Jasny podkład - zbiorczy - Strona 149 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2011-10-26, 21:32   #4441
quench
Are you talking to me?!

Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

Znalazłam w Wa-wie fajną drogerie, gdzie są głównie szafy z tańszymi kosmetykami (najdroższa jest właśnie Deborah) i oglądałam te wszystkie podkłady. Fair 0 nie jest taki sam w każdym podkładzie. Najjaśniejszy jest w którymś z Colour Copy, reszta jest- w mojej kategorii jasności - po prostu średnio jasna... Wiecie, nie na tyle by nie znaleźć w drogeriach czegoś jaśniejszego...
Oglądałam też nowy podkład Astora - wariację na temat Perfect Stay (oxygen coś tam) . Najjaśniejszy odcień pierwotnie był jaśniejszy niż niż wszelakie rimmele, ale po godzinie paskudnik tak utlenił się na mojej ręce, że miałam piękną, obrzydliwie różową plamę. Lubię różowe podkłady, ale ten odcień nawet i mnie zszokował.

I jeszcze jedno; zauważyłam że Illamasqua ma biały odcień bb kremu (Skin Base). Nie wiem, czy był tam od początku, czy to jakaś nowość
Stary 2011-10-27, 11:02   #4442
tenebra
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez quench Pokaż wiadomość
Znalazłam w Wa-wie fajną drogerie, gdzie są głównie szafy z tańszymi kosmetykami (najdroższa jest właśnie Deborah) i oglądałam te wszystkie podkłady.
Możesz zdardzić gdzie jest ta drogeria?

tenebra jest offline  
Stary 2011-10-27, 16:49   #4443
isska25
Raczkowanie

Send a message via Skype™ to isska25
Dot.: podklad dla cery tlustej

Wtam, mam pytanie. Mam 30lat i kupiłam sobie podkład Vichy flexilift 20spf przeznaczony do cery 40 plus - Czy moze on zaszkodzić mojej cerze, spowodować więcej zmarszczek poprzez składniki liftingujące. Dodam że pasuje mi ten podkład, martwię się żeby mi nie zaszkodził.
isska25 jest offline  
Stary 2011-10-27, 17:38   #4444
quench
Are you talking to me?!

Cytat:
Napisane przez tenebra Pokaż wiadomość
Możesz zdardzić gdzie jest ta drogeria?
To drogeria Jasmin. Jest w podziemiach na Dworcu Centralnym (w tej nowo wyremontowanej części jak się wchodzi na perony). Jest tam Hean, Pierre Rene, Essence, Deborah, Eveline, Diadem, MG, Astor, Rimmel i MIYO. Póki co podkłady były niespecjalnie wymacane i świeże.

Cytat:
Napisane przez isska25 Pokaż wiadomość
Wtam, mam pytanie. Mam 30lat i kupiłam sobie podkład Vichy flexilift 20spf przeznaczony do cery 40 plus - Czy moze on zaszkodzić mojej cerze, spowodować więcej zmarszczek poprzez składniki liftingujące. Dodam że pasuje mi ten podkład, martwię się żeby mi nie zaszkodził.
Nie. Nowych zmarszczek nie wytworzy Co najwyżej może Cię zapchać, bo podkłady do cery dojrzałej są zwykle bardziej treściwe niż do tej młodej.

Edytowane przez quench
Czas edycji: 2011-10-27 o 17:40
quench jest offline  
Stary 2011-10-27, 19:57   #4445
tenebra
Zakorzenienie

Cytat:
To drogeria Jasmin. Jest w podziemiach na Dworcu Centralnym (w tej nowo wyremontowanej części jak się wchodzi na perony). Jest tam Hean, Pierre Rene, Essence, Deborah, Eveline, Diadem, MG, Astor, Rimmel i MIYO. Póki co podkłady były niespecjalnie wymacane i świeże.
Aaaa, akurat dzisiaj tam zajrzałam przelotem fajna jest, wreszcie będę mogła wymacać dokładnie kosmetyki Hean, bo na stronie szminki mają pięknę kolory (ciekawe jak w rzeczywistości...)
A te podkłady Deborah to jeden rodzaj nie miał najjaśniejszego odcienia (właśnei jeden z tych Colour Copy)... Jak Ty byłaś sprawdzać to były wszystkie? Bo ten co był Colour Copy nr 0 to dla mnie i tak ciemnawy troszkę...

tenebra jest offline  
Stary 2011-10-27, 20:37   #4446
quench
Are you talking to me?!

Wydaje się że wszystkie miały fair 0. Różowy jest jaśniejszy od zielonego... Ale dla mnie też są zdecydowanie za ciemne. Możesz je też obejrzeć w małej drogeryjce w podziemiach przy wyjściach na przystanki tramwajowe. Tam też są podkłady Deborah
Nawet jasny wydał mi się podkład z MIYO, ale rozsmarowany na ręce wydał się dziwnie tłusty
Stary 2011-10-28, 09:26   #4447
iamsolucky
Wtajemniczenie

wczoraj użyłam iFiony czerwonej i było wielkie WOW a dziś posmarowałam się skin79 homme i jeszcze większe WOW
z czystym sumieniem polecam bladym twarzom, moja skóra po tym męskim bb kremiku wygląda tak pieknie że co chwile patrze w lustro jest jasniutki sporo go wklepałam a mimo to wtopił się tak jakbym nic nie miała na buzi i daje piękny glow, który nawet mi się podoba zobaczę jak się spisze w ciągu kilku dni, bo na tyle mi próbeczka od zymus wystarczy i poważnie rozważam zakup pełnowymiarówki jeszcze tylko różowej iFiony chce spróbować
iamsolucky jest offline  
Stary 2011-10-28, 14:53   #4448
chochlik kornwalijski
Zakorzenienie

mam swatche na dziś Wymaziałam się catrice to na górze to korektor w pędzelku najjaśniejszy ivory, a to niżej to podkład matujący zdaje się light beige, też najjaśniejszy..

Jedno zdjęcie jest w słońcu
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 201110282733.jpg (98,3 KB, 35 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 201110282731.jpg (93,1 KB, 28 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 201110282734.jpg (115,5 KB, 22 załadowań)
chochlik kornwalijski jest offline  
Stary 2011-10-28, 16:15   #4449
iamsolucky
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez chochlik kornwalijski Pokaż wiadomość
mam swatche na dziś Wymaziałam się catrice to na górze to korektor w pędzelku najjaśniejszy ivory, a to niżej to podkład matujący zdaje się light beige, też najjaśniejszy..

Jedno zdjęcie jest w słońcu
na zdjęciu wygląda jasno, a jak w rzeczywistości? bo nie ma swatchy porównawczych żeby się odnieść do czegoś ciemniejszego
ja z podkładów zrezygnowałam, chyba mnie już nic nie skusi, bo nic mi się nie wtapia w skórę tak jak bb, i dwie ostatnie próbeczki przywróciły mi wiarę w jasne kolorki

na mojej buzi męski skin wygląda nawet jaśniej od iFiony, może dlatego że wpada w róż a iFiona w żółć

jutro może wrzuce parę swatchy tego co mam w domu jasnego
iamsolucky jest offline  
Stary 2011-10-28, 16:17   #4450
chochlik kornwalijski
Zakorzenienie

Zdjęcia robiłam zaraz po wyjściu z drogerii telefonem, więc też nie miałam czym się pomazać dla porównania
Ale wydaje mi się, że zdj dość dobrze oddają kolor
Stary 2011-10-28, 16:23   #4451
tenebra
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez iamsolucky Pokaż wiadomość
jutro może wrzuce parę swatchy tego co mam w domu jasnego
Ojj tak, bardzo proszę, szczególnie kremy BB Masz Misshę 13?

tenebra jest offline  
Stary 2011-10-28, 16:29   #4452
iamsolucky
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez tenebra Pokaż wiadomość
Ojj tak, bardzo proszę, szczególnie kremy BB Masz Misshę 13?
nie misshy akurat nie mam, wynajdę wszystko co mam i obfocę, dziś nie dam rady bo aparat zdechł
iamsolucky jest offline  
Stary 2011-10-28, 16:59   #4453
chochlik kornwalijski
Zakorzenienie

słyszałam, że jest nowy BB cream pomarańczowy i podobno bardzo jasny Ale nie widziałam koloru, więc nie wiem.. szkoda, że te bb takie drogie ;/
Stary 2011-10-28, 17:11   #4454
iamsolucky
Wtajemniczenie

Cytat:
słyszałam, że jest nowy BB cream pomarańczowy i podobno bardzo jasny Ale nie widziałam koloru, więc nie wiem.. szkoda, że te bb takie drogie ;/
akurat pomarańczowy skin79 jest trochę droższy bo koło 65zł ale czy to tak drogo skoro w douglasie revlon kosztuje np. 69zł poza tym większość bb plasuje się cenowo przy około 45-80zł z przesyłką i jest go zwykle więcej niż tradycyjnego podkładu są tańsze i droższe, ale na pewno tańsze od tych "selektywnych mazideł" z douglasa. Ten męski skin79 kosztuje zdaje się 45zł z przesyłką, moim zdaniem to wcale nie jest drogo
iamsolucky jest offline  
Stary 2011-10-28, 17:15   #4455
chochlik kornwalijski
Zakorzenienie

no jak dla mnie 80 zł to już sporo A to raczej nie jest ten skin79, tylko jakiś nowy, taka pomarańczowa puszka, która jest też różowa
A revlona ja np kupowałam na all już za 35-8 zł, więc jednak różnica jest
Stary 2011-10-28, 17:40   #4456
iamsolucky
Wtajemniczenie

Cytat:
no jak dla mnie 80 zł to już sporo A to raczej nie jest ten skin79, tylko jakiś nowy, taka pomarańczowa puszka, która jest też różowa
A revlona ja np kupowałam na all już za 35-8 zł, więc jednak różnica jest
http://www.ebay.pl/itm/SKIN79-Super-...item336d61760c

o ten Ci chodzi? Skin79 to jest firma

ja mam próbkę tego:
http://www.ebay.pl/itm/SKIN79-Homme-...item4aae9b1728
iamsolucky jest offline  
Stary 2011-10-28, 17:51   #4457
chochlik kornwalijski
Zakorzenienie

aaa No to chyba ten
Stary 2011-10-28, 19:40   #4458
zygmus
Wtajemniczenie

GG do zygmus

Cytat:
i dwie ostatnie próbeczki przywróciły mi wiarę w jasne kolorki
Jeszcze dostaniesz różową iFionę, to będzie dopiero jasne
zygmus jest offline  
Stary 2011-10-28, 19:58   #4459
chochlik kornwalijski
Zakorzenienie

zamówiłam misshę perfect cover 13 tylko nie tą z pompką, a z zakrętką a jak mi się pokończą pudry to zamówię: http://www.restyle.pl/product-pol-11...TAR-GAZER.html

Edytowane przez chochlik kornwalijski
Czas edycji: 2011-10-28 o 20:10
Stary 2011-10-28, 20:00   #4460
rousse
BAN stały

Cytat:
I jeszcze jedno; zauważyłam że Illamasqua ma biały odcień bb kremu (Skin Base). Nie wiem, czy był tam od początku, czy to jakaś nowość
był od początku nawet wzięłabym, gdyby to nie był BB i taki błyszczący chociaż kto wie..
rousse jest offline  
Stary 2011-10-28, 21:34   #4461
iamsolucky
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez zygmus Pokaż wiadomość
Jeszcze dostaniesz różową iFionę, to będzie dopiero jasne
co my byśmy zrobiły gdyby nie Twoje dobre serduszko

w przyszłym tygodniu poleci do Ciebie przelew za kilka ml kotka różowego
iamsolucky jest offline  
Stary 2011-10-28, 22:01   #4462
zygmus
Wtajemniczenie

GG do zygmus

Cytat:
co my byśmy zrobiły gdyby nie Twoje dobre serduszko

w przyszłym tygodniu poleci do Ciebie przelew za kilka ml kotka różowego

Ja tylko dzielę się tym co dla mnie za jasne.
Nic nie przelewaj.

Cytat:
wczoraj użyłam iFiony czerwonej i było wielkie WOW a dziś posmarowałam się skin79 homme i jeszcze większe WOW
z czystym sumieniem polecam bladym twarzom, moja skóra po tym męskim bb kremiku wygląda tak pieknie że co chwile patrze w lustro jest jasniutki sporo go wklepałam a mimo to wtopił się tak jakbym nic nie miała na buzi i daje piękny glow, który nawet mi się podoba zobaczę jak się spisze w ciągu kilku dni, bo na tyle mi próbeczka od zymus wystarczy i poważnie rozważam zakup pełnowymiarówki jeszcze tylko różowej iFiony chce spróbować
Dopiero teraz to przeczytałam. Bardzo się cieszę z tych dwóch WOW

Cytat:
Pomarańczowy Skin79 nie jest taki jasny, jaśniejszy jest Skin79 Homme, iFiona CC (red), Innisfree eco natural cover 1 (ale to zależy od odcienia skóry, bo może się dopasować), Charmzone Feverlet, Missha PC13. Z tym że pomarańczowy Skin79 jest żółty, iFiona i Innisfree też, Skin79 Homme na mnie delikatnie różowieje, a Missha 13 to już róż.
zygmus jest offline  
Stary 2011-10-28, 22:39   #4463
19agusia91
Zakorzenienie

Ja również potestowałam juz dobrze iFione. Wydajna jest Kolor fajny, fajnie się stapia z cerą, na początku myślałam,że będzie za ciemna. Ładnie ukrywa rozszerzone pory, krycie ok, chociaż szału nie ma . Ale niestesty za mocno się po niej świecę. W ogóle, naczytałam się,że ma dziwna konsystencję,a przyjemnie sie nakłada .
Hula Hop
440/5000 minut
19agusia91 jest offline  
Stary 2011-10-28, 22:43   #4464
chochlik kornwalijski
Zakorzenienie

o kurde jak missha to róż to nieźle się wkopałam No, ale może akurat nie zrobi ze mnie świnki

---------- Dopisano o 22:43 ---------- Poprzedni post napisano o 22:42 ----------

Cytat:
Napisane przez zygmus Pokaż wiadomość

Pomarańczowy Skin79 nie jest taki jasny, jaśniejszy jest Skin79 Homme, iFiona CC (red), Innisfree eco natural cover 1 (ale to zależy od odcienia skóry, bo może się dopasować), Charmzone Feverlet, Missha PC13. Z tym że pomarańczowy Skin79 jest żółty, iFiona i Innisfree też, Skin79 Homme na mnie delikatnie różowieje, a Missha 13 to już róż.
I widzę, że obeznana jesteś w tym kremach Może kiedyś coś z tego przetestuję...
Stary 2011-10-28, 22:51   #4465
iamsolucky
Wtajemniczenie

Skin79 Homme ma różowe podtony dla Ciebie Chochliku byłby zbyt chłodny.Rozprowadzanie iFiony mnie zaskoczyło, wcale sie tak nie ślizgała jak niebieska, bez problemów ją wklepałam. Charmzone feverlet według mnie tez wpada raczej w róż najwyżej jak Ci missha nie podpasuje to poleci w świat
iamsolucky jest offline  
Stary 2011-10-28, 22:55   #4466
chochlik kornwalijski
Zakorzenienie

No najwyżej, ale kurczę chciałabym ,żeby było ok. W końcu kupiłam po okazyjnej cenie-kobieta użyła 3x i wystawiła za 30 zł. No, ale jak coś będę kombinować, mieszać i nie wiem co jeszcze Tak swoją drogą zauważyłam, że na asianstore ciemniejsze odcienie misshy kosztuję 52 chyba, a najjaśniejszy więcej o parę zł 55, czy 57 :/
Stary 2011-10-28, 23:05   #4467
zygmus
Wtajemniczenie

GG do zygmus

Cytat:
o kurde jak missha to róż to nieźle się wkopałam No, ale może akurat nie zrobi ze mnie świnki

---------- Dopisano o 22:43 ---------- Poprzedni post napisano o 22:42 ----------

I widzę, że obeznana jesteś w tym kremach Może kiedyś coś z tego przetestuję...
To zależy od skóry, na mnie wszystkie Misshe różowieją.
Trzeba było napisać do mnie po próbki, a nie kupować w ciemno
Mam tych kremów w swojej kolekcji 50 plus 2 CC, więc coś tam wiem

Cytat:
Skin79 Homme ma różowe podtony dla Ciebie Chochliku byłby zbyt chłodny.Rozprowadzanie iFiony mnie zaskoczyło, wcale sie tak nie ślizgała jak niebieska, bez problemów ją wklepałam. Charmzone feverlet według mnie tez wpada raczej w róż najwyżej jak Ci missha nie podpasuje to poleci w świat
Na mnie Charmzone żółcieje, ale na mojej skórze niektóre kremy dziwnie się zachowują.

Cytat:
No najwyżej, ale kurczę chciałabym ,żeby było ok. W końcu kupiłam po okazyjnej cenie-kobieta użyła 3x i wystawiła za 30 zł. No, ale jak coś będę kombinować, mieszać i nie wiem co jeszcze Tak swoją drogą zauważyłam, że na asianstore ciemniejsze odcienie misshy kosztuję 52 chyba, a najjaśniejszy więcej o parę zł 55, czy 57 :/
Missha 13 jest za około 34zł, a 21 i 23 za 27zł (w przypadku tubek 20ml)
zygmus jest offline  
Stary 2011-10-29, 10:50   #4468
iamsolucky
Wtajemniczenie

jakością nie powala ale mam nadzieję że różnice w tonacjach coś tam widać
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg swatch 1.jpg (58,9 KB, 85 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg swatch 2.jpg (115,7 KB, 91 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg swatch 3.jpg (58,4 KB, 62 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg swatch 4.jpg (64,8 KB, 84 załadowań)
iamsolucky jest offline  
Stary 2011-10-29, 11:04   #4469
quench
Are you talking to me?!

Oriflame powoduje, że dostaję zeza
Dzięki za swatche
Ja mam na sobie dzisiaj Lioele Beyond The Solution i krem się przyzwoicie wtopił... Nie wiem jak tego dokonał, skoro sam w sobie jest ciemniejszy niż Missha PC czy Elemong a te dwa odcinały się od mojej skóry
iFiona mi odpowiada, zwłaszcza w połączeniu z meteorytami Guerlina. Czekam na full size... W tym tyg powinnam dostać fioletową Lioele (mam już zieloną; dla mnie za ciemna ale jest to do przeżycia tym bardziej, że różnicę między szyją a buzią widać tylko w świetle dziennym, a na takowym prawie nie przebywam) oraz Skinfood Peach Sake Pore BB...
Stary 2011-10-29, 11:55   #4470
tenebra
Zakorzenienie

Cytat:
jakością nie powala ale mam nadzieję że różnice w tonacjach coś tam widać
Dzięki ci dobra kobieto

Skin79 Homme podejrzewam że dla mnie byłby idealny jeśli chodzi o kolor...

tenebra jest offline  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości