Półdługa fryzurka! Modelowanie! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-01-03, 19:23   #1
ewa28162
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1

Modelowanie wlosow


hej mam pytanie dostala profesjonalna suszarke do wlosw firmy valera z funkcja jonizacji sa w nie 2 sily nadmuchu i 3 rodzaje temperatury,moje pytanie brzmi jaki stopien nadmuchu i temperature stosowac na poczatek a jaki pozniej przy modelowaniu moje wlosy sa pol krotkie prosze o rade.
ewa28162 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-03, 20:52   #2
patrycja350
Zadomowienie
 
Avatar patrycja350
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 326
Dot.: Modelowanie wlosow

Nie powiem aby to była profesjonalna firma fryzjerska ale to mniejsza o większość...
Najlepiej suszy się włosy na największym nadmuchu i średniej temperaturze...
__________________

,,człowiek jest największym drapieżnikiem na świecie''


15.06.2009- FRYZJERKA





patrycja350 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-04, 07:05   #3
KarolinaK
Zakorzenienie
 
Avatar KarolinaK
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: CairnLand
Wiadomości: 16 938
Re: Dot.: Modelowanie wlosow

Jesli chodzi o trwalosc to chyba najwyzsza temperatura na poczatku a najnizsza na koncu zeby zamknac luski wlosa. Specjalistka nie jestem ale z wlasnej praktyki wiem ze najwyzsza temperatura suszy wlosy najszybciej i najtrwalej a mi akurat na tym najbardziej zalezy bo modeluje kazde pasmo z osobna na szczotce.
KarolinaK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-07, 18:56   #4
Cinderella22
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 30
Question Półdługa fryzurka! Modelowanie!

Drogie wizażanki!
Mam małe zapytanie. Otóż dziś sobie oglądając różne wątki na Wizażu, "wyniuchałam" takie zdjęcie. Zakochałam się w tej fryzurze od pierwszwgo wejrzenia!
Mam włosy mniej więcej takiej długości, z grzywką na bok. Jak wymodelować taką fryzurę? Bo ja zawsze mam takie oklapnięte trochę włosy
Proszę, doradzicie coś?
Cinderella22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-07, 19:57   #5
kaska222
Moderator
 
Avatar kaska222
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Bayern/DE
Wiadomości: 6 257
Dot.: Półdługa fryzurka! Modelowanie!

Fryzurka sliczna i ten kolorek
Spröbuj na wilgotne wlosy dac pianki dodajäcej objetosc,suszarka, szczotka do modelowania i na koncu wosk.
__________________



RegulaminWizaz.pl
mikroREKLAMA
Metamorfoza-uwolnij swoje piekno.
Chcesz wygladac inaczej jak na codzien,wystarczy jak zalaczysz zdjecie wraz z opisem.A my doradzimy co zmienic w Tobie,we fryzurze,makijazu,ubiorze.Zapraszamy bardzo na nasze forum.

Ta reklama pokazywana jest pod 6 257 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
kaska222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-08, 09:39   #6
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Półdługa fryzurka! Modelowanie!

Cytat:
Napisane przez Cinderella22 Pokaż wiadomość
Drogie wizażanki!
Mam małe zapytanie. Otóż dziś sobie oglądając różne wątki na Wizażu, "wyniuchałam" takie zdjęcie. Zakochałam się w tej fryzurze od pierwszwgo wejrzenia!
Mam włosy mniej więcej takiej długości, z grzywką na bok. Jak wymodelować taką fryzurę? Bo ja zawsze mam takie oklapnięte trochę włosy
Proszę, doradzicie coś?

modelowanie na gróbą szczotke pasmo po paśmie i dobra pianka push up, potem grzywka prostownicą
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-10, 18:47   #7
Laszczyslawa
Raczkowanie
 
Avatar Laszczyslawa
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: StąD
Wiadomości: 62
Dot.: Półdługa fryzurka! Modelowanie!

sprobuj pokrecic wloski..prostownica lub lokowka... wloski beda wydawac sie krotsze... ale mniej oklapniete i puszyste.. taka mała burza loków
Laszczyslawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-05-11, 06:59   #8
anusia.d7
Raczkowanie
 
Avatar anusia.d7
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 62
Układanie...

Witam dziewczyny jakbyscie układały taką fryzurke??? Nie moge sobie dac rady, mam ciezkie, grube i sztywne włosy, niedawno obcielam z dlugichi niemam co z nimi zrobic a ta podoba mi sie bardzo, tylko jak ja wymodelowac???
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg img13355_fryzury-srednie_194165.jpg (31,2 KB, 10 załadowań)

Edytowane przez anusia.d7
Czas edycji: 2011-07-06 o 12:55
anusia.d7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-15, 13:17   #9
moniaszelki
Zadomowienie
 
Avatar moniaszelki
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 1 834
Dot.: Układanie...

albo troche podtapirować od środka u nasady, pianką wymodelować i jak kolezanki doradzaly szczotką grubą
moniaszelki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-26, 20:34   #10
anusia.d7
Raczkowanie
 
Avatar anusia.d7
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 62
Dot.: Półdługa fryzurka! Modelowanie!

Dziewczyny, a jak myslicie, jak ta fryzurka moze wygladać z tyłu?? Dłuższe kosmyki? Krótkie? Mocno cieniowane? Jakie macie pomysły na ciekawe rozwiązanie.
Miałam wlasciwie podobnie ścięte, z tym że z tyłu było krócej i wlasnie niewiem czy zapuszczac na dłuższe czy podcinac?? ale mam ciezkie wlosy i albo sie pusza albo oklapnięte sa.
Niestety nie moge dolaczyc zdjec, czekam na Wasze pomysły
anusia.d7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-27, 19:00   #11
anusia.d7
Raczkowanie
 
Avatar anusia.d7
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 62
Dot.: Półdługa fryzurka! Modelowanie!

I jeszcze jedno pytanko jak myslicie?? jaki to blond?? czy którejś z was wyszedł podobny kolor na jasnym blondzie??, jesli tak to po jakiej farbie??
pozdrawiam
anusia.d7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-30, 12:34   #12
estera220
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 2
Objętość dzięki suszarce

Widzicie kochane, mam taki problem... Moje włosy są grube, toteż ciężkie, niestety albo stety nie jestem malutką calineczką, więc oklapnięte mi zupełnie nie pasują i wyglądam niechlujnie...

Będę starała się nauczyć przynajmniej w jakimś tam stopniu ułożenie, które zapewniła mi fryzjerka.

Ona robiła coś na zasadzie, że moczyła te włosy takim psikaczem (woda), i następnie brała od dołu, po paśmie, nawijała na taki jakby okrągły grzebień i suszyła powoli, i te włosy raz że nabierały objętości, dwa lekko były podkręcone. W miedzy czasie nakładała coś pachnącego na nie, choćby żel czy coś, a na koniec sprayowała je by utrzymać ten efekt.

Jeżeli którejś z was świta o jakiej metodzie mówię, to proszę o jakieś rady, szczegóły, co ona mogła nakładać w trakcie, może jest w internecie jakiś tutorial? Bardzo byłabym wdzięczna, całuski
estera220 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-30, 14:44   #13
wiolcis69
Raczkowanie
 
Avatar wiolcis69
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 199
Dot.: Objętość dzięki suszarce

dokładnie mógł to być jakiś żel lub pianka (jakiś utrwalacz) ... co do tego suszenia to wiem o co chodzi moja fryzjerka cos takiego też robi.
Ostatnio spałam u koleżanki i jak rano chciałam wysuszyć włosy to dała mi swoją suszarko-lokówkę i efekt był taki sam jak po ułożeniu przez fryzjerkę szukałam ich w necie i znalazłam xxxxxxxxxxi planuje sobie zamówić tylko jeszcze się zastanawiam czy lepiej obrotową czy nie...

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2011-06-30 o 15:26 Powód: edytowane przez Moderatora
wiolcis69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-30, 15:23   #14
kaska222
Moderator
 
Avatar kaska222
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Bayern/DE
Wiadomości: 6 257
Dot.: Objętość dzięki suszarce

Modelowala Tobe wlosy.Przewaznie zamiast psikacza z woda to wlosy sie myje,dodaje pianki,lekko podsusza suszarka.I modeluje okragla szczotka pasmo po pasmie i podusza.Na koniec podkresla sie zelem,pasta,woskiem czy lakierem.Zeby efekt trzymal sie najdluzej.
Ale wiadomo co fryzjer ma swoja metode do modelowania wlosow...
Mozesz rowniez uzywac duzych walkow rzepowych,tez dadza obiejtosc.
Jest jeszcze puder, ktory unosi wlosy od nasady https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,43100,schwarzkopf-got2b-powderful-volumizing-styling-powder.html&next=1
film
http://www.youtube.com/watch?v=hPEZArLuaok
wiolcis69-edytuje wszystkie Twoje linki w postach.Reklama na tym forum jest platna.Prosze o zapoznanie sie z Regulaminem.
__________________



RegulaminWizaz.pl

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2011-06-30 o 15:40
mikroREKLAMA
Metamorfoza-uwolnij swoje piekno.
Chcesz wygladac inaczej jak na codzien,wystarczy jak zalaczysz zdjecie wraz z opisem.A my doradzimy co zmienic w Tobie,we fryzurze,makijazu,ubiorze.Zapraszamy bardzo na nasze forum.

Ta reklama pokazywana jest pod 6 257 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
kaska222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-01, 08:39   #15
estera220
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 2
Dot.: Półdługa fryzurka! Modelowanie!

Aha, ale ten grzebień okrągły to taki zwykły? to nie ma żadnego termicznego podgrzewania hmm? I w między czasie jak je powoli tym grzebieniem rozczesuję i zawijam to suszę tak? Dzięki za tutorial

A powiedz mi co sądzicie o tym pudru? Daje to jakieś efekty? mogę prosić o jakieś przed i po? Już tyle kosmetyków na objętość kupiłam, że już mam dość wydawania kasy na eksperymenty, wole coś pewnego

Edytowane przez estera220
Czas edycji: 2011-07-01 o 08:41
estera220 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-01, 08:58   #16
KarolinaK
Zakorzenienie
 
Avatar KarolinaK
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: CairnLand
Wiadomości: 16 938
Dot.: Półdługa fryzurka! Modelowanie!

Cytat:
Napisane przez estera220 Pokaż wiadomość
Aha, ale ten grzebień okrągły to taki zwykły? to nie ma żadnego termicznego podgrzewania hmm? I w między czasie jak je powoli tym grzebieniem rozczesuję i zawijam to suszę tak? Dzięki za tutorial

A powiedz mi co sądzicie o tym pudru? Daje to jakieś efekty? mogę prosić o jakieś przed i po? Już tyle kosmetyków na objętość kupiłam, że już mam dość wydawania kasy na eksperymenty, wole coś pewnego
Ten puder nadaje wlosom strukture (czyli tak jakby brudzi i dzieki temu wlosy ukladaja sie tak jak chcemy). Nigdy go nie mialam ale uzywalam innego ktory mial to samo za zadanie. Ale nadaje sie jedynie na wieksze wyjscia bo bardzo placze i skleja wlosy bardziej niz lakier. Wlosy po nim sa bardzo nieprzyjemne w dotyku
Dla mnie na objetosc najlepsze jest Tigi root boost po myciu psika sie w nasade wlosow. Ja uzywam po kazdym myciu na pasma na calej glowie. I jestem bardzo zadowolona.
KarolinaK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-04, 10:06   #17
wiolcis69
Raczkowanie
 
Avatar wiolcis69
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 199
Dot.: Półdługa fryzurka! Modelowanie!

nic nie reklamuje, ja kupiłam większość swojego sprzętu w Anglii (podobnie jak tamta znajoma od tej suszarko-lokówki) a jak wpisuje model w google to akurat wyskakuje ten sklep. Fakt nie doczytałam, że nie można linków do blogów i sklepów wstawiać. Zmyliło mnie to, że pełno tu tego....
A ta suszarko - lokówka to babyliss big hair 2780U dla zainteresowanych
wiolcis69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:47.