Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - Strona 136 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2011-10-18, 19:49   #4051
Katka_krk
Rozeznanie

Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez ilusja Pokaż wiadomość
Witam! Dopiero czytając Wasz wątek dowiedziałam się ,że IPL gdzie w większości nam oferują nie jest depilacją na stałe na której najbardziej mi zależy...Ładnie bym się nacięła gdyż niewiele brakowało do zakupu grupona

Mimo dosyć uważnego czytania Waszych informacji i "ostrzeżeń" nadal nie jestem pewna jak odróżnić ofertę trwałej depilacji laserem od IPL...Czy któraś z Was byłaby tak miła i pomogła mi się wystrzeć IPL"a ?:P

Teraz sznupie po tych promocjach bo akurat wybladłam po lecie i uważam,że jest to najlepsza pora aby działać ,a nie zniosę kolejnego lata z goleniem pach maszynką gdyż jest to dla mnie dobre na parę h ... :/ Jestem dosyć ciemną brunetką więc same wiecie jak to jest...

Zauważyłam też ,że większość promocji jest właśnie na IPL,czy są w ogóle promocje na laser ?

Miło by było gdyby któraś z Was udzieliła odpowiedzi
Poprostu trzeba dokładnie czytać ofertę lub też zadzwonić do salonu i się upewnić. Dużo salonów specjalnie pisze że depilacja laserowa a IPL laserem niestety nie jest więc świadomie wprowadzają w błąd kusząc ceną.
Promocje na laser czasami się pojawiają. Na grouponie parę razy widziałam ale też należy dokładnie przeczytać jakie są warunki skorzystania z oferty. Często bowiem jest tak że super cena ale haczyk jest w ,że zabiegi trzeba wykonać z dość krótkich odstępach czasu a wtedy to się mija z celem. Efektu nie będzie, koszty się poniesie no i troche bólu się doświadczy.

Nawiasem mówiąc polecam Wam dziewczyny poczytanie o depilacji laserowej, porównanie metod w najnowszym wydaniu ELLE (listopadowy numer). Bardzo ciekawy artykuł

Zauważyłam że dużo osób pyta czy to boli. Pamietajcie że ból podczas zabiegu to bardzo indywidualna sprawa. Wszystko zależy od wrażliwości, koloru skóry, rodzaju włosa, od parametrów lasera.
Ja miałam robione 4 razy pachy i jestem bardzo zadowolona z efektu. Mam jeszcze pojedyńcze, cienkie włoski. Zabiegi robiłam w odstępach 7, 8 tygodni. Zabiegi były do wytrzymania

Edytowane przez Katka_krk
Czas edycji: 2011-10-18 o 19:52
Katka_krk jest offline  
Stary 2011-10-18, 20:02   #4052
Pinka22
Przyczajenie

Witam Jestem tutaj nowa, ale przeczytałam już prawie cały wątek Czy znacie może jakiś gabinet , godny polecenia z LS Duet w Bydgoszczy?
Pinka22 jest offline  
Stary 2011-10-19, 19:50   #4053
iivii
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez kingakaminska Pokaż wiadomość
dziewczyny, ja nie wiem jakie wy macie problemy z tymi włosami które niby się nie usuwają. ze dwa lata temu skończyłam serię zabiegów na lishtsheer'rze xc, pozniej jeszcze polecilam to kilku moim kolezankom i ŻADNA Z NAS juz nie martwi się żadnym zbędnym owłoseniem. nie wiem od czego to zależy że niektórym z was włosy odrastają, może byłyście na jakiś IPL'ach które nie usuwają włosów, to wiem z autopsji. Jeśli macie taką możliwość to idźcie tam gdzie ja : akademia urody na kabatach w warszawie, i będziecie miały problem z głowy.
Daj już sobie spokój z tą reklamą...
iivii jest offline  
Stary 2011-10-19, 20:24   #4054
mar_ika
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez tenebra Pokaż wiadomość
Ja jestem teraz tydzień po pierwszym zabiegu na pachy, włoski ładnie wypdają
Jestem trochę niezadowolona, że z racji tego że to był pierwszy zabieg potraktowano mnie bardzo niską mocą (30) mimo, że jestem baaardzo blada i mam baaardzo ciemne włoski. Po zabiegu przyszła pani dermatolog, która powiedziała kosmetyczce, że smiało mogła robić z mocą 34 taką będę miała następnym razem. No trudno...

Oczywiście zalecano mi przyjście za 4 tygodnie i niczym nie posmarowano pach po zabiegu, żadnym panthenolem czy innym cude, nic takiego też nie zalecono. Wśród zakazów i nakazów było prysznic zamiast wanny i nie chodzić na basen przez pierwsze 3 dni.
To sprawdz citeam.pl jest kupon na pachy na LS Duet, ja tam robilam wczesniej i juz nie potrzebuje, ale polecam.
mar_ika jest offline  
Stary 2011-10-24, 16:22   #4055
camille87
Przyczajenie

Hej dziewczyny Idę jutro na pierwszy zabieg depilacji głębokiego bikini laserem light sheer i mam do was kilka pytań. Pani z salonu powiedziała, że jeżeli jestem czuła na ból to mam 2-3 h przed posmarować się maścią emla i to jest ok, ale dodała jeszcze żebym owinęła się po posmarowaniu maścią folią spożywczą i tak przyszła na zabieg...? czy któraś z was tak robiła? Ma to za zadanie bardziej wchłonąć żel? I jeszcze powiedzcie czym smarowałyście się po zabiegu? Alantanem, bepantenem czy czymś innym...co polecacie? Pozdrawiam
camille87 jest offline  
Stary 2011-10-24, 17:37   #4056
myszka851210
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez chyży Pokaż wiadomość
oj błąd był i to spory - nawet skrócenie odstępu o tydzień może uczynić zabieg kompletnie nieskutecznym - np. na zachodzie minimalnym odstępem na jakąkolwiek partię ciała jest 8 tyg. - tylko w Polsce kombinują jak by tu klienta wydoić z kasy by ten przychodził jak najszybciej gdy mu nawet włosy nie zdążyły odrosnąć

każda partia ciała ma inne fazy wzrostu włosa i zalecanie 6-10 tyg. przerwy to spory rozrzut

---------- Dopisano o 21:01 ---------- Poprzedni post napisano o 20:59 ----------

a ile tygodni czekasz na następny zabieg ?
Witaj Chyży,
Tak jak pisałam, teraz będę miała czwarty zabieg, po około 12 tygodniach
Kiedyś korzystałam z zabiegów w innym gabinecie i niestety nie byłam zadowolona.
Myślę, że zdecyduję się jeszcze na paszki bo to druga moja zmora, brr
myszka851210 jest offline  
Stary 2011-10-24, 17:47   #4057
myszka851210
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez anulad1985 Pokaż wiadomość
Witam wszystkie forumowiczki i forumowiczow
przeczytalam wiekszosc tego watku wiec jestem juz troche madrzejsza jestem zdecydowana na depilacje LightSheer Duet. Czytalam ze ktos wykonywal depilacje w gabinecie Casolla w Poznaniu. Mozecie podrzucic jakies opinie? Pracuja tam profesjonalistki? czy mozecie zaproponowac konkretna osobe? bede wdzieczna za odp
Cześć anulad 1985,
Odnośnie osób wykonujących zabiegi w Casolla nie mogę się wypowiedzieć, gdyż nie korzystałam. Ale przyznam, że wybierając gabinet (tutaj również moja koleżanka) kierowałyśmy się między innymi doświadczeniem kliniki, no i obecnością Pani Doktor. Wiem, że Lenis jest już na rynku szmat czasu, konsultację wykonywała mi przemiła Pani doktor, która co chwilę się kręci w gabinecie)
A z tego co słyszałam to zabiegi te są dość skomplikowane i mogą pojawić się problemy. Więc z tych właśnie powodów zdecydowałam się na gabinet Lenis.
Pozdrawiam I życzę powodzenia.

myszka851210 jest offline  
Stary 2011-10-24, 18:00   #4058
KiziMizi
Przyczajenie

A czy któraś z Was decydowała się na depilację laserową podczas karmienia. Pytam bo zdania na ten temat są podzielone, a ja się już chyba już wścieknę z tymi kłakami wrrr... a do końca karmienia jeszcze daleka droga
KiziMizi jest offline  
Stary 2011-10-25, 08:42   #4059
mysza88
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez camille87 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny Idę jutro na pierwszy zabieg depilacji głębokiego bikini laserem light sheer i mam do was kilka pytań. Pani z salonu powiedziała, że jeżeli jestem czuła na ból to mam 2-3 h przed posmarować się maścią emla i to jest ok, ale dodała jeszcze żebym owinęła się po posmarowaniu maścią folią spożywczą i tak przyszła na zabieg...? czy któraś z was tak robiła? Ma to za zadanie bardziej wchłonąć żel? I jeszcze powiedzcie czym smarowałyście się po zabiegu? Alantanem, bepantenem czy czymś innym...co polecacie? Pozdrawiam
czekam na Twoją relację, bo za ok 2 tyg też idę na głębokie bikini i strasznie jestem ciekawa jak to mniej więcej przebiega no i czy da się to wytrzymac
mysza88 jest offline  
Stary 2011-10-25, 09:12   #4060
TmargoT
Zakorzenienie

Cytat:
poczytaj dwie strony wstecz /przeód (zalezy od indywidualnych ustawień) od twojego postu,a dowiesz się wszystkiego o co pytałaś
TmargoT jest offline  
Stary 2011-10-25, 10:35   #4061
Gujenka
Przyczajenie

Dziewczyny, to jak to jest z tym lekarzem? Podzwoniłam trochę i faktycznie tylko w niektórych salonach w Poznaniu lekarz jest. Trochę sobie w necie poczytałam i widzę, że jednak raczej przy diodowym musi być, żeby ustalić dawki lasera. Byłyście na takiej wizycie u lekarza? Jedni mają, inni nie, sama już nie wiem. Ale skoro niektórzy jednak mają, to raczej wydaje mi się, że nie bez powodu.
Gujenka jest offline  
Stary 2011-10-25, 10:38   #4062
tenebra
Zakorzenienie

Ja byłam w dwóch salonach, gdzie lekarz był, ale nie miałamm konsultacji z nim przed zabiegiem
Jedynie teraz jak byłam na pachy to pani doktor na chwilę zajrzała jak już praktycznie było po zabiegu. Także nie wiem... Co lekarz jest w stanie stwierdzić? Bo ciemność/jasność skóry to widzi też pani, która robi zabieg. Jak już zrobiła takich tysiące to może tak samo trafnie ocenić chyba moc lasera co lekarz... ?

tenebra jest offline  
Stary 2011-10-25, 13:28   #4063
Faraasha
Przyczajenie

Thumbs up Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez mysza88 Pokaż wiadomość
Witam a czy któras z Was korzystała z laseru w Gorzowie Wlkp? znalazłam dwa salony oferujące depilacje LS Duet i nie wiem który wybrać, który jest lepszy
Witaj mysza88 ,

Właśnie tak przeglądałam forum na temat depilacji i zauważyłam twój post. Ja już wcześniej się wypowiadałam na temat depilacji laserowej w gorzowie.
Powiem ci tak ja jestem bardzo zadowolona z salonu na Witosa . Już się uzależniłam od nich troszeczkę ale warto tym bardziej ,że dostsują się do twoich godzin. Więc ja polecam ich

Faraasha
Faraasha jest offline  
Stary 2011-10-25, 14:51   #4064
camille87
Przyczajenie

Dziękuję i dam znać co i jak po zabiegu
camille87 jest offline  
Stary 2011-10-25, 16:37   #4065
celka2000
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez KiziMizi Pokaż wiadomość
A czy któraś z Was decydowała się na depilację laserową podczas karmienia. Pytam bo zdania na ten temat są podzielone, a ja się już chyba już wścieknę z tymi kłakami wrrr... a do końca karmienia jeszcze daleka droga
ja robilam. Laserem elos (to tez dioda). Pachy i bikini. Nic sie nie stalo i w sumie nie powinno.
Kobietom karmiacym generalnie nie poleca sie niczego, podobnie jak w ciazy. Powod jest prosty: wszelkie oparzenia itp ciezko byloby leczyc, bo nic takiej kobiecie nie wolno. Oraz drugi powod: ze moze to wplynac na laktacje: np. pod wplywem stresu, strachu, bolu moze sie zablokowac jakis tam niby hormon i zmniejszyc laktacja.
Generalnie z tego co rozeznawalam gabinety nie chca sie podejmowac, ale same panie wykonujace twierdza, ze sobie robily podczas karmienia.
Na moj gust - nie ma czego sie obawiac. Sam laser dziala powierzchownie, wiec wplywu na mleko nie powinno byc. Lepiej dopytac lekarza.
......................... .............

Sluchajcie - po jakim czasie te wlosiska powinny wyrosnac (powiedzmy po IPLu) jesli maja wyrosnac?
Ja robie elosem i wiele osob mnie straszylo, ze to nie bedzie dzialac. To jest laser diodowy i RF. Na moj gust skutecznosc powinna byc podobna do LSa. Do czego zmierzam - czy te wlosy by mi juz odrosly gdyby mialy odrosnac? Jestem 4 miesiace po zabiegu na bikini (4 zabiegi) oraz po 4 zabiegu na pachy. Wlosow mam malo, praktycznie tyle samo co miesiac po ostatnim zabiegu. Procentowo jakbym miala okreslic - to powiedzmy zostalo mi 10-15% na pachach i 15-20% na bikini. Czy to duzo po 4 zabiegach?
Robilam tez wasik. Mialam 3 zabiegi. W sumie efekt chyba nie rewelacyjny, ale widac, ze jakis jest.
No i lydki - mialam 3 zabiegi. Zostalo z 30% (?).
Czy to norma? Jak to porownac do LSa? Dodam, ze mam ciemna karnacje, a wlosy tez nie jakies czarne. A moze 4 miesiace po to jeszcze nie ma co oceniac?
celka2000 jest offline  
Stary 2011-10-25, 19:26   #4066
Katka_krk
Rozeznanie

Lekarz nie jest potrzebny do zabiegów LS. Wystarczy kosmetolog.

Katka_krk jest offline  
Stary 2011-10-25, 22:08   #4067
TmargoT
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez celka2000 Pokaż wiadomość

Sluchajcie - po jakim czasie te wlosiska powinny wyrosnac (powiedzmy po IPLu) jesli maja wyrosnac?
Ja robie elosem i wiele osob mnie straszylo, ze to nie bedzie dzialac. To jest laser diodowy i RF. Na moj gust skutecznosc powinna byc podobna do LSa. Do czego zmierzam - czy te wlosy by mi juz odrosly gdyby mialy odrosnac? Jestem 4 miesiace po zabiegu na bikini (4 zabiegi) oraz po 4 zabiegu na pachy. Wlosow mam malo, praktycznie tyle samo co miesiac po ostatnim zabiegu. Procentowo jakbym miala okreslic - to powiedzmy zostalo mi 10-15% na pachach i 15-20% na bikini. Czy to duzo po 4 zabiegach?
Robilam tez wasik. Mialam 3 zabiegi. W sumie efekt chyba nie rewelacyjny, ale widac, ze jakis jest.
No i lydki - mialam 3 zabiegi. Zostalo z 30% (?).
Czy to norma? Jak to porownac do LSa? Dodam, ze mam ciemna karnacje, a wlosy tez nie jakies czarne. A moze 4 miesiace po to jeszcze nie ma co oceniac?
po IPL-u+RF po pół roku zaczęły odrastać ,powoli.wydawało mi się,że nie wszystkie,ale po 10 mies odrosły prawie wszzystkie
TmargoT jest offline  
Stary 2011-10-25, 22:44   #4068
celka2000
Zakorzenienie

dzieki TmargoT. Bo sie tak zastanawiam, czy kontynuowac te zabiegi w moim starym gabinecie, czy gdzies szukac dalej. Nie mam powodow w sumie, zeby podejrzewac, ze te wlosy odrosna, ale strach pozostaje.
Czyli rozumiem, ze przerwa 4 miesieczna nic mi nie powie. Musze poczekac z rok, zeby miec pewnosc rezultatow.
Ok. W tym momencie i tak czekam, bo niestety moja opalenizna nic a nic nie chce zejsc.
Pewnie zrobie za jakis czas pachy po raz kolejny i bede czekac jak reszta ciala zblednie (o ile).
celka2000 jest offline  
Stary 2011-10-26, 08:35   #4069
mysza88
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez Faraasha Pokaż wiadomość
Witaj mysza88 ,

Właśnie tak przeglądałam forum na temat depilacji i zauważyłam twój post. Ja już wcześniej się wypowiadałam na temat depilacji laserowej w gorzowie.
Powiem ci tak ja jestem bardzo zadowolona z salonu na Witosa . Już się uzależniłam od nich troszeczkę ale warto tym bardziej ,że dostsują się do twoich godzin. Więc ja polecam ich
już wybrałam się do salonu (ul. Mostowa) bo na Witosa miałam za daleko po prostu :P miałam wykonaną już próbe laserowa i niedługo zabieg. a co Ty depilowałaś? jak wrażenia no i efekty?
mysza88 jest offline  
Stary 2011-10-26, 17:32   #4070
KiziMizi
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez celka2000 Pokaż wiadomość
ja robilam. Laserem elos (to tez dioda). Pachy i bikini. Nic sie nie stalo i w sumie nie powinno.
Kobietom karmiacym generalnie nie poleca sie niczego, podobnie jak w ciazy. Powod jest prosty: wszelkie oparzenia itp ciezko byloby leczyc, bo nic takiej kobiecie nie wolno. Oraz drugi powod: ze moze to wplynac na laktacje: np. pod wplywem stresu, strachu, bolu moze sie zablokowac jakis tam niby hormon i zmniejszyc laktacja.
Generalnie z tego co rozeznawalam gabinety nie chca sie podejmowac, ale same panie wykonujace twierdza, ze sobie robily podczas karmienia.
Na moj gust - nie ma czego sie obawiac. Sam laser dziala powierzchownie, wiec wplywu na mleko nie powinno byc. Lepiej dopytac lekarza.
No dobra to biorę się za lekturę całego wątku aby trochę zmądrzeć w tym temacie
KiziMizi jest offline  
Stary 2011-10-27, 10:39   #4071
Gujenka
Przyczajenie

Dzięki Tenebra i Katka_krk Sporo jeszcze wczoraj i przedwczoraj na ten temat czytałam i zdecydowanie jednak wolałabym skorzystać z usług salonu, w którym konsultacja lekarska jest przeprowadzana. Poczytałam o przeciwwskazaniach i na pewno kosmetolog nie zna się na tych wszystkich chorobach, bo przecież medycyny nie studiował. Właściwie nie mam się chyba nad czym zastanawiać, bo wybór jest. Po co mam iść do salonu, w którym oszczędza się na lekarzu, jak obok jest taki, w którym będę czuła się bezpieczniej. Pozdrowienia.
Gujenka jest offline  
Stary 2011-10-27, 11:05   #4072
camille87
Przyczajenie

Jestem już po pierwszym zabiegu depilacji bikini i muszę stwierdzić że było całkiem ok. Mimo posmarowania się emlą trochę bolało, natomiast pani była miła i wszystko poszło bardzo szybko. Zastanawiam się czy nie za szybko, ponieważ zabieg głębokiego bikini trwał 20 minut. Drugą wizytę mam wyznaczoną po 4 tygodniach a trzecią po 6 tygodniach od drugiej. Czytałam trochę forum i widziałam, że wizyty powinny mieć większe odstępy i sama nie wiem czy mam je przekładać czy na razie tak je zostawić. Może mi coś poradzicie? pozdrawiam

---------- Dopisano o 11:05 ---------- Poprzedni post napisano o 10:50 ----------

Właśnie przejrzałam jeszcze raz forum w celu identyfikacji terminów odpowiednich dla bikini przy LS i wynosi 10-12 tygodni. W związku z tym zadzwonię do tych miłych pań i powiem żeby zostawiła mi wizytę po 10 tygodniach (czyli tak jakby omijam drugi termin ). :P
camille87 jest offline  
Stary 2011-10-27, 11:21   #4073
siarka40
Szef ds. Wymianek

Cytat:
Jestem już po pierwszym zabiegu depilacji bikini i muszę stwierdzić że było całkiem ok. Mimo posmarowania się emlą trochę bolało, natomiast pani była miła i wszystko poszło bardzo szybko. Zastanawiam się czy nie za szybko, ponieważ zabieg głębokiego bikini trwał 20 minut. Drugą wizytę mam wyznaczoną po 4 tygodniach a trzecią po 6 tygodniach od drugiej. Czytałam trochę forum i widziałam, że wizyty powinny mieć większe odstępy i sama nie wiem czy mam je przekładać czy na razie tak je zostawić. Może mi coś poradzicie? pozdrawiam

---------- Dopisano o 11:05 ---------- Poprzedni post napisano o 10:50 ----------

Właśnie przejrzałam jeszcze raz forum w celu identyfikacji terminów odpowiednich dla bikini przy LS i wynosi 10-12 tygodni. W związku z tym zadzwonię do tych miłych pań i powiem żeby zostawiła mi wizytę po 10 tygodniach (czyli tak jakby omijam drugi termin ). :P
camille, to byl "zwykly" Light Sheer, nie wersja Duet? mial mala glowice? z tego, co pamietam, to mala glowica robi sie zabieg co najmniej pol godziny, ale moze zalezy od natezenia owlosienia .

no i smiem powatpiewac w profesjonalizm pan z tego Twojego salonu, bo nie rozumiem jak mozna zapisac kogos na kolejne zabiegi na bikini w odstepach 4 - 6 tygodni. to juz my tutaj - nieprofesjonalistki, mamy lepsza wiedze w tym wzgledzie, jak sama doczytalas. a to niezbyt dobrze wrozy, imo .

Testery NIE SĄ silniejsze niż nietestery!

W SP, Rossmannie, Naturze i inszych takich sprzedawane są ORYGINAŁY!

Sprawdź tutaj czy nosisz dobrze dobrany stanik!!
mikroREKLAMA
Szukamy lekkiego wózka inwalidzkiego dla pani Edwardy - informacje w linku - zajrzyj proszę!

Ta reklama pokazywana jest pod 16 755 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
siarka40 jest offline  
Stary 2011-10-27, 13:01   #4074
mysza88
Rozeznanie

Cytat:

dzięki za relacje kurcze mnie zastanawia to, że w moim salonie nikt nic nie mówił o maści, mam nadzieje ze jakos to wytrzymam :P a swoją drogą to skąd miałaś tą maść? bez recepty można ją kupic?
mysza88 jest offline  
Stary 2011-10-27, 13:20   #4075
camille87
Przyczajenie

Maść jest na receptę, musiałam specjalnie jechać do lekarza żeby mi ją wypisał. Co do odpowiedzi (siarka40) nie miałam nakładki na głowicę.

Edytowane przez camille87
Czas edycji: 2011-11-07 o 13:39
camille87 jest offline  
Stary 2011-10-27, 13:32   #4076
ilusja
Zakorzenienie

Dziewczyny co powiecie o tej ofercie ?

http://www.pieknodlaciebie.pl/info_b..._pol_ceny.html

Jak się wkurzę to chyba zaczne chodzić po salonach kosmetycznych (przez tel nikomu nie ufam haha) i w każdym pytac o szczegóły....To juz przecież nawet nie musi byc z żadnego kuponu,bo skoro odstep miedzy jednym a drugim zabiegiem to mniej wiecej 10tyg 2,3 stówki tragedii nie zrobią...Ważne zeby bylo dobrze i na zawsze

Zainteresowała mnie jeszcze oferta tego salonu

http://www.ikonacity.pl/index.php/za...acja-laserowa/

i tu zadzwonilam zapytac o laser,jest to laser diodowy nie IPL

Myslicie,że cena powala ;>

Edytowane przez ilusja
Czas edycji: 2011-10-27 o 14:18
ilusja jest offline  
Stary 2011-10-27, 14:09   #4077
siarka40
Szef ds. Wymianek

Cytat:
Co do odpowiedzi (siarka40) nie miałam nakładki na głowicę.
jakiej nakladki?

Cytat:

generalnie, ceny wyjsciowe maja przesadzone, imo. za pachy, bikini glebokie czy lydki mozna zaplacic mniej niz tyle, ile oni podaja.

Testery NIE SĄ silniejsze niż nietestery!

W SP, Rossmannie, Naturze i inszych takich sprzedawane są ORYGINAŁY!

Sprawdź tutaj czy nosisz dobrze dobrany stanik!!
mikroREKLAMA
Szukamy lekkiego wózka inwalidzkiego dla pani Edwardy - informacje w linku - zajrzyj proszę!

Ta reklama pokazywana jest pod 16 755 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
siarka40 jest offline  
Stary 2011-10-27, 15:08   #4078
ilusja
Zakorzenienie

siarka masz na myśli te "przed promocją" ? to zdecydowanie Tak....to taka oferta "na niby" Już w tym salonie,który jest naprawde porządny z linka poniżej mają niższe...
ilusja jest offline  
Stary 2011-10-27, 15:27   #4079
varda
Raczkowanie

Mam wykupiony pakiet na pachy, bikini i łydki. Dziś byłam na pachach i łydkach, bikini musiałam odpuścić niestety z powodu okresu. Pachy miałam robione mocą 30, natomiast łydki z powodu sporych podrażnień po goleniu 28. Od jakich mocy Wy zaczynalyście? Czy moje nie są nieco za małe? Bikini będę miała robione w środę, mam nadzieję, że ból będzie znośny, bo idę bez znieczulenia Oczywiście personel upiera się przy 6-tygodniowych przerwach, ja wolałabym odczekać z pachami 8, a z łydkami i bikini 10 tygodni, co o tym myślicie? W ogóle to jak uzasadniacie z reguły decyzję o dłuższych odstępach? I jeszcze jedno pytanie, na które póki co nie znalazłam odpowiedzi (jestem dopiero w trakcie przeglądania całego wątku - zabawa na długie godziny): jak rozpoznać najlepszy moment do wykonania kolejnego zabiegu? Czy to wtedy kiedy włoski zaczynają odrastać, czy może powinnam je spokojnie golić dopóki nie zrobią się mocniejsze i dopiero wtedy iść?

Ludziom przytrafia się to, co się przytrafia, a nie to, na co zasługują
varda jest offline  
Stary 2011-10-27, 17:04   #4080
TmargoT
Zakorzenienie

Cytat:

Jak się wkurzę to chyba zaczne chodzić po salonach kosmetycznych (przez tel nikomu nie ufam haha) i w każdym pytac o szczegóły....To juz przecież nawet nie musi byc z żadnego kuponu,bo skoro odstep miedzy jednym a drugim zabiegiem to mniej wiecej 10tyg 2,3 stówki tragedii nie zrobią...Ważne zeby bylo dobrze i na zawsze

Zainteresowała mnie jeszcze oferta tego salonu

http://www.ikonacity.pl/index.php/za...acja-laserowa/

i tu zadzwonilam zapytac o laser,jest to laser diodowy nie IPL

Myslicie,że cena powala ;>
co do pierwszego linka to cea jest standartowa,nie powala,ale nie zachwyca.można znaleść kupon grupowy,choć ja nie znalazłam taniej niż w tym linku
TmargoT jest offline  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości