Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - Strona 161 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2012-02-13, 21:43   #4801
TmargoT
Zakorzenienie

Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez tygrysek1105 Pokaż wiadomość
Hej, zapisałam się na zabieg depilacji bikini, i przy zapisie pani powiedziała, że włoski musza mieć 4, 5 mm
a wszędzie na stronach o depilacji laserowej jest napisane że skóra ma być ogolona przed zabiegiem, nie rozumiem... to zależy od lasera?

jeśli jest to laser LIGHT SHEER i DUET to włosy muszą być ogolone,ponieważ przytapiają się do skóry.
mój pierwszy i drugi zabieg był trochę niemiły,bo w niektórych miejscach źle podgoliłam,a pani nie poprawiła.tam właśnie miałam strupki.trzeci był ok i wszystkie na bikini.robiłam je w innym salonie,a tam pani podgalała miejsca źle ogolone właśnie,żeby nie powstawały podrażnienia.nie było ich już po zabiegu
TmargoT jest offline  
Stary 2012-02-13, 22:28   #4802
Galijka
Wtajemniczenie

ja jak szłam na pierwszy zabieg to też powiedziano mi, żeby włoski miały kilka milimetrów, bo pani przeprowadzająca zabieg chciała zobaczyć jakie mam włoski i na miejscu sama mi je zgoliła...

http://www.centaurus.org.pl/

Cmentarz dla zwierząt

Galijka jest offline  
Stary 2012-02-13, 22:56   #4803
TmargoT
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Galijka Pokaż wiadomość
ja jak szłam na pierwszy zabieg to też powiedziano mi, żeby włoski miały kilka milimetrów, bo pani przeprowadzająca zabieg chciała zobaczyć jakie mam włoski i na miejscu sama mi je zgoliła...
wystarczy spojrzeć na przedramiona,tam są włosy.
nie wyobrażam sobie golenia na sucho całych nóg,moje podgalanie skończyło się podrażnieniami,ale ja mam suchą skórę
TmargoT jest offline  
Stary 2012-02-13, 23:12   #4804
siarka40
Szef ds. Wymianek

Cytat:
Napisane przez TmargoT Pokaż wiadomość
nie wyobrażam sobie golenia na sucho całych nóg,moje podgalanie skończyło się podrażnieniami,ale ja mam suchą skórę
ja probowalam raz z pianka i guzik mi usunelo, a nie wlosy:/. normalnie jade jednorazowka albo maszynka elektryczna, na sucho.

Testery NIE SĄ silniejsze niż nietestery!

W SP, Rossmannie, Naturze i inszych takich sprzedawane są ORYGINAŁY!

Sprawdź tutaj czy nosisz dobrze dobrany stanik!!
mikroREKLAMA
Szukamy lekkiego wózka inwalidzkiego dla pani Edwardy - informacje w linku - zajrzyj proszę!

Ta reklama pokazywana jest pod 16 777 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
siarka40 jest offline  
Stary 2012-02-13, 23:21   #4805
TmargoT
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez siarka40 Pokaż wiadomość
ja probowalam raz z pianka i guzik mi usunelo, a nie wlosy:/. normalnie jade jednorazowka albo maszynka elektryczna, na sucho.
u mnie jednorazówka+żel,lub pianka.maszynka elektryczna zostawia jeża
TmargoT jest offline  
Stary 2012-02-14, 11:06   #4806
Galijka
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez TmargoT Pokaż wiadomość
wystarczy spojrzeć na przedramiona,tam są włosy.
na przedramionach mam delikatne, jasne włoski, na częściach depilowanych twardą, czarną szczecinę tak więc nie ma co porównywać

http://www.centaurus.org.pl/

Cmentarz dla zwierząt

Galijka jest offline  
Stary 2012-02-14, 12:02   #4807
pszczola2000
Rozeznanie

to wychodzi na to ze Panie karzą nam być ogolone na zero tak? Czyli wtedy nie widac gdzie sa włosy i robią to poniekąd w ciemno?

Go włoski Go!

(70cm)

Po ENCANTO można myć włosy już po 3h!!

pszczola2000 jest offline  
Stary 2012-02-14, 12:21   #4808
TmargoT
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez pszczola2000 Pokaż wiadomość
to wychodzi na to ze Panie karzą nam być ogolone na zero tak? Czyli wtedy nie widac gdzie sa włosy i robią to poniekąd w ciemno?
pomijając wąski,czy brodę to inaczej masz owłosione lydki,pachy czy uda?

moje uda są tylko z przydu i z tyłu,a pani poleciała cale,więc nie czułam się oszukana

---------- Dopisano o 12:21 ---------- Poprzedni post napisano o 12:20 ----------

Cytat:
Napisane przez Galijka Pokaż wiadomość
na przedramionach mam delikatne, jasne włoski, na częściach depilowanych twardą, czarną szczecinę tak więc nie ma co porównywać
można jeszcze po brwiach
TmargoT jest offline  
Stary 2012-02-14, 12:55   #4809
woman1980
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez agaapra Pokaż wiadomość
A w jakim mieście i gabinecie wykonujesz obecnie depilację?
w Olsztynie w Centrum dermatologii estetycznej. Jest to przychodnia dermatologiczna i medycyny estetycznej, więc myślę, że trafiłam w kompetentne łapki. Wcześniej robiłam zabieg (ipl) w zwykłym gabinecie kosmetycznym
woman1980 jest offline  
Stary 2012-02-14, 14:11   #4810
woman1980
Przyczajenie

Teraz zabieg wykonywałam w Centrum Dermatologii Estetycznej w Olsztynie. Jest to przychodnia dermatologiczna i mają szeroki zakres usług z zastosowaniem lasera. Jestem kilka dni po pierwszym zabiegu więc o efekcie narazie nic nie powiem. Poprzednie zabiegi IPL (9 ) wykonywałam w zwykłym gabinecie kosmetycznym
woman1980 jest offline  
Stary 2012-02-14, 14:15   #4811
woman1980
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez agaapra Pokaż wiadomość
A w jakim mieście i gabinecie wykonujesz obecnie depilację?
w Centrum Dermatologii Estetycznej w Olsztynie
woman1980 jest offline  
Stary 2012-02-14, 14:49   #4812
celka2000
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Aaliyah1981 Pokaż wiadomość
dzieki dziewczyny za odpowiedz

ja to jestem zalamana bo z tego co wy piszecie wam wypadaja wszystkie wlosy dopiero potem odrasta jakas czesc z nich ...u mnie to wyglada tak ,ze pojawiaja sie wszystkie i jaks czesc z nich wypada a reszta sobie dalej rosnie wyglada na to ,ze niedokladniebabka operuje laserem pomija te miejscca???
Ja tak nigdzie nie napisalam. U mnie wypada zawsze czesc wlosow i duzo z tej czesci nie odrasta wcale. A ta co nie wypadla - sobie rosnie dalej.
Tyle, ze np. na pachy mialam juz 5 zabiegow, wiec wlosow mam juz malutko.

Edytowane przez celka2000
Czas edycji: 2012-02-14 o 14:51
celka2000 jest offline  
Stary 2012-02-14, 19:06   #4813
Pinka22
Przyczajenie

Jestem z Bydgoszczy i chciałabym się wybrać na depilację. Znalałam klinikę, w kórej mają laser Polomar Star Lux, czy któraś z Was się orientuje co to za laser? a może znacie w Bydgoszczy jakiś salon godny polecenia?
Pinka22 jest offline  
Stary 2012-02-14, 22:42   #4814
monika.c25
Raczkowanie

Czytam od paru dni o waszych zmaganiach z depilacja laserową (Light Sheer) i zastanawiam sie nad jednym. sa tu dziewczyny w roznym wieku, skad was stac na te zabiegi? dzisiaj podzwonilam gabinety w bialymstoku. niestety nie mam zbyt wielkiego wyboru.
konkrety: pachy-300 zl, nogi cale-1200 zl + bikini gratis.
mnozac to razy 5 (na tyle sie nastawiam) to daje kwote 7500 zl !!!
albo ja koszmarnie malo zarabiam albo te ceny w bialym sa kosmiczne. moze bardziej oplaca mi sie dojechac do wawki (+200 zl podroz samochodem).
Wypowiedzcie sie plisss.
monika.c25 jest offline  
Stary 2012-02-14, 22:49   #4815
monika.c25
Raczkowanie

Mam jedno krotkie pytanie. Sa tu kibietki w roznym wieku i statusie. Skad was stac na te zabiegi (Light sheer)?
Obdzownilam dzisiaj maly wybor salonow w bialymstoku i efekt jest taki:
pachy-300 zl, nogi cale-1200 zl + bikini gratis. mnozac raz 5 zabiegow (na tyle sie nastawiam) to daje kwote 7500 zl !!!!
albo ja zarabiam koszmarnie malo albo czegos tu nie rozumiem. wyopowiedzcie sie.
monika.c25 jest offline  
Stary 2012-02-15, 09:07   #4816
ewisnia84
Przyczajenie

Hmmmm jeżeli jest to niewielki obszar np fragment brzucha brody to nie musisz golić Pani obejrzy zaznaczy obszar sama ogoli i tyle. Lydki uda bikini to wiadomo robi całe więc można golić samemu wcześniej.
ewisnia84 jest offline  
Stary 2012-02-15, 09:13   #4817
ewisnia84
Przyczajenie

Wiesz nie płacisz od razu wszystkiego na raz. Zabiegi powtarza się co min 8 tygodni więc wypada raz w miesiącu zabieg, jak się bardzo chce to odmawia sie czegoś tam i robi laser no chyba że ledwo wystarcza pensji na przeżycie. No nie wiem ja starałam sie odkładać tak żeby zawsze na laser mieć odłożone, zrobiłam juz bikini głębokie uda brode fragment brzucha i jakoś systematycznie płaciłam nie to że na raz.

---------- Dopisano o 09:13 ---------- Poprzedni post napisano o 09:10 ----------

Ja też zawsze mam ogolone włosy a jak coś troszeczkę wystaje to Pani poprawia nigdy nie miałam wlosów do depilacji 4,5 mm bo faktycznie przy wypalaniu włosy mogą wtapiać się w skórę!
ewisnia84 jest offline  
Stary 2012-02-15, 09:37   #4818
siarka40
Szef ds. Wymianek

Cytat:
Napisane przez monika.c25 Pokaż wiadomość
Mam jedno krotkie pytanie. Sa tu kibietki w roznym wieku i statusie. Skad was stac na te zabiegi (Light sheer)?
pachy-300 zl, nogi cale-1200 zl + bikini gratis. mnozac raz 5 zabiegow (na tyle sie nastawiam) to daje kwote 7500 zl !!!!
albo ja zarabiam koszmarnie malo albo czegos tu nie rozumiem. wyopowiedzcie sie.
5 serii zabiegow robilam ostatnio przez 10 miesiecy, czyli wychodzi - wg Twoich stawek - 750 zl miesiecznie, kwota do usuplania, choc na pewno nie przez kazdego - ale toc nikt nie kaze robic od razu kilku czesci ciala... ja zaczynalam od samych lydek, zabiegi trwaly ponad rok, wiec finansowo to sie naprawde w czasie rozlozylo. pozniej zaczelam korzystac z zakupow grupowych i za 5 serii zabiegow na 3 czesci ciala zaplacilam lacznie 1.500 zl. obecnie tez korzystam z kolejnych znizek grouponowych.
zatem nie trzeba byc milionerem, zeby isc na depilacje laserowa .

mikroREKLAMA
Szukamy lekkiego wózka inwalidzkiego dla pani Edwardy - informacje w linku - zajrzyj proszę!

Ta reklama pokazywana jest pod 16 777 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
siarka40 jest offline  
Stary 2012-02-15, 09:40   #4819
Kinia_F
BAN stały

Wpisy w blogu: 6

A czy ktoś może polecić jakiś gabinet w Krakowie, albo we Wroclawiu?
Kinia_F jest offline  
Stary 2012-02-15, 09:46   #4820
effa_j
Wtajemniczenie

Wpisy w blogu: 1

dzis na jednym z portali zakupow grupowych - krakow oferta light sheer dla zainteresowanych
effa_j jest offline  
Stary 2012-02-15, 09:59   #4821
Kinia_F
BAN stały

light sheer to dobrze? czy są lepsze lasery?
Kinia_F jest offline  
Stary 2012-02-15, 10:09   #4822
siarka40
Szef ds. Wymianek

Cytat:
Napisane przez Kinia_F Pokaż wiadomość
light sheer to dobrze? czy są lepsze lasery?
Kiniu, a przegladalas ten watek?

mikroREKLAMA

siarka40 jest offline  
Stary 2012-02-15, 10:15   #4823
pszczola2000
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez ewisnia84 Pokaż wiadomość
Wiesz nie płacisz od razu wszystkiego na raz. Zabiegi powtarza się co min 8 tygodni więc wypada raz w miesiącu zabieg, jak się bardzo chce to odmawia sie czegoś tam i robi laser no chyba że ledwo wystarcza pensji na przeżycie. No nie wiem ja starałam sie odkładać tak żeby zawsze na laser mieć odłożone, zrobiłam juz bikini głębokie uda brode fragment brzucha i jakoś systematycznie płaciłam nie to że na raz.

---------- Dopisano o 09:13 ---------- Poprzedni post napisano o 09:10 ----------

Ja też zawsze mam ogolone włosy a jak coś troszeczkę wystaje to Pani poprawia nigdy nie miałam wlosów do depilacji 4,5 mm bo faktycznie przy wypalaniu włosy mogą wtapiać się w skórę!

nawet raz na dwa miechy
zapisz się na zabieg zaraz po pierwsze wypłacie, to następny będziesz miała zaraz po trzeciej, więc na drugi zabieg można uzbierać z tej "drugiej" i "trzeciej". Albo najpierw uzbierac a potem sie zapisać, to przecież nie ucieknie, a liczenie ze to razem wyjdzie 7,5 koła nie ma sensu to tak jak bys liczyła ze na chleb czy fajki przez miesiac wydajesz 300zł ;] (przykładowo) bo psychicznie odczuwasz "całą sumę" ale kupując regularnie po 10zł juz nie

taki ooo esej ;p

Go włoski Go!

(70cm)

Po ENCANTO można myć włosy już po 3h!!

pszczola2000 jest offline  
Stary 2012-02-15, 10:23   #4824
effa_j
Wtajemniczenie

Wpisy w blogu: 1

Cytat:
Napisane przez pszczola2000 Pokaż wiadomość
nawet raz na dwa miechy
zapisz się na zabieg zaraz po pierwsze wypłacie, to następny będziesz miała zaraz po trzeciej, więc na drugi zabieg można uzbierać z tej "drugiej" i "trzeciej". Albo najpierw uzbierac a potem sie zapisać, to przecież nie ucieknie, a liczenie ze to razem wyjdzie 7,5 koła nie ma sensu to tak jak bys liczyła ze na chleb czy fajki przez miesiac wydajesz 300zł ;] (przykładowo) bo psychicznie odczuwasz "całą sumę" ale kupując regularnie po 10zł juz nie

taki ooo esej ;p
kolejna opcja jest polowanie na kupony znizkowe sa tego plusy i minusy oczywiscie. Ja jestem bardzo zadowolona, trafilam na fajny gabinet i dokladne panie wykonujace zabieg. Za 6 zabiegow na kazda z partii ciala czyli lydki, pachy i bikini zaplacilam niecaly tysiac zl
effa_j jest offline  
Stary 2012-02-15, 10:39   #4825
TmargoT
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez monika.c25 Pokaż wiadomość
pierwsze zabiegi robiłam z dużymi przerwami właśnie przez pieniądze,jednak byłam tak zdesperowana,że wolałam raz na pół roku to niż nowe buty,czy wyjechac na wakacje.
można odłożyć po 100 miesięcznie i uzbiera się przez pół roku.
dopiero ostatni zabieg znalazłam na zakupach gruponowych 3 części ciała jednorazowo za 199 zł.pani powiedziała,że jesli chcę to taka kwota bedzie ważna jeszcze na 2 zabiegi poza grouponem,więc można poszukac promocji.
TmargoT jest offline  
Stary 2012-02-15, 12:23   #4826
Kinia_F
BAN stały

Cytat:
Kiniu, a przegladalas ten watek?
Przeglądam, szukam i sama już nie wiem. Jestem po prostu strasznie niezdecydowana, nawet kupując w sklepie żel do kąpieli zastanawiam się 15 min a teraz jak mam wydać kasę to chciałabym podjąć jak najkorzystniejszą dla mnie decyzję
Kinia_F jest offline  
Stary 2012-02-15, 12:26   #4827
siarka40
Szef ds. Wymianek

Cytat:
Przeglądam, szukam i sama już nie wiem. Jestem po prostu strasznie niezdecydowana, nawet kupując w sklepie żel do kąpieli zastanawiam się 15 min a teraz jak mam wydać kasę to chciałabym podjąć jak najkorzystniejszą dla mnie decyzję
ale to tym bardziej ta decyzja winna byc Twoja. Light Sheer to dobra opcja, teoretycznie lepszy winien byc LS Duet, ale tutaj zdania sa podzielone.

mikroREKLAMA

siarka40 jest offline  
Stary 2012-02-15, 13:06   #4828
TmargoT
Zakorzenienie

Cytat:
ale to tym bardziej ta decyzja winna byc Twoja. Light Sheer to dobra opcja, teoretycznie lepszy winien byc LS Duet, ale tutaj zdania sa podzielone.
a LIGHT SHEER to w skrócie LS o czym często piszemy.nie wiem jak skuteczność innych laserów,bo ja miałam tylko styczność z LS i LS DUET,a wypowiadam się bardzo korzystnie

Edytowane przez TmargoT
Czas edycji: 2012-02-15 o 13:07
TmargoT jest offline  
Stary 2012-02-15, 13:43   #4829
Kinia_F
BAN stały

Wiem, że moja, ale staram się zebrać jak najwięcej obiektywnych informacji. Przeglądałam wiele stron i wiadomo, że każdy gabinet zachwala swój sprzęt i metody na wszystkie możliwe sposoby. Moim pierwszym wyborem był ten gabinet http://www.ctl.wroc.pl/depilacja-las...tml?t=113#tabs, ale potem stwierdziłam, że pewno są lepsze. Zaczęłam czytać forum i się trochę przeraziłam, bo pisałyście o strupkach i innych takich. Więc zależy mi po prostu na zebraniu jak największej ilości wiadomości/opinii. Taka już jestem..., ale postaram się już nie przynudzać.
Kinia_F jest offline  
Stary 2012-02-15, 14:02   #4830
TmargoT
Zakorzenienie

Cytat:
Wiem, że moja, ale staram się zebrać jak najwięcej obiektywnych informacji. Przeglądałam wiele stron i wiadomo, że każdy gabinet zachwala swój sprzęt i metody na wszystkie możliwe sposoby. Moim pierwszym wyborem był ten gabinet http://www.ctl.wroc.pl/depilacja-las...tml?t=113#tabs, ale potem stwierdziłam, że pewno są lepsze. Zaczęłam czytać forum i się trochę przeraziłam, bo pisałyście o strupkach i innych takich. Więc zależy mi po prostu na zebraniu jak największej ilości wiadomości/opinii. Taka już jestem..., ale postaram się już nie przynudzać.
nie przynudzasz,ale czytaj też ze zrozumieniem.
czytając o strupkach widzisz rany i blizny,a nie przypalony włos do skóry,który jest skutkiem ubocznym zabiegu nie pozostawiającym blizn
TmargoT jest offline  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości