Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - Strona 52 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2010-06-20, 14:19   #1531
G12acka
Raczkowanie

Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

dołączam się. aby do jesieni. strzele sobie wtedy całe nogi + głębokie bikini. nie mogę się doczekać, z nadmiernym owłosieniem walczę od kiedy pamiętam. zdecydowałam się wybrać Studio Laser w w-wie.

odstawiam detergenty
G12acka jest offline  
Stary 2010-06-21, 07:33   #1532
gioseppe
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Ineso Pokaż wiadomość
Podobno w Nowomed to się trochę targować na miejscu można.
mozna mozna
jestem po 3 zabiegu i jestem bardzo zadowolona i z efektow i z obslugi

gioseppe jest offline  
Stary 2010-06-21, 14:18   #1533
LusciousElegance
Rozeznanie

witam, zabieg dokładnie wypada mia 30 czerwca, ale ja tego dnia wyjezdzam do włoch wiec miałam sie zjawić najpózniej dzisiaj, zwichnełam noge niestety i musze do wyjazdu sie kurować, wiec niemozliwe jest zebym mogła isc do salonu na depilacje lini białej. nie wiem tylko jakie sa tego konsekwencje bo pewnie mogłabym isc dopiero w pazdzierniku gdy opalenizna nie bedzie świeza.
miałyscie taka sytuacje?
LusciousElegance jest offline  
Stary 2010-06-23, 00:27   #1534
le illjah
Wtajemniczenie

Witam wszystkich depilaczy mam pytanie: czy to prawda, że nie można stosować znieczulenia na dużych powierzchniach ciała?? byłam dzisiaj na pierwszym zabiegu depilacji ud na LightSheer o mocy 33J i okropnie mnie bolało zwijałam się z bólu dosłownie. pani kosmetyczka na moje rozpaczliwe prośby o znieczulenie odpowiedziała, że nie można znieczulać ud. rozumiem, że chodziło jej o emle. jeśli faktycznie nie można jej stosować na duże powierzchnie to może jest jakiś inny sposób na ograniczenie bólu? bardzo proszę o pomoc. jestem zrozpaczona, bo bardzo chciałabym zrobić serię zabiegów, ale jak sobie pomyślę o tym przeraźliwym bólu to aż się trzęsę... co robić???

perfumy na wymianę
klik
le illjah jest offline  
Stary 2010-06-23, 12:02   #1535
mysia82
Zakorzenienie

a ja sie zalamalam jestem po 3 zabiegach-ostatni byl m-ce temu i od klilku tyg zaczelam "zarastac". na jesieni chcialam isc jeszcze na 2-3 zabiegi, zeby wytluc to czego laser nie wzial w 1 turze a teraz sama nie wiem....
mysia82 jest offline  
Stary 2010-06-23, 15:39   #1536
G12acka
Raczkowanie

mysia, a gdzie robilas? nie widzisz zadnej roznicy w ilosci/grubosci wlosow?

odstawiam detergenty
G12acka jest offline  
Stary 2010-06-23, 18:08   #1537
TmargoT
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez mysia82 Pokaż wiadomość
a ja sie zalamalam jestem po 3 zabiegach-ostatni byl m-ce temu i od klilku tyg zaczelam "zarastac". na jesieni chcialam isc jeszcze na 2-3 zabiegi, zeby wytluc to czego laser nie wzial w 1 turze a teraz sama nie wiem....
a czym robiłaś?

le illjah- z tego powodu chciałam czegoś innego i zmieniłam na IPL-dziś wiem,że jest nieskuteczny.rada na ból? weź proszek przeciw bólowy ,nie polecam alkoholu
TmargoT jest offline  
Stary 2010-06-23, 19:30   #1538
Mary_Q
Zakorzenienie

witam

mam taki doscy niezreczny problem,otoz leki ktore biore daja w efekcie ubocznym wloski istarsznie mnie krepuja bo sa to wloski na dekolcie,widzialam,ze robi sie laserem rowniez okolice na okolo brodawki sutkowej,ale czy to nie jest w takim miejscu niebezpieczne dla zdrowa?jakos tak rakotworcze mi sie to wydaje,ale moze to moje przewrazliwienie heh

i czy jesli te wloski to efekt uboczny lekow to czy laser pomoze?

i co mam zrobic jesli po goleniu maszynka pod pachami mam zapalenie mieszkow i rogowacenie a chce isc na laser? bo jedyne co mi w tym wypadku chodzi po glowie to dodatkowy bol ;/

i czy "nowosci" laserowe (nazwy nie pamietam) rzeczywiscie sa w stanie usunac nawet te jasne wloski?

czy przy danym rodzaju skory,jej wrazliwosci i rodzaju wloskow mam sie sugerowac rodzajem lasera?Czy rodzaj lasera=jakosc niezaleznie od tego?
pozdrawiam
Mary_Q jest offline  
Stary 2010-06-23, 19:51   #1539
TmargoT
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Mary_Q Pokaż wiadomość
witam

mam taki doscy niezreczny problem,otoz leki ktore biore daja w efekcie ubocznym wloski istarsznie mnie krepuja bo sa to wloski na dekolcie,widzialam,ze robi sie laserem rowniez okolice na okolo brodawki sutkowej,ale czy to nie jest w takim miejscu niebezpieczne dla zdrowa?jakos tak rakotworcze mi sie to wydaje,ale moze to moje przewrazliwienie heh

i czy jesli te wloski to efekt uboczny lekow to czy laser pomoze?

i co mam zrobic jesli po goleniu maszynka pod pachami mam zapalenie mieszkow i rogowacenie a chce isc na laser? bo jedyne co mi w tym wypadku chodzi po glowie to dodatkowy bol ;/

i czy "nowosci" laserowe (nazwy nie pamietam) rzeczywiscie sa w stanie usunac nawet te jasne wloski?

czy przy danym rodzaju skory,jej wrazliwosci i rodzaju wloskow mam sie sugerowac rodzajem lasera?Czy rodzaj lasera=jakosc niezaleznie od tego?
pozdrawiam
jeśli włoski masz jako efekt uboczny leków to jest problem,ponieważ twoja gospodarka hormonalna jest w rozsypce.
to czego pozbędziesz się laserem odrośnie w innym miejscu.
możesz próbowac i choć na dekoldzie się pozbyć.zawsze to jakaś ulga

nie wydaje mi się,aby to było rakotwórcze,bo w przeciwnym razie nikt tego by nie wykonywał np na wargach koło pochwy.
jeśli chodzi o stany zapalne skóry to najlepiej udac sie do gabinetu i tam z profesjonalistą uzgodni,czy to nadaje się do leczenia laserowego.

Edytowane przez TmargoT
Czas edycji: 2010-06-23 o 19:52
TmargoT jest offline  
Stary 2010-06-24, 14:30   #1540
imagination
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez le illjah Pokaż wiadomość
Witam wszystkich depilaczy mam pytanie: czy to prawda, że nie można stosować znieczulenia na dużych powierzchniach ciała?? byłam dzisiaj na pierwszym zabiegu depilacji ud na LightSheer o mocy 33J i okropnie mnie bolało zwijałam się z bólu dosłownie. pani kosmetyczka na moje rozpaczliwe prośby o znieczulenie odpowiedziała, że nie można znieczulać ud. rozumiem, że chodziło jej o emle. jeśli faktycznie nie można jej stosować na duże powierzchnie to może jest jakiś inny sposób na ograniczenie bólu? bardzo proszę o pomoc. jestem zrozpaczona, bo bardzo chciałabym zrobić serię zabiegów, ale jak sobie pomyślę o tym przeraźliwym bólu to aż się trzęsę... co robić???
Szczerze powiem jak na pierwszy zabieg...moc była bardzo duża, to wszystko zależy jeszcze od filtra na jakim miałas, ale... mam nadzieje że jest to doświadczona osoba. Depilacja laserem diodowym boleć musi- ale powinna reagować na twoje odczucia i zmniejszyć moc. Dobrym sposobem są zaraz po depilacji nałożone okłady z lodu itp. Alkoholu nie wolno pić 24 godz przed zabiegiem!! i to samo z lekami przeciwbólowymi, aspirynami itp nie wolno!!! Raz może się udać ale za drugim razem gdzieś miejscowo będzie większe przekrwienie i poparzenie gotowe. Niestety przetestowałam sama na sobie i wiem...
imagination jest offline  
Stary 2010-06-24, 15:25   #1541
TmargoT
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez imagination Pokaż wiadomość
Szczerze powiem jak na pierwszy zabieg...moc była bardzo duża, to wszystko zależy jeszcze od filtra na jakim miałas, ale... mam nadzieje że jest to doświadczona osoba. Depilacja laserem diodowym boleć musi- ale powinna reagować na twoje odczucia i zmniejszyć moc. Dobrym sposobem są zaraz po depilacji nałożone okłady z lodu itp. Alkoholu nie wolno pić 24 godz przed zabiegiem!! i to samo z lekami przeciwbólowymi, aspirynami itp nie wolno!!! Raz może się udać ale za drugim razem gdzieś miejscowo będzie większe przekrwienie i poparzenie gotowe. Niestety przetestowałam sama na sobie i wiem...
moja kosmetyczka powiedziała,ze moge wziąć tabletkę przeciwbólową
TmargoT jest offline  
Stary 2010-06-24, 20:32   #1542
Tricky Woo
Przyczajenie

Cześć!
Ja byłam ostatnio na 4 zabiegu depilacji bikini całkowite i powiem, że jestem rozczarowana. Niektóre z Was piszą, że po pierwszym zabiegu już są efekty do 80% mniej, a u mnie nawet po 3 tak nie było. Miałam Light Sheer. Może z gabinetem jest coś nie tak. Dziewczyny proszę, doradźcie mi, czy mam spróbować gdzie indziej? A tak na marginesie, czy któraś w Was może polcecić gabinet w Poznaniu, bo ja na moim się chyba nacięłam. Bolało mnie jak diabli (pomimo, że byłam wysmarowana emlą). Mam załamkę, bo myślałam, że uda mi się pokonać to cholerstwo, a tu nic. Wstyd mi się pokazać na plaży w bikini, bo od maszynki mam same krostki, a laser chyba nie zadziałał.

---------- Dopisano o 20:32 ---------- Poprzedni post napisano o 20:24 ----------

Cześć!
Ja byłam ostatnio na 4 zabiegu depilacji bikini całkowite i powiem, że jestem rozczarowana. Niektóre z Was piszą, że po pierwszym zabiegu już są efekty do 80% mniej, a u mnie nawet po 3 tak nie było. Miałam Light Sheer. Może z gabinetem jest coś nie tak. Dziewczyny proszę, doradźcie mi, czy mam spróbować gdzie indziej? A tak na marginesie, czy któraś w Was może polcecić gabinet w Poznaniu, bo ja na moim się chyba nacięłam. Bolało mnie jak diabli (pomimo, że byłam wysmarowana emlą). Mam załamkę, bo myślałam, że uda mi się pokonać to cholerstwo, a tu nic.
Tricky Woo jest offline  
Stary 2010-06-24, 20:36   #1543
Mary_Q
Zakorzenienie

no i jeszcze jedno pytanie,jak juz wybierac to Light Sheer tak?Ale wlasciwie dlaczego?Czy jest rzeczywiscie laser,ktory poradzi sobie rowniez z jasnymi wloskami?
Mary_Q jest offline  
Stary 2010-06-24, 21:34   #1544
TmargoT
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Mary_Q Pokaż wiadomość
no i jeszcze jedno pytanie,jak juz wybierac to Light Sheer tak?Ale wlasciwie dlaczego?Czy jest rzeczywiscie laser,ktory poradzi sobie rowniez z jasnymi wloskami?
na jasne włosy raczej nie zadziała.
ponoć jest jakiś nowy,ktory potrafi poradzić sobie z jasnym owłosieniem,ale tu trzeba pytać u źródła-w salonach.my na formu możemy doradzić co przeżyliśmy na własnej skórze-nie jesteśmy specjalistami.
pozdrawiam.
TmargoT jest offline  
Stary 2010-06-24, 23:19   #1545
marzanna21
Przyczajenie

co za bzdura!!! Jak to nie mozna??? Gdzie ty bylas jakis niedouk ci to robil. Ja zawsze robie ze znieczuleniem bo wytrzymac to bez- jest praktycznie niemozliwe. Mozna, jak najbardziej ze znieczuleniem- radze Ci zmien gabinet w wiekszosci robia ze znieczuleniem

---------- Dopisano o 23:19 ---------- Poprzedni post napisano o 23:12 ----------

ja Ci moge poradzic Studio Laser- sa na Strzeleckiej. Oni byli chyba pierwsi w Poznaniu z lightsherem. Robilam juz 3 czesci ciala pare lat temu wiec chyba jestem ekspertem. Jezeli po 3 latach ja jestem wciaz zadowolona TO CHYBA oznacza ze jest w porzo. A bardzo jasnych wlosow to ci nic nie usunie. Wiecie co jezeli pisza ze maja super sprzet najnowszej generacji i pokazuja ze usuwa wszystko jasne i z ciemnej cery to wiem ze to sciema. Nie umiem powtorzyc ale logicznie mi to wytlumaczono ze to niemozliwe.
marzanna21 jest offline  
Stary 2010-06-25, 21:39   #1546
kasssik5
Przyczajenie

Hej! Planuję zrobić sobie laserem okolice pach. Mam pewne obawy i dlatego mam nadzieję, że rozwiejecie pewne moje wątpliwości....
1. Czy powinnam teraz robić? Niby jest lato ale okolice pach nie są aż tak narażone na promienie słoneczne...
2. Czy któraś z Was używała lasera LightSheer albo E- Light? Jakieś wrażenia? Polecacie, odradzacie?
Poszę, pomóżcie !!!!
kasssik5 jest offline  
Stary 2010-06-26, 10:23   #1547
guess_
Przyczajenie

Hej,
Już pytałam, ale może od tamtego czasu coś się zmieniło. Zna ktoś może takie miejsce jak Q-Clinique w Wwie? Jestem umówiona na depilację bikini, które wygrałam za symboliczną złotówkę ale troszkę się boję, bo nigdzie nie mogę znaleźć opinii na temat tego salonu... Sprzęt, na którym pracują to Multi Light P lus , może ktoś się na ten temat wypowiedzieć?

Z góry dziękuję i pozdrawiam
guess_ jest offline  
Stary 2010-06-26, 15:00   #1548
TmargoT
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez kasssik5 Pokaż wiadomość
Hej! Planuję zrobić sobie laserem okolice pach. Mam pewne obawy i dlatego mam nadzieję, że rozwiejecie pewne moje wątpliwości....
1. Czy powinnam teraz robić? Niby jest lato ale okolice pach nie są aż tak narażone na promienie słoneczne...
2. Czy któraś z Was używała lasera LightSheer albo E- Light? Jakieś wrażenia? Polecacie, odradzacie?
Poszę, pomóżcie !!!!
wystarczy poczytać i nie trzeba się specjalnie wysilać,bo odpowiedź na twoje pytanie jest powyżej twojej wiadomości.
trochę chęci i pracy moje panie,aby nie zaśmiecać wątku
TmargoT jest offline  
Stary 2010-06-26, 16:28   #1549
Ashmira
Rozeznanie

Witam
proszę o radę, szczególnie "doświadczone" wizażanki. Od dwóch lat staram się wytępić niepożądane włosy na twarzy, w ubiegłym roku miałam 4 zabiegi, w tym roku dwa (laser light sheer) baki, broda i szyja. Baczki wyginęły prawie całkowicie, broda powiedzmy, że też. Natomiast szyja to jest jakaś porażka, owszem włoski są delikatniejsze i jaśniejsze, ale nie zauważyłam ich ubytku. Salon Kleopatra w Krakowie, w którym miałam przeprowadzane zabiegi jest sprawdzonym miejscem, kosmetyczka z doświadczeniem, kontrast między włosem i skórą - biel i czerń- idealny. Każdy zabieg przebiegał książkowo, żadnych powikłań. moc lasera ustawiano już na ta najmocniejsza na twarz. Teraz po trzech miesiącach od ostatniego zabiegu włosy na szyi odrosły. Już naprawdę nie mam sił do walki z tymi kudliskami Co powinnam zrobić w takiej sytuacji?

06.07.2013
Ashmira jest offline  
Stary 2010-06-26, 16:38   #1550
martusia_1988
BAN stały

Ja myślę, że masz problem z hormonami :/ Light Sheer jest najlepszym rozwiązaniem, ale jeśli to problem hormonalny to możesz cały czas z tym walczyć!! Badałaś się może pod tym względem?
Jeżeli chodzi o wybór lasera to marka Light Sheer to najlepszy i najdroższy laser na świecie!!! W tym roku na rynek wszedł najnowszy Light Sheer Duet jest o tyle fajny, że zabieg trwa krócej i jest bezbolesny ze względu na użycie nowej głowicy zabieg na nogi nie trwa juz 3godzin a 40min Z tego co się orientowałam to cena zabiegów jest taka sama jak przy poprzednich modelach Light Sheer
martusia_1988 jest offline  
Stary 2010-06-27, 15:54   #1551
marzanna21
Przyczajenie

sluchaj takie lasery jak nu vello to absurd. W ogole nie dziala. To tani chinski sprzet. i co z tego ze tanio jak kompletnie nieskutecznie wez sobie zarowke w domu i poswiec po lydce - efekt bedzi taki sam tylko za darmo. Nawet gdyby to kosztowalo 1 zl to i tak bez sensu. Oni bazuja wlasnie niby na tej cenie- pojdziesz i tak ze 2- 3 razy zanim naocznie sie przekonasz ze to w ogole nie dziala- w ogole ani jeden wlos nie wypadnie. wez na chlopski rozum - gdyby mieli taki sam sprzet jak dobre saLONY I OFEROWALI TANSZE USLUGI TO BY BYLO OK A JAK KUPUJA JAKIS SHIT za grosze. Kto ich ukaze ze to w ogole nie dziakla.??? Nikt. moja mlodsza siostra tak zrobila- kupilka karnet nawet bo to specjalny trik. i co po 5 zabiegu prawie sie poryczla. A karnet wykupiony i juz nic nie mogla zrobic
marzanna21 jest offline  
Stary 2010-06-27, 19:17   #1552
aaliyah
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez martusia_1988 Pokaż wiadomość
Ja myślę, że masz problem z hormonami :/ Light Sheer jest najlepszym rozwiązaniem, ale jeśli to problem hormonalny to możesz cały czas z tym walczyć!! Badałaś się może pod tym względem?
Jeżeli chodzi o wybór lasera to marka Light Sheer to najlepszy i najdroższy laser na świecie!!! W tym roku na rynek wszedł najnowszy Light Sheer Duet jest o tyle fajny, że zabieg trwa krócej i jest bezbolesny ze względu na użycie nowej głowicy zabieg na nogi nie trwa juz 3godzin a 40min Z tego co się orientowałam to cena zabiegów jest taka sama jak przy poprzednich modelach Light Sheer
Gdzie mozna skorzystac z tego cuda? Jest we Wroclawiu?

Edytowane przez aaliyah
Czas edycji: 2010-06-27 o 19:24
aaliyah jest offline  
Stary 2010-06-27, 21:11   #1553
martusia_1988
BAN stały

Duet jest już na pewno w kilku miejscach w Warszawie, w Krakowie jest też chyba w Bydgoszczy i niedługo będzie w Gdańsku. Jeżeli chodzi o Wrocław to przyznam, że nie wiem :/
Stary 2010-06-27, 22:45   #1554
beatniczek
Raczkowanie

witam. light sheer nalezy do grupy najlepszych ale nie koniecznie najdrozszych laserow do depilacji. generalnie smieszy mnie wieczne wychwalanie light sheera ze tylko on dziala. jest dobry to fakt ale sa rowniez inne sprzety o wiele drozsze i rownie dobre i nie bolace tak jak zachwalany light sheer. a osoby ktore tylko pisza i namawiaja tylko i wylacznie na diodowy a potem reklamuja konkretny salon sa niepowazne. trzeba sie zorientowac i sprawdzic ceny laserow zeby miec jakies porownanie i wtedy ewentualnie sie wymandrzac na temat najdrozszego... a co do IPLow to tez trzeba miec rozeznanie bo sa porzadne medyczne za grube pieniadze a sa rowniez badziewia chinskie ktore nie maja prawa zadzialac.
beatniczek jest offline  
Stary 2010-06-28, 09:24   #1555
martusia_1988
BAN stały

Akurat składa się, że wiem ile kosztuje laser Light Sheer a ile IPL.!!!
I chyba daje do myślenia to, że Light Sheer jest zdecydowanie mniej na rynku niż IPL!! Po prostu mało który salon może sobie pozwolić na zainwestowanie tak dużych pieniędzy.
I nie reklamuje żadnego salonu !
Stary 2010-06-28, 19:13   #1556
natalalala
Zakorzenienie

a jaka jest roznica miedzy laserem a ipl?
malo jest informacji na internecie-mozecie mi polecic jakies strony-ale nie zadnych klinik tylko taki ejakies niezalezne
bo z tego watku tez niewiele mozna sie dowiedziec
bede bardzo wdzieczna za linki

Cytat:
Napisane przez martusia_1988 Pokaż wiadomość
Akurat składa się, że wiem ile kosztuje laser Light Sheer a ile IPL.!!!
I chyba daje do myślenia to, że Light Sheer jest zdecydowanie mniej na rynku niż IPL!! Po prostu mało który salon może sobie pozwolić na zainwestowanie tak dużych pieniędzy.
I nie reklamuje żadnego salonu !
no ile-prosze o konkrety

Edytowane przez natalalala
Czas edycji: 2010-06-28 o 19:14
natalalala jest offline  
Stary 2010-06-28, 22:22   #1557
marzanna21
Przyczajenie

zdecydownaie lightsheer. Wiecie co ostatnio przeczytalam. I to jest prawda te tanie lasery najwyzej Ci rozjasnia wlosy i potem tego nawet lightsheer nie usunie. I wtedy dopiero przechlapane. A co do Duetu hmmm poczekajcie bo moim zdaniem wcale nie jest on taki super. Wyprobowalam na sobie i moim zdaniem srednio ale jeszcze czekam na koncowy efekt. Chyba tradyzyjny Lightheer byl skuteczniejszy
marzanna21 jest offline  
Stary 2010-06-28, 22:40   #1558
martusia_1988
BAN stały

Light Sheer Duet ma 2 głowice!! Możesz poprosić kosmetyczkę aby użyła tej z poprzedniego modelu jeśli nowa Ci nie odpowiada!!! Ta nowa głowica ma funkcję zasysania dzięki czemu wiązka światła trafia bardziej w głąb skóry co daje lepsze efekty! Ale każdy przypadek jest inny i nawet u tej samej osoby w innym czasie będzie widać efekt na bikini w porównaniu do pach!!! (Ja na bikini potrzebowałam 7zabiegów a na pachy wystarczyło 5 )
Ja radzę sprawdzać na jakim sprzęcie pracuje dany salon bo nawet IPL nie jest równy IPL-owi!!! Dużo jest jakiś tanich chińskich sprzętów a ceny zabiegów takie same jak przy Light Sheer!
Nie chciałabym się tutaj w żaden sposób wymądrzać (nawet nie mam z tego żadnej korzyści), ale moim zdaniem szkoda wydawać kasę na IPL ( dziewczyny kiedyś pisały, że były już na po kilkunastu zabiegach i nic im nie dały a wystarczyło, że poszły na Light Sheer)
Z tego co wiem firma Lumines która produkuje LS ma na to patent, a technologie wymyśliło amerykańskie wojsko. Więc żadna inna firma jak na razie nie może tego podrobić!!
Stary 2010-06-29, 21:39   #1559
marcelinka12
Rozeznanie

a ja szukam w Warszaiwe ktory salon polecicie i oczywiscie zeby laser tez byl bardzo dobry...
marcelinka12 jest offline  
Stary 2010-06-29, 21:51   #1560
Vonnie
Raczkowanie

Ponad rok temu zrobilam sobie depilacje laserowa (bikini) i ze swojej strony moge powiedziec, ze zupelnie na mnie nie podzialalo. Polecano mi 8 zabiegow, a zrobilam 10 i efekt byl naprawde minimalny. Robilam to w bardzo znanej klinice w Londynie (Harley Medical Group) i jestem bardzo rozczarowana. Zaplacilam &pound;70 za zabieg, wiec w sumie dosc duzo pieniedzy. Nie pamietam jaki to byl laser, ale pielegniaka twierdzila, ze najnowszy. Przed zmarnowaniem pieniedzy radze sprawdzic czy ktos korzystal z tego samego gabinetu i z jakim efektem. Pozdrawiam
Vonnie jest offline  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości