Karta Sephora Gold a Sephora Black - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2010-05-07, 12:14   #1
essme
Raczkowanie

Question

Karta Sephora Gold a Sephora Black

Ostatnio przysłali mi nową karte sephory. Nazywa się "Sephora Gold" i jest połyskujaco złota. Jest nawet napisane na niej imię i nazwisko - czego w "zwykłej" czarnej nie było.

I teraz moje pytanie. Czy zmieniaja się wszystkim karty Sephory czy po prostu jest to jakaś VIPowska wersja (coś jak w kartach kredytowych: zwykła i platynowa).
Nigdzie nie mogłam znaleźć informacji o niej

Czy ktoś też taką ma?
essme jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-11, 13:42   #2
polia
Przyczajenie

Dot.: Karta Sephora Gold a Sephora Black

Hej
Ja też ostatnio dostałam tą mieniącą się kartę. W kopercie była informacja, że karta będzie uprawniała do częstszych zniżek VIP i jakiś specjalnych promocji. Ale rozbawiła mnie informacja w stylu: pokazuj ją zawsze przy wejściu do Sephory, aby konsultatntki mogły wyszukąc odpowienie oferty czy coś w tym stylu :P Już sobie wyobrażam, jak przy wejściu wyciągam i pokazuję wszystkim tę kartę
A tak na poważnie, to chyba jeszcze dokładnie nie wiadomo do czego mialaby uprawniac ta karta i pewnie dowiemy się z czasem... A moja obserwacja jest taka, że panie przy kasie krzywo na nią patrzą i już nie pamiętam kiedy dostałam tak niewiele próbek, jak pokazując ją przy dwóch ostatnich zakupach...
polia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-16, 13:43   #3
emia1986
Raczkowanie

Hej dziewczyny, też dostałam taką kartę i w sumie żadnych grantów nie zauważyłam.... Wydają ją za częste zakupy czy po prostu wymieniają czarne na złote? więcej vipowskich promocji też nie przybyło wręcz przeciwnie :/
emia1986 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-16, 15:26   #4
201703291446
Konto usunięte

Dziewczyny, czy w ogóle warto?
Zastanawiam się, brakuje mi dosyć sporo punktów, ale pomyślałam sobie, że może pójdę i wydam dzisiaj te brakujące "pieniądze", bo mi się rabat vip kończy.

Dostaje się rabat 150 zł na urodziny, tak? A trzeba wydać. np ileś tam, czy można sobie kupić, co się chce?

Czy są w ogóle jakiekolwiek inne korzyści? Przedłużone dni vip to mi nic nie dają, bo jak coś chcę, to pójdę w terminie. Jakieś tam promocje, no spoko, ale czy to w ogóle gra warta świeczki? Musiałabym dzisiaj wydać 4 tysie tam, jestem w stanie to zrobić, ale proszę o radę, czy warto.
201703291446 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-16, 16:24   #5
201705250955
Konto usunięte

Cytat:
Napisane przez mylengrave Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czy w ogóle warto?
Zastanawiam się, brakuje mi dosyć sporo punktów, ale pomyślałam sobie, że może pójdę i wydam dzisiaj te brakujące "pieniądze", bo mi się rabat vip kończy.

Dostaje się rabat 150 zł na urodziny, tak? A trzeba wydać. np ileś tam, czy można sobie kupić, co się chce?

Czy są w ogóle jakiekolwiek inne korzyści? Przedłużone dni vip to mi nic nie dają, bo jak coś chcę, to pójdę w terminie. Jakieś tam promocje, no spoko, ale czy to w ogóle gra warta świeczki? Musiałabym dzisiaj wydać 4 tysie tam, jestem w stanie to zrobić, ale proszę o radę, czy warto.
Pierwsze słyszę... Na pewno obie karty (blacki i goldy) dostają prezent na urodziny, ale że od niedawna jestem blackiem to nie jestem pewna(jestem chwilę po urodzinach, na koncie zero info o prezencie,może ktoś podpowie? Będę jutro w Sephorze).
Kartę można zdobyć podobno taniej :P Kupujesz karty zakupowe i później płacisz nimi. PODOBNO punkty nabijają się podwójnie (oddzielnie za zakup karty i oddzielnie za zakup produktów opłaconych kartą), ale ręki sobie nie dam uciąć
Z Goldem plus taki, że jakikolwiek zakup online z takim statusem jest wysyłany za free (normalnie wysyłka 230 zł). Czyli możesz zrobić mały zakup, a nie płacisz za wysyłkę.
Ja uważam, że nie warto, bo nie ma aż tak dobrych cen w Sephorze, nawet ze zniżką 20%. Czasem mają fajne gratisy, ale zmuszam się do kupienia tylko dla nich (nie kupuję w ogóle perfum w Sephorze) Jak nie kupujesz dużo kolorówki i np. raz w roku latasz samolotem za granicę to chyba nie warto.
201705250955 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-16, 16:32   #6
201703291446
Konto usunięte

O la Boga.

Nie latam nigdzie, nienawidzę podróżować I zawsze biorę tylko bagaż podręczny (jak już latam, chociaż napisałam, że nie latam), to nie mieszczę

Lubię się czuć VIPem, no

chodź tutaj, trwa dyskusja http://wizaz.pl/forum/showthread.php...1#post59039571
Stary 2016-04-16, 16:48   #7
201705250955
Konto usunięte

Cytat:
Napisane przez mylengrave Pokaż wiadomość
O la Boga.

Nie latam nigdzie, nienawidzę podróżować I zawsze biorę tylko bagaż podręczny (jak już latam, chociaż napisałam, że nie latam), to nie mieszczę

Lubię się czuć VIPem, no

chodź tutaj, trwa dyskusja http://wizaz.pl/forum/showthread.php...1#post59039571
Dzięki, na pewno prześledzę
Co do tego poczucia bycia vipem to wiesz... zależy, na jaką obsługę trafisz Ja z whitem (!) wychowałam sobie jedną konsultantkę w najbliższej S., ok, może ona od początku była miła Naprawdę czuję się bardzo dobrze obsłużona, próbki dodane. Ja zawsze pytam o próbki, nawet bez zakupów i o dziwo prawie zawsze dostaję. Ze 2 miesiące temu byłam przejazdem w Poznaniu, ot, przesiadka w powrocie do domu. Wbiłam do S. z chęcią zakupu serum na krostki, babeczka mówi, że nie mają, ale zrobiła mi sporą odlewkę innego. Nawet jej powiedziałam, że jestem przejazdem, nie było problemu Ale ja ogólnie mam farta i nie kupuję, jak nie czuję, że wydaje ciężko zarobione pieniądze i nie jestem traktowana po prostu uczciwie i dobrze.
Póki perfumerie nie zmienią podejścia do kartowych klientów, szczególnie tych z kartą gold - to mogą spadać na drzewo. Mój przyjaciel ma kartę z najwyższym stopniem (zresztą otrzymaną na skróty, w ramach innej promocji) w sieci hotelowej Accor. Realnie w hotelach wiąże się to z np. darmowym śniadaniem, apgrejdem pokoju do wyższej klasy czy paterą owoców. Za takie coś warto. Za to, że w Sephorze nie ma standardów jakości pracy z klientami gold - nie warto
201705250955 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-16, 16:58   #8
201703291446
Konto usunięte

Ja mam taką Panią konsultantkę "swoją", super o mnie dba, zawsze dokłada próbki i takie tam inne, naprawdę.
Mnie raczej chodziło o to, że tam jakieś korzyści są, ale w drugim wątku mi dziewczyny napisały, że nie ma zbytnio, tylko ten prezent na urodziny, więc lipa.
Odpowiedz

Tagi
karta punktowa, karta sephory, sephora, sephora gold

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości