Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - Strona 114 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2011-05-10, 18:22   #3391
mawis
Zadomowienie

Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość
nie bede wdawala sie w bezsensowne dyskusje skoro na watku nie znalazlas info dot salonu ( a domyslam sie ze nie zadalas sobie trudu zapoznania sie z trescia forum ) to widocznie nikt nie ma doswiadczenia w kwestii tego salonu. Jesli umiejetnosc uzywania poprawnej polszczyzny oraz korzystania z wyszukiwarki jest ci obca to daruj sobie pisanie
Cytat:
Napisane przez dziki_udziec Pokaż wiadomość
effa_j: Jesteś bardzo zabawna. Naprawdę
effa_j po pierwsze to jak wyżej i dodam, że jesteś bardzo niegrzeczna,

po drugie nie ma zadnych opinii o tym salonie, bo sama szukałam,

po trzecie - pogrubione dotyczy także Ciebie, bo sama niedawno zawracałaś mi głowę na PW pytaniami o Revision i swoimi przemyśleniami - wtedy nie chciało się samej poszukać, a kogoś za to ganisz? dziwne

mawis jest offline  
Stary 2011-05-10, 20:11   #3392
effa_j
Wtajemniczenie

Wpisy w blogu: 1

Cytat:
Napisane przez mawis Pokaż wiadomość
effa_j po pierwsze to jak wyżej i dodam, że jesteś bardzo niegrzeczna,

po drugie nie ma zadnych opinii o tym salonie, bo sama szukałam,

po trzecie - pogrubione dotyczy także Ciebie, bo sama niedawno zawracałaś mi głowę na PW pytaniami o Revision i swoimi przemyśleniami - wtedy nie chciało się samej poszukać, a kogoś za to ganisz? dziwne
ad.1 oceniajac czyjes zachowanie przyjrzyj sie najpierw swoim postom , nie wydaje mi sie zeby ton w jakim sie wypowiadasz byl zawsze super mily
ad. 2 tez szukalam
ad.3 skoro "zawracalam ci glowe" to moglas zignorowac moja wiadomosc,zyjemy w wolnym kraju nikt cie nie zmuszal, zeby odp. Chcialam dowiedziec sie szczegolow o salonie, pisalam pw zeby nie zasmiecac watku. To tyle.
effa_j jest offline  
Stary 2011-05-10, 20:28   #3393
TmargoT
Zakorzenienie

dajcie spokój dziewczyny.piszcie sobie na PW swoje przemyślenia

Edytowane przez TmargoT
Czas edycji: 2011-05-10 o 20:29
TmargoT jest offline  
Stary 2011-05-11, 10:05   #3394
ingemona
Raczkowanie

Hej Dziewczyny.
Poradzcie co mam robic by uniknac i w miare mozliwosci pozbyc sie czarnych kropek po wlosach, ktore juz nie odrastaja. Chodzi mi o bikini.
Naprawde zadna za Was nie miala takich problemow po depilacji?
ingemona jest offline  
Stary 2011-05-11, 14:32   #3395
TmargoT
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez ingemona Pokaż wiadomość
Hej Dziewczyny.
Poradzcie co mam robic by uniknac i w miare mozliwosci pozbyc sie czarnych kropek po wlosach, ktore juz nie odrastaja. Chodzi mi o bikini.
Naprawde zadna za Was nie miala takich problemow po depilacji?
one z czasem wypadną.z czasem to około miesiąca,kiedy nie zauwazysz kropek
ja między czasie dłubałam pensetą,lub po ciepłej kapieli przecierałam gąbką robiąc mini peeling
TmargoT jest offline  
Stary 2011-05-11, 16:42   #3396
mawis
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość
ad.1 oceniajac czyjes zachowanie przyjrzyj sie najpierw swoim postom , nie wydaje mi sie zeby ton w jakim sie wypowiadasz byl zawsze super mily
ad. 2 tez szukalam
ad.3 skoro "zawracalam ci glowe" to moglas zignorowac moja wiadomosc,zyjemy w wolnym kraju nikt cie nie zmuszal, zeby odp. Chcialam dowiedziec sie szczegolow o salonie, pisalam pw zeby nie zasmiecac watku. To tyle.
1. nie jesteś moderatorem, więc daruj sobie połajanki
3. wtf? ależ wątek właśnie jest od dzielenia się opiniami, to co miałam do powiedzenia obwieściłam publicznie, więc nie wiem po cholerę do mnie pisałaś, trzeba było sobie POSZUKAĆ informacji o salonie tak jak to polecasz innym

EOT - nie wysilaj się z odpowiedzią, bo że tak polecę cytatem "koń jaki, jest każdy widzi"

żeby nie był całkowity offtop - po 5 tygodniach od 2 razu na łydkach mam 3 włoski na krzyż - w trakcie tego drugiego zabiegu na dużych obszarach nie czułam bólu - babeczka stwierdziła, że mieszki włosowe są puste i to dlatego - faktycznie w tych miejscach włosy nie odrastają już po 1 zabiegu (3 miesiące temu)

po pierwszym razie po tym samym czasie miałam już fest kłaka - mogę się już cieszyć, że 3 razy wystarczą? ile przeciętnie zabiegów potrzeba (salon twierdzi, że 6, ale jestem ciekawa czy jest możliwy trwały efekt po mniejszej ilości)

mawis jest offline  
Stary 2011-05-11, 19:19   #3397
domkosz
Przyczajenie

witam,
jestem po 3 zabiegu depilacji laserowej na brzuch, efekty były fajne tak mi się wydawało do ostatniego zabiegu, teraz jakby tych włosków więcej. Mam pytanie czy suplementy wzmacniające włosy na głowie mają wpływ na depilacje laserową?
domkosz jest offline  
Stary 2011-05-11, 19:45   #3398
chyży
Raczkowanie

witam po dłuższej przerwie - sytuacje mam patową - minęły ponad 3 miesiące od ostaniego zabiegu Duetem na nogi i 7 tygodni od zabiegu na ramiona i tors - tak słabych efektów nie potrafię wytłumaczyć inaczej jak zaburzeniami hormonalnymi w moim organiźmie

przypomnę, że nogi miałem robione 2x zwykłym LS i 2X DUET, przedramiona 12xLS (!) i 5 X DUET, tors 3x DUET

włosy na nogach są cieńsze i jest ich mniej o 40-50% ewidentnie widac różnicę, problemem jest to że włosy odrastają nierównomiernie - tzn. tu na prawej łydce mam włosy a na lewej już nie

na przedramioanch i torsie z każdym tygodniem wszystko wraca do stanu poprzedniego - niektóre włoski może i są cienkie i jasne ale z czasem znów stają się ciemne, niektóre czarne i twarde jak rosły tak rosną - szczególnie na przedramioanch co przy takiej ilości zabiegów jakie miałem zachodzi na jakieś szaleństwo

wydałem majątek a efekty marne, obecnie robię przerwę na sezon letni, może mocna opalenizna poprawi mi nastrój bo jestem doszczętnie załamany nerwowo - koniecznie muszę zrobić sobie badania hormonalne co polecam wszystkim którzy planują korzystać z dep. laserowej - to spory wydatek i teraż żałuję tak wielu pochopnie wydanych pieniędzy
chyży jest offline  
Stary 2011-05-11, 20:44   #3399
TmargoT
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez chyży Pokaż wiadomość
witam po dłuższej przerwie - sytuacje mam patową - minęły ponad 3 miesiące od ostaniego zabiegu Duetem na nogi i 7 tygodni od zabiegu na ramiona i tors - tak słabych efektów nie potrafię wytłumaczyć inaczej jak zaburzeniami hormonalnymi w moim organiźmie

przypomnę, że nogi miałem robione 2x zwykłym LS i 2X DUET, przedramiona 12xLS (!) i 5 X DUET, tors 3x DUET

włosy na nogach są cieńsze i jest ich mniej o 40-50% ewidentnie widac różnicę, problemem jest to że włosy odrastają nierównomiernie - tzn. tu na prawej łydce mam włosy a na lewej już nie

na przedramioanch i torsie z każdym tygodniem wszystko wraca do stanu poprzedniego - niektóre włoski może i są cienkie i jasne ale z czasem znów stają się ciemne, niektóre czarne i twarde jak rosły tak rosną - szczególnie na przedramioanch co przy takiej ilości zabiegów jakie miałem zachodzi na jakieś szaleństwo

wydałem majątek a efekty marne, obecnie robię przerwę na sezon letni, może mocna opalenizna poprawi mi nastrój bo jestem doszczętnie załamany nerwowo - koniecznie muszę zrobić sobie badania hormonalne co polecam wszystkim którzy planują korzystać z dep. laserowej - to spory wydatek i teraż żałuję tak wielu pochopnie wydanych pieniędzy
-nie martw sie włosami.
fakt ,szkoda wydanej kasy (kupiłbyś harleya za te pieniędze),ale uwierz mi,że męski zarost to nie problem.problem jest w twojej głowie.
pozdrawiam wszystkich włochatych
TmargoT jest offline  
Stary 2011-05-11, 21:45   #3400
celka2000
Zakorzenienie

doberek. Jestem dzis po 3-cim zabiegu na lydki (elosem). Jakos chyba te moc mialam za niska, bo prawie nic nie bolalo, ale babka twierdzila, ze mi sie skora za mocno nagrzewa, wiec nie chciala podkrecac. Choc mialam podobna moc co ostatnio. Zobaczymy.
Dzis przeleciala mi jeszcze troche na kolana (bo u mnie lydki to same lydki, bez kolan). Takze dzis nieco wiecej i co sie zdziwilam zamiast 400zl, zaplacilam 200zl. Nie wiem czemu. Babka powiedziala, ze tak ma zapisane - wiec tyle bierze. Generalnie mialam dopiero od 4-tego zabiegu placic po 200zl. Ale pewnie to w ramach tego, ze wykonuje u nich dosc duzo zabiegow. W kazdym razie sie ucieszylam, bo do tej pory ani razu nie zaplacilam pelnoplatnosci (bo raz mialam kupon, drugi raz za 50% tez z kuponu, dzis jakims cudem tez polowa).
Mam nadzieje, ze te zabiegi beda skuteczne, bo jak nie
Dzis przed trzecim zabiegiem (8 tygodni po ostatnim) moge powiedziec, ze zostalo mi jakies 30 - maks 40% wlosow.
celka2000 jest offline  
Stary 2011-05-11, 21:55   #3401
chaz00
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez chaz00 Pokaż wiadomość
gdzie mozna znalezc w krakowie lub tez okolicach laser ELOS firmy Syneron? nie chodzi mi o IPL + RF, tylko po prostu oryginalny ELOS, czyli laser diodowy + rf.

bardzo bym byl wdzieczny za pomoc.
ponawiam pytanie ;]
chaz00 jest offline  
Stary 2011-05-12, 01:36   #3402
groszek05
Przyczajenie

napiszcie proszę czy Laser IPL+RF - J-Light 8 in 1 należy do tych skutecznych ? Przymierzam się do depilacji bikini a właśnie na groupon jest oferta z użyciem tego lasera i nie wiem czy się skusić. (jego skuteczność jest porównywana do tych tanich za 99 zł czy tych z użyciem LS duet? )
groszek05 jest offline  
Stary 2011-05-12, 15:08   #3403
TmargoT
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez groszek05 Pokaż wiadomość
napiszcie proszę czy Laser IPL+RF - J-Light 8 in 1 należy do tych skutecznych ? Przymierzam się do depilacji bikini a właśnie na groupon jest oferta z użyciem tego lasera i nie wiem czy się skusić. (jego skuteczność jest porównywana do tych tanich za 99 zł czy tych z użyciem LS duet? )
nie należy do skutecznych.opinie różnych osób znajdziesz na tym wątku do trzech stron wstecz
TmargoT jest offline  
Stary 2011-05-12, 20:38   #3404
celka2000
Zakorzenienie

Cytat:
ponawiam pytanie ;]
ja robie we wrocku. A czemu pytasz o elosa?
Jakos nikt na tym forum jeszcze nigdy mi nie powiedzial, ze to dobre rozwiazanie, choc caly czas w niego brne...
celka2000 jest offline  
Stary 2011-05-13, 15:13   #3405
Eenn
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez dziki_udziec Pokaż wiadomość
A czy ktoś ma jakieś doświadczenia z tym całym "Active woman" bo w zasadzie to pierwsze słyszę o tym miejscu?
Ja korzystam z salonu Active Woman ale w Krakowie z tego co wiem w Poznaniu jest też salon o tej samej nazwie (chociaż poza branżą nie mają nic wspólnego)
Eenn jest offline  
Stary 2011-05-13, 15:43   #3406
chyży
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez TmargoT Pokaż wiadomość
-nie martw sie włosami.
fakt ,szkoda wydanej kasy (kupiłbyś harleya za te pieniędze),ale uwierz mi,że męski zarost to nie problem.problem jest w twojej głowie.
pozdrawiam wszystkich włochatych
problemu by nie było gdyby zabiegi były skuteczne i to mnie dobija bo nie oszczędzałem na środkach i nie żałowałem funduszy - co gorsze włosy mi rosną w różnych miejsach gdzie nie powinny rosnąć - są pojedyńcze i bardzo grube - na barkach, plecach, brzuchu - to chyba nie jest normalne i byc może badania wytłumaczą mi nieksuteczność epilacji laserowej
chyży jest offline  
Stary 2011-05-13, 16:40   #3407
mawis
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Eenn Pokaż wiadomość
Ja korzystam z salonu Active Woman ale w Krakowie z tego co wiem w Poznaniu jest też salon o tej samej nazwie (chociaż poza branżą nie mają nic wspólnego)
ale z depilacji laserowej tam korzystasz?
napisz coś więcej o salonie

mawis jest offline  
Stary 2011-05-13, 17:34   #3408
Burbery
Zadomowienie

Z góry przepraszam, nie czytałam wszystkich 115 stron wątku

Mam pytanie - czy jest tu jakaś dziewczyna, która przeszła zabieg IPL i go ZAKOŃCZYŁA z sukcesem (100% włosów usuniętych)?

Ja jestem po 2 zabiegach na bikini i 2 na pachy, zastanawiam się jak długa jeszcze droga przede mną, zwłaszcza że już wakacje się zbliżają. Co prawda mam wrażenie że usuniętych zostało 80% z bikini i 90% z pach ale mam obawy że przez wakacje wszystko - powoli - ale odrośnie..
Burbery jest offline  
Stary 2011-05-13, 18:36   #3409
TmargoT
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Burbery Pokaż wiadomość
Z góry przepraszam, nie czytałam wszystkich 115 stron wątku

Mam pytanie - czy jest tu jakaś dziewczyna, która przeszła zabieg IPL i go ZAKOŃCZYŁA z sukcesem (100% włosów usuniętych)?

Ja jestem po 2 zabiegach na bikini i 2 na pachy, zastanawiam się jak długa jeszcze droga przede mną, zwłaszcza że już wakacje się zbliżają. Co prawda mam wrażenie że usuniętych zostało 80% z bikini i 90% z pach ale mam obawy że przez wakacje wszystko - powoli - ale odrośnie..
nie ma takiej.
u mnie po 2 zabiegach,których wyniki na początku były świetne po roku odrosło 100%.wiekszośc osób testujących tu na wątku wypowiadających się o IPL+RF ma takie zdanie.
TmargoT jest offline  
Stary 2011-05-13, 18:41   #3410
chaz00
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez chyży Pokaż wiadomość
co gorsze włosy mi rosną w różnych miejsach gdzie nie powinny rosnąć - są pojedyńcze i bardzo grube - na barkach, plecach, brzuchu - to chyba nie jest normalne i byc może badania wytłumaczą mi nieksuteczność epilacji laserowej
ale zaczely CI rosnac w tych miejscahc po depilacji? czy wczesniej tez je tam miales?
chaz00 jest offline  
Stary 2011-05-14, 11:34   #3411
olla1987
Raczkowanie

Cześć!

Depilacja laserowa ACTIVE WOMAN Kraków:

-kupiłam kupon grupera na 3 zabiegi pach + 3 zabiegi bikini
-póki co byłam tam raz (na próbie lasera), w poniedziałek idę na pierwszy zabieg, więc nie mogę nic powiedzieć o efektach. Przy trzech 'strzałach' lasera bolało tylko troszkę, ale znośnie, ale nie wiem jak to będzie przy 15-tu
- kosmetyczka bardzo fajna, sympatyczna, widać że zna się na rzeczy
- salon bardzo ładny, czysty
- podczas zabiegu: okulary, zimne okłady

Na razie wszystko na plus, zobaczymy co będzie dalej

Pozdrawiam!

---------- Dopisano o 11:34 ---------- Poprzedni post napisano o 11:06 ----------

achaaa, jeśli chodzi o DerMed w Krakowie, to podejście pani na recepcji (w rozmowie przez telefon) zniechęciło mnie do zabiegu w tym salonie...
olla1987 jest offline  
Stary 2011-05-14, 12:21   #3412
anna1718
Raczkowanie

cześć
zamierzam wybrać się na depilację między pośladkami, myślicie że w czasie zabiegu nie będą przeszkadzały stringi?
anna1718 jest offline  
Stary 2011-05-14, 14:01   #3413
TmargoT
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez anna1718 Pokaż wiadomość
cześć
zamierzam wybrać się na depilację między pośladkami, myślicie że w czasie zabiegu nie będą przeszkadzały stringi?
nie.w razie czego pani przesunie ci sznurek na bok,ale zawsze to lepszy komfort
TmargoT jest offline  
Stary 2011-05-14, 14:05   #3414
anna1718
Raczkowanie

to dobrze może choć trochę będę się czuła mniej skrępowana...
anna1718 jest offline  
Stary 2011-05-14, 15:00   #3415
chyży
Raczkowanie

Cytat:
ale zaczely CI rosnac w tych miejscahc po depilacji? czy wczesniej tez je tam miales?
miałem je już wcześniej ale dotychczas bagatelizowałem to ale łącząc to i nieksuteczność lasera obstawiam, że to wina hormonów
chyży jest offline  
Stary 2011-05-14, 17:25   #3416
chaz00
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez olla1987 Pokaż wiadomość
[/COLOR]achaaa, jeśli chodzi o DerMed w Krakowie, to podejście pani na recepcji (w rozmowie przez telefon) zniechęciło mnie do zabiegu w tym salonie...

co masz przez to na myśli??
chaz00 jest offline  
Stary 2011-05-14, 21:57   #3417
olla1987
Raczkowanie

Cytat:
co masz przez to na myśli??
To znaczy, że była niemiła i niekonkretna.. musiałam ją ciągnąć za język żeby mi łaskawie coś powiedziała na temat wizyty.. Fragment naszej rozmowy mniej więcej brzmiał tak:
Ja: czy jest konsultacja przed pierwszym zabiegiem?
- tak. (zero jakiejkolwiek informacji)
Ja: a czy można mieć pierwszy zabieg zaraz po konsultacji? ( w większości salonów tak właśnie jest)
- raczej tak.
No to mówię jej że właśnie zależałoby mi na tym by zabieg odbył się po konsultacji, to ona że to trzeba by trafić w mejsce, i że może uda się tak zrobić ale do końca to nie jest pewne… ehh.
Nie ukrywam, że chciałam, żeby mnie jakoś do zapisania się tam zachęciła, powiedziała co i jak wygląda, kiedy się najlepiej zapisać itd… chyba nie jestem zbyt wymagająca??
Może nie oddałam dokładnie tego jak ta rozmowa przebiegła, ale naprawdę nie byłam z niej wcale zadowolona i zadzwoniłam gdzie indziej i tam potraktowali mnie o niebo lepiej, widać było ogromną różnicę w podejściu do klienta.
olla1987 jest offline  
Stary 2011-05-15, 10:42   #3418
chaz00
Raczkowanie

masz zuepłną racje. w ogole zauwazylem ze naprawde jesli chodzi o depilacje alserowa to naprawde WIELE zalezy od osoby ktora zabieg wykonuje oraz ogolnie bierze pod opieke klienta.

placac tyle pieniedzy oczekuje pelnego profesjonalizmu, zainteresowania. a nie po prostu odwalenia swojej roboty tj. pomachania laserem pare razy i po sprawie.

z gabinetow w Krakowie ktore polecacie?
chaz00 jest offline  
Stary 2011-05-15, 13:04   #3419
olla1987
Raczkowanie

Moja koleżanka polecała mi bardzo Revision, niestety to nie na moją kieszeń ale była tam osobiście, robiła bikini i naprawdę jest zadowolona z efektu i z pani kosmetyczki.
Ja natomiast telefonicznie umówiłam się na wizytę w estetice (przez telefon bardzo profesjonalnie to brzmiało i zachęcająco) ale po pojawieniu się bardzo korzystnej oferty na gruperze dot. Active Woman wypisałam się z salonu estetica i jutro idę na pierwszy zabieg do Active

a właśnie... troszkę chorowałam i kończę jeszcze brać antybiotyk. Chyba to nie będzie przeszkodą do zabiegu???
olla1987 jest offline  
Stary 2011-05-16, 00:41   #3420
beti_89
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez olla1987 Pokaż wiadomość
a właśnie... troszkę chorowałam i kończę jeszcze brać antybiotyk. Chyba to nie będzie przeszkodą do zabiegu???
No nie wiem czy to nie bedzie przeciwwskazanie... w ankiecie są pytania dotyczace branych lekow/antybiotykow, wiec na pewno niektore wykluczaja zabieg ale musisz sie dowiedziec jak jest w tym konkretnym przypadku - poczytac ulotke, ew. zapytac jakiegos lekarza
Ja biore leki na tarczyce i na zoladek, pani ktora robila mi zabieg poczytala w necie ulotke i stwierdzilysmy ze mozna robic zabieg chociaz lekarza o to nie pytalysmy, ale juz dwa razy bylam na depilacji i nie zauwazylam niczego niepokojacego wiec mam nadzieje ze to nic nie szkodzi

Edytowane przez beti_89
Czas edycji: 2011-05-16 o 00:44
beti_89 jest offline  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości