Hialurox-kto robił???? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2010-05-08, 00:26   #1
artemise
Raczkowanie

Hialurox-kto robił????

Witajcie, chciałabym sobie wykonać zabieg pod nazwą Hialurox / nieinwazyjne wygładzenie twarzy i bruzd nosowo-wargowych/. Zależy mi na opinii fachowców oraz tych z Was, które robiły ten zabieg. Pozdrawiam ciepło Wizażanki
artemise
artemise jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-08, 20:38   #2
beata83
Przyczajenie

Smile Dot.: Hialurox-kto robił????

cześć ja robiłam, jestem po drugim zabiegu i efekty są. moja cera jest jędrniejsza, gładsza i poprawił mi się kontur. sam zabieg jest przyjemny, czujesz takie ciepełko i odprężenie.
beata83 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-12, 18:41   #3
Zosia 38
Przyczajenie

Dot.: Hialurox-kto robił????

Robiłam zabieg HialuroFrax, jest lepszy niż Hialurox bo działa nawet na głębokie zmarszczki !!!
Polega na wprowadzaniu kwasu hialuronowego za pomocą lasera i frakcjonowania głębokich bruzd. Zabieg jest przyjemny i bezpieczny. Efekty są SUPER i długo się utrzymują!!!
Jeszcze nigdy wcześniej skóra mojej twarzy nie wyglądała tak dobrze.
Polecam gabinety Lesthezone w Chorzowie.
Zosia 38 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-20, 23:09   #4
weronika40
Przyczajenie

Ja również korzystałam z zabiegu HialuroFrax i jestem bardzo zadowolona z efektów. Po zabiegu bardzo szybko zauważyłam efekt silnego nawilżenia i wygładzenia skóry. Moje głębokie bruzdy na czole po zabiegu bardzo szybko się zniwelowały, efekt utrzymuje się przez kilka miesięcy. Sam zabieg okazał się przyjemnym doznaniem, można się zrelaksować i odprężyć. Jestem bardzo zadowolona, szczerze polecam!
weronika40 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-21, 18:42   #5
abrzozow
Przyczajenie

czy ma sens robienie jednorazowego zabiegu
abrzozow jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-23, 00:41   #6
Zosia 38
Przyczajenie

Z tego co mówiła moja kosmetyczka to można robić jeden zabieg jako bardzo silne nawilżenie skóry i wypełnienie tych drobnych zmarszczek. Taki jednorazowy zabieg jest też dobry przed wielkim przyjęciem bo skóra jest promienna i makijaż lepiej się utrzymuje - sama sprawdziłam.
Jeśli chcesz żeby efekt utrzymał się co najmniej 4 miesiące to dobrym rozwiązaniem będzie seria, a to tylko 6 zabiegów. Zapewniam Cię że będziesz zadowolona z efektów.
Zosia 38 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-14, 14:58   #7
zdrowyorganizm
Przyczajenie

Co za bzdury wypisujecie!!!! Głębokie bruzdy się wypełniły? I to jeszcze na czole?!!! Chciałabym zdjęcia zobaczyć przed zabiegiem i po zabiegu, bo to jest fizjologicznie nie możliwe. Nawet jak się robi igłowe wypełnianie zmarszczek kwasem hialuronowym, to nie zawsze się one ładnie wypełnią. Dziwnie to wszystko brzmi i była bym ostrożna z takimi zabiegami, bo można kasę tylko bez sensu wydać.
zdrowyorganizm jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-27, 23:28   #8
mitami
Przyczajenie

zdrowyorganizm nie bzdury tylko pisza to co czuja po zabiegu , nikt nie napisał ze po 1 ma zredukowane zmarszczki , ale po serii 6 zabiegow naprawde zmarszczki bardzo znacznie sie spłycaja , sama znam ten zabieg ja robiłam tylko 1 zeby nawilzyc skore i jest rewelacja pod tym wzgledem
ale moja znajoma robiła 6-8 zabiegow nie panietam dokładnie , i faktycznie ta lwia zmarszczka bardzo jej sie wygładziła ( nie kazda kobieta chce odrazu wszczykiwac sobie trucizne ( botox ) czy oszczykiwac sie i naciagac skore kwasem hialuronowym - widziałas kiedys kobiete ktora miała np wykonanych kila juz oszczykiwan - i tak naciagnieta skore ze jak jej to zeszło to tragedia - i niestety ale do konca zycia teraz musi sie kłuc bo inaczej wyglada koszmarnie
mitami jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-27, 20:03   #9
niesiaaa
Przyczajenie

cześć

Ja robiłam hialurofrax dokładnie przedwczoraj.
Ten zabieg od hialuroxu rożni się tym, że jest dodatkowo robiona mezoterapia mikroigłowa (i to jest ta gorsza cześć zabiegu).
Efekt jest powalający, na razie buzia jest jeszcze zaczerwieniona, ale mocno napięta i drobne zmarszczki są wygładzone. Pewnie, żeby całkiem się spłyciły, to potrzeba będzie kilka zabiegów.

POLECAM
niesiaaa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-10, 18:22   #10
niesiaaa
Przyczajenie

Jestem po drugim zabiegu. Nie żałuję. Polecam. Mega efekt !!
niesiaaa jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości