pasemka a trwala - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2004-02-27, 23:54   #1
olla22
Raczkowanie

GG do olla22

pasemka a trwala

Witam serdecznie
Mam pytanko:posiadam wloski koloru ciemny blond,cienkie,proste jak drut,podatne na modelowanie jak rowniez podatne na to by szybko sie rozprostowac(nie mowiac juz o dniach kiedy troszke pada lub jest poprostu wilgotno) oklapniete z tendencja do przetluszczania sie. W tej chwili mam zrobiony balejaz blond (bardzo duzo rozjasnionych wlosow)ale zauwazylam ze moje wlosy strasznie to oslabia ale to bardzo!Po zastosowaniu rozjasniacza staly sie kruche i lamliwe!Stosuje mnostwo roznych odzywek i innych ☠☠☠☠☠☠☠ ale naprawde sa zniszczone!Wczesniej jak farbowalam wlosy nigdy tak nie mialam zawsze po farbowaniu byly lsniace i mieciutkie.No i moje pytanko dotyczy TRWALEJ!!!!
Wydaje mi sie ze trwala jest jedynym wyjsciem w moim przypadku bo mam juz kategorycznie dosc codziennego mycia i modelowania a po 5 minutach od wyjscia z domu moje wlosy poprostu klapna i wygladam jak sierotka!To wszystko jest tak meczace!!!I tak sobie mysle czy sobie nie zrobic trwalej????Ale kolezanka mowila mi ze po balejazu i trwalej bede miala wate na glowie!!!Czy to prawda?Prosze o jakas rade.Wiem ze napewno nie przestane farbowac wlosow bo mam okropny kolor naturalny.Taki szary..fuuj!Jakie jest wyjscie???Trwala raczej zrobie bo widze wiele plusow.Chcialabym sie dowiedziec kiedy ja moge zrobic?I czy moze zmienic kolor na tyle by nie uzywac rozjasniacza??? Aha i jeszcze jedno pytanie:mam wysokie czolo i od zawsze nosze grzywke ale mysle jak bedzie wygladac trwala z grzywka?????Prosze o rade i ewentualnie jakies fotki!!!!

Bardzo dziekuje!!!
olla22 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2004-02-28, 00:06   #2
gosia.ing
Przyczajenie

Re: pasemka a trwala

Twoja kolezanka raczej miala racje.jesli masz zniszczone wlosy po balejazu to trwala moze zniszczyc ci wlosy tak mocno ze bedziesz dlugo czekala zeby nabraly zdrowia.Poza tym masz grzywke.trwala i grzywka to moim zdaniem koszmar.Jakis czas temu moja kolezanka zrobila sobie trwala z grzywka i teraz musi chodzic z zwiazanych wlosach i zaczesywac grzywke do tylu bo wyglada okropnie.Moze uzywasz zlych kosmetykow do modelowania wlosow.Kup dobra pianke i lakier.modeluj na szczotke i troche przytapiruj to moze pomoc.Kolor mozesz zawsze zmienic tym bardziej ze masz blond.pomysl nad tym.moze ktos inny cos ci doradzi madrzejszego,ale mam nadzieje ze juz nie zrobisz trwalej.
gosia.ing jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2004-02-28, 00:20   #3
olla22
Raczkowanie

GG do olla22

Hmmm...fajnie ze odpisalas.
Z tym modelowaniem to jest tak:nie uzywam pianki bo od razu swedzi mnie skora glowy,wlosy staja sie sztywne jak cholera.No a z ta trwala to byloby fajne rozwiazanie tylko ze ta grzywka!!!!!Juz mam dosc tych prostych wlosow.Szkoda ze nie mozna tak sobie pstryknac paluszkami i zmienic swojego wygladu??Dodac burzy lokow,nadac ciemnej karnacji,skrocic czolka...??!!ale by bylo super!Dzieki za rade.
Pozdrawiam
Stary 2004-02-28, 00:24   #4
WioletaM
Zakorzenienie

Jak to przeczytałam, to myślałam, że piszesz o moich włosach. Mam taki sam problem jak Ty, tylko nie mam grzywki. Też zastanawiałam się nad trwałą, ale lekką. Po drugich pasemkach fryzjerka za długo trzymała mi farbę i po jakimś czasie zaczęły mi się łamać włosy. Miałam już bardzo widoczne odrosty. Obecnie stosuję szampony koloryzujące i jestem zadowolona z koloru (jasny brąz). Ja stosuję piankę Taft powiększającą objętość włosów. Spróbuj jej, jest fajna. Też mam wysokie czoło, ale nie za mocno. Długie lata nosiłam grzywkę, ale teraz juz nie.

Pozdrawiam
Wioleta
WioletaM jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2004-02-28, 00:28   #5
gosia.ing
Przyczajenie

Tez chcialabym zeby tak moznabylo sobie zrobic 'pstryk' wtedy tez mialabym burze lokow.Jesli chodzi o ta pianke to moze uzywalam za mocnej lub za duzo.Dobra jest pianka Taft.Niestety bez tych specyfikow chyba sie nie obejdzie.
pozdrawiam.
gosia.ing jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2004-02-28, 20:23   #6
gaga
Zakorzenienie

GG do gaga

Hi!!!
olenja!
jezeli przyslesz Twoja fotke , bedzie łatwiej cos doradzic, a o do trwałej, mysle ze tym razem mialas zrobilas za mocnym srodkiem włosy, i jezeli Ci sie łamią to absolutnie nie rób trwałej bo zniszczysz włosy, musisz ściac te słabe włosy , a przynajmniej sporą czesc i dopiero cos tam mozna pmyslec o trwałej oczywiscie nieznaczy to ze masz je sciac od razu lecz stopniowo no i lezc je
a co do srodkow do ukladania , mozesz uzywac lotionow kremow lub plynow do układania jezeli pianka ci nie służy
Stary 2004-02-28, 20:48   #7
olla22
Raczkowanie

GG do olla22

dziekuje wysylam foto..
Stary 2004-02-28, 21:30   #8
gaga
Zakorzenienie

GG do gaga

fajnie Ci w grzywce! wysylam tez kilka fotek z gzryweczka i troche krotszych i wystrzepionych w ktorych uwazam byloby Ci fajnie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg poldlugie61.jpg (11,0 KB, 3 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg HPIM1954.JPG (11,0 KB, 4 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg HPIM1984.JPG (16,0 KB, 3 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg farbe_ct_01[1].jpg (9,7 KB, 3 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg rough2z[1].jpg (6,1 KB, 12 załadowań)
Stary 2004-02-28, 21:49   #9
olla22
Raczkowanie

GG do olla22

hihi...ladne te fryzurki.a mam pytanko bylam na pani stronce i wyczytalam tam cos takiego jak trwala na wlosy rozjasnione!coz to takiego?nie niszczy tak bardzo???i jak dlugo sie trzyma???a czy mozna zrobic trwala z grzywka??kurcze nie moge sie jej pozbyc bo mam straszne czooolisko!na razie nie bede robic trwalej ale chce wiedziec. i jescze jedno pytanko:jak to jest ze stosowaniem chny,basmy??ktore ziola daja najbardziej czerwony kolor???a moze jakies proporcje?i czy mozna je nalozyc na wlosy farbowane czy tylko na naturalne? czy kolor zmywa sie tak samo szybko jak w przypadku rudych farbek?i czy jest mozliwosc pokrycia potem takich wlsow zwykla farba jesli kolor nie bedzie taki jak oczekiwany???mam w bloku taka starsza pania ktora farbuje sie ziolkami (kiedys niechcacy uslyszalam)ale normalnie jak pamietam to od lat,lat ma ten sam piekny kolor!ciagle taki swiezy,lsniacy!
wiem ze zawracam glowe ale w koncu od tego jest ta wspaniala stronka.
czekam z niecierpliwoscia i dziekuje.buziaki.ola
Stary 2004-02-28, 22:39   #10
gaga
Zakorzenienie

GG do gaga

to jest trwała do włosów rozjasnionych nie zniszczonych, zreszta przed kazdym zabiegiem trzeba zrobic diagnoze , o trwalych juz tu duzo pisalam i i hnie i jej zastosowaniu, wyszukaj wyszukiwarka napewno znajdziesz odpowiedzi

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości