Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - Strona 140 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2011-11-19, 20:06   #4171
soleil1985
Raczkowanie

Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

fajnie,że widzicie takie efekty,ja muszę zadzwonić i jakoś się umówić na drugi zabiegna łydki na koniec grudnia, mam nadzieję że uda mi się przylecieć na Wielkanoc to bym trzeci raz zrobiła,a później pewnie będzie przerwa na ciąże ale już myślę żeby się zabrać za uda i bikini dla mnie pozbycie się 70% włosów z nóg to już będzie wielki sukces,marzy mi się żeby w końcu bez skrępowania chodzić w sukienkach w lato
soleil1985 jest offline  
Stary 2011-11-20, 10:48   #4172
naiyah
Raczkowanie

GG do naiyah

a ja się załamię.. byłam już na 5ciu zabiegach i nic się nie zmieniło. Dopiero po wydaniu takiej ilości kasy pani kosmetyczka zasugerowała, że mogę mieć problemy z hormonami i laser nie pomoże bo zawsze będą odrastać. Badała mnie przed 1szym zabiegiem, czemu wtedy nic nie wspomniała sprawdziłabym zanim wydałam kupę kasy.... podobno jest jeszcze możliwość, że potrzebuję po prostu więcej zabiegów niż przeciętna kobieta, ale nie wiem czy jest sens dalej płacić.

naiyah jest offline  
Stary 2011-11-20, 12:15   #4173
vexa
Raczkowanie

Ja jestem po trzecim zabiegu. I szczerze mówiąc, jestem bardzo zadowolona. Żałuję, że wcześniej nie zdecydowałam się na taką inwestycję we własne ciało A depilowałam się w Poznaniu w Gabinecie Monalisa...
vexa jest offline  
Stary 2011-11-20, 12:45   #4174
Dorix
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez naiyah Pokaż wiadomość
a ja się załamię.. byłam już na 5ciu zabiegach i nic się nie zmieniło. Dopiero po wydaniu takiej ilości kasy pani kosmetyczka zasugerowała, że mogę mieć problemy z hormonami i laser nie pomoże bo zawsze będą odrastać. Badała mnie przed 1szym zabiegiem, czemu wtedy nic nie wspomniała sprawdziłabym zanim wydałam kupę kasy.... podobno jest jeszcze możliwość, że potrzebuję po prostu więcej zabiegów niż przeciętna kobieta, ale nie wiem czy jest sens dalej płacić.
Jaką miałaś moc i przerwy między zabiegami?

Ja też jestem po 5 zabiegach na łydki i na pachy. Pierwsze cztery miałam co 8 tygodni. Po czwartym zauważyłam, że po 2 tygodniach, w czasie gdy wypadały włosy, nowe zaczęły odrastać. Czyli, że powinnam mieć dłuższe przerwy. Piąty zabieg zrobiłam po 12 tygodniach. I na razie (odpukać) w końcu widzę efekty. Włosy się zdecydowanie przerzedziły, a za 2 tygodnie idę na darmową poprawkę.

Badania zrób tak czy inaczej, ale zastanów się, czy może wykonanie nie miało wpływu na brak rezultatów?
Dorix jest offline  
Stary 2011-11-20, 18:51   #4175
naiyah
Raczkowanie

GG do naiyah

Cytat:
Napisane przez Dorix Pokaż wiadomość
Jaką miałaś moc i przerwy między zabiegami?

Ja też jestem po 5 zabiegach na łydki i na pachy. Pierwsze cztery miałam co 8 tygodni. Po czwartym zauważyłam, że po 2 tygodniach, w czasie gdy wypadały włosy, nowe zaczęły odrastać. Czyli, że powinnam mieć dłuższe przerwy. Piąty zabieg zrobiłam po 12 tygodniach. I na razie (odpukać) w końcu widzę efekty. Włosy się zdecydowanie przerzedziły, a za 2 tygodnie idę na darmową poprawkę.

Badania zrób tak czy inaczej, ale zastanów się, czy może wykonanie nie miało wpływu na brak rezultatów?

moc jest bardzo wysoka, 47... odstępy też niby dobrze. Zobaczę jeszcze, może teraz już nie odrosną.. oby!!

naiyah jest offline  
Stary 2011-11-21, 16:32   #4176
aniuska_90
Raczkowanie

Mam pytanie, zaczynam depilacje pach, jestem po pierwszym zabiegu, drugi niby ma byc za miesiac, czemu za miesiac a nie za 3 miechy? Potem wiem ze za 3 ale czemu ten drugi tak szybko?
Stary 2011-11-21, 16:41   #4177
TmargoT
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez aniuska_90 Pokaż wiadomość
Mam pytanie, zaczynam depilacje pach, jestem po pierwszym zabiegu, drugi niby ma byc za miesiac, czemu za miesiac a nie za 3 miechy? Potem wiem ze za 3 ale czemu ten drugi tak szybko?
za szybko.to zwykłe naciąganie kasy
TmargoT jest offline  
Stary 2011-11-22, 12:33   #4178
majorka:)
Rozeznanie

Dziewczyny a jak jest z udami, chodzi mi o bol ? Łydki poszly nawe nawet,nie bylo tak zle, a teraz zastanawiam sie nad udami.
majorka:) jest offline  
Stary 2011-11-22, 13:06   #4179
pistacjowa_dama
Raczkowanie

zakaz handlu

Edytowane przez zlosliwiec
Czas edycji: 2011-11-22 o 17:33
pistacjowa_dama jest offline  
Stary 2011-11-22, 13:23   #4180
doris144
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez majorka:) Pokaż wiadomość
Dziewczyny a jak jest z udami, chodzi mi o bol ? Łydki poszly nawe nawet,nie bylo tak zle, a teraz zastanawiam sie nad udami.
uda bolą zdecydowanie mniej
doris144 jest offline  
Stary 2011-11-22, 17:15   #4181
tenebra
Zakorzenienie

No ja idę na uda w piątek rano przed pracą więc mam nadzieję, że nie będę miała ich zmaltretowanych, bo te ładnych parę godzin będę musiała za biurkiem przesiedzieć...

A w pierwszym tygodniu grudnia mam znów pachy (drugi zabieg). Już się nie mogę doczekać "zapółroku" kiedy będą te efekty już dobrze widoczne. Ale póki co po pierwszym zabiegu na pachy jest miodzio więc mam nadzieję, że tak będzie dalej

tenebra jest offline  
Stary 2011-11-22, 22:48   #4182
myszka851210
Przyczajenie

Red face Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Hej dziewczyny. Mam bardzo ważne pytanie. Czy któraś z Was zakończyła już może zabiegi depilacji laserowej. Chodzi mi konkretnie o okres około dwóch lat lub chociaż roku. Jestem w trakcie zabiegów i strasznie jestem ciekawa jak wyglądają efekty po tak długim czasie. Będę niezmiernie wdzięczna forumowiczom za pomoc
myszka851210 jest offline  
Stary 2011-11-23, 00:00   #4183
siarka40
Szef ds. Wymianek

Cytat:
Napisane przez doris144 Pokaż wiadomość
uda bolą zdecydowanie mniej
hm, to zalezy od osobnika. mnie na ten przyklad bolaly bardziej niz lydki.

Cytat:
Napisane przez myszka851210 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny. Mam bardzo ważne pytanie. Czy któraś z Was zakończyła już może zabiegi depilacji laserowej. Chodzi mi konkretnie o okres około dwóch lat lub chociaż roku. Jestem w trakcie zabiegów i strasznie jestem ciekawa jak wyglądają efekty po tak długim czasie. Będę niezmiernie wdzięczna forumowiczom za pomoc
pisalam juz o tym kiedys - jestem 6,5 roku po serii zabiegow na lydki laserem aleksandrytowym, skutecznosc - okolo 95%, jak szacuje. w mojej ocenie raczej nic sie nowego (w sensie wlos) nie pojawilo.

Testery NIE SĄ silniejsze niż nietestery!

W SP, Rossmannie, Naturze i inszych takich sprzedawane są ORYGINAŁY!

Sprawdź tutaj czy nosisz dobrze dobrany stanik!!
mikroREKLAMA
Szukamy lekkiego wózka inwalidzkiego dla pani Edwardy - informacje w linku - zajrzyj proszę!

Ta reklama pokazywana jest pod 16 777 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
siarka40 jest offline  
Stary 2011-11-23, 00:41   #4184
falamorska
Przyczajenie

Moja opinia:to bzdura,że nieprawidłowe hormony są przyczyną braku efektów lasera!Laser działa na każdy włos tak samo efektywnie.U osoby z zaburzeniami hormonalnymi,u osoby bez takich zaburzeń,u kobiety,u mężczyzny.Jedynie trzeba dobrać moc lasera i (może?)rodzaj lasera - co do rodzajów laserów moja wiedza jest zerowa.No oczywiście liczy się kontrast(karnacja włosa a karnacja skóry).Gadki o hormonach to wykręcanie się od odpowiedzialności za źle wykonany zabieg.Hormony powodują często nadmierne owłosienie,to tak,ale laser działa na takie włosy normalnie,bo niby czemu nie?Ilość mieszków włosowych jest przecież ograniczona - u wszystkich ludzi podobna.Pod warunkiem,że zabieg wykonany prawidłowo...
falamorska jest offline  
Stary 2011-11-23, 09:17   #4185
siarka40
Szef ds. Wymianek

Cytat:
Napisane przez falamorska Pokaż wiadomość
Hormony powodują często nadmierne owłosienie,to tak,ale laser działa na takie włosy normalnie,bo niby czemu nie?Ilość mieszków włosowych jest przecież ograniczona - u wszystkich ludzi podobna.Pod warunkiem,że zabieg wykonany prawidłowo...
a to nie jest tak, ze wlos moze zostac i owszem, zniszczony - razem z cebulka - ale po jakims czasie nowy wlos "wykluje" sie tuz obok miejsca wyrastania wczesniej tego zniszczonego?
i cos czytalam, chyba nawet w tym watku, ze po ciazy moga np. wlosy odrosnac - ze niby efekt hormonow.

Testery NIE SĄ silniejsze niż nietestery!

W SP, Rossmannie, Naturze i inszych takich sprzedawane są ORYGINAŁY!

Sprawdź tutaj czy nosisz dobrze dobrany stanik!!

Edytowane przez siarka40
Czas edycji: 2011-11-23 o 09:18
mikroREKLAMA
Szukamy lekkiego wózka inwalidzkiego dla pani Edwardy - informacje w linku - zajrzyj proszę!

Ta reklama pokazywana jest pod 16 777 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
siarka40 jest offline  
Stary 2011-11-23, 13:04   #4186
doris144
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez myszka851210 Pokaż wiadomość
Przeczytaj mój wpis kilka postów wyzej
doris144 jest offline  
Stary 2011-11-23, 14:51   #4187
TmargoT
Zakorzenienie

Cytat:
Moja opinia:to bzdura,że nieprawidłowe hormony są przyczyną braku efektów lasera!Laser działa na każdy włos tak samo efektywnie.U osoby z zaburzeniami hormonalnymi,u osoby bez takich zaburzeń,u kobiety,u mężczyzny.Jedynie trzeba dobrać moc lasera i (może?)rodzaj lasera - co do rodzajów laserów moja wiedza jest zerowa.No oczywiście liczy się kontrast(karnacja włosa a karnacja skóry).Gadki o hormonach to wykręcanie się od odpowiedzialności za źle wykonany zabieg.Hormony powodują często nadmierne owłosienie,to tak,ale laser działa na takie włosy normalnie,bo niby czemu nie?Ilość mieszków włosowych jest przecież ograniczona - u wszystkich ludzi podobna.Pod warunkiem,że zabieg wykonany prawidłowo...
no chyba ,że je usuniesz na łydkach,a one pojawią sie pod nosem,czy na brodzie
TmargoT jest offline  
Stary 2011-11-23, 15:16   #4188
effa_j
Wtajemniczenie

Wpisy w blogu: 1

dla zainteresowanych dzis na jednym z portali zakupow grupowych light sheer z katowic
effa_j jest offline  
Stary 2011-11-23, 19:05   #4189
Gobo
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez alutka1987 Pokaż wiadomość
jeszcze przy tym dostalam rabacik... polecam
Twój post to jak reklamowanie naturalnych futer na forum dla ekologów... pomysł nienajlepszy.
Gobo jest offline  
Stary 2011-11-23, 20:04   #4190
TmargoT
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez magdalllennaaa Pokaż wiadomość
Witam,

mam pytanie czy ktoś miał przyjemność, lub też nie skorzystać z zabiegów
brzmisz jak reklama

---------- Dopisano o 20:04 ---------- Poprzedni post napisano o 20:03 ----------

Cytat:
Napisane przez Gobo Pokaż wiadomość
Twój post to jak reklamowanie naturalnych futer na forum dla ekologów... pomysł nienajlepszy.

zgłoszony reklamowy post
TmargoT jest offline  
Stary 2011-11-23, 22:29   #4191
naiyah
Raczkowanie

GG do naiyah

Cytat:
no ja też tak się zastanawiałam bo w telewizji zawsze jak pokazują te np. babeczki z hirsutyzmem to wysyłają je na depilację laserową... Ale kosmetyczka próbowała mi wytłumaczyć, że niby jak ktoś ma problemy z hormonami to włosy po laserze wypadają ale potem odrastają.. ale ja nie mam problemów jako takich, jestem typem kobiety z bujniejszym owłosieniem (dlatego poszłam na zabieg) ale nie jest to jakiś szczególny problem z hormonami w moim przypadku.

naiyah jest offline  
Stary 2011-11-24, 21:46   #4192
Aaliyah1981
Zadomowienie

dziewczyny mam nadzieje ,ze to nie glupie pytanie dzis mija 11 dzien od mojego pierwszego zabiegu i wypadlo mi kilka wloskow ..i teraz mam pytanmie czy jak one u was wypadaly mialy na koncu cebulke wlosowa ??? (taka jak np przy wyrywaniu brwi -biala) .Bo u mnie te wypadajace wloski nie maja nic na koncu
http://pl.youtube.com/watch?v=mM6N26H4JEI

Aaliyah1981 jest offline  
Stary 2011-11-25, 12:00   #4193
katrynka0010
Przyczajenie

Proszę o kontakt na priv wszystkie osoby, oszukane przez instytut czarny diament w sosnowcu, dotyczy depilacji laserowej.
Pozdrawiam.
katrynka0010 jest offline  
Stary 2011-11-25, 12:17   #4194
agaqcinska
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Aaliyah1981 Pokaż wiadomość
..i teraz mam pytanie czy jak one u was wypadaly mialy na koncu cebulke wlosowa ??? (taka jak np przy wyrywaniu brwi -biala) .Bo u mnie te wypadajace wloski nie maja nic na koncu
Nie martw się, u mnie też cebulek nie ma- zostały zniszczone laserem, a wypadające włoski są twardsze i bardziej kruche niż normalne.
agaqcinska jest offline  
Stary 2011-11-25, 12:31   #4195
tenebra
Zakorzenienie

Dziś z samego rana byłam na depilacji w LaserExpert na Złotej z Grouponem, który wcześniej tu zamieszczałam.

Laser LightSheer, miałam robione przedramiona i uda mocą 31J.

Moje wrażenia na początku były straszne (zanim jeszcze weszłam do środka), bo okazało się, że salon mieści się w bloku. Trafić tam to nie lada wyzwanie, a jak pani przez telefon dała mi instrukcje gdzie co i jak to się zastanawiałam czy nie uciec, bo jakoś tak dziwnie, że w bloku.

Ale nie uciekłam i jestem zadowolona. W rozmowie okazało się, że jest to miejscówka przejściowa, za ok 4 miesiące salon przenosi się na Saską Kępę. Mimo, że miejsce przejściowe to zadbane i czyste, a pani nie dość że wiedziała co robi to jest dodatkowo bardzo sympatyczna (pani Paulina).

Następny zabieg mam pod koniec grudnia, gdyby nie to, że mam ten kupon na nieograniczoną liczbę zabiegów w trakcie pół roku to bym ustawiła sobie zabieg po 9-10 tygodniach, ale w takiej sytuacji to mi jest wszystko jedno.
Wykonano zabieg dokładnie, pani Paulina zaznaczała sobie żółtym zakreślaczem obszary to depilowania, żeby nie pominąć żadnego kawałka jak się przekręcałam na leżance.

Najpierw miałam robione uda, potem przedramiona, pani Paulina po zabiegu sprawdziła stan mojej skóry i posmarowała Alantanem oraz zaleciła kupno takowego specyfiku w razie podrażnień. Wyjaśniła też, jak może wyglądać skóra po kilku godzinach i czego mogę się spodziewać i co jest rzeczą normalną po zabiegu.

Jeżeli nic strasznego mi się nie będzie dziać (i się nie dzieje póki co) to następnym razem będę miała robione mocą 35J.

Co do bólu to ja uda czułam znacznie mniej niż łydki, miałam chyba tylko raz czy dwa na lewej nodze bezwarunkowy skurcz. W przypadku łydek zdarzało mi się to częściej, ale póki co moc jest niewielka, tak więc może być gorzej następnym razem. Dziś o mało co tam nie usnęłam (byłam o 8:00)

Kuponów poszło sporo, więc mam nadzieję, że komuś pomogłam, bo przetarłam kuponowe szlaki na pewno, bo jest on aktywny od dziś

Edytowane przez tenebra
Czas edycji: 2011-11-25 o 17:56
tenebra jest offline  
Stary 2011-11-25, 12:37   #4196
TmargoT
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez katrynka0010 Pokaż wiadomość
Proszę o kontakt na priv wszystkie osoby, oszukane przez instytut czarny diament w sosnowcu, dotyczy depilacji laserowej.
Pozdrawiam.
może napisz coś więcej,abyśmy się nie nadziały.myślałam o tym salonie i jestem przerażona.
TmargoT jest offline  
Stary 2011-11-25, 14:27   #4197
Aaliyah1981
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez agaqcinska Pokaż wiadomość
Nie martw się, u mnie też cebulek nie ma- zostały zniszczone laserem, a wypadające włoski są twardsze i bardziej kruche niż normalne.
dzieki
http://pl.youtube.com/watch?v=mM6N26H4JEI

Aaliyah1981 jest offline  
Stary 2011-11-27, 15:50   #4198
ilusja
Zakorzenienie

Dziewczyny co powiecie na taki gadżet ? Jest to cos fajnego czy zwykly shit?

http://www.groupon.pl/oferty/christm...opping/1752233
ilusja jest offline  
Stary 2011-11-27, 18:34   #4199
Katka_krk
Rozeznanie

ilusja Bardzo ciekawe urządzenie
Zastanawia mnie tylko czym tak faktycznie się może różnić..... diodowy długość fali 808 nm... i co tam jest w ustawieniach. W laserze LightSheer oprócz energii ustawia się też długość impulsu, dostosowany głównie do karnacji żeby nikogo nie poparzyć. A w tym urządzeniu? hmm
Bardzo łatwo o poparzenia, odbarwienia, przebarwienia itp. W gabinetach wykonujących depilację laserową o wszystkim klient jest informowany. Kupując taki "laserek" domowy wątpie żeby w instrukcji obsługi były takie informację
Czekam też na opinie osób które coś takiego używały

Katka_krk jest offline  
Stary 2011-11-28, 12:54   #4200
Gobo
Raczkowanie

[QUOTE=ilusja;30755392]Jest to cos fajnego czy zwykly shit?

Raczej to drugie... trwała depilacja tym sprzętem to jak próba zagotowania szklanki wody chuchaniem na nią.

Lasery depilacyjne mają moce rzedu 2.000 watów, to urządznie raczej nie ma nawet jednego wata.
Gobo jest offline  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości