Jasny podkład - zbiorczy - Strona 60 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2009-02-12, 16:49   #1771
Lola20
Rozeznanie

Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez magdolena Pokaż wiadomość
Lola a patrzylas podklad Gosha X-Ceptional Wear?? Dla mnie oo1 ivry mattitude byl za ciemny i za rozowy a najjasniejszy gosh jest za jasny
Dziękuję pięknie za porade - przyjrzę się gamie kolorystycznej Gosha - nie zaszkodzi trochę się rozejrzeć, a nóż trafię na coś odpowiedniego Z racji odcienia skóry poszukuję czegoś podobnego jak na zdjęciu poniżej - zamieściła je jedna z Wizażanek w temacie o podkreślaniu jasnej cery, więc pozwolę sobie posłużyć się nim i tutaj
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Agnieszka_Br_04e2a63989.jpg (18,7 KB, 220 załadowań)

Edytowane przez Lola20
Czas edycji: 2009-02-12 o 16:52
Lola20 jest offline  
Stary 2009-02-12, 17:12   #1772
Burbery
Zadomowienie

O rany cera idealna : o
Obawiam sie że tylko Shiseido, Dior, Lancome.... Niestety jasne ideały są z bardzo górnych pułek (moim zdaniem nawet clinique ma zbyt ciemne podkłady - najjaśniejszy stosowałam latem)
Burbery jest offline  
Stary 2009-02-12, 19:49   #1773
magdolena
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Lola20 Pokaż wiadomość
Dziękuję pięknie za porade - przyjrzę się gamie kolorystycznej Gosha - nie zaszkodzi trochę się rozejrzeć, a nóż trafię na coś odpowiedniego Z racji odcienia skóry poszukuję czegoś podobnego jak na zdjęciu poniżej - zamieściła je jedna z Wizażanek w temacie o podkreślaniu jasnej cery, więc pozwolę sobie posłużyć się nim i tutaj

o tak tez bym czegos takiego potrzebowala

Jak narazie to odcien najlepszy dl mnie ma vichy opal choc moglbybys cut jasniejszy. Ale niestety co do innych wlasciwosci tego podkladu to mam duze 'ale'
Stary 2009-02-12, 21:22   #1774
despi
Raczkowanie

Odkryłam nprawdę jasny kolor, który pięknie się stapia z cerą i daje miły dla oka ciepły odcień (czego np. nie można powiedzieć o 010 Diora, w którym wyglądam jakbym umierała).
Tym fluidem jest Clarins Teint Eclat Mat Autofocus - odcien 02.
Zanim go odkryłam wypróbowałam chyba wszystkie jakie są dostępne w sklepach i kupiłam dwa inne (właśnie Diora i Lancome, bo wydawały mi się dobre...).
Ten odcień jest dużo jasniejszy niz 010 porcelain beige z Lancome i tak samo jasny jak Dior 010, ale nadaje skórze piękny zdrowy wygląd.

Polecam, bo pięknie matuje na cały dzeń, a i cena jest zdecydowania najniższa z tych droższych marek.

Edytowane przez despi
Czas edycji: 2009-02-12 o 21:24
despi jest offline  
Stary 2009-02-12, 22:32   #1775
magdolena
Zakorzenienie

Ile kosztuje ten Dior??
Stary 2009-02-12, 23:10   #1776
Agrias
Przyczajenie

Witajcie! :P Jak większość z was jestem bladzioszkiem i jeszcze nie dobrałam ani jednego podkładu, który by mi podpasował kolorystycznie. Obecnie używam Bourjois 10 hours sleep effect numer 71 i z żalem musze oznajmić, że jest dla mnie za ciemny (efekt marchewki . Bardzo proszę o pomoc w dobraniu podkładu. Z góry dzięki
Agrias jest offline  
Stary 2009-02-12, 23:28   #1777
Burbery
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez despi Pokaż wiadomość
Odkryłam nprawdę jasny kolor, który pięknie się stapia z cerą i daje miły dla oka ciepły odcień (czego np. nie można powiedzieć o 010 Diora, w którym wyglądam jakbym umierała).
Tym fluidem jest Clarins Teint Eclat Mat Autofocus - odcien 02.
Zanim go odkryłam wypróbowałam chyba wszystkie jakie są dostępne w sklepach i kupiłam dwa inne (właśnie Diora i Lancome, bo wydawały mi się dobre...).
Ten odcień jest dużo jasniejszy niz 010 porcelain beige z Lancome i tak samo jasny jak Dior 010, ale nadaje skórze piękny zdrowy wygląd.

Polecam, bo pięknie matuje na cały dzeń, a i cena jest zdecydowania najniższa z tych droższych marek.

Bardzo mnie zaciekawiłaś z chęcią przetestuję ten podkład. Powiedz mi proszę gdzie mogę go dostać (nigdy się chyba nie spotkałam z tą marką w sephorze czy douglasie, chyba że niedokładnie patrzałam). Czekam na odpowiedź!

magdolena, dior kosztuje około 160 złotych

Edytowane przez Burbery
Czas edycji: 2009-02-12 o 23:33
Burbery jest offline  
Stary 2009-02-13, 01:38   #1778
Kung Fu Candy
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Tez na poczatku myslalam, ze NYx (Pale) nic nie kryje ale okazalo sie, ze byl rozwarstwiony, rozkrecilam go i wymieszalam dokladnie szpatulka do kremu i teraz to on jest dla mnie az za bardzo kryjacy, maskuje konkretnie ;jap:
o to musze też tak zrobić, dzięki

edit: chyba zepsulam swojego nyxa,chcialam go wymieszac ta rurką i sie złamała Oo

Edytowane przez Kung Fu Candy
Czas edycji: 2009-02-13 o 02:51
Kung Fu Candy jest offline  
Stary 2009-02-13, 07:51   #1779
despi
Raczkowanie

Burbery ja Clarinsa znalazłam własnie w Douglasie, ale tylko w Katowicach w Silesia City Center.
Wiem, że Clarins ma swoje gabinety i sklepy jednocześnie, więc poszukaj gdzies w okolicy.

Cena - 125 zł. Nie jest tani, ale naprawdę jestem zadowolona. I jeszcze jedno - jestem bardzo zimnym typem urody i ten odcień idealnie mi pasuje (twarz jest zdrowa, a nie trupio blada).

Edytowane przez despi
Czas edycji: 2009-02-13 o 07:55
despi jest offline  
Stary 2009-02-13, 13:41   #1780
angell66
Przyczajenie

Jaki podkład do suchej cery?

Witam, nie mogę dobrać idealnego podkładu, mam 40 lat bardzo suchą cerę, zastnawiam się nad kupnem -Colorstay Makeup for normal/dry skin.
angell66 jest offline  
Stary 2009-02-13, 13:53   #1781
azadrubalja
Rozeznanie

Dot.: Jaki podkład do suchej cery?

Cytat:
Napisane przez angell66 Pokaż wiadomość
Witam, nie mogę dobrać idealnego podkładu, mam 40 lat bardzo suchą cerę, zastnawiam się nad kupnem -Colorstay Makeup for normal/dry skin.

givenchy sublimine dobrze nawilża ale jest średnio kryjący
azadrubalja jest offline  
Stary 2009-02-13, 15:23   #1782
Bszytka800
Przyczajenie

Dot.: Jaki jest dobry podkład do cery młodej?

Miałam kiedyś Affinitone i była tragedia ;]]
Wszystko podkreślał i jakoś dziwnie wysuszał naskórek.
teraz mam podkład rozświetląjący tylko niestety słabo kryjący.. a jednak te sińce i przebarwienia koło ust trzeba w miare zatuszować ;D
Stary 2009-02-17, 14:08   #1783
Lola20
Rozeznanie

Dziewczyny, czy któraś z Was posiada może podkład NYX liquid foundation w kolorze "pale" , z jakiegoś powodu go nie używa i chciałaby go odsprzedać? Nie musi być pełne opakowanie, chciałabym kupić go tak na próbę
Stary 2009-02-17, 14:46   #1784
Jeanne90
Zakorzenienie

Cytat:
Dziewczyny, czy któraś z Was posiada może podkład NYX liquid foundation w kolorze "pale" , z jakiegoś powodu go nie używa i chciałaby go odsprzedać? Nie musi być pełne opakowanie, chciałabym kupić go tak na próbę
Na wizażu nie prowadzi się kupna i sprzedaży, a jedynie wymianę
Stary 2009-02-17, 14:51   #1785
furby
Raczkowanie

GG do furby

Cytat:
Napisane przez Burbery Pokaż wiadomość
i przyniosła mi swój (zbyt jasny dla niej) L'oreal true match C1 IVOIRE ROSE. Rewelacja! Badzo kryjący, kolor jaśniuteńki, dla mnie ideał. Szukałam go jak mi sie skończył w stu drogeriach i nigdzie nie było tego koloru. Upolowałam go na allegro wkońcu.
Ja sekundkę temu kupiłam na all C1 True match, ale nie nazywa się Ivoire Rose , tylko Alabaster. Na zdjęciu wygląda bardzo jasno, no i buteleczka różni się od klasycznych TM.Uwielbiam podkłady loreala, mam już kilka za sobą i bardzo mi odpowiadają. Mam nadzieję ,że z tym będzie tak samo.
Zobaczymy.
Dam znać jak się sprawuje jak tylko go dostanę.

Dołączam Wam zdjęcie z allegro,wygląda smakowicie.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 550843020.jpg (13,0 KB, 134 załadowań)
Stary 2009-02-17, 15:06   #1786
Lola20
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez Jeanne90 Pokaż wiadomość
Na wizażu nie prowadzi się kupna i sprzedaży, a jedynie wymianę
W porządku, rozumiem Chyba niestety nie mam nic sensownego na wymianę, bo wszystkich nieużywanych kosmetyków pozbyłam się juz jakiś czas temu Próbowałam znaleźć ten podkład na allegro lub w jakims polskim sklepie wysyłkowym,ale niestety nic nie ma. Pomyślałam, że może a nóz któraś dziewczyna go kupiła, ale np odcień jej nie przypasował i chciałaby się go po prostu pozbyć Ale jeśli nie, to trudno - pozostaje mi jedynie próba zamówienia go z zagranicy

Edytowane przez Lola20
Czas edycji: 2009-02-17 o 15:17
Lola20 jest offline  
Stary 2009-02-17, 15:19   #1787
Jeanne90
Zakorzenienie

Cytat:
W porządku, rozumiem Chyba niestety nie mam nic sensownego na wymianę, bo wszystkich nieużywanych kosmetyków pozbyłam się juz jakiś czas temu Próbowałam znaleźć ten podkład na allegro lub w jakims polskim sklepie wysyłkowym,ale niestety nic nie ma. Pomyślałam, że może a nóz któraś dziewczyna go kupiła, ale np odcień jej nie przypasował i chciałaby się go po prostu pozbyć Ale jeśli nie, to trudno - pozostaje mi jedynie próba zamówienia go z zagranicy
Tu masz link do sklepu z tym podkładem http://www.cherryculture.com/cosmeti...3&cat=0&page=1
A tu masz link do wątku, gdzie dziewczyny robią zbiorowe zamówienia z tej strony
http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=251285
Stary 2009-02-17, 15:32   #1788
Lola20
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez Jeanne90 Pokaż wiadomość
Tu masz link do sklepu z tym podkładem http://www.cherryculture.com/cosmeti...3&cat=0&page=1
A tu masz link do wątku, gdzie dziewczyny robią zbiorowe zamówienia z tej strony
http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=251285
Super, dziękuję Ci bardzo
Stary 2009-02-17, 15:45   #1789
Jeanne90
Zakorzenienie

Cytat:
Super, dziękuję Ci bardzo
Nie ma za co
Stary 2009-02-17, 16:19   #1790
Maqua
Zakorzenienie

powiedzcie mi jak to jest z tym colorstayem... czasem w sekundę stapia się na twarzy i cały dzień jest cudowny, cud, miód i orzeszki, a czasem po nałożeniu osadza się na twarzy jak maska i szybko się ściera skąd ta różnica? przecież zawsze używam go tak samo ;/
Maqua jest offline  
Stary 2009-02-17, 16:25   #1791
Aralka
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 1
GG do Aralka Send a message via Skype™ to Aralka

Obecnie używam Maybelline Affinitone, ale niedługo mi się skończy.
Jak sądzicie, zmieniać go i szukać innego? Są jakieś lepsze?
Stary 2009-02-17, 17:18   #1792
Lola20
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez Aralka Pokaż wiadomość
Obecnie używam Maybelline Affinitone, ale niedługo mi się skończy.
Jak sądzicie, zmieniać go i szukać innego? Są jakieś lepsze?
To zalezy odtego, czy jestes zadowolona z Affinitone Jesli Ci on zupełnie odpowiada, to nie ma potrzeby rozglądać się za innym, tylko dlatego, że ma on świetne recenzje. Oczywiście eksperymentowac i poszukiwac nowości zawsze można - jest szansa, że znajdziesz swój ideał wśród podkładów, ale droższy podkład firmy z wyższej półki nie zawsze da Ci efekt, który będzie bardziej zadowalający Tak czy inaczej w razie czego możesz przecież wrócić do starego podkładu
Stary 2009-02-18, 10:09   #1793
neliel
Raczkowanie

Hej bladzioszki

Pozwólcie, że przyłączę się do Waszego klubu . Z miejsca proszę o poradę. Jestem chronicznym bladawcem i dobrze mi z tym, choć wolałabym być bladawcem o gładkiej cerze. Przedwczoraj kupiłam- w ciemno- Clinique Superbalanced Makeup odcień 3 i niestety nie jestem zadowolona . Wg mnie podkład podkreśla pory, nie daje efektu gładkiej, jednolitej buzi- zapewne jest dla kogoś o cerze idealnej. No i oczywiście jest za ciemny, a jakże by inaczej.

Tu pojawia się moja prośba- dziewczyny, poszukuję jaśniutkiego podkładu, który ujednolicałby cerę- tj. z dośc mocnym kryciem, ale bez efektu maski. Tak, żeby cera była gładziutka zarówno w świetle dziennym jak i wieczorkiem, a gdyby matowił to już w ogóle ideał.

Widziałam,że polecałyście Teint Eclat Mat Autofocus Clarinsa- jak jest z kryciem w jego przypadku? boje się, szczerze mówiąc kolejnego, półprzezroczystego Clinique...

I jeszcze jedno pytanie- czy podkład w kompakcie czy np. mineralny zapewnia takie same efekty jak tem we fluidzie? Zawsze wolałam wersje ciapane, więc pytam

Z góry dziękuję za pomoc i pozdrawiam wszystkie Snieżki.

Edytowane przez neliel
Czas edycji: 2009-02-18 o 10:23
neliel jest offline  
Stary 2009-02-18, 11:06   #1794
Nija_
Zakorzenienie

Możecie się śmiać, ale znalazłam swój idealny podkład i jest nim podkład Maybelline w musie. W życiu bym nie przypuszczała, że po nałożeniu na twarz, tak idealnie się dopasuje i będzie tak jasny

Oczywiście mam na myśli mi o najjaśniejszy odcień

W słoiczku wygląda na pomarańczowy, w pierwszej chwili po nałożeniu na twarz też, ale potem jest już idealnie. I nie muszę używać pudru, nie świecę się przez wiele godzin itd. Same zalety!

Przyznaję, że nie używałam podkładów z 'wyższej półki', ale miałam kilka rodzajów Loreala, Rimmela,Maybelline'a też i zdecydowanie najjaśniejszy jest Maybelline w musie.
Stary 2009-02-18, 12:10   #1795
Lola20
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez Nija_ Pokaż wiadomość
Możecie się śmiać, ale znalazłam swój idealny podkład i jest nim podkład Maybelline w musie. W życiu bym nie przypuszczała, że po nałożeniu na twarz, tak idealnie się dopasuje i będzie tak jasny

W słoiczku wygląda na pomarańczowy, w pierwszej chwili po nałożeniu na twarz też, ale potem jest już idealnie. I nie muszę używać pudru, nie świecę się przez wiele godzin itd. Same zalety!

Przyznaję, że nie używałam podkładów z 'wyższej półki', ale miałam kilka rodzajów Loreala, Rimmela,Maybelline'a też i zdecydowanie najjaśniejszy jest Maybelline w musie.
Nie będziemy się śmiać - najważniejsze, że znalazłaś podkład, który Ci w 100%odpowiada - wtedy firma jest zupełnie niewazna Jasna karnacja może mieć wiele odcieni, dlatego tak trudno jest nam dobrać dla siebie dobry podkład. Ja w prawdzie nie używałam maybelline w musie, ale skusiłam się kiedyś na Maybelline superstay silky (dwufazowy) w najjaśniejszym odcieniu (IVORY) i okazał sięzdecydowanie za ciemny i za pomarańczowy - to mnie już trochę zniechęciło do podkładów tej firmy Tego w musie chciałam kiedyś wypróbować, ale naczytałam się opinii, że słabo kryje, a szukałam czegoś mocniej kryjącego i ostatecznie kupiłam Mattitude astora, którego potem przez dłuższy czas używałam w tej chwili używam Colorstaya z revlona i sprawdza się u mnie znacznie lepiej
Stary 2009-02-18, 12:18   #1796
Nija_
Zakorzenienie

Cytat:
Nie będziemy się śmiać - najważniejsze, że znalazłaś podkład, który Ci w 100%odpowiada - wtedy firma jest zupełnie niewazna Jasna karnacja może mieć wiele odcieni, dlatego tak trudno jest nam dobrać dla siebie dobry podkład. Ja w prawdzie nie używałam maybelline w musie, ale skusiłam się kiedyś na Maybelline superstay silky (dwufazowy) w najjaśniejszym odcieniu (IVORY) i okazał sięzdecydowanie za ciemny i za pomarańczowy - to mnie już trochę zniechęciło do podkładów tej firmy Tego w musie chciałam kiedyś wypróbować, ale naczytałam się opinii, że słabo kryje, a szukałam czegoś mocniej kryjącego i ostatecznie kupiłam Mattitude astora, którego potem przez dłuższy czas używałam w tej chwili używam Colorstaya z revlona i sprawdza się u mnie znacznie lepiej
Moim zdaniem dobrze kryje
Na pewno lepiej niż np. Rimmel - ten rozświetlający, co kryje oznaki zmęczenia, nie pamiętam nazwy. I lepiej niż Loreal Translucide.

Ale najważniejsze, żebyśmy znalazły jak najlepszy dla nas podkład Mi się udało
Stary 2009-02-18, 17:15   #1797
neliel
Raczkowanie

Ok, kupiłam już . Nazywa się Givenchy Photo Perfexion i jest jaśniutki- a to drugi z kolei kolor! (4, perfect vanilla). Polecam jasnolicym kobietkom. Nie mogę sie jeszcze wypowiedzieć co do jakości i trwałości, ale kolor na pewno jest ok
Stary 2009-02-19, 07:48   #1798
despi
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez neliel Pokaż wiadomość
Ok, kupiłam już . Nazywa się Givenchy Photo Perfexion i jest jaśniutki- a to drugi z kolei kolor! (4, perfect vanilla). Polecam jasnolicym kobietkom. Nie mogę sie jeszcze wypowiedzieć co do jakości i trwałości, ale kolor na pewno jest ok
Daj znać jak się sprawuje.
Ja testowałam te podkłady, ale mnie się wydawały za ciemne
Clarins, którego używam nie jest mocno kryjący, ale za to dobrze matuje (bez pudru).

Tak naprawdę najlepszym podkładem jaki kiedykolwiek testowałam był Guerlain Parure Extreme - wodoodporny, pięknie kryjący, bez efektu maski, idealnie matujący - niestety - kolor 02 (u nich najjaśniejszy odcień) zdecydowanie był za ciemny. Próbowałam mieszać go z białą bazą, ale wtedy zupełnie źle wyglądał.
despi jest offline  
Stary 2009-02-19, 11:53   #1799
nikadomi
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez Nija_ Pokaż wiadomość

A mi o dziwo podpasował Jnglot w musie, w słoiczku jest brązowo-złoto-pomarańczowy, a jak nałożę go na twarz, to idealnie stapia się ze skórą, nawet fajnie matuje, delikatnie kryje.
nikadomi jest offline  
Stary 2009-02-19, 11:59   #1800
201611241302
Konto usunięte

Polubiłam L'Oreal Translucide odcień 14, wreszcie podkład mi nie ciemnieje.
201611241302 jest offline  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości