Jasny podkład - zbiorczy - Strona 109 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2011-03-05, 21:59   #3241
pamfilia
Zakorzenienie

Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Unendlichkeit Pokaż wiadomość
witam
dzisiaj udalo mi sie dorwac sliczny, jasniutki podklad.

alverde mineral make up w kolorze naturelle. tutaj swatch (nie mój)
http://☠☠☠☠☠☠☠☠☠/uQP1f

jak jutro przetestuje to napisze wrazenia. ale ogolnie z firma alverde mam baaardzo dobre skojarzenia - szczegolnie z kamuflazami
miałam kiedyś z tej firmy ale powędrował do Agusi tylko jej nie pasował ale też był jaśniutki
pamfilia jest offline  
Stary 2011-03-05, 22:17   #3242
19agusia91
Zakorzenienie

I potem powędrował ode mnie do Rinyy chyba, ale nie wiem,czy robiłam jej odlewkę,czy całe opakowanie. Jeśli mam resztę w opakowaniu to mogę wysłać, u mnie leży. Ale nie chce mi się iść sprawdzić do łazienki No i jeśli jeszcze data ważności dobra.

---------- Dopisano o 22:17 ---------- Poprzedni post napisano o 22:16 ----------

Z tego co pamiętam, porównywałam go do Ivory Revlona i był dośc podobny.
Hula Hop
440/5000 minut
19agusia91 jest offline  
Stary 2011-03-06, 10:05   #3243
lemka
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez pamfilia Pokaż wiadomość
który wydawał się najjaśnieszy? ten mineralny może?
Tak mineralny.

Cytat:
Napisane przez quench Pokaż wiadomość
Mi podkłady bell nie wydają się wcale takie jasne

On nie jest biały, ale jaśniejszy od wszystkich drogeryjnych podkładów, jakie dotąd spotkałam.
Stary 2011-03-06, 10:21   #3244
rousse
BAN stały

Cytat:
Napisane przez denq Pokaż wiadomość
213 porcelain, to ten, który ja mam i gdzieś swatchowałam.
swoją drogą, witajcie powoli zaczynam ogarniać ten ogrom wiedzy, który Wy tak systematycznie gromadziłyście, i doganiać Wasz poziom wtajemniczenia na razie mam dwa znośne podkłady, Porcelankę CK i najjaśniejszy matujący Armaniego, używam zamiennie i jakoś jest... ale zachwycona nie jestem nauczyłyście mnie na tym forum wybredności, a Tyle czasu się zadowalałam LRP Toleriane i Vichy Dermateint! Ehhh... a dziś na dziesięć razy lepiej dopasowane podkłady kręcę nosem.

Z tych dwóch przede wszystkim CK uwielbiam, tylko jak dla mnie nie dość fajne krycie jak na czasami... Ale Tym, co chcą tylko, 'podrasować' cerę, a niekoniecznie dokonać cudów, powinien bardzo się spodobać. Supernaturalny kolor. Niestety z Armaniego ósemka była dla mnie za różowa, a pozornie żółty Lasting Silk wpada na mnie w delikatne pomarańczowe tony, co sprawia, że może samego makijażu nie widać, ale... wygląda jakoś niezdrowo i jakbym była nieco 'dziwna'

Dziewczyny, które minerały nie ciemnieją i są jasne? Bo jak się ostatnio przymierzałam do minerałów, to już się zdecydowałam na Aromaleigh, i zamknęli interes... I chwilowo straciłam do przedsięwzięcia serce, ale sesja się skończyła, wiosna idzie, i jestem pełna nowego zapału i nowej nadziei
Ja jeszcze testuję, ale mam ogólnie chyba zwątpienie mineralno-blado-podkładowe bo obecnie stosuję tylko tradycyjny make up, a minerały tak, ale jako wykończeniówka czy np cienie... Poza wspomnianym Aroma żaden podkład jak dotąd mnie nie zachwycił, Meow niby jest ok i ma biały podkład Snow Lynx, ale nadal nei znam tricku, zeby nie znikał z twarzy. Próbowałam tricku z termalką ale wtedy meow znika natychmiast. Lucy ma biały podkłąd, ale u mnie on się waży Nadal testy.
Trzymam się Armaniego 08 i illa 105 jak na razie..
rousse jest offline  
Stary 2011-03-06, 11:34   #3245
dbsst
Raczkowanie

Witam porcelanowe wizażanki

Cieszę się, że jest taki wątek, bo również jestem blada i mam problemy z doborem odpowiedniego podkładu i pudru. Obecnie używam podkładu MakeUp Factory (Oil-free), nr 03, ale wydaje mi się trochę dla mnie za ciemny. Mimo wszystko, dopóki nie znajdę czegoś jaśniejszego, zostanę przy nim.

Doprowadza mnie do szału, że w drogeriach nie ma jasnych podkładów Np. Chanel mają dużą gamę kolorów, ale nigdzie nie mogę znaleźć tych 2 najjaśniejszych.
dbsst jest offline  
Stary 2011-03-06, 11:58   #3246
agusiia69
Zakorzenienie

Dziewczyny, który z podkładów Bourjois wpada w lekko żółty odcień i jest jasny? HM?? Detox?? i jaki odcień?? Byłam w Rossmannie i przy tym świetle nie potrafiłam ocenić..
Stary 2011-03-06, 13:42   #3247
quench
Are you talking to me?!

Cytat:
Napisane przez agusiia69 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, który z podkładów Bourjois wpada w lekko żółty odcień i jest jasny? HM?? Detox?? i jaki odcień?? Byłam w Rossmannie i przy tym świetle nie potrafiłam ocenić..
Jeśli żółty to bio detox. Z tym, że kolory w drogeriach zaczynają się od numeru 52; najjaśniejszego nie ma (dostępny jest jednak na allegro). HM jest zdecydowanie neutralny; żółtek to to nie jest na pewno.
Stary 2011-03-06, 16:53   #3248
19agusia91
Zakorzenienie

Mam ten podkład Alverde, jeśli ktoś chce to mogę wysłać do testowania.
Hula Hop
440/5000 minut
19agusia91 jest offline  
Stary 2011-03-06, 17:04   #3249
niqsia13
Zakorzenienie

witajcie, potrzebuję pomocy. mam jasną skórę, jednak odcień 15 opal vichy dermablend jest dla mnie za ciemny, pharmaceris odcień 1 również.
potrzebuję czegoś jaśniejszego, co nie podkreśli suchych skórek, nie kosztuje majątku ( nadaje się do skóry wrażliwej i suchej i dosyć mocno kryje, bo mam rozszerzone naczynka + każdy podmuch powietrza powoduje zaczerwienie skóry)
z góry dziękuję za pomoc.
pod ciężarem babskich
czytadeł w różowych okładkach

Boję się ludzi lubiących Paulo Coelho.
niqsia13 jest offline  
Stary 2011-03-06, 17:34   #3250
lemka
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez niqsia13 Pokaż wiadomość
witajcie, potrzebuję pomocy. mam jasną skórę, jednak odcień 15 opal vichy dermablend jest dla mnie za ciemny, pharmaceris odcień 1 również.
potrzebuję czegoś jaśniejszego, co nie podkreśli suchych skórek, nie kosztuje majątku ( nadaje się do skóry wrażliwej i suchej i dosyć mocno kryje, bo mam rozszerzone naczynka + każdy podmuch powietrza powoduje zaczerwienie skóry)
z góry dziękuję za pomoc.
Mam ten sam problem, jak na razie nic ciekawego nie znalazłam.
Stary 2011-03-06, 18:06   #3251
quench
Are you talking to me?!

Cytat:
Napisane przez lemka Pokaż wiadomość
Mam ten sam problem, jak na razie nic ciekawego nie znalazłam.
I ja tak samoTaki podkład chyba nie istnieje A przynajmniej nie w naszym kraju
Stary 2011-03-06, 18:19   #3252
Chaigata
Zakorzenienie

Cytat:
dlatego marzymy o illa

Jak tam swatche i opinia RF 115? ktoś ostatnio nabył, a ja czekam i czekam.
Stary 2011-03-06, 19:49   #3253
niqsia13
Zakorzenienie

Cytat:
no bez przesady. pharmaceris spełnia te warunki, kosztuje ze 4 dyszki, dobrze kryje, nie podkreśla skórek dodatkowo ma filtr 20, ale jest za ciemny ...
pod ciężarem babskich
czytadeł w różowych okładkach

Boję się ludzi lubiących Paulo Coelho.
niqsia13 jest offline  
Stary 2011-03-06, 19:55   #3254
Rinaa
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez 19agusia91 Pokaż wiadomość
I potem powędrował ode mnie do Rinyy chyba, ale nie wiem,czy robiłam jej odlewkę,czy całe opakowanie. Jeśli mam resztę w opakowaniu to mogę wysłać, u mnie leży. Ale nie chce mi się iść sprawdzić do łazienki No i jeśli jeszcze data ważności dobra.

---------- Dopisano o 22:17 ---------- Poprzedni post napisano o 22:16 ----------

Z tego co pamiętam, porównywałam go do Ivory Revlona i był dośc podobny.
Cytat:
Mam ten podkład Alverde, jeśli ktoś chce to mogę wysłać do testowania.
ja go bardzooo lubię
masz jeszcze czy ktoś się odezwał ?
Rinaa jest offline  
Stary 2011-03-06, 20:20   #3255
19agusia91
Zakorzenienie

Mam

---------- Dopisano o 20:20 ---------- Poprzedni post napisano o 20:19 ----------

Ty Głupolu,czemu wcześniej nie mówiłaś,że go chcesz
Hula Hop
440/5000 minut
19agusia91 jest offline  
Stary 2011-03-06, 21:28   #3256
Rinaa
Zakorzenienie

Cytat:
Mam

---------- Dopisano o 20:20 ---------- Poprzedni post napisano o 20:19 ----------

Ty Głupolu,czemu wcześniej nie mówiłaś,że go chcesz
myślałam, że używasz i poza tym to głupio, no nie ;p
Rinaa jest offline  
Stary 2011-03-06, 21:39   #3257
quench
Are you talking to me?!

Cytat:
Napisane przez niqsia13 Pokaż wiadomość
no bez przesady. pharmaceris spełnia te warunki, kosztuje ze 4 dyszki, dobrze kryje, nie podkreśla skórek dodatkowo ma filtr 20, ale jest za ciemny ...
No właśnie
A poważnie jaśniejszy od tego podkładu jest CS Undercover ST01,02, NYX Pale, Laurendor Stage Line odcień PC, Loreal True Match (wyłącznie amerykański) w1, n1... Innych równie jasnych i poniżej 100 zł nie znam. Revlon CS ivory i gosh porcelain to już NW15.
Z droższych warto celować w illamasqua, make up atelier, NARS-a, Laurę Mercier...

Edytowane przez quench
Czas edycji: 2011-03-06 o 21:44
quench jest offline  
Stary 2011-03-07, 09:39   #3258
_Czarodzielnica_
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez Unendlichkeit Pokaż wiadomość
witam
dzisiaj udalo mi sie dorwac sliczny, jasniutki podklad.

alverde mineral make up w kolorze naturelle. tutaj swatch (nie mój)
http://☠☠☠☠☠☠☠☠☠/uQP1f

jak jutro przetestuje to napisze wrazenia. ale ogolnie z firma alverde mam baaardzo dobre skojarzenia - szczegolnie z kamuflazami
Podkład ekologicznej firmy? Gdzie go dorwałaś i ile kosztuje? Konbiecznie napisz jak się sprawuje!

19agusia91Mogłabyś też coś więcej o nim napisać? Czy matuje i jaką ma siłę krycia? I w jaki odcień wpada najjaśniejszy kolorek? I gdzie go kupiłaś?

Zespół TŻ, zapraszam miłośniczki ciężkiego brzmienia: http://www.reverbnation.com/nilfgaard

Czarodzielnica na blogspocie

Edytowane przez _Czarodzielnica_
Czas edycji: 2011-03-07 o 11:59
_Czarodzielnica_ jest offline  
Stary 2011-03-07, 12:19   #3259
milk
Rozeznanie

http://recenzjekosmetykowpolskich.bl...adolicych.html swatch bell
milk jest offline  
Stary 2011-03-07, 14:37   #3260
pamfilia
Zakorzenienie

Ja, paskuda, kupiłam kolejny podkład (ale rozgrzeszam się bo tylko 12zł + zapowiada się pozytywnie).
Miss Sporty matujący, odcień 01.
Jaśniejszy od Burżuja - szok
Zdjęcie w świetle dziennym trochę nie wyjszło :/
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_0313.jpg (40,9 KB, 127 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_0312.jpg (45,8 KB, 77 załadowań)
pamfilia jest offline  
Stary 2011-03-07, 14:58   #3261
19agusia91
Zakorzenienie

Pam, miałam ten podkład. Zuzyłam go jak śpeiwałam na koncercie letnim i miałam wysypkę na nogach ;] Był OKROPNY. Niestety, moja recenzja na KWC zniknęła, strasznie się ważył, właził w pory, był nietrwały i co najgorsze: nic nigdy mnie tak nie zapchało jak on. Wystarczyły 2 godizny z nim,żeby tawrz potem wyglądała ksozmarnie, do tyego rumień..
Hula Hop
440/5000 minut
19agusia91 jest offline  
Stary 2011-03-07, 14:59   #3262
lemka
Zakorzenienie

A ten Miss Sporty rzeczywiście matujący jest?
Stary 2011-03-07, 15:04   #3263
19agusia91
Zakorzenienie

raczej słabo.
Hula Hop
440/5000 minut
19agusia91 jest offline  
Stary 2011-03-07, 15:31   #3264
milk
Rozeznanie

tez mialam miss sporty chociaz nie wiem jaki tysiące lat temu i nic nie krył, ogólnie był straszny. kupiłam bell bo mnie swędział portfel a był za 15 złotych z korektorem mineralnym- nie jest jasny, krem koloryzujący olay (mamy) do średniej/ciemnej karnacji jest niewiele od niego ciemniejszy. Wrzucę potem zdjęcia. ten alvedre ładnie wygląda ale nie ma na all póki co, szkoda.
milk jest offline  
Stary 2011-03-07, 15:34   #3265
19agusia91
Zakorzenienie

Ten podkłąd Alverde miałam od Pam. Krycie fajne, ale jakiś taki lepki był i dziwny Raz wyglądał super cały dzień , innym razem po 4 godzinach klapa, czasami go nie czułam, a czasami się "dusiłam" w nim tu porównanie koloru. Na tawrzy niewiele różnił się od Ivory Revlona.http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,40...#review-475907
Hula Hop
440/5000 minut
19agusia91 jest offline  
Stary 2011-03-07, 15:52   #3266
MORGAN90
Raczkowanie

Ja ostatnio uzywalam Vichy Aera Teint Pure odcien ,,prawie''najjasniejszy i bylam bardzo zadowolona,cena dosc wysoka-78zl,po rabacie w mojej aptece ok 62zl ale warto.Dla alergika,ktorym jestem jest poprostu idealny zreszta wiadomo,ze ogolnie ludzie z jasna cera czesciej sa uczuleniowcami.
Nie pachnie,idealnie pokrywa cere,dobrze maskuje cienie pod oczami itd,zmian tradzikowych nie mam wiec nie wiem jak tu by sie spisal...
Ogolnie mysle,ze lepiej zainwestowac w jeden dobry produkt niz zaliczyc kilka kiepskich i rzucic je w kat szuflady
MORGAN90 jest offline  
Stary 2011-03-07, 16:18   #3267
Rinaa
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez milk Pokaż wiadomość
max factor

Cytat:
Napisane przez MORGAN90 Pokaż wiadomość
Ja ostatnio uzywalam Vichy Aera Teint Pure odcien ,,prawie''najjasniejszy i bylam bardzo zadowolona,cena dosc wysoka-78zl,po rabacie w mojej aptece ok 62zl ale warto.Dla alergika,ktorym jestem jest poprostu idealny zreszta wiadomo,ze ogolnie ludzie z jasna cera czesciej sa uczuleniowcami.
Nie pachnie,idealnie pokrywa cere,dobrze maskuje cienie pod oczami itd,zmian tradzikowych nie mam wiec nie wiem jak tu by sie spisal...
Ogolnie mysle,ze lepiej zainwestowac w jeden dobry produkt niz zaliczyc kilka kiepskich i rzucic je w kat szuflady
no wiadomo
ale nie mamy szklanej kuli.... testować na sobie trzeba
to, że coś jest drogie wcale nie znaczy, że jest dobre
Rinaa jest offline  
Stary 2011-03-07, 16:44   #3268
beeets
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez MORGAN90 Pokaż wiadomość
tylko najpierw trzeba trafić na ten dobry produkt, a to niestety kosztem czasem dość sporym.
Na szczęście są darmowe próbki w S. czy w D. i nie ma problemu z testowaniem. Gorzej jest w przypadku produktów u nas niedostępnych.

A co do cen. To miałam nie jeden podkład z górnej półki za ok. 160-200 zł, który był koszmarny, więc cena tu nie gra roli - takie moje doświadczenie. Zresztą obecnie mam już 6 podkładów, m.in Lancome, Clinique ktore mnie sporo kosztowały, a są beznadziejne Jedynie Clarins Everlasting jest ok, a tani też nie był, bo ok. 170 zł

---------- Dopisano o 16:44 ---------- Poprzedni post napisano o 16:43 ----------

Cytat:
Napisane przez Rinaa Pokaż wiadomość
max factor

no wiadomo
ale nie mamy szklanej kuli.... testować na sobie trzeba
to, że coś jest drogie wcale nie znaczy, że jest dobre
dokładnie

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
beeets jest offline  
Stary 2011-03-07, 19:47   #3269
quench
Are you talking to me?!

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
tylko najpierw trzeba trafić na ten dobry produkt, a to niestety kosztem czasem dość sporym.
Na szczęście są darmowe próbki w S. czy w D. i nie ma problemu z testowaniem. Gorzej jest w przypadku produktów u nas niedostępnych.

A co do cen. To miałam nie jeden podkład z górnej półki za ok. 160-200 zł, który był koszmarny, więc cena tu nie gra roli - takie moje doświadczenie. Zresztą obecnie mam już 6 podkładów, m.in Lancome, Clinique ktore mnie sporo kosztowały, a są beznadziejne Jedynie Clarins Everlasting jest ok, a tani też nie był, bo ok. 170 zł
Dokladnie. Przeszłam przez większość marek "wysokopółkowych" Bobbi Brown, Dior, Chanel, Givenchy, Lancome, YSL, Clinique, Clarins, Helena Rubinstein, Armani, Rouge Bunny Rouge, Smashbox, MUFE i absolutnie cena nie mówi o jakości produktu. Ba, w większości przypadków uważam, że płaci się głównie za markę, a nie faktyczną wartość produktu, niestety.
Poszukiwanie podkładu to testowanie i jeszcze raz testowanie. O ile czasami można dostać próbkę danego podkładu, to zdarza się, że trzeba zaryzykować i kupić coś w ciemno
Stary 2011-03-07, 19:52   #3270
19agusia91
Zakorzenienie

http://translate.google.pl/translate...%26prmd%3Divns wcale nie jest jasny
Hula Hop
440/5000 minut
19agusia91 jest offline  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości