Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - Strona 146 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2012-01-04, 18:15   #4351
olkie
Zakorzenienie

GG do olkie
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

dziewczyny moze znacie jakis salon w kielcach gdzie w przystepnej cenie wykonuja depilacje laserem lightsheer lub lightsheer duet????

Edytowane przez olkie
Czas edycji: 2012-01-04 o 18:27
olkie jest offline  
Stary 2012-01-04, 18:17   #4352
chyży
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez tenebra Pokaż wiadomość
A to ciekawe. Macie może jekieś przemyślenia dlaczego akurat tylko na łydkach "daje radę"? Bo mi żadne wyjaśnienie do głowy nie przychodzi...
Na łydkach ta duża końcówka łatwo zasysa skórę - większy obszar, skórka bardziej elastyczna etc. Na innych partiach ciała osoba obsługująca laser musi się już nagminastykować a i tak kiepsko to w praktyce wychodzi.
chyży jest offline  
Stary 2012-01-04, 20:54   #4353
Galijka
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość
widziałam te oferte, oni czesto maja promocje. Ja juz koncze swoje zabiegi zostaly mi pojedyncze wlosy wiec mam nadzieje, ze na tym zabiegu zakonczy sie sukcesem moja przygoda z laserem
Ja wykupiłam tą ofertę na Citeamie. Mam tylko nadzieję, że nie będzie to zrobione na "odwal się" ze względu po 1. na kupon a po 2. zakładam, że to będą ostatnie zabiegi (pachy i bikini) i pani wykonująca zabieg będzie widziała, że więcej na mnie nie zarobią

http://www.centaurus.org.pl/

Cmentarz dla zwierząt

Galijka jest offline  
Stary 2012-01-04, 21:04   #4354
effa_j
Wtajemniczenie

Wpisy w blogu: 1

Cytat:
Napisane przez Galijka Pokaż wiadomość
Ja wykupiłam tą ofertę na Citeamie. Mam tylko nadzieję, że nie będzie to zrobione na "odwal się" ze względu po 1. na kupon a po 2. zakładam, że to będą ostatnie zabiegi (pachy i bikini) i pani wykonująca zabieg będzie widziała, że więcej na mnie nie zarobią
a ile juz mialas zabiegow??
effa_j jest offline  
Stary 2012-01-04, 21:16   #4355
Galijka
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość
a ile juz mialas zabiegow??
Bikini i pachy 4, łydki 3. Ale łydki robię w przyszłym tygodniu na Sławkowskiej tak więc do Revision zostawiam pachy i bikini. Na każdej partii można powiedzieć, że mam pojedyncze włosy tak więc mam nadzieję, że na tym zakończę.

Cmentarz dla zwierząt

Galijka jest offline  
Stary 2012-01-04, 21:22   #4356
TmargoT
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Pojsencja Pokaż wiadomość
ja własnie zastanawiam się nad depilacją laserem,ale boję się że wydam kasę a efekt mnie nie zadowoli. Depilator mi nie służy,a maszynki wiadomo jak to maszynki. woskiem najlepiej mi się sprawdza,ale nie ma mi kto robić,a sama z tyłu nóg nie widzę.
ja tez się zastanawiałam i dziś żałuję,bo mogłąm zacząć 6 lat temu.kasa była,tylko bylo mi szkoda na niewiadomą
TmargoT jest offline  
Stary 2012-01-04, 21:28   #4357
Galijka
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez Pojsencja Pokaż wiadomość
ja własnie zastanawiam się nad depilacją laserem,ale boję się że wydam kasę a efekt mnie nie zadowoli. Depilator mi nie służy,a maszynki wiadomo jak to maszynki. woskiem najlepiej mi się sprawdza,ale nie ma mi kto robić,a sama z tyłu nóg nie widzę.
No to już jest ryzyko każdego z nas Ale jeśli wybierzesz dobry salon i nie IPL to myślę, że duża szansa na zadowolenie Tyle, że jak już może się doczytałaś w naszych postach, nie nastawiaj się na 3 zabiegi a raczej od 4-czterech w górę Nie wiem skąd ten przesąd, że zazwyczaj na 3 zabiegach się kończy

Cmentarz dla zwierząt

Edytowane przez Galijka
Czas edycji: 2012-01-05 o 12:17
Galijka jest offline  
Stary 2012-01-05, 10:09   #4358
TmargoT
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez mariolk Pokaż wiadomość
jak czytal wasze opinie o poparzeniach to jestem przerazona, moze lepiej bikini nie ruszac?
nie wiem,jak to wyjaśnić,ale to nie jest takie poparzenie z pęcherzami .to podgrzana skóra,coś jakbyś za długo się opalała.parzy,jest nagrzana i w niektórych miejcach brązowe placki z nadpalonej starej wartswy skóry.nie mówimy tu o oparzeniach całej grubości skóry,ale jej wierzchniej.
piecznie jednodniowe to cena za pozbycie się włosów na stałe i warte tego wszystkiego.

ja często miałam krwiaki od plastrów i jest to bardziej niebezpieczne,niz takie przypalenie
TmargoT jest offline  
Stary 2012-01-05, 12:15   #4359
Galijka
Wtajemniczenie

Cytat:
na zabieg depilacji bikini musisz sobie zarezerwowac 300-400 zl za wizyte

z doswiadczenia odradzam promocjew stylu 90% taniej bo jak oni robia te zabiegi za prawie darmo, mam na mysli jakosc, to glowa boli
ja właśnie z takiej promocji będę korzystać i obawiam się tego co napisałaś, czyli brzydko mówiąc "odwalenie" zabiegu. Ale tak jak pisałam już wcześniej, pozostało mi niewiele włosów (liczę, że to będzie ostatni zabieg) tak więc mam nadzieję, że mimo wszystko będzie skuteczny.

A co do cen to np. w Krakowie są sporo wyższe niż 300-400 zł, za pełne bikini musisz zapłacić 500-600 zł

Cmentarz dla zwierząt

Galijka jest offline  
Stary 2012-01-06, 14:06   #4360
soleil1985
Raczkowanie

Hej,obiecałam że się odezwę po drugim zabiegu,więc się odzywam
W środę miałam drugi zabieg po dosyć długiej przerwie(pierwszy chyba w lipcu robiła). Depilację wykonywałam w salonie "Studio Laser" w Warszawie,płaciłam 400zł za łydki,depilacja trwała 1,5 godz.(tak jak za pierwszym razem). Ciekawa jestem efektów bo po pierwszym razie byłam zadowolona,włosów było zdecydowanie mniej. Skora piekła mnie tylko tego dnia co miałam laser,sama depilacja była dosyć bolesna,ale jestem zadowolona,nie mam żadnych poparzeń,tylko trochę strupków czyli w sumie tak jak za pierwszym razem.
soleil1985 jest offline  
Stary 2012-01-06, 16:26   #4361
tenebris
Zakorzenienie

GG do tenebris

Ja miałam deala na 4 sesje depilacji w Kawaii (Warszawa). Bardzo miła obsługa, 0 poparzeń etc (robiłam bikini głębokie i pachy - ok 15min trwa 1 sesja tych dwóch części ciała). Niestety 4 sesje nie starczyły w moim wypadku do usunięcia włosków, choć znacznie je osłabły, rosną wolniej. Wg pani z salonu, potrzeba by było 6, a może nawet więcej sesji...
Zabieg był do zniesienia, nie ma się czego bać.

Edytowane przez tenebris
Czas edycji: 2012-01-06 o 16:27
tenebris jest offline  
Stary 2012-01-06, 19:37   #4362
wbirma
Raczkowanie

Mam wielką prośbę do osób, które miały styczność z salonem Bata-Med w Gliwicach o opinie. Jestem zapisana na depilację tak jak już tu wcześniej napisałam na 12.01. Trochę poszperałam w internecie i się przeraziłam. Może jedna lub dwie zadowolone osoby, reszta negatywnie się wypowiadała. Wiadomo w internecie można pisać wszystko, konkurencja działa. I nie wiem czy to są prawdziwe opinie czy sfałszowane. Wiem, że tu też może mnie ktoś oszukać, jednak mam więcej zaufania do osób z wizażu niż na innych forach, na których po prostu nie siedzę.
Stary 2012-01-06, 19:50   #4363
TmargoT
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez wbirma Pokaż wiadomość
Mam wielką prośbę do osób, które miały styczność z salonem Bata-Med w Gliwicach o opinie. Jestem zapisana na depilację tak jak już tu wcześniej napisałam na 12.01. Trochę poszperałam w internecie i się przeraziłam. Może jedna lub dwie zadowolone osoby, reszta negatywnie się wypowiadała. Wiadomo w internecie można pisać wszystko, konkurencja działa. I nie wiem czy to są prawdziwe opinie czy sfałszowane. Wiem, że tu też może mnie ktoś oszukać, jednak mam więcej zaufania do osób z wizażu niż na innych forach, na których po prostu nie siedzę.
najlepiej przekonaj się o tym sama.
zbierz najważniejsze informacje o zabiegu i tego pilnuj. w razie czego wymagaj.

ja telefonicznie powiedziałam pani ,że działam na portalu i chętnie zareklamuje salon jeśli będę zadowolona.za kazdym razem działało
TmargoT jest offline  
Stary 2012-01-06, 19:59   #4364
chyży
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez tenebris Pokaż wiadomość
Ja miałam deala na 4 sesje depilacji w Kawaii (Warszawa). Bardzo miła obsługa, 0 poparzeń etc (robiłam bikini głębokie i pachy - ok 15min trwa 1 sesja tych dwóch części ciała). Niestety 4 sesje nie starczyły w moim wypadku do usunięcia włosków, choć znacznie je osłabły, rosną wolniej. Wg pani z salonu, potrzeba by było 6, a może nawet więcej sesji...
Zabieg był do zniesienia, nie ma się czego bać.
Na ich stronie jest napisane, że oferują tylko IPL więc niestety wyrzuciłaś pieniądze w błoto.
chyży jest offline  
Stary 2012-01-06, 20:03   #4365
Galijka
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez chyży Pokaż wiadomość
Na ich stronie jest napisane, że oferują tylko IPL więc niestety wyrzuciłaś pieniądze w błoto.
na to wygląda, z ciekawości sprawdziłam...

Cmentarz dla zwierząt

Galijka jest offline  
Stary 2012-01-06, 20:20   #4366
Ineso
Matka Smoka

Robiłam pierwszy LS bikini na koniec września. Potem miałam mieć w innym salonie drugi zabieg, ale była awaria lasera i będę miała dopiero za jakiś czas, więc sporo czasu upłynęło.
Po tym pierwszym zabiegu chyba 2 msc miałam prawie gładką skórę, nieliczne pojedyncze włosy. W grudniu zaczęły odrastać i teraz mam stan chyba sprzed zabiegu Pytanie - czy to oznacza, że zabieg był nieskuteczny? Czy to wina za długiej przerwy i zmarnowałam kasę? Pisałam chyba tutaj o swoich doświadczeniach, ale przypomnę, że robiłam w Revision i biorąc pod uwagę ilość popalonych śladów, wydawało mi się, że było to dość dokładnie zrobione.
Ineso jest offline  
Stary 2012-01-06, 20:31   #4367
Galijka
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez Ineso Pokaż wiadomość
Robiłam pierwszy LS bikini na koniec września. Potem miałam mieć w innym salonie drugi zabieg, ale była awaria lasera i będę miała dopiero za jakiś czas, więc sporo czasu upłynęło.
Po tym pierwszym zabiegu chyba 2 msc miałam prawie gładką skórę, nieliczne pojedyncze włosy. W grudniu zaczęły odrastać i teraz mam stan chyba sprzed zabiegu Pytanie - czy to oznacza, że zabieg był nieskuteczny? Czy to wina za długiej przerwy i zmarnowałam kasę? Pisałam chyba tutaj o swoich doświadczeniach, ale przypomnę, że robiłam w Revision i biorąc pod uwagę ilość popalonych śladów, wydawało mi się, że było to dość dokładnie zrobione.
Powinno Ci ubyć około 20% włosów i są osłabione tak więc nie wyrzuciłaś pieniędzy w błoto. Zapytałam specjalnie specjalistki

Cmentarz dla zwierząt

Galijka jest offline  
Stary 2012-01-06, 20:57   #4368
Galijka
Wtajemniczenie

Cytat:
terez to juz nie wiem na co sie zdecydowac, bo chcialabym zalatwic sprawe z bikini raz i na dlugo, kolezanka mi mowila i pokazaywla efekty po laserze i ... niestety jej odrastaja, a z kolei inna byla na IPL z RF i po dwoch zabiegach ma widoczne efekty, chyba wybiore ten IPL z RF
no chyba żartujesz!! to jakaś reklama czy co??

Cmentarz dla zwierząt

Galijka jest offline  
Stary 2012-01-06, 20:57   #4369
TmargoT
Zakorzenienie

Cytat:
terez to juz nie wiem na co sie zdecydowac, bo chcialabym zalatwic sprawe z bikini raz i na dlugo, kolezanka mi mowila i pokazaywla efekty po laserze i ... niestety jej odrastaja, a z kolei inna byla na IPL z RF i po dwoch zabiegach ma widoczne efekty, chyba wybiore ten IPL z RF

albo nie czytasz naszych postów,albo to reklama
TmargoT jest offline  
Stary 2012-01-06, 21:04   #4370
Galijka
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez TmargoT Pokaż wiadomość

albo nie czytasz naszych postów,albo to reklama
TmargoT, zdublowałaś mnie piątka

Cmentarz dla zwierząt

Galijka jest offline  
Stary 2012-01-06, 21:09   #4371
Ineso
Matka Smoka

Cytat:
Mhm najwyraźniej nie czytałaś wątku i nie in teresują Cię rady doświadczonych osób, bo już zdecydowałaś - więc po co w ogóle tu piszesz?
Cytat:
Powinno Ci ubyć około 20% włosów i są osłabione tak więc nie wyrzuciłaś pieniędzy w błoto. Zapytałam specjalnie specjalistki
A jeśli nie widzę tych 20%? No chyba, że trudno tak gołym okiem ocenić?
Ineso jest offline  
Stary 2012-01-06, 21:12   #4372
TmargoT
Zakorzenienie

Cytat:
TmargoT, zdublowałaś mnie piątka
bo wymiękam czytając takie posty .
zaraz będzie,że jestem właścicielem salonu z LS ,bo neguję działanie IPL-ów i niszczę konkurencję

---------- Dopisano o 21:12 ---------- Poprzedni post napisano o 21:10 ----------

Cytat:
w moim przypadku były to łyse placki i włosy wyrastające z pojedyńczo.wcześniej wyrastały po trzy z jednej cebulki.
nie przejmuj się.ja tez miałam długoą przerwe między pierwszym zabiegiem,a drugim.nie pamiętam już jaką,ale z *pół roku na pewno.

*jeśli komus chce się przeglądac moje posty i odszukać dokładnie to ok.ja mam kiepską pamięć
TmargoT jest offline  
Stary 2012-01-06, 21:15   #4373
Galijka
Wtajemniczenie

Cytat:
Tego już nikt Ci nie powie. Wiesz, przy dużym owłosieniu może nie widać tych 20%?
Naprawdę specjalnie zadzwoniłam do znajomej, która przy tym pracuje i udzieliła mi takiej odpowiedzi, którą przytoczyłam. Więcej nie pomogę choćbym chciała

Cmentarz dla zwierząt

Edytowane przez Galijka
Czas edycji: 2012-01-06 o 21:29
Galijka jest offline  
Stary 2012-01-06, 21:21   #4374
Ineso
Matka Smoka

Dzięki Mam zatem jeszcze resztki nadziei.
Ineso jest offline  
Stary 2012-01-06, 22:07   #4375
siarka40
Szef ds. Wymianek

Cytat:
Napisane przez TmargoT Pokaż wiadomość
zaraz będzie,że jestem właścicielem salonu z LS ,bo neguję działanie IPL-ów i niszczę konkurencję
po prostu placa Ci za marketing szeptany, przyznaj sie.

Testery NIE SĄ silniejsze niż nietestery!

W SP, Rossmannie, Naturze i inszych takich sprzedawane są ORYGINAŁY!

Sprawdź tutaj czy nosisz dobrze dobrany stanik!!
mikroREKLAMA
Szukamy lekkiego wózka inwalidzkiego dla pani Edwardy - informacje w linku - zajrzyj proszę!

Ta reklama pokazywana jest pod 16 756 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
siarka40 jest offline  
Stary 2012-01-07, 14:29   #4376
iivii
Raczkowanie

Cytat:
Ja miałam przerwę 11 tygodni na bikini po pierwszym zabiegu i też mialam wrażenie, że wszystkie odrosły. Jak się jednak lepiej przyjrzałam to rzeczywiście przeważnie miałam po 2-3 włoski w jednej cebulce a teraz są 1-2. Na razie czekam aż mi wypadną po drugim zabiegu.
Może rób zdjęcia konkretnego obszaru i porównuj...
iivii jest offline  
Stary 2012-01-07, 16:10   #4377
TmargoT
Zakorzenienie

Cytat:
oczywiscie, ze nie przeczytalam wszystkich 147 stron, tak oczywiscie reklama salonu NN w miescie NN, bosze zlitujcie sie, napisalam to co wiem na podstawie rozmow z kolezankami, owszem jest tez taka co robila 7 zabiegow na IPL w N....o i nie widzi praktycznie efektow, ale mi poradzila ta co robila nie w sieciowce tylko w normalnym salonie i maja tam maszyne IPL+RF,
a co do reklamy to chyba wy reklamujecie lasery z tego co moge zgadywac po ataku na mnie ,
masz rację
TmargoT jest offline  
Stary 2012-01-07, 16:49   #4378
wolodyj
Przyczajenie

A czy drogie Panie mozecie mi doradzic jak to wyglada z facetami?
Czy trzeba wczesniej robic jakies badania u lekarza przed seria zabiegow laserem?
A czy znaja Pani moze jakis salon w Manchesterze godny polecenia?

Pozdrawiam

Wolodyj (Pawel)
wolodyj jest offline  
Stary 2012-01-07, 17:05   #4379
TmargoT
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez wolodyj Pokaż wiadomość
A czy drogie Panie mozecie mi doradzic jak to wyglada z facetami?
Czy trzeba wczesniej robic jakies badania u lekarza przed seria zabiegow laserem?
A czy znaja Pani moze jakis salon w Manchesterze godny polecenia?

Pozdrawiam

Wolodyj (Pawel)
PAWEŁ polecam przeczytac ze trzy strony wstecz ,lub do przodu (zależy jakie masz ustawienia ) od te twojej i wyszukaj postów użytkownika CHYŻY.
to mężczyzna,który opisuje swoje przygody z laserem.
o ile mi wiadomo,to my tylko rodzimy zabieg oceniamy-polski
TmargoT jest offline  
Stary 2012-01-07, 20:29   #4380
pudelek
Przyczajenie

Czesc Dziewczyny! W zwiazku z tym, ze zanim zdecydowałam sie na zabieg, korzystalam z tego forum, zeby zdobyc informacje, postanowilam opisac swoje doswiadczenia, moze akurat sie komus przydadza. Przygode z laserem zaczelam ponad rok temu, w listopadzie. Korzystam z salonu Estetico w Lodzi. Zdecydowalam sie wtedy na udzial w promocji, pierwszy zabieg na pachy i bikini za polowe ceny. Na poczatku po rozmowie z pania wykonujaca zabieg, troche sie przerazilam, bo powiedziala, ze trzeba wykonac co najmniej 6 zabiegow. Ale teraz, kiedy widze efekty, jestem po prostu zachwycona i bez wahania podjelabym jeszcze raz taka sama decyzje. Jestem po 5. zabiegach na pachy i bikini (zrobione we wrzesniu) i nie mam juz prawie zadnych wloskow. Co prawda odrastaja slabe i rzadkie wloski w niektorych miejscach, ale sa tak delikatne, ze wystarczy, ze przejade maszynka raz na jakis czas. Komfort jest tak ogromny, ze az nie moge w to uwierzyc! Nigdy nie mialam tak gladkiej skory, zapomnialam juz o wszystkich podraznieniach w tych delikatnych miejscach i pierwszy raz od lat czulam sie na plazy mega komfortowo! Nie mialam moze jakiegos strasznego owlosienia, ale tak jak na glowie mam ciemne i geste loki (ktorych wszyscy mi zazdroszcza), tak niestety mam rowniez mocne owlosienie w innych partiach ciala. Mysle, ze nie pozbede sie wlosow na zawsze i np. raz w roku bedzie trzeba wykonac jakis zabieg przypominajacy, ale koszt 300 zl (za pachy i bikini) na rok to tak naprawde zadne pieniadze, w porownaniu w tym, jak wspaniale sie czuje! Od razu mowie, ze nie jestem bogata, ale ceny w tym salonie sa naprawde przystepne i udalo mi sie w kazdym miesiacu odlozyc troche pieniedzy. Z czystym sumieniem polecam salon, panie sa mile i kompetentne, zero skrepowania. Raz popsul sie laser, moj zabieg musial zostac przelozony i wtedy dostalam znizke. Jesli ktos sie jeszcze waha, to naprawde zachecam, gdzies od 3 zabiegu efekty sa ekstra! Rozpisalam sie, ale mam nadzieje, ze komus moja opinia pomoze

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości