Brwi - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-11-25, 12:57   #31
Evilla_V
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Gdz
Wiadomości: 15
Dot.: Brwi - podsumowanie

Mam takie same brwi jak Ty, a może nawet i gorsze.. ;/ W ogóle nie chcą mi odrastać, stosuje olejek rycynowy, ale nieregularnie. Jeśli już go stosuję to maczam w nim szczoteczkę od starego tuszu do rzęs [oczywiście wcześniej umytą ] To tyle na ten temat ) Pzdr
Evilla_V jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-25, 14:52   #32
m13081987
Raczkowanie
 
Avatar m13081987
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 402
Dot.: Brwi - podsumowanie

Ja od czasu, kiedy założyłam wątek regularnie wcieram olejek rycynowy
iiiiiiiiii..... bardzo dużo włosków mi wyrosło brwi są grubsze, gęstsze, dłuższe )) tak więc przyszłość moich brwi wygląda naprawdę bardzo dobrze. Chyba się w końcu uda i nawet ich kształt robi się coraz ciekawszy
Jak odrosną zamieszczę fotkę
__________________
=> NOWA WYMIANKA <=

ODPISUJ W MOIM WĄTKU
m13081987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-25, 15:21   #33
Skarb90
Zadomowienie
 
Avatar Skarb90
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 477
GG do Skarb90
Dot.: Brwi - podsumowanie

Witam niestety tez mam małe luki w brwiach (przez miesiąc nie rosło nic w tym miejscu, ale powoli zaczyna- wiec może potrzeba cierpliwości?). W wakacje tak wyskubałam, że miałam cienkie niteczki, włosek za włoskiem, ale udało mi się. Brwi wyrywam od jakiś 5 lat. Oto efekty mojego zapuszczania od wakacji.. na codzien podkreślam je leciutko cieniem i jest ok, ale muszę zakupić hennę żeby były bardziej widoczne i czekać aż luki się zapełnią...

Próbowałam kiedyś olejku, wcierałam go we włoski i w skórę.
Skarb90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-25, 15:28   #34
Skarb90
Zadomowienie
 
Avatar Skarb90
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 477
GG do Skarb90
Dot.: Brwi - podsumowanie

Cytat:
Napisane przez m13081987 Pokaż wiadomość
Ja od czasu, kiedy założyłam wątek regularnie wcieram olejek rycynowy
iiiiiiiiii..... bardzo dużo włosków mi wyrosło brwi są grubsze, gęstsze, dłuższe )) tak więc przyszłość moich brwi wygląda naprawdę bardzo dobrze. Chyba się w końcu uda i nawet ich kształt robi się coraz ciekawszy
Jak odrosną zamieszczę fotkę

to chyba znowu zakupię olejek, bo mi się skończył. No to czekamy na fotkę

---------- Dopisano o 16:28 ---------- Poprzedni post napisano o 16:23 ----------

Cytat:
Napisane przez basia17a Pokaż wiadomość
O rany!!! Dziewczyny a ja mam odwrotnie mam strasznie długie, gęste i twarde brwi, nie wiem co z nimi robić, wyglądają jak krzaczory, zaczęłam je przycinać, wyglądają o niebo lepiej, ale nie wiem czy to dobry pomysł z podcinaniem.
do kosmetyczki na regulacje, 5 czy 10 zł to nie majatek, a sama nie kombinuj lepiej
Skarb90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-25, 16:08   #35
blackamor
Zakorzenienie
 
Avatar blackamor
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 2 868
Dot.: Brwi - podsumowanie

Kiedyś sobię za bardzo wydepilowałam i żałowałam, bo były za cienkie. Mimo tego, że wyglądałam niezbyt korzystnie z wydepilowaną tylko małą ich ilością to czekałam aż odrosną i zgęstnieją. No i po dwóch miesiącach odrosły
__________________
Podpis w remoncie.
blackamor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-09, 12:34   #36
m13081987
Raczkowanie
 
Avatar m13081987
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 402
Dot.: Brwi - podsumowanie

Hej dziewczynki
minął prawie miesiąc zapuszczania brwi. Zamieszczam fotki są maleńkie prześwity (zwłaszcza na prawej brwi ) może wiecie, czy można coś z tym zrobić? Może kilka włosów dorysować makijażem pernamentym?
Dzisiaj mam zamiar zrobić w końcu hennę (chociaż są całkiem ciemne ku mojemu zaskoczeniu)
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (84,9 KB, 192 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (90,7 KB, 196 załadowań)
__________________
=> NOWA WYMIANKA <=

ODPISUJ W MOIM WĄTKU
m13081987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-09, 12:39   #37
Skarb90
Zadomowienie
 
Avatar Skarb90
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 477
GG do Skarb90
Dot.: Brwi - podsumowanie

Cytat:
Napisane przez m13081987 Pokaż wiadomość
Hej dziewczynki
minął prawie miesiąc zapuszczania brwi. Zamieszczam fotki są maleńkie prześwity (zwłaszcza na prawej brwi ) może wiecie, czy można coś z tym zrobić? Może kilka włosów dorysować makijażem pernamentym?
Dzisiaj mam zamiar zrobić w końcu hennę (chociaż są całkiem ciemne ku mojemu zaskoczeniu)

poczekaj cierpliwie, az odrosna, tez mialam luki w brwiach, ale wyrosły tam włoski
Skarb90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-12-09, 12:47   #38
m13081987
Raczkowanie
 
Avatar m13081987
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 402
Dot.: Brwi - podsumowanie

Cytat:
Napisane przez Skarb90 Pokaż wiadomość
poczekaj cierpliwie, az odrosna, tez mialam luki w brwiach, ale wyrosły tam włoski
no w cierpliwość się już jakiś czas temu uzbroiłam, bo cieszę się, że są efekty i to ogromne :P hm... a jak cebulek już tam nie ma? jak uszkodziłam je czy coś tam, tak jak dziewczyny piszą czasami?
__________________
=> NOWA WYMIANKA <=

ODPISUJ W MOIM WĄTKU
m13081987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-07, 18:03   #39
SweetLips
Raczkowanie
 
Avatar SweetLips
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Szafa
Wiadomości: 135
Dot.: Brwi - podsumowanie

Cytat:
Napisane przez m13081987 Pokaż wiadomość
Hej dziewczynki
minął prawie miesiąc zapuszczania brwi. Zamieszczam fotki są maleńkie prześwity (zwłaszcza na prawej brwi ) może wiecie, czy można coś z tym zrobić? Może kilka włosów dorysować makijażem pernamentym?
Dzisiaj mam zamiar zrobić w końcu hennę (chociaż są całkiem ciemne ku mojemu zaskoczeniu)
Ależ pięknie odrosły!! Bardzo ładne są. U mnie olejek nie pomaga
__________________
Z miłością jak z masłem. Od czasu do czasu trochę chłodu utrzymuje je w świeżości. Marcel Achard

Every girl should use what Mother Nature gave her before Father Time takes it away. Laurence J. Peter
SweetLips jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-08, 13:07   #40
Agnieszka987
Zakorzenienie
 
Avatar Agnieszka987
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 5 143
Dot.: Brwi - podsumowanie

Cytat:
Napisane przez m13081987 Pokaż wiadomość
Hej dziewczynki
minął prawie miesiąc zapuszczania brwi. Zamieszczam fotki są maleńkie prześwity (zwłaszcza na prawej brwi ) może wiecie, czy można coś z tym zrobić? Może kilka włosów dorysować makijażem pernamentym?
Dzisiaj mam zamiar zrobić w końcu hennę (chociaż są całkiem ciemne ku mojemu zaskoczeniu)
Jest takie coś możliwe, gdzieś o tym czytałam że można zrobić pojedyńcze kreseczki i poczekać aż brwi same odrosną.
Ps Masz ślicznę rzęsy, jakiego tuszu używasz?
Agnieszka987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-11, 19:34   #41
m13081987
Raczkowanie
 
Avatar m13081987
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 402
Dot.: Brwi - podsumowanie

Cytat:
Napisane przez Agnieszka987 Pokaż wiadomość
Jest takie coś możliwe, gdzieś o tym czytałam że można zrobić pojedyńcze kreseczki i poczekać aż brwi same odrosną.
Ps Masz ślicznę rzęsy, jakiego tuszu używasz?
No doczekałam się właśnie i odrosły same, więc kreseczki zbędne gdzieś za tydzień do kosmetyczki na fachową hennę i będzie git

Jeśli chodzi o tusz do rzęs - wymalowane mam samą końcówką, bo nie miałam czasu kupić nowego. Porobił mi "komarze nóżki" na końcówkach... Wyobraź sobie zatem, jak wygląda świeżutki na rzęskach )) Polecam ten tusz gorąco - najlepszy, jaki używałam! (a tuszuję rzęsy od ok 8 lat) - Maybelline Volum` Express - Curved Brush (w niebieskim pękatym opakowaniu)
__________________
=> NOWA WYMIANKA <=

ODPISUJ W MOIM WĄTKU
m13081987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-13, 19:27   #42
Agnieszka987
Zakorzenienie
 
Avatar Agnieszka987
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 5 143
Dot.: Brwi - podsumowanie

Cytat:
Napisane przez m13081987 Pokaż wiadomość
No doczekałam się właśnie i odrosły same, więc kreseczki zbędne gdzieś za tydzień do kosmetyczki na fachową hennę i będzie git

Jeśli chodzi o tusz do rzęs - wymalowane mam samą końcówką, bo nie miałam czasu kupić nowego. Porobił mi "komarze nóżki" na końcówkach... Wyobraź sobie zatem, jak wygląda świeżutki na rzęskach )) Polecam ten tusz gorąco - najlepszy, jaki używałam! (a tuszuję rzęsy od ok 8 lat) - Maybelline Volum` Express - Curved Brush (w niebieskim pękatym opakowaniu)

dziękuję
Agnieszka987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-20, 16:55   #43
jp91
Wtajemniczenie
 
Avatar jp91
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 670
Dot.: Brwi - podsumowanie

Dziewczyny co mam zrobić z rosnącymi w dół brwiami:/ zapuszczam brwi aktualnie, bardzo ciężko mi to idzie, bardzo wolno odrastają, gdzieniegdzie wcale... tak to jest jak się często używało wosku.... Co robić by szybciej odrastały no i nie rosły w dół?
jp91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-22, 18:29   #44
m13081987
Raczkowanie
 
Avatar m13081987
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 402
Dot.: Brwi - podsumowanie

Cytat:
Napisane przez jp91 Pokaż wiadomość
Dziewczyny co mam zrobić z rosnącymi w dół brwiami:/ zapuszczam brwi aktualnie, bardzo ciężko mi to idzie, bardzo wolno odrastają, gdzieniegdzie wcale... tak to jest jak się często używało wosku.... Co robić by szybciej odrastały no i nie rosły w dół?
Hej wiesz, również miałam problem z włoskami rosnącymi w dół. Nie mam pojęcia, dlaczego tak się działo. Gdzieś kiedyś przeczytałam, że to wina podcinania ich nożyczkami, a nawet używania kredki do brwi zamiast cienia.
Faktem jednak jest to, że teraz tego problemu nie mam. Wydaje mi się, że po prostu dlatego, że są dłuższe i codziennie zaczesywałam je do góry.
Spróbuj może tego:
- codziennie przed snem wcieraj olejek rycynowy w brwi i skórę pod nimi (najlepiej szczoteczką z jakiegoś starego tuszu)
- codziennie z rana zaczesuj je w górę używając do tego szczoteczki spsikanej mocnym lakierem do włosów (mi genialnie utrwala i nie zauważyłam, by je niszczył: POLECAM!) - wg mnie żele czy też woski do brwi się chowają
- 3 razy w tygodniu staram się nawilżać je delikatnie (wyczytałam, że pomaga w tym Nivea Soft - zgadzam się, bądź odżywka do włosów - miękną i są łatwiejsze do układania, tylko trzeba uważać, by do oka się nie dostała).
Muszę się pochwalić, że od tygodnia mam piękne brwi. I od tygodnia nie używam żadnych cieni do uzupełniania pustych miejsc - zarosły I jestem z nich niesamowicie dumna :P
__________________
=> NOWA WYMIANKA <=

ODPISUJ W MOIM WĄTKU
m13081987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-24, 16:01   #45
jp91
Wtajemniczenie
 
Avatar jp91
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 670
Dot.: Brwi - podsumowanie

Cytat:
Napisane przez m13081987 Pokaż wiadomość
Hej wiesz, również miałam problem z włoskami rosnącymi w dół. Nie mam pojęcia, dlaczego tak się działo. Gdzieś kiedyś przeczytałam, że to wina podcinania ich nożyczkami, a nawet używania kredki do brwi zamiast cienia.
Faktem jednak jest to, że teraz tego problemu nie mam. Wydaje mi się, że po prostu dlatego, że są dłuższe i codziennie zaczesywałam je do góry.
Spróbuj może tego:
- codziennie przed snem wcieraj olejek rycynowy w brwi i skórę pod nimi (najlepiej szczoteczką z jakiegoś starego tuszu)
- codziennie z rana zaczesuj je w górę używając do tego szczoteczki spsikanej mocnym lakierem do włosów (mi genialnie utrwala i nie zauważyłam, by je niszczył: POLECAM!) - wg mnie żele czy też woski do brwi się chowają
- 3 razy w tygodniu staram się nawilżać je delikatnie (wyczytałam, że pomaga w tym Nivea Soft - zgadzam się, bądź odżywka do włosów - miękną i są łatwiejsze do układania, tylko trzeba uważać, by do oka się nie dostała).
Muszę się pochwalić, że od tygodnia mam piękne brwi. I od tygodnia nie używam żadnych cieni do uzupełniania pustych miejsc - zarosły I jestem z nich niesamowicie dumna :P
Dziękuję za odpowiedź spróbuje działać tak jak Ty i zobaczymy co z tego wyjdzie
jp91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-25, 15:29   #46
m13081987
Raczkowanie
 
Avatar m13081987
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 402
Dot.: Brwi - podsumowanie

Cytat:
Napisane przez jp91 Pokaż wiadomość
Dziękuję za odpowiedź spróbuje działać tak jak Ty i zobaczymy co z tego wyjdzie
Trzymam kciuki zatem i wierzę, że uda się! Cierpliwości tylko trzeba :P
__________________
=> NOWA WYMIANKA <=

ODPISUJ W MOIM WĄTKU
m13081987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-09, 22:20   #47
alicja2098
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 2
Brwi

Witam, chcialam sie upewnic czy to prawda ze malowanie brwi henna je wybiela? Jak tak to czym najlepiej to zastapic, poniewaz jestem blondynka i mam bardzo slabo widoczne brwi wiec potrzebuje ich podkreslenia. Wiem ze na rynku jest wiele prodoktow takich jak kredki czy cienie ale co najbardziej sie sprawdza i jak je wybrac . Prosze o pomoc
alicja2098 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-10, 14:18   #48
Shiruki
Raczkowanie
 
Avatar Shiruki
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Śrem
Wiadomości: 84
Dot.: Brwi

No cóż, też słyszałam opinie, że może rozjaśniać, ale nie żeby od razu wybielać Sama od czasu do czasu traktuję swoje brwi henna w kremie, i szczerze powiem, że nie umiem powiedzieć, czy to coś zaszkodziło im czy też nie Mam z natury bardzo jasne i rzadkie brwi, i ciężko mi powiedzieć, czy kiedy schodzi kolor, są one jaśniejsze niż były czy nie Czy tak czy tak są nędzne Ostatnio już od dłuższego czasu ich nie farbuję tylko traktuję ostro olejkiem rycynowym żeby mi odrosły bo chcę trochę poprawić ich kształt
Chętnie poczytam jakie opinie mają na temat jaśnienia brwi od henny inne dziewczyny
__________________
...::: Dream as if you live forever, Live as if you gonna die today :::...
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~
...::: Who knows what miracles you can achieve
When you believe~ :::...

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~

Shiruki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-10, 19:28   #49
olena90
Zakorzenienie
 
Avatar olena90
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 146
GG do olena90
Dot.: Brwi

henna nie wybiela brwi.. henna jest substancja naturalna więc nie ma powodu do wybielania. fakt że "uaktywnia' się ją wodą utleniana ale jej jest naprawdę niewiele.
olena90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-10, 21:10   #50
alicja2098
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 2
Dot.: Brwi

dzieki za komentarze. milo o czyms pogadac. Co do henny to fakt sa podzielone opinie ale moze lepiej uzywac odpowiednich cieni lub kredek sa bardziej bezpieczne ale co jest lepsze?
alicja2098 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-10, 21:33   #51
olena90
Zakorzenienie
 
Avatar olena90
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 146
GG do olena90
Dot.: Brwi

oczywiście.. zamiast henny możesz używać kredki tak jak to się robi często przy makijażu.. wystarczy delikatnie je podkreślić brązowa kredka, by nie zmienić ich koloru
olena90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-11, 11:08   #52
maggie21o
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 14
Dot.: Brwi

A mnie się marzy makijaż permanentny brwi, bo z henny już zrezygnowałam. Strasznie denerwowało mnie, że po krótkim czasie moje brwi robiły się jakby rude teraz traktuję je brązową kredką, ale wolałabym trwały makijaż. Zauważyłam jednak, że po dłuższym czasie stosowania henny moje brwi stały się mimo wszystko jaśniejsze
maggie21o jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-11, 12:19   #53
Shiruki
Raczkowanie
 
Avatar Shiruki
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Śrem
Wiadomości: 84
Dot.: Brwi

maggie21o czyli jednak? A zauważyłaś żeby się jakoś osłabiły/ przerzedziły? Czy tylko pojaśnienie? Bo mi się jednak o wiele wygodniej poprawia tylko brwi kredka/cieniem kiedy mam zrobione henna, i trwa to chwilkę, niż jak mam takie jasne i muszę je całe malować ;/
Jeśli to by była kwestia tylko samego pojaśnienia, to pal licho, mogę sobie farbować co jakiś czas, gorzej jeśli to osłabia :| Bo jak już pisałam wyżej, nie mam za bardzo czym szastać jeśli chodzi o brwi :P
__________________
...::: Dream as if you live forever, Live as if you gonna die today :::...
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~
...::: Who knows what miracles you can achieve
When you believe~ :::...

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~

Shiruki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-12, 11:38   #54
maggie21o
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 14
Dot.: Brwi

U mnie niestety pogorszyła się kondycja brwi. Nie dość, że jaśniejsze to jeszcze cieńsze i słabsze, także ja raczej odradzam. Jest to wygoda, ale mimo wszystko osłabia włos. U mnie było tak i z brwiami i rzęsami
maggie21o jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-19, 14:21   #55
Malina6262
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 68
Brwi

Czesc
Mam problem w regulacją brwi.
A dokładniej:
Między brwiami ( pomiędzy jedną a drugą) rosną mi też brwi. Kiedy je wyrywalam to później robiły sie chrosty:/ Takie jak pryszcze no i teraz sobie tam rosną. Niezbyt ładnie to wygląda, a juz nie wiem co robic:/
Malina6262 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-19, 20:08   #56
agata1335
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 250
Dot.: Brwi

Najlepiej pójdź do kosmetyczki. Ona wszystko ładnie Ci wyreguluje pensetą lub woskiem. I doradzi co masz zrobić.
agata1335 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-09, 17:14   #57
invivenne
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 36
Brwi :)

Zamierzam zapuścić brwi mam takie jak na zdjęciu nr 1.. mam okrągłą twarz
czy jest szansa i czy pasowały by mi takie Brwi (zdjęcie nr 2)
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg brwiksztalt-horz.jpg (7,3 KB, 55 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg wiedlocha_agnieszka_9_705.jpg (13,7 KB, 90 załadowań)
invivenne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-09, 17:47   #58
Paulinka675
Zakorzenienie
 
Avatar Paulinka675
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: XXX
Wiadomości: 4 248
Dot.: Brwi :)

tego ci nie powiem, bo raczej nie wyglądasz tak jak ta panna na obrazku

idź do kosmetyczki i powiedz żeby ci stopniowo wyrywała, a ty będziesz zerkała do lusterka i wtedy zobaczysz
__________________
"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."

2014 3
Anne Rice - Pandora

włosomaniaczka 11.2009

nic mnie bardziej nie drażni jak brak składów w KWC oraz na blogach kosmetycznych
Paulinka675 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-09, 19:02   #59
Misia_33
Przyczajenie
 
Avatar Misia_33
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Polska, Bydgoszcz
Wiadomości: 7
Dot.: Brwi :)

Moim zdaniem powinnaś iść do kosmetyczki ona ci powie i doradzi jak dla ciebie jest najlepiej .
Misia_33 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-09, 19:31   #60
Fisiasia
Rozeznanie
 
Avatar Fisiasia
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 846
Dot.: Brwi :)

a mi sie podobaja takie jakie masz, poniewaz niektore osoby by takie chcialy!
Fisiasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-08-14 17:56:46


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:20.