moich klientek jest niestety niezadowolonych z przeprowadzonych zabiegów depilacji laserem - wydały mnóstwo pieniędzy a włosy i tak odrastają (zabiegi były przeprowadzane w gabinecie dermatologicznym , kosmetyczki nie mogą obsługiwać laserów medycznych).Renesans zaczyna przeżywać elektroliza.Ja właśnie testuję na sobie tę metodę (aparat który używam to nowoczesny sprzęt pracujący metodą BLEND , elektroliza+termoliza).Za jakiś czas dam Wam znać czy są dobre efekty.
Studio Urody & Day SPA
ul.Jasna 103 B
tel.516 858 702
www.ocean-urody.pl
www.spa-fitness.pl
paznokcie w Szczecinie
Beata jest offline  
Stary 2002-11-15, 15:21   #13
guest
Zakorzenienie

laserowa depilacja

Witam Serdecznie!
Chciałabym się dokładnie dowiedzieć o plusy i minusy depilacji laserowej , na jakie miejca można ją stosowć np. ineresuje mnie depilacja permamentna włosków znad górnej wargi czy, z okolic brzucha, jak to wygląda naprawdę w praktyce, jaki może być przewidywany koszt i czy są gabinety w Krakowie, które Pani poleca.
Dziękuję za odp.
Z poważaniem Dominika
guest jest offline  
Stary 2002-11-15, 18:28   #14
guest
Zakorzenienie

Re: laserowa depilacja

A oto kubeł zimnej wody. Najnowsze wyniki badań nad depilacją laserową sprzed 2 miesięcy: Skuteczność po całej serii zabiegów 0,7% (sic!) trwałej utraty owłosienia. Realna skuteczność to 50% utaty włosów u 50% pacjentów. Powikłania zabiegów w prawie połowie przypadków - trwałe odbarwienia, przebarwienia, zapalenia mieszków włosowych, poparzenia, blizny. I to za duże pieniądze, niezależnie od typu lasera. Życzę powodzenia, ale masz 50% szans na udany zabieg i 50% na w miarę skuteczny, oby szczęście Ci sprzyjało.
guest jest offline  
Stary 2002-11-15, 18:38   #15
systematica
Wtajemniczenie

W "moim" gabinecie wykonuje się depilację ultradźwiękami. Podobno jest bezbolesna i nie powoduje skutków ubocznych. Tyle że trzeba ją powtarzać - po każdym zabiegu włoski słabiej odrastają.
Stary 2002-11-15, 19:12   #16
Beata
Przyjaciółka Wizażu

Jeśli masz na myśli zabieg proponowany przez firmę Grieger Cosmetics to z tego co wiem jest to zabieg bezbolesny , ale przed wykonaniem tego zabiegu musi być zrobiona depilacja woskiem , więc to trochę boli.Włosów nie niszczą ultradźwięki (one są tylko nośnikiem dla enzymów). Enzymy (nie wiem jakie gdyż to ponoć tajemnica firmy) wnikają do mieszków włosowych i tam rozpoczynają proces niszczenia mieszka. Tak to wygląda z opisów i opowiadań (byłam na kilku kongresach kosmetycznych gdzie była omawiana ta metoda). Z doświadczenia niestety nie znam, przymierzam się do tej metody już długo , ale nie mogę się zdecydować -chciałabym proponować taką metodę po której jest naprawdę efekt. Maga mam prośbę czy mogłabyś wysondować jaka jest tak naprawdę skuteczność tych zabiegów - może opinia klientki , która poddała się tym zabiegom , jakie są ceny za ten zabieg w "Twoim" gabinecie? Mogłabyś zdobyć dla mnie te informacje?
Studio Urody & Day SPA
ul.Jasna 103 B
tel.516 858 702
www.ocean-urody.pl
www.spa-fitness.pl
paznokcie w Szczecinie
Beata jest offline  
Stary 2002-11-15, 20:47   #17
systematica
Wtajemniczenie

No problem Beatko.
"Mój" gabinet to po prostu ... centrala Grieger Cosmetics.
Jestem tam umówiona za 10 dni, wyczaję wszystko (te informacje, które przekazałam, pochodzą od mojej kosmetyczki); wszystko co dodajesz to prawda - najpierw trzeba zrobić zabieg woskiem.
Sama się nie interesowałam do tej pory. A tak na marginesie [img]icons/icon12.gif[/img] zgadało się o tej ultradźwiekowej depilacji, gdy moja kosmetyczka wpadła skonfudowana lekko do gabinetu i mówi: "Ale afera! Przyszedł klient; MĘŻCZYZNA !!! słyszał o naszej metodzie bezbolesnej depilacji ultradźwiękami. Problem w tym, że on chce być depilowany WSZĘDZIE [img]icons/icon23.gif[/img] !!
Zrobiłyśmy naradę, bo wie pani - najpierw trzeba zrobić normalną depilację, woskiem... ale wosk jest w płatach; nie mamy pojęcia, jak to nałożyć ... wszędzie [img]icons/icon9.gif[/img] chyba się żadna nie podejmie ... [img]icons/icon38.gif[/img] "
Fajna historyjka ?? !!
(chyba powinna trafić na forum uśmiechnij się [img]icons/icon12.gif[/img] )
Stary 2002-11-15, 20:59   #18
Beata
Przyjaciółka Wizażu

Będę Ci baaardzo wdzięczna,skoro informacje mają być bezpośrednio z tej firmy , to zapytaj także czy mogę stosować te preparaty , ale z użyciem innego (oczywiscie profesjonalnego)urządzeni a do ultradźwięków, powiedz ,że te informacje są Ci potrzebne dla koleżanki z drugiego końca Polski.
A jeśli chodzi o depilację mężczyzn to ja nie widzę problemu - tak samo jak kobietę można wydepilować wszędzie - tylko łatwiej jest to zrobić woskiem nakładanym szpatułką- i tylko pytanie czy ten facet by to wytrzymał? Wątpię - to tylko my , kobiety jesteśmy mniej wrażliwe na ból jeśli mamy konkretny cel (w tym wypadku gładkie ciałko).
Zdobądź mi proszę wszystkie informacje (najbardziej mi zależy na szczerej opinii kosmetyczek , które robią te zabiegi, obawiam się ,że firma będzie mocno zachwalała zarówno głowicę ultradźwiękową jak i preparaty - a ja chcę mieć pewność ,że zakup będzie w 100% udany). Zabieg na twarz z ultradźwiękami i odpowiednimi preparatami zdobył Hit Kosmetyczny 2002 - więc tego jestem pewna , ale czy usuwanie włosów jest równie skuteczne? Do metod takich jak laser , microlisis nie mam 100% zaufania.
Studio Urody & Day SPA
ul.Jasna 103 B
tel.516 858 702
www.ocean-urody.pl
www.spa-fitness.pl
paznokcie w Szczecinie
Beata jest offline  
Stary 2002-11-16, 11:50   #19
systematica
Wtajemniczenie

Wiesz co, do tej pory wydawało mi się, że do depilacji ultradźwiękami służy im inny aparat, niż do metody Klenthousa (czyli tej nagrodzonej). Ale wypytam dokładnie.
Stary 2002-11-16, 11:57   #20
systematica
Wtajemniczenie

Z opiniami klientek może byc gorzej - nie mam koleżanek ktore korzystaja z ich usług, a z innymi klientkami trudno się skolegować, bo zabiegi są umawiane na konkretną godzinę i nigdy nie czekam na zabieg.
Ale pozostałe interesujace Cię informacje uzyskam - na pewno moja kosmetyczka szczerze podzieli się ze mną opinią swoją i koleżanek (salon zatrudnia w tej chwili 9 kosmetyczek). Z tego, co do tej pory sie dowiedziałam, plotkując w czasie zabiegów o ich ofercie, to część włosków po takim zabiegu odrasta. Czas, w jakim to następuje oraz liczba zreaktywowanych mieszków jest uwarunkowana indywidualnie - na pewno jeden zabieg nie wystarcza do trwałej likwidacji owłosienia. Z czasem, po kolejnych zabiegach, odrastających włosków ma być coraz mniej. O konkrety wypytam gdy będę w gabinecie [img]icons/icon7.gif[/img]
Stary 2002-11-16, 16:10   #21
Beata
Przyjaciółka Wizażu

Ja wiem ,że obecnie są w sprzedaży dwie głowice - jedna z dwoma programami (do twarzy , do ciała) i druga najnowsza chyba z 7 programami dla poszczególnych zabiegów. Wypytaj proszę dokładnie , bo takie informacje z pierwszej ręki są zawsze lepsze niż przez telefon.
Studio Urody & Day SPA
ul.Jasna 103 B
tel.516 858 702
www.ocean-urody.pl
www.spa-fitness.pl
paznokcie w Szczecinie
Beata jest offline  
Stary 2002-11-16, 16:33   #22
systematica
Wtajemniczenie

Do zabiegów metodą Klenthousa wykorzystywany jest aparat z siedmioma programami, to wiem na pewno. O resztę popytam (nie orientuję się, czy aparaty i zestawy preparatów zabiegowych pochodzą od jednego producenta, czy nie). Mam wrażenie, że wszystkie lub większość oferowanych produktów pochodzi z Niemiec - jak znajdę namiary, to może Aga będzie mogła uzyskać dodatkowe informacje, np. stronki w necie (ja po niemiecku rozumiem tylko o gotowaniu i szyciu [img]icons/icon12.gif[/img] ).
Stary 2003-07-04, 18:20   #23
e.b
Przyczajenie

laserowa depilacja

Proszę o pomoc! Dlaczego nie ma nigdzie żadnych wiadomości na temat depilacji laserowej? Jestem "w kropce", ponieważ wydałam już kupę kasy na depilacje laserem neodymowo-yagowym, który miał być najlepszym dostępnym w Polsce. Po trzech do sześciu zabiegach włoski miały całkowicie zniknąć. Jestem po pięciu zabiegach i... NIC! Czy ktoś obiektywnie może ocenić te wszystkie lasery (polecano mi również laser diodowy). PROSZĘ O POMOC!
e.b jest offline  
Stary 2003-07-04, 20:23   #24
kb
Raczkowanie

poczytaj forum medycyna estetyczna-starsze watki, znjadziesz tam dluga wypowiedz doktora na temat laserow
kb jest offline  
Stary 2003-07-04, 20:35   #25
e.b
Przyczajenie

Dzięki bardzo
e.b jest offline  
Stary 2003-08-25, 17:54   #26
maruska_88
Przyczajenie

Chcę wiedzieć coś o epilacji (depilacji laserowej)

Ciągła depilacja jest męcząca więc chciałabym się tego pozbyć raz na zawsze.
1. Czy jest to bezpieczne i nie ma skutków ubocznych.
2. Ile czasu trwa cała "kuracja".
3. Jakie jest koszt.
maruska_88 jest offline  
Stary 2003-08-25, 18:18   #27
superka
Rozeznanie

Re: Chcę wiedzieć coś o epilacji (depilacji laserowej)

Było już sporo na Medycyna Estetyczna. Skorzystaj z wyszukiwarki.
superka jest offline  
Stary 2003-08-25, 18:37   #28
maleńka
Gość

Re: Chcę wiedzieć coś o epilacji (depilacji laserowej)

http://www.wizaz.pl/depilacja.html

Tam jest co nieco o epilacji

Stary 2003-12-05, 23:38   #29
Yvonnee
Przyczajenie

GG do Yvonnee

Dziewczyny !!!! no i co ??? Jak macie jakies nowe informacje??? oby nasze cialka wygladaly TAK gladko - pozdrawiam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: gif 343[1].gif (13,8 KB, 241 załadowań)
Yvonnee jest offline  
Stary 2005-01-19, 07:41   #30
mojave
Raczkowanie

depilacja laserowa - pytanie

czy orientujecie się mniej więcej jaki jest koszt depilacji laserowej okolic bikini??
mojave jest offline  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pytania do kosmetyczki

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości