Czy czarny kolor w這s闚 zasze postarza? - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2010-05-07, 09:35   #1
andzia8001
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 57
Unhappy

Czy czarny kolor w這s闚 zasze postarza?

Mam w tej chwili ciemny br您 (ciep造 odcie, raczej ciemny) - wygl康am fatalnie, bardzo nie鈍ie穎... tak, jakby nie by odpowiedni dla mnie. Wcze郾iej mia豉m par lat w這sy w kolorze czarnym - kruczoczarne, d逝gie i b造szcz帷e. Mam z natury g豉dkie w這sy, wi璚 ten czarny by naprawd fajny. Dobiegam 30-tki, urodzi豉m dziecko - postanowi豉m troch zmieni kolor by si "odm這dzi" (bo ile mo積a w czarnym), no i nie jestem zadowolona. Teraz tak dumam i dumam ..... zrezygnowa豉m z czarnego, bo mi si znudzi, my郵a豉m, 瞠 postarza... ale w br您ie jest mi jeszcze gorzej (blond r闚nie - 軼i庵a豉m czarny pasemkami jasnymi, a po miesi帷u pomalowa豉m na br您, bo wygl康a豉m ohydnie). Jestem zimnym typem urody chocia mam br您owo zielone - oczy. Jak uwa瘸cie, ten czarny zawsze postarza? (nie dodaj teraz zdj耩, bo nie mam w tej chwili takiej mo磧iwo軼i, nadrobi p騧niej) Mam tak straszn ochot i嗆 do sklepu po czarn farb.....
andzia8001 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-05-07, 11:27   #2
sarah22
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 772
Wpisy w blogu: 1
GG do sarah22
Dot.: Czy czarny kolor w這s闚 zasze postarza?

zazwyczaj postarza ale je郵i jeste ch這dnym typem to czemu zrobi豉 sobie odcie ciep造??mo瞠 powinna zrobi br您 w odcieniu ch這dnym taki odcie to czekolada
sarah22 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-05-07, 11:40   #3
Immolation
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 900
GG do Immolation

Ja mam czarne wlosy i jakos mnie chyba nie postarza. Do tego mam bardzo jasna cere - wr璚z porcelanowa i wyglada to wszystko super.

Mysl;e ze czarne wlosy postarzaja ale np. przy mocnej opaleniznie
Immolation jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-05-07, 11:42   #4
joplin
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 668

A ja uwa瘸m, 瞠 postarzaj KA浴EGO.
Stary 2010-05-07, 12:24   #5
Immolation
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 900
GG do Immolation

A ja nie
Immolation jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-05-07, 13:03   #6
andzia8001
Raczkowanie

dlaczego ciep造 odcie? Kupi豉m farb w zimnym odcieniu - po prostu takie "cudo" wysz這. Pod 鈍iat這 wr璚z rudawe (ale z br您ami chyba ju tak jest)
Stary 2010-05-07, 13:08   #7
blackberry900
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 7

moim zdaniem to tylko mit . Mia豉m r騜ne kolory w這s闚 od blodu do rudego . Teraz aktualnie mam czarne w這sy , wszyscy m闚i 瞠 wygl康am m這dziej .
blackberry900 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-05-07, 13:23   #8
andzia8001
Raczkowanie

pokazuje Wam zdj璚ie z czarnymi, innego wyra幡iejszego na tym komputerze nie znalaz豉m.Potem poszukam innego, wyra幡iejszego, w 鈍ietle dziennym

http://www.imagic.pl/files/16625/100_4555aaaaa.JPG
Stary 2010-05-07, 15:54   #9
sarah22
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 772
Wpisy w blogu: 1
GG do sarah22

niekt鏎ym czer pasuje innym nie.. ja kiedy si przefarbowa豉m na czarny i przy mojej bladej cerze wygl康a這 to tragicznie..i mnie postarza這 a wygl康a豉m jak chodz帷y "trup"...
sarah22 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-05-07, 15:59   #10
201607211724
Konto usuni皻e

Wiadomo軼i: 4 109

Cytat:
Napisane przez andzia8001 Poka wiadomo嗆
pokazuje Wam zdj璚ie z czarnymi, innego wyra幡iejszego na tym komputerze nie znalaz豉m.Potem poszukam innego, wyra幡iejszego, w 鈍ietle dziennym

奸iczna z Ciebie dziewczyna i 豉dnie Ci w czarnym, acz wydaje mi si, 瞠 w ch這dnym br您ie, czy nawet be簑 by這by Ci r闚nie 豉dnie (acz przyznaj si bez bicia, 瞠 w sprawach ciep造/ch這dny kiepska jestem )
201607211724 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-05-07, 16:14   #11
kalina121
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 312

Cytat:
Napisane przez joplin Poka wiadomo嗆
A ja uwa瘸m, 瞠 postarzaj KA浴EGO.
Nieprawda! Moja te軼iowa ma ciemne piwne oczy i sw鎩 naturalny ciemny br您 kt鏎y zacz掖 siwie, wi璚 ona farbowa豉 si na czarny,ale nas逝cha豉 si w豉郾ie takich opinij i postanowi豉 si "odm這dzi" -przefarbowa豉 si na blond (u dobrego fryzjera kt鏎y naprawd zrobi wszystko dobrze -dobra odcie itp) ale te軼iowa wygl康a豉 jak dmuchawiec,jakie to takie niewyra幡e by這 i "nie jej",te jest typem zimy-porcelanowa cera ,ciemne prawie czarne w這sy i piwne oczy,o niebo lepiej,m這dziej ,zdrowiej wygl康a豉 z czarnymi w這sami,pochodzi豉 blondynk z miesi帷 i wr鏂i豉 do ciemnych w這s闚.
kalina121 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-05-07, 16:32   #12
biedronka91
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 5 162

奸iczna jeste. I czarny, dla Ciebie tylko i wy陰cznie czarny!
Stary 2010-05-07, 16:39   #13
kalina121
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 312

Cytat:

ζdnie ci w takich w這sach,ja bym niczego nie zmienia豉 na twoim miejscu.Pasuje ci ta czer i wcale ciebie nie postarza.
kalina121 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-05-07, 19:15   #14
Avari
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 461

Faktycznie pasuje Ci czer tylko mo瞠 nie kruczoczarna, ale hebanowa. Kruczoczarna wymaga mocnej stylizacji i ma這 komu pasuje. Naturalna czer b璠zie super
Avari jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-05-07, 20:11   #15
andzia8001
Raczkowanie

mam troch ciemniejsz opraw oczu ni na zdj璚iu - brwi ciemniejsze, oczy ciemniejsze. Jako tak flesh mocno chlasn掖 W tej chwili mam br您owe (grom wie jaki odcie - na pewno z ciep造ch) i wygl康am nijak, tak "nie鈍ie穎" a z czarnymi by這 fresh Kupi豉m rano farb, chyba pofarbuj dzisiaj. Moja niepewno嗆 co do koloru wynika z prostej przyczyny - 軼i庵n望 czarny kolor z w這s闚 to masakra Gdyby nie to, ju dawno spr鏏owa豉bym ponownie tego koloru. Po prostu "nie widz" si w innym.
Stary 2010-05-07, 21:18   #16
sloneczko1987
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 169

Czarny kolor nie tyle postarza, co wyostrza rysy twarzy. Dlatego tylko zimnym typom urody jest dobrze w czarnych w這sach.

Tak tak... czarny na w這sach uzaleznia Sama mam naturalnie bardzo ciemne w這sy, w pomieszczeniach praktycznie czarne. Dawno temu rozjasni豉m w這sy do jasnego br您u i wr鏂i豉m do swojego koloru- wysz造 oczywi軼i eczarne. W tym momencie farbuje w這sy co ok. 4 miesi帷e- ciemnym brazem, kt鏎y wychodzi jak czarny. Mam na tyle ciemne w這sy, 瞠 nie widac odrost闚, a farbuj w這sy wtedy, gdy odcie farbowanych ostatnio w這s闚 zaczyna nabiera ciep造ch refleks闚 w s這鎍u( sp逝kuje si pozostawiaj帷 brzydki ciep造 refleks- farbuj farbami zmywalnymi- castingiem). Tez najlepiej si czuj w czarnym i wtedy gdy miewam ciemno brazowe w這sy 幢e sie czuje, tak jakby czego im brakowa這.

Tobie jest super jako kr鏊ewnie sniezce. Mo瞠 to r闚niez kwestia tego, 瞠 osoby z czarnymi w這sami sa bardziej wyrazisteod tych z br您owymi.

Przed pofarbowaniem na czarno wstrzymaj sie troszke i spr鏏uj z jakims ch這dnym odcieniem br您u, powinno byc dobrze.
sloneczko1987 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-05-07, 21:52   #17
kmb1
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 5 417

spr鏏uj zrobi sobie bardzo ciemny braz, taka hebanow czer , nie smo喚. I przyciemnij brwi- s niewyra幡e. Ciemny kolor Ci pasuje.

WYMIANA

WISHLISTA

jest : 75kg ---razem z Ew Chodakowsk--- b璠zie : 55kg
kmb1 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-05-09, 14:32   #18
Mariolena92
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 18

czarne w這sy postarzaja raczej tylko osoby bardzo mlode ale od 30 lat w gore juz ta granica sie raczej zaciera Co wiecej osoby starsze wygladaja tak naprawde mlodziej w ciemniejszych wlosach bo jasny blond u nich sprawia wrazenie siwych
Takie jest moje zdanie )

Mariolena92 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-05-09, 14:39   #19
viki1988
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 8 969

Cytat:
Napisane przez kmb1 Poka wiadomo嗆
spr鏏uj zrobi sobie bardzo ciemny braz, taka hebanow czer , nie smo喚. I przyciemnij brwi- s niewyra幡e. Ciemny kolor Ci pasuje.
zgadzam si zr鏏 sobie ciemny br您, taki prawie czarny z pewno軼i pasuj Ci ziemne w這sy ale kolor kt鏎y masz na zdj璚iu wygl康a (moim zdaniem) sztucznie, a ciemny braz powinien da efekt naturalnej czerni
Stary 2010-05-10, 11:39   #20
kamena
ʞɐɯǝuɐ

Wiadomo軼i: 6 983

Cytat:
Napisane przez Immolation Poka wiadomo嗆
Ja mam czarne wlosy i jakos mnie chyba nie postarza. Do tego mam bardzo jasna cere - wr璚z porcelanowa i wyglada to wszystko super.
U mnie jest podobnie jak u Immolation, jasna cera + czarne w這sy wygl康aj 鈍ietnie, wyrazi軼ie, jak tylko farba si spierze na br您 zaczynam wygl康a nijako.
Acha, nic a nic nie postarza.

Cytat:

奸icznie wygl康asz, tak jak dziewczyny powy瞠j uwa瘸m 瞠 鈍ietnie Ci w czarnych w這sach i nie powinna nic zmienia

Cytat:
Napisane przez sloneczko1987 Poka wiadomo嗆
Czarny kolor nie tyle postarza, co wyostrza rysy twarzy. Dlatego tylko zimnym typom urody jest dobrze w czarnych w這sach. .
O, tego nie wiedzia豉m. Ale si dopytam: chodzi o farbowane w這sy? Bo s chyba osoby o naturalnie czarnych w這sach i ciep造m typie? Czy takie co si nie zdarza, a te "czarne" w這sy to tak naprawd bardzo ciemny br您?
"This is a ticket for the bus that inkubi, suckubi, and serialbi ride to work. There's only one bus, because otherwise it'd be a bi, and then it'd be too busy exploring dating options to pick anyone up."

EVERY MAN AND EVERY WOMAN IS A STAR

Pagan Lovesong
Decline and Fall
kamena jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-05-10, 22:18   #21
sloneczko1987
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 169

Cytat:
Napisane przez kamena Poka wiadomo嗆

O, tego nie wiedzia豉m. Ale si dopytam: chodzi o farbowane w這sy? Bo s chyba osoby o naturalnie czarnych w這sach i ciep造m typie? Czy takie co si nie zdarza, a te "czarne" w這sy to tak naprawd bardzo ciemny br您?
Tak, farbowane w這ski Dlatego wszystkie kobiety, kt鏎e nie maj ciemnych w這s闚 naturalnie powinny uwaza na czarne farby.
Niestety nie ma takich cud闚 w naturze: zimne typy to lato (blond w這sy) i zima (ciemne w這sy). Zim dzielimy na typ po逝dniowy i kr鏊ewn sniezk. Kr鏊ewna sniezka to jak wiemy jasna cera i bl您owe lub czarne w這sy. Typ po逝dniowy to latynosi, ale r闚niez ca豉 rasa 鄴速a, czerwona i czarna. Te typy sa zimne naturalnie. Og鏊nie w ca貫j populacji najwiekszy procent to ludzie o typie urody zima. Nie chc wprowadzac w b陰d, ale najprawdopodobniej co oko這 80 %.

Oczywi軼ie, 瞠 w naturze wystepuj czarne w這sy U nas to raczej 瘸dkie zjawisko, bo jestesmy ras bia陰
sloneczko1987 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-05-11, 22:18   #22
andzia8001
Raczkowanie

no to musztarda po obiedzie Znowu mam czarne w這sy Paskudnie mi by這 w br您ie. Mo瞠 kt鏎a z Was poleci mi farb, kt鏎a nie zmywa si w br您 a potem w rudy na czubku g這wy U篡wa豉m zawsze Garniera, bo jest delikatna (teraz te), ale ona do嗆 szybko si wymywa.
Stary 2010-05-12, 18:52   #23
Anethka
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 7 847

Palette w瞠ra si we w這sy i na pewno si nie wyp逝cze.

Do嗆 powiedzie, 瞠 gdy zafarbowa豉m czerni Palette, to po prawie roku wci捫 mia豉m czarne w這sy, a kole瘸nka, kt鏎a farbowa豉 czerni z Garniera, po ok. 3 miesi帷ach mia豉 na g這wie 鈔edni br您 .

Czarny postarza osoby o urodzie typu wiosna, jesie i czasem lato. Wystarczy spojrze na latynoski, arabki czy 篡d闚ki (zimy), kt鏎e wygl康aj pi瘯nie w takim kolorze w這s闚.
Stary 2010-05-12, 21:19   #24
andzia8001
Raczkowanie

Co w tym farbowaniu Palette jest - gdy wcze郾iej chcia豉m 軼i庵n望 czarny kolor, w jakim salonie bym nie pyta豉, ka盥a fryzjerka na wst瘼ie pyta豉 czy przypadkiem nie robi Palette Troch si boj tej farby (strasznie mocna, wi璚 i w這sy dostan ostro po dup... ), ale chyba zaryzykuj. Z tym wyp逝kiwaniem koloru to chyba te kwestia samego w這sa - jedne trzymaj barwnik bardzo dobrze, inne s豉biej (moje chyba s豉biej, bo jakiej bym nie pr鏏owa豉 - po jakim czasie mam rudy czubek
Stary 2010-05-13, 12:14   #25
kamena
ʞɐɯǝuɐ

sloneczko1987: dzi瘯uj bardzo za wyja郾ienia

A co do czarnych farb to dawno Palette nie u篡wa豉m, ale chyba rzeczywi軼ie trzyma豉 si najlepiej ze wszystkich farb, czy to drogeryjnych czy te fryzjerskich. U mnie te wszystko si wymywa na rudobr您owy. Ale to zale篡 od w這s闚. Moja kole瘸nka farbuje na czarno chyba Safir Welli i u niej nigdy nie widzia豉m 瞠by si kolor sp逝kiwa na br您, ju pr璠zej by這 wida odrosty.
"This is a ticket for the bus that inkubi, suckubi, and serialbi ride to work. There's only one bus, because otherwise it'd be a bi, and then it'd be too busy exploring dating options to pick anyone up."

Pagan Lovesong
Decline and Fall
Stary 2010-08-18, 12:09   #26
gallatea82
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 11
Wink Dot.: Czy czarny kolor w這s闚 zasze postarza?

Ja farbuje swoje wlosy w domum, regularnie - co miesiac od 10 lat na czarno, I tez uzywam Shwartzkopf(Palette)jest za******....uwielbiam ja...Daje piekny blysk i miekkosc.

Dlugo sie trzyma i nigdy nie zmywa, musze tylko co miesiac poprawiac odrosty.
Ja mam brazowe oczy , jasna cere i naturalnie mysi braz ,ktorego nie nawidze. Jestem typem lata. Kocham czarny, probowalam rozne kolory (bladu nie nawidze, w rudym miedzianym juz mi bylo lepiej i czekolada ladnie wyglada)

Wiem ze nigdy nie przestane farbowac na szarno.....

Edytowane przez gallatea82
Czas edycji: 2010-08-18 o 12:14
gallatea82 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-08-18, 13:43   #27
Georgie
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 104

Palette jest najgorsz farb, je瞠li chodzi o w瞠ranie si we w這sy- bo inaczej tego nazwa nie mo積a. Po niej w這sy s suche, sianowate i bez po造sku. Wiem, bo moja kole瘸nka u篡wa, ale ona sobie chwali, bo nie schodzi kolor, a 瞠 ona w og鏊e nie zna si na w這sach tzn. kondycji itd. to farbuje dalej. Ale na prawd przedtem mia豉 郵iczne, g豉dkie, po造skuj帷e rude w這sy, a teraz czarne siano. Nie polecam.

Sama mam na g這wie czarny kolor, co prawda odrosty, ale farbuj teraz w這sy na jaki br您 i mam nadziej, 瞠 si jako dostosuj, bo czarny jest sprany, a farbowa豉m farb Garniera przez jakie 6 miesi璚y i polecam- przynajmniej lepsza ni palette. A sprana jest dlatego, 瞠 u篡wam szamponu H&S przeciw逝pie穎wego, 瞠by w豉郾ie kolor si spra

Georgie jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-08-19, 15:51   #28
gallatea82
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 11

To ze sie wzera, to sie z tym zgadzam, ale jak wyzej powiedzialam ze farbuje co miesiac przez 10 lat(mowie prawde) i w zyciu nie mialam rozdwojonej koncowki. Nie wiem moze zalezy tu od wlosow. Bo moje sa grobe i lsniace.

Zalaczylam zdjecia.

Moje wlosy sa miekkie, i lsniace. moze Pallette reaguje inaczej na rozne glowy. U mnie dziala cuda, a pozatym jezeli byla by taka nie dobra i nie bezpieczna powinnam byc lysa po uzywaniu jej 10 lat.....
gallatea82 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-08-20, 09:20   #29
kamena
ʞɐɯǝuɐ

Jeszcze odno郾ie Palette: z tego co pami皻am, i co mnie strasznie frustruje, naj豉dniejsze w這sy mia豉m wtedy kiedy w豉郾ie czarn Palette farbowa豉m i nie zwraca豉m uwagi na piel璕nacj.

edit: Gallatea, pi瘯ne zdj璚ia

Pagan Lovesong
Decline and Fall

Edytowane przez kamena
Czas edycji: 2010-08-20 o 09:24
Stary 2010-08-20, 11:06   #30
Miluuu
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 990

Czarny nie zawsze postarza, zalezy od typu urody. Moja mama na przyklad w blond/jasny braz wygladalaby o 10 lat starzej, natomiast w czerni / ciemnyym brazie wyglada swiezo i mlodziej To samo moja bratowa, sliczne, ciemne wlosy miala ale nie - musiala zrobic blond pasemka, potem balejaz, teraz cala jest blondynka.. mimo swego wieku (30-32 nie pamietam) wyglada na 45.
Ja jak zrobilam sobie czern dodawali mi 5 lat, wiec tak jak mowie - roznie to bywa. Ty swietnie wygladasz w czerni. Na zdjeciu, ktore zamiescilas w zyciu nie dalabym Ci 30! 24-5 moze w kazdym razie ten kolor Ciebie nie postarza.
Jak widac - gallatea rowniez swietnie sie ma w tym kolorze ;] i wcale nie wyglada staro.

Co do Palette - mialam robiona czern ta farba i po 3 miesiacach niefarbowania mialam sredni braz na glowie. (ale warto zauwazyc, ze mialam wtedy ladne wloski, teraz rozjasniane kilkakrotnie wiec pewnie by farba wniknela juz na amen..)

Kosmetyczne zmagania

Miluuu jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Odpowiedz

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:51.