Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - Strona 159 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2012-02-09, 15:25   #4741
Galijka
Wtajemniczenie

Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez Soline Pokaż wiadomość
Witajcie Dziewczyny

Przymierzam się do depilacji laserowej pach (mam grube, ciemne włosy). Po tym jak IPL okazał się totalnym niewypałem, chciałabym zapytać Was o zdanie, przed dokonaniem zakupu

Czy ta oferta jest wartościowa: http://www.groupon.pl/deals/krakow/s...1_0_0_40&a=399 ? Czy opłaca się ją kupić? Chodzi mi o sam laser jak i ilość zabiegów, czy to jest warte

Będę wdzięczna za wszelkie wiadomości
kurcze, właśnie się nad tym zastanawiam... oferta jest na pewno korzystna z tym, że ja liczę, że na jednym zabiegu już zakończę... no ale z drugiej strony nawet jeśli miałabym tylko jeden zabieg zrobić to i tak będzie to opłacalne...

---------- Dopisano o 15:25 ---------- Poprzedni post napisano o 15:08 ----------

http://www.centaurus.org.pl/

Cmentarz dla zwierząt

Edytowane przez Galijka
Czas edycji: 2012-02-09 o 19:37
Galijka jest offline  
Stary 2012-02-09, 15:36   #4742
smerffie
Zakorzenienie

Dzisiaj byłam na pierwszym laserze na pachy. Wrażenia ogólnie bardzo dobre
Pani, która wykonywała zabieg była bardzo miła, zrobiła szczegółowy wywiad, zeby dowiedzieć się czy nie mam żadnych przeciwwskazan i od razu przystąpiła do pracy. Sam zabieg trwał pewnie jakieś 10 minut. Troche bolało, ale spokojnie wytrzymałam, ale teraz sie boje czy dam rade na bikini w przyszłości
Kilka wypalonych cebulek wyszło mi od razu.
Po zabiegu pani dała mi woreczki z lodem, znieczulenie i ulga natychmiastowa. Moje pachy nie są nawet bardzo zaczerwienione, juz w godzine po zabiegu nie czuje zadnego dyskomfortu.
Nastepny raz mam przyjsc za 6 tygodni. Z tego co tutaj czytam mówicie, że to za krótki odstęp??
Robiłam w Krakowie, salon Dermikos w Plazie. Kosztowało mnie to 100 zł. Aktualnie są promocje, w lutym pachy kosztują 100zł, a pozostałe zabiegi depilacji laserowej 50%taniej.
Zostałam jeszcze poinformowana, że cena 100 zł za pachy bedzie mnie obowiązywała już zawsze, nawet jeśli okres promocji już się zakończy.
Pani poleciła mi krem Alantan na podrażnienia i dyskomfort. Miałyście go? Pomaga?
smerffie jest offline  
Stary 2012-02-09, 15:39   #4743
siarka40
Szef ds. Wymianek

Cytat:
Napisane przez Galijka Pokaż wiadomość
Soline, teraz doczytałam, że ta oferta ważna jest przez 6 miesięcy. Trochę mało jak na 3 zabiegi, mogłabyś się nie zmieścić...
ale dlaczego za malo? pierwszy moze zrobic w lutym, drugi na poczatku maja, a trzeci pod koniec lipca.
inna rzecz, ze warto dopytac czy to waznosc kuponu trwa 6 miesiecy, czy trzeba wszystkie zabiegi w tym okresie zrealizowac.

---------- Dopisano o 15:39 ---------- Poprzedni post napisano o 15:37 ----------

Cytat:
Trochę mało jak na 3 zabiegi, w takim czasie to 2 zrobisz.
ale jak 2? to ma robic co 5 - 6 miesiecy?

Testery NIE SĄ silniejsze niż nietestery!

W SP, Rossmannie, Naturze i inszych takich sprzedawane są ORYGINAŁY!

Sprawdź tutaj czy nosisz dobrze dobrany stanik!!
mikroREKLAMA
Szukamy lekkiego wózka inwalidzkiego dla pani Edwardy - informacje w linku - zajrzyj proszę!

Ta reklama pokazywana jest pod 16 771 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
siarka40 jest offline  
Stary 2012-02-09, 15:50   #4744
Galijka
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez siarka40 Pokaż wiadomość
ale dlaczego za malo? pierwszy moze zrobic w lutym, drugi na poczatku maja, a trzeci pod koniec lipca.
inna rzecz, ze warto dopytac czy to waznosc kuponu trwa 6 miesiecy, czy trzeba wszystkie zabiegi w tym okresie zrealizowac.

---------- Dopisano o 15:39 ---------- Poprzedni post napisano o 15:37 ----------

ale jak 2? to ma robic co 5 - 6 miesiecy?
no nie pokręciłam trochę i w sumie masz rację ale musiałaby zacząć zabiegi od razu jak oferta będzie aktywna czyli umówić się od razu np. na 22 lutego, potem ok. 20 maja i ostatni koło 20 sierpnia i się zmieściłyśmy
zwracam honor

http://www.centaurus.org.pl/

Cmentarz dla zwierząt

Galijka jest offline  
Stary 2012-02-09, 16:23   #4745
siarka40
Szef ds. Wymianek

Cytat:
no nie pokręciłam trochę i w sumie masz rację ale musiałaby zacząć zabiegi od razu jak oferta będzie aktywna czyli umówić się od razu np. na 22 lutego, potem ok. 20 maja i ostatni koło 20 sierpnia i się zmieściłyśmy
ja mysle, ze 3 miesiace to az czekac nie trzeba, trzymam sie tego, co pisze Ola_Casolla, ze na bikini/uda winno byc 10 - 12 tygodni przerwy, zatem spokojnie co 2,5 miesiaca mozna chodzic, badz troszke nawet czesciej .

mikroREKLAMA
Szukamy lekkiego wózka inwalidzkiego dla pani Edwardy - informacje w linku - zajrzyj proszę!

Ta reklama pokazywana jest pod 16 771 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
siarka40 jest offline  
Stary 2012-02-09, 19:06   #4746
Beth77
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez TmargoT Pokaż wiadomość
nie znam
a maść z wit A jest niedroga,kosztuje grosze ,a nie raz ratowała mi wygląd.co jeszcze mogę ci polecić to posmarowac na noc miodem.bedziesz się kleić,ale miód genialnie goi rany i szybko
substancja czynna: sudocrem zawiera kilkanaście składników: lanolina hipoalergiczna - pomaga w utrzymaniu prawidłowej wilgotności skóry; tlenek cynku - środek ściągający, który zmniejsza utratę płynu tkankowego; benzoesan benzylu i cynamonian benzylu – należą do składników balsamu peruwiańskiego, powszechnie uznanego za jego właściwości lecznicze; alkohol benzylowy - o właściwościach miejscowo znieczulających, zmniejsza ból miejscowy i podrażnienie. Działa również jako środek antyseptyczny / antybakteryjny i jest odpowiedzialny za ochronę przed bakteryjnymi czynnikami skażającymi.
Wskazania
  • Preparat jest szczególnie zalecany do pielęgnacji skóry niemowląt jako krem chroniący przed pieluszkowym zapaleniem skóry. Wskazany jest również w leczeniu i profilaktyce zapalenia skóry w przebiegu nietrzymania moczu oraz odleżyn.
  • Sudocrem może również być stosowany w innych stanach chorobowych skóry, które wymagają stosowania łagodzącego, ochronnego kremu antyseptycznego o dodatkowych właściwościach leczniczych, antybakteryjnych i przeciwgrzybiczych takich jak: stany zapalne w przebiegu łojotoku, trądziku młodzieńczego i różowatego, zadrapania, otarcia naskórka, oparzenia słoneczne oraz niewielkie podrażnienia termiczne, niewielkie odmrożenia, podrażnienia po goleniu, depilacji, regulacji brwi, odczyny po ukąszeniu owadów, zejściowa forma opryszczki, odparzenia, spierzchnięcia, zmiany ospowe.

myslisz że tym moge smarować? widze że ta maść jest rewelacyjna i pięknie mi schodza te strupki po tym (ale nie wiem czy nie wysusza jednak)
Beth77 jest offline  
Stary 2012-02-09, 22:20   #4747
TmargoT
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Beth77 Pokaż wiadomość
substancja czynna: sudocrem zawiera kilkanaście składników: lanolina hipoalergiczna - pomaga w utrzymaniu prawidłowej wilgotności skóry; tlenek cynku - środek ściągający, który zmniejsza utratę płynu tkankowego; benzoesan benzylu i cynamonian benzylu – należą do składników balsamu peruwiańskiego, powszechnie uznanego za jego właściwości lecznicze; alkohol benzylowy - o właściwościach miejscowo znieczulających, zmniejsza ból miejscowy i podrażnienie. Działa również jako środek antyseptyczny / antybakteryjny i jest odpowiedzialny za ochronę przed bakteryjnymi czynnikami skażającymi.
Wskazania
  • Preparat jest szczególnie zalecany do pielęgnacji skóry niemowląt jako krem chroniący przed pieluszkowym zapaleniem skóry. Wskazany jest również w leczeniu i profilaktyce zapalenia skóry w przebiegu nietrzymania moczu oraz odleżyn.
  • Sudocrem może również być stosowany w innych stanach chorobowych skóry, które wymagają stosowania łagodzącego, ochronnego kremu antyseptycznego o dodatkowych właściwościach leczniczych, antybakteryjnych i przeciwgrzybiczych takich jak: stany zapalne w przebiegu łojotoku, trądziku młodzieńczego i różowatego, zadrapania, otarcia naskórka, oparzenia słoneczne oraz niewielkie podrażnienia termiczne, niewielkie odmrożenia, podrażnienia po goleniu, depilacji, regulacji brwi, odczyny po ukąszeniu owadów, zejściowa forma opryszczki, odparzenia, spierzchnięcia, zmiany ospowe.

myslisz że tym moge smarować? widze że ta maść jest rewelacyjna i pięknie mi schodza te strupki po tym (ale nie wiem czy nie wysusza jednak)
jak dla mnie to za bardzo wysusza.za dużo składników wysuszających

spróbuj TRIBIOTIC (bez recepty).maść z antybiotykiem,cudownie goi,a cena powala.około 3 zł

Edytowane przez TmargoT
Czas edycji: 2012-02-09 o 22:23
TmargoT jest offline  
Stary 2012-02-09, 22:25   #4748
izuuu123
Raczkowanie

Ja uzywam i zdecydowanie moge polecic, jestem mega zadowolona. Z tym wysuszaniem to sie zgodze - trochę wysusza, ale mysle ze warto sie przez pewien czas przemeczyc (do czasu kiedy "krostki" zgina). A pozniej może jakis krem , czy oliwka z serii dla niemowlat ? Ja teraz uzywam balsam yves roches i mam zdecydowanie bardziej nawilzona skore, ale uwazam to za rozwiazanie tymczasowe
izuuu123 jest offline  
Stary 2012-02-10, 07:51   #4749
Beth77
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez izuuu123 Pokaż wiadomość
Ja uzywam i zdecydowanie moge polecic, jestem mega zadowolona. Z tym wysuszaniem to sie zgodze - trochę wysusza, ale mysle ze warto sie przez pewien czas przemeczyc (do czasu kiedy "krostki" zgina). A pozniej może jakis krem , czy oliwka z serii dla niemowlat ? Ja teraz uzywam balsam yves roches i mam zdecydowanie bardziej nawilzona skore, ale uwazam to za rozwiazanie tymczasowe
ale co uzywasz? Tribiotic czy sudocrem?
Mi nawet nie chodzi że moge się z przesuszaniem przemęczyc bo mnie to wcale nie męczy - tylko czy w przypadku takich poparzeń przesuszanie nie jest niebezpieczne że strupki za szybko odleca i blizny zostaną. Tylko i wyłącznie o to mi chodzi.
Beth77 jest offline  
Stary 2012-02-10, 10:10   #4750
TmargoT
Zakorzenienie

Cytat:
Mi nawet nie chodzi że moge się z przesuszaniem przemęczyc bo mnie to wcale nie męczy - tylko czy w przypadku takich poparzeń przesuszanie nie jest niebezpieczne że strupki za szybko odleca i blizny zostaną. Tylko i wyłącznie o to mi chodzi.
no więc tak.smaruj tą maścią jak chcesz,ale potem musisz czymś nawilżyć,natłuścić.
wysuszamy-natłuszczamy.moje skóra po ALANTANIE PLUS nie pozostawiła blizn,ale moje ciało super sie goi i nie mam skłonności do bliznowców,nie mam rozstępów.to zasługa genetyki i kolagenu w skórze
TmargoT jest offline  
Stary 2012-02-10, 10:23   #4751
Kinia_F
BAN stały

Wpisy w blogu: 6

Czy laser usuwa włoski na zawsze? Zastanawiam się czy po kilku zabiegach problem zostaje zlikwidowany w 100%?
Kinia_F jest offline  
Stary 2012-02-10, 10:28   #4752
siarka40
Szef ds. Wymianek

Cytat:
Napisane przez Kinia_F Pokaż wiadomość
Czy laser usuwa włoski na zawsze? Zastanawiam się czy po kilku zabiegach problem zostaje zlikwidowany w 100%?
w 100% mysle, ze nigdy albo bardzo rzadko .

mikroREKLAMA

siarka40 jest offline  
Stary 2012-02-10, 11:17   #4753
Beth77
Raczkowanie

Cytat:
no więc tak.smaruj tą maścią jak chcesz,ale potem musisz czymś nawilżyć,natłuścić.
wysuszamy-natłuszczamy.moje skóra po ALANTANIE PLUS nie pozostawiła blizn,ale moje ciało super sie goi i nie mam skłonności do bliznowców,nie mam rozstępów.to zasługa genetyki i kolagenu w skórze
zazdroszcze zatem ja tylko sie dotkne zaraz mam siniaki ranki blizny....
smaruję więc alanatanem i tym sudocremem i nawilżam jeszcze avane specjalnym mam nadzieje że zlezie. Nie wiem tylko od kiedy mog e peeling stosowac chyba jak wszystkie strupki zejdą? na razie jak zejdzie strupek to mam jaśniejszą skóre w tym miejscu......
Beth77 jest offline  
Stary 2012-02-10, 12:10   #4754
TmargoT
Zakorzenienie

Cytat:
te które tyrafi to niszczy na zawsze,ale żeby nie było tak łatwo to trzeba trafić w odpowiednią fazę wzrostu włosa.
poza tym nie każde miejsce wydepilujesz

OLA-,może ty znasz odpowiedź.
ja jestem ciekawa.czy nowe cebulki włosowe moga wytworzyć się obok miejsca zniszczonej cebulki,np po jakimś czasie?

gdzies słyszałam,że one czasem uśpione moga się uaktywnić
TmargoT jest offline  
Stary 2012-02-10, 14:30   #4755
Beth77
Raczkowanie

a mnie ciekawi czy jesli ktos został poparzony jak ja - z powodu np na dużej mocy czy przepływu - to czy chociaz pocieszające może byc to że przez tak dużą moc cebulka jest "bardziej" zniszczona i że nic "nie przezyło"??
Beth77 jest offline  
Stary 2012-02-10, 14:49   #4756
tenebra
Zakorzenienie

Cytat:
a mnie ciekawi czy jesli ktos został poparzony jak ja - z powodu np na dużej mocy czy przepływu - to czy chociaz pocieszające może byc to że przez tak dużą moc cebulka jest "bardziej" zniszczona i że nic "nie przezyło"??
Z tego co ja wiem, to cebulka może być zniszczona, albo nie być zniszczona, nie ma nic po środku, że bardziej czy mniej. Jak się mylę to niech mnie ktoś poprawi

tenebra jest offline  
Stary 2012-02-10, 15:20   #4757
TmargoT
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez tenebra Pokaż wiadomość
Z tego co ja wiem, to cebulka może być zniszczona, albo nie być zniszczona, nie ma nic po środku, że bardziej czy mniej. Jak się mylę to niech mnie ktoś poprawi

ktoś pisał,że wystarczy 30 jednostek,aby poprawnie zniszczyć cebulkę .muszą być tylko zachowane zasady,jak faza wzrostu,ciemny włos i jasna skóra.mocniejsza moc zależy od wrażliwości skóry karnacji,koloru ,czy grubości włosa.poprawcie mnie jesli się myle
TmargoT jest offline  
Stary 2012-02-10, 16:47   #4758
Kinia_F
BAN stały

Wpisy w blogu: 6

W takim razie, skoro nie niszczy w 100% to jaki jest sens? Rozumiem, że po depilacji laserem włoski i tak wyrastają i jeszcze istnieje ryzyko poparzenia?
Kinia_F jest offline  
Stary 2012-02-10, 16:49   #4759
Aaliyah1981
Zadomowienie

Cytat:

ktoś pisał,że wystarczy 30 jednostek,aby poprawnie zniszczyć cebulkę .muszą być tylko zachowane zasady,jak faza wzrostu,ciemny włos i jasna skóra.mocniejsza moc zależy od wrażliwości skóry karnacji,koloru ,czy grubości włosa.poprawcie mnie jesli się myle
hmmmmmmmmmmm ..to skoror mja i moje znajome mialysmy pierwszy zabieg moca 24 a nawet jedna miala 20 a 2-gi do 28 i widze ,ze wlosy wypadly bez cebulki na koncu tzn ,ze mimo wszystko nie zostala zniszczona vebulka bo moc byla za slaba kurcze jak to jest ??????
http://pl.youtube.com/watch?v=mM6N26H4JEI

Aaliyah1981 jest offline  
Stary 2012-02-10, 16:55   #4760
chyży
Raczkowanie

Cytat:
W takim razie, skoro nie niszczy w 100% to jaki jest sens? Rozumiem, że po depilacji laserem włoski i tak wyrastają i jeszcze istnieje ryzyko poparzenia?
niszczy w 100% ale nie wszystkie włosy - teoretycznie po 3-5 zabiegach 90-95% włosów zostaje trwale usuniętych, reszta to jasne i cienkie włoski, jak laser ustrzeli włos będący w fazie wzrostu to usuwa go na amen

---------- Dopisano o 16:55 ---------- Poprzedni post napisano o 16:53 ----------

Cytat:
Napisane przez Aaliyah1981 Pokaż wiadomość
hmmmmmmmmmmm ..to skoror mja i moje znajome mialysmy pierwszy zabieg moca 24 a nawet jedna miala 20 a 2-gi do 28 i widze ,ze wlosy wypadly bez cebulki na koncu tzn ,ze mimo wszystko nie zostala zniszczona vebulka bo moc byla za slaba kurcze jak to jest ??????
włos zawsze wypada bez cebulki - to czy odrośnie czy też nie to zależy już od tego czy był akurat w fazie wzrostu
chyży jest offline  
Stary 2012-02-10, 17:04   #4761
Aaliyah1981
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez chyży Pokaż wiadomość
niszczy w 100% ale nie wszystkie włosy - teoretycznie po 3-5 zabiegach 90-95% włosów zostaje trwale usuniętych, reszta to jasne i cienkie włoski, jak laser ustrzeli włos będący w fazie wzrostu to usuwa go na amen

---------- Dopisano o 16:55 ---------- Poprzedni post napisano o 16:53 ----------

włos zawsze wypada bez cebulki - to czy odrośnie czy też nie to zależy już od tego czy był akurat w fazie wzrostu

tak rozumiem tylko ,ze mnie np wypadaja wlosi i juz w tych miejscach nie rosna ..a w innych miesjucach rosna normlanie nic nie wypada ....czyli u was jest tak ,ze wszystkie wypadaja na raz???

Aaliyah1981 jest offline  
Stary 2012-02-10, 17:56   #4762
TmargoT
Zakorzenienie

Cytat:
gdzie to wyczytałaś?

---------- Dopisano o 17:56 ---------- Poprzedni post napisano o 17:55 ----------

Cytat:
tak rozumiem tylko ,ze mnie np wypadaja wlosi i juz w tych miejscach nie rosna ..a w innych miesjucach rosna normlanie nic nie wypada ....czyli u was jest tak ,ze wszystkie wypadaja na raz???
ile jesteś od ostatniego zabiegu?
o skuteczniości zabiegów możesz powiedziec dopiero po roku od ostatniej sesji,ponieważ wcześniej wyrastają tylko te włosy,które nie były w fazie wzrostu,a te ustrzelone mogą być uszkodzone,aczkolwiek nie zniszczone zbyt małą mocą

Edytowane przez TmargoT
Czas edycji: 2012-02-10 o 17:58
TmargoT jest offline  
Stary 2012-02-10, 19:33   #4763
izuuu123
Raczkowanie

Cytat:
ja mówię o sudocrem'ie - miałam kilka plamek po zabiegu (czerwonych, a później fioletowobrązowych), intensywnie smarowałam sudocremem (głównie na noc i zawsze jak byłam w domu i mogłam sobie pozwolić na "luźne" spodenki) - skóra była przesuszona, strupki zbladły, później same zaczęły odpadać, zostały jaśniejsze miejsca w miejscu gdzie były krostki. też bałam się na początku, że te jasne miejsca tak już zostaną, ale na szczęście już nie ma po nich śladu teraz nawilżam zwykłym balsamem , ale chce się przerzucić na coś "dla niemowląt" , bo balsam który teraz używam jest o "smaku" owsa i boje się żeby jakiś uczuleń nie było

więc ze swojego doświadczenia mogę polecić sudokrem - chodź ja chyba nie byłam aż tak poparzona jak ty, ja raczej miałam delikatne przebarwienia

Edytowane przez izuuu123
Czas edycji: 2012-02-10 o 19:37
izuuu123 jest offline  
Stary 2012-02-10, 19:41   #4764
Aaliyah1981
Zadomowienie

Cytat:
gdzie to wyczytałaś?

---------- Dopisano o 17:56 ---------- Poprzedni post napisano o 17:55 ----------

ile jesteś od ostatniego zabiegu?
o skuteczniości zabiegów możesz powiedziec dopiero po roku od ostatniej sesji,ponieważ wcześniej wyrastają tylko te włosy,które nie były w fazie wzrostu,a te ustrzelone mogą być uszkodzone,aczkolwiek nie zniszczone zbyt małą mocą
dopiero ok 3 tygodnie od ostatniego a pierwszy mialam robiony w listopadzie mam dwa pytania skad wiecie ,ze dopiero moca od 30 mozna usunac trwale wlos mozna gdzies to wyczytac na stronie producenta???i -2-gie pytanie u Ciebie po zabiegu wypadaja wszystkie wlosy tak????a potem odrasta jakas czesc ..Czy wyrastaja wszystkie ,wypada czesc a pozostale rosna normlanie (nie wypadaja). U mnie jest tak jak w 2-gim przypadku

Aaliyah1981 jest offline  
Stary 2012-02-10, 20:13   #4765
Ola_Casolla
Raczkowanie

Cytat:
te które tyrafi to niszczy na zawsze,ale żeby nie było tak łatwo to trzeba trafić w odpowiednią fazę wzrostu włosa.
poza tym nie każde miejsce wydepilujesz

OLA-,może ty znasz odpowiedź.
ja jestem ciekawa.czy nowe cebulki włosowe moga wytworzyć się obok miejsca zniszczonej cebulki,np po jakimś czasie?

gdzies słyszałam,że one czasem uśpione moga się uaktywnić
oczywiscie ze moga sie wytworzyc ale nie jest to kwestia paru miesiecy tylko raczej lat i nie w takiej ilosci jaka byla przed depilacja mialam jeden przypadek ze na skutek baaardzo silnego stresu (wypadek samochodowy i smierc obojga rodzicow) dziewczynie odrosly nagle WSZYSTKIE wlosy na bikini.ale to juz jest kwestia szalenstwa organizmu a scislej mowiac hormonow.

Cytat:
dopiero ok 3 tygodnie od ostatniego a pierwszy mialam robiony w listopadzie mam dwa pytania skad wiecie ,ze dopiero moca od 30 mozna usunac trwale wlos mozna gdzies to wyczytac na stronie producenta???i -2-gie pytanie u Ciebie po zabiegu wypadaja wszystkie wlosy tak????a potem odrasta jakas czesc ..Czy wyrastaja wszystkie ,wypada czesc a pozostale rosna normlanie (nie wypadaja). U mnie jest tak jak w 2-gim przypadku
dawka dobierana jest po katem koloru i mocy wlosa. ja wykonywalam kiedys zabieg na bikini dawka 25J/cm2 a nawet mniejsza na twarzy u mezczyzny i efekt byl. spokojnie, moc ponizej 30 tez usuwa owlosienie, po prostu dawka musi byc ADEKWATNA DO WLOSA (jego koloru i mocy) i tyle, czyli nalezy polegac tak naprawde na doswiadczeniu i wiedzy osoby wykonujacej probe i zabieg
Ola_Casolla jest offline  
Stary 2012-02-10, 20:22   #4766
TmargoT
Zakorzenienie

Cytat:
w moim przypadku miedzy pierwszym zabiegiem LS ,a drugim minał rok .wypadły wszystkie,żeby wiekszość odrosła.miedzy czasie skusiłam się na ILP+RF,włosy również wypadły ,żeby po pół roku odrosnąć w 100%. pseudodeiplacji tym laserem nie polecam.
potem miałam drugi zabieg LS i znów podobna sytuacja.wypadły wszystkie ,żeby częśc odrosła ,jakieś 40%.około roku przerwy,żeby potem zdecydowac się na trzeci zabieg DUETEM.tu już bylo inaczej.włosy wypadły tylko te,które zniszczył laser,a reszta nietrafiona rośnie szumnie dalej
nie wiem jak to bedzie,bo zabieg miałam 13 stycznia.prawdopodobnie nieprędko pójdę na kolejny,więc znów będę obserwowac jak wypadają i ile odrasta.narazie mam jakies 10?% na łydkach (3 raz),30% na udach (1 raz),5 %bikini (3 raz), 5% pachy (1 raz).miejsca na zabiegi,które robiłam pierwszy raz pewnie odrosną w większej ilości.czas pokarze

oj stres to może poprzestawiać hormony i włosy.moje klientki narzekają na zanik owłosienia na głowie

Edytowane przez TmargoT
Czas edycji: 2012-02-10 o 20:26
TmargoT jest offline  
Stary 2012-02-11, 23:19   #4767
chyży
Raczkowanie

Ja jestem w kropce - po serii zabiegów na ramiona robionych w zbyt krótkich odstępach [6-7 tyg.] i zawodzie zw. z laserem DUET zrobiłem dwa zabiegi zwykłym LS-em - każdy w 10 tyg. odstępach - właśnie mija 6 tydzień od drugiego zabiegu i mam wrażenie że ciągle włosy odrastają bez zmian - owszem po tych wszystkich laserowych eksperymentach zostało ich mi może na ramionach ze 30% ale nie jest to dobry efekt bo rosną mi takie "wysepki" włosów - do maja mam czas, zdążę jeszcze zrobić dwa zabiegi i może doczekam się efektów

LS ustawiony był na moc 40 - tak się zastanawiam czy te włosy po takiej ilości zabiegów się zwyczajnie czasem nie uodporniły na laser chociaż ciężko mi w to uwierzyć bo rosną i wyglądają tak samo - w sumie jak seria 3-4 zabiegów LS w zalecanych odstępach nie usunie mi tych włosów to już nie wiem co jest ze mną nie tak
chyży jest offline  
Stary 2012-02-12, 13:31   #4768
woman1980
Przyczajenie

Witam wszystkich,
obserwuję ten wątek od kilku lat i postanowiłam podzielić się swoim doświadczeniem. Od szkoły podstawowej zmagam się z problemem nadmiernego owłosienia na nogach. Przerobiłam chyba większość metod depilacji- wosk na ciepło, na zimno, depilatory (zwykłe, masujące, chłodzące, z łapkami bez łapek ), kremy, pianki, maszynki, pasty cukrowe itp. w 2008 roku poddałam się serii zabiegów (wtedy myślałam, że laserowych) na urządzeniu IPL Lightwave Advance. Zrobiłam 9 zabiegów na całe nogi (każdy po 900 zł) i efekt po 2 miesiącach od ostatniego zabiegu był taki, ze odrosły mi wszystkie włosy. Nie mogę nawet powiedzieć, że te wstrętne kudły się osłabiły. Zabiegi były wykonywane w odstępach miesięcznych, nikt mi nie powiedział w gabinecie, że odstępy powinny być dłuższe, że IPL to tak naprawdę nie jest laser itp. Byłam wściekła bo efektu zero a kasa wywalona w błoto. Powróciłam do maszynek, kremów i wosków. Po jakimś czasie znowu mnie naszły myśli na depilację laserową. Tym razem poczytałam dokładnie i suma sumarum w piątek -10 lutego poddałam się zabiegowi depilacji na urządzeniu LightSheer Diode Laser System i jaki będzie efekt powiem wam za kilka tygodni. To co zauważyłam od razu to zachowanie mojej skóry. Po IPL skóra była lekko zaróżowiona i po 2 godzinach od zabiegu nie było śladu po żadnym zabiegu. Po LS miałam opuchniętą skórę, plamki brązowe, mam czerwone strupki. Pani doktor po zabiegu, patrząc na moje nogi powiedziała: "cudowny efekt". Po tygodniu skóra ma się złuszczyć. Gdy zapytałam panią doktor o następny termin zabiegu to powiedziała, ze nie wcześniej niż za 8 a nawet 12 tygodni. Tym razem mam dobre przeczucie i liczę na dobry efekt. Jeśli ktoś ma silne owłosienie to odradzam IPL, IPL podobno daje efekty przy leczeniu rumienia i zamykaniu naczynek. Pozdrawiam wszystkich
woman1980 jest offline  
Stary 2012-02-12, 15:44   #4769
chyży
Raczkowanie

900 zł. za IPL ? to już złodziejstwo na potęgę

ale myślę, że teraz trafiłaś na dobry salon - skoro na następny zabieg zapraszają za 8-12 tyg. to już świadczy, że nie próbują naciągać klienta - sporo salonów w Polsce zaniża odstępy do 4-6 tyg. i efekty są wtedy zerowe

życzę powodzenia !
chyży jest offline  
Stary 2012-02-12, 16:05   #4770
TmargoT
Zakorzenienie

Cytat:

ale myślę, że teraz trafiłaś na dobry salon - skoro na następny zabieg zapraszają za 8-12 tyg. to już świadczy, że nie próbują naciągać klienta - sporo salonów w Polsce zaniża odstępy do 4-6 tyg. i efekty są wtedy zerowe

życzę powodzenia !
początki były drogie.ja płaciłam 500 zł,a zrobiłam w sumie 3 zabiegi

---------- Dopisano o 16:05 ---------- Poprzedni post napisano o 16:04 ----------

Cytat:

życzę powodzenia !
początki były drogie.ja płaciłam za IPL+RF 500 zł,a zrobiłam w sumie 3 zabiegi (2 łydki i 1 bikini)
TmargoT jest offline  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości