pro軸a o odm這dzenie - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2004-02-23, 14:08   #1
lindaE
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 8

pro軸a o odm這dzenie

Mam 36 lat, a ostatnio tak瞠 i z powodu nadwagi czuj si jako staro i ma這 atrakcyjnie. Mo瞠 moje samopoczucie poprawi豉by jaka zmiana wizerunku. Prosz o pomoc i jakie wskaz闚ki. Czasem kto , kto ci nie zna i widzi Ci po raz pierwszy jest bardziej obiektywny i szczery. Dziewczyny licz na Was
Podrowiam
lindaE jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2004-02-23, 18:11   #2
slonq
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 3
GG do slonq
Re: pro軸a o odm這dzenie

Moim zdaniem pasowa造 by pani bl康 i bordo pasemka!
slonq jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2004-02-24, 15:18   #3
Komanka
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 809

Na doborze fryzurek to ja si nie znam, ale efekt odm這dzenia da na pewno ja郾iejszy kolor w這s闚. Jaki baleja blond + nieco ciemniejszy br您.
Pozdrawiam
Komanka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2004-02-24, 16:41   #4
kida
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 11

Bardzo ch皻nie Pani pomog.My郵 ze potrzebuje Pani radykalnej zmiany 瞠by lepiej si poczu takiej kt鏎 wszyscy zauwa膨.W這sy trzeba rozja郾i pasemkami stopniowo do efektu przemieszania blondu z np. br您em.Zmieni豉bym makijarz na ja郾iejszy podk豉d o ton ja郾iejsz od cery.Do tego puder w kamieniu koniecznie w 豉dnym be穎wym kolorze.Brwi delikatniejsze mniej widoczne.Mam kilka pyta.Jakie s Pani w這sy naturalne? Cera zawsze jest taka czerwona?Czy ma Pani henne na brwiach?.Prosz o odpowied ch皻nie opisze makijarz w kt鏎ym bym Pani widzia豉.Pozdrawiam Kida
kida jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2004-02-24, 17:41   #5
Lilith81
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 28

ZGADZAM SI Z WCZE吉IEJSZYMI OPINIAMI- KONIECZNIE MUSI PANI ROZJA吉I WΜSKI- PRZYNAJMNIEJ DO JASNEGO BR╴U- A NA NIM BLOND PASEMKA MILE WIDZIANE. Generalnie bardzo ciemne kolory postarzaj i wyostrzaj rysy twarzy u ponad po這wy kobiet- a wed逝g mnie nale篡 Pani do tego w豉郾ie typu. Proponuje r闚nie delikatniejszy makoja- kolorki pastelowe a r騜 bardziej brzoskwiniowy. Kolory ciuch闚 r闚nie maj znaczenie- ja郾iejsze kolory odbijaj 鈍iat這 i daj z逝dzenie "promieniowania" (to s moje subiektywne opinie)
砰cz poprawy samopoczucia
Pozdrawiam
Lilith81 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2004-02-24, 19:03   #6
katrina
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 707
GG do katrina

dobry podk豉d, 瞠by przykry teleangiektazje na policzkach, i mniej "agresywne" brwi.
katrina jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2004-02-24, 20:17   #7
gaga
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 6 305
GG do gaga

Witam!! prosze powiedz czy masz taki kolor naturalny czy farbujesz,i jaki to kolor? bo napewno musisz sie rozswietli np balejazem,np takimi kolkami tylko mniej miedzianego i rownomiernie rozdzielonymi pasemkami,lub moze kolor mahoniowy z wisniowymi pasmami? co do fryzurki to zapusc troszke ty i figlarnie wywin, jestes pogodna osoba wiec napewno wesola fryzurka bedzie dla Ciebie!
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg HPIM1995.JPG (15,9 KB, 0 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg face6.jpg (3,8 KB, 22 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 8a.jpg (16,1 KB, 1 za豉dowa)
Stary 2004-02-25, 11:06   #8
lindaE
Przyczajenie

Droga Kido, serdecznie dzi瘯uj za Twoje bardzo trafne wskaz闚ki. Ja rzeczywi軼ie mam tak cer, mimo, 瞠 stosuj zielony korektor, a nadci郾ienia nie mam. Z brwiami tez si zgadzam, czasem po domowej hennie wychodz zbyt czarne. Nie wiem czy istnieje szara ? Moje w這sy w rzeczywsto軼i, by造, bo s豉bo pamietam takie mysie. Jesli mog豉by mi co jeszcze pom鏂 by豉bym bardzo wdzi璚zna. Zreszt podzi瘯owania nale膨 si wszystkim. To naprawd wspaniale, 瞠 mo積a na kogo liczy.
kida napisa(a):
> Bardzo ch皻nie Pani pomog.My郵 ze potrzebuje Pani radykalnej zmiany 瞠by lepiej si poczu takiej kt鏎 wszyscy zauwa膨.W這sy trzeba rozja郾i pasemkami stopniowo do efektu przemieszania blondu z np. br您em.Zmieni豉bym makijarz na ja郾iejszy podk豉d o ton ja郾iejsz od cery.Do tego puder w kamieniu koniecznie w 豉dnym be穎wym kolorze.Brwi delikatniejsze mniej widoczne.Mam kilka pyta.Jakie s Pani w這sy naturalne? Cera zawsze jest taka czerwona?Czy ma Pani henne na brwiach?.Prosz o odpowied ch皻nie opisze makijarz w kt鏎ym bym Pani widzia豉.Pozdrawiam Kida

kida napisa(a):
> Bardzo ch皻nie Pani pomog.My郵 ze potrzebuje Pani radykalnej zmiany 瞠by lepiej si poczu takiej kt鏎 wszyscy zauwa膨.W這sy trzeba rozja郾i pasemkami stopniowo do efektu przemieszania blondu z np. br您em.Zmieni豉bym makijarz na ja郾iejszy podk豉d o ton ja郾iejsz od cery.Do tego puder w kamieniu koniecznie w 豉dnym be穎wym kolorze.Brwi delikatniejsze mniej widoczne.Mam kilka pyta.Jakie s Pani w這sy naturalne? Cera zawsze jest taka czerwona?Czy ma Pani henne na brwiach?.Prosz o odpowied ch皻nie opisze makijarz w kt鏎ym bym Pani widzia豉.Pozdrawiam Kida
Stary 2004-02-25, 11:13   #9
lindaE
Przyczajenie

Bardzo , bardzo dzi瘯uje i ju lec do fryzjera.
Stary 2004-02-25, 11:45   #10
diorek*
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 164

ja te wtr帷 swoje trzy grosze . Po pierwsze nie rozja郾ia豉bym w這s闚 nawet na ciemny blond w 瘸dnym wypadku , absolutnie Bardzo przepraszam ale Pani si na blondynk nie nadaje uwa瘸m 瞠 ma Pani ch這dny typ urody .
Propozycje kolorystyczne Grazynki s trafne - mo瞠 Pani jedynie zmieni O JEDEN TON kolor w這s闚 albo pozostawi czarny i doda pasemka w ten spos鏏 nie zniszczy Pani w這s闚 a zmiana b璠zie subtelna i widoczna .

I przede wszystkim nale篡 zmieni przerysowany , bardzo intensywny makija .
Brwi - lepiej zrezygnowa z henny i podkre郵i je minimalnie delikatnie czarn mi瘯k kredk
Cera - korektor niezb璠ny , i widz Pani w jasnym porcelanowym podk豉dzie ( mo瞠 nawet delikatnie kryj帷ym by ukry zaczerwienienia )
Oczy - zdecydowanie za mocny makija , tylko dodaje lat - za bardzo obrysowane s te oczka , kolorki powinny by ja郾iejsze , delikatniejsze , jasna cera , ciemne w這sy mo瞠 fiolety , fio趾i , biele , r騜e , grafit ? oczywi軼ie w odcieniach nie krzykliwych .
Usta - uwaga ta sama te kolor zbyt agresywny a odm豉dzaj kolorki stonowane co nie oznacza 瞠 bez zycia np. delikatny r騜 , delikatna koralowa czerwie a nawet opalizuj帷y b造szczyk a usta jedynie obrysowane naturaln kontur闚k
My郵 瞠 nie potrzebuje Pani radykalnej zmiany - tylko nalezy o篡wi troch w這sy i zmieni makija na subtelniejszy JA吉IEJSZY .

pozdrowionko
diorek* jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2004-02-25, 12:05   #11
lindaE
Przyczajenie

Super diagnoza, ja te to wyczu豉m i ju zmieni豉m szmink na delikatny r騜, a oczy maluje w jasne szaro軼i. Do brwi zakupi豉m ciemnoszar kredk i ju nie robi od dw鏂h miesi璚y henny. Co do w這s闚 rzeczywi軼ie by豉m ju blondynk i nie najlepiej si czu豉m. Czy mog豉by mi poleci jaki dobry podk豉d, m鎩 Mabelline NON STOP nie zdaje rezulat闚 (co by這 wida). Bardzo, bardzo dzi瘯uj
diorek* napisa(a):
> ja te wtr帷 swoje trzy grosze . Po pierwsze nie rozja郾ia豉bym w這s闚 nawet na ciemny blond w 瘸dnym wypadku , absolutnie Bardzo przepraszam ale Pani si na blondynk nie nadaje uwa瘸m 瞠 ma Pani ch這dny typ urody .
> Propozycje kolorystyczne Grazynki s trafne - mo瞠 Pani jedynie zmieni O JEDEN TON kolor w這s闚 albo pozostawi czarny i doda pasemka w ten spos鏏 nie zniszczy Pani w這s闚 a zmiana b璠zie subtelna i widoczna .
>
> I przede wszystkim nale篡 zmieni przerysowany , bardzo intensywny makija .
> Brwi - lepiej zrezygnowa z henny i podkre郵i je minimalnie delikatnie czarn mi瘯k kredk
> Cera - korektor niezb璠ny , i widz Pani w jasnym porcelanowym podk豉dzie ( mo瞠 nawet delikatnie kryj帷ym by ukry zaczerwienienia )
> Oczy - zdecydowanie za mocny makija , tylko dodaje lat - za bardzo obrysowane s te oczka , kolorki powinny by ja郾iejsze , delikatniejsze , jasna cera , ciemne w這sy mo瞠 fiolety , fio趾i , biele , r騜e , grafit ? oczywi軼ie w odcieniach nie krzykliwych .
> Usta - uwaga ta sama te kolor zbyt agresywny a odm豉dzaj kolorki stonowane co nie oznacza 瞠 bez zycia np. delikatny r騜 , delikatna koralowa czerwie a nawet opalizuj帷y b造szczyk a usta jedynie obrysowane naturaln kontur闚k
> My郵 瞠 nie potrzebuje Pani radykalnej zmiany - tylko nalezy o篡wi troch w這sy i zmieni makija na subtelniejszy JA吉IEJSZY .
>
> pozdrowionko
Stary 2004-02-25, 12:15   #12
lindaE
Przyczajenie

Bardzo dzi瘯uj za propozycje. W豉snego koloru juz nie pami皻am dok豉dnie, ale by jaki nijaki, mysi. By豉m ju blondynk, mia豉m jasne pasemka, a tak瞠 kolory ober篡nii (ciemny fiolet) i czerwony. Najlepiej osobi軼ie czuj si w ciemnych. Pozdrawiam
Stary 2004-02-25, 12:40   #13
diorek*
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 164

ojojoj chyba nie pomog zbyt wiele poniewa od d逝窺zego okresu czasu stosuj tylko dwa podk豉dy i szczerze powiem 瞠 naprawd nie orientuj si w tym temacie i nie chc wprowadzi Pani w b陰d .
My郵 , 瞠 najbardziej pomocne oka瞠 si przegl康ni璚ie katalogu kosmetyk闚 - i je瞠li zwr鏂i Pani uwag na jaki podk豉d to w razie w徠pliwo軼i najlepiej zada pytanie na forum i dziewczyny zawsze odpowiedz
Ja jedynie zwr鏂i豉m uwag na dwa podk豉dy [ powiedzmy dobrze oceniane ] :
- Ideal Balance L'oreal
- La Roche - Posay Unifiance [ koryguj帷y ]
my郵 瞠 na pewno znajdzie Pani co w tych zbiorach dla siebie Pozdrawiam .
diorek* jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2004-02-25, 12:54   #14
Rybe鎥a
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 65

Moim skromnym zdaniem - ma Pani zdecydowanie za mocny makija, kt鏎y dodaje Pani (bez urazy) bardzo wielu lat. Bardzo dobrze radz Pani inne forumowiczki - ja郾iejsze, modnie 軼i皻e w這sy, delikatny makija oczu i ust. Z r騜em r闚nie prosz nie przesadza.
Polecam gor帷o podk豉d Revlona - Colorstay, nadaje sk鏎ze g豉dnko軼i i naturalno軼i.
Prosz pami皻a, 瞠 to w czym si dobrze czujemy nie do ko鎍a jest dobre...Polecam r闚nie ja郾iejsze ciuszki...
Pozdrawiam
Rybe鎥a jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2004-02-25, 16:35   #15
kida
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 11

Witam ponownie.Przeczyta豉m opinie wszystkich kole瘸nek i jeste鄉y raczej zgodne. Napisa豉 Pani 瞠 naturalny kolor w這s闚 by mysi wi璚 jest Pani zimnego typu urody.Absolutnie nie proponuj pasemek kt鏎e podkre郵 czerwonaw twarz czyli bordo, czerwienie, mied te nie jest dla pani.Pasemka kt鏎e og鏊nie b璠 dawa造 wra瞠nie ch這dnego koloru np. z trzech kolor闚 pierwszy naturalny taki jak przy g這wie (dobry spos鏏 d逝go nie wida odrost闚)drugi kolor jasny blond raczej w platyne , trzeci br您 proponuje ciemny z dodatkiem z這ta-tak farbe ma firma Goldwell.Je瞠li chodzi o makija prosz skupi si na wyr闚naniu kolorytu cery ona musi wygl康a 鈍ie穎 do cer czerwonawych podk豉d powinien by lekko 鄴速y.Wiem 瞠 trudno zmieni radykalnie nawyki ale prosze spr鏏owa.Zauwa篡豉m 瞠 u篡wa Pani r騜u do policzk闚 je瞠li tak to prosz musn望 nim te brode to wyprofiluje 豉dnie twarz i zmieni kolor na koniecznie zimny np.zgaszony ,brudny r騜,be,br您 i bardzo bardzo
delikatnie to ma by tylko mu郾i璚ie.Oczka w delikatnych kolorach mniej intensywnych zgaszonych w豉軼iwie kolor to zale篡 do czego neutralnymi b璠: be瞠 i szaro軼i zewn皻rzny k帷ik oka nieco ciemniej+ 豉dnie wytuszowane rz瘰y nieposklejane.Usta mo瞠 b造szczyk? Je郵i to zama這 to na pomadk ,jasny br您,zgaszony r騜 podkre郵aj帷y tylko naturalny kolor ust,lub np.z po鈍iat brzoskwini do be穎wych cieni to bardzo roz鈍ietla buzie.Prosz jeszcze obejrze pomadk z Avonu Twig to 豉dny prze豉many br您 do嗆 ciemny ale odbijamy usta w papierek i jest super jeszcze mnie nie zawiod豉 a pracuj ju do嗆 d逝go.Je郵i to mo磧iwe prosz przes豉 zdj璚ie po zmianie.Pozdrawiam kida
kida jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Odpowiedz

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:53.