Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - Strona 110 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2011-04-09, 20:23   #3271
siarka40
Szef ds. Wymianek

Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez poison0123 Pokaż wiadomość
fajnie że trafiłam na ten wątek, bo jestem bardzo blisko swojej pierwszej depilacji laserowej, chce zacząć od pach. Jestem z Wrocławia i w planach miałam depilację w salonie na ulicy Grunwaldzkiej, ale z tego co widzę ( a jest tam laser IPL jeżeli dobrze zapamiętałam, bo dopiero tutaj się uświadomiłam że są różne rodzaje) nie jest on taki skuteczny... A mi zależy aby pozbyć się włosków definitywnie z tego miejsca, zaraz się wezmę za czytanie wątku.
co, bedzie mniej kasy na perfumy?

Testery NIE SĄ silniejsze niż nietestery!

W SP, Rossmannie, Naturze i inszych takich sprzedawane są ORYGINAŁY!

Sprawdź tutaj czy nosisz dobrze dobrany stanik!!
mikroREKLAMA
Szukamy lekkiego wózka inwalidzkiego dla pani Edwardy - informacje w linku - zajrzyj proszę!

Ta reklama pokazywana jest pod 16 760 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
siarka40 jest offline  
Stary 2011-04-09, 20:47   #3272
201606201234
Konto usunięte

Cytat:
Napisane przez siarka40 Pokaż wiadomość
co, bedzie mniej kasy na perfumy?
no niestety po zakupach na LuckyScent będzie "odwyk"
201606201234 jest offline  
Stary 2011-04-10, 00:34   #3273
Beatkak3
Przyczajenie

Dziewczyny prawda jest taka że musi to być profesjonalnie wykonana usługa przez profesjonalistów. Nie ważne czy to są zęby czy depilacja Ja chodziłam swojego czasu do Proderm w Gdyni i jestem ogromnie zadowolona nic nie odrasta i nie wiem może to subiektywnie ale też dużo i bardzo nie bolało.
Beatkak3 jest offline  
Stary 2011-04-10, 08:58   #3274
Madeira1987
Raczkowanie

Mam pytanie. Wykonywalam depilacje laserowa ud i łydek w dwoch roznych salonach (bo ceny). W jednym, przy łydkach kosmetyczka przykładała koncowke lasera do skory kawalek po kawalku. W drugim, przy depilacji ud, kosmetyczka narysowala na skorze male kwadraty i 'jeździła' koncowka lasera po skorze. Czy to ma jakies znaczenie? Czy w obu przypadkach depilacja bedzie tak samo skuteczna??
Madeira1987 jest offline  
Stary 2011-04-10, 09:45   #3275
chaz00
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Madeira1987 Pokaż wiadomość
Mam pytanie. Wykonywalam depilacje laserowa ud i łydek w dwoch roznych salonach (bo ceny). W jednym, przy łydkach kosmetyczka przykładała koncowke lasera do skory kawalek po kawalku. W drugim, przy depilacji ud, kosmetyczka narysowala na skorze male kwadraty i 'jeździła' koncowka lasera po skorze. Czy to ma jakies znaczenie? Czy w obu przypadkach depilacja bedzie tak samo skuteczna??
pewnie zalezy od typu lasera, ale ja slyszalem ze dociskanie kawalek po kawalku jest lepsze.
chaz00 jest offline  
Stary 2011-04-10, 10:12   #3276
Madeira1987
Raczkowanie

Hmm... no to poczekamy na efekty. (Oba zabiegi byly wykonywane LS)
Madeira1987 jest offline  
Stary 2011-04-10, 16:11   #3277
Katka_krk
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez Madeira1987 Pokaż wiadomość
Rysowanie kwadratów służy do tego aby zrobić dokładniej depilację. Na dużych obszarach jak łydki, uda czy plecy można się łatwo pogubić a tak to wiadomo gdzie już było robione (nie u każdego zaraz po strzałach laserem widać zaczerwienienie, obrzęk itp.)

Katka_krk jest offline  
Stary 2011-04-10, 21:19   #3278
celka2000
Zakorzenienie

ja mam jutro sesje na pachy/bikini/wasik... Juz sie boje... Pamietam jak to boli, wrr. I jeszcze po ostatnim na lydkach mi 2 male blizny zostaly.

Ja robie na laserze z RF, wiec jestem cala usmarowana zelem i babka twierdzi, ze jak leci i pstryka to widzi linie na tym zelu i nie musi nic malowac. Tylko dzieli lydki na 2 lub 4 czesci.
I ostatnio na lydkach robila mi "autometem" czyli leciala linia po linii a to jej samo pstrykalo.
Ale bikini i mniejsze czesci robi bez automatu, czyli punkt po punkcie.
Trzymajcie kciuki za jutrzejsza wizyte
A w srode robie uda + kolana LS duetem.
celka2000 jest offline  
Stary 2011-04-11, 20:13   #3279
celka2000
Zakorzenienie

doberek. Jestem juz po. Tak sie jakos bardzo stresowalam tym razem (choc to trzeci zabieg). Pewnie po tym poparzebiu ostatnim.
I dzis bardzo mile zaskoczenie! Mialam bikini i pachy robione duuuzo wieksza moca niz ostatnio. Juz nie pamietam jak bylo ostatnio dokladnie ale jakos pachy rzedu 38/40 a teraz jakos 46, a bikini juz 48/50. Takze roznica znaczna. Wasik ta sama moca i jak zwykle sie poryczalam (to raczej nie przez bol, ale swiatlo, stres, nie wiem).
I jeszcze gratis pani mi palce u stop zrobila. Na palcach nic nie czulam.
Ale dzis babka mi zupelnie inaczej robila. Przykladala punkt po punkcie i za kazdym strzalem byla przerwa. Jak mnie przestawal jeden punkt piec, to strzelala dopiero drugi punkt. Duzo lepsza metoda jesli chodzi o bikini i pachy. I tak mocniej dociskala. Wczesniej to tak bardziej powierzchniowo leciala i szybciej.
Generalnie moja wrazliwosc na bol dzisiaj byla duzo nizsza. Albo to tez efekt tego, ze to juz trzeci zabieg. W srode mam uda na LS duecie - mam nadzieje, ze wrazliowsc na bol pozostanie na niskim poziomie...
Dzis jestem zadowolona z siebie

Ale zaczelam sie jednak nad jedna rzecza zastanawiac... Czy oby ten moj elos nie jest lepsza metoda niz LS. Owszem takich laserow nie ma wiecej i stad pewnie duza wiekszosc to zwolennicy LSa, ale ten laser jakby nie patrzec powstal pozniej i ma dodatkowo radiacje. (jest to opatentowane przez firme Syneron, stad zaden inny laser diodowy nie posiada radiacji). Co (nie wiem czy ufac obietnicom czy nie) - pozwala usuwac jasne wlosy.
Mam poczucie, ze babka ktora robi mi zabiegi, wcale mnie nie zacheca do nich bardzo. Nie zachwala, sama mowi, ze testuje na sobie dopiero.
Ale tez mnie przekonuje, ze wlasnie ta radiacja wplywa na lepsze usuwanie wlosa, bo podgrzewa cebulki. I ze bez radiacji nie ma szans usunac jasnych wlosow. Ale tez twierdzi, ze np. zeby usunac wlosy z moich ud (z gory) to trzeba by z 9 zabiegow. Ciekawe co mi powie w srode pani dermatolog w Dermedzie (LS duet). Ale po tym co mi powiedziala dzis babka, nie wierze, ze LS sobie z tymi wlosami poradzi. Sa baaardzo jasne (blond nieal), a moja skora raczej jest oliwkowa.
Czy ktoras z Was ma moze jakies doswiadczenie zwiazane z elosem (Syneron E-laser)?
Moze ktoras bardziej doswiadczona jest mi w stanie wyjasnic jak on sie ma do LS dueta?
Jakby nie patrzec LS nie mierzy nagrzewania sie skory.
Az jestem ciekawa jak takie zabiegi wygladaja. Skad wiadomo, ze moc jest dobrze dobrana??? U mnie babka zczytuje poziom nagrzania skory i wie, ze np. 9 jest juz sporo i nie bedzie podwyzszac, zeby nie poparzyc. itd...help.

Edytowane przez celka2000
Czas edycji: 2011-04-11 o 20:19
celka2000 jest offline  
Stary 2011-04-11, 20:55   #3280
Mary_Q
Zakorzenienie

hej hej

wybieram sie na Light Sheer Duet

czy jest ktos kto moze potwierdzic,ze ten laser jest najlepszy?

i czy mozecie spojrzec na www salonu do ktorego chce isc?Maja b niskie ceny,ale z tego co czytalam jedna wizazanka "onyks" chodzi tam do tego salonu,niestety od 26 marca nie byla na wizazu

moze ktos jeszcze korzystal z tych uslug?

wiem,ze wazne jest,zeby nie nabrac sie na cene ale hmm to i cena i sprzet i robia lekarze wiec co doradzacie?Warto tam isc?

http://www.elderm.pl/
Mary_Q jest offline  
Stary 2011-04-11, 22:54   #3281
Marynia19
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez celka2000 Pokaż wiadomość
doberek. Jestem juz po. Tak sie jakos bardzo stresowalam tym razem (choc to trzeci zabieg). Pewnie po tym poparzebiu ostatnim.
I dzis bardzo mile zaskoczenie! Mialam bikini i pachy robione duuuzo wieksza moca niz ostatnio. Juz nie pamietam jak bylo ostatnio dokladnie ale jakos pachy rzedu 38/40 a teraz jakos 46, a bikini juz 48/50. Takze roznica znaczna. Wasik ta sama moca i jak zwykle sie poryczalam (to raczej nie przez bol, ale swiatlo, stres, nie wiem).
I jeszcze gratis pani mi palce u stop zrobila. Na palcach nic nie czulam.
Ale dzis babka mi zupelnie inaczej robila. Przykladala punkt po punkcie i za kazdym strzalem byla przerwa. Jak mnie przestawal jeden punkt piec, to strzelala dopiero drugi punkt. Duzo lepsza metoda jesli chodzi o bikini i pachy. I tak mocniej dociskala. Wczesniej to tak bardziej powierzchniowo leciala i szybciej.
Generalnie moja wrazliwosc na bol dzisiaj byla duzo nizsza. Albo to tez efekt tego, ze to juz trzeci zabieg. W srode mam uda na LS duecie - mam nadzieje, ze wrazliowsc na bol pozostanie na niskim poziomie...
Dzis jestem zadowolona z siebie

Ale zaczelam sie jednak nad jedna rzecza zastanawiac... Czy oby ten moj elos nie jest lepsza metoda niz LS. Owszem takich laserow nie ma wiecej i stad pewnie duza wiekszosc to zwolennicy LSa, ale ten laser jakby nie patrzec powstal pozniej i ma dodatkowo radiacje. (jest to opatentowane przez firme Syneron, stad zaden inny laser diodowy nie posiada radiacji). Co (nie wiem czy ufac obietnicom czy nie) - pozwala usuwac jasne wlosy.
Mam poczucie, ze babka ktora robi mi zabiegi, wcale mnie nie zacheca do nich bardzo. Nie zachwala, sama mowi, ze testuje na sobie dopiero.
Ale tez mnie przekonuje, ze wlasnie ta radiacja wplywa na lepsze usuwanie wlosa, bo podgrzewa cebulki. I ze bez radiacji nie ma szans usunac jasnych wlosow. Ale tez twierdzi, ze np. zeby usunac wlosy z moich ud (z gory) to trzeba by z 9 zabiegow. Ciekawe co mi powie w srode pani dermatolog w Dermedzie (LS duet). Ale po tym co mi powiedziala dzis babka, nie wierze, ze LS sobie z tymi wlosami poradzi. Sa baaardzo jasne (blond nieal), a moja skora raczej jest oliwkowa.
Czy ktoras z Was ma moze jakies doswiadczenie zwiazane z elosem (Syneron E-laser)?
Moze ktoras bardziej doswiadczona jest mi w stanie wyjasnic jak on sie ma do LS dueta?
Jakby nie patrzec LS nie mierzy nagrzewania sie skory.
Az jestem ciekawa jak takie zabiegi wygladaja. Skad wiadomo, ze moc jest dobrze dobrana??? U mnie babka zczytuje poziom nagrzania skory i wie, ze np. 9 jest juz sporo i nie bedzie podwyzszac, zeby nie poparzyc. itd...help.
A jak Twoje wrażenia? Dużo mniej masz włosów na łydkach?
bo ja dalej nie wiem co robić czy przerzucić się na dueta czy zostać przy Elosie :/
Marynia19 jest offline  
Stary 2011-04-12, 08:46   #3282
iivii
Raczkowanie

No i pierwszy LS Duet mam już za sobą - fajnie było
Byłam w Dermedzie na paszkach. Jestem mile zaskoczona. Ból minimalny , nawet nie ból tylko takie ukłucia. Czuć było spalone włosy. Fajnie zasysała ta końcówka . Zabiega jak na moje oko wykonany dokładnie, bez pośpiechu.
Mam tylko jedno pytanie. Moje włoski są ciemne a skóra dość jasna. Pani robiła mi mocą 7. Czy to nie mało ?
iivii jest offline  
Stary 2011-04-12, 09:06   #3283
Dorix
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez iivii Pokaż wiadomość
Byłam w Dermedzie na paszkach. Jestem mile zaskoczona. Ból minimalny , nawet nie ból tylko takie ukłucia. Czuć było spalone włosy. Fajnie zasysała ta końcówka . Zabiega jak na moje oko wykonany dokładnie, bez pośpiechu.
Mam tylko jedno pytanie. Moje włoski są ciemne a skóra dość jasna. Pani robiła mi mocą 7. Czy to nie mało ?

Malutko, ja za pierwszym i drugim razem miałam moc 11. Przy tym ustawieniu czułam już ból, ale dało się wytrzymać. Wcześniej pani zrobiła próbę i dzięki temu wiedziała, że bez problemu mogę mieć wyższą moc.
Dorix jest offline  
Stary 2011-04-12, 13:02   #3284
celka2000
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez iivii Pokaż wiadomość
ja ide jutro to zdam relacje. Ale na moj gust to nie mialo co Ciebie bolec jak mialas taka niska moc. Z tego co czytam to raczej sie wyzsze stosuje...
Ciekawe jak bedzie z rezultatami...

---------- Dopisano o 13:02 ---------- Poprzedni post napisano o 13:00 ----------

Cytat:
Napisane przez Marynia19 Pokaż wiadomość
A jak Twoje wrażenia? Dużo mniej masz włosów na łydkach?
bo ja dalej nie wiem co robić czy przerzucić się na dueta czy zostać przy Elosie :/
No wlasnie wczoraj babka oceniala moje lydki (2 zabiegi po) i sama byla zachwycona. Moim zdaniem jest ok. Zachwytu nie ma, bo ja od poczatku juz mialam placki bez wlosow. Ale generalnie wlosy sa mocno przerzedzone. Nie wiem - na moj gust 70-80% wypadlo. Ale to jest dopiero 4 tygodnie po 2 zabiegu, wiec maja prawo odrosnac jeszcze.

Czas edycji: 2011-04-12 o 13:03
celka2000 jest offline  
Stary 2011-04-12, 13:08   #3285
dzien dobry
Przyczajenie

7 to bardzo niewiele. Ja bikini (czyli bardzo wrażliwa strefa) miałam robione 9 w porywach do 10. Co prawda bolało niesamowicie, ale nie pozostały mi żadne strupki, poparzenia, a tym bardziej blizny. I już po pierwszym zabiegu efekt był rewelacyjny. Dodam, że skórę mam ciemną i nadwrażliwą. Zabieg był robione Light Sheer Duet w Ars Medice w Lublinie.
dzien dobry jest offline  
Stary 2011-04-12, 13:32   #3286
iivii
Raczkowanie

Cytat:
ja ide jutro to zdam relacje. Ale na moj gust to nie mialo co Ciebie bolec jak mialas taka niska moc. Z tego co czytam to raczej sie wyzsze stosuje...
Ciekawe jak bedzie z rezultatami...
Cytat:
Napisane przez dzien dobry Pokaż wiadomość
7 to bardzo niewiele. Ja bikini (czyli bardzo wrażliwa strefa) miałam robione 9 w porywach do 10. Co prawda bolało niesamowicie, ale nie pozostały mi żadne strupki, poparzenia, a tym bardziej blizny. I już po pierwszym zabiegu efekt był rewelacyjny. Dodam, że skórę mam ciemną i nadwrażliwą. Zabieg był robione Light Sheer Duet w Ars Medice w Lublinie.
No zobaczymy jakie będą efekty. Mam nadzieję, że coś tam wypadnie... i nie odrośnie
Następnym razem poproszę o większą moc.
iivii jest offline  
Stary 2011-04-13, 13:40   #3287
idgaf
Przyczajenie

cześć dziewczyny

Czytam ten wątek od jakiegoś czasu i w końcu zdecydowałam się dołączyć. Jestem po drugim zabiegu duetem (łydki, pachy, bikini) i tak jak po pierwszym byłam zachwycona, bo przez prawie miesiąc nie było widać ani kawałka włosów, a później wyrosło ich znacznie mniej niż przed zabiegiem, to teraz - po 4-5 dniach po drugim zabiegu - włosy już zaczynają rosnąć i w dodatku mam wrażenie, że jest ich więcej! Dodam jeszcze, że drugi zabieg był robiony większą mocą (oj bolało). Nie pamiętam, żeby któraś w Was miała taki problem (albo nieuważnie czytałam - więc proszę nie krzyczeć, jeśli już było ). Czy któraś z Was też tak miała i może mnie uspokoić, że te włosy wypadną??
idgaf jest offline  
Stary 2011-04-13, 14:16   #3288
celka2000
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez idgaf Pokaż wiadomość
cześć dziewczyny

Czytam ten wątek od jakiegoś czasu i w końcu zdecydowałam się dołączyć. Jestem po drugim zabiegu duetem (łydki, pachy, bikini) i tak jak po pierwszym byłam zachwycona, bo przez prawie miesiąc nie było widać ani kawałka włosów, a później wyrosło ich znacznie mniej niż przed zabiegiem, to teraz - po 4-5 dniach po drugim zabiegu - włosy już zaczynają rosnąć i w dodatku mam wrażenie, że jest ich więcej! Dodam jeszcze, że drugi zabieg był robiony większą mocą (oj bolało). Nie pamiętam, żeby któraś w Was miała taki problem (albo nieuważnie czytałam - więc proszę nie krzyczeć, jeśli już było ). Czy któraś z Was też tak miała i może mnie uspokoić, że te włosy wypadną??
pewnie, ze wypadna. Dlaczego mialyby nie wypasc Przez najblizsze 2-3 tygodnie powinny wypadac. Nie sadze, zeby nic sie nie zmienilo, jesli sila byla wyzsza, a poprzednio dzialalo.

.........
Ja mam dzis uda LS duetem w Dermedzie. Az jestem ciekawa...
celka2000 jest offline  
Stary 2011-04-13, 17:12   #3289
szprotka_mada
Wtajemniczenie

Hej.

Po jednorazowej przygodzie z IPL (pewnie jak większość skusiłam się na niego ze względu na cenę... a swoich spostrzeżeń opisywać nie będę, bo już nie jedna z Was pisała, że to jedno wielkie g***o) byłam dzisiaj na LS.
Robiłam głębsze bikini i pachwiny. Za całość zapłaciłam 450 zł (chyba normalnie, co?)- oczywiście najpierw pani dr spytała o obszar, obejrzała i podała cenę, a dopiero później robiła. Wyjechała też sporo na uda z czego jestem zadowolona, bo tam też mam ciemne grube sikuty. No i potraktowała moją "ścieżkę miłości", bo miałam kilka kłaczków.
Zabieg trwał 45-50 min, moc 37. Mimo, że byłam po Emli, to nie obyło się bez przykładania lodu. No i tak czy siak w niektórych miejscach to zaciskałam zęby... Już się boję co będzie na następnym zabiegu przy większej mocy...

Aha- może kogoś to zainteresuje. Łuszczyca nie jest jako tako przeciwwskazaniem. No chyba, że ma się łuski w miejscu, które chce się poddać depilacji. Poza tym choroba ta nijak ma się do lasera

Kubuś

ex-aparatka
góra- 30.06.10- 17.11.11
dół- 01.09.10- 26.08.11

koszt leczenia- 6225 zł

Edytowane przez szprotka_mada
Czas edycji: 2011-04-13 o 17:17
szprotka_mada jest offline  
Stary 2011-04-13, 18:56   #3290
celka2000
Zakorzenienie

doberek. Bylam dzis w Dermedzie (LS duet) i ...... stracilam 60zl na wizyte kwalifikacyjna u dermatologa (jest wymagana przed pierwszym zabiegiem).
Powod? NIE ZOSTALAM ZAKWALIFIKOWANA DO ZABIEGU!

Powodow bylo kilka:
1. Skora wysuszona. Moge ew. nawilzac jakims emolientem i wrocic za 3 dni, ale...
2. Mam ciemna skore! Babka powiedziala, ze boi sie, ze mi poparzy skore. Ale...
3. I tak prawdopodbnie niewiele zabieg pomoze, bo wlosy sa cienkie i jasne (wiekszosc nie ma melaniny!-tak powiedziala dermatolog, a pozniej kosmetyczka wykonujaca zabiegi).
Co najwyzej moze mi depilowac tylko troche tylu ud i bok, ewentualnie na moja odpowiedzialnosc kolana. Ale sie boi, ze mnie poparzy, bo mam ciemna skore!

I dowiedzialam sie kilka innych ciekawostek...
Powiedzialam pani, ze przeciez moje lydki wygladaja identycznie, a wynik po 2 zabiegach elosem moze sobie zobaczyc. Obie ORZEKLY, ze owlosienie znaczaco przerzedzone.
Ale:
1. Na pewno nie ma czegos takiego jak diodowy + radiacja (ja takim robie). No coz, ale go nie ma... Wiec sobie wymyslilam...
2. Na pewno po 6 miesiacach WSZYSTKO mi odrosnie!

Babka mi mowila, ze mowi mi to wszystko szczerze, ze nie ma szans usunac wlosow z przodu ud, z boku, z kolan itd... Ze przeciez moze mnie naciagac na kase, ale tego nie chce.

I teraz sie pytam?! To jakim cudem babka w Laserique robi mi te zabiegi??? To jakim cudem one dzialaja???
Moze ten elos jest faktycznie lepszy od LSa? A moze mi wszystko naparwde odrosnie po jakims czasie, tak jak to jest po IPLu....
(choc jak sie kosmetyczka dowiedziala, ze tak wygladaja moje lydki po 4 tygodniach - to stwierdzila, ze jest szansa, ze jednak moj elos zadziala)...
Do Dermedu nie wroce juz na pewno.

Czas edycji: 2011-04-13 o 19:05
celka2000 jest offline  
Stary 2011-04-13, 19:05   #3291
Mary_Q
Zakorzenienie

no nie ;/

teraz to ja sie boje przed moja jutrzejsza wizyta ;/

bo wizyta platna jesli nie zdecyduje sie i nie wykonam chociaz jednego zabiegu,czyli jak sie nie zakfalifikuje to strace ok 100 zl ;/

czy przy lekach przeciwdepresyjnych i problemach z hormonami ten laser mozna zrobic i czy w ogole cos pomoze? ehhh wybieram sie na LS Duet

a tak w ogole to ktos kiedys gdzies na wizazu pisalniestety nie pamietam kto ani w jakim watku,ze ma swoj laser do epilacji w domu i ze dziala,to moze juz w to kase wsadzic?
ehh ;(
Mary_Q jest offline  
Stary 2011-04-13, 19:37   #3292
celka2000
Zakorzenienie

Mary - ja tam sie moze nie znam, ale cos mi sie wydaje, ze jak powiesz, ze masz problem z hormonami i bierzesz leki przeciwdepresyjne - to moga Ciebie nie zakwalifikowac do zabiegu. Ale moge sie mylic. W sumie babka pytala o padaczke, cukrzyce, leki swiatlo-uczulajace, rozrusznik serca, antybiotyki, ziola, kremy, itp...
celka2000 jest offline  
Stary 2011-04-13, 20:35   #3293
kalae
Rozeznanie

o hormonach mowic nie musisz, ale te depresyjne hmm, popatrz w ulotce czy nie ma przeciwskazań do nasłoneczniania/ opalania itd. jesli nie ma, to uwazam ze ok bedzie.

pytaja jeszcze o ciąże, i o ostatnie opalania. Ale to zależy od salonu tez.

ponadto mozesz poporstu zadzwonic przed wizyta i zapytac czy takie leki sa przeciwskazaniem, jesli powiedza ze tak poprostu odwolasz ta probe, nigdzie nie pojdziesz i nie stracisz pieniedzy.

---------- Dopisano o 20:35 ---------- Poprzedni post napisano o 20:29 ----------

jesli Twoim problemem sa hormony i na ich podstawie masz nadmierne owlosienie, to troche pomoze, przezedzi itd. to tez zalezy od wlosa, bo jesli jest "normalny' w odpowiedniej fazie wzrostu to zostanie usuniety, jesli jest "hormonalny' to moze byc jasniejszy, albo odrosnac za rok.

Ciezko to tak jednoznacznie stwierdzić.

Laser ponadto nie usuwa 100%owlosienia nigdy i nikomu

Edytowane przez kalae
Czas edycji: 2011-04-13 o 20:32
kalae jest offline  
Stary 2011-04-13, 21:00   #3294
Gobo
Raczkowanie

Cytat:
I teraz sie pytam?! To jakim cudem babka w Laserique robi mi te zabiegi??? To jakim cudem one dzialaja???
Moze ten elos jest faktycznie lepszy od LSa? A moze mi wszystko naparwde odrosnie po jakims czasie, tak jak to jest po IPLu....
(choc jak sie kosmetyczka dowiedziala, ze tak wygladaja moje lydki po 4 tygodniach - to stwierdzila, ze jest szansa, ze jednak moj elos zadziala)...
Do Dermedu nie wroce juz na pewno.
Moim zdaniem to co opisałaś świadczy o Dermedzie zupełnie coś innego niż Ty wywynioskowałaś.
Depilacja skóry ciemnej (i słabych włosów) to próba pogodzenia ognia i wody... nie ma dobrego wyjścia.
Oczywiście można taką osobę depilować na słabych parametrach (żeby nie poparzyć skóry), ale depilacja nie będzie trwała (permanentna) a jedynie czasowa (nie osiągniemy odpowiedzniej temperatury w mieszku włosowym) polagać ona będzie jedynie na wypadnięciu włosów na jakiś czas.
Dobry gabinet który chce mieć zadowolonych klenów "nie lubi" depilowac takich osób... bo po roku przyjdą i powiedzą, że są niezadowolone (nie będą polecać go swoim znajomym).

Natomiast inny gabinet któremu nie zależy co klient będzie myślał za rok "bierze wszystko"... ale żeby nie narobić sobie problemu z poparzeniami musi schodzić oczywiście z parametrami (skutecznością).

Reasumując... to co zrobili w Dermedzie świadczy o ich profesjonalizmie. Powinnaś się cieszyć, że nie chcieli cię naciągać na wielokrotość tych 60 złotych.
pzdr

Edytowane przez Gobo
Czas edycji: 2011-04-13 o 21:05
Gobo jest offline  
Stary 2011-04-13, 21:52   #3295
celka2000
Zakorzenienie

Gobo - hej! Ale ja sie wlasnie czuje naciagnieta na te 60zl, bo to moglam sie dowiedziec niemalze przez telefon. Albo pani w recepcji mogla mi powiedziec widzac moja "ciemniejsza" skore. (zeby nie bylo nie jestem jakas mulatka). Zwlaszcza, ze ocena mojej skory zajela im jakies 10 sekund. Sztuka dla sztuki - caly ten wywiad itd.
W kazdym razie babka w salonie, w ktorym sie depiluje, robi to z dosc duza moca (w porownaniu z innymi klientkami). Aczkolwiek nie wiem jakie beda rezultaty ostateczne i niestety moze sie okazac, ze wlosy odrosna. Tego sie wlasnie boje.
celka2000 jest offline  
Stary 2011-04-13, 22:50   #3296
Marynia19
Raczkowanie

Cytat:
Gobo - hej! Ale ja sie wlasnie czuje naciagnieta na te 60zl, bo to moglam sie dowiedziec niemalze przez telefon. Albo pani w recepcji mogla mi powiedziec widzac moja "ciemniejsza" skore. (zeby nie bylo nie jestem jakas mulatka). Zwlaszcza, ze ocena mojej skory zajela im jakies 10 sekund. Sztuka dla sztuki - caly ten wywiad itd.
W kazdym razie babka w salonie, w ktorym sie depiluje, robi to z dosc duza moca (w porownaniu z innymi klientkami). Aczkolwiek nie wiem jakie beda rezultaty ostateczne i niestety moze sie okazac, ze wlosy odrosna. Tego sie wlasnie boje.
No pieknie,
to teraz ja sie zaczynam denerwować. Jutro ide na Elos. I teraz nie wiem. Bo jak mam wydać 400zł i ma mi odrosnąć to chyba zrezygnuję... :/

ale chyba ta pani co robi elosem to sama mi mowila ze sobie robila lydki, jutro spytam jej sie albo powiem zeby mi pokazala.
Myślałam żeby iśc do tego dermedu ale teraz to już nie wiem czy nie mam za ciemnej skóry :/

Edytowane przez Marynia19
Czas edycji: 2011-04-13 o 22:52
Marynia19 jest offline  
Stary 2011-04-14, 08:23   #3297
celka2000
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Marynia19 Pokaż wiadomość
No pieknie,
to teraz ja sie zaczynam denerwować. Jutro ide na Elos. I teraz nie wiem. Bo jak mam wydać 400zł i ma mi odrosnąć to chyba zrezygnuję... :/

ale chyba ta pani co robi elosem to sama mi mowila ze sobie robila lydki, jutro spytam jej sie albo powiem zeby mi pokazala.
Myślałam żeby iśc do tego dermedu ale teraz to już nie wiem czy nie mam za ciemnej skóry :/
Tak, ta babka w laserique sama sie depiluje. Pokazywala mi nawet swoje efekty na bikini (wowczas bodajze po drugim zabiegu) i faktycznie u niej wynik byl niezly. (zreszta u mnie chyba tez efekt niezly). Lydki ostatnio robila trzeci raz. Ona testuje na sobie Ten gab inet jest stosunkowo nowy, wiec ona tez nie skonczyla jeszcze zabiegow, wiec nie wiadomo jakie beda efekty ostateczne. Zreszta sama nigdy nie wychwala pod niebiosa, bo ma rowniez obawy. Po prostu ona nie jest wlascicielka i z nia mozna szczerze porozmawiac (nie wymysla, nie bazuje na ulotkach, w ktorych pisza, ze usuwa wszystkie wlosy, nawet blond, rude itp).

Sprawdz dokladnie z jaka moca Ci robi! Tam na wyswietlaczu jest kilka wartosci. Pierwsza z gory oznacza poziom swiatla, gruga poziom radiacji. Pozniej liczba strzelonych impulsow. A ostatnia pozycja to poziom nagrzewania skory. Dobrze, jakbys zapamietala te dwie piersze.
Wloski na pewno Ci wypadna (chocby czesciowo), tylko pytanie, czy nie odrosna.... Ciezko powiedziec, bo ten laser w sumie jest nowym rozwiazaniem. Ja wierze, ze bedzie ok. Zreszta ta babka wczoraj z Dermedu stwierdzila, ze jesli moje lydki tak wygladaja 4 tygodnie po 2 zabiegu - to calkiem niezle.

..........
Sama zaczelam sie przygladac moim lydkom... To musze Ci powiedziec, ze sa w takim stanie, ze w sumie nie musialabym ich juz golic. Widac tylko takie jasne wloski, ciemnych jest malutko.Praktycznie na mojej ciemnej skorze to juz nie rzucaja sie w oczy. Psychicznie od poczatku nastawialam sie na 5 zabiegow. Ale jak tam patrze na te moje lydki, to mysle, ze jeszcze 1 zabieg i moze sobie podaruje. Oczywiscie zakladajac, ze te wlosy nie wyrosna nagle. Aczkolwiek pewnie jeszcze wyrosna i na razie sa w fazie uspienia, wiec nie mam co sie cieszyc. Jakby mi taki efekt pozostal na stale - to bym bylam przeszczesliwa.
No ale na nogach to trzeba sie liczyc, ze wlosy moga wyrastac chyba nawet kilka miesiecy (?)...

Niebawem zdam relacje jak tam moje bikini/pachy/wasik po trzecim zabiegu. Na razie czekam na odrastanie i wypadanie wloskow. W sumie na pachach po drugim zabiegu (tuz przed trzecim) mialam tak moze z 40% wloskow. Na bikini podobnie. Wasika nie ocenie, bo wloskow ciemnych w ogole bylo malo od poczatku, wiec tu pewnie tzreba bedzie duzo tych zabiegow wykonac.
No ale nie sztuka oceniac pomiedzy zabiegami. Wazny jest efekt koncowy po kilku miesiacach od zakonczenia. Bo podobno w IPLu tez wlosy wypadaja, tylko ze zabiegi sa na tyle czesto (przykladowo co 4 tyg), ze nie mozna zauwazyc, ze odrastaja.

Czas edycji: 2011-04-14 o 08:36
celka2000 jest offline  
Stary 2011-04-14, 12:26   #3298
Marynia19
Raczkowanie

Cytat:
Tak, ta babka w laserique sama sie depiluje. Pokazywala mi nawet swoje efekty na bikini (wowczas bodajze po drugim zabiegu) i faktycznie u niej wynik byl niezly. (zreszta u mnie chyba tez efekt niezly). Lydki ostatnio robila trzeci raz. Ona testuje na sobie Ten gab inet jest stosunkowo nowy, wiec ona tez nie skonczyla jeszcze zabiegow, wiec nie wiadomo jakie beda efekty ostateczne. Zreszta sama nigdy nie wychwala pod niebiosa, bo ma rowniez obawy. Po prostu ona nie jest wlascicielka i z nia mozna szczerze porozmawiac (nie wymysla, nie bazuje na ulotkach, w ktorych pisza, ze usuwa wszystkie wlosy, nawet blond, rude itp).

Sprawdz dokladnie z jaka moca Ci robi! Tam na wyswietlaczu jest kilka wartosci. Pierwsza z gory oznacza poziom swiatla, gruga poziom radiacji. Pozniej liczba strzelonych impulsow. A ostatnia pozycja to poziom nagrzewania skory. Dobrze, jakbys zapamietala te dwie piersze.
Wloski na pewno Ci wypadna (chocby czesciowo), tylko pytanie, czy nie odrosna.... Ciezko powiedziec, bo ten laser w sumie jest nowym rozwiazaniem. Ja wierze, ze bedzie ok. Zreszta ta babka wczoraj z Dermedu stwierdzila, ze jesli moje lydki tak wygladaja 4 tygodnie po 2 zabiegu - to calkiem niezle.

..........
Sama zaczelam sie przygladac moim lydkom... To musze Ci powiedziec, ze sa w takim stanie, ze w sumie nie musialabym ich juz golic. Widac tylko takie jasne wloski, ciemnych jest malutko.Praktycznie na mojej ciemnej skorze to juz nie rzucaja sie w oczy. Psychicznie od poczatku nastawialam sie na 5 zabiegow. Ale jak tam patrze na te moje lydki, to mysle, ze jeszcze 1 zabieg i moze sobie podaruje. Oczywiscie zakladajac, ze te wlosy nie wyrosna nagle. Aczkolwiek pewnie jeszcze wyrosna i na razie sa w fazie uspienia, wiec nie mam co sie cieszyc. Jakby mi taki efekt pozostal na stale - to bym bylam przeszczesliwa.
No ale na nogach to trzeba sie liczyc, ze wlosy moga wyrastac chyba nawet kilka miesiecy (?)...

Niebawem zdam relacje jak tam moje bikini/pachy/wasik po trzecim zabiegu. Na razie czekam na odrastanie i wypadanie wloskow. W sumie na pachach po drugim zabiegu (tuz przed trzecim) mialam tak moze z 40% wloskow. Na bikini podobnie. Wasika nie ocenie, bo wloskow ciemnych w ogole bylo malo od poczatku, wiec tu pewnie tzreba bedzie duzo tych zabiegow wykonac.
No ale nie sztuka oceniac pomiedzy zabiegami. Wazny jest efekt koncowy po kilku miesiacach od zakonczenia. Bo podobno w IPLu tez wlosy wypadaja, tylko ze zabiegi sa na tyle czesto (przykladowo co 4 tyg), ze nie mozna zauwazyc, ze odrastaja.

Byłam dziś na łydkach. Niestety nie patrzyłam na to jaka moc ale pani powiedziała że 44 chyba mniejsza niż ostatnio bo coś mnie bolało, może przez to że okres mam.

Było bardzo miło. Zobaczymy jak to bedzie. Ale na razie sama obsługa mi się podoba.
Marynia19 jest offline  
Stary 2011-04-15, 10:02   #3299
kaskaj24
Rozeznanie

Jest grupon na IPL w Szczecinie

299 zł zamiast 1250 zł za serię 5 lub 3 epilacji IPL lub 3 zabiegi na twarz w Studio Urody Beata Krajnik

Była któraś z Was w tym studiu na depilacji? Ja zamiarzam się zdecydować i jestem mega przeszczęsliwa
  • UCZĘ SIĘ GOTOWAĆ
  • PRZYSZŁA PANI KOSMETOLOG
kaskaj24 jest offline  
Stary 2011-04-15, 10:37   #3300
Marynia19
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez kaskaj24 Pokaż wiadomość
Jest grupon na IPL w Szczecinie

299 zł zamiast 1250 zł za serię 5 lub 3 epilacji IPL lub 3 zabiegi na twarz w Studio Urody Beata Krajnik

Była któraś z Was w tym studiu na depilacji? Ja zamiarzam się zdecydować i jestem mega przeszczęsliwa
mi by na ipl bylo szkoda kasy a przede wszystkim tego bólu jak wszystko odrośnie.... Za dużo jest złych opinii żeby się zdecydować przynajmniej jak dla mnie.

czekam na jakieś grupony we wro
Marynia19 jest offline  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości