Golenie nóg .. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2010-05-08, 20:50   #1
Wyjatkowa
Raczkowanie

Golenie nóg ..

Witacje.. Na wstępie chce powiedziec, ze owszem, wiem ze jest duzo takich wątków.... jednak chcialabym wam przedstawic moje problemy z goleniem nog .. ; / Nogi przed goleniem plucze wodą pózniej nakladam zel no i zabieram sie do roboty.. golę sie maszynka . Efekty czasami sa straszne. Mam kilka problemow.

1. Pwstaja czerwone krosty z takim czyms bialym... jak wyciskam to niby nic nie wylatuje ..
2. nie zawsze moge usunac wszytskie wloski bo one tak jakby mi sie wbijaja w skore ..
3.skore.. szczegolnie na lydkach mam taką dziwną.. tak jakby dziurki wszedzie były.. takie wglebienia czy cos ;p
4. juz na 2 dzien musze sie znowu golic... i jak sie zatne to rana nie ma czasu sie dobrze zagoic.

Macie jakies propozycje jak rozwiazac te problemy...?? chcialabym miec gladkie i ładne nogi. Nie wiele wiem o takich rzeczach i przepraszam za wszystkie bledy jakie popelnilam w pisowni ;p prosze o rady
Wyjatkowa jest offline  
Stary 2010-05-08, 20:59   #2
catchmeifyoucan
Raczkowanie

Dot.: Golenie nóg ..

zamień maszynkę na krem ;p
"Umysł nie jest książką, która można otworzyć i przeczytać w wolnym czasie. Myśli nie są wyryte wewnątrz czaszki gdzie mógłby je przejrzeć jakiś intruz. Umysł to rzecz złożona i wielowarstwowa." - Severus Snape
catchmeifyoucan jest offline  
Stary 2010-05-08, 21:13   #3
Gosiencja829
Raczkowanie

daj odpocząć skórze przez pare dni a kup jakiś krem na wrastające włoski
Gosiencja829 jest offline  
Stary 2010-05-08, 21:17   #4
sticiunia
Przyczajenie

o men...mam to samo :/ bez kitu i to tak denerwuje ze szok.
Dobrym pomysłem jest póscie do salonu na depilacje woskiem...bo laser to troche droga impreza...ale tez zeby pojsc do salonu trzeba miec troche kasy, ale i czasu niestety :/ a tego wciaz brak.
pozdrawiam
sticiunia jest offline  
Stary 2010-05-08, 22:16   #5
Wyjatkowa
Raczkowanie

Nie wiem czy moge dac skorze odpoczac bo ej, mam 14 lat.. no i na wf raczej nie bede cwiczyc z takimi nogami ..
wgl. nie czuje sie komfortowo przez takie nogi jakie mam ..
Miałam krem do depilacji i nic..
Juz nie wiem co mam robic .
Wyjatkowa jest offline  
Stary 2010-05-08, 22:27   #6
Provocateur
Rozeznanie

Ja żaluje ze bedac w Twoim wieku goliłam sobie to i owo,bo teraz sie mecze z dlugimi,czarnymi wlosiskami w roznych partiach cial
Chciałabym cie przestrzec, ze jesli wpadniesz na pomysl golenia np wąsika, brzucha czy ud to najpierw sie zastanow czy to na pewno niezbedne,a potem sprobuj rozjasnic wlosy np rozjasniaczem sally hansen.
Co do nóg, to ja też mam problem z szybkim odrastaniem - rano ogole - wieczorem już odrastaja, depilatorem na drugi dzien - z tym ze od depilatora wrastaja wiec tylko gole,ale jakos nie mam z tym problemu. Po prostu taki mój i Twój urok zapewne, zazdroscze dziewczynom które są gładkie przez tygodnie
Co do wrastania to sprobuj smarowac sie sudoceremem, albo bambino z cynkiem, dużo znajdziesz jesli przeszukasz forum
A na wf mozesz zakladac dlugie spodnie przeciez
Stary 2010-05-09, 14:16   #7
Wyjatkowa
Raczkowanie

Nie golilabym gdybym nie miala takiej potrzeby.. ale.. serio.. nie wiem czemu akurat ja musze miec takie wlosy na nogach! zanim golilam to byla masakra! nie chodzilam w krotkich spodenkach.. sukienkach wgl.. nie nawidzialam lata! Bo te włosy byly koszmarne.. wkoncu zdecydowalam ze bede golic..

No fakt. moglabym cwiczyc w dlugoich spodniach.. ale mamy juz prawie lato.. no jeszcze troche do lata.. ;d Ale jest wiosna.. pogoda coraz ladniejsza.. coraz cieplej sie robi a ja bede w dluggich spodniach cwiczyc?
Mysle ze od tego wychodzilyby mi potowki, a tego nie chce
Wyjatkowa jest offline  
Stary 2010-05-09, 14:31   #8
catchmeifyoucan
Raczkowanie

ja cały rok ćwiczę w dresach i nic mi się tam nie robi ;p a co do takiego strasznego owłosienia (może masz je jeszcze w inny, nieporządanych miejscach na ciele?) to może masz jakieś problemy hormonalne? możesz udać się do endokrynologa i nawet dla świętego spokoju spr poziom wszystkich hormonów..
"Umysł nie jest książką, która można otworzyć i przeczytać w wolnym czasie. Myśli nie są wyryte wewnątrz czaszki gdzie mógłby je przejrzeć jakiś intruz. Umysł to rzecz złożona i wielowarstwowa." - Severus Snape
catchmeifyoucan jest offline  
Stary 2010-05-09, 14:57   #9
Alejandro
Rozeznanie

Myślę, że warto się pomęczyć w długich spodniach do czasu wyleczenia tego. Mam podobny problem. Próbowałam już wszystkiego. Teraz moje nogi doszły do porządku, a ewentualne zaczerwienienia zakrywam bronzerem do ciała Inglot AMC, Sally Hansen lub SexSymbol. Rzeczy, które próbowałam i w jakimś stopniu mi pomogły: Sudocrem (średnio), Acnosan (bardzo dobrze działa na wrastające włosy), Spirytus salicylowy (podobne działanie do Acnosanu, jednak słabsze), Veet po depilacji (bardzo średni, jednak dobrze mu idzie wybielanie czerwonych miejsc), Squamax (niestety stosowany nieregularnie - działanie podobne do Veet'a). Oprócz tego naprzemienne nawilżanie i wysuszanie. Doszłam do tego, że nie mogę nawilżać nóg bezpośrednio po goleniu, bo wtedy wyskakują jakieś dziwne rzeczy. Obecnie stosuję preparaty Depilflax (nawilżający po depilacji oraz na wrastające włosy) i póki co mogę pokazywać nogi ; ))
Alejandro jest offline  
Stary 2010-05-09, 15:39   #10
ferguusson
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Wyjatkowa Pokaż wiadomość
Witacje.. Na wstępie chce powiedziec, ze owszem, wiem ze jest duzo takich wątków.... jednak chcialabym wam przedstawic moje problemy z goleniem nog .. ; / Nogi przed goleniem plucze wodą pózniej nakladam zel no i zabieram sie do roboty.. golę sie maszynka . Efekty czasami sa straszne. Mam kilka problemow.

1. Pwstaja czerwone krosty z takim czyms bialym... jak wyciskam to niby nic nie wylatuje ..
2. nie zawsze moge usunac wszytskie wloski bo one tak jakby mi sie wbijaja w skore ..
3.skore.. szczegolnie na lydkach mam taką dziwną.. tak jakby dziurki wszedzie były.. takie wglebienia czy cos ;p
4. juz na 2 dzien musze sie znowu golic... i jak sie zatne to rana nie ma czasu sie dobrze zagoic.

Macie jakies propozycje jak rozwiazac te problemy...?? chcialabym miec gladkie i ładne nogi. Nie wiele wiem o takich rzeczach i przepraszam za wszystkie bledy jakie popelnilam w pisowni ;p prosze o rady

skoro wiesz to jaki jest sens zakładania kolejnego? wszystkie odpowiedzi na Twoje pytania są w wątkach zbiorczych, wystarczy troche wysiłku i pare minut szukania.
http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=60465

po raz kolejny apeluje by odświeżać istniejące wątki zamiast zakładać tysięczny o tym samym!

MAC

exchange
ferguusson jest offline  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości