Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - Strona 29 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2009-02-21, 17:22   #841
olifka84
Przyczajenie

Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Hej. Mi też przeszkadzają włoski, w zasadzie na całym ciele bym je usunęła ale zaczęłam od bikini. Dzisiaj miałam pierwszy zabieg i jestem bardzo ciekawa jaki będzie rezultat. Sam zabieg nie był jakoś specjalnie nieprzyjemny, w zasadzie bardziej odczywałam nacisk końcówki bo pani stwierdziła że musi mocno przyciskac do skóry żeby lepiej działało. Zastanawia mnie tylko moc lasera bo widzę że podajecie ponad 30????!!
Ja miałam robione tylko 25 J/cm. Kosmetyczka stwierdziła że to i tak sporo ( jestem dzielna, czułam tylko małe "uszczypnięcia" przy niektórych strzałach lasera. Może to dlatego że ten Lightsheer był nowy to wystarczyła mniejsz moc?? Jak na razie po zabiegu mam trochę zaczerwienioną punktowo skórę, podobnie jak po użyciu depilatora. Myślałam że będzie gorzej Oby tylko było skutecznie !!!
olifka84 jest offline  
Stary 2009-02-21, 19:18   #842
DevilInside
Raczkowanie

Ashmira...sama zrobiłam sobie epilację to mam porównanie, stąd strasznie irytuja mnie opinie, ze laser nie działa. Połowa z osób wypowiadających się o nieskuteczności lasera okazuje sie , że miała fotoepilację IPL ... ale twardo piszą, że nie działa. A druga połowa nawet nie wie laserem miała robiony zabieg.
DevilInside jest offline  
Stary 2009-02-21, 21:11   #843
eelmirka
Zadomowienie

ja miałam moc lasera na 32.... nie wiem czy jest odpowiednia ale nie będę matki uczyć jak się dzieci robi
eelmirka jest offline  
Stary 2009-02-21, 21:21   #844
morelle
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez eelmirka Pokaż wiadomość
ja miałam moc lasera na 32.... nie wiem czy jest odpowiednia ale nie będę matki uczyć jak się dzieci robi
Niestety czasem trzeba, ale jeśli wszystko działa i włoski znikają to znaczy, że twój mistrz czy tez mistrzyni, ma spore doświadczenie. Ja żałuję, że nie poprosiłam o większą energię wcześniej.

"Prawdziwe szczęście niewiele kosztuje; jeśli jest drogie, niedobrego jest rodzaju".
F.-R. Chateaubriand

Mój aktualny kramik: http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1147016
morelle jest offline  
Stary 2009-02-21, 23:13   #845
DevilInside
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez olifka84 Pokaż wiadomość
Ja miałam robione tylko 25 J/cm.
A jaką masz karnację, jak się opalasz i jaki masz kolor włosów?? 25J to niska energia, ale może uzasadniona w przypadku pytań, którę Ci zadałam.

W przypadku LightSheera moc wyjściowa musi być na tyle wysoka by epilacja była skuteczna, ale też nie za wysoka by nie doszło do poparzenia. Jeśli podczas 1*wszego zabiegu moc wyjściowa będzie niska, to skuteczność każej kolejnej epilacji drastycznie spadnie. I w tym cała filozofia by ustawić moc lasera najwyżej jak się da, ale na tylko odpowiednio by ryzyko powikłań po zabiegu było mniejsze niż 1%

---------- Dopisano o 23:13 ---------- Poprzedni post napisano o 23:09 ----------

Cytat:
Napisane przez olifka84 Pokaż wiadomość
Sam zabieg nie był jakoś specjalnie nieprzyjemny, w zasadzie bardziej odczywałam nacisk końcówki bo pani stwierdziła że musi mocno przyciskac do skóry żeby lepiej działało. Zastanawia mnie tylko moc lasera bo widzę że podajecie ponad 30????!!
Czy miałas znieczulane bikini przed zabiegiem i wykonywaną próbę? Faktycznie podczas zabiegu, końcówkę ChillTip mocno dociska sie do skóry ( jest to dosyć nie przyjemne ale konieczne). Jeżeli końcówke mocno dociśniemy i przytrzymamy sekunde dłużej, to końcówka schłodzi miejsce i strzał który będzie oddany stanie sie mniej bolesny. Po drugie w momencie nacisku krew odplynie z naczyń i cała energia lasera zostanie pochłonieta przez melaninę, dodatkowo zwiększamy szansę iż wiązka lasera dotrze głebiej i skuteczność zabiegu będzie wyższa.
DevilInside jest offline  
Stary 2009-02-22, 01:03   #846
eelmirka
Zadomowienie

DevilInside wykonujesz epilację? jaka jest optymalna moc lasera? powinnam poprosić o większą moc?
eelmirka jest offline  
Stary 2009-02-22, 08:11   #847
Akruks
Raczkowanie

Smile Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Myślę, że za duża moc lasera nie jest zby dobrym rozwiązaniem
Stary 2009-02-22, 09:18   #848
olifka84
Przyczajenie

A jaką masz karnację, jak się opalasz i jaki masz kolor włosów?? [...]
Czy miałas znieczulane bikini przed zabiegiem i wykonywaną próbę?

Jestem brunetką a przez golenie maszynką doprowadziłam swoje bikini do istnej dżungli :/ (przynajmniej mi się tak wydaje) tak więc włoski były ciemne i grube. Za dodatkową niewielkę opłatą pani wjechała również na wewnętrzną częśc ud . Wydaje mi się że opalam się w miarę szybko i raczej nie zdarza mi się poparzenie słoneczne. Do zabiegu skóra była jasna, bo nie korzystam z solarium.
Na dwa tygodnie przed zabiegiem miałam robioną próbę przy mocy 23 J i w zasadzie skóra wogóle się nie zaczerwieniła, więc w czasie zabiegu kosmetyczka użyła większej (przy drugim zabiegu planuje dac mi chyba 29?). A okolica bikini nie była w żaden sposób dodatkowo znieczulana, nawet nie wiedziałam że przy tym laserze można czymś znieczulac?
Czy w takim razie mam zasugerowac że wytrzymam wyższą moc? Wydaje mi się że skóra całkiem łagodnie zniosła ten zabieg, bałam się że nie będę mogła siedziec
No właśnie Eelmirka - nie będę matki...
olifka84 jest offline  
Stary 2009-02-22, 09:36   #849
eelmirka
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Akruks Pokaż wiadomość
Myślę, że za duża moc lasera nie jest zby dobrym rozwiązaniem
a dlaczego? ze względu na oparzenia? bo raz miałam strupki po epilacji na bikini ale nie wiem, może to dlatego że goliłam się nie w dniu zabiegu tylko dzień przed i miałam mały odrost
eelmirka jest offline  
Stary 2009-02-23, 15:04   #850
chinese
Przyczajenie

Jeżeli ktoś chce namiary na gabinety naprawde wykonujące świetnie laserową depilację, to kontakty moge podawać na PRIV'a ... jeden z najlepszych gabinetów laserówki jest koło warszawki - zatem Warszawianki maja duże szczęście hehe ... Aha dodam , że podaje namiary na gabinety wyłacznie pracujące na diodówce Light Sheer'a - bo tylko ten laserów w mojej opinii jest najskuteczniejszy. [/quote]

to ja poprosze te namiary na priva. chodzi mi o wrocław lub okolice. z góry dziękuję
chinese jest offline  
Stary 2009-02-23, 15:40   #851
sandrus93
Przyczajenie

Talking Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez senna24 Pokaż wiadomość
Hejka,czy któraś z was usuwała laserowo włoski we Włocławku?wiem że jest gabinet i chciałam skorzystać,ale nie wiem czy warto wydac tyle pieniędzy. Czekam niecierpliwie na odpowiedź . gorąco pozdrawiam...
Gabinet Kosmetyczny. Ewa Kowalska w Włocławek, Kaliska 100
Jeszcze nie byłam ale też szukałam i znalazłam tylko to
sandrus93 jest offline  
Stary 2009-02-23, 17:48   #852
morelle
Wtajemniczenie

Cytat:
a dlaczego? ze względu na oparzenia? bo raz miałam strupki po epilacji na bikini ale nie wiem, może to dlatego że goliłam się nie w dniu zabiegu tylko dzień przed i miałam mały odrost
Mam wrażliwą i delikatną cerę, łatwo u mnie o rumień, ale ta wysoka energia, którą podałam nie wyrządziła mi żadnej krzywdy. Nie miałamoparzeń, ranek, strupów, a zaczerwienienia zniknęły bardzo szybko. Nawiasem mówiąc, dermatolog sama goliła mi włoski tuż przed zabiegiem. Te, które są za długie, mogą poparzyć.

"Prawdziwe szczęście niewiele kosztuje; jeśli jest drogie, niedobrego jest rodzaju".
F.-R. Chateaubriand

Mój aktualny kramik: http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1147016

Edytowane przez morelle
Czas edycji: 2009-02-23 o 17:57
morelle jest offline  
Stary 2009-02-24, 12:11   #853
mango669
Przyczajenie

do Devil Inside
a ja poproszę o jakieś namiary na Poznań i dziękuję z góry!
mango669 jest offline  
Stary 2009-02-27, 10:38   #854
skrytka
Raczkowanie

A ja jakoś mam teraz obawy, co to z tego mojego laserowania wyjdzie, czy znów to nie będzie tylko strata pieniędzy.
Byłam dwa razy na zabiegu(szyja i broda), po pierwszym odczekałam 5 tygodni i znów, ale wtedy pani powiedziała że jednak powinnam czekać dłużej, że następnym razem mam się pojawić nie wcześniej niż za dwa miesiące. Zdziwiłam się, ale pani na to, że do tej pory tak zalecały i klientki nie narzekały na skuteczność. Dodam że po tym pierwszym zabiegu byłam zadowolona bo włosków było mniej. Więc grzecznie czekam sobie(co mi zależy), ale co się okazało, że przez ten czas odrosło dużo więcej włosków niż po pierwszym zabiegu Wynika z tego że 5 tygodni to jednak za mało żeby wszystkie niedobitki odrosły, no i znów jest ich sporo a taka byłam zadowolona po pierwszym zabiegu...
Już sama nie wiem, myślałam że po dwóch zabiegach będzie tego trochę mniej (wiem że nie wytępię wszystkiego od razu).

Kurcze, a już wykosztowałam się parę lat do tyłu, ma laser aleksandrytowy
(3x nogi, plus bikini), żadnych efektów
skrytka jest offline  
Stary 2009-02-27, 11:22   #855
Ashmira
Rozeznanie

Skrytka ja depiluję ten sam obszar ciała po pierwszym razie było super praktycznie nic nie odrosło i w końcu nie miałam podrażnionej skóry(jak np. po wosku). Kosmetyczka uprzedziła mnie, że drugi zabieg może przynieść gorsze efekty - dużo osób tak ma - tak jakby wszystkie wlosy odrastały. Teraz jestem po trzecim zabiegu. Jeżeli chodzi o włosy to jest dobrze, duzo włosów znikło, a te które się pojawia sa prawie niewidoczne. Gorsza sprawa z moja skóra. Wychodza mi pryszczyki jak po wosku. Kosmetyczka kazała mi to narazie smarowac tylko tribiotikiem. W sumie nie jest tego dużo, al epo pierwszym zabiegu skóre miałam idealnę!

06.07.2013
Ashmira jest offline  
Stary 2009-02-27, 11:58   #856
Dog-Rose
Zadomowienie

No to i ja sie wypowiem. Jestem juz po 5 zabiegach depilacji bikini (Light Sheer). Robilam cale bikini. Obecnie mam wloski tylko na wargach (nie wiem dlaczego,ale jakos w tym miejscu nie dalo sie na razie je zniszczyc - moze dlatego ze jest tam skora ciemniejsza?...) i troche na wewnetrznej czesci ud. Caly przod wraz z linia stringow mam całkowicie czysciutkie Na razie zrobie przerwe ze wzgledow finansowych ale za pare miesiecy na pewno dobije te pozostale
Jak dla mnie to jest super efekt! Bardzo sie ciesze ze sie zdecydowalam na to!

P.S. Jak juz kilka razy pisalam robilam depilacje w Krakowie w Nowomedzie
Dog-Rose jest offline  
Stary 2009-02-27, 12:11   #857
eelmirka
Zadomowienie

Ashmira ja miałam tak samo, po drugim zabiegu pod pachami włoski odrosły mi jak gdyby nigdy nic ale teraz po trzecim tylko niedobitki są Dog-Rose u mnie podobnie, też zostało mi sporo włosków na wargach ale z przodu i na udach łyso więc i tak jestem zadowolona i też myślę że to dlatego że na wargach skóra jest ciemniejsza
eelmirka jest offline  
Stary 2009-02-27, 13:05   #858
Dog-Rose
Zadomowienie

Cytat:
Ashmira ja miałam tak samo, po drugim zabiegu pod pachami włoski odrosły mi jak gdyby nigdy nic ale teraz po trzecim tylko niedobitki są Dog-Rose u mnie podobnie, też zostało mi sporo włosków na wargach ale z przodu i na udach łyso więc i tak jestem zadowolona i też myślę że to dlatego że na wargach skóra jest ciemniejsza
no to sie ciesze ze to jest normalne, bo myslalam ze tylko ja tak mam Ale coz... nie jest tam duzo wloskow w porownaniu z caloscia wiec mozna bedzie zafundowac raz na 2 mies jakies 50-100zl na ta strefe, bo jednak chcialam by miec tam idealnie
Dog-Rose jest offline  
Stary 2009-02-27, 13:29   #859
eelmirka
Zadomowienie

ja tak samo ale nie wiem czy to możliwe skoro skóra jest ciemniejsza może więcej dziewczyn się wypowie?
eelmirka jest offline  
Stary 2009-02-27, 14:49   #860
skrytka
Raczkowanie

Jeśli tak jak piszecie, to efekt drugiego zabiegu, to trochę zregeneruję moją nadzieję na gładkie ciało.
Tak czy siak, na trzeci zabieg zamierzam się wybrać.
skrytka jest offline  
Stary 2009-02-28, 13:46   #861
monaliza666
Raczkowanie

Dziewczyny a słyszałyście moze o jakimś salone w Poznaniu co robi zabiegi za 99zł-każdy punkt, teraz mają taką promocj i gwarantowana taka cena przez wszystkie zabiegi, słyszalam w radiu jak się reklamowali, ale nie wiem czy dobrze zapamiętałam, ze to jest na ul solidarności ma ktoś może namiar do tego salonu.
Stary 2009-03-07, 01:23   #862
Annieee
Wtajemniczenie

http://www.globalmedica.pl/ tu masz namiar na ten nasz poznański salon . Dzisiaj byłam tam na konsultacji, próbie laserowej, a w poniedziałek pierwszy zabieg na łydki. i mam nadzieję, że dobrze pójdzie, na szczęście mam ciemne włosy, jasną karnację, więc powinno być ok

And I can't escape,
can't wash this away.

Annieee jest offline  
Stary 2009-03-11, 23:56   #863
milenka5
Przyczajenie

Question Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

czesc
ja mialam depilalcje 4 dni temu. bikini. nie pamietam jaka byla moc lasera. Mialam znieczulenie masc emla . balam sie bolu, nie wiem jak byloby to bez masci ale po znieczuleniu bylo tak do zniesienia. zaczerwinienie mialam tylko w ten dzien co zabieg. natomiast w miejsce wypalonego wlosku mam strupki brazowe ktore ponoc maja zniknac do 2 tyg. jedyne co mnie na razie niepokoi to , to ze zaczely wyrastac wlosy. i czesc z nich wyrasta wlasnie z tego strupka a reszta normalnie ze skory. obawiam sie ze te bez strupka zostaly pominiete przez laser. golilam sie dzien przed zabiegiem, ale mam wrazenie ze ten laser zadzialal tylko na te wloski ktore wstawaly ze skory. a jak to u was wyglada. na razie zaden wlosek mi jeszcze nie wypadl
milenka5 jest offline  
Stary 2009-03-12, 16:53   #864
Welonkam
Przyczajenie

Ello

Ja miałam depeilację laserową i na nogi i robiłam też wąsik na twarzy.
W sumue 6 zabiegów wystarcza, ale po roku włosy się znowu pojawiają. I wtedy znowu trzeba powtórzyc ok 2 zabiegi. Mnie to kosztowałow pakiecie 400 zł. ale robiłam w kielcach.
Co do kwestii ze sie wam dziewczyny wydaje że tam laser zadziałał tylko na wystające włoski to ponoc tak nie jest. Bo te wystajace sie po prostu wypalily i dlatego szybciej wyjda. A te ktore odrastaja to mają odrastac az do wyjścia z mieszka włosowego czy czegos tam Zeby sprawdzic czy laser na nie zadziałal trzeba spprobowac je wyciagnąc palcami - niczym innym. Jak wyjdzie znaczy ze laser usunal cebulkę.
Poza tym to czasem sie pojawia zaropienie, albo jakies obrzęki. No i boli to dosyc mocno.
Ale być może różni ludzie mają różną reakcje na ból.
Wniosek jest 1 - włosy nie znikną na zawsze, ale moim zdaniam gdyby to nie było takie drogie - warto sie pozbyc włosów choćby na rok i mie c nimi spokój.
pzdr.
Welonkam jest offline  
Stary 2009-03-12, 17:17   #865
eelmirka
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez milenka5 Pokaż wiadomość
czesc
ja mialam depilalcje 4 dni temu. bikini. nie pamietam jaka byla moc lasera. Mialam znieczulenie masc emla . balam sie bolu, nie wiem jak byloby to bez masci ale po znieczuleniu bylo tak do zniesienia. zaczerwinienie mialam tylko w ten dzien co zabieg. natomiast w miejsce wypalonego wlosku mam strupki brazowe ktore ponoc maja zniknac do 2 tyg. jedyne co mnie na razie niepokoi to , to ze zaczely wyrastac wlosy. i czesc z nich wyrasta wlasnie z tego strupka a reszta normalnie ze skory. obawiam sie ze te bez strupka zostaly pominiete przez laser. golilam sie dzien przed zabiegiem, ale mam wrazenie ze ten laser zadzialal tylko na te wloski ktore wstawaly ze skory. a jak to u was wyglada. na razie zaden wlosek mi jeszcze nie wypadl
nic się nie bój, wszystko jest w porządku, mi włoski zaczynały wychodzić po dwóch tygodniach i to trwało koło dwóch tygodni. I w tym czasie normalnie sobie rosną aż w końcu wychodzą Cierpliwie czekaj na efekty, na pewno się pojawią
eelmirka jest offline  
Stary 2009-03-23, 19:55   #866
rastman
BAN stały

ja robiłam sobie ręce drugi raz - jasna cera, ciemne włosy i polecam wszystkim. dobry salon w stolicy - poczytajcie - depilacja laserowa warszawa
rastman jest offline  
Stary 2009-03-30, 12:41   #867
kosmedica1
Przyczajenie

Dot.: Depilacja laserem. NIE POLECAM

Cytat:
Napisane przez Edka Pokaż wiadomość
witam,
Nie polecam zabiegu depilacji laserowej.
29.12.2008 byłam na zabiegu depilacji laserowej górnej wargi w Warszawie, gabinet Kosmetyczny na Woli, ul. Mroczna 5a, Kosmedica. koszt depilacji 200zł.
dosatałam ok.5-6 "strzałów". włsoki miałay nie odrastać przez ok 5 tygodni, w zależności od fazy wzrostu włosa. uczucie nieprzyjemne i dosyć bolesne. spodobała mi się wizja braku owałosienia, zapisałam sie zatem na depilację rąk na 02.01.2009 (piątek)i to był olbrzymi BŁĄD.
Zabieg niesamowicie bolesny, ręce opuchnięte. pani kosmetyczka powiedziała abym smarowała ręce panthenolem, i już. obolała wróciłam do domu. niesmaowite pieczenie i ból spawił, że zaczęłam mieć wątpliwości czy oby na pewno wszystko jest w porządku.
w sobotę opuchlizna nie zeszła a ręce mi posiniały od robiących sie strupów.
według wskazań ciągle smarowałam pantenolem, ale nic nie pomagało. w niedzielę powoli zaczęła schodzić mi opuchlizna z rąk, a strupy olbrzymie.
nie wiedziałam, czy to prawidłowa reakcja czy też nie. w poniedziałek poszłam do pracy. każdy ruch rąk sparwiał mi ból. pokazałam koleżankom dzieło kosmetyczki i przeraziły się. sam zadzwoniłam do Kosmedici, aby coś mi powiedzieli.
zaprosili mnie na konsultacje. Pani dała mi jaką maść, na Z..( nie chcę wprowadzić nikogo w bład wiec nie podam nazwy).
EFEKT JEST TAKI, ŻE DO TEJ PORY MAM PRZEBARWIENIA OD PRZEPALENIA LASEREM. Na konsultacji (prywatnie) u dermatologa dowiedziałąm się, ze zmiany na skórze powinny zniknąć po pół roku.
Pani Iwona z kosmedici zaproponowała mi tylko gratisowy zabieg na górna wargę, nic poza tym. stwierdziłą, ze pewnie jestem alergiczna. może powinnam gdzieś to jeszcze zgłosić.
mam porobione zdjęcia ran na rękach, po 4 dniach po zabiegu, ku przestrodze mogę je Wam przesłać.
a włoski i tak odrastają.
pozdrawiam
Edyta
Szanowna Pani!
Opinia, którą Pani wyraziła po wizycie w naszym salonie nie jest do końca sprawiedliwa dla nas, jak również może wprowadzać w błąd potencjalne pacjentki decydujące się na depilację laserową obojętnie w którym gabinecie.
Otóż to, że zrobiono Pani parę strzałów laserem na wargę jest jak najbardziej prawidłowe. Najnowocześniejsze lasery mają na tyle dużą końcówkę rączki,że na taką powierzchnię jaką jest górna warga nie robi się więcej. Nie można w jednym miejscu powtarzac strzału gdyż poprostu poparzy się skórę. Zabieg więc został wykonany prawidłowo. Co do informacji na temat jak zachowują się włosy po depilacji laserem i kiedy odrastają dokładnie została Pani poinformowana ustnie jak równiez na piśmie. Myślę że nie wsłuchała się Pani dokładnie w treść. Co do zabiegu na przedramionach były podane jasne informacje. Niestety ręce są miejscem bardzo wrażliwym i łatwo tam o ślady po zabiegu. Dlatego też wykonuje się tam mniejszymi dawkami, co w przypadku Pani również było zrobione. W informacji którą Pani czytała było uwzględnione że ślady mogą niekiedy długo utrzymywać się. Rzadko to bywa ale niestety niektórzy tak reagują. Są to ślady odwracalne. U przeciętych pacjentów zwykle utrzymują się kilka dni do tygodnia. Po 7 dniach kiedy Pani przyszła na konsultację tak naprawdę było kilka miejsc na przedramionach, które świadczyły że te zmiany mogą utrzymywać się dłużej. W ramach tych niedogodności zaproponowano Pani zabieg gratis na wargę, na co Pani chętnie przystała. Wydaje się że skoro komuś zrobiono na rękach taką krzywdę to osoba ta raczej nie pozwoli już do siebie dotknąć się laserem, więc chyba ta opinią Pani nie jest obiektywna. A tak na marginesie nigdzie nie wysyłaliśmy Pani do specjalistów i nie mówiliśmy o alergii (takie zmiany nie świadczą o uczuleniu). Uważamy że skoro Pani zrobiła zdjęcie w 4 dniu po zabiegu na którym mogą być takie ślwady to powinna Pani również pokazać zdjęcie po paru tygodniach kiedy była Pani na drugiej wizycie robiąc górną wargę. Łatwo wtedy można byłoby porównać i zobaczyć różnicę. Prawdopodobnie aktualnie te ręce wyglądają jeszcze lepiej. Włosy jak Pani sama napisała odrastają gdyż aby pozbyć się ich na stałe należy zrobić nie jeden zabieg a przeciętnie 4-5 ( o czym Pani była również poinformowana).
Proponyjemy aby potencjalne pacjentki jeżeli mają jakiekolwiek wątpliwości zgłaszały się na bezpłatne konsultacje, a nie przyjmowały za pewnik słowa, które są wypisywane w internecie przez osoby mogące mieć tylko indywidualne, subiektywne swoje odczucia.
Pozdrawiamy
Kosmdica
kosmedica1 jest offline  
Stary 2009-03-30, 17:38   #868
sarcina
Przyczajenie

hej.
zabieg na bikini wykonywałam już ponad dwa tygodnie temu. poinformowano mnie, że po 2 tygodniach włoski powinny wypaść i na jakieś 2 miesiące pojawia się "okres gładkości".
Problem jest następujący, że 80% włosków nadal nie wypadło... Poczekać jeszcze trochę, czy może świadczy to o złym wykonaniu zabiegu i zareklamować...? ;/
Ile najdłużej może trwać to "wypadanie"?
sarcina jest offline  
Stary 2009-03-30, 19:04   #869
Madzienika
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Welonkam Pokaż wiadomość
Ello

Ja miałam depeilację laserową i na nogi i robiłam też wąsik na twarzy.
W sumue 6 zabiegów wystarcza, ale po roku włosy się znowu pojawiają. I wtedy znowu trzeba powtórzyc ok 2 zabiegi. Mnie to kosztowałow pakiecie 400 zł. ale robiłam w kielcach.
Co do kwestii ze sie wam dziewczyny wydaje że tam laser zadziałał tylko na wystające włoski to ponoc tak nie jest. Bo te wystajace sie po prostu wypalily i dlatego szybciej wyjda. A te ktore odrastaja to mają odrastac az do wyjścia z mieszka włosowego czy czegos tam Zeby sprawdzic czy laser na nie zadziałal trzeba spprobowac je wyciagnąc palcami - niczym innym. Jak wyjdzie znaczy ze laser usunal cebulkę.
Poza tym to czasem sie pojawia zaropienie, albo jakies obrzęki. No i boli to dosyc mocno.
Ale być może różni ludzie mają różną reakcje na ból.
Wniosek jest 1 - włosy nie znikną na zawsze, ale moim zdaniam gdyby to nie było takie drogie - warto sie pozbyc włosów choćby na rok i mie c nimi spokój.
pzdr.
Welonkam w ktorym gabinecie w kielcach robilas? laser czy ipl?
Madzienika jest offline  
Stary 2009-04-02, 17:20   #870
majkens
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez DevilInside Pokaż wiadomość
Ashmira...sama zrobiłam sobie epilację to mam porównanie, stąd strasznie irytuja mnie opinie, ze laser nie działa. Połowa z osób wypowiadających się o nieskuteczności lasera okazuje sie , że miała fotoepilację IPL ... ale twardo piszą, że nie działa. A druga połowa nawet nie wie laserem miała robiony zabieg.

I tu zgadzam się w całości z koleżanka, normalnie grozą z niektórych wątków wieje a depilacja laserowa to naprawdę fajna i ułatwiająca życie sprawa, przynajmniej moje ułatwiła . Ja osobiscie najlepsze doświadczenia mam z laserem aleksandrytowym- najmniej bolesny. Co do mocy się nie wypowiadam, zostawiam to lekarzom, którzy wykonują zabieg. Jakoś bardziej im ufam niż kosmetyczkom. Włochaczem byłam przeokrutnym a teraz co pare miesięcy pare włosków na krzyż mi wyrasta. Żyć nie umierać
majkens jest offline  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości