Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - Strona 93 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2011-02-19, 18:19   #2761
Neutrina
Raczkowanie

Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez Gobo Pokaż wiadomość
Proszę czytać ze zrozumieniem... wyraźnie jest napisane, że nie wszystkie salony które się ogłaszją to ściema tylko WIĘKSZOŚĆ (tzn że zdarzają się dobre oferty).

Odnośnie Twojego konkretnego przypadku... poczekaj kilka miesięcy po oststnim zabiegu a diametralnie zminisz zdanie. Wypadanie włosów lub ich niewypadanie nie świadczy o permanentności/skuteczności depilacji. Nie oceniaj skuteczności depilacji w trakcie kuracji!

Poraz kolejny powtórzę- IPL (czy IPL+RF) to alternatywa dla wosku a nie dla permanentnej redukcji/usunięcia włosów dobrym laserem

PS
Pochlebne opinie nt. chińskich IPL+RF nie dotyczą oczywiście firm od wizerunku PR i właścicieli salonów depilujących takim sprzętem (ci oczywiście są zawsze zadowoleni).
Może tak zamiast próbować mnie reprymendować zaczniesz pisać ze zrozumieniem.
Masakra jak Ja lubię takie takie forumowe mądrale.I tak stwierdzę na samym początku że ani ty ani TamargoT nie jesteście dla mnie ani ogólnie żadnym autorytetem w tej dziedzinie.Żadna profesjonalnie zajmująca się się osoba z odpowiednim wykształceniem w materii którą omawiamy nie napisała by że "IPL JEST ALTERNATYWĄ DLA WOSKU"Proponuję zapisać się do właściwej dla tematu szkoły i zabranie się za pożądne czytanie lektury fachowej, a nie za pisanie nieprofesjonalnych bzdetów.Od kiedy to wosk powoduję fototermolize trwale uszkadzając mieszek włosowy? Pierwszym błędem jaki robią potencjalne klientki salonów epilacyjnych, to nieczytanie fachowej lektury tylko wchodzenie na forum, na którym mają nadzieję znaleźć odpowiednią poradę, ale zamiast tego nieświadomie są wplątywane w wojenkę o klientki, między właścicielkam i ich pracownicami/kami/ poszczególnych salonów. To jest żenadne i masakrycznie chamskie, zważywszy choć by na pisanie postów jako niezadowolene klientki z epilacji w jakimś salonie przez w/w żeby przyciągnąć do salonu własnego, wprowadzając w błąd osoby zainteresowane i narażając je na tak naprawdę zbędne wydatki. IPL skuteczny jest na ciemnych włosach o średniej grubośći, jasnej karnacji, cieńszej, delikatniejszej skórze i płytko umiejscowionych mieszkach włosowych.Wiadomo też jest, że im osoba młodsza, to włos delikatniejszy i mieszki płycej osadzone.W tym wypadku IPL powinien być wystarczający do epilki. Jeśli skóra jest grubsza i włos jasniejszy powinien wystarczyć IPL+RF, ponieważ ten sprzet powoduje rozgrzanie miejscowe i przedłużenie impulsu.Na dziś nie ma ogólnie dostępnego lasera czy innego urządzenia które by zadowoliło dosłownie każdą osobę. Laser który tak zachwala TamargoT jest dopiero na 3miejscu pod względem skuteczności jesli chodzi o lasery/nie mylić z IPL_ami/ na rynku ogólnym i o dziwo, o czym wspominki nie zauważyłam w waszych postach, żeby był skuteczniejszy powinien tak jak i IPL posiadać +RF. Bolesność zabiegu przy starszych modelach jest masakryczna, ale jeśli ktoś jest po prostu gruby lub ma z natury grubą skórę i przy tym mieszki głębiej osadzone, to fakt powinien od razu poddać się zabiegom takim sprzętem z zaznaczeniem że włosy mogą odrosnąć, bo o skutecznośći każdego urządzenia decydują kwestie indywidualne organizmu jak i umiejętności osoby która zabieg wykonuje.Każde z dostępnych obecnie urządzeń działa tylko w 1 fazie wzrostu włosa, a róznica między nimi polega obecnie na absorbcji impulsu przez melanininę/lasery melaninowe/hemoglobinę i bezpośredno oddziałujące na mieszek włosa.Dodam dlaczego pisze się że IPL-to reduktor owłosienia .Bo zakres na jakim pracuje to urządzenie eliminuje trwale tylko ciemne włosy nie naruszając włosa jaśniejszego od skóry.Urządzenie IPL+RF dotyka również włosów jaśniejszych/ciemny blond/ ale żeby zlikwidować włosy rude czy jasny blond należy skorzystać z urządzenia FPLII itp. lub wybrać się na laser;Neodymowy, Aleksandrytowy czy Diodowy/pod warunkiem że w salonie nieściemniają że ich laser usówa taki rodzaj włosa przy tym biorąc pod uwagę to co napisałam wcześniej i pamiętając, że każdy z tych laserów jest laserem melaninowym, a więc kolor skóry ma tu ogromne znaczenie jeśli chodzi o efekt. Przyszłością w epilacji laserowej na dziś jest jeden laser masakrycznie drogi i być może gdzieś już dostępny za jakieś horrendalne pieniądze za 1 zabieg.Mianowicie laser Neodymowy/melaninowo-hemoglobinowy/o długim impulsie, działający na hemoglobinę, a nie tylko jak w wypadku obecnie używanych laserów tylko na melaninę.Ten laser działa na mieszek w każdej fazie wzrostu włosa przy czym likwiduje naczynia które ten mieszek odżywiają.W efekcie likwiduje mieszek tak po przez odebranie mu możliwoci odżywiania się jak i możliwość zregenerowania się mieszka po odebraniu impulsu, a więc skteczność działania jest największa ale tak jak napisałam zapewne na dziś posiadać go może ewentualnie jakaś klinika, bo salon to raczej nie ze względu na zaporową cenę.
Zapomniałam dodać że Ja dokladnie wiem jaki mam fototyp i rodzaj skóry.Wiem również z racji wykształacenia jak dokładnie działają te urządzenia i na dziś w pełni jestem zadowolona z efektu, bo dokładnie jest tak jak się spodziewałam że będzie, przy wiedzy własnej.

Edytowane przez Neutrina
Czas edycji: 2011-02-19 o 19:56
Neutrina jest offline  
Stary 2011-02-19, 18:21   #2762
Myszka 78
Przyczajenie

Wybieram sie na zabieg depilacji laserowej za ok. 3 tyg. (niestety pokusiło mnie do wizyty w solarium i muszę jeszcze trochę odczekać)
mam pytanko odnośnie depilacji kremem, czy można stosować go do czasu zabiegu czy należy należy 2 tyg przed planowanym zabiegiem zaniechać tego. Pytam bo spotkałam sie gdzieś z taką instrukcja

Ponawiam tez pytanie nt. opinii o niemieckim laserze MedioStar XT..czy ma ktoś doswiadczenie depilacji tym urządzeniem...w Bydgoszczy jeden z salonów (BFStudio) ma taki sprzęt, czy ktoś korzystał z usług?

Edytowane przez Myszka 78
Czas edycji: 2011-02-19 o 18:36
Myszka 78 jest offline  
Stary 2011-02-19, 18:43   #2763
Elcia_1
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez Myszka 78 Pokaż wiadomość
Wybieram sie na zabieg depilacji laserowej za ok. 3 tyg. (niestety pokusiło mnie do wizyty w solarium i muszę jeszcze trochę odczekać)
mam pytanko odnośnie depilacji kremem, czy można stosować go do czasu zabiegu czy należy należy 2 tyg przed planowanym zabiegiem zaniechać tego. Pytam bo spotkałam sie gdzieś z taką instrukcja

Ponawiam tez pytanie nt. opinii o niemieckim laserze MedioStar XT..czy ma ktoś doswiadczenie depilacji tym urządzeniem...w Bydgoszczy jeden z salonów (BFStudio) ma taki sprzęt, czy ktoś korzystał z usług?
Z solarium niestety przesadziłaś, musisz odczekać co najmniej miesiąc.
Krem do depilacji odstaw 2 tygodnie przed wizytą, może podrażnić skórę podczas zabiegu.
Na temat MedioStar-a nic nie słyszałam , po raz pierwszy słyszę taką nazwę, a temat depilacji laserowej "studiuję" chyba ze 2 lata.
Elcia_1 jest offline  
Stary 2011-02-19, 19:14   #2764
TmargoT
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Neutrina Pokaż wiadomość
Może tak zamiast próbować mnie reprymendować zaczniesz pisać ze zrozumieniem.
Masakra jak Ja lubię takie takie forumowe mądrale.I tak stwierdzę na samym początku że ani ty ani TamargoT nie jesteście dla mnie ani ogólnie żadnym autorytetem w tej dziedzinie.Żadna profesjonalnie zajmująca się się osoba z odpowiednim wykształceniem w materii którą omawiamy nie napisała by że "IPL JEST ALTERNATYWĄ DLA WOSKU"Proponuję zapisać się do właściwej dla tematu szkoły i zabranie się za pożądne czytanie lektury fachowej, a nie za pisanie nieprofesjonalnych bzdetów.Od kiedy to wosk powoduję fototermolize trwale uszkadzając mieszek włosowy? Pierwszym błędem jaki robią potencjalne klientki salonów epilacyjnych, to nieczytanie fachowej lektury tylko wchodzenie na forum, na którym mają nadzieję znaleźć odpowiednią poradę, ale zamiast tego nieświadomie są wplątywane w wojenkę o klientki, między właścicielkam i ich pracownicami/kami/ poszczególnych salonów. To jest żenadne i masakrycznie chamskie, zważywszy choć by na pisanie postów jako niezadowolene klientki z epilacji w jakimś salonie przez w/w żeby przyciągnąć do salonu własnego, wprowadzając w błąd osoby zainteresowane i narażając je na tak naprawdę zbędne wydatki. IPL skuteczny jest na ciemnych włosach o średniej grubośći, jasnej karnacji, cieńszej, delikatniejszej skórze i płytko umiejscowionych mieszkach włosowych.Wiadomo też jest, że im osoba młodsza, to włos delikatniejszy i mieszki płycej osadzone.W tym wypadku IPL powinien być wystarczający do epilki. Jeśli skóra jest grubsza i włos jasniejszy powinien wystarczyć IPL+RF, ponieważ ten sprzet powoduje rozgrzanie miejscowe i przedłużenie impulsu.Na dziś nie ma ogólnie dostępnego lasera czy innego urządzenia które by zadowoliło dosłownie każdą osobę. Laser który tak zachwala TamargoT jest dopiero na 3miejscu pod względem skuteczności jesli chodzi o lasery/nie mylić z IPL_ami/ na rynku ogólnym i o dziwo, o czym wspominki nie zauważyłam w waszych postach, żeby był skuteczniejszy powinien tak jak i IPL posiadać +RF. Bolesność zabiegu przy starszych modelach jest masakryczna, ale jeśli ktoś jest po prostu gruby lub ma z natury grubą skórę i przy tym mieszki głębiej osadzone, to fakt powinien od razu poddać się zabiegom takim sprzętem z zaznaczeniem że włosy mogą odrosnąć, bo o skutecznośći każdego urządzenia decydują kwestie indywidualne organizmu jak i umiejętności osoby która zabieg wykonuje.Każde z dostępnych obecnie urządzeń działa tylko w 1 fazie wzrostu włosa, a róznica między nimi polega obecnie na absorbcji impulsu przez melanininę/lasery melaninowe/hemoglobinę i bezpośredno oddziałujące na mieszek włosa.Dodam dlaczego pisze się że IPL-to reduktor owłosienia .Bo zakres na jakim pracuje to urządzenie eliminuje trwale tylko ciemne włosy nie naruszając włosa jaśniejszego od skóry.Urządzenie IPL+RF dotyka również włosów jaśniejszych ale żeby zlikwidować włosy blond należy wybrać się na laser;Neodymowy, Aleksandrytowy czy Diodowy biorąc pod uwagę to co napisałam wcześniej i pamiętając, że każdy z tych laserów jest laserem melaninowym, a więc kolor skóry ma tu ogromne znaczenie jeśli chodzi o efekt. Przyszłością w epilacji laserowej na dziś jest jeden laser masakrycznie drogi i być może gdzieś już dostępny za jakieś horrendalne pieniądze za 1 zabieg.Mianowicie laser Neodymowy/melaninowo-hemoglobinowy/o długim impulsie, działający na hemoglobinę, a nie tylko jak w wypadku obecnie używanych laserów tylko na melaninę.Ten laser działa na mieszek w każdej fazie wzrostu włosa przy czym likwiduje naczynia które ten mieszek odżywiają.W efekcie likwiduje mieszek tak po przez odebranie mu możliwoci odżywiania się jak i możliwość zregenerowania się mieszka po odebraniu impulsu, a więc skteczność działania jest największa ale tak jak napisałam zapewne na dziś posiadać go może ewentualnie jakaś klinika, bo salon to raczej nie ze względu na zaporową cenę.
jasne i może frytki do tego

ja się pytam forumowa mądralo.kim jesteś ,żeby krytykowac innych za brak wiedzy?

z wiedzy internetowej
Cytat:
W Polsce do depilacji najcześciej używane są urządzenia emitujące Intense Pulsed Light (w skrócie IPL), często błędnie nazywane laserami. Zarówno lasery, jak i IPL emitują wiązkę intensywnego światła, ale lasery mają większą moc.

Edytowane przez TmargoT
Czas edycji: 2011-02-19 o 20:51
TmargoT jest offline  
Stary 2011-02-19, 20:37   #2765
winyl
Zakorzenienie

Podczytuję wątek od jakiegoś czasu i mam kilka pytań .
Za depilację laserową zamierzam się zabrać jesienią, tego roku lub przyszłego albo nawet później, zależy jak mi na to czas i pieniądze pozwolą .
Jako osoba o bardzo jasnej skórze na jaki zabieg powinnam się wybrać? Myślę o depilacji pach, łydek, być może linii bikini i rąk.
I jeszcze mam takie pytanie, wszędzie jest wpisane, że przeciwwskazaniem jest bielactwo - ale czy jak np. występuje na jednej części ciała to tylko jej nie można depilować laserowo czy w ogóle nic?

XOXO
winyl jest offline  
Stary 2011-02-20, 01:24   #2766
Neutrina
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez TmargoT Pokaż wiadomość
jasne i może frytki do tego

ja się pytam forumowa mądralo.kim jesteś ,żeby krytykowac innych za brak wiedzy?

z wiedzy internetowej
Mnie się może nie podobać twoja czy Gobo postawa wobec osób które szukają fachowej porady, a spotykają jeszcze jedną pracownicę jakiegoś salonu która radzi na zasadzie "każda szara mysz swój ogonek chwali" Co do mocy/rozumiem że nie kumasz co to słowo technicznie znaczy, to nie ona się tu liczy tylko zakres czyli parametry działania, a to akurat z mocą nie ma nic wspólnego.Zwrócę ci jeszcze uwagę na taki fakcik że osoby ze szczególnie wrażliwą skórą nie mogą poddawać się zakresom lasera z przyczyn oczywistych i IPL jest dla nich jedynym rozwiązaniem.Laser poniżej pewnych wartości nie schodzi z przyczyn technicznych.
Za frytki dzięki, nie jem niekorzystnie wpływającego na zdrowie jedzenia.Za to ty się nie krępuj, w końcu wielkie tłuste tyłki przy arteriosklerozie są sexi. Może coli do nich?
Stary 2011-02-20, 07:51   #2767
Eenn
Raczkowanie

Cytat:
l Laser który tak zachwala TamargoT jest dopiero na 3miejscu pod względem skuteczności jesli chodzi o lasery/nie mylić z IPL_ami/ na rynku ogólnym i o dziwo, o czym wspominki nie zauważyłam w waszych postach, żeby był skuteczniejszy powinien tak jak i IPL posiadać +RF.
Proszę o podanie źrodla, moze być anglojęzyczne chetnie poczytam..

Cytat:
lPrzyszłością w epilacji laserowej na dziś jest jeden laser masakrycznie drogi i być może gdzieś już dostępny za jakieś horrendalne pieniądze za 1 zabieg.Mianowicie laser Neodymowy/melaninowo-hemoglobinowy/o długim impulsie, działający na hemoglobinę, a nie tylko jak w wypadku obecnie używanych laserów tylko na melaninę.Ten laser działa na mieszek w każdej fazie wzrostu włosa przy czym likwiduje naczynia które ten mieszek odżywiają.
I znowu prosze o podanie źrodla..
Eenn jest offline  
Stary 2011-02-20, 10:40   #2768
_Gosiaczek_
Rozeznanie

Ha! To działa. Minęło 9 dni od zabiegu LS Duet a włoski dzisiaj wychodzą mi prawie garściami
Z bikini delikatnie, za to paszki ... coś niesamowitego Nóżki jeszcze ani drgną, ale poczekam.
_Gosiaczek_ jest offline  
Stary 2011-02-20, 10:57   #2769
misioqlka1202
Raczkowanie

Cytat:
Za frytki dzięki, nie jem niekorzystnie wpływającego na zdrowie jedzenia.Za to ty się nie krępuj, w końcu wielkie tłuste tyłki przy arteriosklerozie są sexi. Może coli do nich?
Żanujące... wydawało mi się, że rozmawiamy tu o depilacji laserowej?
Skąd tyle jadu?
misioqlka1202 jest offline  
Stary 2011-02-20, 11:30   #2770
asvr
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez misioqlka1202 Pokaż wiadomość
Żanujące... wydawało mi się, że rozmawiamy tu o depilacji laserowej?
Skąd tyle jadu?
misioqlka takich postów nie ma co w ogóle komentować...

Dziewczyny, a czy któraś z Was zrobiła sobie sporą przerwę między 3 a kolejnymi zabiegami, czy są wtedy duzo gorsze rezultaty, bo wlasciwie jak traic na faze wzrostu włosa? Bo ja 4 zabieg mialabym w wakacje a wiadomo słońce, opalanie więc wolalabym go zrobić w listopadzie jak już mi opalenizna zejdzie itp.

"Tak więc trwają wiara, nadzieja, miłość - te trzy:
z nich zaś największa jest miłość."

----------
Jeśli chcesz kupować taniej kosmetyki napisz do mnie.

Edytowane przez asvr
Czas edycji: 2011-02-20 o 11:37
asvr jest offline  
Stary 2011-02-20, 12:01   #2771
anatolka83
Przyczajenie

hej i j zaraportuję
byłam po raz pierwszy na depilacji lasrerowej w zeszły piątek (dodam ze mam problemy hormonalne:androstendion za duży testosteron w normie) wybrałam mało znany salon w Wawie bo mieli najlepszą cenę na linie białą a od tego chciałam zacząć. Zanim udałam się na wizytę zapytałam czym dysponują, mieli 2 letni LS XC. Ogólnie to chcę korzystać z DUETA ale mam jeszcze sporo partii do zrobienia więc znająć już ten ból wolę jednak Duet mam nadzieję, żę będzie mniej boleć no i że efekt będzie ok. W sobotę rano miałam z kolei zabieg na pachy (oferta z grupona 3Xpachy=179) i tam jak dobrze zapamiętałam mają LS ET nowiutki. Pani robiąca zabieg mówiła, że na pachach paracuje mocą 13 i jest wystarczająco ale ja po chwili wymiękłam zeszłyśmy do 12 a na drugiej pasze chciałam już 11...ale lipa ,,chyba mam niski próg bólu a tak naprawdę nie mam przekonania, ze jest to zupełnie nieszkodliwe i to potęgowało mój strach i stąd większy dyskomfort i odczuwany ból. Aha linie białą miałam robioną mocą 38 (LS xc) więc ok max jest do 60 ale Pani mówiła,że nie pracują tak naprawdę na takich mocach (zaufałam...) okolica brzucha prawie nie bolała ale po zabiegu miałam jakaś paranoje..jakos tak bałam się tego i miałam bardzo napięte mięśnie brzucha z nerwów ,nie ma to jak paranoik ..dla mnie taki zaibeg to jak operacja
po..
praktycznie zero zaczerwienienia i podrażnienia na pachach a na brzuchu małe czarne kropeczki czasem mnie pobolewają ale nawet nie widzę potrzeby smarowania kremem ( ale posmaruję żeęby nie było..)

i czekam...
niedługo wybieram się na depilację Duetem(łydki,uda,bikni) mam już salon nawet byłam tam i zrobiono mi wycenę , fajne indywidualne podejście i miejsce sympatyczne. Wkurzają mnie te blade pokoiki z wiszącą nade mną jaskrawo białą lampą jak u lekarza fuj.. w jednym salonie powiedziałam nawet,że fajnie by było jak by przemalowali na beżowo albo jakiś kolorek, podobało mi się,że grało radio ..dla mnie taki pierdółki są jednak istotne..

PYTANIE:
jaki odstęp czasowy jest na pachy (i/lub inne częsci) bo ja mam kojeny zabieg za 4 tyg a na brzuch za 8 tyg..dziwne

pozdrawiam

Edytowane przez anatolka83
Czas edycji: 2011-02-20 o 12:19
anatolka83 jest offline  
Stary 2011-02-20, 13:52   #2772
TmargoT
Zakorzenienie

Cytat:
Mnie się może nie podobać twoja czy Gobo postawa wobec osób które szukają fachowej porady, a spotykają jeszcze jedną pracownicę jakiegoś salonu która radzi na zasadzie "każda szara mysz swój ogonek chwali"?
szukają fachowej porady?
jeśli szukają fachowej porady niech zadzwonią do salonu ,tam fachowiec odpowie na ich pytania.
tu jest forum i wymiana poglądów wsród klientek salonów.

Cytat:
Co do mocy/rozumiem że nie kumasz co to słowo technicznie znaczy, to nie ona się tu liczy tylko zakres czyli parametry działania, a to akurat z mocą nie ma nic wspólnego.Zwrócę ci jeszcze uwagę na taki fakcik że osoby ze szczególnie wrażliwą skórą nie mogą poddawać się zakresom lasera z przyczyn oczywistych i IPL jest dla nich jedynym rozwiązaniem.Laser poniżej pewnych wartości nie schodzi z przyczyn technicznych.
widzę,że mam do czynienia z "baśką" z klatki B,bo chyba jie z fachowcem

Cytat:
Za frytki dzięki, nie jem niekorzystnie wpływającego na zdrowie jedzenia.Za to ty się nie krępuj, w końcu wielkie tłuste tyłki przy arteriosklerozie są sexi. Może coli do nich
za obrazę zgłaszam ZP.
TmargoT jest offline  
Stary 2011-02-20, 14:27   #2773
Ola_Casolla
Raczkowanie

Cytat:
szukają fachowej porady?
jeśli szukają fachowej porady niech zadzwonią do salonu ,tam fachowiec odpowie na ich pytania.
tu jest forum i wymiana poglądów wsród klientek salonów.

widzę,że mam do czynienia z "baśką" z klatki B,bo chyba jie z fachowcem

za obrazę zgłaszam ZP.
TmargoT - popieram 100%
Ola_Casolla jest offline  
Stary 2011-02-20, 15:08   #2774
Myszka 78
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez Elcia_1 Pokaż wiadomość
Na temat MedioStar-a nic nie słyszałam , po raz pierwszy słyszę taką nazwę, a temat depilacji laserowej "studiuję" chyba ze 2 lata.
W Polsce ten laser jest niepopularny (podobno)...znalazłam tylko gabinety Ikona, które z niego korzystają...czy są na forum jakieś zadowolone klientki dr Kocot (Gliwice, Tarnowskie Góry)?
http://www.ikonacity.pl/
Wklejam też link do strony dystrybutora...czy ktoś "temacie" mógłby coś powiedzieć na temat parametrów?
http://www.cosmed.pl/index.php?optio...=102&Itemid=48
na innym forum jedna z klientek miała robiony zabieg depilacji przy ustawieniu 60J
Myszka 78 jest offline  
Stary 2011-02-20, 16:03   #2775
MaagxD
Przyczajenie

Kurcze dziewczyny przeczytałąm caaalutki wątek i jestem troche przerażona. Wczoraj byłam na pierwszym zabiegu robiłam całe bikini, Pani mi powiedziałą ze za strefe pomiedzy pośladkami trzeba płącic dodatkowo , i to duzo wiec sobie odpuściłam ale wrócmy do zabiegu, był robiony laserem IPL i RF okej troche bolały same strzały laserem im bliżej wzgórka łonowego tym bardziej, ale wiele z was pisało ze zabieg trwał nawet godzinę a u mnie to było moze z 10 minut, po zabiegu zero bólu, zaczerwienienia i strupków, ogólnie miałam wrażenie ze Pani zrobiła to na odwal ale nie wiem. Miała któraś z Was coś takiego???
MaagxD jest offline  
Stary 2011-02-20, 16:14   #2776
ewelinabadyra
Przyczajenie

ja tez miałam wczoraj bikini ( i to głębokie , pomiędzy pośladkami też , i nie płaciłam nic wiecej bo cena 200zł obejmowała również tą strefę)ale ja nie robiłam IPL tylko LS , no i zabieg trwał koło 1 h
ewelinabadyra jest offline  
Stary 2011-02-20, 16:17   #2777
MaagxD
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez ewelinabadyra Pokaż wiadomość
ja tez miałam wczoraj bikini ( i to głębokie , pomiędzy pośladkami też , i nie płaciłam nic wiecej bo cena 200zł obejmowała również tą strefę)ale ja nie robiłam IPL tylko LS , no i zabieg trwał koło 1 h
Fak, bede musiałą poważnie porozmawić z panią co robi mi ten zabieg :PP, a jak ból u Ciebie bo u mnie był średni szczerze to spodziewałam sie gorszego??
MaagxD jest offline  
Stary 2011-02-20, 16:59   #2778
ewelinabadyra
Przyczajenie

ja też spodziewałam się gorszego bólu , ale zle nie było , wprawdzie pani robiaca zabieg mowiła , ze czasem pacjentka ma zwiekszony prog bolu i wtedy zabieg bedzie trwal dłuzej , ale ja nie smarowałam się emlą a i tak zabieg zniosłam dość dobrze , zresztą zostałam uprzedzona , ze jesli ukłucia bedą za silne to mam mowic , bo poni albo zmniejszy moc , albo bedzie robiła dłuższe przerwy miedzy strzałami . tak jak pisałam zrobiła mi całe bikini nawet linię pępka ( choc tam to akurat pojedyncze włosy miałam) , ogólnie to jestem b. zadowolona z jakosci obsługi , teraz tylko czekam na rezultaty. ( ja korzystałam z gabinetu w Łodzi)
ewelinabadyra jest offline  
Stary 2011-02-20, 17:02   #2779
winyl
Zakorzenienie

Dziewczyny, a u jasnoskórej osoby fotodepilacja ma sens?

XOXO
winyl jest offline  
Stary 2011-02-20, 19:28   #2780
misioqlka1202
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez anatolka83 Pokaż wiadomość
PYTANIE:
jaki odstęp czasowy jest na pachy (i/lub inne częsci) bo ja mam kojeny zabieg za 4 tyg a na brzuch za 8 tyg..dziwne

pozdrawiam
Anatolka,
miałam w tym tygodniu robione pachy LS, kolejny zabieg też mam za 4 tygodnie, zaś trzeci za 6 tyg. Trochę się zdziwiłam, ze tak szybko, do między kolejnymi zabiegami na łydki muszę czekać 8 tygodni. Ponoć zależy to od szybkości wzrostu włosa... sprawdzę słuszność tej teorii po zakończeniu depilacji
misioqlka1202 jest offline  
Stary 2011-02-20, 19:33   #2781
TmargoT
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez winyl Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a u jasnoskórej osoby fotodepilacja ma sens?
jasna skóra i ciemne włosy-wręcz ideał!

szkoda,że pani Neutrina nie odpowiada i nie radzi na pytania zamiast atakować innych
a dzięki takim osobom prawdziwe specjalistki boją sie wypowiedzieć.
OLA,czekamy na twoje prawdziwe opinie!!!

Edytowane przez TmargoT
Czas edycji: 2011-02-20 o 19:35
TmargoT jest offline  
Stary 2011-02-20, 19:50   #2782
winyl
Zakorzenienie

Cytat:

szkoda,że pani Neutrina nie odpowiada i nie radzi na pytania zamiast atakować innych
Zastanawiam się tylko jak z łydkami, bo mam niektóre włosy ciemne, a niektóre jasne. To na te jasne nie zadziała w ogóle? I w moim przypadku lepszy laser czy fotodepilacja? I nie wiesz może jak z tym bielactwem?

XOXO
winyl jest offline  
Stary 2011-02-20, 20:13   #2783
TmargoT
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez winyl Pokaż wiadomość
Zastanawiam się tylko jak z łydkami, bo mam niektóre włosy ciemne, a niektóre jasne. To na te jasne nie zadziała w ogóle? I w moim przypadku lepszy laser czy fotodepilacja? I nie wiesz może jak z tym bielactwem?
nie wiem.warto zadzwonić,lub przejść sie osobiście do salonu dopytac fachowca
wiem tylko ,że po którymś zabiegu włosy stają się jaśniejsze i cieńsze,a jednak laser je wyłapuje,więc to co nam się wydaje niekoniecznie może byc prawdą

Edytowane przez TmargoT
Czas edycji: 2011-02-20 o 20:14
TmargoT jest offline  
Stary 2011-02-20, 21:43   #2784
Ola_Casolla
Raczkowanie

Cytat:

no ja skonczylam studia w tym kierunku i mialam zajecia z osobami, ktore gleboko w tym siedza. ogolnie to z tego co ja wiem- na dzien dzisiejszy lasery diodowe sa najskuteczniejsze w usuwaniu owlosienia. ja doswiadczenie mam tylko z LS i nie wiem naprawde jak sie do nich maja te inne wersje produkcji niemieckiej czy jakiejs koreanskiej mam klientki ktore tez korzystaja z wlasnie tej produkcji laserow wiec bede czekac na efekty u nich. oczywiscie efekt wiaze sie tez z odpowiednim dobraniem dawki, a wiem ze niestety niektore gabinety dobieraja dawki celowo nizsze zeby bylo wiecej zabiegow i zeby wiecej kasy sciagnac...dla mnie to zenada bo robia sobie tylko czarny PR no ale coz...bywa. jesli chodzi o IPL-wiem ze moge sie komus ta wypowiedzia narazic-z tego co wiem i zaobserwowalam jest to metoda tylko czasowego usuniecia owlosienia. IPL dziala dwukierunkowo-uszkadza mieszek wlosowy i jednoczesnie obkurcza naczynia krwionosne, co powoduje, ze mieszek ma mniej skladnikow odzywczych, zeby sie odbudowac. zamkniete naczynka maja niestety to do siebie ze po jakims czasie najczesciej sie otwieraja (ok9miesiecy do roku), co powoduje wtedy odbudowe mieszka...tyle z teorii a w praktyce spotkalam wiele klientek, ktore trafialy do mnie po IPL-u a czytajac wszystkie fora niestety mozna dojsc do prostego stwierdzenia (i nie trzeba tu byc wybitnym naukowcem)- ze usuwanie owlosienia IPL-em w 95% przypadkow nie jest skuteczne. Co do laserow neodymowych-szczerze mowiac nie slyszalam jeszcze o jakichs nowosciach, te co byly kiedys przy usuwaniu owlosienia powodowaly duzo reakcji niepozadanych, na dzien dzisiejszy stosuje sie je glownie do zamykania drobnych i glebszych naczyn krwionosnych
Ale sie rozpisalam LOL
Ola_Casolla jest offline  
Stary 2011-02-20, 22:07   #2785
reniaradzi
Przyczajenie

a ja chcę otworzyć gabinet ale nie z diodówkami ale z e-ligtem BS-100E IPL i RF Bi Polar, mam szansę na klientelę?
reniaradzi jest offline  
Stary 2011-02-21, 01:18   #2786
asik123456789
Zakorzenienie

Jesli chodzi o przeciwwskazania przy bielactwie to podejrzewam, ze chodzi tu o brak barwnika (melaniny). Jak wiadomo laser wylapuje wlasnie barwnik a skoro go nie ma to po prostu nie zadziala. Mysle, ze nie chodzi o to ze nie mozna takiej skory poddawac depilacji. Po prostu nie ma sensu. Jesli bielactwo wystepuje tylko w jednym miejscu to wystarczy je ominac. Ale to tylko moje rozumowanie
asik123456789 jest offline  
Stary 2011-02-21, 06:50   #2787
Ola_Casolla
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez asik123456789 Pokaż wiadomość
Jesli chodzi o przeciwwskazania przy bielactwie to podejrzewam, ze chodzi tu o brak barwnika (melaniny). Jak wiadomo laser wylapuje wlasnie barwnik a skoro go nie ma to po prostu nie zadziala. Mysle, ze nie chodzi o to ze nie mozna takiej skory poddawac depilacji. Po prostu nie ma sensu. Jesli bielactwo wystepuje tylko w jednym miejscu to wystarczy je ominac. Ale to tylko moje rozumowanie
nie do konca, bo laser wychwytuje barwnik z wlosa a nie ze skory. Bielactwo jest p/wskazaniem poniewaz skora u osob z bielactwem zazwyczaj jest bardziej wrazliwa na promienie. Przy depilacji laserowej moze dojsc do niszczenia kolejnych komorek barwnikowych skory, a co za tym idzie-kolejnych wykwitow choroby. :/
Ola_Casolla jest offline  
Stary 2011-02-21, 12:36   #2788
lysy24
Przyczajenie

Witam wszystkich, jestem tu nowy.
chciałbym zadać parę pytań:
Gdzie w warszawie można wykonac depilacje laserową brwi? I czy w ogole taki zabieg jest mozliwy?
Jakie są ceny dla mężczyzn?
lysy24 jest offline  
Stary 2011-02-21, 12:47   #2789
asik123456789
Zakorzenienie

Gdzies czytalam ze nie mozna depilowac okolic oczu. Ale niech ktos lepiej potwierdzi.
asik123456789 jest offline  
Stary 2011-02-21, 12:51   #2790
Elcia_1
Przyczajenie

Po piątkowej depilacji mojej brody już prawie nie ma śladu, hura!!! Czarne, spalone włoski zeszły. Mam tylko drobne rózowe plamki na brodzie. W pracy nikt nie zauważył że miałam coś robione. Dziś musiałam delikatnie zgolić wychodzące włoski, jak narazie mi nie wypadają, wiem, jeszcze jest za wcześnie. Jak narazie jestem zadowolona z efektu.
Elcia_1 jest offline  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości