Czy czarny kolor w這s闚 zasze postarza? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2010-08-20, 13:56   #31
Emilcia_1616
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 20 344
Dot.: Czy czarny kolor w這s闚 zasze postarza?

moim zdaniem prawie zawsze w 1% przypadkow nie
Stary 2010-08-20, 14:03   #32
MerriqueMayfair
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 938

Ja w czerni i ciemnym br您ie wygl康am o wiele m這dziej i bardziej 鈍ie穎 jak raz rozja郾i豉m sobie w這sy do 鈔edniego br您u to wygl康a豉m starzej i na bardzo zm璚zon. Wszyscy m闚ili,瞠 powinnam znowu wr鏂i do ciemniejszych w這s闚

http://www.stephenking.pl

http://www.suwaczki.com/tickers/6qw2a069sfwd4tsq.png

Zu篡wam kosmetyki, nie kupuj nowych

MerriqueMayfair jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-08-20, 15:06   #33
kitkulka
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 18 974

Ciemne kolory nie zawsze postarzaj. To tak jakby napisa, 瞠 blond zawsze odm豉dza, a to przecie nie prawda. Po prostu nie ka盥emu pasuj ciemne kolory, odcienie.
kitkulka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-08-21, 21:02   #34
gallatea82
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 11

Slyszalam ze przynajmniej raz w zyciu kazda kobieta przechodzi faze bladynki i brunetki. Ja pamietam swoja faze bladynki, trwalo to okolo tygodnia. Strasznie wygladalam, blado! bez wyrazu. Ale najbardziej mine zdenerwowalo ze weszystkie kolory szminek i ubran ktore swietnie wygladaly na mnie jako czarna , w mgnieniu oka mi przestaly pasowac.

Ja uwazam experymentowanie z kolorami i fryzurami jest pozytywna rzecza. Bo jak inaczej bedziemy wiedzialy ze nam w nich dobrze jak nie sprobujemy. Przyklad. -To ze Blad jest modny i ze twoja najlepsza kolezanka wyglada w nim cudnie, wcale nie znaczy ze ci bedzie w nim do twarzy.
Przyklad 2 - Sukienka projektanta mody jak DIOR, na jednej osobie bedzie wygladala jak 10000zl a na drugiej jak worek do kartoflii.

Ale chyba troche zeszlam z tematu.....P.S dziekuje za mily komplement na temat zdjecia...mam 28 i pol roku, mam nadzieje ze nie wygladam starzej przez czarne wlosy! Bo zawsze myslalam ze starzej nie, ale powarzniej tak.
gallatea82 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-12-12, 10:28   #35
blondyna20sweet
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 1

kurcze a ja mam dylemat jak cholera
mam bardzo jasne wrecz biale dlugie wloski....zastanawiam sie wlasnie nad czerni..... tylko sie troszke boje bo jestem sklonna do szybkich zmian koloru... i boje sie ze jak szybko sie przefarbuje na czarno....tak szybko wroce do bieli a wiem ze to grozi zniszczeniem wlosow.......bl康 to juz takie oklepane ;P dlatego mysle nad czerni
blondyna20sweet jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-11-01, 16:39   #36
Azalia91
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 266

Czy zawsze postarza? Niekoniecznie Ja mam czarne w這sy, co prawda farbowane, ale naturalnie mam br您owe. U mnie nie ma efektu postarzenia, postarzy mo瞠 opalenizna czy bardzo mocny makija przy czarnych w這sach. Ja mam jasn sk鏎, maluj si raczej delikatnie i mimo czarnych w這s闚 nie wygl康am staro, tylko na sw鎩 wiek Czasami nawet na mniej ni mam. Wszytko zale篡 od typu urody i co do niego pasuje.

Azalia91 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Odpowiedz

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:05.