Jasny podkład - zbiorczy - Strona 156 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2011-11-27, 13:04   #4651
rousse
BAN stały

Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez quench Pokaż wiadomość
Ja go kliknę po wypłacie. Mam nadzieję, że nie jest to normalny Dermacol, tyle że w formie musowatej Czekam na recenzję
Też juz sie nie mogę go doczekać, to będzie mój pierwszy dermacol a musy uwielbiam
rousse jest offline  
Stary 2011-11-27, 13:08   #4652
quench
Are you talking to me?!

Cytat:
Napisane przez rousse Pokaż wiadomość
Też juz sie nie mogę go doczekać, to będzie mój pierwszy dermacol a musy uwielbiam
Ja też lubię musy, aczkolwiek teraz jestem wypieszczona przez bb kremy i nie wiem, jak pójdzie mi ponowne oswajanie się z podkładami.
Mam tylko nadzieję, że jest to porządny mus, o delikatnej strukturze i dobrze rozsmarowujący się na buzi, a nie pasta, jaką jest klasyczny Dermacol, z tą różnicą, że jest napowietrzona.
Stary 2011-11-27, 13:32   #4653
iamsolucky
Wtajemniczenie

Cytat:
Ja też lubię musy, aczkolwiek teraz jestem wypieszczona przez bb kremy i nie wiem, jak pójdzie mi ponowne oswajanie się z podkładami.
Mam tylko nadzieję, że jest to porządny mus, o delikatnej strukturze i dobrze rozsmarowujący się na buzi, a nie pasta, jaką jest klasyczny Dermacol, z tą różnicą, że jest napowietrzona.
po spotkaniu z bb żaden podkład nie wygląda potem wystarczająco dobrze
ostatnio nie mogłam się doczekać kiedy zmyje GR, zaczęłam go wklepywać ale skubaniec nie chciał wcale wsiąknąć w skórę
iamsolucky jest offline  
Stary 2011-11-27, 13:56   #4654
quench
Are you talking to me?!

Cytat:
Napisane przez iamsolucky Pokaż wiadomość
po spotkaniu z bb żaden podkład nie wygląda potem wystarczająco dobrze
ostatnio nie mogłam się doczekać kiedy zmyje GR, zaczęłam go wklepywać ale skubaniec nie chciał wcale wsiąknąć w skórę
U mnie ładny efekt daje już tylko Armani Teraz opłakuję kupno kwiatowego Bourjois, bo byłoby to dużo próbek. A nawet pełnowymiarowe opakowanie Skin Fooda.
Stary 2011-11-27, 14:35   #4655
rousse
BAN stały

Nie znam tej pasty i chyba chętnie nie poznam ale podkłady w musie mają zwykle silikony , ten też jak w jakimś opisie zauważyłam, więc jest szansa, ze będzie się delikatnie rozsmarowywać (tak było z Maybelline) Piankowość musu to chyba w ogóle zasługa silikonów, choć nie wiem jaka, kiedyś opisywałam eksperyment ze zmieszania illamasqui z bazą silikonową inglota wyszedł mus...
Może ten podkład będzie dla mnie choć małym pocieszeniem po Armanim ale nie zapeszajmy. Choć nie sądzę, żeby mojego ukochanego Armaniego coś jak dermacol zastąpiło...
Cytat:

Edytowane przez rousse
Czas edycji: 2011-11-27 o 14:41
rousse jest offline  
Stary 2011-11-27, 14:37   #4656
chochlik kornwalijski
Zakorzenienie

ja mus miałam tylko 1 z essence, nie był zły, ale cudo w sumie też nie i w ogóle jak pokończę wszystko to może kupię sobie ten z catrice, żeby zobaczyć co to w ogóle jest... albo właśnie może też ten mus z dermacolu, jeśli u Was się spr

Edytowane przez chochlik kornwalijski
Czas edycji: 2011-11-27 o 14:39
chochlik kornwalijski jest offline  
Stary 2011-11-27, 14:49   #4657
quench
Are you talking to me?!

Cytat:
Nie znam tej pasty i chyba chętnie nie poznam ale podkłady w musie mają zwykle silikony , ten też jak w jakimś opisie zauważyłam, więc jest szansa, ze będzie się delikatnie rozsmarowywać (tak było z Maybelline) Piankowość musu to chyba w ogóle zasługa silikonów, choć nie wiem jaka, kiedyś opisywałam eksperyment ze zmieszania illamasqui z bazą silikonową inglota wyszedł mus...
Może ten podkład będzie dla mnie choć małym pocieszeniem po Armanim ale nie zapeszajmy. Choć nie sądzę, żeby mojego ukochanego Armaniego coś jak dermacol zastąpiło...
Ja tego nie rozumiem. Jak już znajdziemy coś dobrego - Armani Luminous Silk 00 i Face Fabric 08, to muszą nam to zabrać, wycofać oczywiście. No bo jak by inaczej. I słyszymy te głupoty w stylu: no co ty, na rynku jest tyle bardzo jasnych podkładów. Otóż nie - na rynku nie ma w ogóle bardzo jasnych podkładów. Np. powszechnie polecany Revlon w kolorze Ivory nie jest bardzo jasnym podkładem. Jeśli dla kogoś jest bardzo jasny, to znaczy że nie jest blady i na oczy nie widział jasnego podkładu
PS: Nikt nie chce kwiatowego Bourjoisa? W zasadzie nowy, użyłam tylko raz.

Edytowane przez quench
Czas edycji: 2011-11-27 o 14:51
quench jest offline  
Stary 2011-11-27, 18:33   #4658
201605090956
Konto usunięte

Ja jestem jaśniejsza niż 'sławny" Revlon. A dwa, że z oliwkową karnacją znaleźć coś jasnego, by nie dostawało przysłowiowego "głupka" w kolorach to jest zagwostka. Ja jestem na poziomie Alabaster z BB i Estee i Bone (niedostępny naturalnie na Polskę ).

Kusi mnie strasznie - http://www.lorealparisusa.com/_us/_en/default.aspx#/?page=top{userdata//d+d//|diagnostic|main:pdp//objectid+Cos33a_1//{pdp_tab:pdp_overview//objectid+Cos33a_1//}|media:_blank|nav|overla y:_blank} - odcień Porcelain (W1) wygląda tak - - link wrzućcie cały - nie chce mi się zmienić w link - nie wiem dlaczego

Czemu ja się pytam tego typu odcienie nie są dostępne w Polsce?

Na stronie Revlon PR Vanilla wygląda - http://www.revlon.com/Revlon-Home/Pr...dy-Makeup.aspx tak, że aż chce się go mieć

Tymczasem Colorstay (ten klasyczny) wygląda już znacznie gorzej

A i se walnęłam w avatar suknie Maggie Sorretto w kolorze bordo - ad co! Ja się w bieli nie widzę bo wyglądam strasznie (za jasna jestem )

Edytowane przez 201605090956
Czas edycji: 2011-11-27 o 18:39
201605090956 jest offline  
Stary 2011-11-27, 18:43   #4659
quench
Are you talking to me?!

Cytat:
Napisane przez slodka_kicunia_17_wera Pokaż wiadomość
Ja jestem jaśniejsza niż 'sławny" Revlon. A dwa, że z oliwkową karnacją znaleźć coś jasnego, by nie dostawało przysłowiowego "głupka" w kolorach to jest zagwostka. Ja jestem na poziomie Alabaster z BB i Estee i Bone (niedostępny naturalnie na Polskę ).

Kusi mnie strasznie - http://www.lorealparisusa.com/_us/_en/default.aspx#/?page=top{userdata//d+d//|diagnostic|main:pdp//objectid+Cos33a_1//{pdp_tab:pdp_overview//objectid+Cos33a_1//}|media:_blank|nav|overla y:_blank} - odcień Porcelain (W1) wygląda tak - - link wrzućcie cały - nie chce mi się zmienić w link - nie wiem dlaczego

Czemu ja się pytam tego typu odcienie nie są dostępne w Polsce?

Na stronie Revlon PR Vanilla wygląda - http://www.revlon.com/Revlon-Home/Pr...dy-Makeup.aspx tak, że aż chce się go mieć

Tymczasem Colorstay (ten klasyczny) wygląda już znacznie gorzej
Wiesz co, ten Bone EL wcale nie jest taki znów jasny. Zarówno Shell jak i Bone są stosunkowo ciemnymi podkładami. Za ciemnymi dla nas.
Jeśli chodzi o True Matcha amerykańskiego, to zerkaj na allegro. Co jakiś czas jest wystawiany 2-3 tygodnie temu był, ale dwa czy trzy odcienie; w1, c1 i chyba w2...
Stary 2011-11-27, 19:31   #4660
Lukrecja_Borgia
Killing me softly

Cytat:
Przyznam się, że do mnie już leci ten mus jaśniutki z Dermacolu...
Cytat:
Napisane przez chochlik kornwalijski Pokaż wiadomość
no to czekam na zdjęcia i jakąś recenzję
Oj czekamy, czekamy

Cytat:
podkłady w musie mają zwykle silikony , ten też jak w jakimś opisie zauważyłam, więc jest szansa, ze będzie się delikatnie rozsmarowywać (tak było z Maybelline)
Przyznam, że silikony w podkładzie mnie nie zachęcają, boję się zapychania. Ale wszelkie swatche tego musu bardzo chętnie obejrzę i opinie co do krycia poznam
W ogóle mam ochotę na jajo, czyli beauty blender, ale jeszcze zdrowy rozsądek nie śpi, wolę wydać te pieniądze na coś innego.
Nie wiem, czy oglądacie filmiki urodowe na youtube , ostatnio Rockglamprincess zamieściła film z jajkiem i o ile nakładanie nim podkładu wygląda na łatwe i przyjemne, tak same kolory używanych przez nią produktów wołają o pomstę do nieba i powinna klęczeć na grochu za zbrodnię na swojej, jak się okazało, nie tak ciemnej cerze.
Stary 2011-11-27, 19:49   #4661
chochlik kornwalijski
Zakorzenienie

jak dla mnie to to jest zwykły kawałek gąbki za 80 zł, nie dałabym w życiu tyle

---------- Dopisano o 19:49 ---------- Poprzedni post napisano o 19:41 ----------

Jaaaa, patrzę na ten filmik i nie wierzę ;o przecież ona ma całkiem jasną cerę, a wygląda zawsze na opaloną
Stary 2011-11-27, 20:07   #4662
19agusia91
Zakorzenienie

Mnie na szczęście silikony nie zpaychają, uff. Ale za to gliceryna i parafina juz tak, koszmarnie. i trójglicerydy

Kusi mnie ten nowy Dermacol, ale chyba potrzebuję czegoś bardziej żółtego.
Hula Hop
440/5000 minut
19agusia91 jest offline  
Stary 2011-11-27, 20:24   #4663
truskawkowawiosna
Moderator

Werka, ja Ci naprawde odradzam tego True Matcha amerykanskiego, jest na pewno jasniejszy niz wiekszosc tych, ktore sie wymienia w tym wątku (tu masz swatch http://wizaz.pl/forum/showpost.php?p...postcount=3591), jest beznadziejnym podkladem, wyglada koszmarnie na twarzy, kojarzy mi sie z farbka plakatowa, masz podobne sezonowe problemy ze skora jak ja- to zdecydowanie nie jest podklad do takich skor (w sumie to nie wiem dla kogo on jest, gorszego podkladu chyba nie mialam). a zoltych tonow zbytnio w nim nie ma

moim zdaniem lepiej miec ton ciemniejszy podklad, ale wygladajacy ladnie na skorze, nie szkodzacy jej+jasny puder niz idealnie jasny podklad dajacy efekt odpadajacego tynku

radzilabym Ci wyprobowac tego photoready vanilla, moze akurat u Ciebie sie sprawdzi, tylko lepszy efekt osiaga sie uzywajac do niego gąbeczki, nie zostaja takie smugi
mikroREKLAMA
MAMOTOTO Tkaniny, dzianiny, haft, handmade WROCŁAW
Sprzedajemy dzianiny, tkaniny, dresówki bawełniane. Zajmujemy się haftem komputerowym. Szyjemy dla małych i dużych:)

Ta reklama pokazywana jest pod 9 815 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
truskawkowawiosna jest offline  
Stary 2011-11-27, 20:36   #4664
201605090956
Konto usunięte

Wiosenko - dziękuję Właśnie PR mi się podoba i to bardzo. Jasny. Mam nadzieję, że w miarę z kryciem - jak nie to się będę jakoś ratować.
quench - o kurde blaszka mol - to mi zagwozdkę dałaś.. A na jakim poziomie jasności on jest jak tak?
Stary 2011-11-27, 21:46   #4665
quench
Are you talking to me?!

Cytat:
Napisane przez slodka_kicunia_17_wera Pokaż wiadomość
Wiosenko - dziękuję Właśnie PR mi się podoba i to bardzo. Jasny. Mam nadzieję, że w miarę z kryciem - jak nie to się będę jakoś ratować.
quench - o kurde blaszka mol - to mi zagwozdkę dałaś.. A na jakim poziomie jasności on jest jak tak?
Ciężko mi do czegoś porównać ten bone, bo nie jestem ekspertem w żółtych tonacjach. Odnoszę wrażenie że jest czymś pomiędzy ivory a buff revlona; on na swatchach lubi wychodzić dosyć jasno - głównie przez żółte pigmenty. Ale ma brzydką tendencję do ciemnienia. Tutaj dziewczyna podaje, że utlenia się aż do 15-20NC
Stary 2011-11-27, 22:37   #4666
201605090956
Konto usunięte

To nie dobrze..

Ja czytuję czasem blogi z Malezji - ech... ich kolorystyka... Jakby stworzona dla mnie - rzecz zresztą jak wchodzę na Diora na Azję czy inne tego typu strony - podkłady są w żółtych/ oliwkowych tonach. (P.S. A się potem dziwić czemu się dobrze dogaduję z przyjacielem, którego geny ewidentnie wskazują na Azjatyckie/ Kaukaskie pochodzenie, a moja siostra się przyjaźni z kilkoma Azjatkami podczas pobytu w Londynie).
Stary 2011-11-28, 06:53   #4667
Korniszonek2010
Wtajemniczenie

Cytat:

---------- Dopisano o 19:49 ---------- Poprzedni post napisano o 19:41 ----------

Jaaaa, patrzę na ten filmik i nie wierzę ;o przecież ona ma całkiem jasną cerę, a wygląda zawsze na opaloną
Mi się wydaje, że szyję i ciało Ona ma opalone, ale twarz bladą.
Ja mam obecnie Beauty Blender, wcześniej miałam ten tańszym zamiennik Cosmpolitan. I powiem Wam, że Cosmopolitan moim zdaniem fajniejszy. Cena lepsza, łatwiej umyć i w BB już przy pierwszym myciu leciała różowa woda.

---------- Dopisano o 06:53 ---------- Poprzedni post napisano o 06:53 ----------

Cytat:

Mi się wydaje, że szyję i ciało Ona ma opalone, ale twarz bladą.
Ja mam obecnie Beauty Blender, wcześniej miałam ten tańszym zamiennik Cosmpolitan. I powiem Wam, że Cosmopolitan moim zdaniem fajniejszy. Cena lepsza, łatwiej umyć i w BB już przy pierwszym myciu leciała różowa woda.
Korniszonek2010 jest offline  
Stary 2011-11-28, 14:20   #4668
chochlik kornwalijski
Zakorzenienie

No nie wiem, ale te podkłady mają masakrycznie ciemny/pomarańczowy odcień ;o
Stary 2011-11-28, 15:10   #4669
tenebra
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Varicella Pokaż wiadomość
tenebra, mamy podobną cerę. Też nie lubię matu i przypadł mi do gustu efekt, który dają podkłady Bourjois (nie wliczając odcieni). Kiedy nałożyłam na twarz True Match przy użyciu pędzla, to twarz była niemile (dla mnie) matowa.
już myślałam, że jestem jedyna taka Ja mam dodatkowo wrażenie, że te matowe podkłady mi uwidaczniają nawet najmniejsze nierówności na skórze, których normalnie nawet nie widać i czuję się jak z tynkiem na twarzy

Cytat:
niby jest napisane z tyłu 'Sypki, lekki puder do zmatowienia cery i wykończenia makijażu...". Ja tam mat lubię, zazwyczaj przy mojej mieszanej cerze się świecę i nie wygląda to fajnie Wolałabym mieć płaski mat przez cały dzień
No faktycznie tak jest napisane, ale nie wywnioskowałam z tego, że jest to jego główne zadanie.

Cytat:
Napisane przez iamsolucky Pokaż wiadomość
glow wygląda fajnie przy bardzo ładnej cerze u azjatek z grubą, nieprześwitującą, niemalże perfekcyjną buzią, bez naczynek i cieni pod oczami nawet coś tłustego wygląda ładnie
A tępy mat, moim zdaniem nie wygląda ładnie przy żadnej cerze Na moje oko to wygląda bardzo nienaturalnie, bo nawet buzia świeżo po umyciu, która nie zdążyła się jeszcze przetłuścić nie jest matowa

Cytat:
Przyznam się, że do mnie już leci ten mus jaśniutki z Dermacolu...
Czekamy na słocze! Jestem bardzo ciekawa opinii o nim

tenebra jest offline  
Stary 2011-11-28, 16:53   #4670
JanisJoplin
Raczkowanie

Czy jest jakaś szansa, żeby najjaśniejszy odcień tego pudru był jasny? http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,10...e.html&next=26 może któraś z was miała z nim do czynienia? Albo zna pudry o działaniu kryjącym, rozświetlającym a zarazem matującym w jasnych odcieniach?
Stary 2011-11-28, 19:46   #4671
iamsolucky
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez tenebra Pokaż wiadomość
już myślałam, że jestem jedyna taka Ja mam dodatkowo wrażenie, że te matowe podkłady mi uwidaczniają nawet najmniejsze nierówności na skórze, których normalnie nawet nie widać i czuję się jak z tynkiem na twarzy

A tępy mat, moim zdaniem nie wygląda ładnie przy żadnej cerze Na moje oko to wygląda bardzo nienaturalnie, bo nawet buzia świeżo po umyciu, która nie zdążyła się jeszcze przetłuścić nie jest matowa
też tak uważam, dlatego nie znoszę pudrowych, tępych i gęstych podkładów a lubię te w formie rzadkich emulsji. Stwierdzam tylko że taki efekt mokrej buzi wygląda cudnie na gładkiej cerze, choć gdy ma się niedoskonałości to tez rozświetlenie troche je tuszuje zdrowa nawilzona cera ma ten specyficzny blask, matowa w naturze jest u osób z cerą suchą i wcale ta suchość nie jest ładna

---------- Dopisano o 19:46 ---------- Poprzedni post napisano o 19:42 ----------

Cytat:
Napisane przez JanisJoplin Pokaż wiadomość
Czy jest jakaś szansa, żeby najjaśniejszy odcień tego pudru był jasny? http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,10...e.html&next=26 może któraś z was miała z nim do czynienia? Albo zna pudry o działaniu kryjącym, rozświetlającym a zarazem matującym w jasnych odcieniach?
Kiedyś miałam ten puder, odcienia nie pamiętam za bardzo ale wybitnie jasny to na pewno nie był, Vipera kolorystycznie sie nie popisuje, pamietam że wpadał w beż, szybko go oddałam zapamietałam jedynie że robił mi tapete i się ważył po paru godzinach
iamsolucky jest offline  
Stary 2011-11-28, 20:21   #4672
19agusia91
Zakorzenienie

http://allegro.pl/sleek-makeup-new-s...957591516.html a ten znacie?;>
Hula Hop
440/5000 minut
19agusia91 jest offline  
Stary 2011-11-28, 23:32   #4673
Talantea
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez 19agusia91 Pokaż wiadomość

Mialam go i za jasny odcien, mazia sie po twarzy i scieka, do tego lepi, jakos nie specjalnie go polubilam i laczylam z innym nieco ciemniejszym podkladem. Mozesz spróbować, ale nie polecam

Talantea jest offline  
Stary 2011-11-28, 23:55   #4674
enn_
Zakorzenienie

Mnie ten podkład kusi, mają zresztą naprawdę imponującą gamę kolorystyczną: http://www.sleekmakeup.com/en/produc...shell-279.aspx

Ale na Allegro odcienia Linen tudzież Oyster nie widziałam, a swatchy tego podkładu w necie nie ma prawie w ogóle, albo się przede mną chowają. :/
Widziałam Oyster tylko, wygląda na to, że podkład ma fajne krycie (przynajmniej tak wyglądało), natomiast mam zerowe zaufanie do oddania koloru przez tamte zdjęcia.
Stary 2011-11-29, 00:04   #4675
dziolcha86
Zadomowienie

Wiecie może czy kolor Revlona Photoready z USA Shell i w polskim Douglasie jest taki sam?
Wiem, że niektóre kosmetyki z USA mają inną gamę kolorystyczną.
Stary 2011-11-30, 11:46   #4676
rousse
BAN stały

No więc dotarł do mnie ten dermacol mus 5
Na początek, co pewnie nie będzie zaskoczeniem, nie jest aż tak blady jak opisywano (jak szukałam opinni o nim to na jakmś blogu znalazłam, ze dziewczyna nie będzie go używać bo nie chce straszyć ludzi trupio blada twarzą ) Nie musicie sie martwić , on jest może na poziomie jansości ok illamasqui 115, lub ff 8, czyli jasność przyzwoita, wyglada na neutralny beż w kierunku chłodnego...
Co do konsystencji wypowiem się wieczorem, bo podkład dopiero odebrałam z poczty i jest zmarznięty, nakłada się troche topornie . I sprawia wrażenie bardziej kremu niż musu, ale poczekam aż się ogrzeje... Matowy, bez drobinek. Wygląda, że będzie podkreślał suche skórki .
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC_1181.jpg (68,8 KB, 58 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_1182.jpg (70,9 KB, 108 załadowań)

Edytowane przez rousse
Czas edycji: 2011-11-30 o 11:48
rousse jest offline  
Stary 2011-11-30, 12:30   #4677
tenebra
Zakorzenienie

A czy mogłabyś machnąć słocz porównawczy z HM51 albo Catrice matującym najjaśniejszym?

No ciekawa jestem Twoich odczuć po nałożeniu na buźkę, ale jak będzie pokreślać suche skórki to lekka lipa, bo ostatnio mam ich duuuużo...

tenebra jest offline  
Stary 2011-11-30, 12:48   #4678
iamsolucky
Wtajemniczenie

Cytat:
No więc dotarł do mnie ten dermacol mus 5
Na początek, co pewnie nie będzie zaskoczeniem, nie jest aż tak blady jak opisywano (jak szukałam opinni o nim to na jakmś blogu znalazłam, ze dziewczyna nie będzie go używać bo nie chce straszyć ludzi trupio blada twarzą ) Nie musicie sie martwić , on jest może na poziomie jansości ok illamasqui 115, lub ff 8, czyli jasność przyzwoita, wyglada na neutralny beż w kierunku chłodnego...
Co do konsystencji wypowiem się wieczorem, bo podkład dopiero odebrałam z poczty i jest zmarznięty, nakłada się troche topornie . I sprawia wrażenie bardziej kremu niż musu, ale poczekam aż się ogrzeje... Matowy, bez drobinek. Wygląda, że będzie podkreślał suche skórki .
przyzwoity kolor ciekawe jak na buzi i czy ściemnieje, mi wszystkie musy podkreślają skórki o których istnieniu nawet nie wiedziałam
jak zmięknie powinien się lepiej nakładać
iamsolucky jest offline  
Stary 2011-11-30, 13:39   #4679
rousse
BAN stały

Cytat:
Napisane przez tenebra Pokaż wiadomość
A czy mogłabyś machnąć słocz porównawczy z HM51 albo Catrice matującym najjaśniejszym?

No ciekawa jestem Twoich odczuć po nałożeniu na buźkę, ale jak będzie pokreślać suche skórki to lekka lipa, bo ostatnio mam ich duuuużo...
Nie mam tych podkładów, ale skoro ich nie mam, to pewnie są ciemniejsze
Ocieplił się i nadal konsystencja taka "pastowata"
Poleciałam od razu zrobić peeling (mimo, że niedawno robiłam) nałożyć krem i było minimalnie lepiej, ale nadal podkreśla gdzie niegdzie...
nie wiem czy go polubię, przynajmniej nie był drogi... Podsumowując kolor jest ok, ale pozostałe rzeczy tylko potwierdzają, że za 30zł dobrego podkładu się nie kupi... Jeszcze na plus, że wygląda na bardzo trwały /wodoodporny.
rousse jest offline  
Stary 2011-11-30, 18:21   #4680
marynka42
Zakorzenienie

ciągle oczekuję na mojego Narsa juz chyba z tydzień leci :P

i jakby ktoras chciała to chetnie wymienie Gosha Porcelain
marynka42 jest offline  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości