Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - Strona 46 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2010-03-21, 12:31   #1351
szyrek
Zadomowienie

Wpisy w blogu: 1
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez medikom Pokaż wiadomość
Przyszła już wiosna !
Zrzuć z siebie zimowy płaszcz i skorzystaj z naszej nowej oferty zabiegów kosmetycznych i zyskaj rabat na depilacje laserową !
(...)
Hm, z tego co wiem (--> regulamin) to na wizażu jest możliwość wykupienia reklamy.
A post powyżej to zwykły spam...

szyrek jest offline  
Stary 2010-03-21, 16:09   #1352
natii4
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez doris144 Pokaż wiadomość
co do ilosci to zalezy gdzie sa te włosy i jakie. Mnie np w okolicy bikini zeszły prawie wszystkie juz po pierwszym razie , bo wiadomo tam sa grube i czarne.
Po pierwszym zabiegu pozbyłaś się wszystkich włosów? Takie rzeczy to chyba tylko w Erze

Cytat:
A Ty nie za szybko myłas sie gąbkką? bo mnie azali tydzien odczekac, az sie wszystko zagoi
Przez kilka dni nie można używać preparatów mających w składzie mydło Jeżeli chodzi o depilację bikini to spokojnie można używać Lactacydu,bo on w składzie mydła nie ma

Bieganie i czytanie
to
klucz do życia

natii4 jest offline  
Stary 2010-03-21, 17:10   #1353
adz1a
Raczkowanie

słuchajcie dziewczyny ja już widzę, że kilka jasnych włosków po depilacji laserem mi zostanie 90% wypada, a kilka jasnych zostaje. jest to oczywiście logiczne, ale zastanawiam się czy nie można dobić czyms tych jasnych włosków, które zostaną ? czytałam o czymś takim jak epilar, ale na wizazu znalazłam tylko kilka skąpych wątków na ten temat, może któraś z Was już tego próbowała ?
adz1a jest offline  
Stary 2010-03-21, 17:32   #1354
doris144
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez natii4 Pokaż wiadomość
Po pierwszym zabiegu pozbyłaś się wszystkich włosów? Takie rzeczy to chyba tylko w Erze

Prosze , czytaj ze zrozumieniem, a dopiero potem komentuj. Napisałam, że zniknęły mi prawie wszystkie włosy na udach. I nie w Erze tylko po odpowiednim laserze

---------- Dopisano o 17:32 ---------- Poprzedni post napisano o 17:23 ----------

Cytat:
co do ilosci to zalezy gdzie sa te włosy i jakie. Mnie np w okolicy bikini zeszły prawie wszystkie juz po pierwszym razie , bo wiadomo tam sa grube i czarne. Im niżej na nogach tym wiecej zostało np. w okolicy kolan, bo tam są ciensze i słabsze.
Tu jest mój wpis. Jak widzisz, napisałam , że w okolicy kolan zostało mi wiecej, bo są słabsze, wiec nie siej wrogiej propagandy albo zmien kosmetyczkę, bo obecna wyłudza od Ciebie pieniądze
doris144 jest offline  
Stary 2010-03-21, 19:52   #1355
natii4
Zakorzenienie

Cytat:
Prosze , czytaj ze zrozumieniem, a dopiero potem komentuj. Napisałam, że zniknęły mi prawie wszystkie włosy na udach. I nie w Erze tylko po odpowiednim laserze

---------- Dopisano o 17:32 ---------- Poprzedni post napisano o 17:23 ----------

Tu jest mój wpis. Jak widzisz, napisałam , że w okolicy kolan zostało mi wiecej, bo są słabsze, wiec nie siej wrogiej propagandy albo zmien kosmetyczkę, bo obecna wyłudza od Ciebie pieniądze
Czytam ze zrozumieniem i widzę,że w poście przeze mnie cytowanym piszesz o bikini,a teraz wyskakujesz z jakimiś udami, o których nie było mowy w cytowanym przeze mnie tekście. Daruje sobie uszczypliwości o problemach z czytaniem. Odwołuję się tylko do tego co napisałaś o bikini.
Cytat:
Napisane przez doris144
Mnie np w okolicy bikini zeszły prawie wszystkie juz po pierwszym razie
Poza tym nadal się pytam jak to jest możliwe,że zniknęły Ci wszystkie włosy, albo jak piszesz prawie wszystkie, co wynosi pewnie jakieś 90%, po jednym zabiegu

Nie uważam,że ktoś wyłudza ode mnie pieniądze,bo po pierwszym zabiegu nie pozbyłam się wszystkich włosów,ale ręce mi opadają jak takie głupoty czytam. Wielokrotnie przez ten wątek przewija się kwestia ilości zabiegów potrzebnych do wykonania,by trwale usunąć włoski i niezbędnym minimum są 3-4 zabiegi. Dlaczego? Bo włosy są w różnej fazie wzrostu i choćbyś nie wiem co robiła to i tak nigdy nie będziesz mieć wszystkich włosów w tej samej fazie.

Bieganie i czytanie
to
klucz do życia

Edytowane przez natii4
Czas edycji: 2010-03-21 o 20:01
natii4 jest offline  
Stary 2010-03-21, 20:10   #1356
PlumSykes
Przyczajenie

A robił ktoś depilację najnowszym laserem Soprano?
Wiecie może jakie są rezultaty?

W Krakowie w artclinique mają ten laser, ale ceny dosyć zaporowe :/
PlumSykes jest offline  
Stary 2010-03-21, 20:20   #1357
doris144
Rozeznanie

Posłuchaj. Nie wiem , jak u Ciebie ale u mnie miesiąc po zabiegu na całych nogach i lini bikini zniknęło ok 90 % włosów. Najwiecej ubytkow mam własnie w okolicach bikini a mniej w okolicy kolan. Byc moze za pół roku odrosłoby mi więcej ale opisuję stan na miesiąc po pierwszym zabiegu. Co poradze, ze u mnie nie wyrosło 90% włosów, gdzie normalnie po miesiącu to mogłabym brac udzial w konkursie z moim mężem pt. "Kto ma wiecej włosów na nogach". A dzisiaj, gdybym poszła np. na basen, to nie ruszyłabym żyletka nóg, bo nie miałabym takiej potrzeby, bo po prostu nie mam włosów, a te które sa , to sa cieńkie i tak mało, że ktos zlośliwy musiałby sie z bliska przygladac. Powiem Ci, ze jezeli miałby mi taki efekt utrzymac sie po jeszcze trzech zabiegach byłabym mega szczęsliwa. Wiec , jak mam nie pisac, ze na dzien dzisiajesz nie mam 90 % włosów. Jak mam to jeszcze prościej wyjasnic?

---------- Dopisano o 20:20 ---------- Poprzedni post napisano o 20:17 ----------

Cytat:
Czytam ze zrozumieniem i widzę,że w poście przeze mnie cytowanym piszesz o bikini,a teraz wyskakujesz z jakimiś udami, o których nie było mowy w cytowanym przeze mnie tekście.
Przyznasz, ze droga od ud do bikini jest krótka. Gdybym posała o depilacji uszu a skupiła się na stopach mogłabyś się czepiac, ale tu to wybacz...
doris144 jest offline  
Stary 2010-03-21, 20:49   #1358
natii4
Zakorzenienie

Cytat:
Posłuchaj. Nie wiem , jak u Ciebie ale u mnie miesiąc po zabiegu na całych nogach i lini bikini zniknęło ok 90 % włosów. Najwiecej ubytkow mam własnie w okolicach bikini a mniej w okolicy kolan. Byc moze za pół roku odrosłoby mi więcej ale opisuję stan na miesiąc po pierwszym zabiegu. Co poradze, ze u mnie nie wyrosło 90% włosów, gdzie normalnie po miesiącu to mogłabym brac udzial w konkursie z moim mężem pt. "Kto ma wiecej włosów na nogach". A dzisiaj, gdybym poszła np. na basen, to nie ruszyłabym żyletka nóg, bo nie miałabym takiej potrzeby, bo po prostu nie mam włosów, a te które sa , to sa cieńkie i tak mało, że ktos zlośliwy musiałby sie z bliska przygladac. Powiem Ci, ze jezeli miałby mi taki efekt utrzymac sie po jeszcze trzech zabiegach byłabym mega szczęsliwa. Wiec , jak mam nie pisac, ze na dzien dzisiajesz nie mam 90 % włosów. Jak mam to jeszcze prościej wyjasnic?

To,że Ci włosy nie odrosły to nie znaczy,że zostały usunięte na zawsze,bo może po prostu u Ciebie odrastają wolniej. Zresztą z tego co wiem to niektóre gabinety powtarzają na większość części ciała zabieg po 6 tyg,ale na nogach wydłużają ten okres do 8 tygodni. Dariaa161 zapytała czy prawdą jest,że podczas pierwszego zabiegu ok 30% włosów jest usuwanych. Chyba nie zrozumiałaś jej pytania. Tu chodzi o to trwałe usunięcie,a nie efekt po miesiącu,bo po miesiącu możesz ich nie mieć,a po dwóch możesz mieć busz. Poczytaj trochę,a dowiesz się,że zazwyczaj ok 30% włosów da się usunąć za pierwszym razem. Ja też pod pachami przez pierwszy okres w ogóle nie musiałam się golić,ale to nie oznacza,że wypisuję na forum ,że na trwałe usunęłam prawie wszystkie włoski,bo to nie prawda. Włosy odrastają. Jest ich o wiele mniej, są cieńsze itp. ale jeszcze są. W tej chwili trudno mi procentowo określić ilość usuniętych włosów.

Zarzucasz niekompetencję osobie,która przeprowadzała mi zabieg albo że sprzęt był zły-na jakiej podstawie? Na podstawie normalnej reakcji organizmu? Na podstawie tego,że wszystko u mnie przebiega tak jak zazwyczaj przebiegać powinno po tego typu zabiegu?

Teraz Wizażanki przeczytają Twoją wypowiedź,że ty prawie w ogóle nie masz włosów po pierwszym zabiegu,a im odrosły i mają lecieć do gabinetów,gdzie robiły z reklamacjami? Bo u nich wszystko przebiega normalnie? Mają czuć się oszukane, bo porównają swoje doświadczenia z Twoimi?

Poza tym jeszcze jedna Twoja wypowiedz mnie rozłożyła na łopatki.

Cytat:
Napisane przez doris144
Bolec boli, ja co prawda mialam robione cale nogi i linie bikini do majtek i tak rzeczywiscie bolało bardziej, bo grubsze włosy, ale dało sie wytrzymac, nawet zastanawiam sie, czy jesienia nie zafundowac sobie głębokiego bikini, wiec chyba jest to do wytrzymania. z tego co sie orientuje, to ta masc dziala, jak sie ja w cieple trzyma, wiec powinno sie miejsce posmarowane owinac folią spozywczą na co najmniej pól godziny do godziny, potem zmyc i do dzieła, szczerze akurat nie wyobrazam sobie tam kombinowac z folią, a potem jeszcze dojazd na zabieg, w moim przypadku troche ponad godzina, a zmniejszenie bólu jest minimalne i krótkotrwałe. a zabieg daje sie przetrzymac, tym bardziej, ze efekty są. Jak bedziesz po wszystkim podziel sie wrażeniami. Ja spędziłam na laserze prawie dwie godziny i wytrzymałam
Na jakiej podstawie wnioskujesz,że zmniejszenie bólu jest minimalne i krótkotrwałe przy użyciu Emli? Kto Ci to powiedział, skoro sama tego nie stosowałaś podczas zabiegu? Ja miałam robiony zabieg z użyciem Emli i chlorku etylu.Jest diametralna różnica w trakcie,kiedy użyje się Emli. Czułam ciepło,ale nie czułam bólu-od razu widziałam,kiedy był depilowany obszar skóry,na który nie nałożyłam Emli.

Ten wątek jest pełen dziwnych opinii,które wprowadzają osoby chcące się poddać depilacji laserowej w błąd. Mam ochotę zrobić coś takiego jak czytam kolejne pierdoły ...

---------- Dopisano o 20:49 ---------- Poprzedni post napisano o 20:46 ----------

Cytat:

Przyznasz, ze droga od ud do bikini jest krótka. Gdybym posała o depilacji uszu a skupiła się na stopach mogłabyś się czepiac, ale tu to wybacz...
Przyznasz,że uda do najkrótszej części ciała nie należą i nie jestem jasnowidzem-nie wiem czy piszesz o tej części ud,która masz w pobliżu bikini czy o tej którą masz w pobliżu kolan?

Bieganie i czytanie
to
klucz do życia

natii4 jest offline  
Stary 2010-03-21, 21:02   #1359
doris144
Rozeznanie

Dziewczyno, weź zimny prysznic i ostudź troche swoje emocje. Napisałam o tym, co zaobserwowałam u siebie. Mam zamiar zdawac relacje po kolejnych etapach depilacji, wiec zejdź ze mnie i nie wprowadzaj niepotrzebnych emocji. Nawet gdybym robiła same uda, to i tak kończą się one przy bikini, a nie przy szyi, więc nie rób z igły wideł. wcześniej wyraźnie napisałam, że miałam robione nogi oraz okolice bikini, wiec z którym monmencie wg Ciebie kłamię? Wyluzuj troche, bo zgłosze do administratora tego wątku, ze się mnie czepiasz. Opisuje tylko moje odczucia i wrażenia oraz to, co powiedzaiała mi osoba, ktora robiła mi zabieg (to odnosi się do emli, mówiłam o swoim przypadku oraz o tym, ze na zabieg musiałam jechac ponad 40 km i problemów zwiazanych z uzyciem tej maści, ja nikomu nie bronię stosowac czegokolwiek, a ztego, co się orientuję Ty równiez jestes tylko osobą korzystającą z lasera a nie specjalistką). Więc dziewczyno wyluzuj. I dobrej nocy
doris144 jest offline  
Stary 2010-03-21, 21:26   #1360
natii4
Zakorzenienie

Cytat:
Dziewczyno, weź zimny prysznic i ostudź troche swoje emocje.
I vice versa.

Cytat:
Nawet gdybym robiła same uda, to i tak kończą się one przy bikini, a nie przy szyi, więc nie rób z igły wideł. wcześniej wyraźnie napisałam, że miałam robione nogi oraz okolice bikini, wiec z którym monmencie wg Ciebie kłamię?
Czy ja gdzieś napisałam,że kłamiesz?

Cytat:
Wyluzuj troche, bo zgłosze do administratora tego wątku, ze się mnie czepiasz.
..... A ty się mnie nie czepiasz?

Cytat:
Opisuje tylko moje odczucia i wrażenia oraz to, co powiedzaiała mi osoba, ktora robiła mi zabieg (to odnosi się do emli, mówiłam o swoim przypadku oraz o tym, ze na zabieg musiałam jechac ponad 40 km i problemów zwiazanych z uzyciem tej maści, ja nikomu nie bronię stosowac czegokolwiek, a ztego, co się orientuję
Każda z nas ma inną tolerancją na ból i pozwólmy każdej wybrać samej. Ja mam porównanie i denerwuje mnie to,że ktoś kto nie ma o tym zielonego pojęcia (stosowanie Emli) radzi innym,by z tego rezygnować ... Sprawdź sama-zobaczysz różnicę-świetnie, nie zobaczysz-następnym razem Emli nie zastosujesz.
Ja mam 80 km od miejsca, gdzie robię zabieg do miejsca, gdzie mieszkam i nie ma najmniejszego problemu w gabinecie, by przyjechać, znieczulić się, odleżeć godzinę i mieć zrobiony zabieg

Cytat:
Ty równiez jestes tylko osobą korzystającą z lasera a nie specjalistką).
Nigdzie nie napisałam,że jestem specjalistką. I za taką się nie uważam. Nigdzie też,w napisanych przeze mnie słowach, na specjalistyczną wiedzę się nie powoływałam, a wszystko to co napisałam to są informacje, które można od osób przeprowadzających zabieg uzyskać.

Z mojej strony EOT.

Wszystkim Paniom,które teraz i w przyszłości będą czytać ten wątek radzę, by dopóki same nie będą mieć doświadczenia w kwestii depilacji laserowej, nie wierzyły we wszystko co tu jest napisane. W tym wątku jest wiele bardzo przydatnych informacji, ale też wiele nieścisłości.

Bieganie i czytanie
to
klucz do życia

natii4 jest offline  
Stary 2010-03-22, 00:34   #1361
adz1a
Raczkowanie

kobietki luzik !! bo niedługo na botox będziemy chodzić żeby zamrszczki usuwać. ja też oceniam, że po pierwszym zabiegu po miesiacu nie odrasta mi 90% wlosów. Nie wiem ile zostało usuniętych juz na stałe ile nie. Ważne, że nie rosną jak dzikie ;P
adz1a jest offline  
Stary 2010-03-22, 08:25   #1362
doris144
Rozeznanie

Cytat:
Bolec boli, ja co prawda mialam robione cale nogi i linie bikini do majtek i tak rzeczywiscie bolało bardziej, bo grubsze włosy, ale dało sie wytrzymac, nawet zastanawiam sie, czy jesienia nie zafundowac sobie głębokiego bikini, wiec chyba jest to do wytrzymania. z tego co sie orientuje, to ta masc dziala, jak sie ja w cieple trzyma, wiec powinno sie miejsce posmarowane owinac folią spozywczą na co najmniej pól godziny do godziny, potem zmyc i do dzieła, szczerze akurat nie wyobrazam sobie tam kombinowac z folią, a potem jeszcze dojazd na zabieg, w moim przypadku troche ponad godzina, a zmniejszenie bólu jest minimalne i krótkotrwałe. a zabieg daje sie przetrzymac, tym bardziej, ze efekty są. Jak bedziesz po wszystkim podziel sie wrażeniami. Ja spędziłam na laserze prawie dwie godziny i wytrzymałam
Proszę, zaznacz miejsce, w którym odradzam dziewczynie stosowanie emli. Wyraźnie napisałam, ze ja sobie nie wyobrażam zastosowanie u siebie i na bikini ja pojade bez znieczulenia. Mojej poprzedniczce tez zarzucisz mówienie nieprawdy? Wystarczy, ze kazda z nas opisze swoje wrażenia po depilacji i wtedy osoba zagladająca na to forum bedzie miała mozliwosc wyrobic sobie zdanie. Ja własnie pod wpływem tego forum zdecydowałam sie na depilację i cieszę się, ze tu trafiłam , bo najpierw myslałam o IPL a tu dowiedziałam sie, że LighSheer jest lepszy. Nie wymagam, by po serii zabiegów zniknęło mi 100% włosów, ale jak bedzie ich o 80 % mniej to bede mega szczęśliwa.

---------- Dopisano o 08:25 ---------- Poprzedni post napisano o 08:21 ----------

Cytat:

Wszystkim Paniom,które teraz i w przyszłości będą czytać ten wątek radzę, by dopóki same nie będą mieć doświadczenia w kwestii depilacji laserowej, nie wierzyły we wszystko co tu jest napisane. W tym wątku jest wiele bardzo przydatnych informacji, ale też wiele nieścisłości.
A możesz mi wyjaśnić, skoro wg Ciebie jest to tak nieskuteczne, to po co dalej z tego korzystasz? Przyniosło Tobie jakieś efekty, czy odrasta tyle, co było? Na ilu zabiegach byłas i jakim sprzętem miała robione? Jakie częsci ciała? Będziemy wtedy mogły porównac i miec pełny obraz sytuacji.Czy jesteś z tej metody zadowolona?na teraz oczywiscie, bo nie wiadomo, jak to bedzie za parę lat, dlatego pytam sie o teraz.
doris144 jest offline  
Stary 2010-03-22, 12:48   #1363
dariaa161
Raczkowanie

No niestety nikt mnie nie poinformował żeby nie używać mydła.. Mam nadzieję, że nie poniosę w związku z tym żadnych konsekwencji. Słuchajcie te strupki już mi prawie poschodziły, ale po jednej stronie bikini jest mnóstwo takich brązowych jakby zlanych piegów, czy to normalne i mi zejdzie?! Bo jestem przerażona, okropnie to wygląda :/ I jeszcze jedno.. Czy jest możliwość że te włosy które mają wypaść, zamiast wychodzić wrosną pod skórę?
dariaa161 jest offline  
Stary 2010-03-22, 14:08   #1364
doris144
Rozeznanie

Az boje się odpisac, ale napiszę. U mnie po pierwszym zabiegu tez były takie plamy jakby piegi i wszystko poschodziło. A co do włosów, to zawsze po tradycyjnej depilacji lub po ogoleniu się zyletką wrastały mi włosy. Po laserze ani jeden. Zaznaczam tak było w moim przypadku.
doris144 jest offline  
Stary 2010-03-22, 17:06   #1365
engracado
Raczkowanie

Ojj baby! jeden wieczor nie czytalam watku, a tu istna wojna sie rozpetala! zamiast sie tutaj klocic lepiej wyjdzcie na swieze powietrze, na wiosenny spacer... po co komu te nerwy?

osobiscie uwazam, ze mozna delikatnie tylko zasugerowac, zeby precyzyjniej druga osoba okreslala co ma na mysli..

ja sie tez wypowiem w kwestii odrastania wloskow po pierwszym zabiegu - otoz rozumiem o co chodzilodoris144 - mialam identyczna sytuacje - zniknelo mi ponad 90% i bylo to widoczne jeszcze po miesiacu, niestety teraz jest trzeci miesiac po zabiegu i wloski, ktore byly uspione wyrosly, wiec znowu wygladam jak malpka :P ale mam wrazenie, ze wolniej one rosna.. za dwa tyg mam kolejna wizyte

pozdrowionka!
Stary 2010-03-22, 17:15   #1366
dariaa161
Raczkowanie

Cytat:
Az boje się odpisac, ale napiszę. U mnie po pierwszym zabiegu tez były takie plamy jakby piegi i wszystko poschodziło. A co do włosów, to zawsze po tradycyjnej depilacji lub po ogoleniu się zyletką wrastały mi włosy. Po laserze ani jeden. Zaznaczam tak było w moim przypadku.

Bardzo, ale to bardzo dziękuję Ci doris za szybką odpowiedź. Po raz kolejny rozwiałaś moje obawy, dziękuję A osób zgryźliwych i dokuczliwych na tym forum w ogóle nie rozumiem. Jesteśmy po to żeby sobie pomóc i doradzić (bynajmniej tak myślałam, że taki jest cel forum) a nie się złościć i czepiać.. Dlatego jestem w szoku. Bez komentarza... engracado ma rację, niektórzy musza chyba iść się przewietrzyć Chciałabym żeby już mi to zniknęło, bo wygląda okrutnie, a włosy jak były tak są, chyba musze jeszcze trochę poczekać
dariaa161 jest offline  
Stary 2010-03-22, 17:16   #1367
Mulen
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez dariaa161 Pokaż wiadomość
No niestety nikt mnie nie poinformował żeby nie używać mydła.. Mam nadzieję, że nie poniosę w związku z tym żadnych konsekwencji. Słuchajcie te strupki już mi prawie poschodziły, ale po jednej stronie bikini jest mnóstwo takich brązowych jakby zlanych piegów, czy to normalne i mi zejdzie?! Bo jestem przerażona, okropnie to wygląda :/ I jeszcze jedno.. Czy jest możliwość że te włosy które mają wypaść, zamiast wychodzić wrosną pod skórę?
Nie martw sie Tez mialam takie brazowe plamy i bylam przerazona, ale wszystko zeszlo z czasem
Co do ilosci tej wlosow to moze ja troche wyjasnie sprawe moja sytuacja.
Po 1 zabiegu tez zniknelo mi 90% i nawet jak jechalam juz na drugi zabieg to odroslo mi moze z 20%. Ale teraz jestem juz miesiac po 2 zabiegu i sie kudelki rozrosly i to niezle. W tej chwili mam tak pol na pol. Kobietki w salonie mnie uprzedzily, ze niby po 2 zabiegu najwiecej wlosow odrasta i zebym sie nie martwila. 10 kwietnia jade na trzeci i zobaczymy
Mulen jest offline  
Stary 2010-03-22, 19:34   #1368
LusciousElegance
Rozeznanie

ja byłam na lini białej w studio laser w poznaniu, generalnie miła obsługa pani mi wytłumaczyła wszystko na spokojnie, jeszcze pytala sie czy mam jakies pytania i że mam po prostu pytać, jezeli czegoś nie wiem nawet jezeli miałobyc to jasne pytanie. mówiła również, ze nie kryje tego, że moze boleć, lepiej odrazu wiedzieć, na czym sie stoi. nie było najgorzej, troche porownywałam to do robienia tatuazu na plecach, chociaż to mnie chyba mniej bolało

od tygodnia już jestem po depilacji, a te 'piegi' nie chcą zejsc, chociaz jestem zadowolona , że juz powoli blędną. mam też 2 takie jakby kropki, ale wiem, że to oznaka spalonego włosa, nie wiem czemu się martwie, kiedy one wkoncu zaczną rosnąc, jak przeciez chciałam sie pozbyc problemu, chociaz wierze w to , że będzie jak w innych przypadkach : )
LusciousElegance jest offline  
Stary 2010-03-23, 13:33   #1369
dragmara1
Przyczajenie

a co dziewczyny myślicie o urządzeniu IPL lub Apilus ??
dragmara1 jest offline  
Stary 2010-03-23, 18:23   #1370
butterfly_owa
Raczkowanie

hej dziewczyny!powiedzcie mi jak daleko miałyście depilowane bikini tzn chodzi mi o szparę międzpośladkową, czy tam też w ramach bikini całkowitego pani wam depilowała czy to się już osobno depiluje??bo ja jestem po 1 zabiegu na bikini ale tam nie miałam nic depilowane i się wkurzam teraz :/
butterfly_owa jest offline  
Stary 2010-03-23, 18:39   #1371
TmargoT
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez dragmara1 Pokaż wiadomość
ja byłam raz na diodowym ,a dwa razy na IPL.
w sumie miałam trzy zabiegi i szczerze może 1/4 włosków zniknęła.
jestem zawiedzona,bo wszędzie piszą,że po 4 razach powinno zniknąć około 90% .
chyba nie zdecyduję się na kolejny.to spory wydatek,a mierne wyniki.

najgorsze jest to,że po 3 miesiącach odrosło prawie wszystko.ech,

Edytowane przez TmargoT
Czas edycji: 2010-03-23 o 18:41
TmargoT jest offline  
Stary 2010-03-23, 19:14   #1372
kalae
Rozeznanie

mi wlasnie zeszło praktycznie wszystko jesli chodzi o bikini i uda, gdzie laser był, natomiast mam placki kwadraciki w których chyba, pani nie zrobila laserem nic, zastanawiam sie czy cos z tym zrobic. Bo tam gdzie laser był nic nie odrasta, a jestm już miesiąc po pierwszym.

---------- Dopisano o 19:14 ---------- Poprzedni post napisano o 19:12 ----------

z tego co czytalam opinie o IPL to nie jest on polecany i że ponoc raczej wszystko odrasta,
ja mialam light sheer

ja nie wymagam od lasera usuniecie wszystkiego na gladko, nie chce miec tylko ciemnych wlosow, jasne mogą być
kalae jest offline  
Stary 2010-03-23, 22:31   #1373
des
Raczkowanie

po przeczytaniu paru stron wstecz czuje sie madrzejsza
ale gdyby ktos byl łaskaw wskazać mi który gabinet w Krakowie posiada laser Light Sheer Duet to osiągnęłabym szczyt
des jest offline  
Stary 2010-03-24, 01:03   #1374
mmart
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez dragmara1 Pokaż wiadomość

Zapomnij o IPL. To nie dziala.W watkach wyzej jest opsiane jego zastosowanie (naczynka czy cokolwiek takiego). Ja mialam pachy robione ipl'em, a juz po pol roku - czy nawet wczesniej - zaczely mi normalnie rosnac. Wiec zdecydowanie odradzam. To pic na wode fotomontaż. A dodam ze wcale nie mam jakis nienomalnych wlosow.
mmart jest offline  
Stary 2010-03-24, 16:36   #1375
TmargoT
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez alx7 Pokaż wiadomość
Zgadzam się, tylko diodowy jest skuteczny.
dziewczyny powiedzcie,dlaczego ten diodowy tak boli.
czy w gabinecie powinien być żel znieczulający w standarcie?

pytam,bo diodowym miałam robione na sucho,a IPL miałam kładziony żel i nic nie czułam.
mam taki uraz po diodowym,że prawie sikałam z bólu.
TmargoT jest offline  
Stary 2010-03-25, 16:44   #1376
kalae
Rozeznanie

mozesz robic ze znieczuleniem, ale musisz wczesniej powiedziec, ze chcesz

Light Sheer w Krakowie ma Dermed, Revision i Medicor - o tych wiem, chyba Estetica ma jeszcze i nie iwem czy Kleopatra

Dermed ma obecnie promocje 50% na pierwszy zabieg
kalae jest offline  
Stary 2010-03-27, 22:52   #1377
truskawaa
Raczkowanie

Witam dziewczyny
jestem prawie 3 tydzien po pierwsyzm zabiegu na bikinii i naazie jestem zdowolona Wloski co prawda odrosły, ale fajnie wypadaja normalnie po 3 tygodniach mialabym juz krzory, a tak to caly czas mam tak jakby po 1-2dniach ogolenia maszynka, coraz wiecej ich wypada i skora jest coraz gladsza Troche mniej tam glebiej, ale tam jest iny pigment skory

Nie moge sie doczekac drugiego zabiegu (5 maj)

No i ciesze sie, ze sie zdecydowalam, bo za piewszym razem stchorzylam i odwolalam wizytę

Robiłam w kleopatrze w krk (tak, maja tam light sheer)
Cudowna Pani doktor przed zabiegiem, uspokoiła mnie we wszystkim, chyba już samym podejściem i sposobem bycia Bardzo mila i profesjonalna kosmetyczka

Bolało mnie i to cholernie (bez znieczulenia) ale Kosmetyczka robiła tak, ze do przeżycia. Wszystko zależy od waszego progu bólowego jaki macie. Ja nigdy nie miałam z tym problemow, jestem wytrzymała

Jeśli będę zadowolona (a już jestem:P) to na jesień robię pachy i nogi (kasa kasa kasa!!)

Pozdrawiam serdecznie
Stary 2010-03-28, 14:59   #1378
butterfly_owa
Raczkowanie

Hej dziewczyny!ponawiam pytanie i mam nadzieję,że tym razem mi któraś odpowie.Jak głęboko miałyście robioną depilację bikini calowitego?chodzi mi głównie o tzw.szparę międzypośladkową-okolice odbytu, czy tam tez miałyście depilowane czy to już się nie wlicza do bikini???
butterfly_owa jest offline  
Stary 2010-03-28, 16:37   #1379
truskawaa
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez butterfly_owa Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny!ponawiam pytanie i mam nadzieję,że tym razem mi któraś odpowie.Jak głęboko miałyście robioną depilację bikini calowitego?chodzi mi głównie o tzw.szparę międzypośladkową-okolice odbytu, czy tam tez miałyście depilowane czy to już się nie wlicza do bikini???
Jak ja robiłam, to Pani sie mnie pytala czy chce razem z... nie pamiętam jak to okresliła, ale czy razem z ową szparą czy bez, ja zrobiłam bez
U mnie było tak, że lekarka (na wywiadzie przed laserem) pokazała mi rysunki i się pytała jak chcę, później jeszcze z kosmetyczką była konsultacja, narysowała mi pisakiem gdzie i ile mi zrobi. Ogółem to zalezy od ciebie, ale calkowite bikinii to razem ze szparą

Pozdrawiam
Stary 2010-03-28, 19:26   #1380
TmargoT
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez alx7 Pokaż wiadomość
Diodowy boli, ale lightsheer DUET nie boli. Na tych samych ustawieniach mi strzelali duetem, starą końcówką ET i nową dużą HS dla porównania. ET nie do wytrzymania, natomiast HS tylko lekkie ciepło, żadnego bólu. Może to zasługa podsysania skóry?
Wejdź na nylasercenter.pl i obejrzyj filmiki, są też na stronie LUMENIS
nie mam kasy na kolejne pomyłki.
widziałam efekt po diodowym i chyba tego będę sie trzymać.
chyba lepszy ból,niż wywalona kasą w błoto.
TmargoT jest offline  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości