Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - Strona 65 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2010-11-18, 14:22   #1921
aniuska_90
Raczkowanie

Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

To ciekawe bo mi zaznaczyla obszar dlugopisem ;p lol
Stary 2010-11-18, 14:39   #1922
Eenn
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez truskawaa Pokaż wiadomość
Oni reklamują LS Duet

---------- Dopisano o 22:10 ---------- Poprzedni post napisano o 22:08 ----------

Az sprawdziłam ceny LS Duet w tym studio... cenią się

Bikinii 300-600
Łydki 450
Uda 300-600
Pachy 360
niestety i żadnych zniżek bo dzwoniłam, ewentualny rabat jak się płaci z góry za kilka zabiegów, wizyta 50 zł-myślałam żeby iść i sprawdzić czy rzeczywiście nie boli ta nowa końcówka ale Pani powiedziała ze na wizycie robią ta stara końcówka.. także wygrała niższa cena...
Eenn jest offline  
Stary 2010-11-18, 15:58   #1923
_papaya_
Raczkowanie

Dziewczyny ile płacicie za bikini? Ja dzisiaj umówiłam się na konsultację telefonicznie i powiedziano mi, że cena może wynieść nawet 800 zł... Tzn 360- takie 'najmniejsze' bikini, a pogłębione od 560. To 80o to już pewnie całkowite, którego ja nie chcę, ale planuje zostawić włosy tylko na wzgórku łonowym, więc w sumie też będzie dużo do depilacji... Jak mi zaśpiewają jakieś 700 to chyba będę musiała odłożyć w czasie depilację, a tego nie chcę. Co myslicie o takich cenach? Wy też tyle płacicie czy powinnam poszukać tańszego gabinetu?
Stary 2010-11-18, 16:07   #1924
aniuska_90
Raczkowanie

Szukaj tanszego gabinetu !!! Ceny tu masz masakryczne ;p Posrało ich chyba hihi ;p Jak mowilam ja place 200zl :P
Stary 2010-11-18, 17:04   #1925
bialy_mis
Przyczajenie

Hej, ja miałam wczoraj robione bikini laserem IPL+RF (E-Light), trwało krótko, ale to podobno dlatego, że jest duża głowica, która obejmuje większą powierzchnię skóry naraz. Od wczoraj nie pojawiło mi się kompletnie żadne zaczerwienienie, ani jeden bąbelek, podrażnienie, opuchlizna, nic. Czy to normalne ze laser nie zrobił na moim bikini żadnego wrażenia? Zadzwoniłam dzisiaj do salonu i pani powiedziała, że tak, że wszystko ok i mam czekać aż włosy wypadną. Co myślicie?
bialy_mis jest offline  
Stary 2010-11-18, 18:02   #1926
_papaya_
Raczkowanie

aniuska_90 tak myslalam, będę szukać innego gabinetu, bo w tym to sie chyba nie wypłacę hehe
bialy_mis z tego co czytałam lasery typu IPL nie wywołują bólu ani podraznien tak jak np Light Sheer, więc myślę ze pani Cię nie okłamuje i tak ma byc. Tyle że podobno IPL nie były skuteczne, więc podejrzewam ze to IPL+RF to jakies ulepszenie?
Stary 2010-11-18, 18:32   #1927
TmargoT
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez bialy_mis Pokaż wiadomość
Hej, ja miałam wczoraj robione bikini laserem IPL+RF (E-Light), trwało krótko, ale to podobno dlatego, że jest duża głowica, która obejmuje większą powierzchnię skóry naraz. Od wczoraj nie pojawiło mi się kompletnie żadne zaczerwienienie, ani jeden bąbelek, podrażnienie, opuchlizna, nic. Czy to normalne ze laser nie zrobił na moim bikini żadnego wrażenia? Zadzwoniłam dzisiaj do salonu i pani powiedziała, że tak, że wszystko ok i mam czekać aż włosy wypadną. Co myślicie?
nie będzie żadnego efektu jestem pewna.
po moim IPL tez nic nie było,a włosy jak były tak zostały.szkoda KASY
TmargoT jest offline  
Stary 2010-11-19, 00:40   #1928
bialy_mis
Przyczajenie

dzięki za odpowiedzi, chociaz nie napawają mnie one optymizmem;/

_papaya_,
E-Light to połączenie wiązki świetlnej IPL z falami radiowymi RF, podobno osobno te dwie metody sa mało skuteczne, natomiast razem juz tak

TmargoT, ale nieskuteczny jest IPL czy IPL+RF czy podejrzany jest brak reakcji skóry? nie ma najmniejszych szans ze wyłysieje?

miał ktoś może E-Light i może wypowiedzieć się o reakcji skóry i efektach?
bialy_mis jest offline  
Stary 2010-11-19, 02:44   #1929
verciula
Przyczajenie

Cytat:

bialy_misiu ja już właśnie pytałam o to wcześniej.
Póki co wygląda na to, że nikt i że Ty będziesz naszym białym_misiem doświadczalnym
Osobiście będę Ci wdzięczna za podzielenie się wrażeniami, jak to wygląda z czasem. Bo perspektywa braku bólu i podrażnień jest bardzo kusząca. Pozostaje pytanie o skuteczność.
No to czekamy
buźka i pozdrowionka!
verciula jest offline  
Stary 2010-11-19, 06:51   #1930
karina1121
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez verciula Pokaż wiadomość
bialy_misiu ja już właśnie pytałam o to wcześniej.
Póki co wygląda na to, że nikt i że Ty będziesz naszym białym_misiem doświadczalnym
Osobiście będę Ci wdzięczna za podzielenie się wrażeniami, jak to wygląda z czasem. Bo perspektywa braku bólu i podrażnień jest bardzo kusząca. Pozostaje pytanie o skuteczność.
No to czekamy
buźka i pozdrowionka!
ja jestem po jednym zabiegu E-light na nogi i pachy, juz dwa tygodnie minęło i włosy WYPADAJĄ i to w dość dużej ilości zwłaszcza na łydkach i pachach, uda niestety słabo, nie wiem czemu, może miałam za krótkie włoski.. poparzenia miałam niewielkie na łydkach, już zeszły, za to lewa pacha......... zmieniam salon bo mimo ze widze efekty to pani nie zrobiła żadnej próby a widze że Wy o tym piszecie. Ta lewa pacha jest w stanie opłakanym, dzwoniłam do salonu, idę to pokazać, pani mowiła cos o kolagenie.. pierwsze strzały o najwyższej mocy ("zeby był efekt") dostałam właśnie w pachę i mam dołki w skórze kształtu głowicy.. włosków wypadło bardzo dużo, jednak druga pacha podobny efekt więc bialy_mis NIE MARTW SIĘ, myślę że wypadna a nawet jeśli mniej niż sie spodziewasz to uwierz ze nie chciałabyś mieć dziur w skórze tak jak ja
karina1121 jest offline  
Stary 2010-11-19, 14:14   #1931
TmargoT
Zakorzenienie

Cytat:

_papaya_, E-Light to połączenie wiązki świetlnej IPL z falami radiowymi RF, podobno osobno te dwie metody sa mało skuteczne, natomiast razem juz tak

TmargoT, ale nieskuteczny jest IPL czy IPL+RF czy podejrzany jest brak reakcji skóry? nie ma najmniejszych szans ze wyłysieje?

wiesz,nie interesowałam się tym dogłębnie,ale dzięki wam już wiem.
to laser IPL+RF,kto nie wierzy może wejść na ich stronę i poczytać
jak już sie dowiedziałam to laser IPL+RF i skutek koszmarny.wypadło,ale tyś złoty z portfela .po zabiegu włoski były jaśniejsze i cieńsze,troszkę było ich mniej,ale odrosły tak jak przed zabiegiem,.
tak,więc jestem królikiem doświadczalnym i mogę sie wypowiedziec w pełni na temat lasera IPL.
żeby zabiegi na diodowym były skuteczne tyrzeba czekać na pełny odrost włosów,bo IPL zaciemnia wygląd naturalnego owłosienia
TmargoT jest offline  
Stary 2010-11-19, 15:53   #1932
karolciaa1985
Przyczajenie

...polecam gabinet kosmedica,własnie korzystam z pakietu uda i bikini głębokie w cenie 680 zł ,sadze ze jest to dobra cena jak na depilacje laserem light sheer i najwazniejsze ze po 2 zabiegach jest efekt....mniej włosów!!!!!!!
karolciaa1985 jest offline  
Stary 2010-11-19, 16:04   #1933
EwaEwita
Przyczajenie

Dziewczyny czy któraś z Was miała do czynienia z salonem DERMIKOS w Krakowie?? Zachęcają mnie rabaty cenowe (50%zniżka dla studentów ).. Tylko pytanie czy ta zniżka nie jest kosztem jakości uslug, podejścia do klienta... Będę wdziędzna za opinie...
Pozdrawiam
EwaEwita jest offline  
Stary 2010-11-19, 17:37   #1934
truskawaa
Raczkowanie

Dziewczyny!!
A ja chciałam zapytać... czy widziałyście różnicę pomiędzy wypadaniem włosów po bikinii a pachami i łydkami?? Jak robiłam pierwszy raz bikinii to efekty były super, od razu mi dużo ich wypadło. A ostatnio zrobiłam pierwszy raz łydki i pachy i nic!!!! Odrastają, wszystko! Kosmetyczka mówiła, że potrzebują ok 4 tygodni na wypadnięcie... ale na bikinii tak nie miałam... (pierwsze 3 razy bikinii robiłam w innym gabinecie). Skusiłam się na mega promocję w pakiecie i mam nadzieję, że na tym nie ucierpię

Eenn, jak u Ciebie?

Pozdrawiam

---------- Dopisano o 16:37 ---------- Poprzedni post napisano o 16:35 ----------

Cytat:
Napisane przez EwaEwita Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy któraś z Was miała do czynienia z salonem DERMIKOS w Krakowie?? Zachęcają mnie rabaty cenowe (50%zniżka dla studentów ).. Tylko pytanie czy ta zniżka nie jest kosztem jakości uslug, podejścia do klienta... Będę wdziędzna za opinie...
Pozdrawiam
mówisz o salonie w plazie? Jesli tak to polecam Wlasnie tam robilam pierwsze 3 razy bikinii i byłam zadowolona. I profesjonalizmem i jakością usług, także uderzaj śmiało
Stary 2010-11-19, 18:21   #1935
EwaEwita
Przyczajenie

Dziękuję... skoro wystawiasz pozytywna opinie najprawdopodniej sie zdecyduje na tem salon.. pozdrawiam i zycze powodzenia na dalsze trudy depilacji

Edytowane przez EwaEwita
Czas edycji: 2010-11-19 o 18:32
EwaEwita jest offline  
Stary 2010-11-19, 20:55   #1936
asik123456789
Zakorzenienie

Dziewczyny, nie chce mi sie szukac w calym watku...kojarzycie czy byl taki przypadek ze po light sheer po 1 zabiegu nie bylo roznicy? musze przyznac ze zaczynam sie denerwowac, co prawda bezpodstawnie bo dopiero tydzien ale jak zwykle na zapas Aha...i czy jak zaczne golic te wloski to nie utkna w skorze? lepiej czekac az wypadna czy mozna normalnie golic?
asik123456789 jest offline  
Stary 2010-11-20, 11:21   #1937
patika098
Wtajemniczenie

Można normalnie golic. Sama tutaj kiedys o to pytałam ale nikt nie odpowiedział .Ogolilam je,i wloski normalnie sie po tym wysuwały
patika098 jest offline  
Stary 2010-11-20, 12:02   #1938
Partymix
Raczkowanie

Wpisy w blogu: 1

dziewczyny szukam opini na temat gabinetów we wrocławiu ktore dobrze usuwaja owłosienie i za ile ? czy po takim laserze szybko włsoy odrastają?
Partymix jest offline  
Stary 2010-11-20, 14:58   #1939
TmargoT
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez asik123456789 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, nie chce mi sie szukac w calym watku...kojarzycie czy byl taki przypadek ze po light sheer po 1 zabiegu nie bylo roznicy? musze przyznac ze zaczynam sie denerwowac, co prawda bezpodstawnie bo dopiero tydzien ale jak zwykle na zapas Aha...i czy jak zaczne golic te wloski to nie utkna w skorze? lepiej czekac az wypadna czy mozna normalnie golic?
można golić,choć jeśli nie idziesz na kolejny zabieg przedz dłuższy czas to polecam depilacje woskiem ,lub depilatorem,dlatego,aby uniknąć czarnych kropek.
TmargoT jest offline  
Stary 2010-11-20, 15:13   #1940
aniuska_90
Raczkowanie

Ja juz po wczorajszym zabiegu Pani Kosmetolog ciagle mi sie pytala czy wszysto ok, czy wytrzymuje i byla bardzo zdziwiona ze daje rade bez znieczulenia ;p Po calym zabiegu posmarowala mi takim kremem zeby opuchlizna szybko zeszla, i poradzila kupic Nawet spoko kremik bo bolu po depilacji nie czulam i jakos strasznie to nie wygladalo. Kremik hm kosztuje około 8zł. Jak bedziecie chcialy to napisze Wam nazwe Tylko nie mozna czesto smarowac sie nim bo skora sie przyzwyczaja.
No wiec kolejny zabieg 4 juz za 2-3 miesiace heh ;p oby wloskow bylo coraz mniej ;p czekam na wypadanie !!!
Stary 2010-11-20, 20:29   #1941
Eenn
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez aniuska_90 Pokaż wiadomość
JPo calym zabiegu posmarowala mi takim kremem zeby opuchlizna szybko zeszla, i poradzila kupic [...] Kremik hm kosztuje około 8zł. Jak bedziecie chcialy to napisze Wam nazwe Tylko nie mozna czesto smarowac sie nim bo skora sie przyzwyczaja.
ciekawa jestem co to za krem

---------- Dopisano o 20:29 ---------- Poprzedni post napisano o 20:21 ----------

Cytat:
Napisane przez truskawaa Pokaż wiadomość
Skusiłam się na mega promocję w pakiecie i mam nadzieję, że na tym nie ucierpię

Eenn, jak u Ciebie?
ja wlasnie tez sie wahalam czy sie na tym pakiecie nie przejade u mnie na nogach cos tam zaczyna wypadac ale łysa jeszcze nie jestem.. a bikini i pachy zabieg w Pn takze zobaczymy..
moze trzeba poczekac..
Eenn jest offline  
Stary 2010-11-20, 20:50   #1942
TmargoT
Zakorzenienie

u mnie efekt było widać od razu.
poprostu te co wypadły to już nie rosły,te co zostały to urosły
TmargoT jest offline  
Stary 2010-11-20, 21:13   #1943
Mary_Q
Zakorzenienie

a czy jest moze jakas wizazanka,ktora obecnie robi sobie deplacje laserowa w bydgoszczy?

ja juz w sumie sie "prawie zdecydowalam"

tak jak juz wczesniej Was sie radzilam,poszlam do jednego i drugie lekarza i powiedzieli,ze nie ma przeciwskazan mimo alergii i tego,ze skutkiem ubocznym po lekach jest moje owlosienie.Niestety nawet jak leki zmienie na inne to i tak efekt sie utrzyma,mniejszy badz wiekszy dlatego teraz mam zamiar sie udac do salonu.Chociaz jak piszecie o tych oparzeniach to jak sobie pomysle o wralziwosci mojej skory i fotoalergii to sie boje,ze bede cala w bablach :/ zastanawiam sie tylko ile bym miala np zapalacic za "kwawlki" skory na karku np,jak to licza,bo ja mam takie pojedyncze w niektorych miejscach,pachy chyba zostawie na pozniej bo skonam z bolu jak pojde na LS,ale z tego co Was czytam to najlepszy laser...Jestem ciekawa jak sprawuja sie te lasery na jasne wloski,ktore sie powoli pojawiaja bo nogi to niestety,ale wloski mam za jasne
Mary_Q jest offline  
Stary 2010-11-21, 02:13   #1944
bialy_mis
Przyczajenie

ja na razie jestem 3 dni po ipl+rf i u mnie bez zmian, to znaczy podrażnienie się nie pojawiło, łysina również, czekam cierpliwie, mam nadzieje, że się uda. trzymajcie kciuki. mówicie, że mogę je normalnie ogolić maszynką i w żaden sposób nie wpłynie to na ich wypadanie? a jakbym przejechała depilatorem, to potem po prostu nie wyrosną? to może powyrywać pęsetą?
bialy_mis jest offline  
Stary 2010-11-21, 12:25   #1945
Tesiaczek
Zakorzenienie

GG do Tesiaczek

bialy_mis, nie powinno się usuwać włosków wraz z cebulkami w trakcie zabiegów laserowych. Przecież laser ma na celu usunięcie cebulki, która potrzebuje jakiegoś czasu na ponowne odtworzenie się. 1-2 miesiące przed nie można usuwać włosków w ten sposób. Po zabiegu też nie powinnać, one same powinny wypaść
Stary 2010-11-21, 13:45   #1946
asik123456789
Zakorzenienie

No wlasnie mi tez sie wydaje ze nie powinno sie ich depilowac. Specjalnie mam przyjsc 10tyg po 1 zabiegu dlatego ze za taki czas wlosy beda w odpowiedniej fazie wzrostu. wyrywajac je chyba to zmieniam...no nie wiem...

Ja jestem 1.5 tyg po 1 zabiegu LSD i wloski zaczely wypadac. Jak niektore pociagne to same wychodza. Inne sie mocno trzymaja. Powiedzcie mi czy jest szansa ze te ktore nie wychodza jeszcze wyjda? Czy zazwyczaj jest tak ze te co maja wypasc w jednym czasie wychodza i tak juz zostaje?
Stary 2010-11-21, 17:49   #1947
asik123456789
Zakorzenienie

mysle ze nie mam okolo 40% wloskow takze jestem zadowolona. mam nadzieje ze nie odrosna
Stary 2010-11-21, 20:21   #1948
Clair102
Przyczajenie

Ja w prawdzie nie próbowałam depilacji laserem, bo moja przyjaciółka strasznie narzekała, ze bolało. Skusilam się na fotodepilację i potwierdzam, ze jest bezbolesna. Nie wiem jak skuteczność, bo zabieg trzeba powtórzyć 3-5 razy (ja jestem po 1 zabiegu) ale na rzaie jest tak jak mówiła kosmetyczka, tj. 30% włosków znikło i nie widać zeby odrastały Widze, ze dużo dziewczyn pisze o novello, ale oni stosuja podobniez tylko ipl. Ja skorzystalam z Yasumi Epil (w Warszawie na ulicy Wiktorskiej), bo oni maja IPL +RF, które jest bardziej skuteczne.
Clair102 jest offline  
Stary 2010-11-21, 20:24   #1949
karina1121
Przyczajenie

właśnie ja tez zastanawiam sie nad tym goleniem.. juz nie moge wytrzymac ale nie chce żeby utknęły w skórze.. zgoliłas je po jakim czasie po epilacji? raz czy wiele razy? bo moze zgoliłas niedługo po zabiegu i jeszcze została na tyle długa łodyga włoska w skórze ze miało co wyrosnąc jak sie bedzie golic cały czas to przeciez w koncu zostanie własnie tylko czarna kropka..
karina1121 jest offline  
Stary 2010-11-21, 20:36   #1950
TmargoT
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Clair102 Pokaż wiadomość
Ja w prawdzie nie próbowałam depilacji laserem, bo moja przyjaciółka strasznie narzekała, ze bolało. Skusilam się na fotodepilację i potwierdzam, ze jest bezbolesna. Nie wiem jak skuteczność, bo zabieg trzeba powtórzyć 3-5 razy (ja jestem po 1 zabiegu) ale na rzaie jest tak jak mówiła kosmetyczka, tj. 30% włosków znikło i nie widać zeby odrastały Widze, ze dużo dziewczyn pisze o novello, ale oni stosuja podobniez tylko ipl. Ja skorzystalam z Yasumi Epil (w Warszawie na ulicy Wiktorskiej), bo oni maja IPL +RF, które jest bardziej skuteczne.
jednak stara zasada jest prawdziwa,że mądry polak po szkodzie,a najlepiej utrwalają się błędy popełniane na własnej skórze.
szkoda,że nie uczymy się na cudzych
TmargoT jest offline  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości