Shellac- rewolucyjna nowość - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-10-15, 10:45   #151
grado
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 6
Dot.: Shellac- rewolucyjna nowość

Cytat:
Napisane przez annik75 Pokaż wiadomość
Właśnie pierwszy raz nałożyłam produkty Shellac. Kolor świetny, połysk również ale... Nie wiem dlaczego ale baza po utwardzeniu (20 sek.) była lekko wilgotna - tak ma być czy powinna być mocno utwardzona? Kiedy przemywałam top zmywał się kolor na brzegach, zostawał na płatku kosmet. Po dwóch dniach są małe wytarcia koloru na brzegach paznokci Dodam, że lampa jest nowa, kupiona u Dobrej Rady marki Eurotech. Czy możliwe jest, że żarówki są za słabe? Co może być przyczyną takich problemów? I jeszcze jedno, czy odtłuszczać paznokcie przed nałożeniem bazy można acetonem, alkoholem izopropylowym czy musi to być jakiś specjalny preparat?
pewnie Ci napisza żebyś poszła do kosmetyczki bo tylko ona powinna to robic, dlatego ja postaram Ci sie pomoc chociaż sama robiłam to dopiero 2 razy. moze wina jest w lampie, wyczytałam gdzies ze jak sie ma gorsza to trzeba ja napierw rozgrzać, ja kupilam jakas za 100zł, działa rewelacyjnie, ale przed wsadzeniem reki właczam ja na 3 minuty, dopiero pozniej uzywama.
co do bazy to moze Ci sie tylko wydawala że jest wilgotna, ja tak samo mialam, bo tylko byla taka lepka. zreszta do ostatniej warstwy paznikcie wydaja mi sie mokre, ze wzgledu na to ze sa lepkie, pozniej je przemywam i sa super!
ja teraz kupilam sobie specjalny odtluszczacz, jednak za pierwszym zarem odtluscilam paznokcie zmywaczem bezacetonowym, i rowniez nim przemylam je na koncu. paznokcie zmylam po 2 tygodniach tylko dlatego ze byly duze odrosty..
grado jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-15, 15:37   #152
annik75
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 17
Dot.: Shellac- rewolucyjna nowość

Dzięki Grado , spróbuję włączać wcześniej lampę. A jak długo trzymasz top coat? Aha... a jaki masz kolor i czy jest podobny do tego za strony firmowej? Mam na myśli różnicę pomiędzy kolorem w buteleczce i na paznokciu. Ja mam red baroness i jest piękny - taka nasycona, opalizującą czerwień, chłodny odcień.

Edytowane przez annik75
Czas edycji: 2010-10-15 o 15:41
annik75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-24, 14:36   #153
madziareczka
Zakorzenienie
 
Avatar madziareczka
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 6 799
GG do madziareczka
Dot.: Shellac- rewolucyjna nowość

wstawcie fotki

Edytowane przez madziareczka
Czas edycji: 2010-10-29 o 20:25
madziareczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-25, 08:09   #154
kasha011
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 4
Dot.: Shellac- rewolucyjna nowość

annik czy mozesz zrobic jakies zadjecia kolorku na paznokciu i wstawic bo z tego co czytalam to inaczej wyglada to w buteleczce a inaczej na "zywo"
kasha011 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-28, 19:16   #155
Płazik
Raczkowanie
 
Avatar Płazik
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 440
Dot.: Shellac- rewolucyjna nowość

podbijam, niech ktos wstawi fotki !
__________________
Postanowienie:
-dużo ćwiczyć z pazurkami i wizażem.


Moja skromna galeria :

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=381397
Płazik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-29, 16:58   #156
anastazja
Raczkowanie
 
Avatar anastazja
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 92
Dot.: Shellac- rewolucyjna nowość

Do dziewczyn ktore wykonuja Shellac na ile klientek starcza wam jedna buteleczka bazy i top coatu?chcialabym oszacowac koszt zuzycia materialu zanim wprowadze u siebiei czy do zdejmowania trzeba uzyc ten specjalny plyn czy aceton tez sie nadaje?
anastazja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-30, 09:29   #157
czaroli6
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 13
Dot.: Shellac- rewolucyjna nowość

Ja dopiero od niedawna robię shellaciem i widzę że naprawdę schodzi ta basa i top.
A jeśli chodzi o zdejmowanie,polecam aceton czyli płyn do zdejmowania paznokci np.marki allepaznokcie jest super zdejmuje się paznokcie w 1minutę i jest przystępna cena. Polecam
czaroli6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-10-31, 02:54   #158
kaianela
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 1
Dot.: Shellac- rewolucyjna nowość

Cytat:
Napisane przez agatacia Pokaż wiadomość
to rzaden specjalny aceton - taki sam efekt uzyskasz kiedy nasączysz wacki acetonem i nałozysz na paznokieć. Tylko taniej wyjdzie

I oczywiscie możesz uzyć jakiejkolwiek lamy uv - cnd zawsze starało się wmówić klientom, że jedynie lampy brisa utwardzą ich produkty, co oczywiscie jest wierutną bzdurą - lampy uv róznią się iloscią żarowek, no i ich jakością, czasem naświetlania, mają rózny design - zajrzyj może na wątek o lampach, tam dowiesz się więcej

No i jak zdecydujesz się wypróbować shellac, to daj znać, bo jestem ciekawa rezultatów
czesc dziewczyny.ja pracuje na shellac od jakiegos czasu.powiem tak...produkt jest swietny ale trzebabardzo uwazac jak sie go naklada....zle utwardzony lubi sie wazyc((moje klientki uwielbiaja.co do sciagania w 10 min to raczej powiem 20 inaczej bedziesz go zdrapywac.kolorystyka nie jest duza ale bardzo ladna.....polecam takze gelish harmony(choc duzo brokatowych kolorow)oraz gelac........Ta metoda jest szybsza w robieniui wyglada jak zwyczajny lakier.polecam

---------- Dopisano o 02:41 ---------- Poprzedni post napisano o 02:38 ----------

okolo moze 40=50?ciezko powiedziec.

---------- Dopisano o 02:42 ---------- Poprzedni post napisano o 02:41 ----------

okolo 40 moze??nie liczylam ale jakos tak moze 50

---------- Dopisano o 02:53 ---------- Poprzedni post napisano o 02:42 ----------

.baze musisz polozyc super cienko,ale niestety dluzej niz 20 sekund(kolo 40 wiem z doswiadczenia)potem kolor ale kladz idealnie jak lakier dokladnie na bazie,potem kolor drugi raz i top coat ale idealnie na kolorze.musisz poklryc idealnie kolor zeby zadne brzegi nie byly nie pomalowane.......

---------- Dopisano o 02:54 ---------- Poprzedni post napisano o 02:53 ----------

mozesz odtluscic czystym acetonem
kaianela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-16, 14:48   #159
agapluz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 5
Dot.: Shellac- rewolucyjna nowość

Zastanawiam się nad zakupem całego zestawu do malowania paznokci w ten sposób - 2 razy byłam w salonie na Shellacu i bardzo mi się podoba - poza ceną... Dlatego pomyślałam, że chyba szybko sie zakup do domu zwróci... Czy któraś z Was moze napisac co powinnam kupić - co mi będzie potrzebne - a przede wszystkim polecić dobra lampę UV - a może nawet zamieścić instrukcje krok po kroku jak nakładać Shellac...? Bedę wdzięczna a Mikołaj będzie miał mi co od choinkę przynieść
A i jeszcze jedno - jak usuwacie lakier? Wiem, ze acetonem, ale nie mogłam znaleźć np na allegro specjalnych płatków do usuwania, coby paznokieć na kilka minut "otulić" płatkiem z acetonem...?

Edytowane przez agapluz
Czas edycji: 2010-11-16 o 14:57
agapluz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-17, 06:16   #160
monchita
Raczkowanie
 
Avatar monchita
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Lubin
Wiadomości: 176
Dot.: Shellac- rewolucyjna nowość

płatek kosmetyczny ( taki do demakijażu) nasączony acetonem
monchita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-17, 11:26   #161
czaroli6
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 13
Dot.: Shellac- rewolucyjna nowość

Najprościej jest tak
Ja kupiłam miseczkę co tylko wkłada się palce i nalewam aceton. Lakier schodzi w 1minutę.Polecam
czaroli6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-17, 21:43   #162
Dzoann
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 6
Dot.: Shellac- rewolucyjna nowość

czytam, czytam i czytam i co raz bardziej nabieram ochotę na ten cudowny lakier

tylko z tego co widzę to trudno go kupić

Edytowane przez Dzoann
Czas edycji: 2010-11-17 o 21:44
Dzoann jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-17, 22:01   #163
agapluz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 5
Dot.: Shellac- rewolucyjna nowość

Na długo wkładacie pazury do acetonu? ciekawe, czy to nie szkodliwe dla skóry..?
Dzoann - na allegro dużo jest lakierów itp.
agapluz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-18, 09:23   #164
AsiaSzeremeta
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 39
Dot.: Shellac- rewolucyjna nowość

Cytat:
Napisane przez anastazja Pokaż wiadomość
Do dziewczyn ktore wykonuja Shellac na ile klientek starcza wam jedna buteleczka bazy i top coatu?chcialabym oszacowac koszt zuzycia materialu zanim wprowadze u siebiei czy do zdejmowania trzeba uzyc ten specjalny plyn czy aceton tez sie nadaje?
Baza i top starczają na około 40 klientek.

---------- Dopisano o 11:23 ---------- Poprzedni post napisano o 11:21 ----------

Cytat:
Napisane przez agapluz Pokaż wiadomość
Zastanawiam się nad zakupem całego zestawu do malowania paznokci w ten sposób - 2 razy byłam w salonie na Shellacu i bardzo mi się podoba - poza ceną... Dlatego pomyślałam, że chyba szybko sie zakup do domu zwróci... Czy któraś z Was moze napisac co powinnam kupić - co mi będzie potrzebne - a przede wszystkim polecić dobra lampę UV - a może nawet zamieścić instrukcje krok po kroku jak nakładać Shellac...? Bedę wdzięczna a Mikołaj będzie miał mi co od choinkę przynieść
A i jeszcze jedno - jak usuwacie lakier? Wiem, ze acetonem, ale nie mogłam znaleźć np na allegro specjalnych płatków do usuwania, coby paznokieć na kilka minut "otulić" płatkiem z acetonem...?
moja droga napisz do mnie na biuro@paznokciemoon.pl a na wszystkie pytania z chęcią odpowiem.
__________________
pozdrawiam CSP Moon
AsiaSzeremeta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-27, 15:32   #165
tereskadeska
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 14
Dot.: Shellac- rewolucyjna nowość

Ja mam w salonie Gelish i niestety, ale "marszczy" mi się w lampie Inna koleżanka z mojego salonu ma również to samo. Wam też się tak marszczy? Nie wiecie dlaczego się tak dzieje, ale mam ochotę wywalić te produkty. Dodam, że wszystko robię zgodnie z instrukcją producenta.
tereskadeska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-28, 10:15   #166
pauli88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 104
Dot.: Shellac- rewolucyjna nowość

witam. ja na początku pracowałam na shellac ale postanowiłam kupić też gelish ze względu na kolorystykę. i jestem z niego o wiele bardziej zadowolona, kolory super, lepiej się nakłada, dłużej utrzymuje i mam z nim zero problemów... czasem łączę gelish z bazą i top shellac i wszystko jest ok. ale jednak gelish jest dla mnie lepszy i lepiej się trzyma, bynajmniej u moich klientek... poza tym cena taka sama a buteleczka o połowę większa... naprawdę warto spróbować.
co do marszczenia nie mam tego problemu ale na początku miałam taki problem z shellac ponieważ miałam złą lampę..;/ po zakupie lampy cnd wszystko jest w porządku w gelish i shellac...
dla zainteresowanych, posiadam parę kolorów gelish. mój mail : pauli88@op.pl
pozdrawiam
pauli88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-01, 19:12   #167
Kamila_ai10
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1
Dot.: Shellac- rewolucyjna nowość

Zużycie materiału na klientkę to 16 zł
Kamila_ai10 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-02, 10:30   #168
klucha2217
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 70
Dot.: Shellac- rewolucyjna nowość

A co myślicie o Soak- Off OPI ???
Ja używam od 2tygodni i jestem bardzo zadowolona. Na razie ma 11 kolorków, ale na pewno powoli będę to uzupełniać.
klucha2217 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-03, 10:20   #169
planetka_30
Przyczajenie
 
Avatar planetka_30
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 10
Dot.: Shellac- rewolucyjna nowość

Dla wszystkich zainteresowanych jak poprawnie nałozy i zdjac Shellac zamieszczam link do filmu z CND, gdzie pokazuja i tłumacza "krok po kroku" jak to zrobic
http://www.facebook.com/l.php?u=http...F3ittP&h=38466
__________________
MOJ ŚWIAT : www.nails.perfekt.pl
planetka_30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-12-03, 13:02   #170
izzy1983
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Zielona Wyspa
Wiadomości: 22
GG do izzy1983
Dot.: Shellac- rewolucyjna nowość

Ostatnio ściągałam dziewczynie shellac z pazurków i zajęło mi to ok. 10 minut- zanurzyliśmy jej pazurki w acetonie , ale wydaje mi się , że szybciej można go usunąć maczając wacik w acetonie i owijając paznokcie z wacikiem folią aluminiową . Polecam też wcześnie posmarować skórę wokół paznokci wazelinką wtedy nie przesusza się tak strasznie.
Pozdrawiam
izzy1983 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-03, 15:34   #171
paulina_kowa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 3
Dot.: Shellac- rewolucyjna nowość

a jak się zakłada kolejny raz shellac to nie trzeba nic matowić itp? tak od razu po tym rozpuszczeniu w acetonie nakłada się base?
A czy przed nałożeniem można moczyć dłonie w wodzie z mydłem? i nie trzeba czekać aż wyschnie i z powrotem stwardnieje płytka?

Edytowane przez paulina_kowa
Czas edycji: 2010-12-03 o 15:36
paulina_kowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-03, 18:58   #172
TOMASZKA
Raczkowanie
 
Avatar TOMASZKA
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 241
Dot.: Shellac- rewolucyjna nowość

No właśnie, mnie to samo nurtuje.
TOMASZKA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-05, 11:04   #173
LauraDi
Raczkowanie
 
Avatar LauraDi
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 389
Dot.: Shellac- rewolucyjna nowość

witam, ja wykonuje manicure po zdjeciu shellacka, mocze lapki odsuwam skorki i troszke je matuje. bylam na przeszkoleniu z shellacka i instruktorka oswiadczyla ze nic sie po tym nie bedzie dziac i jest dobrze
__________________
mój wątek pazurkowy https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=323742

mój blog http://pazurkowapokusa.blog.onet.pl/


mój salon www.bonita-salon-urody.pl

Zapraszam
LauraDi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-05, 12:07   #174
RoyalTigers
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 11
Dot.: Shellac- rewolucyjna nowość

a czy wiesz moze gdzie kupic shellac'a w Warszawie.. w ekert..sprzedaja tylko na fakture..ja od 5 lat mam certyfikat na zelowe pazurki, ale tam trzeba miec wlasna firme i mi nie sprzeadza niestety..
do tej pory zamawialam przez znajoma w USA, ale dlugo czekalam na przesylke do Polski..
RoyalTigers jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-05, 21:31   #175
agastyl79
Przyczajenie
 
Avatar agastyl79
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3
Smile Dot.: Shellac- rewolucyjna nowość

Witam wszystkich! Jestem tu nowa Mam pytanie który lakier jest bielszy, cream puff czy negligee?
agastyl79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-06, 18:54   #176
ania_ru
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 8
Dot.: Shellac- rewolucyjna nowość

Cześć dziewczyny mam fajną stronkę gdzie można kupić shellac i inne lakiery OPI.
www.victoriasbeauty.com

Mam nadzieję, że się przyda
ania_ru jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-07, 08:55   #177
planetka_30
Przyczajenie
 
Avatar planetka_30
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 10
Dot.: Shellac- rewolucyjna nowość

Cream Puff to biel, ale taka nazwijmy ja łagodna, mniej biała niz np. Brisa White, a Neglige to róż "podbity" ultrafioletem, nie kazdej klientce sie podoba

---------- Dopisano o 09:55 ---------- Poprzedni post napisano o 09:54 ----------

Dzieki za stronke
__________________
MOJ ŚWIAT : www.nails.perfekt.pl
planetka_30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-07, 09:58   #178
paulina_kowa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 3
Dot.: Shellac- rewolucyjna nowość

Cytat:
Napisane przez LauraDi Pokaż wiadomość
witam, ja wykonuje manicure po zdjeciu shellacka, mocze lapki odsuwam skorki i troszke je matuje. bylam na przeszkoleniu z shellacka i instruktorka oswiadczyla ze nic sie po tym nie bedzie dziac i jest dobrze
ale pytałam czy przed zrobieniem pierwszego szellaca mozna zrobić normalny manicure z moczeniem dłoni.
swoją drogą jak każą matowić płytkę to co to za rewelacja - tak samo jak soak off - a szczycą się że nie niszczy płytki!

---------- Dopisano o 10:58 ---------- Poprzedni post napisano o 10:37 ----------

tu jest sporo konkretnych informacji jak i co robić po kolei (plik do pobrania na dole strony) http://ekertnails.com.pl/ekertsklep/..._smoothie.html
paulina_kowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-07, 20:27   #179
Dzoann
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 6
Dot.: Shellac- rewolucyjna nowość

http://www.cnd.com/Education/Videos/...d-removal.aspx
na tym filmie bardzo fajnie jest pokazana kolorystyka lakierów shellac oraz jak robic inne odcienie
Dzoann jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-08, 09:20   #180
planetka_30
Przyczajenie
 
Avatar planetka_30
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 10
Dot.: Shellac- rewolucyjna nowość

Oczywiscie ze mozesz zrobic, warunek jest jeden po usunieciu skorek, jesli stosujesz preparat do zmiekczania, klientka musi umyc rece woda i mydlem..i tyle
__________________
MOJ ŚWIAT : www.nails.perfekt.pl
planetka_30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-08-24 07:10:17


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:26.